Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-17, 22:17   #1
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba

Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V


Linki do poprzednich czesci
I
II
III
IV




19 stycznia godz. 17.10
- Madziamadzia - córcia Tatiana 3400, 55cm
20 stycznia godz. 0.10 - Hera211 - synek Bartuś 2700, 50cm
03 lutegogodz. …… - MISIA186 - córeczka Julia 3200, 50cm
07 lutego godz. 17.50 - olkao – córeczka Magdalena 2850g, 52 cm
07 lutegogodz. 3.50 - AgaGuernseycórciaWiktoria Anna,3200 53cm
07 lutego godz. 19.01 - Garnuszki - synek Olaf 3820, 53cm
08 lutego godz. 8.05 - kaska333 - synek Krystian 3950, 56cm
17 lutego godz. 11.52 - Esti1984 - córcia Julia 2560, 51cm
19 lutego godz. 17.35 – Kamilanet - synek Filip, 3800, 55cm
21 lutego godz. 3.00 - bassienka -córcia Emilia, 2800, 54cm
24 lutego godz. 11.35 - Czarina - synek Konrad, 2760, 53cm
28 lutego godz. 18.20-freddy296-synek Kubuś, 3700, 57cm
02 marzec godz. 16.45 - one_shot -córcia Marcjanna, 2950g, 53 cm
04 marzec godz. 23.35 - dysia77 -córcia Ada, 3350, 52cm
06 marzec godz.16.35 - dotkadotka - synek Adam 3300,55cm
06 marzec godz 10.10 - Synta - synek Piotruś 3350,55cm
09 marzec godz 15.05 - Atiluj, Hadzi - synek Michał 3650,57cm
11 marzec godz 0.40 - Golabek - synek Bartosz 3683,56cm
12 marzec godz 19.55 - Radosc - corcia Agatka 3900,57cm
12 marzec godz. 12.30-Nati- córcia Natalia, 3700, 56cm
13 marzec godz 9.00 - Ikola - corcia Ula,3100,56cm
14 marzec godz 14.05 - Ana2 - synek Ismael 4120, 52 cm
14 marzec godz 16.50 Wisniowysad - synek Wituś, 3420,55cm
15 marzec godz 21.00 Angie - corcia Milenka, 3200,53 cm
22 marzec godz.11.45-sensibel32-córcia Zuzia 3350, 58cm
27 marzec godz 14.45 lachkasia - synek Nikodem 3800g, 56cm
29 marzec godz. 15.10- zazula- córcia Julcia 3120, 55cm
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2010-04-17 o 22:20
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 07:46   #2
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Witam

Będę pierwsza w V części wątku

U nas wiosna wiosna i wiosna jak aj się cieszę że już słonko! W czwartek poszłam z mała zaraz po pracy na plac zabaw, no i tak się wylatała i wybawiła że jak wróciłyśmy do domu to stan podgorączkowy miała! W piątek dla pewności lekarz, nic jej nie jest ma lekko zaczerwienione gardło ale to może też być wina ciągłego przyjmowania wziewów z pulmicortu.

A tak ogólnie jestem zmęczona! W pracy sajgon, co dzień więcej do roboty a jeszcze okazało się że jedna z koleżanek jest w 5-6 tyg ciąży, no i wyszło że u niej ciąża to choroba bo zaraz następnego dnia na L4 śmigła. Dziwne tylko to że przed wizytą lekarską czuła się znakomicie hehehehe
Potrzebuję wolnego ale takiego prawdziwego wolnego! Bez nadrabiania zaległości w domu ze sprzątania czy gotowania na zapas... No ale dość marudzenia! Trzeba się cieszyć że wiosna i ciepełko coraz fajniejsze!!!
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 07:49   #3
Wisniowysad
Zakorzenienie
 
Avatar Wisniowysad
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 5 765
GG do Wisniowysad
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

melduje sie w czesci V

oby nam sie dobrze i i duuuuuuuzo pisalo

milej niedzieli, u nas od rana slonko
Wisniowysad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 09:58   #4
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Obecni
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 10:09   #5
Ana2
Zadomowienie
 
Avatar Ana2
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Hiszpania (Aljaraque)
Wiadomości: 1 819
Send a message via Skype™ to Ana2
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

No to i ja sie zamelduje
...mamy V czesc...
Normalnie wierzyc sie nie chce,ze natrzaskalismy ponad 20 tys.postow (tylko na odchowalni,nie liczac tych na poczekalni)...

U nas dzis pogoda do doopy,popaduje co chwile; wczoraj wieczorem powiesilam pranie i gdybym je zdjela zaraz po wstaniu z lozka to mialabym suche a tak zmoklo mi juz 3 albo 4 razy

Dziewuszki,ktore z ponizej zalaczonych butkow bardziej Wam sie podobaja?....zdecydowac sie nie moge...
__________________
"Dziecko to wielki dar....to czastka nieba na ziemi"
Ismael


Julian


ALBUMY
Ana2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 10:14   #6
Ana2
Zadomowienie
 
Avatar Ana2
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Hiszpania (Aljaraque)
Wiadomości: 1 819
Send a message via Skype™ to Ana2
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

i jeszcze jedne ...

w sumie to najbardziej podobaja mi sie te pierwsze ale jak dla mnie chyba najbardziej niewygodne by byly ze wzgledu na wysokosc obcasa (9cm).Reszta wg mnie wygodniejsza,obcas 7,5 cm -niby nie duza roznica ale jest.No i te pierwsze chyba nie bardzo do kiecki by pasowaly,bo sukienka nie jest gladka tylko we wzorek w kolorach:czarny,bialy i zgnila zielen,a na butach cwieki srebrno-zlote...
Co radzicie?
__________________
"Dziecko to wielki dar....to czastka nieba na ziemi"
Ismael


Julian


ALBUMY

Edytowane przez Ana2
Czas edycji: 2010-04-18 o 10:20
Ana2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:08   #7
bassienka
Zadomowienie
 
Avatar bassienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 436
GG do bassienka Send a message via Skype™ to bassienka
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Witajcie

I ja sie melduję w nowej części Moze w końcu zaczne więcej sie udzielać, bo ostatnio strasznie Was zaniedbałam

Ana mi najbardziej podobają sie te butki, które na zdjeciu są na modelce. Tyle, ze ten pasek wokół kostki optycznie skraca nogi... Ale ja ogólnie bardzo lubię takie buty z takimi paseczkami. Mi osobiście nie podobaja sie buty z ćwiekami

Miłego popołudnia
__________________
Emilia 21-02-2007
Oliwia 21-04-2011

ALBUMY
[*] 18.06.2010
bassienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 12:56   #8
Wisniowysad
Zakorzenienie
 
Avatar Wisniowysad
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 5 765
GG do Wisniowysad
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Ana - mi sie podobaja nr 2 i nr 4 , z przewaga na 4 z uwagi na pogode u was
Wisniowysad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 19:18   #9
madziaMADZIA
Zadomowienie
 
Avatar madziaMADZIA
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 410
GG do madziaMADZIA
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

ja rowniez zameldowana w V czesci

Ana zdecydowanie ostatnie, te pojedynczy wrzucone.sliczne, eleganckie, seksowne. jak dla mnie ofkors
__________________

"...Jak dzieci są malutkie to rodzice z miłości chcą je zjeść...a jak dorosną to żałują, że tego nie zrobili..."

ALBUMY
TATIANY
https://wizaz.pl/forum/album.php?u=104100
madziaMADZIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 20:42   #10
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Witam i ja

Ana ja obstawiam 2
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 06:26   #11
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

I ja się melduję.

Ana dla mnie tak: I miejsce- te, które ma modelka na nodze, II miejscie- te czarne peep toe, bez ozdób III miejsce- te z ostatniego zdjęcia i IV miejsce- te z ćwiekami. Jeśli chodzi obu ty do sukienki, to musisz mieć w miarę delikatny fason, tym bardziej przy Twojej filigranowej figurce. Musisz tak dobrać, żeby to był dodatek do sukienki a nie odwrotnie. To tak tylko moim skromnym zdaniem.....
No i w związku z powyższym najlepsze są takie, które maja jak najmniej ozdób, bo sukienka ma wzory

Ada jeszcze nie wydaliła tego pieniążka. Od soboty.... Mam obawy że ma teraz blokadę psychiczną, boi się, że może jej się coś stąć, albo że będzie bolało, jak będzie robić tą kupkę. No mówię Wam, jaka przerażona była, jak do mnie przybiegła z tą wiadomosćią. Boję się że od tej brudnej motety Ada możę dostać jakichś robali a w ogóle to nei wiem, jak reaguje organizm w takim przypadku......
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 08:20   #12
ikol_a
Zadomowienie
 
Avatar ikol_a
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: póki co planeta Ziemia ;)
Wiadomości: 1 271
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

I ja się melduję
Wczoraj zaszaleliśmy w polu Była mama i jakoś robota poszła, bo my sami we dwójkę z Ulą u boku niewiele możemy zrobić, szczególnie w tygodniu. Więc wczoraj:
przesadziliśmy jedno drzewko owocowe i posadziliśmy jedno nowe;
posadziliśmy 4 krzewy porzeczek;
posadziliśmy 3 rododendrony;
usypaliśmy OGROMNĄ stertę kamieni i głazów na skalniak (TZ woził je na taczce, a potem kulaliśmy , następnie skalniak obsypaliśmy ziemią i wsadziliśmy narazie 2 roślinki;
TZ wykopał DUŻO darniny i będę zmieniac rabatę kwiatową;
wykpał też kilka roślinek, które będę dziś wsadzać w inne miejsca.
Wczoraj ledwo żyłam wieczorem.
Jeszcze nas dziś czeka przywleczenie na działkę głazu, który lezy nieopodal...Musimy go wziąć sposobem
Ula się ładnie w sumie bawiła, potem pomagała mi i mamie układać kamienie
Generalnie niedziela minęła BARDZO przyjemnie. Mimo nawału pracy była super, bo po prostu chciało nam się to robić Każdy miał jakieś przerwy, jakoś się uzupełnialiśmy. Rano mam była w kościele, TZ kopał dziury pod rododendrony, ja gotowała zupę na obiad. Później TZ wrócił do domu położyć Ulę spać, a my z mamą w pole. Itd.

Życzę Wam miłego dnia.

Dysiu nie martw się. Myślę, że robali dziecko może dostać od czegokolwiek innego też. Nie uchronisz przed tym. A pieniążek wyjdzie. Jeśli nie, wtedy wiesz co robić. Mojej kierowniczki córka tez kiedyś polknęła i wydaliła. Także narazie zachowaj spokój i badaj kupki.

Ana te z ćwiekami musiałby by pasowac do całości...Mi się podobają 3 i 4, ale chyba 3 bardziej.

Co do farsy kościoła ...... yyyyy.....miałam przerwę, bo przyszedł klient, potem drugi....i zapomniałam co chciałam napisać....
__________________
Uleńka
Nasze zdjęcia

Nie walcz z życiem...i tak nie wyjdziesz z tego żywa...
ikol_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:05   #13
Hadżi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 078
GG do Hadżi
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Witam i ja

Poszlam, byla cisza a za chwile... Kuba przytargał przez pol Kosciola moją ciezka torebke i oświadcza przy totalnej ciszy "mama.... masz"

Ot Kochane dziecko . Chciałbym zobaczyć tą akcję i reakację ludzi siedzących w ławkach
nie moglismy powstrzymac sie od smiechu....
wierzę


Przy znow jakies tam sekundowej ciszy musiał cos powiedziec...
wiecie co? krzyknął, ze "mama, tam idzie pająk - ratunku"


I to są uroki dziecińtwa. Nie liczy się miejsce i czas lecz to co jest ważne lub godne uwagi .

One_shot
Trzeba się cieszyć że wiosna i ciepełko coraz fajniejsze!!!
Jooo Weekend był śliczny. Gdyby tylko nie ten wiatr
Całe dwa dni siedzieliśmy na dworze. Jula sprzątnęła taras aby wreszcie przypominał to do czego służy a nie składzik rzeczy niepotrzebnych. Jedna ławka i ława wylądowały na trawniku, w kącie ogrodu, kocia buda zostałą wyeksmitowana i stoi oboku psiej budy.
Na tarasie pojawiły się chodniczki a nawet kwiatek stoi na grillu

Ana
Mnie się podobają numery 3 i 4 z naciskiem na 3. One są takie lekkie, mało zabudowane.

Dysia
Ada jeszcze nie wydaliła tego pieniążka. Od soboty
No to mam nadzieję że dziś się ot stanie.
Misiek zazwyczaj robi koopsko co drugi dzień a najlepiej mu się to robi gdy jest już wykąpany i leży w łóżku .

Było fajnie i się wszystko spindoliło . Nadal nie mamy kasy aby kupić mieszkanie teściowi. Chyba jeszcze ten tydzień facet poczeka i koniec.
Przepadnie zadatek, przepadnie fajne mieszkanie.
eszkurdeflak

pzdr

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------
__________________
Michałek , nasz Promyczek

Edytowane przez Hadżi
Czas edycji: 2010-04-19 o 13:09
Hadżi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 23:00   #14
kaśka333
Zadomowienie
 
Avatar kaśka333
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 527
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Hello!

Melduję się w V części Nie obiecuję, że będę się regularnie udzielać, ale się postaram

Ana dla mnie 3 i 4, ale 3 bardziej do mnie przemawia bo nie podobają mi się zbytnio buty z paskiem na kostce, te z ćwiekami dla mnie w ogóle odpadają, ale jak masz "dopasowaną górę" to może będą fajnie wyglądać. Tak czy owak gdybym JA miała wybierać to 3

ikola, Hadżi jakże ja Wam, cholera, zazdroszczę tych prac ogrodowych!!!!! Ale w przyszłym roku TEŻ będę o takich pracach pisać Nadzieję mam taką

dysiu
o robale to bym się nie bała. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale Ada od soboty w ogóle się nie wypróżniała czy wypróżniała ale nie wydaliła pieniążka? Jak kupki nie robiła to może coś takiego do jedzenia jej daj coby "pobudziło" jelitka (rodzynki, suszone śliwki), jesli to drugie to poczekaj jeszcze dzień, dwa.. jeśli nie wydali to wtedy się zgłoś do lekarza. No nie wiem, co Ci, kurcze, jeszcze poradzić. Kciuki trzyma dysiu

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Ana doczytałam o sukience, buty z ćwiekami zdecydowanie ODPADAJĄ!!!

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:09 ----------

Ewa Krystian w kościele zachowuje sie podobnie, w tą niedzielę wyszłam z nim na dwór Ja nie denerwuję sie i nie zwracam mu uwagi (w zasadzie nie zabieram go do kościoła tylko sama chodzę, ale tak wyszło, że go kilka razy wzięłam), to tylko dziecko a Pan Bóg wszystkie dzieci kocha

A u nas... w porządku, stosunki z teściową poprawne (nie napalam się, ale jest ok jak dotychczas), chyba obie się staramy Nie pamiętam kiedy czułam taki wewnętrzny spokój... Poza tym elektryka skończona całkowicie (z odgromówką), mam nadzieję, że mi tych miedzianych drutów nie wyrwie nikt. W niedzielę byli panowie od docieplenia na zewnątrz, na lipiec się umówiliśmy, 25 za metr. Tynkarze spisują się na medal, wierzcie mi, że tak mi juz 2 pomieszczenia wytynkowali, że żadnej gładzi kłaść nie muszę Narzekaja na murarzy (co normalne, hehe), no ale ja za to płacę, bo żeby wyrównać ściany to trzeba więcej tynku. No ale nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby wszędzie były ściany super równe po murarzach. Cóż... dopiero przy "wykończeniówce" widać błędy murarskie... Ale i tak się cieszę, że wszystko, jak doychczas, idzie zgodnie z planem

Krystianek zdrowy (to najważniejsze), dużo mówi, rysuje wyścigówki, samochody ciągnące inne samochody! W szoku jestem czasem. Babcia (teściowa) z nim dużo rysuje, maluje, a to jej wychodzi świetnie i staram sie to podkreślać. Widzę, że ją to cieszy Ogólnie jest ok
__________________
GALERIA

ALBUMIKI
kaśka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 08:11   #15
Hadżi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 078
GG do Hadżi
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Dzińdybry
ikola, Hadżi jakże ja Wam, cholera, zazdroszczę tych prac ogrodowych!!!!!

Laluchna
Toć już teraz możesz sadzić Tuje przy płocie. Im wcześniej posadzisz tym większe będą gdy już zamieszkacie i więcej będą zasłaniały.

Ale w przyszłym roku TEŻ będę o takich pracach pisać
Nadzieję mam taką

Nie wątpię .
Właśnie Jula przysłała mi link z info o gruszy "Konferencja".
Ze dwa tygodnie temu sadziliśmy parę krzaczorów i drzewek i już jedna czereśnia od soboty puszcza pąki . Drzewko jest małe ale kilkanaście owocków już będzie miało .
Jedna z Magnolii też już ma pączki i jak się rozwiną będzie wyglądać zaje***szczo

A u nas... w porządku, stosunki z teściową poprawne

Oby to trwało jak najdłużej

Jakiej grubości dajesz styropian ?


Dusiu
No i co ? Masz już tą monetę ?

Zapomniełem napisać że w ubiegły piątek Niania zabrała Miśka do Zoołoo . Mały był bardzo zadowolony. Do tej pory wylicza jakie zwierzątka widział i ciągle wspomina że coś tam strasznie ryyyyczało.
Niestety nie możemy się dowiedzieć od niego co wydawało takie straszne dźwięki. Misiek chyba sam nie wie.

Pogoda u nas śliczna. Słonko od rana błyszczy aż miło choć termometr pokazywał tylko +1

Kasia333

Bardzo bardzo Dziękujemy !


Miłego Dnia
__________________
Michałek , nasz Promyczek

Edytowane przez Hadżi
Czas edycji: 2010-04-20 o 08:30
Hadżi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 08:17   #16
Atiluj
Wtajemniczenie
 
Avatar Atiluj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 339
GG do Atiluj
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Witam Was

W tej części daję Wam możliwość przegadania mnie WRESZCIE Będę więcej czytać a mniej pisać Już pod koniec poprzedniej części się trochę "wycofałam" ale i tak kuź..a największą gadułą zostałam

Ania butki te zaraz po "ćwiekach" i te ostatnie. Te na modelce też mi się podobają z boku (przód mniej)

Kasia333 Do ogródka na grila z drinkiem zapraszamy do nas Przy okazji podpatrzysz u nas czego i jak nie należy w ogródku robić (dużo mamy takich przykładów) Tak to jest jak zakładając ogródek marzy się żeby trawka zieloniutka była a nie krajobraz księżycowy po budowie. Dopiero z czasem dochodzą inne "chęci" i się bałagan roślinny robi. Teraz bym inaczej zagospodarowała ogród ale ani środków ani czasu ani siły nie ma. Mimo to i tak jest przyjemnie z kawką czy herbatką/piwkiem posiedzieć

Dysiu trzymam kciuki za "wydalenie" kasy Pieniążek jest mały i o gładkich krawędziach więc miejmy nadzieję, że wszystko gładko pójdzie

Załapałam się na testowanie tego nowego dezodorantu Nivea Calm Care i jak czytam te zachwyty nad nim innych recenzentek, to stwierdzam, że ja jakaś dziwna jestem No nie pasuje mi ten dezodorant i już. Każdego dnia liczę na to, że wreszcie się do niego przekonam ale ni wuja mi to nie idzie (a chciałabym).

Spadam do roboty bo się cholera sama robić nie chce

Ikola kiedy przyjeżdżacie do nas?

Doczytałam post Hadziego................. .. niania zeznała, że to ryczące w niebogłosy zwierzę to był prawdopodobnie muł. Mówiła, że tak to mordę darło, że aż ona się porządnie przestraszyła i zwiali z Miśkiem nie doczytawszy tabliczki z nazwą
__________________
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Tygrysku...!
- Co Prosiaczku?
- NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...



Edytowane przez Atiluj
Czas edycji: 2010-04-20 o 08:20 Powód: dopisek
Atiluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 08:56   #17
Hadżi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 078
GG do Hadżi
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Kasia333 Do ogródka na grila z drinkiem zapraszamy do nas

Na majowy długi weekend

Przy okazji podpatrzysz u nas czego i jak nie należy w ogródku robić (dużo mamy takich przykładów


Oj prawda, prawda .

Mimo to i tak jest przyjemnie z kawką czy herbatką/piwkiem posiedzieć

O to to właśnie

Ikola to ma jeszcze piękne widoczki z tarasu . Cud , miód i marmelada . Zazdraszczamy
__________________
Michałek , nasz Promyczek
Hadżi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 09:19   #18
kaśka333
Zadomowienie
 
Avatar kaśka333
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 527
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Hadżi, Jula dziękuję za zaproszenie, chętnie skorzystam ale nie w majowy weekend.

U nas też piękne słoneczko, ogarnę troszkę domek i siebie i idziemy na spacerek.
__________________
GALERIA

ALBUMIKI
kaśka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 09:22   #19
Atiluj
Wtajemniczenie
 
Avatar Atiluj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 339
GG do Atiluj
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Cytat:
Napisane przez kaśka333 Pokaż wiadomość
Hadżi, Jula dziękuję za zaproszenie, chętnie skorzystam ale nie w majowy weekend.

U nas też piękne słoneczko, ogarnę troszkę domek i siebie i idziemy na spacerek.
Termin masz otwarty Kiedy pasuje - przyjeżdżasz i już
__________________
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Tygrysku...!
- Co Prosiaczku?
- NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Atiluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 09:29   #20
kaśka333
Zadomowienie
 
Avatar kaśka333
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 527
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Hadżi styropianu dajemy 15 cm, większość osób się dziwi mówiąc, że to za dużo, że 12 wystarczy. Teraz mam trochę czasu aby pomyśleć nad kolorem elewacji. Myślałam o bardzo jasnym beżu i ciemnobrązowych cokołach wokół okien, albo o łososiowym kolorze i jasnych cokołach (dach mamy ciemnobrązowy, okna i drzwi też).

APELUJĘ DO WSZYSTKICH: PORADŹCIE MI COŚ W SPRAWIE ELEWACJI!!!

Takie coś mi się podoba:
__________________
GALERIA

ALBUMIKI

Edytowane przez kaśka333
Czas edycji: 2010-04-20 o 09:33
kaśka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 09:47   #21
Atiluj
Wtajemniczenie
 
Avatar Atiluj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 339
GG do Atiluj
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Kasia333 jasne cokoły nadają konstrukcji lekkości ale obawiam się, że są nie praktyczne. My mamy tynk do samej ziemi (cokołów nie mamy). Tynk jest/był biały i w miejscach gdzie podlewam roślinki bardzo się brudzi. Jak podlewam z węża to zawsze muszę opłukać tynk bo błotko (ziemia) pryszcze. Myślę, że ciemne cokoły są praktyczniejsze. Kolor tynku dałabym jaśniejszy niż na tym zdjęciu, które umieściłaś. Ten ze zdjęcia jest ładny ale nadaje budynkowi taki smutny wygląd (jak dla mnie). Rozświetlają go trochę te ramki białe wokół okien ale w Twoim przypadku białe ramki do brązowych okien to byłby już trzeci kolor na elewacji i chyba nie byłoby za fajnie.
Chyba cokół i ramki dałabym w kolorze zbliżonym do koloru pokrycia dachu a tynk jasny beż lub inny jasny kolor grający z brązem.
Popatrzę jeszcze w necie może coś mi w oko wpadnie, to wkleję zdjęcie.
__________________
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Tygrysku...!
- Co Prosiaczku?
- NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Atiluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:07   #22
Hadżi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 078
GG do Hadżi
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Hadżi styropianu dajemy 15 cm,
I bardzo dobrze . My budując dom 10 lat temu daliśmy 12 cm mimo iż w projekcie było 10 cm. Mój tata zrobił uprawnienia do robienia świadectw energetycznych budynków i mówił że te 15 cm to jest w tej chwili norma.

Dwa domki od nas mieszka facet który dwa lata temu docieplał swoje Pudło . Zaszalał strasznie bo się targną i aż 5 cm położył . Szkoda tej kasy i czasu na Taaaakie docieplenie .
Chyba tylko psychicznie jest mu "cieplej"


Myślałam o bardzo jasnym beżu i ciemnobrązowych cokołach wokół okien,
Jooooo

Zaraz poszukam i może znajdę fotki z budowy kolegi. On fajnie zrobił
__________________
Michałek , nasz Promyczek
Hadżi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:08   #23
Atiluj
Wtajemniczenie
 
Avatar Atiluj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 339
GG do Atiluj
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

To mi się podoba: http://artstudioboleslawiec.pl/index..._galerie&id=21

Tu takie coś do zabawy http://www.e-izolacje.pl/kolory,elewacji.html wybierasz kolor dachówki i kolor elewacji
__________________
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Tygrysku...!
- Co Prosiaczku?
- NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Atiluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:15   #24
Atiluj
Wtajemniczenie
 
Avatar Atiluj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 339
GG do Atiluj
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Te pierwsze 3 zdjęcia - wydaje mi się, że kolor troszkę za intensywny (taki sraczkowaty) ale może to mój monitor przekłamuje.
Na piątym i szóstym zdjęciu chyba kolor najbardziej mi się podoba.
Siódme masz z jasnym cokołem i dom taki większy się wydaje.
(zdjęcia tylko małe i kiepsko widać)
__________________
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Tygrysku...!
- Co Prosiaczku?
- NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Atiluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:32   #25
kaśka333
Zadomowienie
 
Avatar kaśka333
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 527
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Jula elewacja z linku mi się nawet podoba, taki program też gdzieś znalazłam i też kombinowałam Ogólnie rzecz biorąc widzę, że popieracie mój zamysł co do jasnej elewacji i ciemnych ramek oraz cokołu (ramki nazwałam cokołami, chyba się uwsteczniam, hehe). Chyba przy tym zostanę...

A elektrycy, którzy u mnie pracowali, podpowiedzieli mi kolor zielony A to jest kolor, który ja całkowicie wykluczyłam. Teściowie mają zieloną elewację, mnie sie osobiście nie podoba Jakaś taka zgaszona oliwka jest jeszcze do przyjęcia ale inne odcienie zieleni to już nie
__________________
GALERIA

ALBUMIKI

Edytowane przez kaśka333
Czas edycji: 2010-04-20 o 10:38
kaśka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:33   #26
Hadżi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 078
GG do Hadżi
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Jak dla mnie to kolorki z 1 i 2 zdjęcia z drugiego rzędu.

ramki nazwałam cokołami
Masz na myśli Glify
__________________
Michałek , nasz Promyczek

Edytowane przez Hadżi
Czas edycji: 2010-04-20 o 10:34
Hadżi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:39   #27
kaśka333
Zadomowienie
 
Avatar kaśka333
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 527
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Cytat:
Napisane przez Hadżi Pokaż wiadomość

ramki nazwałam cokołami
Masz na myśli Glify
Ooo, dzięki
__________________
GALERIA

ALBUMIKI

Edytowane przez kaśka333
Czas edycji: 2010-04-20 o 10:41
kaśka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 11:52   #28
olkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Cytat:
Napisane przez kaśka333 Pokaż wiadomość
Jula elewacja z linku mi się nawet podoba, taki program też gdzieś znalazłam i też kombinowałam Ogólnie rzecz biorąc widzę, że popieracie mój zamysł co do jasnej elewacji i ciemnych ramek oraz cokołu (ramki nazwałam cokołami, chyba się uwsteczniam, hehe). Chyba przy tym zostanę...
Kasiu jak dla mnie to ta elewacja jest sliczna- sama jej nie użyję bo mam bardzo prosty dom ale przy twojej formie domu pasuje jak najbardziej.
co do 15 cm styropianu - chodziłam kiedyś na Politechnikę na wykłady na budownictwo energooszczędne i 15 cm jest wskazane.

Ana mi sie podobają 3 i 4 , z ćwiekami skoro masz duzo biżuterii będzie trochę za dużo

Cytat:
Napisane przez kaśka333 Pokaż wiadomość
Ewa Krystian w kościele zachowuje sie podobnie, w tą niedzielę wyszłam z nim na dwór Ja nie denerwuję sie i nie zwracam mu uwagi (w zasadzie nie zabieram go do kościoła tylko sama chodzę, ale tak wyszło, że go kilka razy wzięłam), to tylko dziecko a Pan Bóg wszystkie dzieci kocha
- ja jeszcze latem pamiętam jak z wielkim brzuchem przedzierałam się przez kościól za Leną, a teraz jest bardzo grzeczna, ale myslę że to dlatego że z nią zawsze chodzę i sie przyzwyczaiła ze musi być cichutko i nie łazić

co do rad a propos jedzenia to - kluchy, pierogi makarony, drożdżówki, pączki i inne tego typu rzeczy jem na co dzień, nic nie dają, niestety wszystkie ciężko strawne potrawy odpadają-mój brzuch tego nie wytrzyma, więc chyba odpuszczam temat i zostanę kupką kości samobieżnych...
__________________

olkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:04   #29
Atiluj
Wtajemniczenie
 
Avatar Atiluj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 339
GG do Atiluj
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Cytat:
Napisane przez olkao Pokaż wiadomość
i zostanę kupką kości samobieżnych...
Takiego określenia to ja w życiu nie słyszałam Poległam
Nie możemy do tego dopuścić żebyś została "kupką kości samobieżnych" Z moich sposobów na przytycie:
* 2 razy dziennie płatki owsiane na mleku (rano i wieczorem). Mleka na każdą porcję szło mi 0,75 litra, płatków tyle żeby dość gęste było ale nie papka. W ciągu około 3-4 tygodni nadrobiłam 20kg, które straciłam lecząc zszargane nerwy.
* piwo - raz, że samo troszkę tuczy, to dodatkowo wzmaga apetyt (na moje nieszczęście obecnie)
* spowolnić przemianę materii jedząc rzadziej i większe porcje (podczas odchudzania odwrotnie - jeść częściej ale mniejsze porcje)

Zaraz dokończę - szefowa mnie wzywa
__________________
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Tygrysku...!
- Co Prosiaczku?
- NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Atiluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:09   #30
Hadżi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 078
GG do Hadżi
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 V

Olkao
co do rad a propos jedzenia to - kluchy, pierogi makarony, drożdżówki, pączki i inne tego typu rzeczy jem na co dzień, nic nie dają, niestety

Wprawdzie nie jem na co dzień tych rzeczy ale też z przytyciem mam problem. Trawię wszystko jak pies i nic mi się nie odkłada Ważę sobie od lat 60 kg i chyba nic tego nie zmieni już

, i zostanę kupką kości samobieżnych...


Dobre



l
__________________
Michałek , nasz Promyczek
Hadżi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.