Czy ktoś wie cokolwiek na temat AXA Ubezpieczenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-21, 09:57   #1
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812

Czy ktoś wie cokolwiek na temat AXA Ubezpieczenia?


Witajcie, pytałam wprawdzie na wątku o ubezpieczeniach,ale tam cisza i stwierdziłam, że nowy wątek może znajdzie się z większym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że moderatorzy nie wrzucą mi tego do ogólnego wora ubezpieczeń. Chodzi mi o ubezpieczenie samochodu w AXA. Wg kalkulatora na ich stronie wyszło mi że mielibyśmy płacić 746zł za OC + NWW + Zielona Karta + holowanie + ubezpieczenie dla zwierzaka (cały pakiet). Czyli naprawdę niewiele, zwłaszcza, że zniżek u nas brak, a jeszcze zwyżki za wiek, bo dopiero 22 lata na karku. Tanio nas wyszło również w HDI, ale o prawie 150zł więcej ze wszystkim. W AXA wg tego co pisze na stronie nawet raty się opłacają... przy 4 ratach wychodzi ogólnie tylko 60zł drożej niż płacąc w całości, natomiast w HDI Asekuracja przy dwóch ratach jest o 250zł więcej. Niestety brakuje nam jakiś opinii, kogoś kto miał z AXA do czynienia. Ponoć jest to światowa firma, dobrej renomy poza granicami kraju, gdyż u nas dopiero jest od roku i mało osób miało z nimi do czynienia. Czy ktoś może napisać coś więcej? Może osobiście tam ubezpieczał autko, albo zna opinię znajomych, rodziny itd. Z góry wszystkim dziękuje i czekam na jakieś info Cokolwiek wiecie to piszcie
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania







Edytowane przez bassienkaw
Czas edycji: 2007-10-21 o 09:58 Powód: masło maślane - poprawka
bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 10:31   #2
zmyslyiemocje
Wtajemniczenie
 
Avatar zmyslyiemocje
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 247
Dot.: Czy ktoś wie cokolwiek na temat AXA Ubezpieczenia?

Odpowiedzialam już Ci na priva, ale powtórze może dla innych zainteresowanych. Całą procedurę ubezpieczenia zrealizowałam przez telefon. Z racji tego, że mam poniżej 25 lat, prawojazdy krocej niż 2 lata w Axie wyszlo mi najtaniej, czyli 1099zł. Na stronie Axy rzeczywiście można wypełnić formularz, który w 100% przynajmniej w moim wypadku pokrył sie z wyliczeniem, ktore zrobił mi ich konsultant. Podpisywać umowy u nich nie trzeba, wystarczy zadzwonić, podać swoje dane a oni w 30min po telefonie wysyłają na maila umowę, którą razem z dowodem wpłaty i ją wydrukowaną mozna w razie konieczności pokazać Policji. Ja w 3 dni po wpłacie dostałam oryginalne ubezpieczenie przesłane Poczta. Poki co jestem zadowolona
Pozdr.
zmyslyiemocje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 21:30   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Czy ktoś wie cokolwiek na temat AXA Ubezpieczenia?

powiem tak: OC bralabym tam gdzie najtaniej. nie wazne w jakiej firmie. jesli bedzie stluczka to nie ty sie bedziesz z firma uzerac, bo z OC nie ty dostajesz odszkodowanie tylko ofiara ewentualnego wypadku. a jak ty jestes ofiara to bedziesz uzerac sie, badz nie, z firma, w ktorej ma ubezpieczenie sprawca wypadku. co innego z AC. tu juz lepiej wybrac sprawdzona firme.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 21:40   #4
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Czy ktoś wie cokolwiek na temat AXA Ubezpieczenia?

hmmm jutro możliwe, że zadzwonię tam do AXA i dowiem się co i jak... my chcemy tylko OC, bo AC i tak nas nie obejmuje, nasze autko to staruszek
Dziękuje lain za informacje Pozdrawiam serdecznie
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:01   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Czy ktoś wie cokolwiek na temat AXA Ubezpieczenia?

Ja też chyba przejdę do AXA... Ubezpieczenie konczy mi sie w maju, ale juz teraz robie male rozeznanie... No i w AXA mi wyszlo najkorzystniej, tzn ok. 400 zł mniej niz u obecnego ubezpieczyciela na starych warunkach... I chyba zaplace z góry za caly rok, niewielka to oszczednosc, ale przynajmniej bede miala spokoj na całe 12 miesięcy .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:37   #6
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Czy ktoś wie cokolwiek na temat AXA Ubezpieczenia?

Ja tez ubezpieczyłam autko w AXA, nie mam zniżek na OC i tam wyszło mi najtaniej, mimo ze wpłacam w 4 ratach. Przy OC patrzy sie gdzie jest najtaniej, a oni są konkurencyjni, więc myslę że warto. Sprawnie i szybko wszystko załatwiłam.
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:46   #7
marcineke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoś wie cokolwiek na temat AXA Ubezpieczenia?

Sposob na 100zl znizki w axa! Podaje sposob jak mozna uzyskac znizke w axa ubezpieczenia. Promocja w AXA "Poleć AXA Ubezpieczenia znajomym".

Podając nr mojej polisy dane usunięte przez moderatora uzyskasz dodatkową zniżkę
50zl (OC lub AC) lub 100zl (pełen pakiet) na ubezpieczenie twojego auta!

Wejdź na stronę https://www.axa.pl/quote/index.aspx Wybierz na wstępie opcję -

"Nie jestem klientem.
Chce powołać się na numer polisy Klienta AXA"

lub jak dzwonisz na 9522 to powiedz ze chcesz sie powolac na polise znajomego!

Pamiętaj aby powołać się na powyższa promocje i podaj nr dane usunięte przez moderatora

Nie jest to zadna reklama, podaje sposob na tansze ubezpieczenie!
Oczywiście na tym skorzystają dwie strony Ty-rabat 50 lub 100 zł ja 50 zł i tak polecając się jeszcze można obnizyc koszt polisy.

Pozdrawiam

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2009-10-14 o 09:28 Powód: nieopłacona reklama
marcineke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 12:58   #8
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Czy ktoś wie cokolwiek na temat AXA Ubezpieczenia?

Hmmm...Mój TŻ miał wykupioną polisę OC+NNW + Zielona Karta + holowanie + ubezpieczenie dla zwierzaka w AXA. W momencie ubezpieczania oni właśnie oferowali najniższą stawkę. Wszystko było ok, póki nie stanęło mu z nieznanych przyczyn auto. Po prostu nie odpaliło i tyle. Zadzwonił do AXY i się okazało, że mu nie scholują za darmo amochodu, bo ubezpieczenie tego nie obejmuje (już nie pamiętam, co dokładnie obejmowało, ale wydaje mi się, że scholowali by auto tylko jeśli by miał wypadek). Wypadku nie ma - radź sobie sam. Ale ok, w sumie gdzieś tam to jest logiczne...Ale kiedy ta polisa miała się już skończyć, to wydzwaniali do niego, pisali maile i zaproponowali mu "bardzo atrakcyjną" stawkę o 4% mniej, niż zapłacił rok temu!! To była jakaś kpina! A gdzie zniżka 10%, dbanie o klienta, chęć zatrzymania go? Nawet mail do nich nic nie dał i mój TŻ po prostu zmienił ubezpieczyciela, który zaproponował mu jako nowego klientowi znacznie korzystniejszą stawkę, niż AXA. To tak tylko ku przestrodze: zawsze sprawdzajcie oferty innych ubezpieczycieli przed upływem terminu ważności polisy, bo może się okazać, że korzystniej będzie go zmienić...


UPS... Dopiero teraz zauważyłam, że to stary wątek Ale może się komuś przyda
anntab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:26   #9
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: Czy ktoś wie cokolwiek na temat AXA Ubezpieczenia?

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
UPS... Dopiero teraz zauważyłam, że to stary wątek Ale może się komuś przyda
Ja z Axa nie miałam jeszcze do czynienia, jeśli ktoś ma wątpliwości to zawsze lepiej użyć kalkulatora, sprawdzić kilka stron zanim podejmie się decyzję, poczytać opinii ludzi
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 07:03   #10
moniszym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś wie cokolwiek na temat AXA Ubezpieczenia?

Masz już sporo odpowiedzi, mimo to ja też się dopiszę .

Mam ubezpieczenie gdzie indziej / nie mieliśmy wyjścia, ubezpieczenie było przy kredycie na auto w pakiecie/ natomiast mój mąż jest bardzo zadowolony z OC AXY jak i kilku jego znajomych. Auto męża jest używane i dość wiekowe, podobnie jak Twoje, stąd tylko OC. Niska cena, proste procedury.

Pozdrawiam,
Monia

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2022-05-10 o 21:34
moniszym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.