Problem ze "starszym" facetem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-31, 17:30   #1
Judyta11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2

Problem ze "starszym" facetem.


Witam forumowiczów Chyba potrzebuję anonimowej porady bo niestety znajomi robią mi tylko mętlik w głowie. Kilka miesięcy temu poznałam starszego o 15 lat mężczyznę. Spędziliśmy ze sobą fantastyczne 2 dni a on sam zachowywał się jak "gentleman". Później częste smsy, telefony i flirt. 4 miesięce temu spotkaliśmy się znowu. Przez jakiś czas było super ,aż on zaczął zdawkowo odpisywać a po moim smsie zaczął przepraszać i ,że chyba nasza znajomość nie powinna wykraczać poza pewien poziom. Przyznam ,że mnie to skołowało i pomyślałam sobie ,że po prostu chce sobie "poużywać", że ma inne na boku. Oczywiście głosy znajomych w moim wieku ,żeby dać sobie spokój bo cyt" faceci to świnie" i to on powinien się bardziej starać itp.

Za to mój starszy znajomy przedstawił inny obraz. 40-sto letniego, totalnego pracoholika na wysokim stanowisku, którego związki ciągle się rozpadały. Który sam mi pisał ,że nie przeżyje kolejnego zawodu miłosnego, który może boi się ,że czyham na jego kasę. Ale nie chce zrywać kontaktu bo znowu pisze i "spowiada" się z tego gdzie jest i co robi. Niby tak się nie traktuje zwykłej koleżanki.

Przepraszam za te długie wypracowanie ale zależy mi na tej znajomości a nie wiem co o tym myśleć
Judyta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 17:39   #2
xBoOk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 28
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez Judyta11 Pokaż wiadomość
Witam forumowiczów Chyba potrzebuję anonimowej porady bo niestety znajomi robią mi tylko mętlik w głowie. Kilka miesięcy temu poznałam starszego o 15 lat mężczyznę. Spędziliśmy ze sobą fantastyczne 2 dni a on sam zachowywał się jak "gentleman". Później częste smsy, telefony i flirt. 4 miesięce temu spotkaliśmy się znowu. Przez jakiś czas było super ,aż on zaczął zdawkowo odpisywać a po moim smsie zaczął przepraszać i ,że chyba nasza znajomość nie powinna wykraczać poza pewien poziom. Przyznam ,że mnie to skołowało i pomyślałam sobie ,że po prostu chce sobie "poużywać", że ma inne na boku. Oczywiście głosy znajomych w moim wieku ,żeby dać sobie spokój bo cyt" faceci to świnie" i to on powinien się bardziej starać itp.

Za to mój starszy znajomy przedstawił inny obraz. 40-sto letniego, totalnego pracoholika na wysokim stanowisku, którego związki ciągle się rozpadały. Który sam mi pisał ,że nie przeżyje kolejnego zawodu miłosnego, który może boi się ,że czyham na jego kasę. Ale nie chce zrywać kontaktu bo znowu pisze i "spowiada" się z tego gdzie jest i co robi. Niby tak się nie traktuje zwykłej koleżanki.

Przepraszam za te długie wypracowanie ale zależy mi na tej znajomości a nie wiem co o tym myśleć
A ty ile masz lat?
xBoOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 17:45   #3
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 254
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

40 lat? A był żonaty? Ja bym sobie nie robiła nadziei, bo sam napisał co o tym sądzi i chyba mu się nie odmieniło.
xbook 40-15=25
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii

Edytowane przez Akinka
Czas edycji: 2012-07-31 o 17:46
Akinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 17:52   #4
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Ale jaki masz problem? Facet napisał, że poza koleżeństwem nic go nie interesuje, rozmawia z tobą jak ze zwykłą koleżanką, gada o codziennych sprawach, widzieliście się raptem 2 razy jeśli się nie mylę, więc o co ci chodzi?? Chyba za dużo sobie wyobrażasz.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 17:59   #5
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez Judyta11 Pokaż wiadomość
Witam forumowiczów Chyba potrzebuję anonimowej porady bo niestety znajomi robią mi tylko mętlik w głowie. Kilka miesięcy temu poznałam starszego o 15 lat mężczyznę. Spędziliśmy ze sobą fantastyczne 2 dni a on sam zachowywał się jak "gentleman". Później częste smsy, telefony i flirt. 4 miesięce temu spotkaliśmy się znowu. Przez jakiś czas było super ,aż on zaczął zdawkowo odpisywać a po moim smsie zaczął przepraszać i ,że chyba nasza znajomość nie powinna wykraczać poza pewien poziom. Przyznam ,że mnie to skołowało i pomyślałam sobie ,że po prostu chce sobie "poużywać", że ma inne na boku. Oczywiście głosy znajomych w moim wieku ,żeby dać sobie spokój bo cyt" faceci to świnie" i to on powinien się bardziej starać itp.

Za to mój starszy znajomy przedstawił inny obraz. 40-sto letniego, totalnego pracoholika na wysokim stanowisku, którego związki ciągle się rozpadały. Który sam mi pisał ,że nie przeżyje kolejnego zawodu miłosnego, który może boi się ,że czyham na jego kasę. Ale nie chce zrywać kontaktu bo znowu pisze i "spowiada" się z tego gdzie jest i co robi. Niby tak się nie traktuje zwykłej koleżanki.

Przepraszam za te długie wypracowanie ale zależy mi na tej znajomości a nie wiem co o tym myśleć
A czyhasz ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:01   #6
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A czyhasz ?

jak tak, to możemy poczyhać razem.


autorko, odpowiedz już od niego dostałaś co dalej. niestety nic.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:06   #7
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
jak tak, to możemy poczyhać razem.


autorko, odpowiedz już od niego dostałaś co dalej. niestety nic.

Pytam, bo jak czyha to się nie ma o co obrażać po takim tekście, a jak nie czyha, to i owszem I to najlepiej na śmierć, czy tam na amen.

Nie ma w okolicy jakichś wolnych, mniej popapranych 25 latków ? Rozejrzyj się jeszcze. Może i będą mniej kasiaści ale dżentelmen (bez cudzysłowu) też ma szansę jeszcze się trafić wśród tak młodych mężczyzn.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-07-31 o 18:09
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 18:15   #8
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie ma w okolicy jakichś wolnych, mniej popapranych 25 latków ? Rozejrzyj się jeszcze.
Święta racja. Daj sobie autorko spokój. Takich jak Ty Pan ma na pęczki i to że Tobie się wydaje że "sie spowiada" to zwykła bajera. Chyba na większość działa - "jaka ja ważna dla niego jestem...: a de facto się z Toba spotka 1 lub 2 razy w tygodniu, za przeproszeniem, za potrzebą. Częsty styl życia wśród karierowiczów.
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:25   #9
Judyta11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

No właśnie nie Ja jestem za intercyzą.
Powiem Wam ,że wyszła z tego telenowela. Problem w tym ,że sama mu kiedyś napisałam ,że nie szukam faceta i nie chce kłopotów więc się niech nie zakochuje.
A co do "spowiadania się". Mój znajomy ,który jest w jego wieku powiedział mi ,że prawie codzienne meldowanie się na wieczór nie jest koleżeńskim zachowaniem , tym bardziej u faceta ,który zapieprza od rana do wieczora.
Osoby w naszym wieku doradzają mi to co Wy. Co ciekawe poza facetami. Ci każą pisać i czekać bo mężczyzna musi mieć czas na przemyślenia.

Czyli nikt nie wpakował się w podobne bagno
ps To nie jest tak ,że ja się nastawiam ale z tego co wiem to jest sam. Wiecie , brakuje prawdziwej, szczerej rozmowy ale jakby to było takie proste to wszyscy żylibyśmy jak w bajce

Edytowane przez Judyta11
Czas edycji: 2012-07-31 o 18:28
Judyta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:35   #10
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez Judyta11 Pokaż wiadomość
No właśnie nie Ja jestem za intercyzą.
Powiem Wam ,że wyszła z tego telenowela. Problem w tym ,że sama mu kiedyś napisałam ,że nie szukam faceta i nie chce kłopotów więc się niech nie zakochuje.
A co do "spowiadania się". Mój znajomy ,który jest w jego wieku powiedział mi ,że prawie codzienne meldowanie się na wieczór nie jest koleżeńskim zachowaniem , tym bardziej u faceta ,który zapieprza od rana do wieczora.
Osoby w naszym wieku doradzają mi to co Wy. Co ciekawe poza facetami. Ci każą pisać i czekać bo mężczyzna musi mieć czas na przemyślenia.

Czyli nikt nie wpakował się w podobne bagno
ps To nie jest tak ,że ja się nastawiam ale z tego co wiem to jest sam. Wiecie , brakuje prawdziwej, szczerej rozmowy ale jakby to było takie proste to wszyscy żylibyśmy jak w bajce
To zaraz, bo nie rozumiem. O tym czyhaniu na jego kasę to kto Ci w końcu powiedział ? Ten facet, czy Twój jakiś inny znajomy w jego wieku ?
A poza tym trzeba było nie deklarować niechęci do związku i nie prosić go żeby się nie zakochiwał (swoją drogą, to dziwna prośba) skoro w głębi duszy miałaś nadzieję na romans. Lepiej powiedzieć mniej niż za dużo - po co było kłapać dziobem ?
No brakuje prawdziwej i szczerej rozmowy ale skoro wydaje Ci się, że przeprowadzenie jej nie jest możliwe, to jaki nasuwa Ci się inny sposób odgadnięcia jego myśli i zamiarów ? Bo mi żaden. Ale może jestem mało kreatywna
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:40   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez Judyta11 Pokaż wiadomość
(...)
Czyli nikt nie wpakował się w podobne bagno
(...)
Ale w jakie bagno? Piszesz tak, jakbyś z nim w ciąży była. Ledwo się znacie, tak naprawdę niewiele o nim wiesz (chodzi mi o wiedzę nabytą wskutek obserwacji, przebywania z kimś, a nie taką pt. napisał mi w SMS-ie), facet niczego od Ciebie nie chce... Facet owszem, daje Ci mylne sygnały, ale to są głównie słowa. Napisanie SMS-a kosztuje go 20 gr (chyba, że ma za darmo), trwa jakąś minutę, więc naprawdę nie ma się czym jarać, że o się "spowiada". Może ma taką potrzebę, może mu się nudzi, ale ważniejsze jest to, co stwierdził dobitnie: że nie chce związku, nie szuka miłości.

Brakuje Ci szczerej rozmowy - no jasne, tylko sama do końca szczera w tym co mówiłaś, a co tak naprawdę myślałaś (i na co liczyłaś) nie byłaś. Zrymowało się.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-07-31 o 18:41
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 19:38   #12
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
jak tak, to możemy poczyhać razem.
Ja też bym chętnie czyhła na czyjąś kasę, więc dołączam do czyhaczek.

A tak poważnie - rozumiem, że Twój 40letni znajomy i ten oblubieniec to dwa inne ziomy? Jeśli tak, to oblubieniec nie jest zainteresowany i tyle. A starego pryka nie słuchaj, dziwne, że nie wziął pod uwagę tego, że "nie czyhasz", a ten koleś szuka taniego ruhando.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:43   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A tak poważnie - rozumiem, że Twój 40letni znajomy i ten oblubieniec to dwa inne ziomy?
Też mi się kićka co który powiedział. Tak to napisane, że bez pół litra nie rozbieriosz.
Miała dziewczyna wyjaśnić to wzięła sie i poszła.


Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
a ten koleś szuka taniego ruhando.
Taniego To żeś pocisła
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:53   #14
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

ruhando.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:59   #15
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ja też bym chętnie czyhła na czyjąś kasę, więc dołączam do czyhaczek.
A to czyhanie to dobry biznes? Bo ja myślałam o zostaniu rentierem, ale mogę też zostać Czy-Ha-Czu.
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:07   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Taniego To żeś pocisła
Taniego, bo zakochanego. Te zakochane chodzą na wodę niemal. Nawet bez paliwka.
Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
A to czyhanie to dobry biznes? Bo ja myślałam o zostaniu rentierem, ale mogę też zostać Czy-Ha-Czu.
Czyhnij, to się przekonasz
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:11   #17
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

A czego oczekujesz?

Gadasz facetowi, ze nie szukasz milosci. Jednak chyba szukasz. Doszukujesz sie w 'spowiadaniu' przejawow zainteresowania. Widzieliscie sie dwa razy?

Czy facet ma 25, 35, 45 itd lat - jak mu zalezy to znajdzie sposob by to okazac.

Roznica wieku tez tu nie ma az takiego znaczenia - zainteresowany facet bedzie dazyl do spotkan z Toba. Ale z drugiej strony - jakby mi ktos powiedzial, ze w sumie to nie chce zwiazku, to bym sie nie angazowala.

No i wez pod uwage, ze wiazac sie ze starszym facetem narazasz sie na pewne komentarze: np 'stary pryk', chcesz go dla jego kasy, tanie 'ruhando'. Dalabys rade?

Wiem co mowie i bawi mnie to. Moj facet jest ode mnie 15 lat starszy
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:16   #18
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
No i wez pod uwage, ze wiazac sie ze starszym facetem narazasz sie na pewne komentarze: np 'stary pryk', chcesz go dla jego kasy, tanie 'ruhando'. Dalabys rade?

Wiem co mowie i bawi mnie to. Moj facet jest ode mnie 15 lat starszy
Twój facet chyba widywał Cię częściej niż co 4 miesiące? Bo dla mnie poważny (wiekiem) facet, który brnie w jakieś smsowe pierniczenie z młodą dziewczyną jest odrobinę niepoważnym starym dziadem. Co innego umawiać się na dyskusje w kawiarni, wieczory w teatrze, a co innego bredzić przez smsy. Facet jest zalatujący i tyle.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:24   #19
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Twój facet chyba widywał Cię częściej niż co 4 miesiące? Bo dla mnie poważny (wiekiem) facet, który brnie w jakieś smsowe pierniczenie z młodą dziewczyną jest odrobinę niepoważnym starym dziadem. Co innego umawiać się na dyskusje w kawiarni, wieczory w teatrze, a co innego bredzić przez smsy. Facet jest zalatujący i tyle.
Tu nie chodzi o TEGO konkretnego, a o ogolny stosunek czesci ludzi do zwiazkow, gdzie roznica wieku jest widoczna. Nieprzychylne komentarze beda niezaleznie od tego czy sobie o telenoweli przez sms taka para gada, czy co tydzien wychodzi do teatru.

Wiec moj facet, wciaz po 40, nie jest starym dziadem tylko dlatego, ze widywalismy sie czesciej?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 20:33   #20
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Wiec moj facet, wciaz po 40, nie jest starym dziadem tylko dlatego, ze widywalismy sie czesciej?
A druga część mojego postu?
To, jak widzi związek społeczeństwo jest tak naprawdę mało ważne. Jeśli para obraca się w towarzystwie osób rozgarniętych, to pewnie z takimi komentarzami się nie styka. A cała reszta ludzi zawsze co komentuje i nie ma co sobie dodawać, że akurat komentarz o wieku boli bardziej niż np. "ale brzydki/gruby/biedny/niski/niewykształcony..." Każdy słyszy to, co chce słyszeć.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:44   #21
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A druga część mojego postu?
Jesli chodzi Ci o:


Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Bo dla mnie poważny (wiekiem) facet, który brnie w jakieś smsowe pierniczenie z młodą dziewczyną jest odrobinę niepoważnym starym dziadem.
Znow nie widze wiekszego zwiazku z wiekiem. 25 letni facet, zachowujacy sie w ten sam sposob, pisujacy jakies sms zamiast spotkania, bylby dla mnie tak samo 'nierokujacy' na partnera.

Rownolatek czy 'stary dziad', zakladajac, ze on prowadzi flirt, bylby dla mnie niepowazny.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 22:24   #22
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Problem ze "starszym" facetem.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

Nie ma w okolicy jakichś wolnych, mniej popapranych 25 latków ? Rozejrzyj się jeszcze. Może i będą mniej kasiaści ale dżentelmen (bez cudzysłowu) też ma szansę jeszcze się trafić wśród tak młodych mężczyzn.
We Wroclawiu ni ma .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.