Mój ex doradźcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-10, 13:26   #1
paniagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23

Mój ex doradźcie


Witam Kobiety i Mężczyzn

Chciałabym poradzić się Was w pewnej kwestii, ale najpierw pokrótce opowiem o co chodzi, postaram się nie rozpisać

Zacznę od tego, że w listopadzie 2012 rozstałam się z chłopakiem, wyszło to jego inicjatywy, bo się nie dogadywaliśmy i on sam stwierdził, że nie wie czy to co czuje to miłość. Choć było między nami dobrze, jakieś sprzeczki jak to w każdym związku też się zdarzały. Wiadomo jaka była moja reakcja: płacz, bo miłość mego życia odchodzi. Próbowałam z nim porozmawiać o powrocie, jednak nic z tego, bo mój luby trzymał się decyzji, którą podjął. Musiałam odpuścić, bo cóż mogłam począć?

Jak wspomniałam początkowo cierpiałam, nie mogłam znaleźć sobie miejsca, a z tego co widziałam mój były w tym czasie imprezował (podobno też cierpiał), nie mieliśmy kontaktu. Po pewnym czasie zaczął się do mnie odzywać i tak to trwa do dziś. Pisze do mnie z każdą bzdurą, a to że mnie gdzieś widział, a to że był na jakimś fajnym filmie, na koncercie, itp. Przesyła zdjęcia, piosenki i różne info. Praktycznie cały czas wiem co robi i gdzie jest. Nie drążę już w ogóle tematu naszego związku, po prostu jestem miła i mu grzecznie odpisuję. Ja nigdy nie piszę do niego jako pierwsza, zawsze sam zagaduje. Ostatnio zauważyłam, że coraz częściej się odzywa.

I tu moja prośba do Was: jak to wszystko rozegrać? Miejcie na uwadze, że chciałabym z nim być, to najlepszy facet jakiego miałam okazję do tej pory poznać, kocham go... Nie wiem jak tym wszystkim pokierować? Czy powiedzieć mu wprost, że chce z nim być? Czy dalej udawać kumpele? Czy zwyzywać go i powiedzieć żeby dał mi spokój? Przestać się odzywać bez słowa?


A może jego zachowanie jest normalne? Może byli faceci mają to do siebie by tak mącić w głowie?

z góry dzięki za wszystkie rady pozdrawiam


EDIT:

Witajcie ponownie Nie pisałam przez jakiś czas bo w sumie nie było o czym

Sytuacja wygląda słabo

Jakieś 2 tygodnie temu przy okazji gdy do mnie znowu zagadał, napisałam mu w końcu, że jeśli szuka koleżanki to niestety ale ja nią nie będę, bo nie mam zamiaru się z nim kumplować i poznawać jego kolejne dziewczyny. Powiedziałam, że nie uporałam się jeszcze z tym rozstaniem i że dobrze wiem co ja czuję. Powiedziałam, że rozumiem, że nie miał złych intencji, ale mi jest ciężko w tej sytuacji więc lepiej jak nie będziemy mięli kontaktu skoro to do niczego nie prowadzi. Odpisał, że przeprasza, że nie pomyślał o tym i że rozumie mnie..... KONIEC.
Zabolało tak samo mocno jak wtedy kiedy ze mną zerwał, poczułam się zabita ponownie. Ale stwierdziłam, że widocznie tak miało być. Muszę się z tym pogodzić, pomyślałam, że to już koniec naszego kontaktu.
Po tym wszystkim odezwał się z życzeniami na święta - no jasne, bez szaleństw

Ale przedwczoraj byłam na mieście z koleżanką i go widziałyśmy. Ja z kamienną twarzą tylko kiwnęłam mu na cześć. Po chwili napisał do mojej koleżanki sms, żeby mi powiedziała, że mam się uśmiechnąć. No przykro mi gdy go widzę, więc nie będę się do niego szczerzyć. Zresztą co go obchodzi mój nastrój?
Wczoraj to samo, wyszłam z bolku i akurat on się przewinął autem, to znowu tylko z kamienną twarzą machnęłam mu ręką. Akurat jego siostra wysiadała z samochodu to krzyknął CZEŚĆ, to powiedziałam bez emocji to samo. Po czym napisał mi wiadomość, że życzy mi więcej uśmiechu ;]

Kurczę no ja cały czas łudzę się, że jednak się zejdziemy kiedyś. Jest dla mnie najlepszym facetem. Niebawem minie pół roku od kiedy ostatnio spędzaliśmy razem czas, a ja wciąż tak samo cierpię, nie potrafię się cieszyć niczym.

Edytowane przez paniagatka
Czas edycji: 2013-04-04 o 18:28
paniagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 13:44   #2
instant_with_milk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 149
Dot.: Mój ex doradźcie

Obrałaś dobra strategię by trzymac sie na uboczu i być na dystans. Ja bym odpuściła, nawet bycie z nim na stopie kolezenskiej, bo zaczęłas sobie robić nadzieję, a on być może widzi w tobie kumpla któremu moze sie wypłakac na ramieniu. Wyplacze ci sie, podkarmi swoje ego a potem sobie znajdzie inną a ty bedziesz musiała na to wszystko patrzec i podwójnie cierpieć. Warto?
instant_with_milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 14:02   #3
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Mój ex doradźcie

zapytaj go po prostu, czy ma wobec ciebie jakieś intencje, czy chce tylko luźnej znajomości.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 14:33   #4
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez instant_with_milk Pokaż wiadomość
Obrałaś dobra strategię by trzymac sie na uboczu i być na dystans. Ja bym odpuściła, nawet bycie z nim na stopie kolezenskiej, bo zaczęłas sobie robić nadzieję, a on być może widzi w tobie kumpla któremu moze sie wypłakac na ramieniu. Wyplacze ci sie, podkarmi swoje ego a potem sobie znajdzie inną a ty bedziesz musiała na to wszystko patrzec i podwójnie cierpieć. Warto?
Też bym tak zrobiła.
I wolałanbym jednak odpuścic.
Nie wie,to się nigdy nie dowie.To ,ze Ty go kochasz,nie spowoduje,ze On Ciebie pokocha.Powiedział,ze nie wie,teraz z Ciebie sobie korzysta,bo najwidoczniej widział,ze cos do niego czujesz.
Ja bym sobie calkowicie odpuscila bo nie warto.Naprawdę..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 14:33   #5
paniagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
zapytaj go po prostu, czy ma wobec ciebie jakieś intencje, czy chce tylko luźnej znajomości.
Może i powinnam tak zrobić, ale bałabym się jego reakcji, nie chce się narzucać... Myślicie, że jego zachowanie może na coś wskazywać? Czy tylko ja sobie to wkręcam?
paniagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 16:49   #6
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Mój ex doradźcie

Powiedziałabym mu co czuję i poinformowała, że jeśli szuka jedynie przyjaciółki, to niestety nie ten adres, bo nie chcę cierpieć licząc na coś więcej.

To nie będzie narzucanie się - skoro on jest taki rozmowny to Ty też możesz pozwolić sobie na szczerość.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 18:31   #7
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez paniagatka Pokaż wiadomość
Może i powinnam tak zrobić, ale bałabym się jego reakcji, nie chce się narzucać... Myślicie, że jego zachowanie może na coś wskazywać? Czy tylko ja sobie to wkręcam?
Moim zdaniem oznacza jedynie,ze wie,iz Ty go nie wystawisz i z tego KORZYSTA.
Jakby chcial zwiazku to by od razu grał w otwarte karty.
A przynajmniej ja cenię szczerość a nie cudowanie i kombinacje..
Bo to dla mnie zły znak.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 18:48   #8
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 254
Dot.: Mój ex doradźcie

Wiesz, jestem pewna, że nie chce do Ciebie wrócić, a mam wrażenie, że się na to nakręciłaś. Zacznij patrzeć na innych mężczyzn, z tej relacji zapewne dobrego związku nie będzie.
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii
Akinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 21:37   #9
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mój ex doradźcie

Zacznij wreszcie o nim mśleć w czasie przeszłym.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 21:42   #10
paniagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: Mój ex doradźcie

Ciężko tak kiedy on nie daje mi o sobie zapomnieć.
paniagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:07   #11
sudosudo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 126
Dot.: Mój ex doradźcie

Jakbym czytała o swoim byłym.
sudosudo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 13:04   #12
paputek00
Raczkowanie
 
Avatar paputek00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 438
GG do paputek00
Dot.: Mój ex doradźcie

Traktuje Cię jak kumpelę. Spotykacie się od czasu do czasu czy wasz kontakt jest tylko wirtualny?
Moja rada, odetnij się całkowicie. Przestań odpisywać albo odpisuj następnego dnia, uprzejmie ale olewająco - jednym zdaniem. Jeśli mu na Tobie zależy zauważy zmianę, zacznie dociekać dlaczego nagle nie masz dla niego czasu i prawdopodobnie zacznie zabiegać. Jeśli traktuje Cię tylko jak dobrą kumpelę, to pewnie zapyta o co Ci chodzi i dlaczego już do niego nie piszesz ale nie będzie mu się chciało starać, więc kontakt się urwie a Ty będziesz mogła ruszyć dalej
Na swoich błędach nauczyłam się, że czasami trzeba zrobić krok w tył i odpuścić, to najlepszy test na sprawdzenie zainteresowania drugiej osoby.
paputek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:09   #13
sudosudo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 126
Dot.: Mój ex doradźcie

chyba też tak zrobię.
a nie uzna mnie wtedy za rozhisteryzowaną obrażalską?
sudosudo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:38   #14
kroliczek90
Raczkowanie
 
Avatar kroliczek90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 248
Thumbs down Dot.: Mój ex doradźcie

Ja urwałabym kontakt na twoim miejscu tak nagle bez przyczyny po prostu.
Ty cierpisz niepotrzebnie a on tego nie widzi typowy facet zakochany w sobie. Po co Ci on jako kumpel sama sie zastanów? Przeciez mówisz ze go kochasz wiec jezeli on nie mowi konkretnie to po co sobie mieszac w głowie
daj spokoj szkoda czasu zrobi z twojej osoby super kumpele bedzie sie zwierzał z byle czego a ty bedziesz zakochana głupota...
__________________
https://lifeisbrutalwoman.blogspot.com/ Zapraszam do świata kobiet anonimowo piszemy, rozmawiamy
kroliczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 15:38   #15
martusieek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 17
Dot.: Mój ex doradźcie

Moim zdaniem musisz jak najszybciej z nim porozmawiać i dowiedzieć się jakie są jego intencje. Jeżeli naprawdę on żałuje i chce do Ciebie wrócić, a Ty chcesz tego samego, to OK, Wasza sprawa. Jednak jeżeli on wcale nie chce z Tobą być, a ma zamiar być po prostu 'dobrym kolegą', to zerwij z nim kontakt, bo będziesz cierpieć, a widzę, że on już dał Ci nadzieję;(
martusieek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 16:14   #16
kaszanka85
Zakorzenienie
 
Avatar kaszanka85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 367
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez paniagatka Pokaż wiadomość
Ciężko tak kiedy on nie daje mi o sobie zapomnieć.
odetnij sie od niego, sama sobie robisz kuku, po co masz dwa razy przez to samo przechodzić?
kaszanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:51   #17
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez sudosudo Pokaż wiadomość
chyba też tak zrobię.
a nie uzna mnie wtedy za rozhisteryzowaną obrażalską?
A czemu ci tak zależy za kogo on cię uzna? Czy to nie wszystko jedno? Robisz to, co dla ciebie najlepsze, jego zdanie nie ma znaczenia.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 07:29   #18
sudosudo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 126
Dot.: Mój ex doradźcie

bo tak jakby chciałabym do niego wrócić?
sudosudo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 09:07   #19
niewysoka1
Raczkowanie
 
Avatar niewysoka1
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: Mój ex doradźcie

Mi się wydaje, że po prostu brak jemu Ciebie, pisze, bo wie, że Tobie zależy na nim, więc odpiszesz. Nie jest pewien co czuje, więc czemu chciałabyś do niego wrócić? Myślisz, że zrozumiał, że tak to miłość? Wiem, że go kochasz, lecz myślę, najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu przestać mieć nadzieję. Może spytaj się go wprost, co wobec Ciebie oczekuje tzn. chce się przyjaźnić?
niewysoka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 16:29   #20
paniagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: Mój ex doradźcie

Ostatnio coś się do mnie nie odzywa Przy następnej okazji gdy cokolwiek zagada, powiem mu że taki kontakt mi nie potrzeby skoro nie chce ze mną być.. Już dawno powinnam mu to powiedzieć, ale wciąż miałam nadzieje, że coś tego jeszcze może być.
paniagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 16:39   #21
sudosudo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 126
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez paniagatka Pokaż wiadomość
Ostatnio coś się do mnie nie odzywa Przy następnej okazji gdy cokolwiek zagada, powiem mu że taki kontakt mi nie potrzeby skoro nie chce ze mną być.. Już dawno powinnam mu to powiedzieć, ale wciąż miałam nadzieje, że coś tego jeszcze może być.
długo byliście razem?
sudosudo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 18:02   #22
paniagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez sudosudo Pokaż wiadomość
długo byliście razem?

prawie 2 lata.
paniagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 18:19   #23
Kaaanapka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 102
Dot.: Mój ex doradźcie

Ehh, dwa lata to sporo czasu.
Zrób jak postanowiłaś, również moim zdaniem jest to najlepsze wyjście.
Kaaanapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 21:18   #24
Essa_
Raczkowanie
 
Avatar Essa_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 245
Dot.: Mój ex doradźcie

Rozumiem, że czujesz sentyment, w końcu to nie dwa miesiące, a dwa lata. Spędziliście ze sobą trochę czasu, ale chyba najwyższa pora przestać bawić się w podchody i postawić sprawę jasno. Miłe, że chłopak się stara i czujesz się dzięki temu doceniona, ale chyba trochę na to za późno, nie sądzisz?
Bierz się szybko w garść i zrób decydujący krok
Essa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 23:13   #25
Anetka_1988_
Raczkowanie
 
Avatar Anetka_1988_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 199
GG do Anetka_1988_
Dot.: Mój ex doradźcie

Ja się rozstałam po 5 latach z mężem...
__________________
05.02.2013 r. Nowe Życie Czas Zacząć ...

A ja tęsknię wciąż za Tobą...
Chcę byś był teraz obok...

Tak jak gwiazdy pragną nieba
Tak mi Ciebie dziś potrzeba...

Dziękuję moim przyjaciołom...
Anetka_1988_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 23:29   #26
paniagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez Essa_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, że czujesz sentyment, w końcu to nie dwa miesiące, a dwa lata. Spędziliście ze sobą trochę czasu, ale chyba najwyższa pora przestać bawić się w podchody i postawić sprawę jasno. Miłe, że chłopak się stara i czujesz się dzięki temu doceniona, ale chyba trochę na to za późno, nie sądzisz?
Bierz się szybko w garść i zrób decydujący krok
To co czuję to nie tylko sentyment. Nie wiem właśnie czy z jego strony to są jakieś podchody czy tylko zwykłe pogadanki, bynajmniej dla mnie nie jest to normalne. Mam zrobić decydujący krok? Tzn? Zapytać go czy chce ze mną być? Nie chce o to pytać, chciałabym żeby to wyszło z jego strony (o ile on w ogóle się nad tym zastanawia). Najgorsze jest dla mnie to, że nie wiem co on czuje i co o tym teraz myśli. Nie zapytałam go dotąd o co mu chodzi, bo bałam się usłyszeć w odpowiedzi "nic nie chce, przykro mi, nie bede się już odzywał". Tak źle i tak niedobrze. No i oczywiście niepotrzebnie robię sobie nadzieję, wyobrażam niewiadomoco, ale naczytałam się tutaj tyle pięknych historii o powrotach i chciałabym by w moim wypadku był taki happyend.
paniagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 07:35   #27
Essa_
Raczkowanie
 
Avatar Essa_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 245
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez paniagatka Pokaż wiadomość
To co czuję to nie tylko sentyment. Nie wiem właśnie czy z jego strony to są jakieś podchody czy tylko zwykłe pogadanki, bynajmniej dla mnie nie jest to normalne. Mam zrobić decydujący krok? Tzn? Zapytać go czy chce ze mną być? Nie chce o to pytać, chciałabym żeby to wyszło z jego strony (o ile on w ogóle się nad tym zastanawia). Najgorsze jest dla mnie to, że nie wiem co on czuje i co o tym teraz myśli. Nie zapytałam go dotąd o co mu chodzi, bo bałam się usłyszeć w odpowiedzi "nic nie chce, przykro mi, nie bede się już odzywał". Tak źle i tak niedobrze. No i oczywiście niepotrzebnie robię sobie nadzieję, wyobrażam niewiadomoco, ale naczytałam się tutaj tyle pięknych historii o powrotach i chciałabym by w moim wypadku był taki happyend.
Nie pytać czy CHCE być z Tobą, tylko jak on widzi obecną sytuację, co czuje, co o tym wszystkim myśli. Jesteście dorosłymi ludźmi, znacie się bardzo dobrze, po co komplikować sobie życie? Nie wolałabyś wiedzieć na czym stoisz?
Jeśli robisz sobie jeszcze nadzieję i mimo wszystko myślisz o powrocie to wybadaj teren, poznaj jego stanowisko, niech się w końcu chłop określi.
Essa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 07:51   #28
sudosudo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 126
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez paniagatka Pokaż wiadomość
To co czuję to nie tylko sentyment. Nie wiem właśnie czy z jego strony to są jakieś podchody czy tylko zwykłe pogadanki, bynajmniej dla mnie nie jest to normalne. Mam zrobić decydujący krok? Tzn? Zapytać go czy chce ze mną być? Nie chce o to pytać, chciałabym żeby to wyszło z jego strony (o ile on w ogóle się nad tym zastanawia). Najgorsze jest dla mnie to, że nie wiem co on czuje i co o tym teraz myśli. Nie zapytałam go dotąd o co mu chodzi, bo bałam się usłyszeć w odpowiedzi "nic nie chce, przykro mi, nie bede się już odzywał". Tak źle i tak niedobrze. No i oczywiście niepotrzebnie robię sobie nadzieję, wyobrażam niewiadomoco, ale naczytałam się tutaj tyle pięknych historii o powrotach i chciałabym by w moim wypadku był taki happyend.
podpisuję sie pod absolutien wszystkim!!! musimy złączyć siły!
sudosudo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 10:29   #29
paniagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez Essa_ Pokaż wiadomość
Nie pytać czy CHCE być z Tobą, tylko jak on widzi obecną sytuację, co czuje, co o tym wszystkim myśli. Jesteście dorosłymi ludźmi, znacie się bardzo dobrze, po co komplikować sobie życie? Nie wolałabyś wiedzieć na czym stoisz?
Jeśli robisz sobie jeszcze nadzieję i mimo wszystko myślisz o powrocie to wybadaj teren, poznaj jego stanowisko, niech się w końcu chłop określi.
No robię sobie nadzieję, ale wydaje mi się, że nie bezpodstawnie, on ją mi daje. Może nie jest tego świadomy, nie wiem co mam o tym myśleć. Ehh głupia ja! Boję się, że dla niego to wszystko nic nie znaczy.

No ale tak jak mówię od tygodnia nie odzywa się

Wydaje mi się, że on może i by chciał wrócić, czy tam tęskni... Ale widzi, że ja mam już "olewke", bo sama się do niego nie odzywam, on zawsze musi się do mnie odezwać, może zauważył to i stwierdził, że mam go już w D. To taki typ, który nigdy nie umiał rozmawiać o uczuciach, nawet jak byliśmy razem, może teraz też ma taką blokadę.

Zabijcie mnie ale jestem głupia. Nadzieja umiera ostatnia;p

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sudosudo Pokaż wiadomość
podpisuję sie pod absolutien wszystkim!!! musimy złączyć siły!
ŁĄCZĘ SIĘ Z TOBĄ!

możesz opowiedzieć z grubsza swoją historię?
paniagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 10:34   #30
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mój ex doradźcie

Cytat:
Napisane przez paniagatka Pokaż wiadomość
To taki typ, który nigdy nie umiał rozmawiać o uczuciach, nawet jak byliśmy razem, może teraz też ma taką blokadę.
Jakoś o tym że nic nie czuje umiał powiedzieć. I odrzucić Twoje prośby o powrót też umiał. Nie rób z niego małego dziecka, jeśli mu zależy na powrocie, to niech się wykaże, a nie pioseneczki podsyła. Zerwał, to niech kombinuje. Nie kombinuje? Widocznie nie zależy mu aż tak bardzo.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.