jak wrócić do normalnego koloru ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 18:50   #1
equi
Raczkowanie
 
Avatar equi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128

jak wrócić do normalnego koloru ?


witam, otóż mam problem, który przysporzyż mi w ten weekend gigantycznych stresów. poszłam w piatek do fryzjerki z nadzieja na pofarbowanie włosów na ciemny rudy. fryzjerka nałożyła farbę, ale zamiast rudego wyszedł mi miedziany, wręcz powiedziałabym czerwony. nastepnego dnia zaraz rano telefon znów do niej i balsamem kolorystycznym (brązem umiarkowanym) włosy zostałe przyciemnione, ale wyglądały równie okropnie - taki ciemny miedziany, cos jak rubinowy. tak więc dzisiaj rano znów do fryzjera (innego) i tym razem znów farbą - ciemnym brązem - potraktowano mi włosy i mam teraz mega ciemny brąz, prawie że czarny z refleksami takiego rubinu, taki ciemny kasztan z refleksami miedzianymi. kolor mi się nadal bardzo nie podoba i nie wiem teraz co robić, bo czekąc aż odrosną to bez sensu, poza tym jak odrosty będą wyglądać. przefarbowac nie dam rady, bo mój naturalny to brąz ciemny, ale nie ż tak ciemny jak teraz mam. znów odbarwiać się noje po 3 farbowaniach. cóż robić? czy może poczekać aż się kolor trochę zmyje/spłowieje i co wtedy robić?

jstem zdesperowana, nic tylko płacze cały weekend przez głupie włosy. załączam linki do fotek przed i po, przepraszam ze niektóre sa kiepskiej jakości ale pożyczyłam lustrzankę.

z góry dzięki za pomoc

http://img696.imageshack.us/gal.php?g=1101516.jpg
(fotki sa nie po kolei ale myśle, że łatwo sie domyśleć które są które, przepraszam za słabej jakości fotki po 2 i 3cim farbowaniu, ale robione były kamerka - nei widac refleksów, jedynie ton włosów)
equi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 08:25   #2
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: jak wrócić do normalnego koloru ?

mam tens am problem, chciałam jaśniejszy brąz, wiec pozłam do fryzjera, straciłam kupę kasy, a dalej mam widoczny 7 cm odrost i niżej ciemny brąz ;/ nic się nie zmieniło nie wiem już co zrobić
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 08:35   #3
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: jak wrócić do normalnego koloru ?

Moze i zabrzmi to banalnie ale wygladasz bardzo dobrze!
Nie kombinuj wiecej, daj wlosom odpoczac, jesli przeszlas dekolor to kolor na bank sie wyplucze i za okolo 2-3 tygodnie polozysz sobie jasniejszy kolorek.
Wiem z doswiadczenia, bardzo zmarnowalam swoje wlosy.
Dbaj o nie bo sa przesuszone, myj codziennie to szybciej kolor sie wyplucze i nic na razie nie rob, bo jedynym wyjsciem bylaby dekoloryzacja i pewnie mialabys wlosy do brody, pokruszone
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 12:23   #4
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: jak wrócić do normalnego koloru ?

o rety, dziewczyno, ten pierwszy, jak go określiłas miedziany, był absolutnie przepiękny! Lśniący, żywy, wielowymiarowy. Po co to było przyciemniac do jakiegos ciemnorudego. O ile zrozumiałam, za bardzo odcien szedł w czerwienie i chciałąs barzdiej ciepły kolor? Wypłukałby się do takiego ciepłego kolorku, czerwienie juz tak mają. A ten czarny tez jest intrygujący i był robiony tonerem, wiec za kilka dobrych myc, bedziesz miała cos w odcieniu ciemnego rudego brązu i bedzie sie nadal wypłukiwac.
Nie załamuj się! Jest bardzo ładnie. Szkoda, ze tak ciemno, ale na pewno zjaśnieje z kazdym myciem. Wiec radze Ci teraz nie kombinowac z rozjasniaczami u fryzjerów, tylko pomyc szamponem przeciwłupieżowym i czekac az same zmienia kolor. Potem nałozysz jakąs farbę typu color 100% czy xxl i będziesz miała rudy co się zowie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:59   #5
equi
Raczkowanie
 
Avatar equi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Dot.: jak wrócić do normalnego koloru ?

Dzięki dziewczyny! W sumie pewnie macie częściowo racje z tym pierwszym kolorem - znajomi tez mi mówią, że było super i że mogłam nic nie robić, ale ja byłam troche przerażona taka zmianą i własnie tym, że wpadał ten kolor w czerwień, nie pomyślałam, że po jakimś czasie by się 'sprał' częciowo. No ale człowiek uczy się na błędach. Może za kilka lat znów się odważe na jakiś odcień rudego.

Na razie faktycznie musze się przyzwyczaić i ponosić obecny kolor, bo nawet bym się bała cokolwiek z nimi jeszcze robić, bo skórę mam tak wysuszoną, że jak marszcze brwi to czuje jak mi się skóra na głowie 'ciągnie'. Muszę się przejść do apteki i zaopatrzyć w coś do wsmarowywania w skórę głowy, a poza tym już zamówiłam na allegro odżywki regenerujące z Welli i Kerastase.

Chyba po prostu nie do końca dojrzałam do takiej drastycznej zmiany, jeszcze za bardzo sie przejełam tym wszystkim, tym, co inni pomyśl czy tym, że wszyscy będa siepatrzec na ulicy, bo mam taki wyrazisty kolor. Następnym razem będę mądrzejsza

Z tym, że wolałabym na razie się kierować raczej ku powróceniu do mojego naturalnego brązu własnie, a odłożyć kolory rude na przyszłość, da radę na jasniejszy za jakis czas pofarbować?
equi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 07:26   #6
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: jak wrócić do normalnego koloru ?

Da rade ten sie splucze i pofarbujesz na jakis jasny braz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 11:17   #7
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: jak wrócić do normalnego koloru ?

to przecież nie Twoja wina. To fryzjer ma się znac na włosach. Powinien Cię uspokoic i powiedziec, ze taki kolor spiera się na rudo. Obecny też się tak wypierze. Używaj odzywek do włosów farbowanych a szamponu przeciwłupiezowego. Kolor Ci szybko zejdzie, ale zachowasz blask włosa. Bedzie super.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.