Fryzjer - Szczytno i okolice (Olsztyn) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 13:54   #1
Kasiaczek1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 31

Fryzjer - Szczytno i okolice (Olsztyn)


Witam
W listopadzie wychodzę za mąż, ślub odbędzie w Brajnikach niedaleko Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie). I usilnie poszukuje sprawdzonego fryzjera w tych okolicach, znajomi polecają fryzjerów z Olsztyna, ale musialabym jechac 40km w jedną stronę i troche to kłopotliwe. Wiec szukam fryzjera na miejscu lub takiego który mogłby dojechac. Dziewczyny z okolic pomóżcie proszę! Mieszkam w Katowicach i większość spraw załatwiam na odległość, więć ciężko mi samej coś znaleźć.
Mam długie i dość niesforne włosy, na ślub chciałabym proste upięcie, jakiś kok bez udziwnień. Polecić proszę kogoś Będę wdzięczna za każdą sugestię.
Pozdrawiam serdecznie
Kasiaczek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:31   #2
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Fryzjer - Szczytno i okolice (Olsztyn)

Mogę Ci podać numer do fryzjera w szczytnie, to jest już jakieś 18 km a nie 40. osobiście nie wiem czy dojeżdżają do klienta ale może by można była się ugadać.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 22:11   #3
Kasiaczek1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzjer - Szczytno i okolice (Olsztyn)

Bardzo proszę! i telefon i adres też by sie przydal - bede akurat w ten weekend w Olsztynie. A to sprawdzona osoba?
Kasiaczek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 16:14   #4
Andziuteks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Szczytno i okolice (Olsztyn)

http://www.makeupownia.eu/index.php/kontakt.html
Ja wychodzę za mąż 1 września i razem ze swoją świadkową będziemy się czesać i malować, ja jeszcze dodatkowo będę malować paznokcie, w Olsztynie w tym studiu, do którego przesłałam linka. Dziewczyna ma bardzo pozytywne recenzje wśród Olsztynianek, czasem trudno o termin Ponieważ sama mieszkam w Szkocji i przyjeżdżam do Olsztyna kilka dni przed ślubem załatwiam sprawy przez maila i telefonicznie. Mam bardzo dobry kontakt ze studiem, Pani odpowiada na maile, ułożyła mi harmonogram z godzinami, kiedy która będzie czesana i malowana Jeśli będziesz chciała zobaczyć efekty po ślubie wstawię kilka zdjęć naszych makijaży i fryzur
Pozdrawiam
Andziuteks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.