Najlepsze Prostownice PART II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-31, 07:44   #4531
viktoria79
Przyczajenie
 
Avatar viktoria79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gorzów wlkp.
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mirelkaaa
mam game, teraz jjuz nie prostuje, ale prostowałam grube włosy do połowy pleców i zajmowało to 10-15 min a efekt super[/quote]


dzieki wielkie
__________________
viki
viktoria79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 07:56   #4532
Nicola_17
Raczkowanie
 
Avatar Nicola_17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ślicznie dziękuję Ci Mirelkaaa za pomoc pozdrawiam
__________________
Stan twojej kasy nie ma znaczenia
Twoja siódemka nie zrobi wrażenia
Jestem kobietą nie do kupienia
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 15:47   #4533
Nicola_17
Raczkowanie
 
Avatar Nicola_17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

właśnie przed chwilką zamówiłam sobie tą prostownicę którą poleciła Mirelkaaa
http://allegro.pl/item367680641_pros..._ion_gama.html mam nadzieję ze bedzie sie bardzo dobrze sprawowac juz sie nie moge doczekac
__________________
Stan twojej kasy nie ma znaczenia
Twoja siódemka nie zrobi wrażenia
Jestem kobietą nie do kupienia
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 06:53   #4534
kasiaooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dobra prostownica do 50 zł {!}

Mam do Was Wizazanki pewne pytanie. Poszukuję dobrej , fqajnej prostownicy do 50 zł na allegro. Na droższa mnie nie stać ;( Polecicie jakaś?
kasiaooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 07:29   #4535
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Dobra prostownica do 50 zł {!}

Ja raczej wątpię. Chociaż mi by się też przydała, nie chcę wydawać z 200 zł na co dwutygodniowe prostowanie
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 13:13   #4536
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Dobra prostownica do 50 zł {!}

Ja miałam podobny problem jak Wy...do tej pory używałam prostownicy Philipsa (OK.170 zł)...i nie byłam zadowolona! Prostowała strasznie, nerwicy się tylko przez nią nabawiłam...

Potem przypomniałam sobie że moja fryzjerka prostuje mi włosy zwykłą prostownicą Optimum i efekt jest rewelacyjny.
Poleciałam do real'a i kupiłam taką sama za 39 zł!
Wreszcie mam 100 % prościutke włosy, nie puszące się po kilku godzinach...Ostatnio wyszłam też na spacer w dosyć wietrzny dzień i włosy nadal były ładne i "lejące". (dodam, że z natury mam kręcone, więc mój zachwyt jest jeszcze większy)
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 19:11   #4537
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Dobra prostownica do 50 zł {!}

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Ja miałam podobny problem jak Wy...do tej pory używałam prostownicy Philipsa (OK.170 zł)...i nie byłam zadowolona! Prostowała strasznie, nerwicy się tylko przez nią nabawiłam...

Potem przypomniałam sobie że moja fryzjerka prostuje mi włosy zwykłą prostownicą Optimum i efekt jest rewelacyjny.
Poleciałam do real'a i kupiłam taką sama za 39 zł!
Wreszcie mam 100 % prościutke włosy, nie puszące się po kilku godzinach...Ostatnio wyszłam też na spacer w dosyć wietrzny dzień i włosy nadal były ładne i "lejące". (dodam, że z natury mam kręcone, więc mój zachwyt jest jeszcze większy)
mam optimum w domu;/
prostownica na poziomie łucznika, starsznie zniszczyła mi włosy

Dzieczyny Nie kupicie dobrej prostownicy za 50 zł
musicie liczyc sie z czestym prostowaniem, długim, krótkim efektem i zniszczeniami
moze dozbierajcie na remingtona
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 19:28   #4538
blablablablasfdszgsbghfsg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Question jaką prostownice wybrac?

nazwa mówi sama za siebie zamierzam kupic prostownice, mam włosy faluj.ace sie ze skłonnoscia do zawijania sie na koncach, nie wiem jednak jaką prostownice wyrac zamierzam przeznaczyc na nią ok 100zł czy to wystarczy zeby kupic dobra prostownice?? chcialabym osiągnąc taki efekt : http://bi.gazeta.pl/im/0/3256/z3256240X.jpg to znaczy zeby wlosy byly calkiem proste i zeby nie byly puchate zalezy mi tez na tym zeby sie nie niszczyly!! jesli mozecvie to odpowiedzcie mi takze na te pytania -

- jaka moc bedzie odpowiednia
- i jaka temparatura
- jakie plytki sa najlepsze
- jakiej prostownicy wy uzywacie i ile kosztowala
- czy dobre sa prostownice parowe??
z góry dzieki

PS : dodam ze chce nią prostowac wlosy codziennie i NIE CHCE ZEBY BYLY ZNISZCONE!!!!!
blablablablasfdszgsbghfsg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:01   #4539
Nicola_17
Raczkowanie
 
Avatar Nicola_17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 101
Dot.: jaką prostownice wybrac?

Cytat:
Napisane przez blablablablasfdszgsbghfsg Pokaż wiadomość
nazwa mówi sama za siebie zamierzam kupic prostownice, mam włosy faluj.ace sie ze skłonnoscia do zawijania sie na koncach, nie wiem jednak jaką prostownice wyrac zamierzam przeznaczyc na nią ok 100zł czy to wystarczy zeby kupic dobra prostownice?? chcialabym osiągnąc taki efekt : http://bi.gazeta.pl/im/0/3256/z3256240X.jpg to znaczy zeby wlosy byly calkiem proste i zeby nie byly puchate zalezy mi tez na tym zeby sie nie niszczyly!! jesli mozecvie to odpowiedzcie mi takze na te pytania -

- jaka moc bedzie odpowiednia
- i jaka temparatura
- jakie plytki sa najlepsze
- jakiej prostownicy wy uzywacie i ile kosztowala
- czy dobre sa prostownice parowe??
z góry dzieki

PS : dodam ze chce nią prostowac wlosy codziennie i NIE CHCE ZEBY BYLY ZNISZCONE!!!!!
jak do 100 zł to dziewczyny polecały remingtona za 85zł .. poczytaj parę ostatnich stron tego wątku to tam jest wszystko opisane co i jak
__________________
Stan twojej kasy nie ma znaczenia
Twoja siódemka nie zrobi wrażenia
Jestem kobietą nie do kupienia
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:09   #4540
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: jaką prostownice wybrac?

Cytat:
Napisane przez blablablablasfdszgsbghfsg Pokaż wiadomość
nazwa mówi sama za siebie zamierzam kupic prostownice, mam włosy faluj.ace sie ze skłonnoscia do zawijania sie na koncach, nie wiem jednak jaką prostownice wyrac zamierzam przeznaczyc na nią ok 100zł czy to wystarczy zeby kupic dobra prostownice?? chcialabym osiągnąc taki efekt : http://bi.gazeta.pl/im/0/3256/z3256240X.jpg to znaczy zeby wlosy byly calkiem proste i zeby nie byly puchate zalezy mi tez na tym zeby sie nie niszczyly!! jesli mozecvie to odpowiedzcie mi takze na te pytania -

- jaka moc bedzie odpowiednia
- i jaka temparatura
- jakie plytki sa najlepsze
- jakiej prostownicy wy uzywacie i ile kosztowala
- czy dobre sa prostownice parowe??
z góry dzieki

PS : dodam ze chce nią prostowac wlosy codziennie i NIE CHCE ZEBY BYLY ZNISZCONE!!!!!
dokładnie, przeczytaj kilka stron
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 20:45   #4541
a-sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam, chciałabym kupić nową prostownicę. Od 1,5 roku używałam Babylissa i nie byłam z niej do końca zadowolona. Na szczęście rano się popsuła, więc mam pretekst do kupna nowej ;]
Przejrzałam częśc tematu. Widzę, że popularnością cieszą się marki Ga.ma, Tondeo i Farouk. Chciałabym wydać nie więcej niż ok. 350 zł. Mam nadzieję, że za taką cenę kupię coś naprawdę dobrej jakości.

Konkretnie myślałam o tej Tonedo:
http://www.allegro.pl/item370717765_...jonizacja.html

lub o tej Ga.ma:
http://allegro.pl/item367680641_pros..._ion_gama.html

Moje włosy nigdy nie były farbowane, są cienkie, ale jest ich dużo, mają skłonności do przetłuszczania się, długość do połowy łopatek. Są 'nijakie', ani proste, ani kręcone, dlatego dość często je prostuję. Proszę o pomoc w wyborze prostownicy odpowiedniej dla moich włosów.
a-sia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 09:47   #4542
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dziewczyny słuchajcie czy któraś z was zamawiała tondeo z ebaya niemieckiego? koszt samej prostownicy to 140zł w przeliczeniu z euro, natomiast dyskusyjne są koszty przesyłki (pewnie koło 20 euro)
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 17:03   #4543
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Ja raczej wątpię. Chociaż mi by się też przydała, nie chcę wydawać z 200 zł na co dwutygodniowe prostowanie
ja przez 1,5 roku uzywam Holden, ktora kosztuje okolo 50-60 zł na all i jak mialam wlosy do brody, to efekt super. Teraz mam do ramion i jest beznadzieja
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 17:11   #4544
Nicola_17
Raczkowanie
 
Avatar Nicola_17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

heh ja tez mialam no w sumie to mam jeszcze tez holden za 50zł .. ale juz teraz to koszmarnie prostuje nawet nie prostuje tylko wyrywa włosy : i musze poczekac pare dni na nowa Game
__________________
Stan twojej kasy nie ma znaczenia
Twoja siódemka nie zrobi wrażenia
Jestem kobietą nie do kupienia
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 17:17   #4545
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez a-sia Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym kupić nową prostownicę. Od 1,5 roku używałam Babylissa i nie byłam z niej do końca zadowolona. Na szczęście rano się popsuła, więc mam pretekst do kupna nowej ;]
Przejrzałam częśc tematu. Widzę, że popularnością cieszą się marki Ga.ma, Tondeo i Farouk. Chciałabym wydać nie więcej niż ok. 350 zł. Mam nadzieję, że za taką cenę kupię coś naprawdę dobrej jakości.

Konkretnie myślałam o tej Tonedo:
http://www.allegro.pl/item370717765_...jonizacja.html

lub o tej Ga.ma:
http://allegro.pl/item367680641_pros..._ion_gama.html

Moje włosy nigdy nie były farbowane, są cienkie, ale jest ich dużo, mają skłonności do przetłuszczania się, długość do połowy łopatek. Są 'nijakie', ani proste, ani kręcone, dlatego dość często je prostuję. Proszę o pomoc w wyborze prostownicy odpowiedniej dla moich włosów.
to bez róznicy która, obydwie to świetny wybór
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 08:27   #4546
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Nicola_17 Pokaż wiadomość
heh ja tez mialam no w sumie to mam jeszcze tez holden za 50zł .. ale juz teraz to koszmarnie prostuje nawet nie prostuje tylko wyrywa włosy : i musze poczekac pare dni na nowa Game
Moja tak samo robi Juz myslalam,że to moze kwestia moich włów, ale jak widac nie
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:33   #4547
viktoria79
Przyczajenie
 
Avatar viktoria79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gorzów wlkp.
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Zamówiłam sobie na allegro game, własnie przyszła i od razu ją wypróbowałam, nie mogłam się jej doczekać ale musze przyznać ze jest rewelacyjna. Nie wiedziała, że będzie ona aż tak dobra. Dziękuje wszystkim za pomoc
__________________
viki
viktoria79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:21   #4548
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

http://allegro.pl/item369876695_pros...najtaniej.html ja mam ta prostownice juz od 3 lat i jest rewelacyjna..ciekawa jestem nowszych modeli ale poki ta dziala bez zarzutow to nie bede zmieniac...
w mojej karierze prostowania mialam zwyczajna za 35 zl ktora z moich wlosow zrobila siano,pozniej kupilam niby ceramiczna za 100...i byla roznica ogromna pomiedzy poprzednia a ta druga ale spadla mi i polamaly sie plytki wiec kupilam gama i efekt byl olsniewajacy wlosy prostuje codziennie lub co drugi dzien i nie mam zniszczonych wlosow

Rozmawialam na temat prostownic z moim stylista i on powiedzial ze te tanie prostownice nie maja calej plytki ceramicznej tylko to jest inny material ( tu podal nazwe a ja zapomnialam oczywiscie) a tylko powloke maja ceramiczna i niszcza wlosy,dlatego jezeli ktos prostuje czesto to warto zainwestowac bo bardzo szybko mozna zniszczyc wlosy a wiadomo ze one dosc dlugo sie odbudowuja.
Najlepsze prostownice maja wysoki wat..dzieki czemu szybko sie nagrzewaja i trzymaja stala temperature co nie niszczy tak wlosow i porzadnie prostuje. najlepiej kupowac powyzej 100W bo prostownica z mniejsza iloscia mimo ze jest goraco nie utrzyma stalej temp.i nie bedze zamykala luski wlosa i zniszczy go.

ufff sie rozpisalaaam
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 13:55   #4549
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item369876695_pros...najtaniej.html ja mam ta prostownice juz od 3 lat i jest rewelacyjna..ciekawa jestem nowszych modeli ale poki ta dziala bez zarzutow to nie bede zmieniac...
w mojej karierze prostowania mialam zwyczajna za 35 zl ktora z moich wlosow zrobila siano,pozniej kupilam niby ceramiczna za 100...i byla roznica ogromna pomiedzy poprzednia a ta druga ale spadla mi i polamaly sie plytki wiec kupilam gama i efekt byl olsniewajacy wlosy prostuje codziennie lub co drugi dzien i nie mam zniszczonych wlosow

Rozmawialam na temat prostownic z moim stylista i on powiedzial ze te tanie prostownice nie maja calej plytki ceramicznej tylko to jest inny material ( tu podal nazwe a ja zapomnialam oczywiscie) a tylko powloke maja ceramiczna i niszcza wlosy,dlatego jezeli ktos prostuje czesto to warto zainwestowac bo bardzo szybko mozna zniszczyc wlosy a wiadomo ze one dosc dlugo sie odbudowuja.
Najlepsze prostownice maja wysoki wat..dzieki czemu szybko sie nagrzewaja i trzymaja stala temperature co nie niszczy tak wlosow i porzadnie prostuje. najlepiej kupowac powyzej 100W bo prostownica z mniejsza iloscia mimo ze jest goraco nie utrzyma stalej temp.i nie bedze zamykala luski wlosa i zniszczy go.

ufff sie rozpisalaaam
wszystko ok, tylko to vat nie
bo wiele dobrych prostownic ma 35 vat i są świetne, to takie szczegóły, ale na to nie warto zwracać uwagi
mam to samą prostownice
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 16:22   #4550
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
wszystko ok, tylko to vat nie
bo wiele dobrych prostownic ma 35 vat i są świetne, to takie szczegóły, ale na to nie warto zwracać uwagi
mam to samą prostownice
Watt może?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 18:34   #4551
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Watt może?
tiaa zle napisałam ale kazdy chyba sie domyslił o co mi biegało xD xD
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 19:43   #4552
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

no mi kilku fryzjerow powiedzialo ze to jednak ma znaczenie wiec sobie nie wymyslilam swoja droga nie spotkalam nikogo kto by uzywal 35w prostownicy dluzszy czas i nie narzekal na kondycje wlosow:/
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 20:42   #4553
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
tiaa zle napisałam ale kazdy chyba sie domyslił o co mi biegało xD xD

Pewnie
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 15:04   #4554
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no mi kilku fryzjerow powiedzialo ze to jednak ma znaczenie wiec sobie nie wymyslilam swoja droga nie spotkalam nikogo kto by uzywal 35w prostownicy dluzszy czas i nie narzekal na kondycje wlosow:/
a GHD? aniser bardzo sobie chwaliła i uchodzi za najlepszą prostownice... a zobacz sobie ile ma watt... fryzjerzy nie zawsze mają racje, spotkałam się z fryzjerką która polecała prostownice philipsa;/
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 06:04   #4555
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

pewnie ze nie zawsze maja racjeja tylko mowie ze u kilku sie spotkalam z taka opinia i ze z moich doswiadczen z prostownicami cos w tym jest,a ta o ktorej piszesz nie znam ale sie zapoznam pozniej z ciekawosci
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 13:00   #4556
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
pewnie ze nie zawsze maja racjeja tylko mowie ze u kilku sie spotkalam z taka opinia i ze z moich doswiadczen z prostownicami cos w tym jest,a ta o ktorej piszesz nie znam ale sie zapoznam pozniej z ciekawosci
to zle wynika z twoich obserwacji, bo Watt nie ma zupełnie zadnego znaczenia
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 13:10   #4557
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

calkiem mozliwe..nie mowie ze nie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:34   #4558
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
calkiem mozliwe..nie mowie ze nie
ok, tylko jak nie jesteś pewna to tego nie pisz, bo potem inne wizażanki czytające forum mogą myślec ze tak jest naprawde
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 09:40   #4559
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

a co mam nie pisac..spotkalam sie z takimi opiniami miedzy dosc porzadnymi stylistami wiec napisalam proste.Ty masz swoje zdanie ja mam swoje i tyle.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 12:19   #4560
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
a co mam nie pisac..spotkalam sie z takimi opiniami miedzy dosc porzadnymi stylistami wiec napisalam proste.Ty masz swoje zdanie ja mam swoje i tyle.
ale jendka przyznajesz, ze nie masz racji, a piszac to bądź pewna albo zaznacz ze nie wiesz napewno
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.