Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-06, 12:03   #1
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Arrow

Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny kolor?


Witajcie dziewczyny.
Jaki kolor torebki (i dodatków) dobrać do zimowej sztruksowej kurtki -płaszczyka w kolorze karmelowo-brązowym i lekko ją wystylizować na bardziej szykowną?
Kurtka (niestety nie mam możliwości zrobienia zdjęcia) jest do połowy ud, dopasowana, w stylu casual, ale ma np. zaszewki i kieszonki, kaptur z futerkiem. Mam już zestaw sportowy - wełniana czapka i szal w kolorze miętowym, teraz zależy mi na czymś w stylu "city" , bardziej eleganckim.
Myślałam nad żywą czerwienią, buty na 100 będę mieć brązowe lub czarne. Widziałam w H&m zgrabne torebki, zwłaszcza czerwona prezentowała się ślicznie. Kolory - ciemny brąz i czerwony (wklejam aukcje z allegro, na których notabene cena jest znacznie zawyżona, a kolory przekłamane).
Ale czy czerwień nie będzie oklepana? I co do niej dodać, aby zestaw był bardziej elegancki? Czerwony beret, szal i torebka, a buty brązowe? Nie będzie zbyt przeładowane czerwienią?
A może postawić na klasykę? Brąz będzie zawsze aktualny i do większości rzeczy pasuje.
Jak ożywić kurtkę dodatkami, aby całość prezentowała się modnie?

http://www.allegro.pl/item265113726_...ka_torba_.html
http://www.allegro.pl/item260145086_...zna_torba.html
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:16   #2
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

nikt nie podpowie?
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:46   #3
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

fajna torba ja osobiscie bym kupila taka klasyczna zawsze sie przyda czerwona fajna
pozdrawiam serdecznie
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:50   #4
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

fajna ta czerwona, ale rzeczywiscie jak bedziesz miec czerwony beret szalik itepe to moze byc troche przydużo
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 17:02   #5
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

Podoba mi sie czerwona torebka, mysle, ze bedzie bardzo pasowac do brazowego plaszcza (uwielbiam takie polaczenie). Reszta dodatkow moze jasny braz.
Pozdrawiam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:38   #6
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

Obie torebki sa fajne ale ja wybralabym brazowa wlasnie ze wzgledu na wieksze mozliwosci jej noszenia. Czerwien jednak potrzebuje ograniczen. Do tego karmelowo-brazowego plaszczyka (oprocz brazu i czerwieni) mysle, ze bedzie pasowal tez kolor pomaranczowy i jego odcienie. Ozywi stroj i na pewno moze dodac energii zimowa pora
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:43   #7
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

Czerwona jest taka wyrazista, fajnie ożywi strój, ale jak już dziewczyny mówiły - ciemna bardziej praktyczna.
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 15:47   #8
Lulu.
Rozeznanie
 
Avatar Lulu.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 914
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

Czarna mi się bardziej podoba.
__________________
Ubrania :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207295

Dokładka !

27.09 ! .
Lulu. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:59   #9
Joniss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 67
GG do Joniss
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

Ja osobiście wybrałabym czarną, bo tylko taka pasowałaby do moich ciuchów, ale ta czerwona... mmm ekstra
Joniss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 16:09   #10
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

Cytat:
Napisane przez Lulu. Pokaż wiadomość
Czarna mi się bardziej podoba.
Cytat:
Napisane przez Joniss Pokaż wiadomość
Ja osobiście wybrałabym czarną, bo tylko taka pasowałaby do moich ciuchów, ale ta czerwona... mmm ekstra
Torebka z linku jest brazowa nie czarna
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 17:53   #11
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

Proponuję torebeczkę ciemno brązową
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 22:35   #12
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

Fajne są te torebki, moja kolezanka ja ma. Szkoda, że na all tak windują ceny bo ona kosztuje 59 zł :/

I proponowalabym bardziej brązową, jest klasyczna i zawsze ja potem później mozesz nosić. A płaszcz możesz ozdobić fajnym szalikiem i rękawiczkami
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 22:40   #13
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

czerwona torebka bardzo mi sie podoba, widziałam ja na zywo i naprawde warta zakupu tyle, że na allegro sprzedający troche przesadził z tą ceną bo jak wspomniała ishtar ona kosztuje w rzeczywistości 59.90:/
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 20:43   #14
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

Dziękuję za podpowiedzi. Właśnie czerwona jest śliczna, na żywo dużo ładniejsza niż na zdjęciu - zwraca uwagę, brązowa już tak nie rzuca się w oczy. Nie wiem jak to fajnie wszystko ze sobą połączyć. Może tylko torebka i szal powinny mieć czerwony akcent, ewentualnie rękawiczki, a czapka i buty brąz?
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 23:36   #15
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Zestaw zimowy i torebka z h&m-czy warto kupić?czy postawić raczej na klasyczny

Ja kupiłabym czerwoną, jest wyraźna, elegancka, zawsze modna podobnie jak brąz, ale brąz jest spokojny i nie tak wyrazisty jak czerwień. Mozesz nosic dodatki jak chcesz, teraz nie musisz miec idealnie dobranego szalika, rękawiczek, mozesz miec czerwona torbe, czerwony szale ale np. brązowe buty i rekawiczki i bedzie ładnie (tylko wybieraj ciemny czekolaowy braz). Pozdrawiam
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.