chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-25, 20:06   #1
newyorkpp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25

chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady


MAM 15 lat ważę 54 kilo mam 160 cm wzrostu chciałabym schudnąć , musze dodac że jestem nieźle umięśniona więc ćwiczenia odpadają potrzebuję jakiejś diety chciałąbym zrzucić 6 ,7 kg ps. nie jem mięsa i ryb więc proszę nie proponować diet z tym związanych.
newyorkpp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 21:53   #2
karolazaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43
Dot.: chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady

prowokacja ! lepiej zamknąć wątek, bo to czysta głupota.
karolazaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:40   #3
newyorkpp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady

Ja prosiłąm o dietę a nie o własne komentarze na ten temat , to chyba moja sprawa co chcę ze sobą zrobić ? dodam ,że brzuch mam w miarę szczupły jednak pupa jest ogromna dlatego też chciałabym to zrzucić.
newyorkpp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 14:57   #4
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 254
Dot.: chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady

Masz 15 lat I jestes niezle umiesniona?
Rozumiem ze od dawna pakujesz na silce albo cwiczysz w domu? Umiesnienie sie z powietrza nie bierze.
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii
Akinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 10:21   #5
newyorkpp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady

Tzn ćwiczę w szkole bardzo dużo .. mam układy na macie gimnastycznej po za tym występuje na różnych okazjach w okolicy dodatkwo muszę wykonywać wyczerpujące rozgrzewki ( nie zawsze codziennie ale często ) dlatego właśnie szukam jakiejś diety żeby normalnie wyglądać ( mięsnie nie są takie mocne, po prostu jakbym zrzuciiła parę kilo wyglądałabym dużo lepiej )
newyorkpp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 11:37   #6
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady

Masz 15 lat !!!!!!
Nawet nie wiesz jaką krzywdę sobie robisz w tym wieku odchudzając się. Twój organizm potrzebuje mięsa i witamin.
Ogranicz się do zdrowego jedzenia i odstaw śmieciowe żarcie.
Zacznij więcej ćwiczyć.
Skoro mimo tego że tyle ćwiczyć nadal wydaje ci się że tyjesz to pewnie z twoją dietą jest słabo.

Napisz nam wszystko co do kęsa co wczoraj jadłaś i piłaś.


Nie ma diety cud. Wystarczy dobrze się odżywiać i ćwiczyć aby wyglądać dobrze.

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2012-09-30 o 11:38
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 20:01   #7
newyorkpp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady

Może faktycznie racja ale mięsa jeść nie zacznę .. Nie tyje cały czas po prostu chcę zrzucić to co mam , żadko jem śmieciowe jedzenie , w sumie jem trochę słodyczy , ale nie potrafie ich odstawić tzn potrafie odstawić po prostu muszę cały czas coś jeść da się przeżyć jak już próbuje się odchudzać ale na krótko po prostu nie potrafię , na ćwiczenia tez nie mam za wiele czasu nadraiam szkołę wcześniej trochę opuściłam się w nauce ale teraz staram się nadrobic .. ( przepraszam za błędy ort)
newyorkpp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 13:35   #8
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady

Tylko właśnie Ty nie bardzo masz co zrzucać. Masz wagę w normie, pamiętaj, że wciąż jeszcze Twoje ciało rośnie i się kształtuje, dlatego nie powinnaś się w tym wieku odchudzać, szczególnie, że nie masz z czego.
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 00:25   #9
newyorkpp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady

Wiem w sumie może i racja ale nie moge patrzeć na to , że inni mają tak łatwo są chudzi z natury .. Ja chciałabym w końcu coś osiągnąć zobaczyć , ze każdy może zz odrobiną wysiłku. Nie chcę odchudzać się na kość po prostu zrzucic parę kilo ( przynajmniej z pupy ) Mimo wszystko dziękuje wszystkim za wypowiedzi.
newyorkpp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 11:21   #10
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady

Hmmm .... a ja to prawdę mówiąc samie nie wiem.
Piszesz, że jesteś nieźle umięśniona masz 160cm i 54 kg. Prawdę mówiąc takie suche dane nic nie mówią. Na siłowni, w niektórych aptekach czy klinikach możesz sobie zrobić analizę składu ciała. Będziesz wtedy miała pełny obraz sytuacji. Wyliczony zostanie Twój stosunek masy tkanki mięśniowej do tkanki tłuszczowej. Pomiar % i kg mięśni, tłuszczu, wody oraz kośćca. Obliczony zostanie Twój wiek metaboliczny itd. Wtedy będziesz wiedziała w czym problem i jak z nim walczyć. Bo skoro piszesz, że jesteś nieźle umięśniona i tylko pupę masz dużą. I chcesz schudnąć (jak rozumiem w pupie) 6-7kg ... to to jest dziwne. Nie da się schudnąć tylko w pupie. Jeśli będziesz się katować dietami niskokalorycznymi, czy innymi cudami, to "schudniesz" wszędzie, nie tylko z pupy. Dodatkowo przeważnie w ten sposób łatwiej jest stracić wagę z wody czy tkanki mięśniowej niż z tłuszczu. Wydaje mi się, że najlepszy byłby trening i zbilansowana zdrowa dieta. Wtedy organizm będzie pozbywał się zapasów tkanki tłuszczowej jednocześnie wzmacniając tkankę mięśniową. Takie rozwiązanie sprawi, że będziesz wyglądać naprawdę świetnie. ALE tego nie da się zrobić szybko. Takie rzeczy w Twoim wieku dobrze byłoby robić pod kontrolą. Ogrom pracy jaki trzeba by było włożyć w dietę i treningi może zniechęcać, toteż wcale się nie zdziwię jeśli zdecydujesz się na inną "łatwiejszą" drogę. Ta też zawsze decydowałam się na tą "łatwiejszą" ... i tak już się ciągnie mój problem za mną 16lat prawie....

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez newyorkpp Pokaż wiadomość
Wiem w sumie może i racja ale nie moge patrzeć na to , że inni mają tak łatwo są chudzi z natury ..
Nom ... CHUDY, a ZDROWY I W ŚWIETNEJ FORMIE to dwie różne rzeczy. Po co być chudym tak jak większość? Po chudnąć z dużym wysiłkiem i poświęceniem, tylko po to by wyglądać jak ktoś, kto jest chudy bez wyrzeczeń? Nie lepiej być fit? Jak widzisz chudą osobę to nie wiesz, czy jest chuda bo się katuje dietami, czy bo jest chuda bo tak ma. Ale jak widzisz dziewczynę z piękną zgrabną wyrzeźbioną sylwetką u której pięknie się pod skórą rysują mięśnie, to nie masz wątpliwości, że sylwetkę osiągnęła swoją pracą. Że jej ciało idzie w parze z formą. To jest bardzo, bardzo atrakcyjne. Więc może warto się zastanowić jak dokładnie chcesz wyglądać?
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 19:15   #11
newyorkpp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: chciałabym jak najszybciej schudnąc proszę o rady

Chodziło mi o to ,że z pupy najbardziej chciałabym schdnąć ( nie całość czyli 6-7 kg ) 6-7 kg chciałam ogólnie przy ramionach ( tu gdzie zapina sie stanik tak trochę z tyłu , nie wiem czy to mięśnie czy tłuszcz .. jak napręze jest ładnie ale kiedy normalnie trzymam rękę odznaczaą sie takie jakby wałeczki głupio mi z tym po prostu czuje się nie komfortowo .. Wiem ,że umięśnione ciało jest ładne tylko ,że troche tłuszczyku tez mam nie wiem jak ograniczyć słodycze cały czas chciałabym tylko jeść polecacie jakąś dietę lub jakieś rady ? Wiem , że w tym wieku nie powinnam się odchudzac ale idąc juz do liceum ( za niecały rok ) chciałabym wyglądać dobrze nie dlatego że inni tak wyglądają po prostu dla własnego samopoczucia dziękuję za rady i wypowiedzi pozdrawiam
newyorkpp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.