Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 11:08   #1
chery_lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2

Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?


Kochane,

więc w skrócie przedstawię sprawę następująco...

Od jakiegoś czasu podejrzewam mojego faceta o zdradę. Póki co z wielkimi wypieraniami oczywiście z jego strony i bez dowodów.

Jednak dziś tknęło mnie na przejrzenie popularnej strony z paniami do towarzystwa, dokładnie ogłoszeń z naszego miasta pod którymi często sa komentarze z nickami... i VOILA!

Natknęłam się na wielce zachwalający komentarz od faceta o nicku który zawierał Imię oraz Rok urodzenia, dokładnie taki jak mojego chłopaka...
Wiadomo że może być trochę chłopaków o tym imieniu i w takim wieku, ale to nie na tyle duże miasto... więc prawdopodobieństwo że to on JEDNAK MOŻNA BRAC POD UWAGĘ.

Teraz moje pytanie... czy Wy na moim miejscu zadzwoniły byście do tej prostyutki, spokojnie i kulturalnie zapytały czy przypomina sobie tego klienta i mniej więcej jak wyglądał?

chery_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:13   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Cytat:
Napisane przez chery_lady Pokaż wiadomość
Kochane,

więc w skrócie przedstawię sprawę następująco...

Od jakiegoś czasu podejrzewam mojego faceta o zdradę. Póki co z wielkimi wypieraniami oczywiście z jego strony i bez dowodów.

Jednak dziś tknęło mnie na przejrzenie popularnej strony z paniami do towarzystwa, dokładnie ogłoszeń z naszego miasta pod którymi często sa komentarze z nickami... i VOILA!

Natknęłam się na wielce zachwalający komentarz od faceta o nicku który zawierał Imię oraz Rok urodzenia, dokładnie taki jak mojego chłopaka...
Wiadomo że może być trochę chłopaków o tym imieniu i w takim wieku, ale to nie na tyle duże miasto... więc prawdopodobieństwo że to on JEDNAK MOŻNA BRAC POD UWAGĘ.

Teraz moje pytanie... czy Wy na moim miejscu zadzwoniły byście do tej prostyutki, spokojnie i kulturalnie zapytały czy przypomina sobie tego klienta i mniej więcej jak wyglądał?

- nie, nie zadzwoniłabym, ale też zażądałabym badań, bo po czymś takim, gdy masz tak duże prawdopodobieństwo, że to on, a zdradę "czujesz" (wierzę, że tak jest, że czuje się, że coś jest nie tak, chociaż na bank dowodu nie mamy), bo nie wyobrażam sobie seksu z facetem , który dupczy panie, przez które przewalił się legion facetów.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:20   #3
Lina9213
Rozeznanie
 
Avatar Lina9213
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 742
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Też bym nie dzwoniła, te panie często zachowują tajemnicę zawodową, pewnie musiałabyś sporo zapłacić żeby w ogóle Ci coś powiedziała.

A tak jak madana zażądałabym badań, seks z prostytutką jest dla mnie czymś najobrzydliwszym i gdybym wiedziała że facet z kimś takim to bym go kijem nie tknęła.
Lina9213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:30   #4
ILTheCure
Rozeznanie
 
Avatar ILTheCure
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 907
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Ta Pani i tak Ci nic nie powie.

Natomiast jeśli tak mocno bym węszyła zdradę faceta. Miała przeczucia, brak zaufania do niego, jakieś podstawy by wątpic w jego uczciwośc to zostaiwłabym faceta. Nie potrzebowałabym "niezbitych dowodów" bo związek to nie rozprawa sądowa żeby coś udowadniac.

Równie dobrze możesz mu powiedziec:

Wiem, że byłeś u takiej i takiej prostytutki. Zapłaciłam jej więcej niż Ty za seks więc mi powiedziała. Poznała Cię na zdjęciu. Z nami koniec.

I odejśc. A w ten sposób (podstęp) możliwe, że dowiesz się po czasie prawdy.
ILTheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:31   #5
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

a mam pytanie: jakie on daje Ci powody że Cię zdradza? mogę wiedzieć?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:32   #6
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Nie sądzę by ci cokolwiek powiedziała to nawet lekko żenujące ale chcesz to zadzwoń... I tak jak wyżej, też bym go wzięła pod włos.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:42   #7
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Na pewno nic Ci nie powie... Nie dzwoń. Szukaj innych sposobów na udowodnienie zdrady.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 11:48   #8
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Ona Ci nic nie powie, nie zawracaj głowy jej i sobie taką bzdurą jak wypytywanie. Musisz to wyciągnąć od swojego faceta, albo szukać innych dowodów
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:08   #9
sucharek
Raczkowanie
 
Avatar sucharek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Do prostytutki nie dzwoń, raczej nie ma sensu, nie dowiesz się niczego.

Jakie masz podstawy do tego, żeby podejrzewać go o zdradę? Nastąpiła u niego jakaś zmiana zachowania w stosunku do Ciebie w ostatnim czasie?
__________________
"Pozytywnie...nie wyłączaj mi tego.
W tym, że jest dobrze chyba nie ma nic złego."
L.U.C. "Happy end"




sucharek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:16   #10
Truskawkowa_Jagodzianka
Raczkowanie
 
Avatar Truskawkowa_Jagodzianka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 91
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

A ja bym zadzwoniła. Głowy by mi nie urwało, a może jednak ta prostytutka by mi coś powiedziala.
Truskawkowa_Jagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:22   #11
lodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Nie dzwoń. Tak jak napisała ILTheCure:

Cytat:
Napisane przez ILTheCure Pokaż wiadomość
Ta Pani i tak Ci nic nie powie.

prawdy.
Możesz nawet nasłuchac się niemiłych rzeczy. Gdyby każda prostytutka zdradzała takie dane, to spadłaby im sprzedaż
Akurat prostytutki w tym względzie obejmuje prawie taka sama takjemnica, jak księdza przy spowiedzi
A mężowi zaczęłabym sie baczniej przyglądać.
lodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 12:25   #12
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Cytat:
Napisane przez chery_lady Pokaż wiadomość
Natknęłam się na wielce zachwalający komentarz od faceta o nicku który zawierał Imię oraz Rok urodzenia, dokładnie taki jak mojego chłopaka...
Wiadomo że może być trochę chłopaków o tym imieniu i w takim wieku, ale to nie na tyle duże miasto... więc prawdopodobieństwo że to on JEDNAK MOŻNA BRAC POD UWAGĘ.
Taki dowód, to żaden dowód. Raz, że facetów o takim imieniu urodzonych w konkretnym roku jest pewnie wielu (nie wspominałaś o tym, że facet ma jakieś bardzo nietypowe imię), a dwa, że ktoś o nicku Bartek1987 spokojnie może być Markiem urodzonym w 1973 roku Nie mówiąc już o tym, że może być nie klientem prostytutki, lecz kimś zatrudnionym przez jej agencję do pisania pochlebnych komentarzy na jej temat.

Ja bym szukała dowodów zdrady w innych miejscach. Albo też nie szukałabym ich w ogóle tylko zakończyłabym związek.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:47   #13
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Prędzej on Ci się przyzna niż taka kobieta... jakie ona będzie miała z tego korzyści? Żadne! Chyba, że jej sporo zapłacisz...
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 13:06   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Skoro czujesz, że on Cię zdradza i czujesz to już od dawna, to nawet jeżeli ona przysięgnie na grób własnej matki, to pewnie i tak Cię nie przekona. Po co zawracać komuś obcemu 4 litery? Powie "tak" będzie źle, bo może jednak nie on, bo może kłamie ble ble ble, powie "nie" to też nie będzie satysfakcji, bo pewnie kryje, pewnie się boi. Ja powtórzę za ILTheCure - skoro nie ufasz i to od dłuższego czasu własnemu facetowi, męczą Cię te podejrzenia, to po jakiego grzyba Ci ten związek? I zastanów się po co szukasz dowodów: po to by odejść, czy po to, aby narobić wielkiego rabanu, a i tak dalej ciągnąć ten cyrk na kółkach. Bo jak po to drugie, to bez sensu węszyć. Jeżeli rzeczywiście Cię zdradza, to nie uprawiaj z nim seksu w żadnej formie lub zabezpieczaj się, bo choroby weneryczne to nie jakieś baśnie, ale realne sytuacje. I wcale nie chodzi, czy on z prostytutką, czy nie prostytutką, ale generalnie z kimś innym.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 14:02   #15
rzapek
Zakorzenienie
 
Avatar rzapek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 350
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Ciężka sprawa - bo jesli nie zdradzil? To niepotrzebnie sie zadreczasz. A jesli zdradzil, to watpie zeby sie przyznal. A moze lepiej nie wiedziec? Dlaczego go podejrzewasz? Rozmawialas w ogole z nim? Taki dowod to nie dowod, a intuicja moze sie mylic. Zreszta skad wiesz, ze nawet jesli ta prostytutka by z Tobą porozmawiala, to czy powiedzialaby na pewno prawde?
__________________

bynajmniej TO NIE przynajmniej

Edytowane przez rzapek
Czas edycji: 2012-08-16 o 14:29
rzapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 14:17   #16
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Może ja nie rozumiem facetów i oni działają inaczej, ale nich mi ktoś wyjaśni: po co zachwalać prostytutkę pod własnym imieniem i datą urodzenia? Może jeszcze nazwisko i zdjęcie? Nie wydaje mi się, żeby to były prawdziwe dane.

W jaki sposób Twój chłopak daje Ci odczuć, że Cię zdradza?
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 14:25   #17
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Przeciez ona Ci nic nie powie, w jej interesie jest utrzymac kleinta, a nie stracic.
Zgadzam sie, ze taki doówd to troche mało.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 14:32   #18
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

A może po prostu powiedz krótko i stanowczo, że wiesz, że Cię zdradził i trzymaj sie tego. Może sam sie przyzna, jak go podejdziesz odpowiednio. Nie wiem co Ci doradzić, ale telefon do prostytutki to chyba jeden z najgłupszych pomysłów.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:22   #19
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
skoro nie ufasz i to od dłuższego czasu własnemu facetowi, męczą Cię te podejrzenia, to po jakiego grzyba Ci ten związek? I zastanów się po co szukasz dowodów: po to by odejść, czy po to, aby narobić wielkiego rabanu, a i tak dalej ciągnąć ten cyrk na kółkach.
Otóż to.

Gdybym podejrzewała zdradę, widziała sygnały świadczące o tym- to by mi chyba wystarczyło. Nie musiałabym go nakryć w łóżku z prostytutką. Ani żeby mi się przyznawał. wolałabym odejść, niż żyć z nim dalej i udawać szczęśliwą, a za każdym razem, gdy wyjdzie z kumplami czy wróci z pracy parę minut później zamartwiać się i panikować, czy nie jest z jakąś panną.

Gdyby facet był w porządku wobec ciebie, to nie miałabyś nawet powodu do niepokoju. Chyba, że jesteś bluszczem i histeryczką.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 18:45   #20
Lavender kiss
Raczkowanie
 
Avatar Lavender kiss
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Hm.Do prostytutki raczej SMS-ów nie pisze,wiec sprawdzanie komórki bez sensu.Może to był jednorazowy wyskok (JEŚLI W OGÓLE BYŁ).Najlepszym choć niestety takim a nie innym sposobem byłoby podjąć się "śledztwa".Skoro wiesz,co to za strona pewnie jest też tam adres tej prostytutki/agencji więc jeśli facet ci powie,że idzie gdzieś a ty czujesz,że kłamie,możesz sprawdzić. W komórkach są teraz dobre aparaty,więc jeśli tylko możesz (wiadomo praca) i wyśledziłabyś go w takim miejscu miałabyś dowód.Wiem,że to wydaje się dziecinne,ale jest poważne,jeśli jednak miałabyś mieć wyrzuty sumienia i jeśli facet by cię nie zdradził,a ty pękłabyś i powiedziałabyś mu o co go podejrzewasz,mógłby stracić twoje zaufanie.Sama nie wiem jak ci pomóc,ale to zrobiłabym na twoim miejscu gdybym tylko mogła,pytając wprost możesz doprowadzić do kryzysu w waszym związku.
__________________
"Now I can't sing a love song
Like the way it's meant to be
Well, I guess I'm not that good anymore
But baby, that's just me
"
-
BON JOVI-ALWAYS

Jest tyle pięknych cytatów i myśli,że trudno je zapisać w sercu,co dopiero
na forum...
Lavender kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:18   #21
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 254
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Po 1 po co to sprawdzałaś? Po drugie przypomnij sobie czasy szkolne. Ile osób z twojego rocznika/klasy miało to samo imię co ty. Pewnie kilka się znajdzie, o ile nie masz rzadkiego imienia.
Poważnie zaczęłabym się zastanawiać czy po prostu nie szukasz dowodów na niego. Poza tą stroną masz coś na niego?

Poza tym pierwsze słyszę o takiej stronie w Polsce. Ze spisem prostytutek
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii

Edytowane przez Akinka
Czas edycji: 2012-08-16 o 19:36
Akinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:29   #22
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Tak, ja bym zadzwonila.
Moze cos Ci powie, nic na tym nie stracisz a moze to uratowac Twoj zwiazek..
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 20:38   #23
Koteczka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 645
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Nie dzwoń, zastosuj prowokacje, powiedz mu że już wiesz, że rozmawiałaś z taka i taka prostytutką (dokladnie podaj jej dane podstawowe, wyglad etc zeby wiedział o jaka chodzi) i ze powiedziala ze uprawialiscie seks. Czekaj na jego pierwsza, spontaniczna reakcje - to powie Ci wszystko..

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

aha a z ciekawosci co to za strona ? pierwsze slysze o jakimś polskim spisie prostytutek ..

i serio, nie dzwon.. tym bardziej ze moze sie okazac (o ile zdradza) ze to jej mega słaly klient i ona mu wyśpiewa ze jakas dziewczyna o niego pytala..
prowokacja - bezpieczna, najlepsza metoda
Koteczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 20:49   #24
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Koteczka89 Pokaż wiadomość
Nie dzwoń, zastosuj prowokacje, powiedz mu że już wiesz, że rozmawiałaś z taka i taka prostytutką (dokladnie podaj jej dane podstawowe, wyglad etc zeby wiedział o jaka chodzi) i ze powiedziala ze uprawialiscie seks. Czekaj na jego pierwsza, spontaniczna reakcje - to powie Ci wszystko..

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

aha a z ciekawosci co to za strona ? pierwsze slysze o jakimś polskim spisie prostytutek ..

i serio, nie dzwon.. tym bardziej ze moze sie okazac (o ile zdradza) ze to jej mega słaly klient i ona mu wyśpiewa ze jakas dziewczyna o niego pytala..
prowokacja - bezpieczna, najlepsza metoda
Zakładam, że chodzi tu o dziewczyny, które same się reklamują i przyjmują we własnych mieszkaniach. Często licealistki i studentki.
Wpisz sobie np. 'odloty' w wyszukiwarkę a wszystko stanie się jasne
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 20:51   #25
88Camelia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 90
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

ja dowiedziałam się całkiem niedawno o takiej stronie, mój ex mówił, że jego szef i kilku znajomych (wszyscy żonaci, z super rodzinkami i dziećmi... - tego nigdy nie zrozumiem, ale to odrębny temat) korzysta z tego portalu regularnie.... Serwis ma nazwę związaną z "odlotami" nie podaje nazwy bo chyba nie można. Z ciekawości tam kiedyś weszłam i aż się przeraziłam ! masakra jakaś !
88Camelia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:10   #26
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Cytat:
Napisane przez 88Camelia88 Pokaż wiadomość
ja dowiedziałam się całkiem niedawno o takiej stronie, mój ex mówił, że jego szef i kilku znajomych (wszyscy żonaci, z super rodzinkami i dziećmi... - tego nigdy nie zrozumiem, ale to odrębny temat) korzysta z tego portalu regularnie.... Serwis ma nazwę związaną z "odlotami" nie podaje nazwy bo chyba nie można. Z ciekawości tam kiedyś weszłam i aż się przeraziłam ! masakra jakaś !
Też słyszałam o wielu zajętych, żonatych facetach, którzy korzystają z usług tych kobiet.
Ale jest tam też zakładka facetów, więc kobiety również płacą.

Jest popyt, jest podaż.
Nie bez powodu, mówi się, że to najstarsza profesja świata.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:18   #27
88Camelia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 90
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Też słyszałam o wielu zajętych, żonatych facetach, którzy korzystają z usług tych kobiet.
Ale jest tam też zakładka facetów, więc kobiety również płacą.

Jest popyt, jest podaż.
Nie bez powodu, mówi się, że to najstarsza profesja świata.
Dla mnie to niepojęte jest jak faceci mogą ot TOTOTO w ogóle dotknąć... jak trzeba być wypaczonym z uczuć, żeby korzystać z usług prostytutki. A biedne żony tłumaczą się, że to ich wina, bo w związku się nie układa.
88Camelia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:41   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Cytat:
Napisane przez 88Camelia88 Pokaż wiadomość
Dla mnie to niepojęte jest jak faceci mogą ot TOTOTO w ogóle dotknąć... jak trzeba być wypaczonym z uczuć, żeby korzystać z usług prostytutki. A biedne żony tłumaczą się, że to ich wina, bo w związku się nie układa.
Bez przesady . To nie są jakieś mutantki, ale kobiety - pod pewnymi względami takie, jak inne kobiety, pod innymi nie - bo jednak trzeba mieć specyficzną konstrukcję psychiczną aby w tym (ciężkim jakby nie było) zawodzie wytrzymać. Mają dzieci, mają partnerów i życie poza zawodem. Nie jest to najlepsza droga życiowa, sama bym takiej nie chciała, ani nie wybrała, ale razi mnie mówienie o prostytutkach jako o jakich podludziach. Większość z nich, mając lepszy wybór, nie chciałaby tego robić. Niektóre są do tego zmuszane. Więc może jednak mniej pogardy. Gdyby nie klienci, prostytutek by nie było, to nie one ich tworzą.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:49   #29
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Bez przesady . To nie są jakieś mutantki, ale kobiety - pod pewnymi względami takie, jak inne kobiety, pod innymi nie - bo jednak trzeba mieć specyficzną konstrukcję psychiczną aby w tym (ciężkim jakby nie było) zawodzie wytrzymać. Mają dzieci, mają partnerów i życie poza zawodem. Nie jest to najlepsza droga życiowa, sama bym takiej nie chciała, ani nie wybrała, ale razi mnie mówienie o prostytutkach jako o jakich podludziach. Większość z nich, mając lepszy wybór, nie chciałaby tego robić. Niektóre są do tego zmuszane. Więc może jednak mniej pogardy. Gdyby nie klienci, prostytutek by nie było, to nie one ich tworzą.
piękna wypowiedź.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:55   #30
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pomóżcie :( czy zadzwonić do tej prostytutki?

Cytat:
Napisane przez chery_lady Pokaż wiadomość
Kochane,

więc w skrócie przedstawię sprawę następująco...

Od jakiegoś czasu podejrzewam mojego faceta o zdradę. Póki co z wielkimi wypieraniami oczywiście z jego strony i bez dowodów.

Jednak dziś tknęło mnie na przejrzenie popularnej strony z paniami do towarzystwa, dokładnie ogłoszeń z naszego miasta pod którymi często sa komentarze z nickami... i VOILA!

Natknęłam się na wielce zachwalający komentarz od faceta o nicku który zawierał Imię oraz Rok urodzenia, dokładnie taki jak mojego chłopaka...
Wiadomo że może być trochę chłopaków o tym imieniu i w takim wieku, ale to nie na tyle duże miasto... więc prawdopodobieństwo że to on JEDNAK MOŻNA BRAC POD UWAGĘ.

Teraz moje pytanie... czy Wy na moim miejscu zadzwoniły byście do tej prostyutki, spokojnie i kulturalnie zapytały czy przypomina sobie tego klienta i mniej więcej jak wyglądał?

to jest jej praca i nigdy nie wkopie swojego klienta.
wybacz,ale to jej zarobek,a twój problem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.