Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-11, 17:22   #241
KissOnTheLips
Przyczajenie
 
Avatar KissOnTheLips
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Proponuję Ci aloes. Daje szybsze efekty, ale nie nakładaj go na całą twarz tylko punktowo na krostki, bo w przeciwnym wypadku wysuszysz skórę za bardzo, a pożniej wyrzuci Cię jeszcze bardziej....Coż krostka Ci tam jakas zawsze wyskoczy ale raczej nie ma skutecznego kosmetyku zapobiegającego, pamiętaj tylko o nawilżaniu i oczyszczaniu, nawet zwykłym mydlem ( lepszy bedzie w płynie), z tego co piszesz zrozumialam ze nie zmywasz makijazu na treningi. I to jest Twoj bląd poniewaz to puder moim zdaniem jest przyczyna powstawania krostek (wiem to z wlasnego doswiadczenia), kiedy intesywnie cwiczysz pocisz sie i to jest krzyzyk do trumny dla twojej cery dlatego moim zdaniem powinnas jeszcze na treningi wczesbniej myc buzie a pozniej (koniecznie) posmarowac ją kremem nawilzającym najlepiej dla dzieci bo jest lagodniejszy i tak pojsc na trening a na noc aloes i jeszcze rano przydalo by sie wklepac ten krem choc pod podkład, aha zapomniałabym jesli uzywasz dodatkowo pudru sypkiego lub w kamieniu zrezygnuj z niego, ewentualnie moze byc krem+podkład w jednym Uff ale sie upisałam mam nadzieje ze ci cos to pomoze, aha wszystko było wyprobowane na mnie wiec jest sprawdzone
KissOnTheLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 11:22   #242
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Tzn nie myję twarzy w ogóle wodą. Rano przemywam ją tonikiem, na to krem ten co zawsze, a dopiero na to fluid. Nie używam żadnego pudru, żeby właśnie nie było już tego za dużo.
Bardzo chętnie bym w ogóle nie używała zadnego podkładu, wychodziła z domu bez żadnych takich specyfików, tylko niestety się wstydze. Jak uda mi się czasem doprowadzić skórę do w miare normalnego wyglądu (tzn bez zbytniej ilości czerwonych krostek) stosuje tylko korektor by krostki troche zamaskować.

A ten aloes to w jakiej formie dokładniej?

Dziękuje bardzo za odpowiedź

Zastanawiam się jeszcze nad herbatą z bratka i zieloną herbatą, tyle że nie wiem którą z nich wybrać. No i jeszcze ten ziemniak mnie zastanawia...

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-12-12 o 20:25 Powód: post pod postem
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 13:13   #243
Ewii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Witam! Nie polecam domowych sposobów leczenia trądziku! Owszem jeśli ktoś ma lekką postać trądziku można spróbować ale w bardziej zaawansowanym stanowczo odradzam! Może i pomoże ale na krótka mete! Najlepiej wybrać się do dermatolga, który dobierze odpowiednie kosmetyki do skóry! Trochę cierpliwości moi drodzy a napewno uda się nam wyleczyć to coś co tak bardzo uprzykrza nam życie

A jeśli chopdzi o herbatkę to w aptece najlepiej powiedzieć Pani farmateuce, żę chcemy zakupić hernatkę na trądzik i napewno wam zaproponuje odpowiednią! Ja piję herbatke 2 razy dziennie z mieszanki ziół (Acneflos przeciw trądzikowi) cena około 4 czy 5 złotych, nie pamiętam dokładnie! Daje o wiele lepsze efekty niż herbatka z bratka bo jest przeznaczona tylko i wyłącznie przeciw trądzikowi!!

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-12-12 o 20:24 Powód: post pod postem
Ewii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 13:22   #244
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

gwiazdka a ja ci proponuje picie i tej i tejalbo zakup bratek w tabletkach,nie zaszkodzi ci

a co do wypowiedzi Evil nie zgadzam się
ja chodziłam do bardzo dobrego dermatologa ale skóre mi strasznie wysuszył i zostały mi blizny po trądziku mimo że miałam bardzo mały trądzik

do tej pory nie moge sobie darować że właśnie mam takie ślady po trądziku:/ chciałabym to jakoś usunąć...
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 13:30   #245
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ewii Pokaż wiadomość
Witam! Nie polecam domowych sposobów leczenia trądziku! Owszem jeśli ktoś ma lekką postać trądziku można spróbować ale w bardziej zaawansowanym stanowczo odradzam! Może i pomoże ale na krótka mete! Najlepiej wybrać się do dermatolga, który dobierze odpowiednie kosmetyki do skóry! Trochę cierpliwości moi drodzy a napewno uda się nam wyleczyć to coś co tak bardzo uprzykrza nam życie
Nie ma ogólnej zasady, więc nie dobierzesz nikomu sposobu na wyleczenie trądziku.
Akurat moim zdaniem domowe sposoby są b. dobre tylko także trzeba wytrwałości.
Co do dermatologa- jeśli trafisz na dobrego specjalistę, to może wyleczysz trądzik. Gorzej, jeśli trafisz na partacza który doprowadzi Twoją cerę do gorszego stanu niż przed..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 14:04   #246
Lost in thought
Raczkowanie
 
Avatar Lost in thought
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 164
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja już nie mam jakoś specjalnie trądziku, czasem coś wyskoczy Ale nie jest źle
Metod jakichś cudownych nie znam, no ale mogę polecić na ogólne polepszenie skóry picie dużo wody (2l dziennie najlepiej), zielonej herbatki i łykanie drożdży. No i nie wyciskać syfków Można też zastosować jakiejś domowej roboty peeling raz na jakiś czas, gdzieś tu znalazłam pomysł na peeling kawa+sól+żel pod prysznic. I mi się podoba Chociaż zbyt intensywny ma zapach
Pozdrawiam
Lost in thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 14:24   #247
KissOnTheLips
Przyczajenie
 
Avatar KissOnTheLips
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dziękuje bardzo za odpowiedź

Nie ma za co
A wracając do aloesu, to wystarczy przeciąc liścia i tym miąższem co jest w srodku posmarowac krostke herbatki są dobre szczegolnie z bratka tylko musisz wiedziec ze na początku Cię wyrzuci i dopiero po jakims czasie (miesiac lub dwa) bedzie widac efekty Kiedys wlasnie piłam te herbatke i nawet nie pamietam czy byly jakies efekty ale ciągle zapominałam zeby ja wypić i dałam sobie z tym spokój....... Mam nadzieję że Tobie sie uda
KissOnTheLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 14:56   #248
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lost in thought Pokaż wiadomość
Ja już nie mam jakoś specjalnie trądziku, czasem coś wyskoczy Ale nie jest źle
Metod jakichś cudownych nie znam, no ale mogę polecić na ogólne polepszenie skóry picie dużo wody (2l dziennie najlepiej), zielonej herbatki i łykanie drożdży. No i nie wyciskać syfków Można też zastosować jakiejś domowej roboty peeling raz na jakiś czas, gdzieś tu znalazłam pomysł na peeling kawa+sól+żel pod prysznic. I mi się podoba Chociaż zbyt intensywny ma zapach
Pozdrawiam
Peeling bardziej nadaje się na całe ciało niż na twarz.
Spróbuj czegoś delikatniejszego np. płatki owsiane+miód+mleko
Polecam gorąco.
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 19:21   #249
Ewii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Niestety trafić na bardzo dobrego dermatologa w tych czasach któremu faktycznie zależy żeby wyleczyć Wam trądzik a nie wyłudzić pieniążki jest bardzo ciężko!!Mi się udało i zaczynam odzyskiwać wiare w to ,żę moja skóra może być piękna

I może Wam akurat domowe sposoby wystarczają więc nie będe się z nikim kłóciła. Każdy z nas ma inną skórę i każdemu pomaga co innego!! Zyczę wszystkim powodzonka w walce z tym gów...Będzie dobrze

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-12-12 o 20:23 Powód: post pod postem
Ewii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 19:34   #250
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cera poprawia się kiedy dostarczamy nabiału i drożdży bo sa tam jakieś mikroelementy ważne do utrzymania prawidłowej kondycji skóry. Ja od kiedy jem dużo więcej nabiału i owoców zauważyłam znaczną poprawę pozdr
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 21:56   #251
Lost in thought
Raczkowanie
 
Avatar Lost in thought
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 164
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Blaque dziękuję za radę, wypróbujęna pewno
Pozdrawiam
Lost in thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 09:18   #252
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

[quote=Lost in thought;6016342]gdzieś tu znalazłam pomysł na peeling kawa+sól+żel pod prysznic.

ja bym z tą solą do twarzy nie szalałą.. niech się dostanie do oka albo do rany i już współczuję...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 12:41   #253
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

[quote=tancerka212;6022880]
Cytat:
Napisane przez Lost in thought Pokaż wiadomość
gdzieś tu znalazłam pomysł na peeling kawa+sól+żel pod prysznic.

ja bym z tą solą do twarzy nie szalałą.. niech się dostanie do oka albo do rany i już współczuję...

dokładnie!!
ja polecam zamiast soli-kawę!
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:12   #254
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

[quote=tancerka212;6022880]
Cytat:
Napisane przez Lost in thought Pokaż wiadomość
gdzieś tu znalazłam pomysł na peeling kawa+sól+żel pod prysznic.

ja bym z tą solą do twarzy nie szalałą.. niech się dostanie do oka albo do rany i już współczuję...
Dokładnie. A znowu sól na twarz.. wysuszenie hm.. gwarantowane
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 09:16   #255
Zefa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja też bym nie szalała z "mechanicznym peelingiem" - od Dobrej Dermatolożki (już 4 z kolei) + Dobrej Kosmetyczki (no tylko 3 z kolei) dowiedziąłam się paru bardzo ciekawych rzeczy i okazało się że jednym z naczęściej popełnianych błędów przy trądziku to - a co najważnieksze TO DZIAŁA!!!!!:
- mechaniczny peeling -uszkadza skórę która przy trądziki ma tendencje do ponownego nadkażania sie - i znowu wyskakuja syfy...
- wysuszanie skóry - mozna to robić ale tylko punktowo -..
Zefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 15:41   #256
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Chwila, to aloes jest na wysuszenie skóry?
ja stosuje sok z aloesu kupiony w aptece i smaruje cała twarz, bo to jest jak woda. Teraz już nie wiem, czy robię dobrze czy źle?
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 10:55   #257
KissOnTheLips
Przyczajenie
 
Avatar KissOnTheLips
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez emeraude Pokaż wiadomość
Chwila, to aloes jest na wysuszenie skóry?
ja stosuje sok z aloesu kupiony w aptece i smaruje cała twarz, bo to jest jak woda. Teraz już nie wiem, czy robię dobrze czy źle?
Aloes jest środkiem wysuszającym moim zdaniem, ja także na samym początku smarowałam aloesem całą twarz na noc no i... rano efektów nie widziałam a cera była tak ściągnięta że cos okropnego, poźniej to już go uzywałam punktowo i nie na noc ale po szkole a sok z aloesu to chyba nie jest całkiem to samo jak taki sok prosto z liścia, jeśli smarujesz nim całą buzie i nic Cie po tym nie piecze, ani nie masz ściągnietej skóry to chyba nie masz powodu do obaw
KissOnTheLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 17:41   #258
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

thx
wlasnie mi tez sie wydaje ze sok to nie to samo mimo ze napisane ze 99,8% aloesu, ale coz
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 18:38   #259
Zefa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Rozwijając to wysuszanie (bo troche lakonicznie o tym napisałam) to chodziło o to że:
- wydaje sie nam że to pomaga - ale zawsze problemy wracają (np. tak jest ze słońcem czy cynkiem)
- zwykle większość produktów antytrądzikowych by miec większy efekt na poczatku "siąga" i wysusza cerę
- efekt jest taki ze skóra broni się przed wysuszeniem nadprodukcją sebum (czyli coraz bardziej się świecim i więcej syfów) - no i koło się zamyka...
- dlatego bardzo ważne jest by dobrze NAWILZĄC skóre - lekkimi kremami specjalnymi do skory tłustej i trądzkowej.
- poleciła mi też Capivit HydroControl - który działa w głębokich warstach gdzie zaczynają się problemy...
no i ogolnie jestem BARDZO zadowolona ! tyle że na efekty trzeba poczekać z dwa tygodnie...
Zefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 08:44   #260
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

dziewczyny jeśli chodzi o naturalny peeling, bardzo polecam płatki owsiane namoczone w mleku/wodzie/jogurcie- nakładamy jak maseczkę- na jakies 15 min, apotem chwile masujemy- efekty są fantastyczne, a peelin jest bardzo łagodny. Soli na twarz nawet wolę sobie nie wyobrażać- a jeszcze jak są jakieś syfki....ał...

moja siostra studiujaca chemię kosmetyczną mówiła że aloes jest świetny- i że wyciąga zanieczyszczenia na powierzchnię. ja stosuję macerat olejowy z aloesu- buźka jest ładna, poza tym załagodził mi nos podrażniony od dmuchania

i mam sposób nareszcie na tą cebulę- może banalny ale działa , więc gdy sie juz zagotuje- odparowuję ją (jak kartofle), potem rozgniatam i jeszcze trochę odparowuję, wtedy tak nie spada. Zastanawiam się jeszcze czy by jakoś nie wykorzystać tej wody z gotowania...
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 11:41   #261
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

mi to w ogóle kosmetyczka powiedziala ze jak zaczyna sie robic jakis syfek to gotowac przez chwilke cebule a potem jedną taką łuskę przyłożyć i tak sobie z nią chodzic... nie wiem czy dziala bo mi brakuje wytrwalosci w tym gotowaniu cebuli i jej przykladaniu... ale mozecie sprawdzic..
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 12:17   #262
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dziewczyny!
Proszę pomóżcie!
Mam straszny problem z plecami... zawsze mi cos tam wyskoczy a ja to w sposob mechaniczny likwiduje... Wiem, glupota totalna z mojej strony.
Co mam zrobic zeby plecy mi znormalnialy, syfkow tam nie bylo, a wszelkie blizny jak najbardziej zneutralizowac.
Qrczew styczniu ma 100dniowke i moja sukienka pokazuje plecy i musza byc piekne, mam jeszcze miesiac. poradzcie, plisss!
dodam ze po nowym roku wybieram sie na solarke zeby jakiegos koloru nabrac, a dodatkowo to chyba poamaga na te wstreciochy.
z gory dzieki za rady
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 17:19   #263
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Zefa Pokaż wiadomość
no i ogolnie jestem BARDZO zadowolona ! tyle że na efekty trzeba poczekać z dwa tygodnie...
Zefa a co takiego dokładnie robisz oprócz tego Capivitu? Bo ja potrzebuje czegoś na zapobieganie powstawania wyprysków, a nie tylko na ich neutralizowanie na powierzchni skóry.
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:55   #264
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

emeraude moja siostra tez ma studniowke a styczniu i tez się za nią zabrałam bo ma krostki.. na dermatologa troche za pozno bo jak sie trafi ze lek powoduje wysyp to masakra.. ale z tego co ja mogę polecic szybko i tanio to mydełko siarkowe. kupisz je w aptece za 3zl(po prostu prosisz mydelko siarkowe i niem sie myjesz 2 razy dziennie) i wcale nie wysusza nic a nic a krostek widocznie mniej, poza tym przecieraj skore na plecach w ciągu dnia tonikiem jakims na trądzik, ja bym ci z niedrogich i nieaptecznych polecila garniera czysta skora, kosztuje ok 11zl, no to takie propozycje zeby bylo tanio, a jak masz więcej kaski to polecam zainwestowac w platki oczyszczające np garnier. ja mam garniera i są super ale kosztują 16,90 w rossmanie, ale tansze widzialam z clearasilu tylko zetych nie probowalam. wszelkie zapychające maści daruj sobie no chyba ze masz jakies strupki to polecam maść alantan ( w aptece za 5,60zl i nakladaj kilka razy dziennie punktowo ale wczesniej zmywaj np tonikiem poprzednią warstwe) bo jak pojdziesz na solarium z takimi niezaleczonymi rankami to ci się przebarwienia porobią i będziesz miala potem straszny sajgon na plecach. no to takie moje rady mam nadzieje ze pomoze
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 15:33   #265
KissOnTheLips
Przyczajenie
 
Avatar KissOnTheLips
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

A ja mam do Was dziewczyny małe pytanko: czy Wam pomógł ten aloes, o którym sie tu często pisze? mnie tak średnio, a Wam??
A tak przy okazji WESOŁYCH ŚWIĄT
KissOnTheLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 17:45   #266
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cześć dziewczyny!
Mogę Wam polecić papkę na trądzik ,bardzo mi pomogła.Niestety nie można jej zrobić domowym sposobem.Ja ją kupowałam u kosmetyczki.Co prawda na zaskórniki jakoś spektakularnie nie pomaga,ale na pewno troszkę podsusza cerę i dzięki temu pryszcze też znikają.
Stosowałam też zwykłą pastę cynkową,nawet skuteczna.Na jakieś ekstremalne niespodzianki,które od czasu do czasu mi wyskoczą nakładam pastę do zębów.
Pozdrawiam!!!
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 20:54   #267
aska_zbk
Przyczajenie
 
Avatar aska_zbk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

dziewczyny.. co jak co.. ale własny MOCZ jest najlepszy! ja próbowałam chyba wszystkich maści, kremów, żelów itd.. wystarczy pokonać obrzydzenie... dla mnie to tez na początku była masakra... co prawda nie robie okładów, ale na noc przecieram sobie twarz.. chwile śmierdzi, ale potem już nic nie czuć! i rezultaty widać po pierwszym dniu.. przy najmniej u mnie tak było!
niekrótzry ludzie, nawet piją własny mocz!
jak jesteście na prawde zdesperowane, to warto spróbować...
__________________
w obŁoczkach bujam zakochana...
aska_zbk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 21:01   #268
KissOnTheLips
Przyczajenie
 
Avatar KissOnTheLips
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aska_zbk Pokaż wiadomość
dziewczyny.. co jak co.. ale własny MOCZ jest najlepszy! ja próbowałam chyba wszystkich maści, kremów, żelów itd.. wystarczy pokonać obrzydzenie... dla mnie to tez na początku była masakra... co prawda nie robie okładów, ale na noc przecieram sobie twarz.. chwile śmierdzi, ale potem już nic nie czuć! i rezultaty widać po pierwszym dniu.. przy najmniej u mnie tak było!
niekrótzry ludzie, nawet piją własny mocz!
jak jesteście na prawde zdesperowane, to warto spróbować...
wiesz co może masz racje.. mnie moje krostki wkurzaja na maksa i nie ma nic naprawde skutecznego zeby nie powstawały..... ja wiem to troche obrzydliwe nie wspominając o piciu ale moze coś poskutkuje
KissOnTheLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 21:06   #269
aska_zbk
Przyczajenie
 
Avatar aska_zbk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

aha i co jeszcze miałam napisac...
jest dobre, ale niestety nie ogólno dostępne ;/
mi mama załatwiła od znajomej położnej taki środek, którego oni używają do dezynfekcji ran po porodzie... likwiduje wszystkie barterie, a nie ma żadnego zapachu, ani tym bardzij nie szczypie, bo to takich ran to nie może...
i używam tego zamiast toniku kilka razy dziennie...

może któraś ma mame pielęgniarke albo coś to sobie załatwi
__________________
w obŁoczkach bujam zakochana...
aska_zbk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 21:21   #270
NiEzNaJoMkA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok ! (;
Wiadomości: 436
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

a ta soda z wodą naprawdę działa?
NiEzNaJoMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 11:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.