Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 17:06   #61
Basia84
Rozeznanie
 
Avatar Basia84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IL
Wiadomości: 691
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

farminka, alguien u mnie tez niedrapki sie nie sprawdzily, ledwo zalozylam a juz lezaly obok
jak u Was nocka? u nas nawet dobrze, malemu juz sie uregulowalo bo budzi sie co rowne 3h a pomyslec ze wczesniej musialam wstawac nawet co godzine.
Basia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 17:13   #62
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Oj tak,bardzo ruchliwa jest.Przykryć ją czymś na dłużej graniczy z cudem tak te nóżki wywijają.Chyba sprawdzą się u nas tylko śpiworki.
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:42   #63
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Nie daje smoczka narazie - jesli zacznie ssac palec, to wtedy dopiero...
a dlaczego ? chcesz zapobiec ssaniu palca ? a ja czytałam znowu, że właśnie lepiej żeby dziecko ssało kciuka bo uczy się samoświadomości ciała i umie się samo uspokoić co jest niemożliwe jak się wciska mu smoczek. i już nie wiem nic wszędzie co innego
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 22:02   #64
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

wiolek znam 9latka, ktory nadal potrafi ssac kciuka, wiec wole uniknac takiego ryzyka. Z dwojga zlego chyba smoczek lepszy...
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:00   #65
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Dziewczyny, a ja obcialam mojemu paznokcie juz na drugi dzien, takie mial dlugie, ze szok. A taki upal, ze nie widzi mi sie zakladac niedrapek
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:55   #66
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Alguien cudny av
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 21:31   #67
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Zuziunia dziekuje

scoobs ja tez obcielam juz na 2 czy 3 dzien...

farminka to karmisz teraz tylko swoim mlekiem?
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 21:53   #68
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
wiolek znam 9latka, ktory nadal potrafi ssac kciuka, wiec wole uniknac takiego ryzyka. Z dwojga zlego chyba smoczek lepszy...
ale i tak nie przebije to matki mojej znajomej która karmiła cycem do 6 roku życia !!!!!
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 22:15   #69
Basia84
Rozeznanie
 
Avatar Basia84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IL
Wiadomości: 691
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

scoobs ja obcielam dopiero po tygodniu a dlugie tez mial bo w szpitalu niezle sie podrapal i jak Ci idzie z karmieniem, mam nadzieje ze juz lepiej.... wyslesz mi wkoncu zdjecie zebym mogla wkleic w pierwszym poscie? bo chcialabym wrzucac dzieciaczki po kolei a juz Olakola zdarzyla urodzic

ja juz nie karmie piersia. odciagam swoje mleko + daje mu mleko w proszku. juz poprostu nie mialam sily. wczesniej dawalam mu raz, dwa razy na dobe modyfikowane i skubaniec zdarzyl zalapac ze przy butelce nie trzeba sie tyle umeczyc. po mamusi to ma bo moja mama mnie karmila miesiac czasu jak dostalam butle to juz koniec.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
ale i tak nie przebije to matki mojej znajomej która karmiła cycem do 6 roku życia !!!!!
no nie mow fajnie musialo wygladac takie duze dziecko przy cycu

Edytowane przez Basia84
Czas edycji: 2010-06-28 o 22:22
Basia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 14:15   #70
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość

farminka to karmisz teraz tylko swoim mlekiem?
Tak

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość

ja juz nie karmie piersia. odciagam swoje mleko + daje mu mleko w proszku. juz poprostu nie mialam sily. wczesniej dawalam mu raz, dwa razy na dobe modyfikowane i skubaniec zdarzyl zalapac ze przy butelce nie trzeba sie tyle umeczyc. po mamusi to ma bo moja mama mnie karmila miesiac czasu jak dostalam butle to juz koniec.
Też właśnie tak dawałam przez pierwszy tydzień-raz na dobę modyfikowane,ale udało mi się odejść od tego i teraz jesteśmy od 2 tygodni bodajże tylko na cycu.

Ale dzisiaj była tragiczna noc.Lenka wcale nie chciała zasnąć,płacz non stop.Nad ranem wyglądałyśmy z mamą jak zombie i zasypiałyśmy na stojąco.Dobrze,że chociaż sama nie byłam.
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 15:25   #71
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

farminka To oby dzien dzisiaj byl lepszy i nocka tez. Ja tam nie nastawiam sie, ze zawsze bedzie rozowo Nawet jak Milena ma super nocki przez kilka dni pod rzad, to zawsze potem moze sie trafic jedna gorsza.
Jak masz pomoc, to fajnie. Zawsze to troche odciazenie...
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 23:28   #72
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
scoobs ...... wyslesz mi wkoncu zdjecie zebym mogla wkleic w pierwszym poscie? bo chcialabym wrzucac dzieciaczki po kolei a juz Olakola zdarzyla urodzic
Juz prawie przesylam, wlasnie zmniejszam i mam nadzieje, ze uda mi sie zaraz je zaladowac. Przepraszam za zwloke... chcialam, zeby mu te naczynka zeszly z buzi, dzisiaj juz prawie ich nie ma, ale nie mialam okazji zrobic zdjecia. No ale, jak trza, to trza....

O, juz poszlo.

A z karmieniem, coraz lepiej, dziekuje, mam nadzieje, ze dojdziemy do perfekcji..
Za to znowu inny problem sie przyczepil, moge sie pozalic?
Oho, karmienie, jutro sie pozale
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 02:39   #73
Basia84
Rozeznanie
 
Avatar Basia84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IL
Wiadomości: 691
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

scoobs juz dodaje zdjecie. trzeba bylo tak od razu mowic to bym cie tak nie pospieszala. a wyzalic sie mozesz zawsze po to tu jest ten watek wyslalam ci maila ale napisze jeszcze raz przeslodkiego masz synka i te wlosy
Basia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 08:43   #74
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Nie ma co sobie zarzucać tego, że nie karmi się piersią... jak się da, to jasne, że można, że trzeba, że coś tam... ja karmiłam ponad miesiąc, i koniec... dziecko non stop płakało, marudziło, głodne było. Mój pokarm nie wystarczal, było go za mało, za mało treściwy... moja mama też trójkę dzieci miała, i żadne cycka nie chciało, mimo że miała ogrom pokarmu...
Moja Łucja też praktycznie od początku na butli i nie było problemów większych z chorowaniem i rozwojem... zdrowa, silna i spora baba
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:40   #75
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Basia cos nie widac zdjec w 1 poscie. Nie wiem, czy to tylko u mnie cos nie dziala

scoobs
co sie dzieje??
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:41   #76
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Basia cos nie widac zdjec w 1 poscie. Nie wiem, czy to tylko u mnie cos nie dziala
nie działa ..widać tylko Milenkę
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 19:25   #77
Basia84
Rozeznanie
 
Avatar Basia84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IL
Wiadomości: 691
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

przekroczylam limit na poscie. czekam na maila od niezawsze i ona bedzie wklejac zdjecia. takze cierpliwosci. mam nadzieje ze szybko sie pojawi i doda zdjecia.
Basia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 19:48   #78
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Basia to usun moze te linki do watkow, bo moim zdaniem to niepotrzebne. I widzialam, ze lazurowa zmienila nieco liste (krotsze daty), to moze skopiuj od niej i powinnas miec duzo wiecej miejsca
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 20:03   #79
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Czesc dziewczyny. Ja dalej zdolowana, ale juz troszke lepiej sie czuje niz wczoraj. Przy porodzie troche mnie porozrywalo no a przedwczoraj wieczorem zauwazylam, ze mi szwy schodza. Wczoraj pokazalam poloznej i wyslala mnie do szpitala. POjechalam do tego szpitala, no i najpierw jakas polozna to widziala i stwierdzila, ze dosyc bardzo sie otworzylo, i zawolala doktora, a doktor stwierdzil, ze on MYSLI, ze samo sie zagoi. Przepisal mi antybiotyk i kazal pprzyjechac w piatek. Do tego mialam jeszcze problemy z odebraniem lekow, szok bo mieli moja zla date urodzenia, no ale juz je mam, i nie jestem zadowolona, ze musze brac antybiotyk przy karmieniu piersia. Martwie sie, ze mi sie to nie zagoi tak jak powinno, albo,ze w piatek zdecyduja sie szyc, a w poniedzialek moj maz juz wraca do pracy i nie dam sobie rady. Zreszta, meza tez pochwalilam, ze mi pomaga, i od tego czas sielanka sie skonczyla. Mielismy wczoraj rozmowe, a ze ja zaplakana po ciezkich wrazeniach to sie zlitowal i jak na razie wiecej znowu pomaga.
Jak moja polozna patrzyla na te rany, to powiedziala, ze jak mnie zszywali, to chyba nie zawiazali wezla na koniec poprawnie. Kurcze, powinnam czuc sie coraz lepiej, a tu wydaje mi sie, ze coraz gorzej.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
scoobs juz dodaje zdjecie. trzeba bylo tak od razu mowic to bym cie tak nie pospieszala. a wyzalic sie mozesz zawsze po to tu jest ten watek wyslalam ci maila ale napisze jeszcze raz przeslodkiego masz synka i te wlosy
Dzieki, do tych wlosow sie nie przyzwyczajam, bo moja Amelka tez miala, jak sie urodzila, ale potem sie wytarly i chodzila lysuitka przez 1,5 roku.
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 20:22   #80
Basia84
Rozeznanie
 
Avatar Basia84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IL
Wiadomości: 691
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

alquien za duzo mi to nie da bo zdjecia maja wieksze rozmiary niz te literki. poprostu ja bede uzupelniac liste a niezawsze wklejac zdjecia. na jakims watku tez tak widzialam ze jedna dziewczyna prowadzi liste a 2 nastepne wklejaly zdjecia.

scoobs bidulko. mam nadzieje ze jednak ci sie szybko zagoi, gdyby cie mieli szyc to pewnie by to juz zrobili. a bardzo cie to boli?
Basia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 21:22   #81
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Wiesz, nie boli mnie bardzo, po prostu czuje sie niekomfortowo, ale rowniez boje sie tego, ze mi sie to nie zagoi, tak jak powinno, ze beda jakies komplikacje. Nie wiem czego sie spodziewac. Ach, mialam przesuper porod, to terazmza to mam inne problemy dla rownowagi....
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 22:55   #82
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Scoobs wspolczuje, mam nadzieje, ze szybciutko Ci sie wszystko zagoi
Aleks ma sliczne zdjecie przystojniak maly

Dziewczyny jak wasze dzidzie reaguja na plyny, mysla i szampony? Jakie mydlow 2w1 z szamponem polecacie? Bo jeszcze nie mam i sie wacham pomiedzy hippem, johnsonem i niva
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 01:50   #83
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

scoobs biedulko Mam nadzieje, ze wszystko jednak dobrze bedzie sie goic, a bol przejdzie jak najszybciej.

niezawsze jw narazie uzywam tylko plynu do mycia head to toe johnsona i szamponu tez johnsona. Poki co jestem zadowolona.

Basia a co Ty z kosmetykow uzywasz?

Czekamy na olakola tutaj
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 09:38   #84
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Czesc dziewczyny, dziekuja Wam, mam nadzieje, ze bedzie dobrze, w koncu lekarz wie chyba, co mowi. Ale czasem w nich watpie, no ale bede sie trzymac pozytywnych mysli. Jutro wizyta, wiec bede wiedziala, czy to sie goi.
Ja na poczatku nie uzywam kosmetykow, ale moj tz mowi, ze Alex ma tluste wlosy, wiec pewnie sie zgodze na Johnsona. Jak by mial na to uczulenie to pewnie uzyje Oilatum.
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 11:31   #85
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

Dziewczyny jak wasze dzidzie reaguja na plyny, mysla i szampony? Jakie mydlow 2w1 z szamponem polecacie? Bo jeszcze nie mam i sie wacham pomiedzy hippem, johnsonem i niva
Ja mam Ziajkę,ale nie polecam,bo miała natłuszczać,a Lenka ma strasznie suchą skórę i planuję zmienić na Oilatum,bo po nim od razu inaczej skóra wyglądała.Strasznie toto drogie,ale myślę,że warto.
Scoobs ja też brałam antybiotyk przez 5 dni,ale dobrze,że go wzięłam,bo wszystko się pięknie wygoiło i od razu lepiej się czuję.Nareszcie po 3 tygodniach zaczynam normalnie funkcjonować.
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 11:58   #86
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

dzieki Farminka, pocieszylas mnie troche. myslisz, ze dzieciom te antybiotyki nie zaszkodza?
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 12:06   #87
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
dzieki Farminka, pocieszylas mnie troche. myslisz, ze dzieciom te antybiotyki nie zaszkodza?
Myślę,że nie.Lekarze przepisują tylko takie leki,które są bezpieczne dla dziecka,jeśli wiedzą,że się karmi.Ja brałam Amotaks,a Ty?
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 15:24   #88
Basia84
Rozeznanie
 
Avatar Basia84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IL
Wiadomości: 691
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

niezawsze ja uzywam gerbera i jestem zadowolona to jest tez do calego cialka lacznie z glowka. a po uzywam kapieli uzywam balsam tej samej firmy.

scoobs no wlasnie lekarz wie co robi a jak farmince sie ladnie zagoilo po antybiotyku to tobie napewno tez. jestes pod dobra opieka.
teraz pytanie do ciebie z innej beczki bo ty juz masz dziecko. jak chcialas przestac karmic piersia to co zrobilas? ja probowalam nie odciagac mleka, zimne oklady ale bolalo jak cholera i o 2 w nocy nie wytrzymalam poszlam po laktator.
Basia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:58   #89
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

hej hej

Jestem mamusią marcową 2007 i jednocześnie prywatna siostrą Hexy84 która z Wami pisała na poczekalni
Niestety teraz nie ma dostępu do neta i nie może się udzielać

Chciałam Wam tylko powiedzieć że dziś urodziła!!!!

Malutka ma 3060g i 56 cm
Urodziła SN po 20stej
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:12   #90
Basia84
Rozeznanie
 
Avatar Basia84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IL
Wiadomości: 691
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010

dzieki za info! i przekaz gratulacje!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Basia84
Czas edycji: 2010-07-01 o 21:14
Basia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.