Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 18:32   #4591
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Kasica, bo u nas tak kosztują czynsze, jeśli kupujesz mieszkanie we wspólnocie mieszkaniowej a nie w spółdzielni, wtedy nie utrzymujesz całej tej administracji ze spółdzielni tylko płacisz rzeczywiste koszty plus trochę funduszu remontowego, żeby potem było na naprawy jakieś. Dlatego taki niski ten czynsz, no oczywiście bez prądu i woda też zaliczkowo ale to i tak mało wychodzi. Cały czas myślimy nad zakupem tego mieszkania i już sama nie wiem, co zrobić....moja mama namawia nas na kupno domku, takiego do remontu ale koszty będą przogromne żeby wyprowadzić taki na w miarę normalny do użycia, tylko że później fajnie, bo swój ogródek niby i swoja chatka....ech jakie to wszystko trudne....to poważna inwestycja i nie chciałabym później żałować....
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 18:52   #4592
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak tam Freddy po pierwszych dniach w nowej pracy. Ewa odezwij się i powiedz jak Ci się praca podoba. W końcu pracujesz do 15 i nie możesz się wymigiwać brakiem czasu
Jestem jestem... tylko nie mam czasu na pisanie

4 dni minely... jestem zadowolona. jest fajnie, towarzystwo bardzo fajne - 5 babeczek, jedna starsza i reszta tak od 20 do 30 lat
Nie mam dostepu do komputera, robie inne rzeczy nie na kompie, wiec i nie mam jak do Was zajrzec.
Mam duzo roboty z ksiegami, maja taki balagan ze nie dajemy rady - jest jeszcze jedna stazystka. jak wszystko uporzadkujemy w archiwum to bedzie troszke lzej.
Od 7 do 14 w zasadzie jest zapiernicz. po 14 - jak kierowniczka zmyka troszke mamy nawet czas na ploty

ale taki zapiernicz ma swoje plusy - co chwile gdzies łaze, po schodach, schylam sie, dzwigam ksiegi - wiec moze w koncu zleci mi z tylka troche no i czas leci migiem...


po za tym u nas ok. wszyscy zdrowi.

lachkasiu ja tez duzej roznicy nie widze w planach procz inaczej urzadzonej lazienki ale rozmieszczenie jest ok. salon z kuchnia - fajna rzecz, aczkolwiek hadzik i ikola nie łączyli kuchni i maja na to sensowne argumenty. ja jednak bym rowniez zrobila salon łaczony z kuchnia

dysiu pomysl z domkiem dobra rzecz. ale musicie przekalkulowac wszystko.
To mieszkanko bardzo mi sie podoba ale juz pisalam o nim wczesniej

kasica czynsz w blokach to norma no moze nie w tych nowiutkich ja place 460 czynszu za 50 metrow ale np. mam teraz zwrot za wode 230 zł ale znow doplata za ogrzewanie mi sie szykuje
no i sam remontowy to 100 bo rok temu ocieplili blok i wymienili wszystskie okna w piwnicy i na klatce.

W ogole jestem zła. moj poprzedni pracodawca obiecał mi ze w tym tygodniu da mi pit 11 i co, wyjechal sobie na urlop
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 07:25   #4593
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Dziewczynki jestem zarobiona, nie wiem w co rece wlozyc, ale zajrzalam tu na chwile i strasznie sie wzruszylam zyczeniami.
Dziekuje Wam kochane!

KasiaL ja bym sie nie zdecydowala na pralke w kuchni, tym bbardziej, ze ona polaczona z salonem. Ale spizarka tez kusi.

Dysiu no ciezka decyzja z tym mieszkaniem i domem.

Freddy super, ze Ci sie podoba!


A ja tak jak pisalam - jestem zarobiona, w tym tygodniu zostaje po godzinach, bo mamy zamkniecie miesiaca, cale szczescie mam moich rodzicow w domu, to nie musze sie martwic o dzieciaki.
W zeszlym tygodniu zarezerwowalismy juz wakacje!
A teraz kazda wolna chwile pochlania mnie tort, ktory chce upiec na urodziny Wiki. Mam nadzieje, ze cos mi wyjdzie.


Buziaki!
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 07:38   #4594
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Aga a zdradzisz gdzie jedziecie i kiedy? My planujemy wyjazd w czerwcu tylko jeszcze nie wiem gdzie
A z tym tortem to nad czym się zastanawiasz? Nad ozdobieniem czy ogólnie nad całością? Kiedyś dużo czytałam o tych piankach jojo, jak się nimi fajnie ozdabia tort, ale bałabym się tego robić bo jakby coś nie wyszło to lipa, trzeba by było chyba na próbę coś zrobić przed urodzinkami.

Ewa fajnie, że Ci się praca podoba, najważniejsze że jest i że jest duża szansa, że tam już zostaniesz

KasiuL to fakt, że pralka w kuchni połączonej z salonem to nie najlepszy pomysł, bo będziesz miała hałas. Ja mam teraz kuchnię połączoną i wkurza mnie sam dźwięk zmywanych naczyń (ręcznie, bo zmywarki nie posiadam) jak się ogląda TV i w ogóle te wszystkie odgłosy, które stamtąd dochodzą plus to, że "bałagan" kuchenny jest ciągle widoczny. Dlatego ja nie chcę już mieć kuchni i salonu razem Ale to kwestia gustu i przyzwyczajenia pewnie, poza tym na tylu metrach co u Was będzie, to się inaczej wszystko rozkłada.
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 18:07   #4595
Ana2
Zadomowienie
 
Avatar Ana2
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Hiszpania (Aljaraque)
Wiadomości: 1 819
Send a message via Skype™ to Ana2
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Witanko

Freddy,super,ze szybko odnalazlas sie w nowym miejscu pracy,ze Ci sie podoba,ze kolezanki w porzadku...trzymam kciukasy zeby udalo Ci sie zostac tam juz na stale

Aga,no to pochwal sie dokad pojedziecie na wakacje i jaki torcik wymyslilas dla Wikuni.Ja tez ostatnio nie wiem w co najpierw rece wlozyc...dobrze,ze masz rodzicow u siebie,wiem jak wiele potrafia pomoc ,no i ta swiadomosc,ze dzieci w dobrych rekach-nieoceniona

Dysiu,mnie sie to "Wasze" mieszkanie baaardzo podoba,ja pol zycia tez mieszkalam w bloku i super wspominam te czasy-mialam tyle kolezanek i kolegow,te zabawy w chowanego,gonitwy do poznego wieczora nieraz (rodzice pozwalali jak bylo nas wiecej dzieciakow), w ogole super bylo.Mieszkanko naprawde kusi,ladny metraz,fajny uklad pomieszczen,ladne podlogi,wszystko nowiutkie...rzeczywiscie wybor macie ciezki...bo mysle,ze nad wlasnym domkiem tez warto sie zastanowic-zawsze jestes u siebie,bez sasiadow za sciana...pomyslcie.
__________________
"Dziecko to wielki dar....to czastka nieba na ziemi"
Ismael


Julian


ALBUMY
Ana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 18:08   #4596
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Dysiu jedziemy, a wlasciwie lecimy 6 czerwca na dwa tygodnie na Krete. Juz sie nie moge doczekac!

A co do tortu, to wlasnie o dekoracje mi chodzi. Wymyslilam sobie dekoracje z masy cukrowej, jak mi wyjdzie, to sie pochwale. To jest cos na zasadzie tej z pianek jo-jo, ale podobno latwiejsza, zobaczymy. Dzis wlasnie biszkopt juz zrobiony, jutro masa i dekoracja.

Jutro wieczorem ide na impreze firmowa. Ciekawe jak sie bede bawic?
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:56   #4597
esti1984
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 062
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Heyyy

Trochę mnie znowu nie było ale jakoś ostatnio jestem strasznie zalatana i nie mam czasu na neta...

mam pytanie....zmienialiście dzieciakom foteliki?


Julka cały czas jeździ w Maxi Cosi Tobi i nadal świetnie jej pasuje ale musimy wymienić fotelik Nikoli bo denerwuje się że nie ma wolnego miejsca przy nóżkach i kopie w fotel. No i planowałam na początku kupić Julce większy a Nikolę wozić w Tobi ale te większe foteliki 18-36 kg będą na bank dla Julci za duże bo ona waży 12 kg i powiedźcie mi czy dobrze zrobiłam czy źle kupiłam fotelik Maxi Cosi Priori nie wiem czy on jest troszkę większy od Tobi czy nie....(wagowo w tej samej grupie się znajdują)

no i teraz pytanie z innej beczki
czy ktoś słyszał czy gdzieś szyją pokrowce na foteliki? bo chcę do Tobi nową tapicerkę a dostępne do kupienia są tylko pokrowce frote

jak tylko będę miała ciut więcej czasu obiecuję zaglądać częściej
esti1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 09:02   #4598
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Kasica, bo u nas tak kosztują czynsze, jeśli kupujesz mieszkanie we wspólnocie mieszkaniowej a nie w spółdzielni, wtedy nie utrzymujesz całej tej administracji ze spółdzielni tylko płacisz rzeczywiste koszty plus trochę funduszu remontowego, żeby potem było na naprawy jakieś. Dlatego taki niski ten czynsz, no oczywiście bez prądu i woda też zaliczkowo ale to i tak mało wychodzi. Cały czas myślimy nad zakupem tego mieszkania i już sama nie wiem, co zrobić....moja mama namawia nas na kupno domku, takiego do remontu ale koszty będą przogromne żeby wyprowadzić taki na w miarę normalny do użycia, tylko że później fajnie, bo swój ogródek niby i swoja chatka....ech jakie to wszystko trudne....to poważna inwestycja i nie chciałabym później żałować....
To czynsz faktycznie śmieszny, jeśli chodzi o takie mieszaknie
To masz dylemat,wiadomo że fajnie byłby mieć domek,ale ten remont....Znowu w domku znika problem sąsiadów (co jest bardzo ważne-teraz sie przekonuje) no i własnie ogródek Porozglądaj sie może za domkami,zorientujesz sie jak wygląda sytuacja.



Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
Jestem jestem... tylko nie mam czasu na pisanie

4 dni minely... jestem zadowolona. jest fajnie, towarzystwo bardzo fajne - 5 babeczek, jedna starsza i reszta tak od 20 do 30 lat
Nie mam dostepu do komputera, robie inne rzeczy nie na kompie, wiec i nie mam jak do Was zajrzec.
Mam duzo roboty z ksiegami, maja taki balagan ze nie dajemy rady - jest jeszcze jedna stazystka. jak wszystko uporzadkujemy w archiwum to bedzie troszke lzej.
Od 7 do 14 w zasadzie jest zapiernicz. po 14 - jak kierowniczka zmyka troszke mamy nawet czas na ploty

ale taki zapiernicz ma swoje plusy - co chwile gdzies łaze, po schodach, schylam sie, dzwigam ksiegi - wiec moze w koncu zleci mi z tylka troche no i czas leci migiem...


po za tym u nas ok. wszyscy zdrowi.

lachkasiu ja tez duzej roznicy nie widze w planach procz inaczej urzadzonej lazienki ale rozmieszczenie jest ok. salon z kuchnia - fajna rzecz, aczkolwiek hadzik i ikola nie łączyli kuchni i maja na to sensowne argumenty. ja jednak bym rowniez zrobila salon łaczony z kuchnia

dysiu pomysl z domkiem dobra rzecz. ale musicie przekalkulowac wszystko.
To mieszkanko bardzo mi sie podoba ale juz pisalam o nim wczesniej

kasica czynsz w blokach to norma no moze nie w tych nowiutkich ja place 460 czynszu za 50 metrow ale np. mam teraz zwrot za wode 230 zł ale znow doplata za ogrzewanie mi sie szykuje
no i sam remontowy to 100 bo rok temu ocieplili blok i wymienili wszystskie okna w piwnicy i na klatce.

W ogole jestem zła. moj poprzedni pracodawca obiecał mi ze w tym tygodniu da mi pit 11 i co, wyjechal sobie na urlop
I własnie dlatego zaskoczona byłam tak niską ceną czynszu.... Bo w pl moja babcia płaci tez jakoś 500 zł za 56 m



Cytat:
Napisane przez esti1984 Pokaż wiadomość
Heyyy

Trochę mnie znowu nie było ale jakoś ostatnio jestem strasznie zalatana i nie mam czasu na neta...

mam pytanie....zmienialiście dzieciakom foteliki?


Julka cały czas jeździ w Maxi Cosi Tobi i nadal świetnie jej pasuje ale musimy wymienić fotelik Nikoli bo denerwuje się że nie ma wolnego miejsca przy nóżkach i kopie w fotel. No i planowałam na początku kupić Julce większy a Nikolę wozić w Tobi ale te większe foteliki 18-36 kg będą na bank dla Julci za duże bo ona waży 12 kg i powiedźcie mi czy dobrze zrobiłam czy źle kupiłam fotelik Maxi Cosi Priori nie wiem czy on jest troszkę większy od Tobi czy nie....(wagowo w tej samej grupie się znajdują)

no i teraz pytanie z innej beczki
czy ktoś słyszał czy gdzieś szyją pokrowce na foteliki? bo chcę do Tobi nową tapicerkę a dostępne do kupienia są tylko pokrowce frote

jak tylko będę miała ciut więcej czasu obiecuję zaglądać częściej
A to ja też ciekawa jestem, bo w sumie jeszcze sie nad zmianą fotelika nie zastanawiałam....
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 07:44   #4599
Ana2
Zadomowienie
 
Avatar Ana2
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Hiszpania (Aljaraque)
Wiadomości: 1 819
Send a message via Skype™ to Ana2
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Najpiekniejsze zyczonka urodzinowe dla naszych nowych TRZYLATKOW Wiktorii,Lenki:cmok :i Olafa-rosnijcie zdrowo i beztrosko!!!! Calujemy i sciskamy urodzinowo!
__________________
"Dziecko to wielki dar....to czastka nieba na ziemi"
Ismael


Julian


ALBUMY
Ana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 09:12   #4600
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Dołączam się do życzeń

Ana - sprawa ze spodniami aktualna?, byłam w Levisie - rozmiar ok - także proszę odezwij się na GG lub skype dogadamy szczegóły.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:24   #4601
bassienka
Zadomowienie
 
Avatar bassienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 436
GG do bassienka Send a message via Skype™ to bassienka
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Cytat:
Napisane przez Ana2 Pokaż wiadomość
Najpiekniejsze zyczonka urodzinowe dla naszych nowych TRZYLATKOW Wiktorii,Lenki:cmok :i Olafa-rosnijcie zdrowo i beztrosko!!!! Calujemy i sciskamy urodzinowo!
I do nas również moc buziaków
__________________
Emilia 21-02-2007
Oliwia 21-04-2011

ALBUMY
[*] 18.06.2010
bassienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 12:41   #4602
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

STO LAT DLA LENKI I OLAFA!!!


A Wiki dziekuje za zyczenia!
Melduje, ze tort sie udal, w pozniejszym czasie pokaze fotki, bo teraz czekamy na gosci.

Ja po imprezie, choc alkoholu bylo morze, na szczescie kaca nie mam... jakos po 3 latach abstynencji, nie mam smaka na alkohol, wypilam raptem 2 piwa. Ale impreza byla super. Prowadzil ja Baltroczek, a gosciem specjalnym byli Golec Orkiestra.
Moja mama wziela dziewczyny na noc do mojej kuzynki, wiec rano moglam pospac, co z tego jak zegar biologiczny nie pozwolil.
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 06:35   #4603
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Cytat:
Napisane przez Ana2 Pokaż wiadomość
Najpiekniejsze zyczonka urodzinowe dla naszych nowych TRZYLATKOW Wiktorii,Lenki:cmok :i Olafa-rosnijcie zdrowo i beztrosko!!!! Calujemy i sciskamy urodzinowo!
i my się dołączamy do życzeń. Buziaczki
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:12   #4604
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Cytat:
Napisane przez Ana2 Pokaż wiadomość
Najpiekniejsze zyczonka urodzinowe dla naszych nowych TRZYLATKOW Wiktorii,Lenki:cmok :i Olafa-rosnijcie zdrowo i beztrosko!!!! Calujemy i sciskamy urodzinowo!

My też dołączamy się do życzeń, Sto lat Maluchy!!!!

Dziś też trzecie urodzinki świętuje Krystianek

Wszystkiego najlepszego Krystianku!!!

Edytowane przez lachkasia
Czas edycji: 2010-02-08 o 10:15
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:19   #4605
Atiluj
Wtajemniczenie
 
Avatar Atiluj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 339
GG do Atiluj
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Cytat:
Napisane przez lachkasia Pokaż wiadomość
My też dołączamy się do życzeń, Sto lat Maluchy!!!!

Dziś też trzecie urodzinki świętuje Krystianek

Wszystkiego najlepszego Krystianku!!!
Hadziki też się dołączają
__________________
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Tygrysku...!
- Co Prosiaczku?
- NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Atiluj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 13:01   #4606
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Cytat:
Napisane przez lachkasia Pokaż wiadomość
My też dołączamy się do życzeń, Sto lat Maluchy!!!!

Dziś też trzecie urodzinki świętuje Krystianek

Wszystkiego najlepszego Krystianku!!!
oczywiście podłaczamy się pod życzenia.
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 16:18   #4607
bassienka
Zadomowienie
 
Avatar bassienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 436
GG do bassienka Send a message via Skype™ to bassienka
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Sto lat Krystianku!!! Dużo uśmiechu na buzi i spełnienia marzeń
__________________
Emilia 21-02-2007
Oliwia 21-04-2011

ALBUMY
[*] 18.06.2010
bassienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 17:32   #4608
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

sto lat sto lat dla wszystkich solenizantów!!!!!
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:14   #4609
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Krystianku wszystkiego najlepszego!
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 20:29   #4610
Ana2
Zadomowienie
 
Avatar Ana2
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Hiszpania (Aljaraque)
Wiadomości: 1 819
Send a message via Skype™ to Ana2
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

I od nas 100 latek dla Krystianka! Rosnij duuuuzy i dbaj o Mamusie
__________________
"Dziecko to wielki dar....to czastka nieba na ziemi"
Ismael


Julian


ALBUMY
Ana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:07   #4611
Franka2007
Raczkowanie
 
Avatar Franka2007
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 258
GG do Franka2007
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

ooooooooo widze ze u was nic sie nie zmienilostare nicki wiec wierni jestescie sobie strasznieklask i:to juz chyba nie forum ale i PRZYJAZNIE

nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie?...

franio w złobku -od wrzesnia do przedzkolaa ja i mąż...no cóż...rozwodzimy sienie udalo sie uratowac tego co nas polaczylo 5 lat temuwlasnie czekamy na pierwsza rozprawe....


pozdrawiam cieplutko
__________________
mama Franka


http://www.garnek.pl/daczyk
Franka2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 10:31   #4612
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Franka - przykro mi - to smutne... nie wiem co napisać

Esti- my już chyba rok temu zmieniliśmy fotelik bo był do 15 kg - Filip ma teraz coś około 18 kg a fotelik już do końca do 36 kg chyba.

Strasznie mało piszę - niestety krucho u mnie z czasem.
Częste spotkania itp. tłusty czwartek interesująco się zapowiada.

muszę lecieć...
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:54   #4613
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Franka.....ojej, strasznie mi przykro, naprawdę nie wiadomo, co powiedzieć w takim momencie......życzę Ci szczęścia ......

No i wróć do nas, my ciągle jesteśmy
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:29   #4614
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Kurcze napisalam kilka godzin temu posta i wyskoczyl jakis blad i teraz juz mi sie nie chce.
Tylko slowo do Franki:

Franka Trzymaj sie kochana! Przykre, ze tak sie u Was sprawy maja. Ale zagladaj do nas czesciej, choc nasz watek troche zwolnil, to ciagle tu jestesmy. A jak maly w zlobku? Nie choruje?



Zapraszam do ogladniecia kilku fotek z urodzin i balu karnawalowego:
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=8193
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 19:17   #4615
esti1984
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 062
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Franka strasznie mi przykro

Aguś super fotki


ja też zapraszam do albumu
esti1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 07:37   #4616
Atiluj
Wtajemniczenie
 
Avatar Atiluj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 339
GG do Atiluj
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Franka witaj "po latach" Szkoda, że tak się Wam poukładało ale widać tak miało być. Pochwal się Franiem, pokaż Go nam (i siebie też )

Aga, Esti piękne te Wasze panienki A ten tort ........
Aga poproszę instrukcję robienia "okrycia" tortu

A u nas w zasadzie bez zmian. Misiek jak szalał tak szaleje. No może tylko natężenie tych szaleństw rośnie. Dalej "używa" słów powszechnie uznanych za obraźliwe W sobotę tak ni z gruszki ni z pietruszki podchodzi do Hadzika i łapiąc go za nogę, patrząc mu głęboko w oczy mówi: "tata, jutro mnie możesz pocałować w doooopę" No i nie wiesz człowieku czy śmiać się czy płakać Póki co, nie reagujemy gwałtownie.
Ma też niesamowite parcie na tik-taki. Całe opakowanie zjada "może" w 2 minuty. Zaczynamy mu już wydzielać po kilka sztuk (kulek) bo inaczej wciągnąłby w momencie wszystkie jakie by znalazł.

Zmykam do pracy. Buziaki dla wsiech
__________________
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Tygrysku...!
- Co Prosiaczku?
- NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Atiluj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:53   #4617
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Hej

coś cichooo

Wpadłam z pytankiem.
Kupuję foteliki dla dzieci - dla Miłka maxi cosi priori, a dla Nikosia mam zgryz. Mam zaproponowane dwa modele:
http://www.allegro.pl/item893533124_...olor_w_wa.html
http://esklep.************/index.php...roducts_id=770

Jakoś ten monterey fajny bardziej zabudowany, ale cybex podoba mi sie bardziej...

Franka
witaj

Julitko witaj Misiek debeściak, kurcze już teraz takie gadane mają....////

Esti dziewczynki śliczne, świetne przebrania

Aga
tort piękny, aż szkoda zjeść, a dziewczynki cudowne

Dysiu i jak, kupiliście coś?
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:15   #4618
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Dziewczyny MUSZĘ kupić nawilżacz powietrza! Mam bardzo sucho w mieszkaniu, mała ciągle kaszle (alergik). Jest OK jak susze pranie w pokoju ( blok) i np nie budzimy się wszyscy z zatkanymi nosami i suchymi ustami.
I teraz moja prośba!

Jakich używacie nawilżaczy??

Na allegro pełno tego i po prostu nie wiem co wybrać. Czy ultradźwiękowy? Mam pokoje wielkości ok 20m2. Czy w takich nawilżaczach są wymienne filtry?? Jeśli tak to jak często trzeba je wymieniać i jaki jest koszt takiej wymiany? Na jaką firmę się zdecydować? Sporo tych pytań więc proszę o opinię użytkowniczek na pewno mi ( i nie tylko) pomogą dokonać wyboru

Założyłam na ten temat osobny wątek bo chcę poznać opinie wielu mam

I mam tez pytanie do Was: zawsze jak otwierałam odchowalnię to wątki w których sie wypowiadałam ( subskrybowałam) miałam oznaczone niebieskim kwadracikiem z ptaszkiem. A teraz mi to znikło!!! Wam tez??
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:54   #4619
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Madziu niestety nie pomogę, bo sama szukam najlepszego......
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 20:38   #4620
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

KasiaL ja bym sie zdecydowala na cybexa, sami tez myslelismy nad ta firma. O drugiej firmie nic nie slyszalam.

Madzia niestety jestem zielona w temacie nawilzaczy.

Julitka robilam mase cukrowa z tego przepisu: http://www.wielkiezarcie.com/recipe30981.html
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.