Ja i on? Czy sobie dopowiadam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-26, 06:13   #1
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757

Ja i on? Czy sobie dopowiadam?


Więc sprawa prosta, znamy się z uczelni, pomagałam mu z kilkoma przedmiotami, które zdał bo miał materiały ode mnie no i nauczył się.

Byliśmy z ekipą znajomych na piwie i on cały czas strasznie miły typu siedzenie tylko przy mnie, stawianie mi (było mi głupio ale dawał do zrozumienia, żebym się nie sprzeciwiała), odprowadzenie, buziaczek no pełna kulturka. Znajomi, którzy byli ze mną mówią, że on mnie typowo podrywa i żebym nie wymyślała ale ja jestem sceptyczna nieco, że może jednak to jakaś forma odwdzięczenia się za pomoc... A pomagałam mu bezinteresownie.

Najgorszy problem- umówiliśmy się na naukę dzisiaj jeszcze przed egzaminem na co on stwierdził, że stawia obiad etc. bo jak on mi się odwdzięczy... Odpisałam, że robię to bezinteresownie na co on, 'również zapraszam Cię bezinteresownie'.

Boję się, że on wróci dzisiaj do tematu a na prawdę nie mam ochoty siedzieć z nim face to face na jakimś obiadku jeśli to ma być podziękowanie. Dodam, że facet mi się podoba mentalnie i wizualnie.

Teraz nie wiem jak go jakoś wybadać? Nie będę pytać wprost.

Mam mieszane znaki, z jednej strony wcześniej pisaliśmy sporo bo od nauki do różnych innych tematów ale on nie zagadywał super często.
Nie inicjował jakiegoś nawet przypadkowego kontaktu fizycznego ale też od niego nie stronił kiedy przechodząc go smyrnęłam nogą czy ręką przypadkiem.
Z kolei jak wspomniałam, że po egzaminie będę to oblewać odrazu zapytał gdzie kiedy etc. na co odpowiedziałam, że chyba sama ale podszedł kolega i koniec tematu...
Rzuciłam aluzje aby jechać do pewnego miasta na spontanie a on, że jutro ten egzamin i praca ale w przyszłym tygodniu chętnie i może być.

Ratujcie Wiem, że nie było Was z nami ale no boję się, że źle to odbieram
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 07:03   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość

Najgorszy problem- umówiliśmy się na naukę dzisiaj jeszcze przed egzaminem na co on stwierdził, że stawia obiad etc. bo jak on mi się odwdzięczy... Odpisałam, że robię to bezinteresownie na co on, 'również zapraszam Cię bezinteresownie'.

Boję się, że on wróci dzisiaj do tematu a na prawdę nie mam ochoty siedzieć z nim face to face na jakimś obiadku jeśli to ma być podziękowanie. Dodam, że facet mi się podoba mentalnie i wizualnie.
Nie ogarniam, facet Ci się podoba, ale na obiad z nim nie chcesz iść, jeśli chodzi mu o podziękowanie? Ja bym się ucieszyła z zaproszenia i poflirtowała trochę, albo by na to pozytywnie zareagował albo nie.


Moim zdaniem facet wykorzystuje tę naukę jako pretekst by Cię gdzieś zaprosić, a Ty za bardzo rozkminiasz i kombinujesz. Był nawet chętny na wycieczkę do jakiegoś miasta.
Jak chcesz wiedzieć jakie są jego intencje to idź na ten obiad, poflirtuj, zaproś go w ramach rewanżu na rower albo spacer czy cokolwiek. Albo na tę wycieczkę do wspomnianego miasta.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 07:13   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie ogarniam, facet Ci się podoba, ale na obiad z nim nie chcesz iść, jeśli chodzi mu o podziękowanie? Ja bym się ucieszyła z zaproszenia i poflirtowała trochę, albo by na to pozytywnie zareagował albo nie.


Moim zdaniem facet wykorzystuje tę naukę jako pretekst by Cię gdzieś zaprosić, a Ty za bardzo rozkminiasz i kombinujesz. Był nawet chętny na wycieczkę do jakiegoś miasta.
Jak chcesz wiedzieć jakie są jego intencje to idź na ten obiad, poflirtuj, zaproś go w ramach rewanżu na rower albo spacer czy cokolwiek. Albo na tę wycieczkę do wspomnianego miasta.
Dokładnie. Autorko, przestań kombinować i zareaguj w końcu na sygnały faceta. Żeby potem nie było wielkiej pretensji i zdziwienia, jak facet se już da siana, bo na razie dałaś z siebie zero.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 07:18   #4
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Dzięki za odpowiedź jeszcze przed wyjściem
Oczywiście trochę z nim flirtowałam po alkoholu i on też nie był dłużny bo odpowiadał w stylu, że mogę zostać i spać u kumpeli a później iść tak na egzamin, odpowiedziałam, że wyglądam tragicznie i to odpada a on, że ładnie i żebym nie przesadzała.
W sumie macie racje, co mi szkodzi iść z nim i pogadać skoro wiem, że są zawsze fajne tematy.

Tylko ciągle mnie martwi to dodawanie 'no podwioze Cie weź przestań przecież Ty mi tak pomagasz to ja Tobie też'. Wiecie to podkreślanie, że ja nauka to on coś tam...
Ale ok może to pretekst chociaż na trzeźwo sama nie wiem...
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 07:51   #5
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość

Boję się, że on wróci dzisiaj do tematu a na prawdę nie mam ochoty siedzieć z nim face to face na jakimś obiadku jeśli to ma być podziękowanie. Dodam, że facet mi się podoba mentalnie i wizualnie.
Serio, jakaś ... dziwna jesteś.

Ot, kolejna, która potem będzie wielce zdziwiona, że facet się zawinął...
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 07:52   #6
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Ok a jeśli dzisiaj już nic nie wspomni o obiedzie itd. to zacząć temat?
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 08:05   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Ok a jeśli dzisiaj już nic nie wspomni o obiedzie itd. to zacząć temat?
Jasne, że zacząć. Zaproponować coś, ale w miarę konkretnie (przestańcie się umawiać na "w grudniu po południu"). Jak się okaże, że coś nie bardzo da się zgadać, jakieś sztuczne problemy robi, to przynajmniej będziesz wiedziała, że nie ma czego żałować. A jak podłapie chętnie temat, to super.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 08:19   #8
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Same dobre rady dostałaś. Ten obiad to super okazja na rozmowe i obadanie
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 08:42   #9
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Jest szansa, że facet jest Tobą zainteresowany. Wydaje mi się, że gdyby nie był, to by Ci po prostu podziękował, kupił czekoladę/piwo czy coś, a nie stawiał, zapraszał na obiadki itp. itd. Oczywiście on może być inny. Skoro Ci się podoba, to zjedz z nim obiad, poflirtuj, zaproponuj coś innego i czekaj na rozwój sytuacji BEZ SPINY I BEZ KOMBINOWANIA. No i nie zgrywaj niedostępnej .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 09:04   #10
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Ok a jeśli dzisiaj już nic nie wspomni o obiedzie itd. to zacząć temat?
Tak, zdecydowanie. Możesz w żartach nawiązać do rozmowy, zapytać kiedy ma czas. Ja już dojdzie co do czego to pod koniec obiadu zaproś go na drinka/kawę w ramach rekompensaty za to, że poświęcił Ci czas żeby Cię wyciągnąć od książek i tym samym uratował Ci życie od przepracowania
Bo tak szczerze to masz według mnie złe podejście. Nie wszyscy muszą natychmiast tracić dla siebie głowę. To nie jest tak, że poznajecie się i albo on się zakochuje albo nie ma sensu się starać. Raczej nigdy tak nie jest. Powoli, złapcie kontakt, poznajcie się lepiej, pozwólcie sobie wypracować jakąś więź, nić porozumienia. Choćby ten obiad bł tylko i wyłącznie podziękowaniem - czy to ma znaczenie? Ważne, że macie okazję się zbliżyć. Własnie dzięki takim okazjom dajesz szansę na zrodzenie się uczucia.
I ogólnie to zacznij działać, bo jak facet będzie Ci nadskakiwał a Ty będziesz się w kółko wahała i odmawiała to raz dwa się zniechęci
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 09:47   #11
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Uczymy sie wlasnie no i on nie zaczal tematu za godzine egzamin a po nim idzie do pracy no i wiem, ze wieczorem ma spotkanie biznesowe. Siedze jak sparalizowana...
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 13:32   #12
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Może ta cała nauka to był pretekst.
Facet daje sygnały, a Ty je torpedujesz. Na co czekasz? Żeby powiedział "zapraszam Cię na randkę, bo mi się podobasz, a nie dlatego że mi pomogłaś"?

Poza tym, nawet jeśli on to robi tylko z wdzięczności i się rozczarujesz, że to jednak tylko tyle, a nie jakieś zauroczenie, to przecież nic nie stracisz. Spędzisz czas z fajnym kolegą.
Przecież zgoda na taki obiad to nie deklaracja uczucia.

Spotkaj się z nim, a potem analizuj. Nie odwrotnie
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 13:47   #13
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Jedziemy na kawe bo on do pracy musi wie c sam rzucil, ze cos na szybko. Najgorsze, ze kolezanka sie z nami wlepila i jakis taki dziwny trojkat... wiecie o co mi chodzi... ehhhh... trudno moze pozniej zgadamy sie jakos na fejsie...
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 14:39   #14
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

hahha ;d takie koleżanki są "najlepsze"! Pewnie nawet nie jest świadoma, że coś popsuła
Ale może to i lepiej, będzie luźniej ) A jak coś zaproponuje, to przyjmij zaproszenie
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 14:47   #15
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

wyjdź z inicjatywą. Powiedz, że jutro chciałabyś iść do kina/na koncert/piwo. Czy on ma ochotę. I tyle, jak powie: tak - to super, jak powie: nie mogę, ale może w niedzielę zrobimy coś tam - też dobrze. Jak zacznie się wykręcać sianem, to wiesz, że jednak chodziło o naukę powodzenia życzę
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 14:52   #16
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Update.
wrocilismy oczywiscie on zaplacil za nas obie i bez gadki. Rozmowa taka luzna itd. Na koniec wysiadla najpierw kumpela i on rzucil, ze jestesmy w kontakcie. W trakcie kawy wyszlo tez, ze on jest chetny na wyjazd. Odrazu pomyslalam czy tez w trojke...
Wracajac do pozegnania to kolezanka wysiadla a ja zostalam i mowie mu, ze musimy sie rozliczyc na co on, ze mu pomoglam. Odpowiedzia
Lam, ze to bylo bezinteresowne a on, ze rowniez stawial bezinteresownie i cos ta
M padlo, ze jestesmy kwita i tyle... nie palil sie jakos do buziaka wiec tez odpuscilam. Zeby nie bylo dawalam znaki co do wycieczki czy innych tematow.

Chyba sobie za duzo dopowiedzialam a na uczelni juz sie nie zobaczymy.
Chyba odpuszcze i zobacze czy zagada w najblizszych dniach. Zeby nie bylo flirtowalam na ile sytuacja pozwalala.
Jakos mi smutno, ze niepotrzebnie tak sie napalilam a on byl po prostu wdzieczny ;(

Edytowane przez zagubiona_ja_
Czas edycji: 2015-06-26 o 15:31
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 14:53   #17
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Może zamiast "dawać znaki" po prostu go gdzieś zaproś? On już to zrobił.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 15:12   #18
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Myslicie, ze poczekanie czy napisze w przyszlym tygodniu jest zle? Pytac teraz zaraz?
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 15:13   #19
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

weź mu napisz: świetnie mi się z Tobą rozmawia, nie mam planów na jutrzejszy wieczór, może masz ochotę gdzieś wyjść?

I zobaczymy
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 15:20   #20
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Myslicie, ze poczekanie czy napisze w przyszlym tygodniu jest zle? Pytac teraz zaraz?
Przejmij inicjatywę i napisz
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 15:24   #21
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Teaz juz pisac? Boje sie troche
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 15:32   #22
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Teaz juz pisac? Boje sie troche
Pisz teraz, szkoda czasu na czekanie i rozmyślanie
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 15:34   #23
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Teaz juz pisac? Boje sie troche
pisz
sama widzisz, że się bardzo tym przejmujesz. A im bardziej będziesz wiedziała na czym stoisz, tym szybciej się uspokoisz. Nie ma sensu się nakręcać albo dołować.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 15:38   #24
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

W weekend wiem, ze on wyjezdza a ja pracuje do pozna. Najblizszy termin to poniedzialek. Kurde szkoda, ze ta kumpela nie poszla bo mialabym jasnosc po takiej chwili sam na sam ale coz... widocznie tak mialo byc. Moge teraz napisac ale moze cos w stylu, ze milo sie rozmawia i czy w pon oblewamy sesje?
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 15:41   #25
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
W weekend wiem, ze on wyjezdza a ja pracuje do pozna. Najblizszy termin to poniedzialek. Kurde szkoda, ze ta kumpela nie poszla bo mialabym jasnosc po takiej chwili sam na sam ale coz... widocznie tak mialo byc. Moge teraz napisac ale moze cos w stylu, ze milo sie rozmawia i czy w pon oblewamy sesje?
Pisz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 16:04   #26
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Napisalam! Byl pretekst wiec zapytalam czy w pon swietujemy a on, ze pewnie i szczegolnie jak wszystko zda. Jesli nie podejmie tematu albo odmowi to chyba bede miala jasnosc. Za duzo rozmyslam...
ale zareagowal pozytywnie
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 16:12   #27
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Nie analizuj tyle boś nie psychoanalityk, tylko kuj żelazo póki gorące.
Dlaczego współczesne Polki nie ogarniają, że flirt to jak gra w tenisa- raz ktoś serwuje piłeczkę do Ciebie, raz Ty serwujesz jemu.
Oczywiście on może się tylko rewanżować za pomoc w nauce. Co wcale nie wyklucza tego, że przy odrobinie wysiłku możesz się koło faceta zakręcić i jakoś go poderwać. ;-)
I czego się boisz? Co masz do stracenia?
W najgorszym wypadku zostaniecie parą znajomych, którzy się razem uczyli do egzaminów. Nic gorszego już się raczej nie wydarzy, więc może być tylko lepiej. ;-)
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 16:12   #28
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

brakuje mi takiej packi nad twoją głową, która w niektórych sytuacjach strzeliłaby ci w głowę na otrzeźwienie :P
skoro facet proponował obiad to nie rozumiem, czemu miałabyś nie chcieć z nim zjeść, jeśli to był obiad w ramach odwdzięczenia się.
zazwyczaj, żeby coś wyszło między ludźmi to obie strony muszą wykazać jakąś inicjatywę, a ty się jakoś do tego nie palisz... robienie aluzji odnośnie jakiegoś wyjazdu też nie jest dobre, bo niektórzy ludzie nie łapią aluzji. mów wprost!
a już jak facet kulturalnie płaci za ciebie to podziękuj i tyle, nie wyciągaj znowu tej bezinteresownej pomocy. niektórzy faceci lubią pokazać, że są dobrze wychowani i w taki też sposób mogą pokazywać, że dbają o kobietę.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 17:24   #29
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Macie racje. Po prostu ja przy nim rzucam czasem w nerwach jakieś głupkowate teksty i sama siebie chciałabym pacnąć. Może powinnam faktycznie mówić wprost i jasno. Trochę ciężko jednak ciągle przy innych.
W sumie jestem trochę zła na kumpelę, że nie powiedziała 'idę do biblioteki pa' bo mniej więcej wie jak wyglądają sprawy między nami.

Nie mogę za bardzo analizować i się jarać tym facetem bo właśnie jeszcze nic nie zostało powiedziane wprost w sumie z żadnej strony.

Tutaj niby jest strasznie szarmancki i mi tym imponuje a z kolei dzisiaj był nastawiony totalnie na naukę i tylko o tym był temat.

Wiecie ja mam jakieś żałosne przekonanie, że facet powinien się starać no ale może on myśli podobnie, że ja jestem dość oschła i nie wyrażam się konkretnie 'tak chodzmy na obiad' tylko 'ojj nie musisz mi sie odwdzieczać'. Byłam nastawiona właśnie, że dzisiaj po egzaminie będzie jakaś dość konkretna sytuacja ale klops

Zobaczę co przyniesie przyszły tydzień

Dziękuję Wam za rady i znoszenie mojej nastolatkowej paniki Dawno nie było faceta, który umiałby postawić na swoim i sprawić, że ja będę tą stroną bardziej uległą
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 17:55   #30
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ja i on? Czy sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Tutaj niby jest strasznie szarmancki i mi tym imponuje a z kolei dzisiaj był nastawiony totalnie na naukę i tylko o tym był temat.
Przecież mieliście dziś egzamin, to czym się miał zajmować? Nawet jeśli szalenie chce cię poderwać to... zwyczajnie skupił się najpierw na obowiązkach. Jak dla mnie to tylko dobrze o nim świadczy
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-23 21:10:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.