Najlepsze Prostownice PART II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-17, 17:12   #4801
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Prostownica ROMIX znacie?

hej Ja mam tę prostownicę model HS 50 .Moja pierwsza i jestem bardzo zadowolona. Używam jej już 1.5 roku i nie mam zniszczonych włosów. Prostuję po każdym umyciu włosków czyli co 3-5 dni. Zawsze używam środków termoochronnych i to zapewne też ich zasługa Pozdrawiam
monoika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 17:44   #4802
eelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja kupiłam u użytkownika bibucho . Wszystko przebiegło sprawnie i bez najmniejszych problemów. Wcześniej miałam prostownicę bez regulacji temperatury i myślę, że to fajna rzecz. U mnie pierwsze prostowanie po umyciu musi być na większej temperaturze, a jeśli efekt utrzymuje się przez dłuższy czas (nawet do drugiego mycia - a myślę, że tak będzie) to czasem wystarczy 'podprostować' na niższej temperaturze. Bo i po co tak katować te włosy 200 stopniami. Ale to w moim przypadku. Dziewczyny piszą tutaj, że w przypadku włosów cieńszych zmniejsza się temperaturę, a przy grubszych zwiększa. Dostosowujesz do swoich włosów.[/quote]

Dzieki, bardzo przydała mi się Twoja opinia na temat tej prostownicy. Zastanawiam się nad kupnem tylko przez ten teflon, ale chyba nie niszczy ona az tak włosów przecież to nie jest jakis stary model remingtona, jak masz jakies jeszcze spostrzezenia do tej prostownicy to prosze o odp.
eelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 18:03   #4803
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Nie bądź niemiła, każdy ma prawo napisać coś co myśli. Sei na początku zaznaczyła, że się nie zna, ale wysnuła swoją hipotezę. Zachowujesz się jakbyś miała monopol na wiedzę o prostownicach


Zwykle prostowanie tez niszczy, a jednak prostujesz. Moze inni nie sa az tak przewrażliwieni na tym punkcie jak Ty - na przykład ja. Kupiłam tę prostownice kierując się wieloma pozytywnymi opiniami na jej temat osób, które ją posiadają długi czas i jakoś mnie ta Twoja informacja nie przeraża.


Ja kupiłam u użytkownika bibucho . Wszystko przebiegło sprawnie i bez najmniejszych problemów. Wcześniej miałam prostownicę bez regulacji temperatury i myślę, że to fajna rzecz. U mnie pierwsze prostowanie po umyciu musi być na większej temperaturze, a jeśli efekt utrzymuje się przez dłuższy czas (nawet do drugiego mycia - a myślę, że tak będzie) to czasem wystarczy 'podprostować' na niższej temperaturze. Bo i po co tak katować te włosy 200 stopniami. Ale to w moim przypadku. Dziewczyny piszą tutaj, że w przypadku włosów cieńszych zmniejsza się temperaturę, a przy grubszych zwiększa. Dostosowujesz do swoich włosów.
nie jestem niemiła tylko pisze to co powinnam i poprawiam błędy, chyba lepiej niż żeby inne wizażanki brały przykład kazda prostownica niszczy a po co wydawac tyle kasy na prostowncie jak można kupić lepszą i nawet tańsza nie mam monopolu na wiedze tylko dziele sie tym co wiem nie musze, ale po to jest ten wątek by pomagac w wyborze, jak cie nie przeraza ta informacja to ok, to nie moje włosy, ale nei doradzaj wizażankom aby bezsensownie niszczyły włosy jak nie muszą tego robic owszem kazdy prostownica niszczy włosy i to bardzo, tylko jedne robią tak olbrzymie zniszczenia ze słowa nie są w stanei tego wyrazic, ja osobiscie od czasu do czasu prostuje tylko grzywke, ale keidy prostowałam włosy codziennie i w swoich rękach miałam tyle modeli prostownic ze ciężko policzyc

Cytat:
Napisane przez Sei Pokaż wiadomość
już kiedyś się tu pytałam o prostownice firmy babyliss, ale o inne modele. nie mam tyle czasu wolnego by przekopywać 'tonę' postów o babyliss, kiedy interesuje mnie jeden konkretny model i opinia użytkowniczek posiadających go.
na dobrą sprawę prawie o wszystkich prostownicach była tu już mowa. gdyby każdy miał się zdawać na wyszukiwanie, to ten wątek nie byłby potrzebny.

tak każdy już wie, że Ty uważasz teflon za niszczący.

a ja już teraz nie będę nikogo pytała o opinie na temat żadnej prostownicy bo znów się dziewczyny żreć zaczniecie, że ta 'wrzuca' na babyliss'a tamta na remingtona i tyle z tego będzie. chciałabym tylko prosić o informacje na pw jaką prostownicę mi doradzacie z tych, które teraz podam

Wigo 57 mm http://allegro.pl/item396291164_pros...ka_w_24_h.html

Wigo 25 mm
http://allegro.pl/item401292096_pros...acja_25mm.html

Efalock Flat-Master http://allegro.pl/item399124333_prof...at_master.html

Babyliss Pro 38 mm (wspomniana wcześniej)
http://allegro.pl/item398081582_pros...38mm_100w.html

zależy mi żeby włosy nie były sztywne jak druty i żeby prostownica nie 'ciągnęła' włosów. pisałam już jakie mam 'kudły' ale przypomnę, że długie, cienkie, gęste, falowane z po wywijanymi końcówkami.
jak ci sie nie chce poświecic 5-10 minut to dlaczego komuś musi sie chciec ci radzic a nie ja uwazam teflon za niszczący, wystarczą google i dowiesz sie o tym wszystkiego

nie musze udzielac sie w tym wątku, chciałam tylko pomóc
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 21:19   #4804
pieknewlosy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
BArdzo prosze o pomoc chce kupic prostownice ale nmaprawde nie wiem jaka zasanawiam sie na babylisem clay czas i nie wiem jaka bo sa te pro i jest tez zwykla babyliss i ma w nazwie pro http://www.allegro.pl/item399125465_..._50_w_gwa.html
ale przegladajc ebay natknalem sie na prostownice toni&guy i nie wiem czy jest warta kupienia przyciaga mnie cena gdyz na stronie toni& guy kosztuje 29,9 funtow a na ebay znlazlem za 53 i 40 żł!!!! nie wiem jakim cudem. Nie pasuje mi ze tak tanio ale salony toni&guy sa jedna z najlepszych na swiecie Prosze o pomoc!!
to strony na ebay
http://cgi.ebay.pl/Toni-Guy-TG1186UK...QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.pl/Toni-Guy-TG086-Su...QQcmdZViewItem

a to oficjalna na stronie toni
http://www.hot-uk.co.uk/toniandguy/t...asp?brandid=40
Blagam pomuszcie mi!!!

Cytat:
Napisane przez Wild Angel Pokaż wiadomość
ja sie zdecydowalam na ta z BabyLiss Pro Tourmaline 24mm. Wlasnie przed chwila zamowilam ^^ mam nadzieje, ze bedzie sie dobrze sprawowac ;D
ja ci sie sprawuje ta prstownica z babylissa bo chce kupic taka sama i nie wiem czy warto

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-18 o 19:43 Powód: post pod postami
pieknewlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 15:31   #4805
eelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Jak myślicie lepsze są prostownicez regulacją temp. elektryczną (chodzi mi z tym wyświetlaczem) czy na pokretło? mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi
eelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 16:40   #4806
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez eelka Pokaż wiadomość
Jak myślicie lepsze są prostownicez regulacją temp. elektryczną (chodzi mi z tym wyświetlaczem) czy na pokretło? mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi
te elektroniczne są dosc awaryjne i zazwyczaj jeszcze za to płacisz, a to zbędny gadzet najlepsze są takie zwykłe pokrętło i te naprawde dobre prostownice mają własnie pokrętła
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 20:57   #4807
pieknewlosy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Jezeli nikt nie moze mi pomoc z prostownicami toni&guy to mam pytanie nie wiecie jak sie sparwuje babyliss pro 230 elegance?? co prawda ona ma pro w nazwie ale nie jest chyba do salonow przeznaczona z reszta dam wam link na allaegro i na oficjalna babylissa
http://www.allegro.pl/item401401065_...s_pro_230.html
pieknewlosy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 14:41   #4808
eelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Czy mieliscie moze remingtona S9901 jest to prostownica z diamentowa powłoką?
eelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 18:01   #4809
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez eelka Pokaż wiadomość
Czy mieliscie moze remingtona S9901 jest to prostownica z diamentowa powłoką?
chyba nie kapuje pytania, jaką diamentową powłoką?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:53   #4810
eelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

To jest remington S9901 tak pisze: Unikalna diamentowo & Teflonowa powłoka z elementami ceramicznymi
eelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 22:27   #4811
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez eelka Pokaż wiadomość
To jest remington S9901 tak pisze: Unikalna diamentowo & Teflonowa powłoka z elementami ceramicznymi
nie polecam tego remingtona, za tą cene lepszy babyliss czy chociazby dołożenia do gamy, albo zaoszczędzenie i kupienie zwykłego remingtona
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 23:32   #4812
lenucha78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

witam
Kilka dni temu zakupiłam remingtona cs5002 (99zł w realu), zastanawiałam się nad ga.ma za 208 zł, ale stwierdziłam, że nie będę przepłacać i jestem zadowolona z tej decyzji.
Prostownica jest ok, w 10 min mam wyprostowane włosy, wystarczy 2 razy przejechać po kosmku (mam gęste, sztywne i średniej grubości włosy) i efekt utrzymuje się do następnego mycia. Uważam, że lepiej mi nie potrzeba.
Trochę śmierdziała na początku ale to dlatego, że jest nowa i może trochę czasami ciągnie włosy ale zauważyłam, ze przy odpowiednim jej ułożeniu tego nie robi, może tez trochę nagrzewa się obudowa.
I to, że nie ma haczyka do zawieszenia czy pokrowca wcale mi nie przeszkadza bo i tak z tego bym nie korzystała.

Jeżeli dziewczyny nie macie za dużo kasy do wydania polecam wam tą prostownicę
lenucha78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 23:36   #4813
Amaranta86
Przyczajenie
 
Avatar Amaranta86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Hej dziewczyny, zastanawam sie powaznie nad Remingtonem S1031, czytałam ze polecacie tez 2002 mam dosc falowane, grube włosy, jak myslicie nadaja sie?? Ktorą z tych dwoch byście wybrały?

i jeszcze jedno pytanie, czy powloka ceramiczno-teflonowa jest lepsza od ceramicznej?? bo tez rozne opinie slyszałam:/
Amaranta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:58   #4814
pieknewlosy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Wybralem juz rpostownice ale mam problem co do regulacji temperatury ona jest swietne teflonowa z babylissa tylko ze ma trzy stopnie zmiany tempertaury 180-200-230 czy to nie za duzo czy na 180 bedzie oki bo w koncu to teflonon i jopnizacja
pieknewlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:10   #4815
hokkaido25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: radom
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

witam wszystkie
na początek chciałam napisać że bardzo ciekawy i wyczerpujący wątek stworzyłyście hehe.
mam pytanie czy nie orientujecie się czy jest może na rynku jakiś remington z jonizacją i regulacją temperatury?najlepiej żeby płytki były całe ceramiczne...z góry dzięki
hokkaido25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 13:53   #4816
maj6a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny mam pytanie odnosnie prostownic. nie widzialam jeszcze zeby ktos narzekal na prostownice efalock (jesli sie myle prosze mnie poprawic) dlatego postanowilam ja kupic. mam tylko pytanie ktory model wybrac: flat master czy flat champ.
moje wlosy sa nie tyle zniszczone co po prostu bardzo sie pusza i wywijaja.
maj6a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:10   #4817
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
nie polecam tego remingtona, za tą cene lepszy babyliss czy chociazby dołożenia do gamy, albo zaoszczędzenie i kupienie zwykłego
remingtona

Cześć mam do Ciebie prosbę mogłabyś mi pomóc w wyborze prostownicy zastanawiam sie nad tymi:
http://allegro.pl/item405160461_prof...rmalinami.html
http://allegro.pl/item403675884_pros...rion_gama.html
http://allegro.pl/item405166666_pros...by_tondeo.html

pierwszy raz kupuje prostownice i naprawdę nie orientuje się jakie powinna mieć parametry aby jak najmniej niszczyła włosy
Ceny sa różne ale jakość najważniejsza
Czekam na pomoc
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 16:34   #4818
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez maj6a Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnosnie prostownic. nie widzialam jeszcze zeby ktos narzekal na prostownice efalock (jesli sie myle prosze mnie poprawic) dlatego postanowilam ja kupic. mam tylko pytanie ktory model wybrac: flat master czy flat champ.
moje wlosy sa nie tyle zniszczone co po prostu bardzo sie pusza i wywijaja.
Jakbyś dobrze poszukała, to wiedziałabyś, że opinie na temat prostownic Efalock są różne. Nie lepiej dołożyć ci parę złoty na dobrą, sprawdzoną przez wiele wizażanek i nie tylko Ga.mę bez regulacji temperatury (ok. 210zł) albo z regulacją (ok. 260zł) w zależności od rodzaju włosów?
852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:09   #4819
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez cudak1 Pokaż wiadomość
Cześć mam do Ciebie prosbę mogłabyś mi pomóc w wyborze prostownicy zastanawiam sie nad tymi:
http://allegro.pl/item405160461_prof...rmalinami.html
http://allegro.pl/item403675884_pros...rion_gama.html
http://allegro.pl/item405166666_pros...by_tondeo.html

pierwszy raz kupuje prostownice i naprawdę nie orientuje się jakie powinna mieć parametry aby jak najmniej niszczyła włosy
Ceny sa różne ale jakość najważniejsza
Czekam na pomoc
efalock to strata kasy
gama to świetny wybór ale zależy jakie masz włosy
jak masz ciniutki włosy to wez game z regulacją
a jak grubsze to wez zwykłą a jak masz wiecej kasy to dołóż do turmalin

zresztą to wszystko juz było
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 17:33   #4820
Nicola_17
Raczkowanie
 
Avatar Nicola_17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez cudak1 Pokaż wiadomość
Cześć mam do Ciebie prosbę mogłabyś mi pomóc w wyborze prostownicy zastanawiam sie nad tymi:
http://allegro.pl/item405160461_prof...rmalinami.html
http://allegro.pl/item403675884_pros...rion_gama.html
http://allegro.pl/item405166666_pros...by_tondeo.html

pierwszy raz kupuje prostownice i naprawdę nie orientuje się jakie powinna mieć parametry aby jak najmniej niszczyła włosy
Ceny sa różne ale jakość najważniejsza
Czekam na pomoc
ja mam prostownicę taką jak w linki 2.. i jestem z niej bardzo zadowolona Polecam ją .. i w porównaniu do mojej starej prostownicy to dużo mniej niszczy włosy.. ale jak każda też niszczy :P bo nie ma takiej, żeby nie niszczyła
__________________
Stan twojej kasy nie ma znaczenia
Twoja siódemka nie zrobi wrażenia
Jestem kobietą nie do kupienia
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:27   #4821
maj6a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

260 to juz mi szkoda ale 210 jeszcze ok.
wiec lepsza gama od efalocka? bo juz zaczynam sie gubic w rodzajach i markach.
prosze o odpowiedz uzytkowniczki jednej i drugiej prostownicy.
maj6a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:55   #4822
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez maj6a Pokaż wiadomość
260 to juz mi szkoda ale 210 jeszcze ok.
wiec lepsza gama od efalocka? bo juz zaczynam sie gubic w rodzajach i markach.
prosze o odpowiedz uzytkowniczki jednej i drugiej prostownicy.

A więc tak: ja mam z regulacją temp. za 260 zł i jest świetna, ale Ga.mą za 210zł (bez regulacji) prostowałam u koleżanki i niczym się nie różni, oczywiście oprócz przekrętła regulacji temperatury
852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:04   #4823
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez maj6a Pokaż wiadomość
260 to juz mi szkoda ale 210 jeszcze ok.
wiec lepsza gama od efalocka? bo juz zaczynam sie gubic w rodzajach i markach.
prosze o odpowiedz uzytkowniczki jednej i drugiej prostownicy.
no oczywiście nie ma na watku zadnej negatywnej prostownicy o gamie a o efalocku są, wyszukiwarka nie gryzie

Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
A więc tak: ja mam z regulacją temp. za 260 zł i jest świetna, ale Ga.mą za 210zł (bez regulacji) prostowałam u koleżanki i niczym się nie różni, oczywiście oprócz przekrętła regulacji temperatury
tak bo to to samo, tylko reg kosztuje ja mam tą zwykłą za 208 bo nie miałam kasy na turmaliny czy jonizacje ale za to reg. mi zbędna bo mam grube włosy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 20:09   #4824
Nicola_17
Raczkowanie
 
Avatar Nicola_17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

no gamy są the best nie mają wcale negatywów
__________________
Stan twojej kasy nie ma znaczenia
Twoja siódemka nie zrobi wrażenia
Jestem kobietą nie do kupienia
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 22:09   #4825
maj6a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

okej, dziekuje dziewczyny. w takim razie pomysle o gamie.
maj6a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 23:28   #4826
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Nicola_17 Pokaż wiadomość
no gamy są the best nie mają wcale negatywów
no to jak tondeo bo to to samo
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 09:48   #4827
maj6a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

mam jeszcze pytanie odosnie tej regulacji temperatury. na ile jest ona potrzebna? nie wiem czy moje wlosy moga sie bez niej obyc..
maj6a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 11:09   #4828
Nicola_17
Raczkowanie
 
Avatar Nicola_17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez maj6a Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanie odosnie tej regulacji temperatury. na ile jest ona potrzebna? nie wiem czy moje wlosy moga sie bez niej obyc..
regulacja jest potrzebna jak ktoś ma słabe i cienkie włosy.. to wtedy się przydaje.
a jak masz grube to nie jest potrzebna
__________________
Stan twojej kasy nie ma znaczenia
Twoja siódemka nie zrobi wrażenia
Jestem kobietą nie do kupienia
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 14:07   #4829
meg.888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny bardzo prosze o radę!

Przeglądnełam chyba 3/4 wątku i ogólnie to mam mętlik w głowie

Potrzebuję pilnie prostownicy, najchętniej kupiłabym Tondeo lub Ga.mę i tak też zrobię za jakieś 2-3 miesiące, ale póki co musze kupić jaką prostowniczkę do(!) 150zł, bo moja się zepsuła, a fundusze ograniczone bo w tym miesiącu wyjażdzam na wczasy

Waham się pomiezy polecanym przez Was REMINGTONEM [model s 5001/2 chyba(?)] a WAHL CUTEKiem, który ma bardzo pozytywne opinie na KWC
.

Bardzo Was proszę o radę, bo w tym tygdoniu musze jakąś zamówić.

Przede wszystkim zależy mi aby dobrze prostowała, w miare trwale [tzn nie zeby przy malenkiej wilgoci wlosy sie wykrecaly na wszystki strony, czy podczas snu] juz tak bardzo mi nie chodzi o trwalosc, bo za pare meisiecy wymienie ją na w/w lepszą prostownicę...

Szczególnie prosze Mirelkeee o potwierdzenie, czy zachwalany przez nią model REMINGTIONA to ten s5001 /s5002, bo z tego co wyczytalam, to wydaje mi sie ze tak, ale wole sie upewnic.

Z góry dziękuje Wam, kochane Wizażanki
meg.888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 15:19   #4830
Nicola_17
Raczkowanie
 
Avatar Nicola_17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez meg.888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo prosze o radę!

Przeglądnełam chyba 3/4 wątku i ogólnie to mam mętlik w głowie

Potrzebuję pilnie prostownicy, najchętniej kupiłabym Tondeo lub Ga.mę i tak też zrobię za jakieś 2-3 miesiące, ale póki co musze kupić jaką prostowniczkę do(!) 150zł, bo moja się zepsuła, a fundusze ograniczone bo w tym miesiącu wyjażdzam na wczasy

Waham się pomiezy polecanym przez Was REMINGTONEM [model s 5001/2 chyba(?)] a WAHL CUTEKiem, który ma bardzo pozytywne opinie na KWC
.

Bardzo Was proszę o radę, bo w tym tygdoniu musze jakąś zamówić.

Przede wszystkim zależy mi aby dobrze prostowała, w miare trwale [tzn nie zeby przy malenkiej wilgoci wlosy sie wykrecaly na wszystki strony, czy podczas snu] juz tak bardzo mi nie chodzi o trwalosc, bo za pare meisiecy wymienie ją na w/w lepszą prostownicę...

Szczególnie prosze Mirelkeee o potwierdzenie, czy zachwalany przez nią model REMINGTIONA to ten s5001 /s5002, bo z tego co wyczytalam, to wydaje mi sie ze tak, ale wole sie upewnic.

Z góry dziękuje Wam, kochane Wizażanki
no to w takim razie to wybierz sobie tego remingtona za 85zł na allegro co jest bo jak pozniej i tak masz sobie kupic albo game lub tondeo to nie ma sensu wydawac wiecej kasy jak i tak remington jest ok
__________________
Stan twojej kasy nie ma znaczenia
Twoja siódemka nie zrobi wrażenia
Jestem kobietą nie do kupienia
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.