Jak zrobić balejaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 08:36   #1
harrietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 76

Jak zrobić balejaż?


Witam.

Moja siostra chciała abym zrobiła jej balejaż - o ile się nie mylę uzywa się do tego folii . Pasemka potrafię zrobić ale nie mam pojęcia jak zabrać się do tego balejażu.

Będę wdzięczna za porady, może jest jakas stronka gdzie podają sposób wykonania.
harrietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 16:52   #2
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: Jak zrobić balejaż?

Balejaż w domu to chyba nie najlepszy pomysł- do tego trzeba mieć wprawę. Może się nie udać i co wtedy?
Jeśli koniecznie chcesz to robi się mniejwiecej tak: dzieli się włosy zwykle na cztery partie(dwie po bokach i tył dzieli się na dwa), wybieranie pionowych pasm zaczyna się od dołu, z tego podłużnego pasma wyciąga się grzebieniem kilka małych(równo od siebie oddalonych), daje się je na folię, pokrywa farbą 1 koloru. Następnie bierze się następne pasmo podłużne nad poprzednim, wybiera się z niego mniejsze pasemka, kładzie na nie 2 kolor. Później się powtarza, przechodzi do następnej partii włosów Mam nadzieję że bardzo nie zamotałam dodałabym zdjęcie ale mam chwilowo nieczynny skaner
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.