Gdzie zgłosić sąsiada? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-17, 10:49   #61
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Tak mi przyszło do głowy, że to mogą być hantelki i stąd ten codzienny huk. W pokoju obok może być tego tak mocno nie słychać, ale centralnie pod już bardziej.

Ludzie mają różne zakresy tolerancji, no autorka ma mniejszy i co zrobi, na złość dla sportu się nie budzi żeby się wkurzać. Gdybym była permanentnie budzona dzień w dzień też bym chodziła rozeźlona i nic by mi nie pomogło pisanie obcych ludzi, że oni to mają stado słoni nad głową i żyją.

Też uważam, że odgłosy życia codziennego to jedno, ale robienie huku w nocy to drugie. Sama wieczorem staram się nawet nie walnąć słuchawką od prysznica w wannę jak już muszę się wykąpać później, więc też oczekiwałabym żeby inni sobie tak beztrosko nie walili ciężkimi rzeczami o podłogę wcześnie rano. To nie jest trudne, odłożyć coś normalnie niż z impetem, skoro już wiadomo, że pod nami słychać, więc nie dziwię się "chamowi", a już co najmniej na ignoranta facet zasługuje, bo po prostu zlał prośbę dziewczyny i tyle.

Autorko, nic nie zrobisz jak ktoś też nie chce nic zrobić, niestety ale musisz szukać nowego lokum, innej opcji nie ma.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 10:58   #62
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Tak mi przyszło do głowy, że to mogą być hantelki i stąd ten codzienny huk. W pokoju obok może być tego tak mocno nie słychać, ale centralnie pod już bardziej.
Niestety wciąż ciężko będzie zakwalifikować to jako zakłócanie miru domowego i ukarać go za to, a autorka tego właśnie by chciała.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 11:06   #63
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Niestety wciąż ciężko będzie zakwalifikować to jako zakłócanie miru domowego i ukarać go za to, a autorka tego właśnie by chciała.
Dlatego jej napisałam, że jedyne co może zrobić to się wyprowadzić. Do faceta i tak nie dotrze, bo wg niego on jest cacy. Przykra lekcja dla autorki, ale tak niestety jest, że dla swojego spokoju trzeba samemu ustępować, mimo, że to ktoś inny nam zachodzi za skórę.
W życiu jeszcze za chamstwo i ignorancję nie wlepiają mandatów, a czasami szkoda, do takich ludzi też się raczej nie dotrze, bo inaczej nie byliby ignorantami. Jedyna opcja to szukać sobie nowego miejsca.
Autorko, ciesz się, że jesteś studentką i tylko wynajmujesz, co by było gdybyś kupiła to mieszkanie? I skoro jesteś wrażliwa na hałasy, radzę Ci się pogodzić z myślą, że jednak te mieszkania być może trzeba będzie częściej zmieniać i się tak do nich nie przywiązywać.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 11:10   #64
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy... Są studenci i "studenci", wnosząc po slownictwie...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 11:19   #65
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Autorko, ciesz się, że jesteś studentką i tylko wynajmujesz, co by było gdybyś kupiła to mieszkanie? I skoro jesteś wrażliwa na hałasy, radzę Ci się pogodzić z myślą, że jednak te mieszkania być może trzeba będzie częściej zmieniać i się tak do nich nie przywiązywać.
Prawda. A kupując swoje, trzeba będzie zwrócić uwagę na wiele szczegółów, w tym na piętro które się wybiera.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 11:29   #66
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Nie wierzę, że sąsiad aż tak hałasuje, ale jeśli Autorka rozmawia z nim tak jak się tu o nim wyraża, nie zdziwiłabym się, gdyby rzucał czymś specjalnie.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 11:30   #67
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że sąsiad aż tak hałasuje, ale jeśli Autorka rozmawia z nim tak jak się tu o nim wyraża, nie zdziwiłabym się, gdyby rzucał czymś specjalnie.
Wątpię, żeby specjalnie hałasował kiedy w domu śpi żona i dziecko. Chyba że wstają o tej porze co on
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-17, 11:43   #68
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez Agnieszkatypnieznnay Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdyby on zachowywał się normalnie, to bym nie słyszała, jak coś parokrotnie o 5 rano spada na podłogę, czy jest odkładane coś ciężkiego. Gdyby normalnie się zachowywał to nic by tyle razy nie spadło, wyjąłby bieliznę, wziął prysznic, ugotował i 0 hałasu.


A co ja mam? Jakieś odgłosy czegoś ciężkiego, spadki jakiś rzeczy na podłogę. Tego się nie robi normalnie. Gdyby przeszkadzało mi np gotowanie wody i gwizdek w czajniku, czy dźwięki naczynia świadczace o jedzeniu śniadania, to co innego. Ale ja takich dźwięków nie słyszę.
Tylko to że coś spada i jakby na stół kładł coś ciężkiego. Wiadomo, że takich odgłosów nie robi herbata z talerzem kanapek.



Według waszego rozumowania, rzucanie rzeczy o 5 rano i głośne, niedelikatne zachowanie, jest ok.


Aha, to co powinnam zrobić jak wstanę? No jak to co, rzucić ładowarkę na podlogę, walnąć czymś ciężkim. To normalne, wszyscy tak robią.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------




Taaak, ja mam zmieniać godziny snu, zamiast regulować godziny sfunkcjonowania innych. Super podejścię. Będę wstawała o 5, bo na uczelnię mam na 9 rano !



Przypomnę, że to nie ja jestem uciążliwa dla innych i że nocna cisza jest do 6, więc to nie ja naginam zasady. Dlaczego więc osoba niewinna ma się dostosowywać do chama, który nie liczy się z innymi, rzuca na podłogę o 5 rano i stawia ciężkie przedmioty o godzinie 5?
Wstaje i rzuca cały dzień tymi przedmiotami? Jak masz na 9, to idź spać dalej. Co zrobisz jak będziesz pracowała na 6 rano? 2 kierunek robiłam, gdy miałam 1 dziecko, do tego pracowałam i robiłam prawko. Żyję. Podejrzewam, że oprócz wstawania na uczelnię na 9, zbyt dużo obowiązków nie masz, stąd to wymyślanie. Zmień lokum albo idź też do pracy w międzyczasie i wierz mi, że wtedy obudzi Cię dopiero odrzutowiec.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 11:46   #69
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Który to już wątek o tym sąsiedzie? Trzeci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 12:00   #70
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Dobrze, że na razie jesteś tylko studentką, bo co to by było jakbyś już pracowała. Ze mną to już w ogóle miałabyś przesrane, bo wstaję wcześniej niż twój sąsiad i punkt 6:00 kiedy kończy się cisza nocna włączam sprzęty w domu, bo po południami mnie nie ma, a o 7:00 najpóźniej 7:30 jestem już poza domem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 12:27   #71
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Odnoszę wrażenie że histeryzujesz - twoje wypowiedzi są trochę... niezrównoważone, wyzywasz faceta od chamów, no wybacz. Jakoś wątpię że facet który ma w sypialni małe dziecko rzuca ciężkimi przedmiotami dla hecy. A raczej żadna spółdzielnia czy policja nie ukarze go za straszny czyn upuszczenia ładowarki lub postawienia kubka z kawą na stole. Możesz wyciszyć sufit, kupić zatyczki do uszu albo zmienić lokal. Albo nie robić nic i dalej histeryzować o tym jaka to ty biedna niewinna a jaki sąsiad zły bo mu ładowarka spadła
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-17, 13:01   #72
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Rzucanie poduszkami?


Mój sąsiad generuje takie hałasy, że mamy teorię, że w ciągu dnia zbija meble a nocami je rozwala rzucając nimi o podłogę.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 13:09   #73
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

po tytule wątku myślałam, że ten sąsiad awanturuje się i leje żonę i dziecko, a on rzuca ładowarką

w moim poprzednim mieszkaniu sąsiedzi na górze mieli małe dziecko, które codziennie po południu i wieczorem biegało z głośnym impetem w tę i z powrotem, w aktualnym mieszkaniu pani sąsiadka czasem stuka obcasami o 6 rano. no tak się żyje w bloku, w sumie przypominasz mi moją mamę, kiedy pójdzie spać, to cały dom musi iść spać
może po prostu raz coś usłyszałaś i teraz za każdym razem o tej porze wkurzasz się i nasłuchujesz. ja tak miałam z sygnalizacją świetlną pod domem - nie słyszałam jej kilka lat, potem nie mogłam zasnąć i zaczęłam się w nią wsłuchiwać, a potem zaczęła mnie denerwować
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 13:30   #74
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez Agnieszkatypnieznnay Pokaż wiadomość
W październiku wprowadził się sąsiad z rodzinką. Z tego co wiem, jego żona śpi w drugim pokoju z dzieckiem (mają jedną córeczkę), a w drugim, tym nade mną, głowa rodziny. Niestety od 3 miesięcy nie potrafię się wyspać. On wstaje o 5.20 i mnie budzi.
(...)
Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Gdzie go zgłosić? Czy spółdzielnia mieszkaniowa ma prawo wszcząć jakieś postępowanie?
poza rozmową z sąsiadem nic zrobić nie możesz. policji nie wezwiesz - bo nawet jak przyjadą, to przeciez nie będą siedzieć i czekać czy hałasuje. w żaden inny sposób nie możesz też zmusić go do bycia ciszej. spółdzielnia nic sobie z tego nie zrobi. oni nie są od rozwiązywania takich problemów.
ze swojej strony (bo w zasadzie tylko tyle relanie jesteś w stanie zrobić) wypróbuj różne rodzaje zatyczek. może inne na Ciebie podziałają lepiej.


ewentualnie (ale to wymaga sporego zaangażowania z Twojej strony) dowiedz się czy Ci ludzie wynajmują mieszkanie. jeśli tak to od kogo. a potem zgłaszaj właścicielowi że są uciążliwi. w końcu właściciel będzie miał dość Twoich telefonów i albo ich uspokoi albo wypowie umowę.
metoda trochę hmmm dziwna, ale działa gdy wynajmowałam mieszkanie gdzie mieszkam obecnie, właścicielka 10 razy pytała się czy nie urządzamy imprez, bo przy poprzednich lokatorach sąsiad z dołu dzwonił do niej co drugi dzień, że wynajmujący są głośni. i musiała dziewczynom wypowiedzieć umowę


po doczytaniu reszty wątku:

histeryzujesz. z resztą - niemal identyczny wątek pojawił się nie tak dawno. tylko tam sąsiedzi głośno rozstawiali wersalkę, a Ci rzucają łądowarką

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2019-01-17 o 13:33
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 13:34   #75
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1233776

I to zdanie " niczego wieczorem nie odkładam na podłogę. Moi znajomi też nie. Ani nic na nią nie rzucają, ani nie kładą. Jak to więc możliwe, że ci z góry co chwila coś na nią stawiają?"

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-01-17 o 13:36
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 13:36   #76
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;86382964]https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1233776 [/QUOTE]

tak, dokładnie ten miałam na myśli
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 13:56   #77
NazrecSieWyspacSie
Raczkowanie
 
Avatar NazrecSieWyspacSie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: trujmiajsto
Wiadomości: 71
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez Agnieszkatypnieznnay Pokaż wiadomość
Ojej, niewinny kutasek, spieszy się do roboty i mu wypada.
"Niewinny kutasek" zrobił mi dzień .
__________________

2018: 92/52
2019: 7/52
NazrecSieWyspacSie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 14:09   #78
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

A tak generalnie przypominam, że nie ma czegoś takiego jak cisza nocna, o żadnej godzinie, polecam poczytać. Nie można halasowac o żadnej godzinie, ani w nocy ani w dzień, ale niestety rzucanie ładowarką nie zalicza się raczej do wandalizmu.

Polecam mieszkania na ostatnim piętrze.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 14:22   #79
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez Agnieszkatypnieznnay Pokaż wiadomość
Co to za gadanie, ciesz się że nie jest gorszy?

Czy gdyby zwgałcił was jakiś chłopak, to chciałybyscie uslyszec - ciesz sie, ze tylko jeden to zrobil, a nie kilku?

Facet rzuca na podloge o 5 ranooooo!!!!!!!!!!!

Specjalnie i z premedytacją!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszkatypnieznnay Pokaż wiadomość
Ojej, niewinny kutasek, spieszy się do roboty i mu wypada.


Nie tłumaczcie tego palanta, gnojkowi się to zdarza codziennie, więc to nie żaden przypadek. Poza tym co mnie interesuje jego robota? Jest nocna cisza i ma się dostosować. Nie umie? To wypad. Nikt nie zmusza go by pracował w tej robocie, niech się wyprowadzi na parter, gdzie nikomu nie będzie przeszkadzal, skoro sie nie umie zachować.


Jak ja wstawałam o 5 w wakacje, bylam cicho, niczego nie rzucalam na podloge, nie kladlam niczego ciezkiego. A plecak delikatnie odstawialam, nie rzucalam go z wysokosci na podloge.

Ale jaki ty masz problem? Wystarczy, że sobie przesuniesz tryb życia o godzinę jak tak ci to przeszkadza i już, rozwiązane.


Ludzie to naprawdę robią problem z niczego.


Gdyby hałasował całą noc, ok. Ale skoro on hałasuje o 5, to zamiast kłaść się 24-6 to kładź się 23-5 i po problemie.


I, uwierz mi, bycie studentką to jest okres, w którym najmniej potrzebujesz spokoju w życiu.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-17, 14:49   #80
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez NazrecSieWyspacSie Pokaż wiadomość
"Niewinny kutasek" zrobił mi dzień .
Mi też
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 14:53   #81
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Czy ktoś może dodać tag "niewinny kutasek"?

albo w wersji autorki "dodajcie natychmiast niewinnego kutaska!!!!!!!!!!!111@@#@ #$#$%^%$"
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 15:20   #82
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A tak generalnie przypominam, że nie ma czegoś takiego jak cisza nocna, o żadnej godzinie, polecam poczytać. Nie można halasowac o żadnej godzinie, ani w nocy ani w dzień, ale niestety rzucanie ładowarką nie zalicza się raczej do wandalizmu.

Polecam mieszkania na ostatnim piętrze.
Wspominałam już o tym, że nie ma ciszy nocnej (to jest umowna kwestia tylko) ale jest zakłócanie miru domowego tylko że to co robi sąsiad ma się nijak do tego

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Czy ktoś może dodać tag "niewinny kutasek"?

albo w wersji autorki "dodajcie natychmiast niewinnego kutaska!!!!!!!!!!!111@@#@ #$#$%^%$"

0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 16:09   #83
NazrecSieWyspacSie
Raczkowanie
 
Avatar NazrecSieWyspacSie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: trujmiajsto
Wiadomości: 71
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

W skrócie:

Choć niewinny jest kutasek
W środku nocy zrzucił pasek
Taki zrobił klamrą hałas
Że się znowu nie wyspałam

Toć to w bloku nie przystoi
By z impetem stawiać słoik
Za dnia nie mógł nocny marek
Zrzucać swoich ładowarek?

Odpoczynku w domu nie mam
Zatem na kolokwiach drzemam
Już nie będę tego znosić
Trzeba do spółdzielni zgłosić

A tak na serio to chyba pozostaje zmienić mieszkanie albo zaproponowac sąsiadowi jakąś zrzutę na nową podłogę z izolacją.
__________________

2018: 92/52
2019: 7/52
NazrecSieWyspacSie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 16:13   #84
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez NazrecSieWyspacSie Pokaż wiadomość
W skrócie:

Choć niewinny jest kutasek
W środku nocy zrzucił pasek
Taki zrobił klamrą hałas
Że się znowu nie wyspałam

Toć to w bloku nie przystoi
By z impetem stawiać słoik
Za dnia nie mógł nocny marek
Zrzucać swoich ładowarek?

Odpoczynku w domu nie mam
Zatem na kolokwiach drzemam
Już nie będę tego znosić
Trzeba do spółdzielni zgłosić
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 16:20   #85
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Cytat:
Napisane przez NazrecSieWyspacSie Pokaż wiadomość
W skrócie:

Choć niewinny jest kutasek
W środku nocy zrzucił pasek
Taki zrobił klamrą hałas
Że się znowu nie wyspałam

Toć to w bloku nie przystoi
By z impetem stawiać słoik
Za dnia nie mógł nocny marek
Zrzucać swoich ładowarek?

Odpoczynku w domu nie mam
Zatem na kolokwiach drzemam
Już nie będę tego znosić
Trzeba do spółdzielni zgłosić

A tak na serio to chyba pozostaje zmienić mieszkanie albo zaproponowac sąsiadowi jakąś zrzutę na nową podłogę z izolacją.
klask i: proponuję wziąć udział w jakimś konkursie poetyckim

Ale wiecie, albo to troll, albo to się często zdarza bo w tamtym wątku też jakaś dziewczyna pisała m.in

" niczego wieczorem nie odkładam na podłogę. Moi znajomi też nie. Ani nic na nią nie rzucają, ani nie kładą."

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-01-17 o 16:21
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 16:38   #86
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Niekoniecznie troll, niektórzy się po prostu nie nadają do mieszkania w bloku, innym wystarczy możliwość mieszkania na najwyższym piętrze.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 17:48   #87
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Treść usunięta

Edytowane przez 3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Czas edycji: 2019-01-17 o 17:50
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 17:52   #88
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

[1=3d8bff70f80d7c90d7fb188 6fcde1de8ca56be25_65a543f f917fd;86384083]Treść usunięta[/QUOTE]

Szukałam przez google po prostu wpisałam "głośni sąsiedzi wizaz "
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 18:30   #89
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Roznych sasiadow mialam i to w mieszkaniach, gdzie sciany byly "papierowe". Aktualna sasiadka bez przerwy czyms szura, stuka, puka i nie wiadomo co jeszcze a jej dziecko wstaje wczesnie rano i gra na instrumencie muzycznym.
Mowi sie trudno i zyje sie dalej.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 19:16   #90
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Gdzie zgłosić sąsiada?

Mieszkanie w bloku na swoje uroki-to jeden z nich . ściany są cienkie i często słychać jak ktoś "robi sobie" jakuzzi poważnie
Po latach mieszkania w bloku można się do wszystkiego przyzwyczaić..a hałas jaki"wytwarza sąsiad" o godzinie 5 .. no cóż..jak się będziesz nakręcać,że on to robi z czystej złośliwości to lepiej szukaj innego lokum..

Z drugiej strony są ludzie ,którzy na nic i na nikogo nie zwracają uwagi... nieważne że są u siebie czy w gościach.Nie patrzą,że ktoś np.rano wstaje trzaskają drzwiami,szafkami,..i czym popadnie..u mojej koleżanki babeczka dzień i noc tupta w szpilkach Inny sąsiad dzień noc ogląda TV na ful...dwa piętra wyżej słychać... wolność Tomku w swoim domku....
Są też tacy,którym przeszkadza przysłowiowe pierdnięcie....nie mówiąc jak ktoś robi remont...no już nie można nic, wałka odłożyć na podłodze bo hałas,a gdzież burzyć ściany 😮jak tak można..w dzień hałasować....Jakby nikt nigdy tego remontu nie robił-zapomnial wół jak cielęciem był...

Mieszkanie w bloku to nierzadko sztuka", kompromisu"
uodpornienia, życzliwości,opanowania, zrozumienia,
wyrozumiałości etc....
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-20 21:41:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.