Listopadowe mamy 2023 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-28, 06:41   #1051
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Ja w sobote zaczelam 6 miesiac. Teraz zaczynam miec wrazenie ze juz coraz mniej czasu zostalo. Zaczelam rozgladac sie za wyprawka. Chyba tez kupie łóżeczko next2me. Ktoras ostatnio cos o nim pisala, tylko nie pamietam czy ma czy planuje kupic?
U mnie w pracy plaga ciąż. W zeszlym tyg 2 dzieczyny powiedzialy juz oficjalnie, a wiem tez nie przynajmniej ze 2 planuja ciąże. Dobrze ze ja bylam pierwsza to szef nie byl jeszcze w takim szoku i dopiero teraz musi pomyslec jak przeorganizowac projekty. Tym bardziej ze jak ja odchodze we wrzesniu to jedna dziewczyna wraca z macierzynskiego. Dla pozostalych nie ma za bardzo zastepstwa. U nas ok. pół roku zajmuje przyuczanie, wiec nie ma za bardzo sensu brac kogos calkiem nowego np tylko na rok.
Pani Auto wpiszesz mnie tez do pierwszego postu? Niewiem czy sie wliczam bo termin 28.10... 38lat, syn 3 lata na pokladzie
A teraz coraz ciezej mi z nim bawic sie na podlodze. W pokoju ma kącik na dywaniku, a mnie po 15min boli kregoslup jak z nim siedze. A lepiej nie bedzie w najblizszych miesiacach...

Edytowane przez buli_szufla
Czas edycji: 2023-06-28 o 06:45
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 08:45   #1052
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Ja w sobote zaczelam 6 miesiac. Teraz zaczynam miec wrazenie ze juz coraz mniej czasu zostalo. Zaczelam rozgladac sie za wyprawka. Chyba tez kupie łóżeczko next2me. Ktoras ostatnio cos o nim pisala, tylko nie pamietam czy ma czy planuje kupic?
U mnie w pracy plaga ciąż. W zeszlym tyg 2 dzieczyny powiedzialy juz oficjalnie, a wiem tez nie przynajmniej ze 2 planuja ciąże. Dobrze ze ja bylam pierwsza to szef nie byl jeszcze w takim szoku i dopiero teraz musi pomyslec jak przeorganizowac projekty. Tym bardziej ze jak ja odchodze we wrzesniu to jedna dziewczyna wraca z macierzynskiego. Dla pozostalych nie ma za bardzo zastepstwa. U nas ok. pół roku zajmuje przyuczanie, wiec nie ma za bardzo sensu brac kogos calkiem nowego np tylko na rok.
Pani Auto wpiszesz mnie tez do pierwszego postu? Niewiem czy sie wliczam bo termin 28.10... 38lat, syn 3 lata na pokladzie
A teraz coraz ciezej mi z nim bawic sie na podlodze. W pokoju ma kącik na dywaniku, a mnie po 15min boli kregoslup jak z nim siedze. A lepiej nie bedzie w najblizszych miesiacach...
Oczywiście że wliczasz, mała się spóźni parę dni i już jesteś listopadowa
Jej wiem, zabawa na podłodze jest strasznie męcząca z brzuchem już..
Co do wyprawki ja też w zasadzie nie mam nic. Wczoraj byłam oglądać wózki w takim outlecie, ale nic specjalnego. Zaczęłam przeglądać używane, no i trochę tego jest, mam 2 upatrzone, tylko się musimy umówić na oglądanie. Łóżeczko mam załatwione na wrzesien. We wtorek prawdopodobnie poznam płeć bo mam połówkowe, więc też jakieś ubranka zacznę powoli kupować laktator odkupuje od koleżanki, praktycznie nowy, a smoczki, butelki, kosmetyki - to już raczej bliżej porodu. Tym razem stawiam na niezbędne minimum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 09:29   #1053
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Buli no pewnie, że jesteś "nasza"
Ja mam na razie tylko parę ubranek. Trochę rzeczy weźmiemy od znajomych, trochę kupimy, ale też tylko to co niezbędne. Wolę coś dokupić jak już będzie dziecko niż pozamawiać milion smoczków czy butelek teraz. Mam listę i jej będę się trzymać.
Na wrzesień też zapisałam nas na weekendowy kurs szkoły rodzenia ze zwiedzaniem porodówki. Szpital wybralam. Na razie tyle starczy abym miala spokojna głowę W lipcu skupiamy się dalej na szukaniu mieszkania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 16:10   #1054
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Ja w sobote zaczelam 6 miesiac. Teraz zaczynam miec wrazenie ze juz coraz mniej czasu zostalo. Zaczelam rozgladac sie za wyprawka. Chyba tez kupie łóżeczko next2me. Ktoras ostatnio cos o nim pisala, tylko nie pamietam czy ma czy planuje kupic?
U mnie w pracy plaga ciąż. W zeszlym tyg 2 dzieczyny powiedzialy juz oficjalnie, a wiem tez nie przynajmniej ze 2 planuja ciąże. Dobrze ze ja bylam pierwsza to szef nie byl jeszcze w takim szoku i dopiero teraz musi pomyslec jak przeorganizowac projekty. Tym bardziej ze jak ja odchodze we wrzesniu to jedna dziewczyna wraca z macierzynskiego. Dla pozostalych nie ma za bardzo zastepstwa. U nas ok. pół roku zajmuje przyuczanie, wiec nie ma za bardzo sensu brac kogos calkiem nowego np tylko na rok.
Pani Auto wpiszesz mnie tez do pierwszego postu? Niewiem czy sie wliczam bo termin 28.10... 38lat, syn 3 lata na pokladzie
A teraz coraz ciezej mi z nim bawic sie na podlodze. W pokoju ma kącik na dywaniku, a mnie po 15min boli kregoslup jak z nim siedze. A lepiej nie bedzie w najblizszych miesiacach...
Ja niby listopadową, ale kto wie, czy przez cukrzycę jednak nie będę październikowa.
Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Buli no pewnie, że jesteś "nasza"
Ja mam na razie tylko parę ubranek. Trochę rzeczy weźmiemy od znajomych, trochę kupimy, ale też tylko to co niezbędne. Wolę coś dokupić jak już będzie dziecko niż pozamawiać milion smoczków czy butelek teraz. Mam listę i jej będę się trzymać.
Na wrzesień też zapisałam nas na weekendowy kurs szkoły rodzenia ze zwiedzaniem porodówki. Szpital wybralam. Na razie tyle starczy abym miala spokojna głowę W lipcu skupiamy się dalej na szukaniu mieszkania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na który szpital się zdecydowałaś? Ja planuję rodzić na Karowej, bo tam mam lekarza, a drugiego wyboru to Uczkin na Starynkiewicza.

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 16:22   #1055
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ja niby listopadową, ale kto wie, czy przez cukrzycę jednak nie będę październikowa.Na który szpital się zdecydowałaś? Ja planuję rodzić na Karowej, bo tam mam lekarza, a drugiego wyboru to Uczkin na Starynkiewicza.

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
Inflancka. Drugiej opcji jeszcze nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 16:46   #1056
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Inflancka. Drugiej opcji jeszcze nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sporo moich koleżanek tam rodziło i były zadowolone, ale to szpital II stopnia referencyjności, a z cukrzycą trzeba rodzić w III stopniu

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 16:55   #1057
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Sporo moich koleżanek tam rodziło i były zadowolone, ale to szpital II stopnia referencyjności, a z cukrzycą trzeba rodzić w III stopniu

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
No ja właśnie go wybrałam z polecenia.

To Żelazna też by Ci pasowała chyba?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-28, 17:45   #1058
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
No ja właśnie go wybrałam z polecenia.

To Żelazna też by Ci pasowała chyba?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ale na Karową mam bliżej. Poza tym słyszałam, że na Żelaznej jest zwykle duże obłożenie.

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 19:06   #1059
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Tak, ale na Karową mam bliżej. Poza tym słyszałam, że na Żelaznej jest zwykle duże obłożenie.

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
Tak też to słyszałam, bo początkowo chciałam tam. Chociaż może jak sporo osób myśli tak samo, to w rezultacie mniej tam jedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-29, 09:38   #1060
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Ja w sobote zaczelam 6 miesiac. Teraz zaczynam miec wrazenie ze juz coraz mniej czasu zostalo. Zaczelam rozgladac sie za wyprawka. Chyba tez kupie łóżeczko next2me. Ktoras ostatnio cos o nim pisala, tylko nie pamietam czy ma czy planuje kupic?
U mnie w pracy plaga ciąż. W zeszlym tyg 2 dzieczyny powiedzialy juz oficjalnie, a wiem tez nie przynajmniej ze 2 planuja ciąże. Dobrze ze ja bylam pierwsza to szef nie byl jeszcze w takim szoku i dopiero teraz musi pomyslec jak przeorganizowac projekty. Tym bardziej ze jak ja odchodze we wrzesniu to jedna dziewczyna wraca z macierzynskiego. Dla pozostalych nie ma za bardzo zastepstwa. U nas ok. pół roku zajmuje przyuczanie, wiec nie ma za bardzo sensu brac kogos calkiem nowego np tylko na rok.
Pani Auto wpiszesz mnie tez do pierwszego postu? Niewiem czy sie wliczam bo termin 28.10... 38lat, syn 3 lata na pokladzie
A teraz coraz ciezej mi z nim bawic sie na podlodze. W pokoju ma kącik na dywaniku, a mnie po 15min boli kregoslup jak z nim siedze. A lepiej nie bedzie w najblizszych miesiacach...
Jasne ze Cie dodam.

Ja dzis musze sie spakowac bo zabieram syna i psa i jedziemy 200km do moich rodzicow. Pierwszy raz bede jechac tak daleko sama z synem a tu pies jeszcze do tego. I jeszcze jechac przez cale miasto do galerii bo wczoraj bylam z synem i meze kupic malemu buty, wymierzylismy i wzielam pudelko z za malym rozmiarem. Musze jechac teraz mam nadzieje ze mi je wymienia.

Wysłane z mojego CPH2399 przy użyciu Tapatalka
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 06:11   #1061
a_revek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 212
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Ja w sobote zaczelam 6 miesiac. Teraz zaczynam miec wrazenie ze juz coraz mniej czasu zostalo. Zaczelam rozgladac sie za wyprawka. Chyba tez kupie łóżeczko next2me. Ktoras ostatnio cos o nim pisala, tylko nie pamietam czy ma czy planuje kupic?
U mnie w pracy plaga ciąż. W zeszlym tyg 2 dzieczyny powiedzialy juz oficjalnie, a wiem tez nie przynajmniej ze 2 planuja ciąże. Dobrze ze ja bylam pierwsza to szef nie byl jeszcze w takim szoku i dopiero teraz musi pomyslec jak przeorganizowac projekty. Tym bardziej ze jak ja odchodze we wrzesniu to jedna dziewczyna wraca z macierzynskiego. Dla pozostalych nie ma za bardzo zastepstwa. U nas ok. pół roku zajmuje przyuczanie, wiec nie ma za bardzo sensu brac kogos calkiem nowego np tylko na rok.
Pani Auto wpiszesz mnie tez do pierwszego postu? Niewiem czy sie wliczam bo termin 28.10... 38lat, syn 3 lata na pokladzie
A teraz coraz ciezej mi z nim bawic sie na podlodze. W pokoju ma kącik na dywaniku, a mnie po 15min boli kregoslup jak z nim siedze. A lepiej nie bedzie w najblizszych miesiacach...

Nie pamietam czy ja pisałam o next2me forever ale tez planuje kupić. My już coraz bliżej wypakowania wszystkich rzeczy po przeprowadzce. Człowiek tyle tego gromadzi. Ja właśnie czekam sobie na pobranie krwi. Przeglądałam wczoraj ciuszki na stronie nexta. Wiecie może czy zdarzają się tam promocje dla dzieciaczków? Nie wiem czy zamawiać czy sobie poczekać na jakaś okazje. Wie któraś z was tez jak wypada rozmiarówka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a_revek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 06:29   #1062
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez a_revek Pokaż wiadomość
Nie pamietam czy ja pisałam o next2me forever ale tez planuje kupić. My już coraz bliżej wypakowania wszystkich rzeczy po przeprowadzce. Człowiek tyle tego gromadzi. Ja właśnie czekam sobie na pobranie krwi. Przeglądałam wczoraj ciuszki na stronie nexta. Wiecie może czy zdarzają się tam promocje dla dzieciaczków? Nie wiem czy zamawiać czy sobie poczekać na jakaś okazje. Wie któraś z was tez jak wypada rozmiarówka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Next, jedna z moich ulubionych marek ️ rozmiarowka jest akurat - na 56 to na 56, ani zawyżone ani zanizone co do promocji - nie mam pojęcia... Wszystko co mam nexta albo dostałam albo upolowalam w ciuchu. Ale powiem Ci jedno - warto, niezniszczalne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 17:28   #1063
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cześć dziewczynki

Też uwielbiam Next jak Agadzie

Mniej mnie, bo mam pełno jeżdżenia po hurtowniach budowlanych, a jak nie jeżdżę to scrolluję nety, czytam, wybieram...także ufff...łatwo nie jest, ale w sumie mnie to cieszy.Szkoda tylko,że tyle kasy wybywa z konta
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 21:19   #1064
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Listopadowe mamy 2023

A ja się pochwalę, dziś kupiliśmy wózek z drugiej ręki ale stan naprawdę rewelacyjny, 3 w , w tym fotelik nowy, użyty raz (dostali w prezencie inny) i z bazą. I mega się cieszę. Chciałam kupić we wrześniu jak wrócę z Polski ale znalazłam wczoraj ogłoszenie do tego, umówiliśmy się na dziś na oglądanie i od razu wzięliśmy bo naprawdę warto było! IMG_20230630_203205_480x640.jpgIMG_20230630_203213_600x800.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 08:21   #1065
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Mniej mnie, bo mam pełno jeżdżenia po hurtowniach budowlanych, a jak nie jeżdżę to scrolluję nety, czytam, wybieram...także ufff...łatwo nie jest, ale w sumie mnie to cieszy.Szkoda tylko,że tyle kasy wybywa z konta
Ty jeździsz po hurtowniach budowlanych a my resztę rzeczy do domu zamawiamy przez internet Na szczęście zostały do kupienia tylko dwie umywalki nablatowe do łazienek i bateria do wanny. Dzisiaj panie przyszły wysprzątać dom z pierwszego syfu pobudowlanego. Cieszę się bardzo, że znalazły się anioły, które zaoferowały się z pomocą

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, dziś kupiliśmy wózek z drugiej ręki ale stan naprawdę rewelacyjny, 3 w , w tym fotelik nowy, użyty raz (dostali w prezencie inny) i z bazą. I mega się cieszę. Chciałam kupić we wrześniu jak wrócę z Polski ale znalazłam wczoraj ogłoszenie do tego, umówiliśmy się na dziś na oglądanie i od razu wzięliśmy bo naprawdę warto było! Załącznik 7791338Załącznik 7791337

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też planujemy kupić używany. Tylko jeszcze nie mam pojęcia jaki


Wstawiam aktualizację ciążowego brzuszka To 21 tydzień (20+3)
Zdjęcie w białej bluzce z dzisiaj rana.
Zdjęcie w czarnej z wczorajszego wieczora.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3293 1.jpg (102,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3288 1.jpg (114,0 KB, 45 załadowań)
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 15:00   #1066
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Ja na razie wszystkie bodziaki i spodenki dla małej kupilam w H&M i Zara. Nie mam jeszcze pajacyków i popatrze na Next bo chwalicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 15:40   #1067
a_revek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 212
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Ja póki co się twardo trzymam i jeszcze żadnych zakupów nie poczyniłam oprócz wózka. Ale jak przeglądam to coraz bardziej korci nacisnąć dodaj do koszyka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a_revek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 15:51   #1068
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, dziś kupiliśmy wózek z drugiej ręki ale stan naprawdę rewelacyjny, 3 w , w tym fotelik nowy, użyty raz (dostali w prezencie inny) i z bazą. I mega się cieszę. Chciałam kupić we wrześniu jak wrócę z Polski ale znalazłam wczoraj ogłoszenie do tego, umówiliśmy się na dziś na oglądanie i od razu wzięliśmy bo naprawdę warto było! Załącznik 7791338Załącznik 7791337

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super
jaka to firma, nie kojarzę chyba w Polsce

Ja też kupiłam pół wózka nową spacerówkę i dokupię sobie samą gondolkę używaną,bo to spora różnica w cenie, a jednak gondolki się tak nie niszczą jak spacerówki

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ty jeździsz po hurtowniach budowlanych a my resztę rzeczy do domu zamawiamy przez internet Na szczęście zostały do kupienia tylko dwie umywalki nablatowe do łazienek i bateria do wanny. Dzisiaj panie przyszły wysprzątać dom z pierwszego syfu pobudowlanego. Cieszę się bardzo, że znalazły się anioły, które zaoferowały się z pomocą


My też planujemy kupić używany. Tylko jeszcze nie mam pojęcia jaki


Wstawiam aktualizację ciążowego brzuszka To 21 tydzień (20+3)
Zdjęcie w białej bluzce z dzisiaj rana.
Zdjęcie w czarnej z wczorajszego wieczora.
ojjjj ja też bardzo dużo zamawiam przez internet.Meble, wyposażenie i armaturę

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

ja ostatnio kupiłam kilka rzeczy typu "przewijak"( w sensie nakładki, a nie mebla), rożek, prześcieradła itp.ale to dlatego,że akurat były dni niemowląt w Smyku i dodatkowo to wszystko było tańsze niż na stronie producenta i Allegro. A wzór i tak mam uniseks,bo ta taki mi się podobał aaa i śpiworek do fotelika
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 16:06   #1069
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
super
jaka to firma, nie kojarzę chyba w Polsce

Ja też kupiłam pół wózka nową spacerówkę i dokupię sobie samą gondolkę używaną,bo to spora różnica w cenie, a jednak gondolki się tak nie niszczą jak spacerówki



ojjjj ja też bardzo dużo zamawiam przez internet.Meble, wyposażenie i armaturę

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

ja ostatnio kupiłam kilka rzeczy typu "przewijak"( w sensie nakładki, a nie mebla), rożek, prześcieradła itp.ale to dlatego,że akurat były dni niemowląt w Smyku i dodatkowo to wszystko było tańsze niż na stronie producenta i Allegro. A wzór i tak mam uniseks,bo ta taki mi się podobał aaa i śpiworek do fotelika
Jane, model muum to taka hiszpańska firma, tu u nas bardzo popularna, i mają dobre rzeczy Nie wiem czy w Polsce jest...
W ogóle na początku myślałam kupić wózek w Polsce, ale potem bawić się z tym wysyłaniem, pakowaniem..nieeee. A że trafiła się naprawdę dobra okazja to kupione i z głowy. No i kolor też neutralny, a wkładki ze środka mogę wymienić, chociaż te co są też mi się podobają, więc w sumie nie widzę potrzeby. We wtorek mam połówkowe i dowiem się kto tam mi brzuch wynajmuje a w czwartek do Polski już!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 17:29   #1070
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
ojjjj ja też bardzo dużo zamawiam przez internet.Meble, wyposażenie i armaturę
My prócz mebli też wszystko kupiliśmy przez internet (głównie allegro) Chyba zostało mi to od czasu pandemii, kiedy sklepy były pozamykane i przerzuciłam się na zakupy on-line.

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
We wtorek mam połówkowe i dowiem się kto tam mi brzuch wynajmuje a w czwartek do Polski już!
Zazdroszczę wyjazdu do Polski My dopiero na początku sierpnia.

Dzisiaj zrobiłam zakupy ciuszkowe dla maleństwa. Dostałam torbę ubrań od kolegi z pracy, było dużo spodni i bluzek, więc tego nie będę musiała kupować. Zamówiłam na sinsay i smyk body i pajacyki.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 20:06   #1071
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Jak tak czytam o wyprawkach to muszę przyznać, że ogromnie się cieszę, że większość rzeczy mam. Wtedy bardzo mnie to stresowało. Te wszystkie decyzje co kupić, jakie, czy w ogóle się przyda. No jest to sporo roboty i, co tu ukrywać, kasy. My mamy ten wózek ze zdjęcia, razem ze spacerówką. Chciałam koniecznie wózek retro i przyznam, że na naszych wiejskich drogach sprawdza się super. Dokupiliśmy później dodatkowo spacerówkę Joie. Kolor jest unisex, w środku w gondoli mamy dodatkowy materacyk szary w kotwice - też się nada bez względu na płeć. Z większych rzeczy mamy wszystko, ale musimy kupić łóżko małej bo oddaje swoje maleństwu. Więc wydatek i tak będzie i to większy bo że to łóżko na lata to nie chcę tym razem używki.

Butterfly, kiedy masz połówkowe? Aga ma we wtorek, ja w środę i czwartek - to w końcu będzie pewność co do płci. Ciekawa jestem bardzo czy nam się jeszcze jakiś mały mężczyzna ujawni.Screenshot_20230701_205855_Samsung Internet.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 21:42   #1072
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Jak tak czytam o wyprawkach to muszę przyznać, że ogromnie się cieszę, że większość rzeczy mam. Wtedy bardzo mnie to stresowało. Te wszystkie decyzje co kupić, jakie, czy w ogóle się przyda. No jest to sporo roboty i, co tu ukrywać, kasy. My mamy ten wózek ze zdjęcia, razem ze spacerówką. Chciałam koniecznie wózek retro i przyznam, że na naszych wiejskich drogach sprawdza się super. Dokupiliśmy później dodatkowo spacerówkę Joie. Kolor jest unisex, w środku w gondoli mamy dodatkowy materacyk szary w kotwice - też się nada bez względu na płeć. Z większych rzeczy mamy wszystko, ale musimy kupić łóżko małej bo oddaje swoje maleństwu. Więc wydatek i tak będzie i to większy bo że to łóżko na lata to nie chcę tym razem używki.

Butterfly, kiedy masz połówkowe? Aga ma we wtorek, ja w środę i czwartek - to w końcu będzie pewność co do płci. Ciekawa jestem bardzo czy nam się jeszcze jakiś mały mężczyzna ujawni.Załącznik 7791369

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam identyczny wózek i był świetny.Tylko po prostu już mi się znudził taki model no i niestety nie był łatwy w składaniu.Ale fakt,najlepiej się nim jeździło i podbijało.

ja mam 10 lipca
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 08:44   #1073
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Jak tak czytam o wyprawkach to muszę przyznać, że ogromnie się cieszę, że większość rzeczy mam. Wtedy bardzo mnie to stresowało. Te wszystkie decyzje co kupić, jakie, czy w ogóle się przyda. No jest to sporo roboty i, co tu ukrywać, kasy. My mamy ten wózek ze zdjęcia, razem ze spacerówką. Chciałam koniecznie wózek retro i przyznam, że na naszych wiejskich drogach sprawdza się super. Dokupiliśmy później dodatkowo spacerówkę Joie. Kolor jest unisex, w środku w gondoli mamy dodatkowy materacyk szary w kotwice - też się nada bez względu na płeć. Z większych rzeczy mamy wszystko, ale musimy kupić łóżko małej bo oddaje swoje maleństwu. Więc wydatek i tak będzie i to większy bo że to łóżko na lata to nie chcę tym razem używki
Wczoraj kupiłam kilka pajacyków, body z długim rękawem, półśpiochy, wszystko w promocyjnych cenach a uzbierało się 500 zł.
Znajomi z Polski mają wózek i zaproponowali, że mogą nam dać, bo i tak stoi na strychu. Odwiedzimy ich latem to obgadamy sprawę i się zobaczy. Jeszcze musimy wanienkę nabyć do kąpieli (już oglądałam i chciałabym taką na stojaku) i małą dostawkę do łóżka.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 12:31   #1074
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Jak tak czytam o wyprawkach to muszę przyznać, że ogromnie się cieszę, że większość rzeczy mam. Wtedy bardzo mnie to stresowało. Te wszystkie decyzje co kupić, jakie, czy w ogóle się przyda. No jest to sporo roboty i, co tu ukrywać, kasy. My mamy ten wózek ze zdjęcia, razem ze spacerówką. Chciałam koniecznie wózek retro i przyznam, że na naszych wiejskich drogach sprawdza się super. Dokupiliśmy później dodatkowo spacerówkę Joie. Kolor jest unisex, w środku w gondoli mamy dodatkowy materacyk szary w kotwice - też się nada bez względu na płeć. Z większych rzeczy mamy wszystko, ale musimy kupić łóżko małej bo oddaje swoje maleństwu. Więc wydatek i tak będzie i to większy bo że to łóżko na lata to nie chcę tym razem używki.

Butterfly, kiedy masz połówkowe? Aga ma we wtorek, ja w środę i czwartek - to w końcu będzie pewność co do płci. Ciekawa jestem bardzo czy nam się jeszcze jakiś mały mężczyzna ujawni.Załącznik 7791369

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam podobnie, też się cieszę że większość rzeczy mamy, dlatego się nie stresuje i na spokojnie czeka z zakupami. Z takich większych to musimy wózek kupić, trzeci fotelik dla syna bo z drugiego zaraz wyrosnie to zwolni bazę pod łupinę. Przewijak na łóżeczko, jakąś małą komodę na ubranka. Ubranka muszę przejrzeć po synie, część na pewno się nada dla córki z tych pierwszych rozmiarów. Reszty trzeba będzie się pozbyć. Chyba że w środę na połówkowychy okaże się że jednak z dziewczynki zrobił się chłopak to bym się uśmiała ostatnio już się nie powstrzymałam i pare dziewczescych ciuszków zamówiłam, jutro pewnie będą do odbioru. Coś więcej to później będziemy kupować, najpierw jeszcze synek musi się dowiedzieć że zostanie starszym bratem będziemy mówić pewnie za 2 tyg jak na l4 pójdę.
Zauważyłam że coraz ciężej wchodzi mi się po schodach w takich sytuacjach zwłaszcza żałuję że nie mamy domu parterowego :p
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 12:41   #1075
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Mi kupowanie ubranek sprawia ogromna przyjemność Ale chyba skompletowałam już wszystko na start w rozmiarach 56, 62. Z H&M 50. Nakładam sobie już bana na ciuszki Wszystko mam biel, beż i jasny róż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 13:28   #1076
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, dziś kupiliśmy wózek z drugiej ręki ale stan naprawdę rewelacyjny, 3 w , w tym fotelik nowy, użyty raz (dostali w prezencie inny) i z bazą. I mega się cieszę. Chciałam kupić we wrześniu jak wrócę z Polski ale znalazłam wczoraj ogłoszenie do tego, umówiliśmy się na dziś na oglądanie i od razu wzięliśmy bo naprawdę warto było! Załącznik 7791338Załącznik 7791337

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny kolor wózka, w sumie i dla dziewczynki i dla chłopca będzie ok. My będziemy mieli po siostrzeńcu, siostra się zaoferowała .

Na razie mam kilka ciuszków, body z krótkim rękawem (z długim muszę dokupić), kaftaniki i pajacyk. Wszystkie w rozm. 62. z Pepco. Muszę jeszcze dokupić coś w 56, ale dziecko raczej będzie duże, więc nie będę się rozpędzać . Chyba w 56 kupię ubranka tylko do szpitala.

Jutra idę zapisać się do szkoły rodzenia, muszę zmienić położną, to zajęcia będą bezpłatne. Kurs startuje od 13.07. Chciałam iść wtedy na krzywą cukrową, ale pójdę najwyżej 14.07, w 24+2. Oby tylko wyniki przyszły do wizyty u lekarza, bo różnie to bywało

Edytowane przez izan1222
Czas edycji: 2023-07-02 o 13:30 Powód: .
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 15:31   #1077
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Piękny kolor wózka, w sumie i dla dziewczynki i dla chłopca będzie ok. My będziemy mieli po siostrzeńcu, siostra się zaoferowała .

Na razie mam kilka ciuszków, body z krótkim rękawem (z długim muszę dokupić), kaftaniki i pajacyk. Wszystkie w rozm. 62. z Pepco. Muszę jeszcze dokupić coś w 56, ale dziecko raczej będzie duże, więc nie będę się rozpędzać . Chyba w 56 kupię ubranka tylko do szpitala.

Jutra idę zapisać się do szkoły rodzenia, muszę zmienić położną, to zajęcia będą bezpłatne. Kurs startuje od 13.07. Chciałam iść wtedy na krzywą cukrową, ale pójdę najwyżej 14.07, w 24+2. Oby tylko wyniki przyszły do wizyty u lekarza, bo różnie to bywało

wiesz co, te maluchy są zawsze jeszcze takie "przykurczone"-nóżki dają do siebie i tak naprawdę nawet przy większych dzieciach to 56 starcza na jakieś 3 tygodnie.Przynajmniej u moich mniej-więcej na tyle starczały. Zarówno przy córce (57 cm długości przy urodzeniu) i synu (58 cm przy urodzeniu).Także ciężko ryzykować stwierdzenie, że 56 to tylko do szpitala, bo zazwyczaj jeszcze trochę czasu są to takie kurczaki, na których wszystko wisi.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 16:03   #1078
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
wiesz co, te maluchy są zawsze jeszcze takie "przykurczone"-nóżki dają do siebie i tak naprawdę nawet przy większych dzieciach to 56 starcza na jakieś 3 tygodnie.Przynajmniej u moich mniej-więcej na tyle starczały. Zarówno przy córce (57 cm długości przy urodzeniu) i synu (58 cm przy urodzeniu).Także ciężko ryzykować stwierdzenie, że 56 to tylko do szpitala, bo zazwyczaj jeszcze trochę czasu są to takie kurczaki, na których wszystko wisi.
Hmm te ubranka z Pepco wydają się małe jak na rozmiar 62. Wydaje mi się tam zaniżona rozmiarówka, ale pewnie dokupię jeszcze w innych sklepach 56.

A jakie pieluchy polecacie? Tetrowe czy lepiej muślinowe? Czy oba rodzaje i po ile sztuk się przydają?
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 17:30   #1079
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Hmm te ubranka z Pepco wydają się małe jak na rozmiar 62. Wydaje mi się tam zaniżona rozmiarówka, ale pewnie dokupię jeszcze w innych sklepach 56.

A jakie pieluchy polecacie? Tetrowe czy lepiej muślinowe? Czy oba rodzaje i po ile sztuk się przydają?
Z pepco rozmiarówka moim zdaniem wypada do danego rozmiaru, czyli np 56 to jak dziecko ma 56 cm to może być. Już przymałe, h&m np ma większą, tam wypada raczej od momentu kiedy dziecko osiągnie dany wzrost zaczynają być dobre.

Pieluchy takie i takie tetra do wycierania przy ulewaniu głównie się przydaje, muslinowa np żeby podłożyć pod dziecko gdy gdzieś kładziemy, ja też np pod główkę do spania dawałam że jak się uleje to na pieluchę i raczej nie trzeba całego prześcieradła wymieniać.

Ja też pamiętam że 56 na długo dość mi wystarczylo, ale u mnie młody miał 52 jak się urodził i do kupowałam na 52 już po urodzeniu parę sztuk bo wszystkie inne wisiały. Wcześniej z 52 to malutko miałam, zaczynałam głównie od 56
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 17:57   #1080
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

A te ubranka z Pepco dają radę po praniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-14 12:46:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.