Chłopak chce poczekać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-31, 13:58   #1
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681

Chłopak chce poczekać


Generalizując - mówi się, że faceci naciskają na seks i chcą doświadczać tej przyjemności jak najszybciej. Ja natomiast weszłam w związek z pewnym interesującym chłopakiem, który ma swoje zasady i ''musi minąć co najmniej 5 miesięcy, aby uprawiać seks''. Czy któraś z was spotkała się też z taką sytuacją? Wyjdzie to na dobre, czy to jakieś sztywne ograniczenia? Co o tym sądzicie?

(Wykluczam 'niegotowość' partnerów; jest wspólne przyciąganie, magnesy i te sprawy, całowanie itp.)
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:10   #2
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Chłopak chce poczekać

Rozni ludzie maja rozne przemyslenia na ten temat. Ty bedziesz miala okazje przekonac sie najlepiej czy wyjdzie to wam na dobre. Ja mysle: czemu nie? Rowniez potrzebuje czasu do tego, ale nie potrafie powiedziec dokladnie ile to bedzie - czy 5 msc-y, czy 3 czy 6... Po prostu wtedy kiedy poczuje sie gotowa, a cala sytuacja wyjdzie z tzw. 'ładnej chwili' No i w sumie ciekawy chlopak, fakt - ma jakies swoje przemyslenia i zasady w tym temacie - rzadkosc, ogolnie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:16   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
Generalizując - mówi się, że faceci naciskają na seks i chcą doświadczać tej przyjemności jak najszybciej. Ja natomiast weszłam w związek z pewnym interesującym chłopakiem, który ma swoje zasady i ''musi minąć co najmniej 5 miesięcy, aby uprawiać seks''. Czy któraś z was spotkała się też z taką sytuacją? Wyjdzie to na dobre, czy to jakieś sztywne ograniczenia? Co o tym sądzicie?

(Wykluczam 'niegotowość' partnerów; jest wspólne przyciąganie, magnesy i te sprawy, całowanie itp.)

Jak dla mnie idiotyczna zasada. Gdyby powiedział "musimy się lepiej poznać", "żeby isć z kimś do łózka musi być miłość" czy coś w ten deseń - zrozumiałabym. Ale co się magicznie po 5 miesiącach zmienia?
Ja bym wybadała, czy nie ma takich dziwnych ramek w innych sprawach...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:19   #4
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
Generalizując - mówi się, że faceci naciskają na seks i chcą doświadczać tej przyjemności jak najszybciej. Ja natomiast weszłam w związek z pewnym interesującym chłopakiem, który ma swoje zasady i ''musi minąć co najmniej 5 miesięcy, aby uprawiać seks''. Czy któraś z was spotkała się też z taką sytuacją? Wyjdzie to na dobre, czy to jakieś sztywne ograniczenia? Co o tym sądzicie?

(Wykluczam 'niegotowość' partnerów; jest wspólne przyciąganie, magnesy i te sprawy, całowanie itp.)
Lepsze takie zasady niż przelecieć i zostawić
Nic nienormalnego, ja nie mam aż tak sztywnych zasad, ale wolałabym raczej żeby nawet dłuższy czas niż 5 miesięcy minął zanim dojdzie co do czego, więc w 100% go rozumiem. [no może trochę zbyt sztywne te granice więc trochę nienaturalnie to brzmi, ale zakładam, że kwestia sformułowania ]

edit:
Cytat:
Jak dla mnie idiotyczna zasada. Gdyby powiedział "musimy się lepiej poznać", "żeby isć z kimś do łózka musi być miłość" czy coś w ten deseń - zrozumiałabym. Ale co się magicznie po 5 miesiącach zmienia?
Moż epo prostu chciał okreslić jakieś ramy czasowe, żeby kobitka wiedziała ile się naczeka ^^

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2012-07-31 o 14:20
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:21   #5
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Jak dla mnie idiotyczna zasada. Gdyby powiedział "musimy się lepiej poznać", "żeby isć z kimś do łózka musi być miłość" czy coś w ten deseń - zrozumiałabym. Ale co się magicznie po 5 miesiącach zmienia?
Ja bym wybadała, czy nie ma takich dziwnych ramek w innych sprawach...
Raz mówi 'co najmniej 5 miesięcy', a raz właśnie coś w stylu 'nie powinno się rozgraniczać seksu i miłości', więc chyba calkiem ok w tej kwestii.
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:22   #6
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Lepsze takie zasady niż przelecieć i zostawić
Nic nienormalnego, ja nie mam aż tak sztywnych zasad, ale wolałabym raczej żeby nawet dłuższy czas niż 5 miesięcy minął zanim dojdzie co do czego, więc w 100% go rozumiem. [no może trochę zbyt sztywne te granice więc trochę nienaturalnie to brzmi, ale zakładam, że kwestia sformułowania ]

edit:

Moż epo prostu chciał okreslić jakieś ramy czasowe, żeby kobitka wiedziała ile się naczeka
^^

a co, po 5 miesiącach to zostawić po przeleceniu nie można?

ale PO CO? skad w jego głowie w ogóle taki pomysł, że musi być konkretnie 5 miesiecy?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:24   #7
Infernallullaby
Wtajemniczenie
 
Avatar Infernallullaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 334
GG do Infernallullaby
Dot.: Chłopak chce poczekać

Jak dla mnie całkiem normalna sprawa chłopak tez moze miec jakies wytyczone przez samego siebie normy etyczne .

U mnie na poczatku zwiazku chłopak chciał poczekać ze stosunkiem do ukończenia 18 roku zycia . Okej z mojej strony nie było sprzeciwu jednak zmienił zdanie poniewaz 18 jeszcze nie ma , a nie współżyjemy od dzisiaj tylko od pół roku conajmniej Aczkolwiek gdy w luźnej rozmowie wyraził swoje zdanie szanowałam to i nie wychodziłam z żadna inicjatywą czekałam aż będzie gotowy
__________________
Sądowa Pani biurwa

77 kg->70 kg->59 kg

Dziewucha Policjanta
Infernallullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 14:26   #8
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Chłopak chce poczekać

Zgadzam się z klempą, to, co mówi facet autorki uważam za dość dziwne. Powodem "czekania" może być to, że ktoś nie jest gotowy, że woli lepiej poznać, albo że dajmy na to, religia mu nie pozwala. Ale on nawet nie potrafi podać powodu, dla którego według niego akurat po 5 miesiącach bedzie TEN CZAS. Chyba że za tym czekaniem kryje się powód, o którym po prostu nie chce powiedzieć (sprowadza się to jednak znowu do: nie jestem gotowy na seks, a nawet nie jestem gotowy na szczerość).

Normy etyczne są spoko, chwali się, ale muszą mieć jakieś uzasadnienie. Można czekać, ale wiedząc z jakiego powodu, prawda? O ile łatwiej się czeka, wiedząc, dlaczego ta druga osoba, która kocha chce zaczekać.

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2012-07-31 o 14:30
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:35   #9
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Chłopak chce poczekać

Powiem tak, mój facet chyba lubi skrajności - kilka lat temu nie miał oporów, żeby zaliczać panienki w dniu ich poznania, a teraz (tak sobie myślę) chcę się ustatkować w związku i seks traktuje poważniej. Tak ja to sobie tłumaczę.
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:40   #10
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Chłopak chce poczekać

Może on po prostu nie potrafi się jasno wyrazić. Mi się wydaje, że chodzi mu o to, żeby się nie spieszyć z seksem dopóki nie będziecie pewni czy to miłość.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:42   #11
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
Powiem tak, mój facet chyba lubi skrajności - kilka lat temu nie miał oporów, żeby zaliczać panienki w dniu ich poznania, a teraz (tak sobie myślę) chcę się ustatkować w związku i seks traktuje poważniej. Tak ja to sobie tłumaczę.
ale skąd te 5 miesięcy dlaczego akurat tyle? o ustatkowaniu czy traktowaniu kogoś poważnie nie świadczą jedynie normy czasowe rozpoczęcia współżycia
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 14:46   #12
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
Powiem tak, mój facet chyba lubi skrajności - kilka lat temu nie miał oporów, żeby zaliczać panienki w dniu ich poznania, a teraz (tak sobie myślę) chcę się ustatkować w związku i seks traktuje poważniej. Tak ja to sobie tłumaczę.


Ja bym się dziwnie z tym czuła. Bynajmniej było by mi przykro że potrafił z obcymi kobietami iść od razu do łóżka a ze mną chce poczekać. Przykro by mi było ale może faktycznie chce się ustatkować, nie wiem mi by dało to trochę do myślenia...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:51   #13
Infernallullaby
Wtajemniczenie
 
Avatar Infernallullaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 334
GG do Infernallullaby
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
Powiem tak, mój facet chyba lubi skrajności - kilka lat temu nie miał oporów, żeby zaliczać panienki w dniu ich poznania, a teraz (tak sobie myślę) chcę się ustatkować w związku i seks traktuje poważniej. Tak ja to sobie tłumaczę.

teraz to brzmi conajmniej bardzo dziwnie ...
__________________
Sądowa Pani biurwa

77 kg->70 kg->59 kg

Dziewucha Policjanta
Infernallullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:56   #14
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Chłopak chce poczekać

Może się boi, że od jakiejś "na jedną noc" złapał syfa i woli się najpierw przebadac zamiast Cię zarazic. (a jeśli nie to Ty powinnaś mu zasugerowac testy na choroby weneryczne).

A np. test na HIV wychodzi dopiero po 3 miesiącach od możliwego zarażenia się.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 15:04   #15
milo12340
Raczkowanie
 
Avatar milo12340
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 115
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Ja bym się dziwnie z tym czuła. Bynajmniej było by mi przykro że potrafił z obcymi kobietami iść od razu do łóżka a ze mną chce poczekać. Przykro by mi było ale może faktycznie chce się ustatkować, nie wiem mi by dało to trochę do myślenia...
Dokładnie. Ja znajduję się w podobnej sytuacji. Jestem ze swoim chłopakiem juz ponad 8 miesięcy i nadal ze sobą nie sypiamy, dodam że on już miał dwie partnerki seksualne(z tego co wiem poszedł z nimi do łóżka po kilku dniach znajomości) a ze mną chcę czekać, czuję się z tym zle i jest mi przykro ale co zrobisz, mówiłam już mu o tym wiele razy, ale to na nic. On mówi, że boi się ciąży,a jak mu wygarnęłam że jakoś z tamtymi się nie bał, to stwierdził że teraz już by tak nie zaryzykował, no i nie ryzykuje...
milo12340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 15:09   #16
Candy Doll
Raczkowanie
 
Avatar Candy Doll
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 128
Dot.: Chłopak chce poczekać

Mysle, ze to dobrze ze ma takie podejscie... Moj ukochany tez sie z tym nie spieszy. Martwilo mnie to na poczatku, bo dlaczego nie? Nie podobam mu sie? Ale tu chodzi o to ze facet nie ma oporow przed przygoda na jedna noc jesli mu nie zalezy, ale jezeli mysli o dziewczynie powaznie, to traktuje seks zupelnie inaczej
Candy Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 15:21   #17
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Chłopak chce poczekać

Nie mam nic przeciwko czekaniu z seksem z jakiegoś powodu. Ale dla mnie to jest bardzo ale to bardzo przedziwne że facet był w stanie przespać się z obcą babką bez żadnego problemu a z osobą którą kocha już nie. Chyba ze faktycznie jest tak jak pisała Andzia że złapał jakiegoś syfa i nie chce go swojej kobiecie przekazać. Ale w takim przypadku kłania się brak szczerości w związku. Czułabym się cholernie źle psychicznie ze świadomością że nie pociągam swojego faceta tak jak inne z którymi jednak spał, bo tak a nie inaczej bym odebrała taką sytuację.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Doll Pokaż wiadomość
Mysle, ze to dobrze ze ma takie podejscie... Moj ukochany tez sie z tym nie spieszy. Martwilo mnie to na poczatku, bo dlaczego nie? Nie podobam mu sie? Ale tu chodzi o to ze facet nie ma oporow przed przygoda na jedna noc jesli mu nie zalezy, ale jezeli mysli o dziewczynie powaznie, to traktuje seks zupelnie inaczej

Ciekawe podejście. Puki się nie zakocha to bzyka co podejdzie a jak już się zakochał to nagle nie trzeba z seksem poczekać Dla mnie to niepojęte trochę...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 15:56   #18
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Chłopak chce poczekać

Ja spotkałam takiego faceta. Że tak szanuje, ceni i chce poczekać. Tak mnie szanował, że nawet mu przy przytulaniu i całowaniu nic nie drgnęło. Cóż, szybko okazało się że Pan generalnie woli chłopców ale ma 4 wesela w rodzinie i potrzebował "stałej dziewczyny" na pół roku. Bardzo żenująca sytuacja dla mnie.

Autorko, obadaj sprawę tak po kobiecemu.
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 16:21   #19
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Ja spotkałam takiego faceta. Że tak szanuje, ceni i chce poczekać. Tak mnie szanował, że nawet mu przy przytulaniu i całowaniu nic nie drgnęło. Cóż, szybko okazało się że Pan generalnie woli chłopców ale ma 4 wesela w rodzinie i potrzebował "stałej dziewczyny" na pół roku. Bardzo żenująca sytuacja dla mnie.

Autorko, obadaj sprawę tak po kobiecemu.
Współczuję ... Ale mojemu raczej 'drga' i wszystko jest w najlepszym porządku jeśli chodzi o zachowania intymne. Widzę te jego podniecenie jak się zaczynamy namiętnie całować i byłby to - na ogół - doskonały wstęp do czegoś więcej. Jest to tak wartościowy dla mnie facet, że staram się go zrozumieć, a w sumie dla mnie seks to też nie jest na razie numer 1.
On mówi, że warto poznać się od strony psychicznej, tak emocjonalnie, a później przechodzić do konkretnej fizyczności, żeby się zakochać we wnętrzu drugiej osoby, a nie w tym, że "jest dobra w łóżku".
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 17:20   #20
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Chłopak chce poczekać

Mój TŻ też chce czekać. Także nie widzę w tym nic dziwnego.
Nie dziwi mnie też ta granica pięciu miesięcy. Jak dla mnie to chłopakowi nie chodziło o sztywne ramy czasowe, a bardziej o zaangażowanie.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 17:54   #21
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 254
Dot.: Chłopak chce poczekać

Ja rozumiem że chce poczekać, ale zabrzmiało to trochę dziwnie. Tak jakby ,,kotek, jeszcze wczoraj nie mogliśmy, bo nie minęło 5 miesięcy, a dzisiaj już możemy"

ale może on jest taki specyficzny i chyba nie masz powodów do zmartwień
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii
Akinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:02   #22
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Chłopak chce poczekać

Odpowiadając na twoje pytanie- takie sztywne ograniczenie wydaje mi się dziwne. Czemu akurat 5 miesięcy

Swoją drogą ja bym nie wytrzymała tyle bez seksu mając faceta
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:38   #23
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Chłopak chce poczekać

może właśnie chodziło o większe zaangażowanie,lepsze poznanie siebie a tylko niefortunnie użył takiego sformułowania.
ale dlaczego go nie zapytasz?
sama jestem ciekawa :P
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:45   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Jak dla mnie idiotyczna zasada. Gdyby powiedział "musimy się lepiej poznać", "żeby isć z kimś do łózka musi być miłość" czy coś w ten deseń - zrozumiałabym. Ale co się magicznie po 5 miesiącach zmienia?
Ja bym wybadała, czy nie ma takich dziwnych ramek w innych sprawach...
Jak wyżej. Nie rozumiem sztucznych podziałów czasu w uczuciach, więc gdyby ktoś ustalił na sztywno jakąś datę byłoby to dla mnie głupie i pewnie zaczęłabym się zastanawiać nad tym, czy pasujemy do siebie w takim razie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:46   #25
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
ale skąd te 5 miesięcy
Może tak długo musi brać antybiotyk Różne się choróbska do ludzi potrafią przyplątać.

A nie składa on przypadkiem majtek i skarpet w kosteczkę ? Tacy kolesie kojarzą mi się zawsze ze skrajnymi pedantami, co sobie coś tam wkręcą i tak musi być i koniec. Zapytasz dlaczego, to zrobi oczy jak 5 zł i tyle z rozmowy. Bo on w sumie nie wie. Tak sobie ustalił i srali muchy bedzie wiosna.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:46   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
może właśnie chodziło o większe zaangażowanie,lepsze poznanie siebie a tylko niefortunnie użył takiego sformułowania.
ale dlaczego go nie zapytasz?
sama jestem ciekawa :P
Też możliwe. Czas pogadać o tym wprost.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:49   #27
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Też możliwe. Czas pogadać o tym wprost.
Doris, opcja pt. szczera rozmowa jest akutalnie obśmiewana na wizażu. Teraz się tego nie doradza
Nie pytaj co w zamian, nie wiem
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:50   #28
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Chłopak chce poczekać

Jak już pisałam dla mnie to trochę dziwne. Ale może i ja jestem dziwna ja będąc dziewicą kiedy poznałam obecnego narzeczonego nie mogłam czekać tak jak i on. Była namiętność i pragnienie siebie tak mocne że nie mogliśmy przestać się dotykać i siłą rzeczy doszło do seksu więc dlatego dla mnie takie czekanie mimo że było się wcześniej z kimś innym w łóżku jest po prostu dziwne. Ale może ja jestem jakaś dziwna
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:52   #29
Afara777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 64
Dot.: Chłopak chce poczekać

E, przesadzacie z tym "dziwne" i "sztywne ograniczenia".

Może facet kiedyś się przejechał i po prostu sobie ustalił, że teraz to po iluśtam miesiącach? Troszkę za długo jak na mój gust, ale to zależy i od, że tak powiem, częstości spotkań i intensywności.

Lepiej tak, niż hop siup i do łóżeczka po dwóch dniach.
Afara777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:55   #30
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Afara777 Pokaż wiadomość
E, przesadzacie z tym "dziwne" i "sztywne ograniczenia".

Może facet kiedyś się przejechał i po prostu sobie ustalił, że teraz to po iluśtam miesiącach? Troszkę za długo jak na mój gust, ale to zależy i od, że tak powiem, częstości spotkań i intensywności.

Lepiej tak, niż hop siup i do łóżeczka po dwóch dniach.

No ok warto czasami poczekać ale po co o tym tak mówić "nie kochanie nie będziemy się teraz kochać tylko za 5 miesięcy" dla mnie to jest dziwne i nie mów że nie. Ok chce czekać, mam ku temu powody mówię o tym a nie liczę na to ze się dziewczyna domyśli czy nie wiem na co...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.