Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-02, 12:58   #2521
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Na wykopie mówią o nim cygan Gusta są różne, dla mnie on jest najbardziej akceptowalny, z powodu dobrej muskulatury oczywiście. Natomiast Przemek to typ, który odrzuca mnie aż do przesady, taki ulany, pulchny i telepiący się jak galareta. Gdy raz się odwrócił tyłem, to jego tył był jak u Kardiashanki A i twarz ma dziwą, taką płaską jakby, mopsowatą. Wolę już żydowski nochal
Ja mam co do Przemka podobną opinie, trochę przypomina mi fitWojtka i oboje są dla mnie mega aseksualni.
Maciej urodą nie grzeszy, ale nadrabia tym, że wygląda na zadbanego, dba o ubiór.
U Patryka faktycznie nos wychodzi na pierwszy plan, też w pierwszej kolejności pomyślałam, że taka żydowska uroda ale w ogólnym rozrachunku wygląda według mnie najlepiej, duża nadrabia wyrzeźbionym ciałem

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Co?? screeny pliiisss
Ja mam w ogóle z Agnieszką duży problem, mam wrażenie, że to najbardziej żenują uczestniczka wszystkich edycji. Po tej całej desperacji w programie i tym "mąż, mąż, mąż" i burzliwym rozstaniu, którego nikt się nie spodziewał zamiast odciąć się od tego wszystkiego, to ona ciągnie ten temat i wywleka to bez przerwy. Ostatnio na youtubie wyskoczył mi jakiś wywiad z nią, oczywiście znów wałkowanie tego, jak to była odrzucona przez Kamila, po czym w proponowanych wyskoczyły mi chyba kolejne 3 czy 4 wywiady, i dalej wszystkie o tym samym, po co sobie to robić?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 16:43   #2522
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Na wykopie mówią o nim cygan Gusta są różne, dla mnie on jest najbardziej akceptowalny, z powodu dobrej muskulatury oczywiście. Natomiast Przemek to typ, który odrzuca mnie aż do przesady, taki ulany, pulchny i telepiący się jak galareta. Gdy raz się odwrócił tyłem, to jego tył był jak u Kardiashanki A i twarz ma dziwą, taką płaską jakby, mopsowatą. Wolę już żydowski nochal
Uważam tak samo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 17:22   #2523
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dla mnie Patryk może być ,lubię duże nosy u facetów a nie znoszę takich miśków jak Przemek .Maciek tez mi się nie podoba ,on mi w ogóle z wygladu przypomina trochę Kamila od Izy .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 17:52   #2524
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W leasingu za swoje rozlozone na raty

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 18:42   #2525
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czułam ciary żenady jak to oglądałam, masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 18:50   #2526
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A mnie dziwi, że tutaj spada hejt na Martę, że się zgłosiła a ma dziecko.

To jak ktoś się rozstał i ma dziecko to nie może sobie już ułożyć życia? To jest małe dziecko, ale nie niemowlak, ma też ojca, co za problem, żeby z nim spędzało czas w trakcie kręcenia? Te kilka, kilkanaście dni?
Dla mnie takie oceny są bardzo krzywdzące.

Dla mnie Przemek bardzo ok, ja lubię facetów z dużymi, garbatymi nosami.
A właśnie takie "płaskie mopsy" jak Przemek mnie odrzucają
Uważam podobnie. Obstawiam zresztą, że mały spędzi z Maciejem jakąś minimalną ilość czasu, bo na czas eksperymentu będzie u ojca. Co się takiego stanie, że pozna kogoś nowego? Nic. To tak nie działa, że jakaś twarz która mu mignie, czy nawet będzie obecna w jego życiu kilka dni, od razu mu się rzuci na psychikę.

Patryk, gdybym musiała wybierać, jedyny którego bym wzięła do łóżka w celu innym, niż spanie. Przemek na pewno byłby miły w dotyku jako podusia.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Błagam o link.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 18:53   #2527
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Macie fotkę, ale wszystko jest u nich na insta jeśli posiadacie. Agnieszka wygląda jak nie Agnieszka ale tyle ile tam filtrów jest nałożone to pewnie szok.Screenshot_2022-10-02-19-53-14-498_com.instagram.android.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-02, 19:33   #2528
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Dla mnie Patryk może być ,lubię duże nosy u facetów a nie znoszę takich miśków jak Przemek .Maciek tez mi się nie podoba ,on mi w ogóle z wygladu przypomina trochę Kamila od Izy .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja to lubię garbatka nosy, tak zwane orle.. Jednak nos Patryka to już jest trochę za duży dla mnie nawet.
Mnie się podoba jak facet na ikrę, nie lubię pantoflarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 19:59   #2529
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Macie fotkę, ale wszystko jest u nich na insta jeśli posiadacie. Agnieszka wygląda jak nie Agnieszka ale tyle ile tam filtrów jest nałożone to pewnie szok.Załącznik 7780733
W sensie, że gdzieś na tym zdjęciu jest Agnieszka. Ta ze Ślubu od pierwszego...? Acha. Wierzę na słowo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 20:28   #2530
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Macie fotkę, ale wszystko jest u nich na insta jeśli posiadacie. Agnieszka wygląda jak nie Agnieszka ale tyle ile tam filtrów jest nałożone to pewnie szok.Załącznik 7780733

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest Aga??
Swoją drogą zajęło mi też chwilę, żeby Kamila rozpoznać
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 10:25   #2531
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Marta 38 ma dla mnie vibe stereotypowej nauczycielki, bardzo ładna kobieta, ale jakby kij połknęła - zgadzam się, przypomina Anetę z zachowania. Jej programowy mąż wydaje mi się najprzystojniejszy i najfajniejszy ze całej męskiej trójki i uważam, że jako jedyni mają szansę na powodzenie w eksperymencie.
Dla reszty par nie widzę nadziei - Przemek to ciepłe kluski, Justyna go zakrzyczy i nie będzie jej imponował, jest dla niej za miękki. Maćkowi Marta 32 się nie spodobała, ale robi dobrą minę do złej gry jak Kamil z poprzedniej edycji.
Współczuję Marcie 32 tych wszystkich komentarzy, widać, że nie ma twardej skóry i zapłaci sporą cenę za udział w programie.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-04, 13:43   #2532
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A nie uważacie, że Justyna na siłę próbuje teraz pokazać że da się bardzo dobrze żyć z tej jej działalności?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 22:24   #2533
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czy ja dobrze doczytałam na fb, że Justyna ma panią sprzątajaca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 05:56   #2534
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ona to powiedziała podczas oględzin w mieszkaniu Przemka, ze on jej wszystko pokazuje tak jak ona pokazywała swojej pani od sprzatania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 07:14   #2535
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ciekawy odcinek

Marta38 i Przemek - nudy, nie ma co komentować. Dziwię się tylko Marcie, że ona jest zdziwiona,że Przemek jej okazuje uczucia poza kamera a przy kamerach już nie. No raczej...

Marta32 i Maciej- plus za szczerość,że wyznał,.że może mieć problemy z tym, żeby być ojcem.

Z drugiej strony dla mnie "śmierdzący" typek- co chwilę podgadywanie jak powinna się ubierać Marta, komentowanie jej stroju, oj ja znam takie typy, zawsze z tego potem wychodzi kontrolujący facet co nakazuje babce jak ma wyglądać.
Do tego przygadywanie Marcie, że pali fajki jednocześnie zaprzecza, że ma coś przeciwko 🤦
Marta? No cóż? Odcinek nie był jej łaskawy, przedstawiona jako znudzona, zblazowana laska z fajką i piwem.

Justyna i Przemek?
Mam mieszane uczucia, z jednej strony wcale się nie dziwię, że ma za złe, że Przemek zostawił ją samą, a sam poszedł chlać z kumplami, zwłaszcza, że ma w rodzinie historie alkoholowe.

Z drugiej? Laska jest dla mnie dziwna trochę.
W poprzednim odcinku mówi, za dobrze, że Przemek ma stałą pracę, bo jej ZUS zapłaci ( w skrócie), a tutaj się okazuje, że chyba dobrze jej ten biznes przędzie, skoro ma panią do sprzątania. Coś mi się nie klei w tej historii.
I na końcu jej tekst : że ona to w sumie może wszystko spakować, wrócić na mazury do rodziców i tam sobie ten swój biznes krecić. Jakby łaskę robiła,.że jest w programie.

Komentarze na temat wyglądu męża i jego "tuszy' uważam nie na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 07:55   #2536
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ciekawy odcinek

Marta38 i Przemek - nudy, nie ma co komentować. Dziwię się tylko Marcie, że ona jest zdziwiona,że Przemek jej okazuje uczucia poza kamera a przy kamerach już nie. No raczej...

Marta32 i Maciej- plus za szczerość,że wyznał,.że może mieć problemy z tym, żeby być ojcem.

Z drugiej strony dla mnie "śmierdzący" typek- co chwilę podgadywanie jak powinna się ubierać Marta, komentowanie jej stroju, oj ja znam takie typy, zawsze z tego potem wychodzi kontrolujący facet co nakazuje babce jak ma wyglądać.
Do tego przygadywanie Marcie, że pali fajki jednocześnie zaprzecza, że ma coś przeciwko 🤦
Marta? No cóż? Odcinek nie był jej łaskawy, przedstawiona jako znudzona, zblazowana laska z fajką i piwem.

Justyna i Przemek?
Mam mieszane uczucia, z jednej strony wcale się nie dziwię, że ma za złe, że Przemek zostawił ją samą, a sam poszedł chlać z kumplami, zwłaszcza, że ma w rodzinie historie alkoholowe.

Z drugiej? Laska jest dla mnie dziwna trochę.
W poprzednim odcinku mówi, za dobrze, że Przemek ma stałą pracę, bo jej ZUS zapłaci ( w skrócie), a tutaj się okazuje, że chyba dobrze jej ten biznes przędzie, skoro ma panią do sprzątania. Coś mi się nie klei w tej historii.
I na końcu jej tekst : że ona to w sumie może wszystko spakować, wrócić na mazury do rodziców i tam sobie ten swój biznes krecić. Jakby łaskę robiła,.że jest w programie.

Komentarze na temat wyglądu męża i jego "tuszy' uważam nie na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona na insta wczoraj powiedziała, że ma nadzieję że niektórzy zrozumieją sens zdania jaki był, bo ona nie powiedziała że mąż będzie płacić za nią zus. Ze chodziło o to że tak czy siak się ZUS płaci. Jak dla mnie to chodziło jej o to pierwsze, dla mnie ona jest dziwna :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 07:58   #2537
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ciekawy odcinek

Marta38 i Przemek - nudy, nie ma co komentować. Dziwię się tylko Marcie, że ona jest zdziwiona,że Przemek jej okazuje uczucia poza kamera a przy kamerach już nie. No raczej...

Marta32 i Maciej- plus za szczerość,że wyznał,.że może mieć problemy z tym, żeby być ojcem.

Z drugiej strony dla mnie "śmierdzący" typek- co chwilę podgadywanie jak powinna się ubierać Marta, komentowanie jej stroju, oj ja znam takie typy, zawsze z tego potem wychodzi kontrolujący facet co nakazuje babce jak ma wyglądać.
Do tego przygadywanie Marcie, że pali fajki jednocześnie zaprzecza, że ma coś przeciwko 🤦
Marta? No cóż? Odcinek nie był jej łaskawy, przedstawiona jako znudzona, zblazowana laska z fajką i piwem.

Justyna i Przemek?
Mam mieszane uczucia, z jednej strony wcale się nie dziwię, że ma za złe, że Przemek zostawił ją samą, a sam poszedł chlać z kumplami, zwłaszcza, że ma w rodzinie historie alkoholowe.

Z drugiej? Laska jest dla mnie dziwna trochę.
W poprzednim odcinku mówi, za dobrze, że Przemek ma stałą pracę, bo jej ZUS zapłaci ( w skrócie), a tutaj się okazuje, że chyba dobrze jej ten biznes przędzie, skoro ma panią do sprzątania. Coś mi się nie klei w tej historii.
I na końcu jej tekst : że ona to w sumie może wszystko spakować, wrócić na mazury do rodziców i tam sobie ten swój biznes krecić. Jakby łaskę robiła,.że jest w programie.

Komentarze na temat wyglądu męża i jego "tuszy' uważam nie na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Marta i Patryk - nudy rzeczywiście, do tego mam wrażenie, że oprócz takich bieżących rzeczy to w ogóle ze sobą nie gadają na żadne poważniejsze tematy

Marta i Maciej - tu na plus poważne rozmowy i tyle.
Masz rację, że przedstawili ją w słabym świetle, ale w sumie muszę powiedzieć, że gadała całkiem z sensem. Niestety ta jej zblazowana mina i ten ton jest fatalny, bardzo źle go obieram.
Znowu nie wiem jak eksperci ich sparowali, co tu zaważyło, że zaznaczył w ankiecie, że nie przeszkadzają mu dzieci i palenie?
Koleś od początku podkreślał, że ma własny styl i interesuje się modą, a stylówki Marty są na serio dość kontrowersyjne do tego zupełnie inna muzyka ich kręci, no w ogóle widać, że mają totalnie różny styl życia.


Justyna i Przemek - nie skumałam tej akcji z wyjściem chlać z chłopakami. On ją zostawił w jego mieszkaniu i poszedł chlać tydzień po ślubie? serio?!
Justyna jest chyba z dość bogatej rodziny i ja odebrałam, że pani Ewa która sprząta to było w domu rodzinnym, ale nie wiem czy dobrze to odebrałam.
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 08:22   #2538
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Trudno się dziwić Marcie32, że jest taka, hmmmm "defensywna" w stosunku do Macieja, skoro od razu dał jej do zrozumienia, że nie jest w jej typie.
Ale faktycznie stylówki trochę jak faszyn from Raszyn, do tego ten czerwony (różowy?) makijaż oka, jakby była chora nie dodają jej urody.
Też uważam, że gada z sensem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Justyna i Przemek - nie skumałam tej akcji z wyjściem chlać z chłopakami. On ją zostawił w jego mieszkaniu i poszedł chlać tydzień po ślubie? serio?!
Justyna jest chyba z dość bogatej rodziny i ja odebrałam, że pani Ewa która sprząta to było w domu rodzinnym, ale nie wiem czy dobrze to odebrałam.
Ja tak zrozumiałam. Że ją zostawił i poszedł chlać.
Do tego mnie zdziwiło, że Justyna mówiła w gadających głowach, że nie pije, a za 5 minut ja pokazują, jak gada do kogoś na tym grillu, że ma jej polać. To jest pijąca, czy nie?🤷


Może tak by. Z tą sprzątaczka, że to u niej w domu rodzinnym. Jak w pierwszym odcinku pojechała do swojego domu rodzinnego i zobaczyłam tą chatę, ten wystrój, to stwierdziłam, że muszą być bogaci.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko

Edytowane przez khloe
Czas edycji: 2022-10-05 o 08:23
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 08:27   #2539
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na weselu nie piła? Myślałam, że po alkoholu się tak zachowywała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-05, 08:33   #2540
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Justyna strasznie działa mi na nerwy. Z tego nic nie będzie.

Marta mama nie wiem. Myślę, że montaż spora rolę tu odgrywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 08:56   #2541
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Na weselu nie piła? Myślałam, że po alkoholu się tak zachowywała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż sobie zerknęłam, piła wino

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość

Ja tak zrozumiałam. Że ją zostawił i poszedł chlać.
Do tego mnie zdziwiło, że Justyna mówiła w gadających głowach, że nie pije, a za 5 minut ja pokazują, jak gada do kogoś na tym grillu, że ma jej polać. To jest pijąca, czy nie?🤷


Może tak by. Z tą sprzątaczka, że to u niej w domu rodzinnym. Jak w pierwszym odcinku pojechała do swojego domu rodzinnego i zobaczyłam tą chatę, ten wystrój, to stwierdziłam, że muszą być bogaci.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tym winem na grillu było tak, że ona najpierw zrobiła przytyk Przemkowi, że miał 2 miesiące nie pić po ostatnim chlaniu (chyba tym z kolegami), więc powiedział, że ok, to dzisiaj nie pije. Na co Justyna od razu: oooo święto, Przemek nie pije, w takim razie ja się napiję, polejcie mi kieliszek wina
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 12:51   #2542
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Co do imprezy ja zrozumiałam, że Przemek i Justyna byli razem na imprezie, ale on został tam dłużej. Trochę sobie dopowiadam, ale wydaje mi się, że to mogło być związane z tym, że na imprezie się dowiedziała, że Przemek miał dziewczynę w czasie przygotowań do programu.
Tzn. stawiam, że strzeliła trochę focha, może dlatego też Przemek więcej wypił i dłużej został. Podejrzewam, że spokojnie nie było

Ja już się chyba do Justyny nie przekonam, jeszcze ten jej tekst u Przemka w mieszkaniu Swietłana nie posprząta. Słabe...
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 13:36   #2543
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Na weselu nie piła? Myślałam, że po alkoholu się tak zachowywała.
Według mnie to na weselu w pewnym momencie oboje byli już nieźle cyknięci i to na pewno nie od lampki szampana.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 14:35   #2544
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
Ja już się chyba do Justyny nie przekonam, jeszcze ten jej tekst u Przemka w mieszkaniu Swietłana nie posprząta. Słabe...
Ja mam to samo, strasznie odpychająca osoba

I też troche mnie śmieszą te jej teksty na instagramie, jak to sobie dobrze radzi i ile to nie zarabia. Już pomijając fakt, że nie chce mi się wierzyć, że na jakichś kolczykach z ciastoliny można się majątku dorobić, to wydaje mi się, że Justyna jest po prostu córeczką bogatych rodziców i wydaje jej się, że nie wiadomo co osiągnęła może sobie dopowiadam, ale takie jest moje wrażenie.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 18:51   #2545
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ten odcinek tylko potwierdził moje wcześniejsze przypuszczenia :

Marta i Maciej - tragedia. Nic z tego nie będzie. Teksty Macieja o ubiorze - fatalne, ogólna postawa Marty - fatalna. Kończ waść wstydu oszczędź...

Patryk i Marta - narazie jakos bez ognia u nich Niby spoko,ale jakoś nie widzę fascynacji u żadnej ze stron. Może jeszcze się rozkręcą

Justyna i Przemek - Jak na początku polubilam Justynę tak teraz zmieniłam zdanie Jest apodyktyczna i przemądrzała. Jeśli Przemek lubi jak kobieta dominuje w związku to ok, ale myślę, że przez jej charakter będą pózniej problemy.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 20:25   #2546
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Justyna od pierwszej minuty była dla mnie antypatyczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 18:18   #2547
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Szkoda mi trochę Marty32. Widać ze jest mocno zmęczona "zyciem". Poszla do programu z nadzieja a otrzymała typa, od ktorego na kazdym kroku czuje ze jest malo atrakcyjna itp.
Marta38-nie rozumiem jej problemu z tym ze tylko poza kamerami Patryk okazuje jej uczucia. Ja sama jestem osoba ktora pesza publiczne czułości, zarowno okazywane przeze mnie jak i dla mnie, ale tez kiedy musze patrzec na czulosci innych ja tez krepowalabym sie przed obcymi realizatorami i calym planem ludzi. Wiec dla mnie Patryka zachowanie to nic dziwnego.

Podtrzymuje zdanie o Justynie. Straszny charakter. Ten jej wyniosly ton, mniemanie o sobie, poglady - dramat.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 08:00   #2548
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Szkoda mi trochę Marty32. Widać ze jest mocno zmęczona "zyciem". Poszla do programu z nadzieja a otrzymała typa, od ktorego na kazdym kroku czuje ze jest malo atrakcyjna itp.
Marta38-nie rozumiem jej problemu z tym ze tylko poza kamerami Patryk okazuje jej uczucia. Ja sama jestem osoba ktora pesza publiczne czułości, zarowno okazywane przeze mnie jak i dla mnie, ale tez kiedy musze patrzec na czulosci innych ja tez krepowalabym sie przed obcymi realizatorami i calym planem ludzi. Wiec dla mnie Patryka zachowanie to nic dziwnego.

Podtrzymuje zdanie o Justynie. Straszny charakter. Ten jej wyniosly ton, mniemanie o sobie, poglady - dramat.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
Też mi trochę szkoda tej mamy Rysia, bo nie dość że ona sama mówi że ma kompleksy to ten ją jeszcze podkopuje. A po drugie mysle że tu dużo montaż jej szkodzi bo nie wierzę że ona tak cały czas chodzi niezadowolona i bez sił.

Jeśli chodzi o drugą Martę to ja bym się martwiła jakby mi Patryk jakieś czułości okazywał przed kamerami (tak na pokaz)więc też nie rozumiem jej toku myślenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 10:13   #2549
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Wrażenia po nowym odcinku
- Justyna z odcinka na odcinek jawi się w coraz gorszym świetle. Zna kolesia kilka dni, a już żąda od niego kody dostępu do telefonu, szpera mu w telefonie, skrzynce pocztowej, dla mnie typowa kobieta bluszcz, jest strasznie ekspansywna, nie lubię takich ludzi, czuje się osaczona.
Do tego typowa królowa dram

- mama rysia i maciej- nuda, ze zwiastunów wynika,że znowu będzie ją musztrował jak ma żyć

-marta i przemek- nudna para emerycka, co chodzi razem w ramach rozrywki do kościoła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 10:40   #2550
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dziwnie i żenująco wyglądała scena z rozmową psycholożek z której został wycięty ten facet. Niby gadały tylko we dwie a Chorzewska kilka razy powtórzyła "słuchajcie" "no wiecie" Mogli w ogóle nie publikować tego materiału
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.