Majówki 2016 - część druga - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-22, 09:14   #31
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Aaaa, dziewczyny, miałam wam wczoraj napisać co mnie zaciekawiło u laryngologa i nasunęło mi myśl o niektórych z was. Ktoś pisał że maluch płacze dostawiany do piersi, a doktorek mówi że to pierwszy charakterystyczny objaw zapalenia ucha, ból przy zasysaniu. Może komuś się przyda to info choć mam nadzieję że nie!
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 09:20   #32
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Może do piekarnika jeszcze na chwilę na wysoką temp.?



lol Mona, i U

U nas nie było źle, ale jak młoda się dossała do cycka o 5:30 to skończyła dwie godziny później
Ale ja SE spałam, więc luzik

Czy Wasze dzieciaki też takie szalone się robią jak widzą cycka? Ja nie sądziłam, że 3 mies. Dziecko może być takie rozumne... A u nas wielki ryk, wyciągam pierś, a tu na buzi banan i już zaczyna łapać rączkami, przebiera girkami... Cyckoholicza moja mała

Noo, się śmiałam ze nie wiem kto bardziej cieszy się na widok, mąż czy Maja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Mona Nina musi mieć z Wami wesoło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 09:25   #33
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Agassek, u nas to samo. Najśmieszniejszy jest jak zaczyna wyrywać się tacie, gdy widzi, że się przygotowuje do karmienia takie to słodkie

Zaczynam wychwalac moje dziecko. W nocy dwie pobudki standardowo i to już mniej więcej o tej samej porze. Skok chyba już minął i to dość łagodnie w porównaniu do pierwszego i drugiego. Owszem jakieś dwa tygodnie było wieczorne marudzenie i w dzień walka z piersią, ale noce przesypiane.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 09:37   #34
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Spoko. Myślę że jest dobre.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------


Super! Jeszcze tylko sie chlopak wypierdzi i bedzie jak nowka sztuka niesmigana ��


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 09:45   #35
fruzjape
Zadomowienie
 
Avatar fruzjape
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Fruzja jestes moja idolka. Masz dwoje maluchow i ogarniasz prace. Jak Ty to robisz?

Haha moja to samo. A pozniej jest "aaaam zjem cie!"

mam nianie, przedszkole, dobrego męża i robota do odkurzania
fruzjape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 10:04   #36
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Iwonia, taki tip z autopsji, jak się nie będziesz budziła co godzinę to będziesz bardziej wyspana. Zmuś się do snu ciągłego

aaaa to ooo toooo choooodziii, dzieki Bogu ktos mi to uswiadomił bo juz padam. Super ze juz wiem co robic. Dzis przespie całą noc
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 10:51   #37
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Majowki uwazajcie na wode zywiec, wlasnie slyszalam w radio ze ktos sobie nia poparzyl przelyk

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 10:56   #38
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Majowki uwazajcie na wode zywiec, wlasnie slyszalam w radio ze ktos sobie nia poparzyl przelyk

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
O ja cię... Ale jak to poparzył?
W ogóle to moja znajoma mówiła, że lekarka zabroniła jej pić żywica, bo jej córeczce za szybko zrastało się ciemiączko, ale to pewnie tylko nie potwierdzona teoria tej lekarki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 10:59   #39
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Dlaczego popatrzył? Nie strasz cię, ja piję żywca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 11:57   #40
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Majowki uwazajcie na wode zywiec, wlasnie slyszalam w radio ze ktos sobie nia poparzyl przelyk

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Też to słyszałam
Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Dlaczego popatrzył? Nie strasz cię, ja piję żywca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też pijemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Ale to w gazowanej było. My pijemy nie gazowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 12:01   #41
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Kocie tak wiem, ze nie powinno sie porownywac, ale duzo osob mowi, ze Lenka jest duza i z ciekawosci tylko pytam. Dzisiaj wskoczyla 7 z przodu
Lenka raczej ma skaze, tylko porzeba wiecej czasu na zagojenie tych plamek.
Moja tez zna ten odglos odpinania stanika i jak widzi, ze bedzie karmienie to dziob juz gotowy i nie zamyka he he albo czasami slychac aaaa, wtedy sie smiejemy, ze pyta czy bedzie mleczko. Tez jest cycoholikiem i potrafi spac z nim w buzi, jak tylko ma okazje
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 12:11   #42
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Przypomnial mi sie dzisiejszy sen.
Otóż śnilo mi sie ze znowu bylam na porodowce i cieszylam sie jak glupia ze znowu mam bóle porodowe.
Jakas nieteges jestem ze serio tak milo to wspominam?

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Kocie tak wiem, ze nie powinno sie porownywac, ale duzo osob mowi, ze Lenka jest duza i z ciekawosci tylko pytam. Dzisiaj wskoczyla 7 z przodu

Lenka raczej ma skaze, tylko porzeba wiecej czasu na zagojenie tych plamek.

Moja tez zna ten odglos odpinania stanika i jak widzi, ze bedzie karmienie to dziob juz gotowy i nie zamyka he he albo czasami slychac aaaa, wtedy sie smiejemy, ze pyta czy bedzie mleczko. Tez jest cycoholikiem i potrafi spac z nim w buzi, jak tylko ma okazje

A dlugo juz tak ma malutka? Bo mi ostatnio lekarka powiedziala (ta jtora raczej nie obstawia nabiału) ze gdyby to bylo to to wyskoczyloby juz w drugim tygodniu-do pierwszego miesiaca
Ale dalej nie jem. Poczekam az znowu to wygoje. Choc ta nowa masc widze ze nie dziala tak od razu jak pimafucort.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 12:25   #43
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część druga

U nas Wojtus dzisiaj pierwszy raz zrobił obrót z brzuszka na plecki i chyba mu się to spodobało, bo kilka razy powtarzał i sam był tym zdziwiony kolejny krok, który tak bardzo mnie cieszy
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 12:30   #44
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
U nas Wojtus dzisiaj pierwszy raz zrobił obrót z brzuszka na plecki i chyba mu się to spodobało, bo kilka razy powtarzał i sam był tym zdziwiony kolejny krok, który tak bardzo mnie cieszy
Takie momenty wynagradzają wszystkie chwile zwątpienia

Ja ostatnio martwilam się, że mój Mateusz opanował przekręcanie się tylko na jeden bok. Kochany synuś oduczył się tego, żeby mamusia się nie martwiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 12:30   #45
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Ile Wasze dzieci ssaja pierś na jedno normalne karmienie? U nas wychodzi 5 minut... później jest zabawa więc zabieram pierś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 12:37   #46
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ile Wasze dzieci ssaja pierś na jedno normalne karmienie? U nas wychodzi 5 minut... później jest zabawa więc zabieram pierś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

2 min i rozgladanie sie. Znowu lapie bierze łyka i rozgladanie. Smiem twierdzic ze wiecej jednak nie jest glodny i zabieram ale moze sie myle i powinnam go tak trzymac az sie tymi pojedynczymi łykami dopcha? Nie wiem.
Jak go pytam to nie odpowiada.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 12:39   #47
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ile Wasze dzieci ssaja pierś na jedno normalne karmienie? U nas wychodzi 5 minut... później jest zabawa więc zabieram pierś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy na ile mi cierpliwości wystarcza jak zaczyna fisiować
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 12:44   #48
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Mam straszne zmartwienie od kilku dni. Milenka przekręca sie na brzuszek ale tylko w jedną stronę, w drugą też potrafi ale trudniej i tylko z zachętą. Obawiam się że to ja jej zaszkodziłam, bo nosiłam ją na rękach głównie po jednej stronie zamiast naprzemiennie. Podnoszenie i odkładanie też na jeden bok... Co z tym zrobić?


Co do karmienia butelką i regularności - absolutnie regularności przy karmieniu mlekiem odciąganym niestety nie ma. Bywa, ale właśnie są wyjątki i tu jest cały myk. Myślisz że zje za 3h, bo tak zawsze było, a chce po godzinie od poprzedniego nakarmienia. I najgorsze ta niepewność dlaczego płacze. Usypiasz, usypiasz a się okazuje że to o mleko chodziło, eh. A butla pusta... a mogłaś ściągać zamiast tracić czas na kołysanie.
__________________
Milenka 1.05.2016

Edytowane przez asta9126
Czas edycji: 2016-09-22 o 12:52
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 12:59   #49
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość
Mam straszne zmartwienie od kilku dni. Milenka przekręca sie na brzuszek ale tylko w jedną stronę, w drugą też potrafi ale trudniej i tylko z zachętą. Obawiam się że to ja jej zaszkodziłam, bo nosiłam ją na rękach głównie po jednej stronie zamiast naprzemiennie. Podnoszenie i odkładanie też na jeden bok... Co z tym zrobić?


Co do karmienia butelką i regularności - absolutnie regularności przy karmieniu mlekiem odciąganym niestety nie ma. Bywa, ale właśnie są wyjątki i tu jest cały myk. Myślisz że zje za 3h, bo tak zawsze było, a chce po godzinie od poprzedniego nakarmienia. I najgorsze ta niepewność dlaczego płacze. Usypiasz, usypiasz a się okazuje że to o mleko chodziło, eh. A butla pusta... a mogłaś ściągać zamiast tracić czas na kołysanie.
Właśnie o tym przekręcaniu pisałam. Nasz syn preferował jedną stronę ciała. Chodzimy do fizjoterapeutki. Teraz mu się odmieniło i woli drugą, bo pewnie przesadziliśmy z ćwiczeniami na nielubianą stronę.
Ćwicz z małą tę drugą stronę, zachęcaj do przekręcania na słabszy bok, spróbuj nosić na drugiej ręce. Ale nie zapomnij całkowicie o tej preferowanej teraz stronie. Dzieciom szybko takie rzeczy się zmieniają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle

Edytowane przez asiaczek
Czas edycji: 2016-09-22 o 13:02
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 13:00   #50
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ile Wasze dzieci ssaja pierś na jedno normalne karmienie? U nas wychodzi 5 minut... później jest zabawa więc zabieram pierś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez ok 5 minut


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 13:02   #51
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Co do karmienia.. Gdy nie śpi to tak jak u Iwoni 2 minuty albo mniej, w porywach do 4ech. Gdy już usypia to dochodzi do nawet sześciu minut. Leżę z nim nawet 2 godziny, bo w tym czasie podjada kilkukrotnie. Takie to moje metody na niejadka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 13:06   #52
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Z tymi obrotami to mój leniwa dupa jest...umie i jak chce to fiknie, ale jak się zmęczy i ma dość leżenia na brzuchu to zamiast się obrócić to ryczy, dziobie nosem w matę i czeka żeby go przewrócić. Zwykle siedzę i zachęcam żeby sam fiknął, ale zwykle zaczyna już tak płakać, że nie mam sumienia go przetrzymywać.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 13:26   #53
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Karmienie też ok 5 min, ale oczywiście bywa różnie, czasem trwa to dłużej, kiedy nie chce to zazwyczaj sam puszcza i się słodko uśmiecha
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 13:29   #54
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Martunia, u nas różnie - nocne to max do 10 minut, ale wtedy jest intensywne ssanie cały czas. Wieczorne przed nocą to nawet do godziny. Odkładać Go dopiero gdy sam puści pierś, bo inaczej potem nie usypia sam w łóżku. W dzień 20-30 minut. Przy czym intensywne ssanie jest koło 5-7 minut, potem wierci się,bo dusi kupę albo potrzebuje odbeknac i następnie jest takie jakby memlanie, ale co jakiś czas wtedy jeszcze przełyku, więc pewnie cieknie już to bardziej tłuste mleczko, które wolniej płynie. Tutaj też czekam aż sam puści pierś i już nie próbuje ponownie chwycić.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 13:40   #55
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część druga

[/COLOR]


A dlugo juz tak ma malutka? Bo mi ostatnio lekarka powiedziala (ta jtora raczej nie obstawia nabiału) ze gdyby to bylo to to wyskoczyloby juz w drugim tygodniu-do pierwszego miesiaca
Ale dalej nie jem. Poczekam az znowu to wygoje. Choc ta nowa masc widze ze nie dziala tak od razu jak pimafucort. [/QUOTE]

Pierwsza plamka wyszla jej okolo 2 miesiaca, ale od urodzenia nie miala ladnej skorki-tylko tlumaczyli to, ze 15 dni po terminie i zielone wody mogly miec na to wplyw. A brzydkie kupki zaczely sie okolo 3 miesiaca, wczesniej duzo gazow miala. Pytalam czy odstawic cos jeszcze to powiedziala, ze nie ma potrzeby bo z reguly to mleko jest glowna przyczyna a inne produkty powinno sie jesc w rozsadnych ilosciach i to wystarczy
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 14:09   #56
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Masakra z tymi lekarzami.. Jeden mówi, że skaza wychodzi praktycznie od razu, inny, że mnie może później. Jeden mówi,żeby odrzucić dosłownie wszystko, inny - tylko typowe mleko. Bądź człowieku mądry.

Mój synek śpi już 3 godziny,a mieliśmy wyjść na spacer póki w miarę ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 14:29   #57
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Mam was!
Rose dzięki za założenie wątku
Prześlę Ci na priv dane nowych mamusiek które nie zdążyłam wpisać na pierwszą stronę

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieciaki też takie szalone się robią jak widzą cycka? Ja nie sądziłam, że 3 mies. Dziecko może być takie rozumne... A u nas wielki ryk, wyciągam pierś, a tu na buzi banan i już zaczyna łapać rączkami, przebiera girkami... Cyckoholicza moja mała
U nas też mega zaciesz, dzisiaj w głos się chichrała jak cyca wyciągnęłam

Byliśmy wczoraj u okulistki, bardzo sympatycznej, młodej pani (którą z resztą poleciła mi Mia . Zbadała Alę i pogadałyśmy o tych kanalikach. Powiedziała, że statystycznie u dzieci rocznych które miały za sobą problem z niedrożnością zabieg ma skuteczność ok 98% a regularny masaż... 96% Więc jeśli tylko czujemy się na siłach żeby regularnie masować to odradzała na tym etapie sondowanie. Pokazała jak odpowiednio masować, zrobiła to na mnie więc czułam, że uciska znacznie mocniej niż ja to robiłam do tej pory. To nie boli ale to też nic przyjemnego i Ala za tym nie przepada ale mam nadzieję, że kiedyś zrozumie, że to dla jej dobra i nie znienawidzi mnie za te masaże . To ropienie i zaczerwienienie które było teraz to zapalenie spojówek ale łagodne i niegroźne. Dostaliśmy kropelki i od wczoraj widzę już znaczną poprawę. Ala chyba też lepiej się czuje bo w nocy jak zasnęła o 20 to pierwszą pobudkę miała dopiero o 5
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 15:00   #58
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Zwariuje zaraz tak mi sie chce cos slodkiego.
Czy gorzka czekolada ma w sobie cos z nabiału? O ile gorzką mozna nazwac czyms slodkim...

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Zeżarłam kanapki z miodem.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 15:22   #59
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Dzięki dziewczyny. Może powinnam go dłużej przytrzymać na piersi żeby to bardziej syte mleczko leciało... Tyle że on mnie zaczyna gryźć dziaselkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 15:43   #60
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część druga

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Zwariuje zaraz tak mi sie chce cos slodkiego.
Czy gorzka czekolada ma w sobie cos z nabiału? O ile gorzką mozna nazwac czyms slodkim...

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Zeżarłam kanapki z miodem.
Zależy jaka, niektore nie maja he he
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-06 18:06:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.