Okularnica ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 16:51   #1
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582

Okularnica ;)


Witam! Pisałam w innym temacie, jednak został mi polecony ten dział, więc piszę tutaj

Mam 19 lat i uważam siebie za nieatrakcyjną osobę(nie to żebym się żaliła, czy coś). Od 2 lat noszę REGULARNIE okulary, które wydają się być trochę za szerokiej do mojej wąskiej, szczupłej twarzy. Mam nieładny nos, duży i w ogóle. O przeróżnych problemach ze skórą nawet nie piszę, gdyż czytam różne inne tematy na tym forum i wiem, że porad może być tysiące Leczę trądzik u dermatolog, ale nie jest tak jak bym tego chciała.
jedna rzecz, która uważam, że nie jest moim atutem, a można łatwo to zmienić, to WŁOSY. Nigdy ich nie farbowałam, obcięcie mam zwykłe, praktycznie zawsze noszę opaskę, bo grzywkę zapuściłam(bo nie wiem co z nią zrobić) i włosy rozpuszczone, nieprostowane, czasem zwiąże. ogólnie włosom nie poświęcam zbyt dużo czasu i to widać
W makijażu się nie specjalizuję, więc tylko podkład, tusz i trochę kredką się bawię, ale raczej nic dobrego z tego nie wychodzi ;( jakoś błyszczyków nie lubię, zawsze mam suche usta, na które tylko krem Nivea pomaga.
Proszę o jakieś rady, szczególnie odnośnie włosów.

załączam zdjęcia, jedno w okularach, drugie bez.

jak jakieś pytania, czy coś to pisać, bo nie wiedziałam sama, co mam pisać ;p
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:10   #2
irda899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Okularnica ;)

jestes naprawde bardzo ladna nie wiem skad u ciebie takie niskie poczucie wartosci.. ale faktycznie okularki powinnas mnie troszke inne, moze takie bardziej"wesole" jakies czerwone oprawki czy coś.. nie znam sie na tym za bardzo, ale dobry optyk powinien ci pomoc

pozdrawiam
irda899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:10   #3
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Okularnica ;)

Pierwsza rzecz - radzę zmienić okluary na soczewki Uwierz, komfort noszenia jest nieporównywalnie większy, a soczewki nie są wielkim wydatkim.
Kolor twoich włosów jest naprawdę ładny Może jakaś grzywka na bok? Choc bez i tak Ci ładnie
Co Ty gadasz o za dużym nosie? Mój jest wielgachny, nie Twój

Makijaż - sama się w nim nie specjalizuję, jednak radziłabym się przyzwyczaić do pomadek (w ostateczności błyszczyków). Zima idzie, a nie ma nic brzydszego niż suche i popękane usta. Polecałabym błyszczyki Eveline - koszt niewielki, a naprawdę są fajna. A pomadki - "miodek" Oriflame jest świetny, Blubelki Ziaji mają straszliwie piękny zapach.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:44   #4
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnica ;)

dzięki dziewczyny, ale zdjęcia wszystkiego nie pokazują
błyszczyki- ja mam kilka, ale tak jak mówiłam, szybko ich na ustach już nie ma(mam manię oblizywania ust, nawet teraz pisząc to robię :P) z pomadek pomaga mi jedynie BEBE taka niebieska, bez koloru żadnego.
Nos jest naprawdę brzydki... na tych zdjęciach wyjątkowo tego nie widać.

Callitus, a mogłabyś właśnie napisać mi ile kosztują takie soczewki+te wszystkie rzeczy potrzebne do nich(jakiś płyn czy coś), ile to tak miesięcznie wynosi? bo właśnie problem jest z finansami, nie chciałabym rodziców aż tak bardzo obciążać, bo i tak teraz studiuję w obcym mieście więc wydatki są spore, ale jak zacznę zarabiać, to chciałabym zainwestować w soczewki, bo okulary strasznie pole widzenia zmniejszają, no i na te deszcze to nie zbyt, zamiast lepiej widzieć, to ja nic nie widzę :P
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:10   #5
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Okularnica ;)

witam, mój pierwszy post na tym forum
podłączę się do topicu, ehh. Mam b. dużą wadę wzroku, okulary noszę od z a w s z e.... Oprawki są ok, ale szkła, ehh, nieco denkowate, więc nie wygląda to dobrze, zdjęcia wolę nie wstawiać Wczoraj jednak odebralam soczewki kontaktowe, hmm.. widzi się zupełnie inczej i może to tylko 1 wrażenie, bo krótko je nosiłam, ponoć trzeba się przezwyczaić, ehh. Trudność też jest z zakładaniem póki co
Ta fotka z góry jest ok, ładna jesteś dziewczyna, może nawet troszkę podobna do mnie. Ja mam twarz pociągłą, cerę bladą i ze skłonnością do trądziku ostatnio, oczy małe, brązowe, bardzo ciemną oprawę oczu, małe usta.
Jak nosilam okularki malowalam się tak, aby pomniejszyc troszkę oko, bo szkła powiększały, w sumie nawet polubiłam ciemniejsze kreseczki. A teraz będę musiala zdaje się zmienic makijaż.
HELP. CO O TYM MYŚLICIE. ??
MI SIĘ WYDAJE, że dziewczyna bez okularow jest jednak zawsze bardziej atrakcyjna od okularnicy...
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:58   #6
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Okularnica ;)

Zrobiłam Ci symulację jakbyś miała ochotę na zmianę kolorystyczną
Jakbyś chciała "przymierzyć" konkretną fryzurkę umieść zdjęcie,a zrobię Ci symulacje.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:59   #7
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Okularnica ;)

Na allegro soczewki miesięczne można kupić za 20 zł (razem w wysyłką). Do tego miej więcej płyn co 3 miesiące za jakieś 40 zł (także z wysyłką )
Na początek większym wydatkiem może być wizyta. Ja za dobór soczewek + nauka zakładania + soczewki 2-tygodniowe + mały płyn, a potem wizyta kontrolna płaciłam 50 zł. Ja byłam w salonie "twoje soczewki", jednak sądzę, że w innym powinny być mniej więcej w tych samych cenach.

Na forum plotkowym jest także osobny wątek o soczewkach kontaktowych, poszperaj, moze znajdziesz coś ciekawego dla siebie
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 00:09   #8
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Okularnica ;)

Więc tak. Uważam że masz bardzo ładne oczka. Co do okularów, co wcale nie musisz ich zmieniać na soczewki. Wystarczy zmienić oprawki, może takie całe obramowane a te hmm sorry nigdy nie miałam okularów więc nie wiem jak one się nazywają, te druciki za uszy po bokach (mam nadzieję że wiesz co co mi chodzi ) Wydaje mi się że w okularach wyglądasz doroślej, bo na drugiej fotce to trochę zbyt dziecinnie jak na swój wiek. Bardzo podoba mi się 1 zdjęcie. Co do włosków, ta tym 1 masz bardzo ładną fryzurkę. Co do makijażu. Matujący podkład ( Rimmel Stay Matte ?) Może rozświetlający puder w kulkach? Jakis delikatny cień, eyeliner i pogrubiająca mascara. Co do błyszczyku, skoro go zlizujesz to może czas się tego oduczyć, albo jakąś szminkę z Avonu ? + kredkę do ust w ciemniejszym tonie ?
__________________
Ksieżniczka W Trampkach

Zapuszczanie włosków45>50>55>60> 65
I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.
Wolontariuszka Green Peace


+ Pamiętnik Księżniczki 9 część !



Ksiezniczka W Trampkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 09:17   #9
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnica ;)

Mam nie za ciekawą cerę, więc używam podkładu L'oreal True Match, tańsza alternatywa Lirene City Matt(ostatnio nakładam oba naraz...), na to puder właśnie Stay Matt Rimmela(miałam kiedyś podkład, ale tą starą wersję, która była denna do kwadratu, teraz miałam próbkę tej nowej i chyba się poprawili ale ja jednak stawiam na trwalsze i przez to droższe). makijaż przeważnie tak jak piszesz, czyli jakiś delikatny cień(coś z brązu, delikatny róż, czy też kremowy), ale tak delikatny że szczególnie przy okularach ginie...kredka też delikatnie, a tusz ostatnio z braku funduszy kupiłam Rimmel Extra Super Lash za 12zł i szczerze powiem, że jak za tą cenę jest niezły, ładnie wydłuża i pogrubia, tylko nie za bardzo umiem się nim posłużyć, ale to moja wina

nie wiem jak ja bym w szminkach wyglądała. ja w ogóle w zimie to mam sama z siebie czerwone usta(zawsze dziewczyny myślały że się szminką maluje, a to po prostu takie mam ;p)
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 09:48   #10
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnica ;)

Kurcze, sorry że post pod postem, ale chyba już nie ma opcji edit, albo jej nie widzę
czyli co do fryzury to uważacie, że takie delikatne loczki są ok? też mi się podobały, tylko,że ja je uzyskałam robiąc na noc warkocza i to wszystko, rano spryskałam lakierem i za długo właśnie się nie trzymały a trwała to niszczy włosy, choć myślałam o trwałej ziołowej, ale czytałam chyba nawet na wizażu, że tez niszczy.
a kolor na tamtym zdjęciu(taki odcień rudawy) to niestety efekt w photoshopie(zapomniałam, że to zdjęcie przerabiane, mogłam dodać oryginał, który rózni się właśnie tylko odcieniem):P chociaż wtedy(26 lipiec) miałam bodajże jakiś trochę inny kolor, bo szamponetką sobie robiłam, ale to też szybko znika, teraz znów zakupiłam tą szamponetką, ale nie wiem czy ten sam kolor.

w innym temacie znalazłam takie fotki fryzur, też delikatne fale i myślę, że też moznaby je uzyskać robiąc warkocz na noc, chyba że macie jakieś inne sugestie to piszcie.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:13   #11
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Okularnica ;)

Myślę,że jakbyś się trochę mocniej pomalowała-podkreśliła oczy i zrobiła fajną fryzurę+kolor jakiś wyrazisty,byłabyś całkiem niezłą laską
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 10:21   #12
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnica ;)

czyli potrzebuję jakiegoś dobrego stylisty, bo ja sama nic nie umiem :P ale dzięki za rady
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 17:20   #13
Elorai
Raczkowanie
 
Avatar Elorai
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecinek.. Czasem Trondheim :)
Wiadomości: 59
Dot.: Okularnica ;)

xD
Po co Ci stylista, skoro masz Wizaż?
A na serio...
Jeśli uważasz, ze Twój nos jest za duży możesz postarać się nauczyć jak go maskować. Na początku na pewno będzie Ci szło cięzko, ale uwierz mi, ze jedyną trudnością jest takie nałożenie delikatnie ciemniejszego podkładu jedną linia na środek nosa i odpowiednie przypudrowanie go, żeby nie wyglądało to nienaturalnie. Ale ja osobiście uważam, że nie masz czego poprawiać
Oczka? Są śliczne ;D I brązowe, więc delikatnie je obrysuj ciemno brązową kredką, może być też fioletowa, zielona, taka która Tobie będzie się podobać Często taki patent zastępuje cały makijaż
Jesteś studentką, więc myślę, że jakaś ostrzejsza fryzura dodała by Ci uroku Skośna grzywka? Może kompletne fale, lub całkiem proste włosy? Zastanów się ;D
__________________
Faceci to zło, ale zło konieczne... || Blood and chocolate...

Cel? Wyglądać świetnie w przebraniu xD
Elorai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 08:22   #14
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Okularnica ;)

anka1892 -- pisałam ci już w temacie o okularach, napiszę i tu Tak się zastanawiałam ile ty masz lat i prawdę mówiąc troszkę się zszokowałam, że 19. Ale to pozytywny szok Bo bardzo młodziutko wyglądasz. Ale nie martw się - teraz może ci to przeszkadzać, ale za kilka lat odczujesz wielkie pozytywy tego stanu rzeczy. Wiem co mówię - mal lat 27, dają mi 19 :P
Ale ja nie o tym. Uważam, że przede wszystkim delikatny makijaż zdziała cuda. Jeśli masz cerę z problemami to podkład + korektor powinny zadziałać. Nie pomogę w wyborze, bo podkładów nigdy nie używałam. Co do korektora - polecam Dermacol. Opinie wizażanek mówią swoje: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...e-Up-Cover.htm Szukaj go raczej w małych sklepikach, niż sieciowych sklepach czy drogeriach. Kosztuje kilkanaście zł, a do końca terminu ważności nie zużyjesz :P
Do makijażu jeszcze kredka lub eyeliner (polecam moje nowe odkrycie: eyeliner z My Secret, dostępny z Naturze - bajecznie prosty 'w obsłudze'), ulubiony cień i dobry tusz (z moich doświadczeń nic nie pobije tuszu Oriflame Wonder. Chociaż ten Rimmel, o którym pisałaś też jest jest bardzo dobry!) No i odrobina różu dla ożywienia buźki
Jeśli błyszczyki się nie sprawdzają to polecam zwykłą wazelinę, szczególnie jeśli pierzchną ci usta (np. z Ziaji, 3 zł, a wystarczy na dłuuugo). I za wszelką cenę oducz się oblizywania - od tego właśnie wysuszają ci się wargi!!
Czekam na efekty

I jeszcze na koniec:
Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
[...]
MI SIĘ WYDAJE, że dziewczyna bez okularow jest jednak zawsze bardziej atrakcyjna od okularnicy...
Wierz mi jest mnóstwo osób, którym okulary się podobają i dobrze się w nich czują! Nie chcę umniejszać tobie, rozumiem, że źle się czujesz w okularach. Ale pisanie takich opinii może jednak kogoś urazić. Tak jakbyś chciała powiedzieć, że "jednak zawsze okularnica wygląda brzydko"
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 09:25   #15
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnica ;)

Kocicawbutach, a mogłabyś podać szczegóły tego eyelinera? bo szukam w google, to tylko jakiś z brokatem mi wyskakuje problem z oczami jest taki, że po prostu nie umiem ich umalować, kredki, eyelinery to dla mnie czarna magia(szczególnie to drugie, bo kredkę zawsze mogę rozmazać i jest taki jakby "cień")

co do wazeliny, miałam kiedyś jakąś z apteki, ale dla mnie ten zapach był nie tego :| i tata ją dostał ode mnie, także pytam czy ta z ziaji też tak śmierdzi ?


a tak w ogóle to ja się maluję, tylko zawsze wszyscy mi mówią, że nie widać heh. podkład+korektor, tusz i kredką delikatnie, i czasami puder co by podkład się dłużej trzymał, to mój codzienny makijaż. jak jest czas to daje jeszcze delikatny cień.


a co do tego stylisty, to może źle się wyraziłam, chodziło mi bardziej o osobę, która mi te wszystkie zmiany o których piszecie wykona, bo ja beztalencie jestem. fryzurka to oczywiście fryzjer, ale przydałby się dobry jakiś, choć dalej nie wiem jaka to ma być fryzurka. te zdjęcia tych Azjatek co kleiłam mi się podobają(tzn ich fryzury), delikatne fale i kolorek też ładny.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:05   #16
Elorai
Raczkowanie
 
Avatar Elorai
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecinek.. Czasem Trondheim :)
Wiadomości: 59
Dot.: Okularnica ;)

Nie mów, ze jesteś beztalenciem Na pewno nie jest tak źle.

Kocico, w jaki sposób używasz Wondera? Bo i ja go mam, jednak nie mogę zbytnio rozpracowac szczoteczki. Moja koleżanka, która go używa ma świetne rzęsy. Grube, długie i podkręcone. A mi różnie to wychodzi. I jej rada "tuszuj od samej nasady" nie sprawdza się jakoś u mnie:< Może ja po prostu nie umiem?;>

Ja mam wzelinę kosmetyczną <tylko ona mi pomaga> w żółtym opakowaniu, a na etykietce jest napisane "PP-H KOSMED". No i jest kompletnie bezzapachowa, za to pomaga przy spierzchniętych wargach, suchych dłoniach i spierzchniętych stopach. Koszt niewielki, więc możesz mieć ich kilka, w różnych torebkach, plecakach, kieszeniach...

A co do okularów - zgadzaię z Kocicą. Znam wiele osób, które specjalnie noszą okulary. Bo wyglądają doroślej, inteligentniej, czy seksowniej. Wystarczy dobrac odpowiednie oprawki. No ale czasami, zwłaszcza przy dużych wadach okulary zniekształcaja oczy. Albo je drastycznie pomniejszają, albo bardzo powiększają. Ja przy wadzie -11 dioprii mam często problem z makijażem, zwłaszcza, że nie moge jeszcze dobrać soczewek. Ale to nic. Może moje oprawki nie są super dobrane, ale ważne, że się w nich dobrze czuję
__________________
Faceci to zło, ale zło konieczne... || Blood and chocolate...

Cel? Wyglądać świetnie w przebraniu xD
Elorai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 08:39   #17
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Okularnica ;)

anka1892 -- ten eyeliner właśnie jest z brokatem. Ale są też bez brokatu. Ja mam czarny z brokatem i powiem ci, że ten brokat jest taki drobniutki, że go w ogóle nie widać. A maluje się nim naprawdę rewelacyjnie! Też nie umiem robić kreski, serio. Tak jak wzdłuż rzęs to jeszcze jako tako mi wyjdzie, ale już zakończenie kreski jakimś 'wywinięciem' w jaskółkę to masakra! A z tym linerem jest to naprawdę wykonalne! i nie takie trudne. Tani jest jak barszczyk, więc warto zainwestować.
Tutaj masz stronę producenta: http://mysecret.com.pl/ - przejrzyj co mają. Ceny są śmiesznie niskie, a kosmetyki naprawdę dobre.

Elorai -- wiesz, prawdę mówiąc nie zastanawiałam się jak się maluję tym tuszem :P Po prostu jakoś samo idzie Moje rzęsy nie są rewelacyjne, więc używam zalotki. Potem maluję tymi dłuższymi 'wypustkami' szczoteczki górne rzęsy, ruchem zygzakowatym. Jeśli chcę mocniejszy efekt to poprawiam krótszymi. Dolne różnie: albo dłuższymi, albo krótszymi. Krótszymi maluje się mocniej, dłuższymi efekt jest delikatniejszy.
Nie wiem czy pomogłam. Jak nie, to zwrócę teraz uwagę jak się nim maluję i postaram się opisać jakoś inaczej.
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 09:09   #18
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Okularnica ;)

Witam Myślę że jesteś bardzo ładna, nosek masz zgrabny, piękny kolor włosów, odradzam farbowanie, jedynie możesz o nie bardziej zadbać, możesz zastosować płukankę z rumianku, żeby troszkę kolorek zmienića i na zdrowie Twoim włosom to wyjdzie.Możesz też płukać włosy sokiem z cytryny, aby ładnie lśniły, myślę że takie zabiegi wystarczą ewentualnie jakoś ładnie je wymodelować, nie obcinałabym ich są fajne takie jakie są. Piszesz ze masz problemy z trądzikiem, moim zdaniem nie poradzisz sobie z nim nakładając na twarz jakieś podkłady, powinnaś dać swojej skórze odpocząć, może zmiana diety na owoce, warzywa, długo miałam problemy z cerą i sama sobie z tym poradziłam nie wyciskam tak jak to kiedyś notorycznie robiłam, zmieniłam diete, przez jakiś czas stosowałam spirytus salicylowy(tylko na wypryski), potem nakładałam(wszystkie zabiegi na noc) krem nivea i od jakiegoś czasu mam spokój. Juz nie stosuje spirytusu, tylko raz na tydzień wodę z sokiem z cytryny i codzinnie na noc niveamożesz spróbować takiej kuracji
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:51   #19
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Okularnica ;)

Zapomniałam napisać o wazelinie. Trudno mi coś powiedzieć o zapachu, bo dla mnie jest on neutralny. Używam tej z Ziaji od x lat i jestem do niej przyzwyczajona. Ale jeśli ci jednak zapach nie pasuje popytaj w aptece czy drogerii o wazelinki zapachowe, smakowe. Np. firma Flos Lek ma wazeliny zapachowe. W drogerii na pewno coś znajdziesz.

A co do zmiany koloru włosów. Jestem tego samego zdania co, Carlineee - może jakaś płukanka czy coś. Ja bym nie farbowała - szkoda by mi było włosów. Farbowałam kiedyś przez rok, a włosy potem miałam w opłakanym stanie Teraz mam kolor naturalny i czasami przechodzi mi przez myśl czy by go nie zmienić, ale myśl o sianie na głowie i odrostach skutecznie mnie od tego odwodzi.
Lepiej zainwestuj w dobrą (wcale nie znaczy drogą) odżywkę, jedwab do włosów i dobre cięcie
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 19:37   #20
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: Okularnica ;)

Tez bede musiala zaczac nosic okulary, na samych soczewkach chyba nie dam rady... i straaaaaasznie ciezko mi dobrac ladne okulary do siebie : (
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:46   #21
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Okularnica ;)

masz fajny kolor włosów

ja mam okulary kwadratowe,czerwone,chces z to moge ci kiedys zdjecie podesłać :P ale u mnie hm..leżą...gdzieś..:P
mam jakieś uprzedzenie do okularów na mojej twarzy :P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 17:20   #22
Elorai
Raczkowanie
 
Avatar Elorai
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecinek.. Czasem Trondheim :)
Wiadomości: 59
Dot.: Okularnica ;)

Hmm... Dziewczyny, czy wielkim nietaktem, offtopem czy jak to nazwać było by to, że i ja bym się podpięła pod ten temat? Tez mam problem w związku z okularami, więc zakładanie kolejnego tematu byłoby zaśmiecaniem forum
__________________
Faceci to zło, ale zło konieczne... || Blood and chocolate...

Cel? Wyglądać świetnie w przebraniu xD
Elorai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 16:35   #23
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Okularnica ;)

Przepraszam że wkraczam tak bez rady, ale chciałabym się dowiedzieć jaki to jest kolor ten na drugim zdjęciu? Znacie jakąś farbę ze zbliżonym kolorem do tego drugiego zdjęcia które dodała autorka? Proszę o odpowiedź bo się normalnie zakochałam
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:02   #24
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnica ;)

Madziaa, problem z tym kolorem taki, że to jest efekt dodany photoshopem, dodając to zdjęcie tutaj zapomnialam, ze ma ten efekt i teraz dziewczyny się tym kolorem zachwycają, podczas gdy mój naturalny kolor to taki szary ciemny blond
także niestety ja Ci nie pomogę, sama bym chciała taki kolorek mieć.

Elorai, ja tam bym się nie obraziła, ale w regulaminie tego działu(Metamorfozy) jest napisane, że jeden temat ma być poświęcony jednej metamorfozie, także nie wiem.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:15   #25
Elorai
Raczkowanie
 
Avatar Elorai
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecinek.. Czasem Trondheim :)
Wiadomości: 59
Dot.: Okularnica ;)

Spoko

A ten kolor z jakimś jasnym <nawet bardzo;p> karmelem mi sie kojarzy.
Aniu, jak poprawiałaś to w photoshopie, to jakich efektów używałaś?;p Może uda nam się coś wymyślić na ten odcień ;p
__________________
Faceci to zło, ale zło konieczne... || Blood and chocolate...

Cel? Wyglądać świetnie w przebraniu xD
Elorai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 08:27   #26
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnica ;)

hmm, ja instalowałam taki dodatek a właściwie wtyczkę, która nazywa się virtual photographer bez problemu znajdziesz w google, ona jest banalna w obsłudze i sama "robi" piękne efekty i z tego co pamiętam to był efekt "Fall colors"

kurcze nie mam tych zdjęć na laptopie, a bym Wam wysłała zdjęcie bez przeróbki, ale mój prawdziwy kolor to ten na zdjęciu w niebieskiej bluzce.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 12:06   #27
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Okularnica ;)

No to przecież one mówią, że ten kolor na zdjęciu w niebieskiej bluzce jest ładny
A może wstawisz swoje wyraźne zdjęcie jak się malujesz na co dzień, i coś Ci doradzimy, pokombinujemy? Takie z bliska by było widać rzęski, wszystko.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 12:31   #28
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Okularnica ;)

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
czyli potrzebuję jakiegoś dobrego stylisty, bo ja sama nic nie umiem :P ale dzięki za rady
nie martw sie nauczysz sie ja jeszcze 3 miesiace temu tez nic nie umiałam nie wiedziałam a, teraz to moze specjalnistka sie nie nazwe ale, bardzo duzo wiem o kosmetykach a, kombinacje w makijazu to moja specjalnosc

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
Kocicawbutach, a mogłabyś podać szczegóły tego eyelinera? bo szukam w google, to tylko jakiś z brokatem mi wyskakuje problem z oczami jest taki, że po prostu nie umiem ich umalować, kredki, eyelinery to dla mnie czarna magia(szczególnie to drugie, bo kredkę zawsze mogę rozmazać i jest taki jakby "cień")

co do wazeliny, miałam kiedyś jakąś z apteki, ale dla mnie ten zapach był nie tego :| i tata ją dostał ode mnie, także pytam czy ta z ziaji też tak śmierdzi ?


a tak w ogóle to ja się maluję, tylko zawsze wszyscy mi mówią, że nie widać heh. podkład+korektor, tusz i kredką delikatnie, i czasami puder co by podkład się dłużej trzymał, to mój codzienny makijaż. jak jest czas to daje jeszcze delikatny cień.


a co do tego stylisty, to może źle się wyraziłam, chodziło mi bardziej o osobę, która mi te wszystkie zmiany o których piszecie wykona, bo ja beztalencie jestem. fryzurka to oczywiście fryzjer, ale przydałby się dobry jakiś, choć dalej nie wiem jaka to ma być fryzurka. te zdjęcia tych Azjatek co kleiłam mi się podobają(tzn ich fryzury), delikatne fale i kolorek też ładny.
jesli uwazasz ,że masz małe oczy to słyszałam ,ze maluje sie kreske u góry do połowy kredka ,linera tez jeszcze nie próbowałam i przyznam ,ze nie mam zamiaru kredka mi bardzo pasuje

a,fryzury azjatek świetne
zrobie sobie takie tylko musze troche włoski zapuscic
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 14:46   #29
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnica ;)

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
No to przecież one mówią, że ten kolor na zdjęciu w niebieskiej bluzce jest ładny
wiem, że Madziaa napisała o drugim zdjęciu, czyli niby tym na którym mam niebieską bluzkę, ale uznałam, ze po prostu się pomyliła i chodziło jej o to na którym mam okulary, bo jak można się zakochać w takim szarym, zwykłym kolorze, jaki ma większość kobiet przed farbowaniem(i dlatego farbują :|). to tyle na ten temat.

a co do zdjęcia z bliska, czy coś to aktualnie wszystko jest niemożliwe, gdyż ani aparatu nie mam(a na telefonie czy kamerze wychodzi dennie) ani płyty ze zdjęciami moimi ;p
ale na tym z okularami widać twarz z bliska. tak w ogóle to ja się zawsze delikatnie maluje, ale nie widać (wiem, że się powtarzam ;p )
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:04   #30
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Okularnica ;)

Pomóżcie wybrać jakąś fryzurkę, bo od niej chciałabym zacząć zmianę... kolor na razie zostawmy w spokoju i tak boję się farbować trwale, więc dalej będę bawić się z szamponetkami(jak zużyję tą co kupiłam, to poszukam tych płukanek, bo troche o nich poczytałam), ale chciałabym ściąć trochę włosy, zastanawiam się nad grzywką.

dodaje dwa zdjęcia, słabej jakości, ale kit z tym. zdjęcia robione chwilę temu.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.