Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-29, 16:54   #31
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Witam się w odchowalni.
Strobi Twój Synuś jest uroczy.
Oferty matrymonialne przyjmuje na priv
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 21:52   #32
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez FilipkowaMama Pokaż wiadomość
Witajcie Mamusie

Postanowiłam i ja do Was dołączyć. Mam nadzieję, że lżej tak czasem w grupie. Pewnie skorzystam nie raz z rad innych mam, a może i sama pomogę

Jestem szczęśliwą mamą Filipka, który przybył na ten świat 1 lipca przez CC poprzedzone okropnie długim i ciężkim porodem.
Dałąm Wam znać, że i ja tu z wami jestem, a teraz czas na zabawy z okruszkiem

Pilnuje żebym za długo nie posiedziała czasem
Witamy

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
Oferty matrymonialne przyjmuje na priv
Muszę wysłać.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 11:40   #33
joanwasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez FilipkowaMama Pokaż wiadomość
Witajcie Mamusie

Postanowiłam i ja do Was dołączyć. Mam nadzieję, że lżej tak czasem w grupie. Pewnie skorzystam nie raz z rad innych mam, a może i sama pomogę

Jestem szczęśliwą mamą Filipka, który przybył na ten świat 1 lipca przez CC poprzedzone okropnie długim i ciężkim porodem.
Dałąm Wam znać, że i ja tu z wami jestem, a teraz czas na zabawy z okruszkiem

Pilnuje żebym za długo nie posiedziała czasem
Hej moja Zuzia też z 1 lipca. Dzisiaj byłyśmy na drugim szczepieniu. Muszę przyznać, że dzielna ta moja córa. Nie pisnęła ani trochę jak wyglądają u Ciebie nocki? Synek przesypia czy daje popalić?
joanwasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 16:42   #34
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Jaka tu okropna cisza.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 17:39   #35
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Wszystkie bawia bobasy? ja lubie pory karmienia, bo wtedy moge obejrzec serial, przejrzec net i ogolnie odppczac :sly: wlasnie wrocilam ze spaceru z Malutka. A Wy jal czesto wychodzicie?
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 17:58   #36
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Staram sie raz dziennie, ale nie zawsze jest mozliwosc. Czasem ryk jest od moment wlozenia do wozka.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 18:39   #37
joanwasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
Wszystkie bawia bobasy? ja lubie pory karmienia, bo wtedy moge obejrzec serial, przejrzec net i ogolnie odppczac :sly: wlasnie wrocilam ze spaceru z Malutka. A Wy jal czesto wychodzicie?
Ja wychodzę 2 razy dziennie. Raz na spacer i zakupy, a drugi raz pod wieczór, żeby Małą " wymęczyć ". Fakt, na forum cisza sama zaglądam tu kilka razy dziennie (też w porze karmienia), i mało co się dzieje.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Staram sie raz dziennie, ale nie zawsze jest mozliwosc. Czasem ryk jest od moment wlozenia do wozka.
Witam w klubie :-D moja Zuzia jak ma dobry dzień to potrafi godzinami spać w wózku na spacerze, a często jest tak, że płacze już jak ją ubieram na spacer... wtedy już wiem, że wychodzimy góra na 15 min.
joanwasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 18:56   #38
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Ja wychodze 2 razy dziennie. Najlepiej spi w poludnie, nawet do 3 godzin. Teraz juz jest zimno, wiec chyba zostane tylko przy tych poludniowych. Kiedys czesciej plakala, teraz rzadko, czasem na wieczornym troche.
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 22:06   #39
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Wiekszosc z nas przeniosla sie na fb.
Jakbym chciala aby moja spala w dzien chociaz 1 h non stop

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png

Edytowane przez Aviskowa
Czas edycji: 2015-09-30 o 22:08
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 23:55   #40
Fischerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 265
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Jaki masz wozek?Bo zapomnialam


Riko Nano


Hej!
Moje dziecko płacze na okrągło. No chyba, że je albo śpi (tylko w nocy). Na spacer wywalam ją teraz raz w tygodniu, bo drze się jak opętana i po jednym takim spacerze jak się nawdychała zimnego powietrza to kichała i kaszlała trzy dni :/ mam nadzieję, że jej to przejdzie wraz z kolkami, bo momentami padam na twarz. A po nocach zamiast z nią spać to sprzątam, prasuję i nadrabiam forum na fb łatwiej, bo jak karmię na łóżku to siedzę "w telefonie". Komputer odpalam rzadko trzymajcie się mamuśki!
Fischerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 05:03   #41
joanwasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Fischerka Pokaż wiadomość
Riko Nano


Hej!
Moje dziecko płacze na okrągło. No chyba, że je albo śpi (tylko w nocy). Na spacer wywalam ją teraz raz w tygodniu, bo drze się jak opętana i po jednym takim spacerze jak się nawdychała zimnego powietrza to kichała i kaszlała trzy dni :/ mam nadzieję, że jej to przejdzie wraz z kolkami, bo momentami padam na twarz. A po nocach zamiast z nią spać to sprzątam, prasuję i nadrabiam forum na fb łatwiej, bo jak karmię na łóżku to siedzę "w telefonie". Komputer odpalam rzadko trzymajcie się mamuśki!
Na telefonie możesz włączyć sobie wersję strony na komputer i wtedy masz wszystkie opcje dostępne ja właśnie tego używam.
joanwasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 06:17   #42
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Hey. Gdy sciagniecie aplikacje wizaz, to tez dosyc wygodnie da sie czytac i pisac.
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 08:46   #43
FilipkowaMama
Przyczajenie
 
Avatar FilipkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Leonberg
Wiadomości: 14
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez joanwasi Pokaż wiadomość
Hej moja Zuzia też z 1 lipca. Dzisiaj byłyśmy na drugim szczepieniu. Muszę przyznać, że dzielna ta moja córa. Nie pisnęła ani trochę jak wyglądają u Ciebie nocki? Synek przesypia czy daje popalić?

No jeśli o spanie w nocy chodzi to u nas akurat zawsze jakoś to było dobrze. Jak Filipek miał około 6 tygodni, zaczął spać jednorazowo 5-6 godzin w nocy. Od 4 nad ranem była już zabawa. Teraz śpiod 21-22 do 7-8. W tym dwie bądź trzy przerwy na jedzenie, zwykle je przez sen.

Ogromny problem mamy natomiast z wieczornym zasypianiem Już mi się skończyły pomysły dlaczego tak i jak temu zaradzić. W dzień zasypia w huśtawce. Wieczorem mimo, że nie ma siły już otworzyć oczek, płacze niemiłościwie. Zaśnie, budzi się znów i marudzi. Kilka godzin czasem. Kolki to nie są, bo to już przerobiliśmy. Może któraś z Was też tak ma ?

A spacery ? Na samą myśl odechciewa mi się wychodzić.
Jeśli trafię akurat w dobry czas, to młody zasypia i pośpi tak z pół godziny. Max. Ale jeśli mam pecha to godzina szykowania a po dwóch minutach mam dość. Wrzeszczy, pręży się, naciąga czapkę na oczy ... koszmar. Teraz staram się wychodzić raz dziennie, ale przyznam się bez bicia, że przez ostatnie cztery tygodnie byliśmy może ze dwa razy. Nie liczę wyjazdów samochodem do sklepu. Wstyd mi i mam wyrzuty sumienia, ale nie miałam za grosz cierpliwości.

No i może z czasem uda nam się rozruszać troszkę Ja sama od wczoraj nosiłąm się z napisaniem czegoś, ale jakoś ciągle coś do zrobienia

Ja obiecuję pisać trzy razy dziennie i więcej Postanowienie październikowe
FilipkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 09:42   #44
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Dzien Dobry.
My po sprawdzeniu bioderek- wszystko ok. Nastepna wizyta pod koniec listopada.
Udali mi sie tez zapisac Mala do neurologa.

Sent from my GT-I9001 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 09:49   #45
FilipkowaMama
Przyczajenie
 
Avatar FilipkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Leonberg
Wiadomości: 14
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Dzien Dobry.
My po sprawdzeniu bioderek- wszystko ok. Nastepna wizyta pod koniec listopada.
Udali mi sie tez zapisac Mala do neurologa.
Nie jestem na bieżąco w temacie, ale jeśli mogę spytać to w jakim celu do neurologa ? Pytam, bo i ja zamierzam.
FilipkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 10:03   #46
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Na sprawdzenie czy Mala nie ma asymetrii.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 13:52   #47
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Hej ho! Ja zagladam jak mam powiadomien kilka, ze ktos napisal a jak ktos mnie cytuje to predzikiem bo jestem ciekawa, korzystam z apki na telefon. Inaczej bym w ogole nie wchodzila ani w poczekalni ani w odchowalni bo mi sie nie chce nosic kompa gora-dol.
Pisze nieczesto bo wlasciwie nie mam o czym. Nie mam na co ponarzekac, dzieci mam udane i az czesto mi glupio bo czytajac wpisy dopiero sobie uzmyslawiam co mnie szczesliwie omija. W wielu sprawach nie mam wlasnego doswiadczenia by doradzac a naczytalam sie internetow w pierwszej ciazy to jedynie moge powtarzac to co kiedys przeczytalam.
Wlasnie wrocilam z zakupow z galerii, tez bylo git. Obiadu nie musze robic bo jestesmy na wakacjach u tesciow. Dzieci mi spia akurat to siedze i nadrabiam social media
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 14:11   #48
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Hej ho! Ja zagladam jak mam powiadomien kilka, ze ktos napisal a jak ktos mnie cytuje to predzikiem bo jestem ciekawa, korzystam z apki na telefon. Inaczej bym w ogole nie wchodzila ani w poczekalni ani w odchowalni bo mi sie nie chce nosic kompa gora-dol.
Pisze nieczesto bo wlasciwie nie mam o czym. Nie mam na co ponarzekac, dzieci mam udane i az czesto mi glupio bo czytajac wpisy dopiero sobie uzmyslawiam co mnie szczesliwie omija. W wielu sprawach nie mam wlasnego doswiadczenia by doradzac a naczytalam sie internetow w pierwszej ciazy to jedynie moge powtarzac to co kiedys przeczytalam.
Wlasnie wrocilam z zakupow z galerii, tez bylo git. Obiadu nie musze robic bo jestesmy na wakacjach u tesciow. Dzieci mi spia akurat to siedze i nadrabiam social media
Żyć, nie umierać po prostu tak samo włażę na wizaż co jakiś czas

Na Ewę mimo, że jest nieodkładalna i gardzi wózkiem też narzekać nie mogę wszędzie ją zabieramy ze sobą, jest raczej pogodna, płacze tylko gdy ją coś wkurzy, budzi się w nocy zawsze dwa razy, ale, że śpi z nami to nawet nie zdążymy się obie rozbudzić fajna jest generalnie i właśnie się urzygała

Aktualnie zmagałyśmy się z katarem, przeszła go łagodnie, nie marudziła więcej niż zwykle
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell

Edytowane przez mademoiselle betti
Czas edycji: 2015-10-01 o 14:13
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 15:01   #49
joanwasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez FilipkowaMama Pokaż wiadomość
No jeśli o spanie w nocy chodzi to u nas akurat zawsze jakoś to było dobrze. Jak Filipek miał około 6 tygodni, zaczął spać jednorazowo 5-6 godzin w nocy. Od 4 nad ranem była już zabawa. Teraz śpiod 21-22 do 7-8. W tym dwie bądź trzy przerwy na jedzenie, zwykle je przez sen.

Ogromny problem mamy natomiast z wieczornym zasypianiem Już mi się skończyły pomysły dlaczego tak i jak temu zaradzić. W dzień zasypia w huśtawce. Wieczorem mimo, że nie ma siły już otworzyć oczek, płacze niemiłościwie. Zaśnie, budzi się znów i marudzi. Kilka godzin czasem. Kolki to nie są, bo to już przerobiliśmy. Może któraś z Was też tak ma ?

A spacery ? Na samą myśl odechciewa mi się wychodzić.
Jeśli trafię akurat w dobry czas, to młody zasypia i pośpi tak z pół godziny. Max. Ale jeśli mam pecha to godzina szykowania a po dwóch minutach mam dość. Wrzeszczy, pręży się, naciąga czapkę na oczy ... koszmar. Teraz staram się wychodzić raz dziennie, ale przyznam się bez bicia, że przez ostatnie cztery tygodnie byliśmy może ze dwa razy. Nie liczę wyjazdów samochodem do sklepu. Wstyd mi i mam wyrzuty sumienia, ale nie miałam za grosz cierpliwości.

No i może z czasem uda nam się rozruszać troszkę Ja sama od wczoraj nosiłąm się z napisaniem czegoś, ale jakoś ciągle coś do zrobienia

Ja obiecuję pisać trzy razy dziennie i więcej Postanowienie październikowe
Jeśli chodzi o problemy z zasypianiem to myślę, że mogą to być ząbki. Moja Zuzia od 2 tygodni strasznie się ślini i marudzi więc myślę, że to może być to. Dodatkowo byłam wczoraj na szczepieniu i rozmawiałam z jedną matką 4 mies dziecka i mówiła, że do zeszłego tygodnia mała spała super a teraz budzi się w nocy z płaczem co pół godziny... głupie zęby...
joanwasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 15:30   #50
FilipkowaMama
Przyczajenie
 
Avatar FilipkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Leonberg
Wiadomości: 14
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

JA się raczej zastanawiam nad skokami rozwojowymi. Każde dziecko inaczej je przechodzi. Nam by akurat jeden teraz wypadał. Zęby miałyby też inne objawy niż tylko wieczorne marudzenie. A ślini się szkrab od kiedy skonczył 7 tygodni. Lekarz mówił, że wina ślinianek, ktore produkują wzmożoną ilość, a maluszek po prostu nie umie sobie z tym poradzic.

W okolicach 14 tygodnia może zacząć się właśnie kolejny skk rozwojowy. I wszystkie wrażenia dziecka z całego dnia, a szczególnie jeśli ich za dużo, odbijająsię na nim wieczorem. Po prostu sobie z nimi nie radzi. No w każdym razie tyle wiem po rozmowie z położną.

Mam tylko nadzieję, że minie szybko. Inaczej się wykończę


A chciałam Was jeszcze zapytać czy któraś nosi szkrabika w chuście ? I z jakim skutkiem ? Bo ja próbuję od ponad miesiąca i niestety kończy się histerią ...
FilipkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 16:21   #51
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez FilipkowaMama Pokaż wiadomość
JA się raczej zastanawiam nad skokami rozwojowymi. Każde dziecko inaczej je przechodzi. Nam by akurat jeden teraz wypadał. Zęby miałyby też inne objawy niż tylko wieczorne marudzenie. A ślini się szkrab od kiedy skonczył 7 tygodni. Lekarz mówił, że wina ślinianek, ktore produkują wzmożoną ilość, a maluszek po prostu nie umie sobie z tym poradzic.

W okolicach 14 tygodnia może zacząć się właśnie kolejny skk rozwojowy. I wszystkie wrażenia dziecka z całego dnia, a szczególnie jeśli ich za dużo, odbijająsię na nim wieczorem. Po prostu sobie z nimi nie radzi. No w każdym razie tyle wiem po rozmowie z położną.

Mam tylko nadzieję, że minie szybko. Inaczej się wykończę


A chciałam Was jeszcze zapytać czy któraś nosi szkrabika w chuście ? I z jakim skutkiem ? Bo ja próbuję od ponad miesiąca i niestety kończy się histerią ...
Ja nosze Ewe w chuscie i jest super. Ale ja ja pierwszy raz zamotalam gdy miala 3 tygodnie, potem spotkalam sie z doradca i od miesiaca nosze ja codziennie chociaz po 30 minut po domu. W ubieglym tygodniu bylismy w Zakopanem i dzieki chuscie nie zawsze musielismy uzerac sie z wozkiem, ktorego i Mala i ja nie lubie.

Jakiego wiazania uzywasz? Sprobuj motac codziennie po kilka razy np.: rano i wieczorem, zostawiaj go na kilka minut, a ani sie spostrzezesz i sie przyzwyczai

I nie chce Cie martwic, ale skok 14 tyg moze potrwac do 19
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skoki-rozwojowe-300x204.jpg (18,2 KB, 10 załadowań)
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 19:42   #52
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Siemanko


Cytat:
Napisane przez joanwasi Pokaż wiadomość
Ja bym tam wolała Śpiącą Królewnę tylko, żeby nikt mnie nie budził :-P

---------- Dopisano o 03:53 ---------- Poprzedni post napisano o 03:46 ----------

Moja polezy pare minut a potem ryk, ostatnio naprawde niezbyt wiele moge zrobic w domu a i maz od tygodnia tez niewiele zrobi bo jest po operacji oka.
Hej, jak tam? Mała już lepsza? My w środę znowu jedziemy na szczepienia. Zobaczymy jak będzie [/QUOTE]

No, powiedzmy... Juz nie ryczy caly dzien tylko pol dnia najgorsze, ze sama baaaardzo zadko kiedy zajmie sie soba tak dlugo zebym mogla cos zrobic w domu. Ostatnio tez rzadko spi w dzien, ze dwie drzemki po 15-20 minut.


Cytat:
Napisane przez FilipkowaMama Pokaż wiadomość
Witajcie Mamusie

Postanowiłam i ja do Was dołączyć. Mam nadzieję, że lżej tak czasem w grupie. Pewnie skorzystam nie raz z rad innych mam, a może i sama pomogę

Jestem szczęśliwą mamą Filipka, który przybył na ten świat 1 lipca przez CC poprzedzone okropnie długim i ciężkim porodem.
Dałąm Wam znać, że i ja tu z wami jestem, a teraz czas na zabawy z okruszkiem

Pilnuje żebym za długo nie posiedziała czasem
Witamy nowa mamuske

Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
Wszystkie bawia bobasy? ja lubie pory karmienia, bo wtedy moge obejrzec serial, przejrzec net i ogolnie odppczac :sly: wlasnie wrocilam ze spaceru z Malutka. A Wy jal czesto wychodzicie?
Ja codziennie, najlepsze w soacerach jest to, ze spi czasem jak mam dosc i jestem juz bardzo zmeczona to pakuje mala do wozka i laze, i laze, i laze ale w domu juz wozek nie dziala. Po sklepach tez nie polaze bo sie budzi i placze.


Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Hej ho! Ja zagladam jak mam powiadomien kilka, ze ktos napisal a jak ktos mnie cytuje to predzikiem bo jestem ciekawa, korzystam z apki na telefon. Inaczej bym w ogole nie wchodzila ani w poczekalni ani w odchowalni bo mi sie nie chce nosic kompa gora-dol.
Pisze nieczesto bo wlasciwie nie mam o czym. Nie mam na co ponarzekac, dzieci mam udane i az czesto mi glupio bo czytajac wpisy dopiero sobie uzmyslawiam co mnie szczesliwie omija. W wielu sprawach nie mam wlasnego doswiadczenia by doradzac a naczytalam sie internetow w pierwszej ciazy to jedynie moge powtarzac to co kiedys przeczytalam.
Wlasnie wrocilam z zakupow z galerii, tez bylo git. Obiadu nie musze robic bo jestesmy na wakacjach u tesciow. Dzieci mi spia akurat to siedze i nadrabiam social media
Jak ja Ci zazdroszcze takich bezproblemowych dzieci

Fisherka a jaki masz kolor wozka? Zadowolona jestes? U nas byl maly problem z przednimi kolkami, ale po nasmarowaniu jest gicior
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 19:49   #53
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
Oferty matrymonialne przyjmuje na priv
Ty sie nie zapedzaj, bo Mateusz mojej Ewce obiecany
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 19:51   #54
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

U mnie tez na spacerze spi pieknie, a sklepy wyczuwa niestety przewaznie
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 08:30   #55
sagarmathaa
Raczkowanie
 
Avatar sagarmathaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Heloł ! Witam się w odchowalni ❤
Ja mam taki patent na Młodego w wózku aby ryku nie było - bo NIE ŚPI na spacerach ani minutki - składam budkę aby lepiej widział otoczenie i koniecznie zdejmuje mu czapkę bo go irytuje. Taki ciekawski jest że 1.5h udaje sie z nim chodzić. W sklepie to samo - skladam bude i gapi sie na oświetlenie, wiec mogę spokojnie zakupy zrobić 😁
sagarmathaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 10:11   #56
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

oj u mnie tez masakra z czapkami opaseczkami itp.... ehhh
ja juz wyczuwam rytm mojej malej, po jedzeniu tak max do godzinki czuwanie, a potem powinna spać, bo jak nie śpi to płacze i jest nerwowa, tylko właśnie nie zawsze się udaje jej usnąć, bo walczy ze snem często i potem sa efekty włąsnie.
a pytanie z innej beczki: jak często kładziecie bobasy na brzuchu i czy to lubia??
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 10:57   #57
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Jak nie jest czyms zdenerwowana i nie boli ja brzuch, to nawet lubi. W innym wypadku jest ryk straszny. Ok 3 razy dziennie po kilka miniut.
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 10:58   #58
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Dzien Dobry.
Moja Mala sama usnela na macie edukacyjnej . Jestem w szoku.

Moja tez nie lubi zadnych nakryc glowy. Jak zakladam jej czapke to drze sie tak jakbym ja ze skory obdzierala. O opasce nie ma mowy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 11:10   #59
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Od kiedy uzywasz maty?
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 11:54   #60
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
Od kiedy uzywasz maty?
Od 10- 11 tygodnia. W 10 lezala tylko w niej, w 11 zaczela ogladac miski zawieszone na macie, w 12 chce je wlozyc do buzi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-05 02:47:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.