Zacząć odżywiać się normalnie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 21:28   #1
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67

Zacząć odżywiać się normalnie.


Tak tak, jestem jedną z tych Wiecznie Na Diecie. Jeszcze inaczej- z tych co dwa dni z nowym genialnym pomysłem na zrehabilitowanie się i zrzucenie znów kilka zbędnych kilogramów. Pracę nad sobą zaczęłam rok temu i od tego czasu udało osiągnąć mi się cel, schudłam jak chciałam. Tyle, że ja ciągle mam jakieś "ale", ciągle chciałabym czuć się "jeszcze lepiej". I wiem, że jeszcze dużo mogłabym zmienić w sobie na lepsze! Tylko, że teraz, chciałabym to zrobić rozsądnie, przestać co parę dni planowanie nowej "diety cud", albo weekendowego głodzenia się. Pisze, bo chciałabym nauczyć się odżywiac normalnie. Teraz jem fatalnie, dwa razy dziennie, mało, co kilka dni mając napady głodu i objadając się. I po każdym takim dniu obiecuję sobie już nigdy więcej... Sporo wyczytałam tu na forum jak powinno się jeść itp. Także wiem o tych magicznych 5 małych posiłkach. Tylko jak do tego przywyknąć? Boje się, że przybędzie mi kilogramów, jeśli zacznę jeść więcej niż dotychczas.
Nie chcę, żebyście uznały ten post za zaśmiecanie forum Szukam poprostu indywidualnej rady, jak wyjść z tego błędnego koła. Bo chyba czas wreszcie zmądrzeć.
Z góry dzięki i pozdrawiam.
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:12   #2
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Zacząć odżywiać się normalnie.

jakbym sluchala siebie.... wiecznie sie odchudzalam odchudzialm sie wreszcie chcialam jeszcze wiecej osiagnac glodzilam sie potem napady glodu potem chcialam jesc normalnie a suma sumarum mam efekt jo jo wiec nie glodz sie bo kilogramy wroca.. ja juz przestalkam sie wszystkim przejmowac jak waze wiecej lepiej sie czuje ze soba nie mam manii odchudzania juz dziwne nie?
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 08:03   #3
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Zacząć odżywiać się normalnie.

Wprowadzaj zmiany powoli i przyzwyczajaj organizm, on też potrzebuje czasu do zaakceptowania zmian. Przechodziłam to dokładnie rok temu ;-) Też jadłam fatalnie, a teraz myślę, że mój sposób odżywiania jest w dużej mierze w porządku... zdarzają się "wpadki" - świadome lub mniej ;-) ale nie ma to znaczenia, gdyż obecnie jest to rzadko bardzo.

Wprowadzając te podstawowe zasady udało mi się osiągnąć swój cel - jestem zadowolona z figury, ale jak każda kobieta :-P ciągle chcę coś poprawiać... o wymarzoną talię walczę, ale ćwiczeniami... dieta pomaga, a na pewno nie przeszkadza.

Zdrowe odżywianie - urozmaicony jadłospis, zawierający niezbędne witaminki, czy inne dobre składniki itp to też inne korzyści ... Zacznij wprowadzać zmiany... choćby dla lepszego samopoczucia, ładniejszej cery, czy mocniejszych włosków ;-) Na efekty może i trzeba czekać, ale warto!
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.