Co powinnam zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 22:39   #1
Umbrella9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16

Co powinnam zrobić?


Cześć wszystkim. Na początku chciałabym się przywitać, bo jestem nowa na tym forum. Nie wiem czy w dobrym dziale to umieszczam, proszę o wyrozumiałość. Mam na imię Marta i od ponad roku jestem w związku z chłopakiem. Do tej pory wszystko było ok.. a może tak mi się tylko wydawało? Otóż, to on sam z własnej woli chciał się ze mną spotykać. Oczywiście też chciałam. Jak nie mogłam lub on nie mógł, to był smutny mówił, że będzie tęsknił i jak kocha mocno. Jestem trochę przeziębiona, tak jak i mój chłopak. Z tego powodu w poniedziałek i wtorek odpuściliśmy sobie spotkanie (to już dziwne, bo nieraz gorączkę miał i anginę a potrafił przyjść, bo mieszkamy stosunkowo blisko choćby na 15 min). Widzieliśmy się w środę i w czwartek. Wszystko było ok. Owszem nie robiliśmy nic ciekawego, ja z racji choroby leżałam w łóżku i umierałam 38,6 gorączki, katar jak stąd do Chin, więc mógł się nudzić. W piątek zapewniał, że też przyjdzie po pracy. Jednak już wieczorem, gdy ja mimo choroby naszykowałam się, on dzwoni, że nie przyjdzie, bo dopiero z pracy wrócił, a była dopiero 19.30. Nieraz i o 21.30 umiał przyjść, choćby na pół godziny. Ale nic się nie stało, nie zaniepokoiło mnie to. Ja nie jestem zaborcza, nie chodzi mi o to, że mam potrzebę codziennego kontaktu, ale coś się zmieniło od tego tygodnia. No i wisienka na torcie- wczoraj umówiliśmy się na sobotę na godz. 16 i... nie przyszedł! od tak bez słowa uprzedzenia i wyjaśnienia! Nigdy wcześniej tak nie zrobił, zawsze był co do minuty na czas. Komórka poza zasięgiem. Na domowy nie zadzwonię, bo i po co. Nie mam za dobrych kontaktów z jego rodziną, a stać mu się na pewno nic nie stało, bo to malutkie miasteczko i na pewno bym wiedziała... Co robić? Czekać? Przełamać się i zadzwonić, wiedząc, że odbierze jego matka, która będzie potem gadać jak to ja "latam" za jej synem? Nie wiem co się mogło stać...
Umbrella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 23:08   #2
Koteczka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 645
Dot.: Co powinnam zrobić?

nie obraź się, ale to wyglada troche jakbys go zameczyla ;p. Ok, chamsko sie zachowal, ale moze ma dosc i potrzebuje czasu dla siebie? nawet jakbym byla nie wiem jak zakochana nie wyobrazam sobie biegania wciaz na czyjes skinienie, zwlaszcza jakbym byla chora czy przed 20 z pracy wrocila..
Koteczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 23:12   #3
Umbrella9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Co powinnam zrobić?

Nigdy go nie zamęczałam, sama mu nie raz i nie dwa mówiłam, że może chce gdzieś z kolegami wyjść itp. a on nie nie, przyjdę do Ciebie. I nie chodzi o to, że on ma być na moje skinienie, nie chciał się dzisiaj spotkać ok- wystarczyło napisać sms, zadzwonić cokolwiek... a nie po prostu nie przyjść i do tej pory nie dać znaku życia...
Przecież ja się zwyczajnie martwię, gdybym ja jemu tak zrobiła to pewnie by się na rok obraził.

Edytowane przez Umbrella9
Czas edycji: 2012-08-18 o 23:13
Umbrella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 23:36   #4
Adne
Raczkowanie
 
Avatar Adne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 364
Dot.: Co powinnam zrobić?

Nie dzwoń. Czekaj na kontakt. Niech pokaże, że mu zależy. Jeśli olał Wasze spotkanie bez słowa wyjaśnienia to już coś jest nie tak.
__________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.
Adne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 00:05   #5
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 254
Dot.: Co powinnam zrobić?

Ja nie znoszę nieprzychodzenia na spotkanie działa to na mnie jak płachta na byka. Żyjemy w XXI wieku, mamy telefony, internet. To nie jest średniowiecze żeby list szedł tydzień Naprawdę mógł to odwołać, wysłać sms. To minuta czasu, a jakby mi jeszcze wyskoczył, że nie miał minuty na napisanie, to bym chyba wyśmiała. Dla mnie minuta to jest prawie nic i można ten czas znaleźć, gdyby się chciało. On nie chciał, nie uszanował czasu jaki poświęciłaś przed spotkaniem. Nie napisałabym nic dopóki sam się nie pofatyguje.
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii
Akinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 00:20   #6
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co powinnam zrobić?

Nie dzwoniłabym. Czekałabym co on zrobi. Ale nie za dobrze to rokuje, chyba, że faktycznie stało się coś nieprzewidzianego, co zatrzymało go i ucięło wszelki z nim kontakt do tej pory.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 00:25   #7
Umbrella9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Nie dzwoniłabym. Czekałabym co on zrobi. Ale nie za dobrze to rokuje, chyba, że faktycznie stało się coś nieprzewidzianego, co zatrzymało go i ucięło wszelki z nim kontakt do tej pory.
raczej nic takiego się nie wydarzyło. on mieszka 5 min drogi ode mnie, ma nr tel itp itd. Gdyby chciał, to by się skontaktował. Obrazić się też nie miał o co. zastanawia mnie czy nie miał kogoś na boku i czy mogłam tego nie zauważyć, albo że tak naprawdę mu nie zależało i tak pięknie grał.
Umbrella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 00:29   #8
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Umbrella9 Pokaż wiadomość
raczej nic takiego się nie wydarzyło. on mieszka 5 min drogi ode mnie, ma nr tel itp itd. Gdyby chciał, to by się skontaktował. Obrazić się też nie miał o co. zastanawia mnie czy nie miał kogoś na boku i czy mogłam tego nie zauważyć, albo że tak naprawdę mu nie zależało i tak pięknie grał.
Cierpliwości, wyjaśni się wszystko..może nie sprawdzi się Twój czarny scenariusz
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 00:31   #9
Umbrella9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Co powinnam zrobić?

Teraz coraz więcej facetów (i kobiet) tak właśnie kończy związki- milczeniem. No cóż masz racje okaże się. Ja nie zamierzam się już sama odzywać.
Umbrella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 00:35   #10
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Umbrella9 Pokaż wiadomość
Teraz coraz więcej facetów (i kobiet) tak właśnie kończy związki- milczeniem. No cóż masz racje okaże się. Ja nie zamierzam się już sama odzywać.
Od razu myślisz, że to koniec? Dziwne nieco, chyba, że wcześniej, przed Twoją chorobą zdarzały się sytuacje dla Ciebie niejasne lub powodujące Twój niepokój..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 00:42   #11
Umbrella9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Co powinnam zrobić?

Nic konkretnego. To co napisałam, już tak nie potrzebował spotkań. Kiedyś (do niedawna) nawet na 15 min by przyszedł po ciężkim dniu pracy o 21.30 teraz o 19.30 już mu się nie chce. Ostatnio też zamyślony chodził, a jak się pytałam dlaczego, to mówił, że mi się wydaje. Ja nie myślę, że koniec. Martwię się po prostu i rozważam wszystkie opcje, bo nigdy czegoś takiego nie było, a on szanował mój czas.
Aa no i kiedyś przed północą by nie wyszedł,a teraz? Ostatnio skończyliśmy oglądać jakiś film po 22 a on to chyba będę się już zbierał, bo rano do pracy.
I naprawdę ja to wszystko rozumiem zmęczenie itp ja nie wymagam, żeby był przy mnie naokrągło jak napisała któraś z dziewczyn. Tylko widzę, że coś się zmieniło. Dziś w dodatku olewka po całości...

Edytowane przez Umbrella9
Czas edycji: 2012-08-19 o 00:48
Umbrella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 00:48   #12
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co powinnam zrobić?

No to może chwilowy kryzys? Lub inne problemy o których nie wiesz..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 00:53   #13
Umbrella9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Co powinnam zrobić?

Ehh nie wiem naprawdę. No cóż czas pokaże. Na razie nie zostaje nic innego niż cierpliwe czekanie.
Umbrella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 01:34   #14
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Co powinnam zrobić?

Pomyślcie dziewczyny chociaż raz....


Sama napisałaś, że mógł się nudzić na ostatnim spotkaniu (Twoja choroba), teraz też jesteś chora i pewnie pomyślał sobie, że co będzie przychodził znów będzie tak samo jak ostatnio = czyli w Twoim mniemaniu nudno.

i zamiast powiedzieć prawdę to zamienia to na milczenie, co jest bardzo głupie i dziecinne.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 06:56   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Pomyślcie dziewczyny chociaż raz....


Sama napisałaś, że mógł się nudzić na ostatnim spotkaniu (Twoja choroba), teraz też jesteś chora i pewnie pomyślał sobie, że co będzie przychodził znów będzie tak samo jak ostatnio = czyli w Twoim mniemaniu nudno.

i zamiast powiedzieć prawdę to zamienia to na milczenie, co jest bardzo głupie i dziecinne.

Też tak myślę.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 08:42   #16
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Co powinnam zrobić?

Trochę za duże masz wymagania, z gorączką ma być, po pracy w nocy ma być, przed północą ma nie wychodzić, może po prostu facet ma Cię już dość? Przy takim trybie życia to nawet nie dziwne.

Swoją drogą, skoro on ma być niezależnie od pory dnia, zmęczenia i choroby, to czy Tobie spadłaby korona z głowy, żeby wpaść do niego z pytaniem co się stało, że się nie zjawił?
Może ja mam jakieś patologiczne myślenie, ale w takiej sytuacji zamiast się wściec i obrażać, to bym się zamartwiała, że ma jakiś problem i trzeba mu pomóc. No ale co ja tam mogę wiedzieć. Po co pytać chłopaka o jego problemy, skoro to mała miejscowość, sąsiadki keidyś doniosą...
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 09:09   #17
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Co powinnam zrobić?

zastanowilo mnie czy zawsze spotykacie się u ciebie bo z tego co napisalas tak zawsze on przychodzi do ciebie....- błąd umawiajcie się gdzieś w neutralnym miejscu idzcie na spacer do kina na piwo ze znajomymi, przebywanie u jednej ze stron non stop we dwojkę jeżeli trwa dlugo naprawde moze sie znudzic i nic nie wnosi.
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 10:18   #18
Zahir77
Raczkowanie
 
Avatar Zahir77
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 78
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Pomyślcie dziewczyny chociaż raz....


Sama napisałaś, że mógł się nudzić na ostatnim spotkaniu (Twoja choroba), teraz też jesteś chora i pewnie pomyślał sobie, że co będzie przychodził znów będzie tak samo jak ostatnio = czyli w Twoim mniemaniu nudno.

i zamiast powiedzieć prawdę to zamienia to na milczenie, co jest bardzo głupie i dziecinne.
Dokładnie zgadzam sie , jesli w związek wkrada sie nuda zaczyna dziać sie niedobrze, monotonia i nuda są bardzo groźne dla związku , zdarza sie ze zaczynamy szukać urozmaicenia , dlatego warto rozmawiać ze sobą i starać sie zaskakiwać partnera. Piszesz ze zawsze spotykacie sie u Ciebie, a nie pomyślałas żeby zorganizować coś innego , jakiś spacer, kolacje w fajnym miejscu albo zupełnie coś innego. Powodzenia
__________________
Zahir
Zahir77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 11:15   #19
Umbrella9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Co powinnam zrobić?

Owszem spotykamy się u mnie, ale to nie jest tak, że całymi dniami w domu siedzimy, wychodzimy do znajomych, czasem ktoś wpadnie, na spacery chodzimy, na pizzę itp. Ja do niego nie chodzę i dlatego też iść nie mogę, bo nie mam stosunków z jego rodziną dobrych, a wręcz są złe (kiedyś narobili na mój temat plotek, które były kompletnie fałszywe, więc zerwałam kontakty). A on milczy. Trudno żebym w tym tyg zapewniała jakąś super rozrywkę, gdy ledwo co na oczy patrzyłam z powodu choroby, ale to nie jest powód, żeby milknąć bez słowa.
I w odniesieniu do postu jednej z użytkowniczek- jak to ja wymagałam, żeby był na moje zawołanie? To on sam chciał przychodzić z własnej woli.
To właśnie ja nieraz mu mówiłam, żeby odpoczął, że to niedobrze się tak ciągle spotykać. Nie jestem typem bluszcza- mam swoje koleżanki, zainteresowania itp. Więc co ja mogę zrobić jak on milczy a iść do niego nie mogę? Chyba nic. Właśnie na te sąsiadki mi czekać zostało...
PS i nie, nic mu się nie stało. wczoraj kuzynka go w pubie widziała nad piwkiem i bynajmniej na zmartwionego nie wyglądał.

Edytowane przez Umbrella9
Czas edycji: 2012-08-19 o 11:20
Umbrella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 12:32   #20
flisiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
Dot.: Co powinnam zrobić?

Ja bym jednak zadzwoniła. Miałam sytuację, że mój chłopak się nie odzywał. Byłam pewna, że mnie wystawił, że może pojechał na imprezę beze mnie. Nie miałam nr do jego rodziny, tylko do przyjaciela, a za razem sąsiada. Zadzwoniłam do niego i miał to sprawdzić. Następnego dnia wyszło, że miał wypadek i leży w śpiączce. Jego mama przepraszała mnie, że nie zadzwoniła, ale nie była w stanie i nie miała do mnie też nr. Ja bym na Twoim miejscu nie zwracała uwagi co będzie mówiła czy latasz czy nie, tylko dla własnego spokoju bym sprawdziła.

Najgorsze było to, że po 4 dniach umarł, a ja miałam do siebie żal o te głupie osądzanie go. Nie chce Cie straszyć, ale moim zdaniem powinnaś sprawdzić. Mam nadzieje, że bedzie wszystko dobrze
flisiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 13:45   #21
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co powinnam zrobić?

flisiunia przeczytaj post autorki powyżej, nic mu nie jest, delektuje się piwkiem w knajpie.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 14:00   #22
Umbrella9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Co powinnam zrobić?

Dokładnie, nic mu nie jest. Odzywać się nie będę. Pewnie jest tak, jak napisał normalnyFacet. Po co siedzieć z chorą dziewczyną w domu, jak można iść do kumpli czy na piwo? A że ja się mogę martwić? No cóż, nie wszystko da się pogodzić
Umbrella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 14:01   #23
flisiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Umbrella9 Pokaż wiadomość
Dokładnie, nic mu nie jest. Odzywać się nie będę. Pewnie jest tak, jak napisał normalnyFacet. Po co siedzieć z chorą dziewczyną w domu, jak można iść do kumpli czy na piwo? A że ja się mogę martwić? No cóż, nie wszystko da się pogodzić
Aaa, przepraszam. Nie zauważyłam tego. W takim razie nie masz się co odzywać do niego.
flisiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 15:38   #24
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Umbrella9 Pokaż wiadomość
Dokładnie, nic mu nie jest. Odzywać się nie będę. Pewnie jest tak, jak napisał normalnyFacet. Po co siedzieć z chorą dziewczyną w domu, jak można iść do kumpli czy na piwo? A że ja się mogę martwić? No cóż, nie wszystko da się pogodzić
Nie, no super..gościa nudzi bezsensowne siedzenie z chorą dziewczyną..dwa czy trzy wieczory z rzędu bo brak mu rozrywek i ma być dobrym materiałem na Tż? życie to nie nieustanna impreza i ciągłe atrakcje, ludzie czują się gorzej, miewają różne kłopoty i najbliższa osoba jest po to aby być obok. Jeśli za kilka lat zachoruje Wasze dziecko to on zamiast pomóc w nudnym domu wybierze atrakcje w knajpie I nie da znać w dodatku ani słowem co się z nim dzieje? Super..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 17:59   #25
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Co powinnam zrobić?

Ja bym zapytala co sie stalo po prostu :P
Moze rzeczywiscie bylo cos..

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Nie, no super..gościa nudzi bezsensowne siedzenie z chorą dziewczyną..dwa czy trzy wieczory z rzędu bo brak mu rozrywek i ma być dobrym materiałem na Tż? życie to nie nieustanna impreza i ciągłe atrakcje, ludzie czują się gorzej, miewają różne kłopoty i najbliższa osoba jest po to aby być obok. Jeśli za kilka lat zachoruje Wasze dziecko to on zamiast pomóc w nudnym domu wybierze atrakcje w knajpie I nie da znać w dodatku ani słowem co się z nim dzieje? Super..
Yes.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 21:05   #26
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Co powinnam zrobić?

co do wczesniejszych zachowan to bez przesady, jak ja wracalam z zajęc ok 20 to byłam mega zmęczona i też nie byłoby mi superfajnie odwiedzać kogoś, uśmiechać się i pocieszać w chorobie, kiedy samemu sie jest zmeczonym, i trzeba cos zjesc i wypoczać na kolejny dzień. ale to tylko do tego co było wcześniej..
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 21:24   #27
Umbrella9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Co powinnam zrobić?

Słuchajcie, dziś już czułam się lepiej, wyszłam z koleżanką na pół godzinki na spacer. I co? natknęłyśmy się na niego! A on- otóż udał, że nie widzi i uciekał, chyba był trochę pod wpływem %... Mam tego dosyć, chyba widocznie przeczucie mnie nie myliło, że coraz więcej osób tak kończy związki. Ehh smutno mi...
Umbrella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 21:28   #28
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Umbrella9 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, dziś już czułam się lepiej, wyszłam z koleżanką na pół godzinki na spacer. I co? natknęłyśmy się na niego! A on- otóż udał, że nie widzi i uciekał, chyba był trochę pod wpływem %... Mam tego dosyć, chyba widocznie przeczucie mnie nie myliło, że coraz więcej osób tak kończy związki. Ehh smutno mi...
potworny z niego dzieciak, serio nie masz czego żałować. W sumie dobrze że to teraz wyszło szydło z worka.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 21:31   #29
Umbrella9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
potworny z niego dzieciak, serio nie masz czego żałować. W sumie dobrze że to teraz wyszło szydło z worka.
Heh lat ma 30, ale jak widać dzieciak do potęgi n... Po prostu czuję się teraz jak wyrzucony śmieć, który nie zasługuje na rozmowę po ponad rocznym związku i zapewnieniach o miłości...
Umbrella9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 21:33   #30
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co powinnam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Umbrella9 Pokaż wiadomość
Heh lat ma 30, ale jak widać dzieciak do potęgi n... Po prostu czuję się teraz jak wyrzucony śmieć, który nie zasługuje na rozmowę po ponad rocznym związku i zapewnieniach o miłości...
To nie Ty powinnaś czuć się jak śmieć.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.