Najlepsze Prostownice PART II - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-07, 09:57   #4681
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

witam chcialam kupic prostownicę ,ale kompletnie nie mam pojęcia jaką,poczytałam trochę ale i tak jestem zielona,mam włosy farbowane, cienkie,długie do łopatki,i nie mam włosów ani kręconych ani falujących są prakrycznie proste , ale nie do końca,niektóre podwijają się w różne strony,i nie jest to fajne ,nie są proste na całej długości ,doradźcie mi proszę ,cena tak do 200 zł,może Remington?mam mało w sumie do prostowania,dzięki z góry
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:08   #4682
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
witam chcialam kupic prostownicę ,ale kompletnie nie mam pojęcia jaką,poczytałam trochę ale i tak jestem zielona,mam włosy farbowane, cienkie,długie do łopatki,i nie mam włosów ani kręconych ani falujących są prakrycznie proste , ale nie do końca,niektóre podwijają się w różne strony,i nie jest to fajne ,nie są proste na całej długości ,doradźcie mi proszę ,cena tak do 200 zł,może Remington?a może MPM,mam mało w sumie do prostowania,dzięki z góry

Remington jest polecany przez dziewczyny w cenie do 100 zł. Jak dodasz do tych 200 zł jeszcze 10 zl, to kupisz Gamme, prostownicę profesjonalną
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:23   #4683
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Remington jest polecany przez dziewczyny w cenie do 100 zł. Jak dodasz do tych 200 zł jeszcze 10 zl, to kupisz Gamme, prostownicę profesjonalną
a możesz mi podać jakis link do sklepu ,gdzie mogę zamówić?czy poprostu mam wpisać prostownica Gamma i tak szukać,to jest jakiś określony model?
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:25   #4684
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziękuję bardzo

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2008-07-07 o 10:47
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:34   #4685
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

chodzi o którąś z nich?

http://netan.bazarek.pl/opis/142156/...ourmaline.html


http://www.sklep.istore.pl/sklep,287...,422903,0.html

http://www.netan.pl/sklep,2870,,,03,...,373921,0.html
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:42   #4686
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

No właśnie. Poszłam wczoraj kupić prostownicę, najpierw przejżałam KWC. A że nie chciałam zamawiac przez internet, to padło na remingtona s8203 wet2straight wide. Wydałam tyle, co na profesjonalną prostownicę, ale w sumie ten model jest również do kupienia na stronach z profesjonalnym sprzętem. Myślicie, że głupio zrobiłam? Mam kręcone włosy prawie do pasa i co prawda prostowanie zajęło mi godzinę - pierwszy raz robiłam to sama, ale efekt nie różni się wcale od salonowego. No nic, mam nadzieję, że sie nie rozczaruję, gwarancję mam na 3 lata a i tak nie zamierzam prostować włosów codziennie (cierpliwości mi braknie). Liczę na to, że będzie mi służyć. Dziś zgłosiłąm ją do kwc, wiec za jakis czas zdam recenzję.
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:31   #4687
Nicola_17
Raczkowanie
 
Avatar Nicola_17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

chodzi o tą
http://allegro.pl/item389809951_pros...sylka_24h.html
__________________
Stan twojej kasy nie ma znaczenia
Twoja siódemka nie zrobi wrażenia
Jestem kobietą nie do kupienia
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 14:33   #4688
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
witam chcialam kupic prostownicę ,ale kompletnie nie mam pojęcia jaką,poczytałam trochę ale i tak jestem zielona,mam włosy farbowane, cienkie,długie do łopatki,i nie mam włosów ani kręconych ani falujących są prakrycznie proste , ale nie do końca,niektóre podwijają się w różne strony,i nie jest to fajne ,nie są proste na całej długości ,doradźcie mi proszę ,cena tak do 200 zł,może Remington?mam mało w sumie do prostowania,dzięki z góry
nie chce się wymądrzac ale jakbys choc troche poczytała to twój post by sie tu nie znalazł i zielona tez bys nie byla
a tu link
http://www.allegro.pl/item392374149_...najtaniej.html

EDIT: Nicola uprzedziłas mnie
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:44   #4689
eelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
tak troche poczytałam o remingtonie to nie jest za bardzo polecana, chcem wyda ok 250 na prostownice moze ktos mi cos doradzi w tej sprawie bylabym bardzo wdzieczna chodzi mi jaka najlepsza firma i model. powiem ze mam bardzo cienkie włosy i są lekko pofalowane na koncach .
z góry dziekuje.

kiedys gdzies przeczytałam o prostownicy bezprzewodowej, moze ktos ma tak bo zapomniałam jaka to była firma.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-07 o 21:57 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania
eelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 15:21   #4690
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
a możesz mi podać jakis link do sklepu ,gdzie mogę zamówić?czy poprostu mam wpisać prostownica Gamma i tak szukać,to jest jakiś określony model?

Ja mam tą i kupowała ją własnie w tym sklepie http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=56&id=353

Jaka jest moge napisac dopiero za 2 tyg, bo mam ją w Pl

Bezprzewodowe prostownice ma babyliss.


Edit- nie wiem czemu w adresie pojawiają sie znaczki. Tam gdzie one są, wpisz sobie pro- sprzet. A jak nie to wpisz w google p r o - s p rz e t i ci wynajdzie. Ja mam prostownice Gam.ma z turmalinami za 280 zł.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 16:29   #4691
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez eelka Pokaż wiadomość
tak troche poczytałam o remingtonie to nie jest za bardzo polecana, chcem wyda ok 250 na prostownice moze ktos mi cos doradzi w tej sprawie bylabym bardzo wdzieczna chodzi mi jaka najlepsza firma i model. powiem ze mam bardzo cienkie włosy i są lekko pofalowane na koncach .
z góry dziekuje.
poczytałąs o remingtonie ok, a jak czytałąs pewnie mignęło ci to jaką prostownice polcamy cały czas i niezmiennie? wysil się troche, wątek jest obszerny i nikt nie kaze ci go czytac całego, widzisz wiesz juz jakie są opinie o remingtonie to moze teraz przejzyj kilka stron i pytanie zniknie

DZiewczyny za chwiel będzie kazdy post wyglądał "jaką kupic dobrą prostownice"
wątek jest po to by pytac o rzeczy o których zostało napisane mało albo nic a nie jaką kupic prostownice bo w co 3 poscie jest odpowiedź na to pytanie, wystarczy zerknąć kilka postó wyżej i pytania nie ma

i teraz jeszcze jedno prosze nie piszcie na PW tylko pytajcie w wątku bo czytam wasze pytanie na PW i odpisuje a za chwile identyczne pytanie od was pojawia się w wątku od tego jest wątek
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 16:32   #4692
eelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
dziekuje za odp. jaka prostownica jest warta zakupu tak zebym nie musiała żałowac zakupu wiem ze juz duzo pisaliscie na ten temat ale moze ktos wymienie 2 firmy najlepsze.



przeczytałam kilka stron zaczełam wypisywac na kartce wypisałam te najbardziej polecane wyszło mi ich bardzo duzo. teraz mam gorszy dylemat niz przed czytaniem. prosze moze ktos ma jeszcze troche cierpliwosci w sprawie najlepszych prostownic i mic cos doradzi. a jak nie to chociaz napiszcie czy babyliss, remington, tondeo to dobry wybor nie musicie sie przeciez rospisywac tak jak ja teraz.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-07 o 18:43 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania
eelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 21:32   #4693
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez eelka Pokaż wiadomość
dziekuje za odp. jaka prostownica jest warta zakupu tak zebym nie musiała żałowac zakupu wiem ze juz duzo pisaliscie na ten temat ale moze ktos wymienie 2 firmy najlepsze.



przeczytałam kilka stron zaczełam wypisywac na kartce wypisałam te najbardziej polecane wyszło mi ich bardzo duzo. teraz mam gorszy dylemat niz przed czytaniem. prosze moze ktos ma jeszcze troche cierpliwosci w sprawie najlepszych prostownic i mic cos doradzi. a jak nie to chociaz napiszcie czy babyliss, remington, tondeo to dobry wybor nie musicie sie przeciez rospisywac tak jak ja teraz.
kurcze my polecamy tylko Game TOndeo Fauroka GHD i jak ktos nie ma kasy remingtona
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 22:02   #4694
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

eelka- poczytaj sobie na KWC o prostownicach,sa tam rozne opinnie oceniane przez wizazanki

https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...gdzie=produkty
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 22:13   #4695
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
eelka- poczytaj sobie na KWC o prostownicach,sa tam rozne opinnie oceniane przez wizazanki

https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...gdzie=produkty
to samo mozna poczytac w wątku tylko wystraczy troche chęci której niestety prawie nikt nie ma
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 13:02   #4696
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dziewczyny!!!
mam prostownicę alissee
dokładnie nie wiem nawet ile kosztowała, boto prezent, czy któraś z Was ją ma?
po jakichś 5 godzinach włosy przy twarzy dalej się kręcą. Może powinnam ją zmienić?
pozdrówka.
PS Próbowałam przeszukać wątek, ale kiedy wpisałam alissee nic się nie pojawiało


POZDRAWIAM
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 13:08   #4697
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Exclamation Prostownice

Chciałabym sobie kupić prostownicę ceramiczną Euromax. Należy ona do tańszych prostownic, lecz nie mam mocno pofalowanych włosów, tylko są troche końcówki powywijane i mam nadzieje, że taka wystarczy Czy ona mocno niszczy włosy??? Jakie kosmetyki stossować do ich pielegnacji??? Jak narazie to stosuje balsam prostujący Nivea, tak średnio pomaga no ale zły nie jest w sumie to zależy od dnia mam nadzieje, że prostownica bedzie lepsza mam zamiar na zmiane ukladac fryzure: na codzien balsamem a od czasu do czasu prostownica Czy to dobrze? Mniej mi się wtedy zniszcza włosy? Co sądzicie na ten temat? Może inną zamówić? Mam mętlik w głowie...proszę o pomoc
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 13:43   #4698
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
dziewczyny!!!
mam prostownicę alissee
dokładnie nie wiem nawet ile kosztowała, boto prezent, czy któraś z Was ją ma?
po jakichś 5 godzinach włosy przy twarzy dalej się kręcą. Może powinnam ją zmienić?
pozdrówka.
PS Próbowałam przeszukać wątek, ale kiedy wpisałam alissee nic się nie pojawiało


POZDRAWIAM
W zasadzie to sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 13:47   #4699
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

czyli powinnam zmienić
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 13:50   #4700
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
czyli powinnam zmienić
Tak, skoro Ci sie włosy krecą po kilku h
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:20   #4701
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Cytat:
Napisane przez Nicola_17 Pokaż wiadomość
Nicola_17 dziękuję za odpowiedż

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
nie chce się wymądrzac ale jakbys choc troche poczytała to twój post by sie tu nie znalazł i zielona tez bys nie byla
a tu link
http://www.allegro.pl/item392374149_...najtaniej.html

EDIT: Nicola uprzedziłas mnie

Mirelkaaa ,Tobie także dziękuję

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-09 o 19:27 Powód: post pod postem
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:38   #4702
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
dziewczyny!!!
mam prostownicę alissee
dokładnie nie wiem nawet ile kosztowała, boto prezent, czy któraś z Was ją ma?
po jakichś 5 godzinach włosy przy twarzy dalej się kręcą. Może powinnam ją zmienić?
pozdrówka.
PS Próbowałam przeszukać wątek, ale kiedy wpisałam alissee nic się nie pojawiało


POZDRAWIAM
co to za prostownica nie moge jej nigdzie znalezc
nic nie znalazłas bo my tej prostownicy nie znamy, ona ma wogóle ceramiczne płytki?
kolezanka dobrze powiedziała ze na pytanie juz sobie sama odpowiedziałas
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 08:53   #4703
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mam Efalocka Champ i jestem bardzo zadowolona Kupilam u Grabci na allegro, jednak początkowo strasznie wyrwała włosy Myslę sobie, ze cos nie tak, potem zaobserwowalam że płytki krzywo się schodzą i oddalam, dostałam nową. A ta to CUDO Nie przepala moich juz i tak zniszczonych końcówek, włosy lśnią i nawet te na karku, które mają skłonność do wywijania się, są proste. Polecam
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 10:52   #4704
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Exclamation Prostownice

Chciałabym sobie kupić prostownicę ceramiczną Euromax. Należy ona do tańszych prostownic, lecz nie mam mocno pofalowanych włosów, tylko są troche końcówki powywijane i mam nadzieje, że taka wystarczy Czy ona mocno niszczy włosy??? Jakie kosmetyki stossować do ich pielegnacji??? Jak narazie to stosuje balsam prostujący Nivea, tak średnio pomaga no ale zły nie jest w sumie to zależy od dnia mam nadzieje, że prostownica bedzie lepsza mam zamiar na zmiane ukladac fryzure: na codzien balsamem a od czasu do czasu prostownica Czy to dobrze? Mniej mi się wtedy zniszcza włosy? Co sądzicie na ten temat? Może inną zamówić? Mam mętlik w głowie...proszę o pomoc
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 10:57   #4705
niechcemiecemaila
Raczkowanie
 
Avatar niechcemiecemaila
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
GG do niechcemiecemaila Send a message via Skype™ to niechcemiecemaila
Dot.: Prostownice

Jak się boisz o zniszczenie włosów , używaj odżywek pielęgnacyjnych i odbudowujących a przed prostowaniem specjalnej ochronnej. Są takie balsamy , spraye . Np z Garnier Fructis . Czy jak to sie pisze Ja mam mocno falowane włosy i mam prostownice BrAuna professional . Ale coraz częściej zdarza mi się użyć pianki do włosów i uformować loki
__________________
Nikt * nie * wie* gdzie * są * granice * prawdy * i * fantazji
niechcemiecemaila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:22   #4706
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Prostownice

I jesteś zadowolona?
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:30   #4707
niechcemiecemaila
Raczkowanie
 
Avatar niechcemiecemaila
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
GG do niechcemiecemaila Send a message via Skype™ to niechcemiecemaila
Smile Dot.: Prostownice

Ale z czego? Z loków, czy z mojej prostownicy?
Jestem zadowolona z obu rzeczy
Prostownica kosztowała ok. 150zł ale dobrze prostuje.
Tylko teraz używam rzadko , więc nie wiem czy niszczą się włosy .
Ale jak używałam przed prostowaniem odżywki bez spłukiwania , to się nie niszczyły.
Ale osobiście teraz wolę loki .
__________________
Nikt * nie * wie* gdzie * są * granice * prawdy * i * fantazji
niechcemiecemaila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:49   #4708
jusren
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Prostownice

Witam,
chciałabym uzyskac od Was poradę. Zastanawiam się nad kupnem prostownicy. Mam włosy do ramion i zapuszczam...nie sa kręcona, ale maja skłonnosci do wywijania się. Zastanawiam się nad tą prostownicą Philips 4669
http://www.allegro.pl/item390221735_...669_190w_.html
Zastanawiałam się również nad prostownicą firmy Babyliss Pro, która ma szerokosść płytek 38mm, ale nie wiem czy do moich nie za długich i wycieniowanych włosów z grzywką nie jest za "gruba". Do wydania mam góra 170 złotych.
pozdr jusren
jusren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:56   #4709
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Prostownice

O prostownicę mi chodziło;D mam nadzieje, że jeśli bede używać odżywek ochronnych to nie bedzie tak źle z moimi włosami moje obawy wynikaja z tego, że moja koleżanka kupiła sobie prostownicę-była ona metalowa i ciągle prostowała sobie włosy mimo tego, że sie niszczyły, próbowalam jej to jakos wybić z glowy, ale jakos mi to nie wychodzilo;/ nie dosc, że jej sie straszne siano zrobilo to jej jeszcze włosy zaczely sie lamac i nawet troche wypadac;/ dlatego sie boje ale cos z moimi włosami zrobic musze bo nie moge nad nimi zapanowac a ta z garniera jest dobra? Znasz jeszcze może jakieś albo ktoś inny?
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 12:00   #4710
Milunia150
Rozeznanie
 
Avatar Milunia150
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: prawie Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja mam prostownice Philips HP 4669. Wyprostuje i po 2 godzinach nie ma znaku prostowania.
Dałam za nią 220zł.!
Żałuje, że ją kupiłam, dołożyłabym z 50zł i miałabym prawdziwą profesionalną prostownice...
__________________

Milunia150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.