Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-03, 08:57   #3691
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Metaliki nie na co dzień, ale od święta mogą być

Metropolis, ze względu na kolory, nie kusiła mnie nawet w obniżonej cenie - na szczęście
lepsza ABH i Tor Faced obie w cenie metropolis

Ja osobiście wzięłam pierniczków bo na 100% będę używać wszystkich kolorów, w ND 1/3 by leżała ( poza tym ma ZA dużą pojemność - ja nie chcę takich wielkich cieni!)
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 09:00   #3692
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No właśnie!




Średnio, ale napisz o co chodzi




Ja bym tak chciała, ale ciężko mi dobrać zimne cienie, po pierwsze zniechęca mnie niezrozumienie tematu przez panie. Mówię: satynowe, pani mi pokazuje perłowe, mówię zimny kolor taki, a taki odcień,a pani mi pokazuje coś z pomarańczą, zniechęca mnie to okropnie na dodatek nie lubię już łazić po galeriach. Zakupy ubraniowe robię w większości w necie tu nie mogę, bo muszę zmacać jestem konkretna i tyle czasu spędzania w jednym miejscu ciężko mi jakoś dźwignąć, bo ewidentnie nie jest to moja pasja tylko mnie męczy No! się wypisałam
Więc jak już weszłam zdeterminowana i nic nie było to czar tego dnia minął

Rozwiązałam ten problem znajdując jutuberke idealnie w mojej kolorystyce i tonacji Mogę brać w ciemno to co poleca. W końcu znalazłam dzięki niej róż, który mi pasuje





Do brwi polecam kredkę NYX: https://www.douglas.pl/Makija%C5%BC-...ct_896719.html
Moim zdaniem lepsza niż Benefit.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 09:57   #3693
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
oglądałam też ten rozświetlacz ale wydał mi się blizniaczo podobny do Amrezy...
Mowa o tym w przecenie? https://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/...lacz-/P3895102
On jest różowy, Amrezy to złota jest, inna zupełnie.



Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
idę oblukać ten St.Tropez

ciekawe jak bym wyglądała w pomadce After Party

widziałam, ze na wyprzedaży była paleta Metropolis ND - ciekawe czy ktoś kupił za cene 269 zł
St. Tropez wydaje mi się podobny jak lip stobe z Hudy Angelic. No na zdjęciach wygląda idento. Mam go z setu ust, ale że ja zawsze jakiś błysk dam na oko to już potem matowe, kremowe pomadki.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2020-01-03 o 09:59
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 10:06   #3694
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Polecam jednak sprawdzać przy kasie - mnie się raz zdarzyło trafić na pokruszony brązer w paletce i teraz zawsze sprawdzam.
Trzymam kciuki, żeby przyjęli Ci reklamację.
Przez tyle lat mi się nie zdarzyło, że chyba uśpiłam swoją czujność i nawet o tym nie pomyślałam. Od teraz na bank będę sprawdzać


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
stacjonarnie kupowałaś? mi zawsze babeczki same sprawdzaja przed zakupem - wracaj do sklepu i reklamuj
Tak stacjonarnie, ale nie pamiętam żeby mi się zdarzyło ze Panie otwierałby i sprawdzały czy kosmetyki są całe.
Nie wiem czy warto jechać chyba będę musiała to przebolec chociaż strasznie nie lubię takich wad w paletkach. Straciłam ostatni cień w dolnym rzedzie, jakoś najmniej mi na nim zależało więc tyle dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 10:19   #3695
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Przez tyle lat mi się nie zdarzyło, że chyba uśpiłam swoją czujność i nawet o tym nie pomyślałam. Od teraz na bank będę sprawdzać




Tak stacjonarnie, ale nie pamiętam żeby mi się zdarzyło ze Panie otwierałby i sprawdzały czy kosmetyki są całe.
Nie wiem czy warto jechać chyba będę musiała to przebolec chociaż strasznie nie lubię takich wad w paletkach. Straciłam ostatni cień w dolnym rzedzie, jakoś najmniej mi na nim zależało więc tyle dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przezornie sobie sama w drodze do kasy sprawdzam, albo przy kasie tak jak kupowałam bronzer MJ. Cienie ABH są delikatne niestety. Zawsze mam w głowie, że mogło komuś wypaść z ręki na posadzkę
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 10:31   #3696
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Polecam jednak sprawdzać przy kasie - mnie się raz zdarzyło trafić na pokruszony brązer w paletce i teraz zawsze sprawdzam.
Trzymam kciuki, żeby przyjęli Ci reklamację.
Ja rok temu na podobnej promocji kupiłam cień Guerlain, odchodząc od kasy otworzyłam opakowanie, a tam zupełnie inny kolor w środku niż było opakowanie, dobrze że zdążyłam sprawdzić i babka mi wymieniła na właściwy; od tamtej pory wszystko sprawdzam jeszcze przed zapłatą w kasie
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 10:57   #3697
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Ja do brwi polecam kreskę wykrecana z golden rose i ostatniego ulubieńca też wykrecana kredke tylko z colourpop. Mam już kolejna sztukę kupiona na zapas. Mały minus pierwsza od połowy była wyrażona w środku, ale bez problemu zwrócili mi kasę. zainteresowała mnie ta nabla, o ktorej pisała, któraś z was. Może sie skuszę jak zuzyje to co mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-03, 11:00   #3698
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dodzwoniłam się do sephory, niestety pani na wszystko odpowiadała - nie wiem. Kiedy moje zamówienie wyjdzie? Nie wiem. Dlaczego tak długo? Nie wiem. Kiedy mam się go spodziewać? Nie wiem. No to po wuj ona tam siedzi i za co jej płacą? Generalnie jedyne co może zrobić to wysłać maila do magazynu.
No i cóż, dzwoniłam tam wczoraj o 9, dziś nadal bez zmian.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Moje powoli idzie inpostem Ciekawe jak to robią, że późniejsze zrealizowali, a te wcześniejsze jeszcze nie
Za to z D. w przygotowaniu.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 11:03   #3699
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Mowa o tym w przecenie? https://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/...lacz-/P3895102
On jest różowy, Amrezy to złota jest, inna zupełnie.





St. Tropez wydaje mi się podobny jak lip stobe z Hudy Angelic. No na zdjęciach wygląda idento. Mam go z setu ust, ale że ja zawsze jakiś błysk dam na oko to już potem matowe, kremowe pomadki.
Nie, chodzilo i ten limitowany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 11:33   #3700
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Moje powoli idzie inpostem Ciekawe jak to robią, że późniejsze zrealizowali, a te wcześniejsze jeszcze nie
Za to z D. w przygotowaniu.
Ja nadal czekam na wyslanie zamowienia z zary ktore zrobilam zaraz jakie wyprzedaz zaczęła. Skorzystalam do tego z aplikacji, a to zaesze wczesniej mozna zrobić niz na stronie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 11:41   #3701
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Nie, chodzilo i ten limitowany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy to ten?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m22441198_470743_hero.jpg (9,0 KB, 81 załadowań)
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-03, 11:48   #3702
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
udało mi sie dorwać on line limitowanego cushiona Diora - jestem baaardzo zadowolona

Który to limitowany?
Namówiłam mamę na Dreamskin i jest bardzo zadowolona. Kilka lat nie używała podkładu i w końcu coś jej pasuje
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 12:24   #3703
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Hej dziewczyny ja popłynełam w vitkacu i na luisaviaroma ale co tam raz się zyje
A z kosmetycznych zakupów kupiłam nowy balsam drunk elephant f-balm, briogeo to czego w naszej sepho nie ma (spray unoszacy wlosy), skusilam sie na cookie (swoja droga skad u nas cena 170zł za ten rozswietlacz? mi wyszlo za niego 20funtow na cult )

Śmiga cos do Douglasa? Chciałam bony z mastercarda uplynnic i kupic jakis bronzer i moze ordinary

aaa czy kojarzycie jaki puder ma w srodku puszek? kiedys te pudry guerlain meteoryty mialy puszek w puderniczce, szukam czegos do torebki (obecnie mam la mer ale strasznie sie rysuje i okropnie ta puderniczka wyglada)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 14:20   #3704
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość


Do brwi polecam kredkę NYX: https://www.douglas.pl/Makija%C5%BC-...ct_896719.html
Moim zdaniem lepsza niż Benefit.
również polecam NYX! I dokładnie ten kolor * chyba zaraz zrobię zapas
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 14:22   #3705
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja popłynełam w vitkacu i na luisaviaroma ale co tam raz się zyje
A z kosmetycznych zakupów kupiłam nowy balsam drunk elephant f-balm, briogeo to czego w naszej sepho nie ma (spray unoszacy wlosy), skusilam sie na cookie (swoja droga skad u nas cena 170zł za ten rozswietlacz? mi wyszlo za niego 20funtow na cult )

Śmiga cos do Douglasa? Chciałam bony z mastercarda uplynnic i kupic jakis bronzer i moze ordinary

aaa czy kojarzycie jaki puder ma w srodku puszek? kiedys te pudry guerlain meteoryty mialy puszek w puderniczce, szukam czegos do torebki (obecnie mam la mer ale strasznie sie rysuje i okropnie ta puderniczka wyglada)
https://www.harrods.com/en-gb/guerla...00000005988970

Tu jest puszek heheh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 14:43   #3706
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Mowa o tym w przecenie? https://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/...lacz-/P3895102
On jest różowy, Amrezy to złota jest, inna zupełnie.





St. Tropez wydaje mi się podobny jak lip stobe z Hudy Angelic. No na zdjęciach wygląda idento. Mam go z setu ust, ale że ja zawsze jakiś błysk dam na oko to już potem matowe, kremowe pomadki.
Ten rozświetlacz w przecenie mam - chodzi mi o Showstopper. On jest baaardzo delikatny - nie tylko kolorem całkiem inny od Amrezy, ale też "siłą" błysku .


Angelic nie mam, to nie wiem, ale inne błyszczyki Hudy mam i St. Tropez jest wg mnie bardziej kremowy i trwały niż Hudowe.


Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Przez tyle lat mi się nie zdarzyło, że chyba uśpiłam swoją czujność i nawet o tym nie pomyślałam. Od teraz na bank będę sprawdzać

Tak stacjonarnie, ale nie pamiętam żeby mi się zdarzyło ze Panie otwierałby i sprawdzały czy kosmetyki są całe.
Nie wiem czy warto jechać chyba będę musiała to przebolec chociaż strasznie nie lubię takich wad w paletkach. Straciłam ostatni cień w dolnym rzedzie, jakoś najmniej mi na nim zależało więc tyle dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie kiedyś tknęło po tym, jak widziałam, jak jedna z klientek potrąciła leżącą dość wysoko na standzie paletkę i ta spadła na posadzkę, po czym odłożyła ją na miejsce. Stwierdziłam, że nie chciałabym trafić na tego rodzaju produkt i dlatego teraz sama proszę o sprawdzenie.


Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
Ja rok temu na podobnej promocji kupiłam cień Guerlain, odchodząc od kasy otworzyłam opakowanie, a tam zupełnie inny kolor w środku niż było opakowanie, dobrze że zdążyłam sprawdzić i babka mi wymieniła na właściwy; od tamtej pory wszystko sprawdzam jeszcze przed zapłatą w kasie
I to kolejny dowód na to, że trzeba być przezornym


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Nie, chodzilo i ten limitowany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten Showstopper chyba też jest limitowany, ale być może chodzi Ci o jeszcze inny
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 14:46   #3707
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
oj nie nie z meteorytow sie wyleczylam - ale wszyscy tak mnie znaja z zamilowania ze na swieta dostalam cala kolekcje swiateczna guerlain - juz wystawiona na all
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 15:14   #3708
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Dziewczyny poszukuję dobrej matującej bazy. Mam mega tłustą cerę. Czy w Sephorze/douglasie znajdę coś dobrego?
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 15:48   #3709
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ten rozświetlacz w przecenie mam - chodzi mi o Showstopper. On jest baaardzo delikatny - nie tylko kolorem całkiem inny od Amrezy, ale też "siłą" błysku .


Angelic nie mam, to nie wiem, ale inne błyszczyki Hudy mam i St. Tropez jest wg mnie bardziej kremowy i trwały niż Hudowe.



Mnie kiedyś tknęło po tym, jak widziałam, jak jedna z klientek potrąciła leżącą dość wysoko na standzie paletkę i ta spadła na posadzkę, po czym odłożyła ją na miejsce. Stwierdziłam, że nie chciałabym trafić na tego rodzaju produkt i dlatego teraz sama proszę o sprawdzenie.



I to kolejny dowód na to, że trzeba być przezornym



Ten Showstopper chyba też jest limitowany, ale być może chodzi Ci o jeszcze inny
A to chyba nie wiem który, jakiś macałam ale teoretycznie nie powinnam już kupować rozświetlaczy Generalnie kolorówki Moje ostatnie odkrycie to z zestawu Fenty z błyszczykiem folia Sand Castle, ale ja go na powiekę kładę. Ładny makijaż w chłodnej tonacji z błyskiem wychodzi.

Tylko lip stroby od Hudej to jakby zastygające są nie takie typowe błyszczyki. Jak się zje błysk to zostaje zastygnięty kolor i faktycznie mogą usta być ściągnięte.

O też takie upadki miałam na myśli
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-03, 15:55   #3710
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dodzwoniłam się do sephory, niestety pani na wszystko odpowiadała - nie wiem. Kiedy moje zamówienie wyjdzie? Nie wiem. Dlaczego tak długo? Nie wiem. Kiedy mam się go spodziewać? Nie wiem. No to po wuj ona tam siedzi i za co jej płacą? Generalnie jedyne co może zrobić to wysłać maila do magazynu.
No i cóż, dzwoniłam tam wczoraj o 9, dziś nadal bez zmian.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Trzeba było spytać, co wie


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie klei się i ładnie schodzi
Jedynie kolor musisz sprawdzić, bo jednak to jest najbardziej problematyczne na różnych twarzach .
Błyszczyk zapisałam i jak obmacam to chyba się skuszę pomadkę przemyślałam i się bałam, że wyjdzie u mnie sina i wolałabym tę różową, której nie ma


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Rozwiązałam ten problem znajdując jutuberke idealnie w mojej kolorystyce i tonacji Mogę brać w ciemno to co poleca. W końcu znalazłam dzięki niej róż, który mi pasuje
Oj nie to nie dla mnie nie oglądam filmików, normalnie mnie nudzą a jeszcze jak bym miała szukać kogoś z kolorem, jak ja i jasno zielonymi oczami, które wyglądają w świetle raz na szare, raz na zielone a te jutuberki to operują sztucznym światłem, a ja muszę w naturalnym. No sama widzisz, że odpada, ale dziękuję
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 16:51   #3711
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

La Mer w Sepho
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 17:01   #3712
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
oj nie nie z meteorytow sie wyleczylam - ale wszyscy tak mnie znaja z zamilowania ze na swieta dostalam cala kolekcje swiateczna guerlain - juz wystawiona na all
Cooooo??? Masz meteorki? Ja chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 17:03   #3713
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
La Mer w Sepho
O, w końcu! To już D nie ma monopolu
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 17:05   #3714
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Cooooo??? Masz meteorki? Ja chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meteoryty sie sprzedaly jako pierwsze, doslownie 10min po wystawieniu
zostaly mi te cienie z nowej kolekcji

to jest misja - sprzedac nietrafiony prezent i kupic cos co potrzebuje biore puder dotorebkowy - ma puszek

dziewczyny uzywalyscie retinolu z the ordinary? teraz mam ten z estee (Pro Rapid Renewal Retinol) i nie robi kuku, zastanawiam sie czy ten 2% z ordinary jest mocniejszy (Granactive Retinoid 2% Emulsion) ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 759511.jpeg (32,6 KB, 61 załadowań)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 17:13   #3715
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
O, w końcu! To już D nie ma monopolu
niestety teraz jak ja sie obrazilam na La Mer za testowanie na stworkach
czekamy na Drunk Elephant w Sepho i cos sie doczekac nie mozemy
wiecie co z Charlotte? szymnie zapowiadali wejscie na jesien do sepho i ani widu
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 17:19   #3716
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Meteoryty sie sprzedaly jako pierwsze, doslownie 10min po wystawieniu
zostaly mi te cienie z nowej kolekcji

to jest misja - sprzedac nietrafiony prezent i kupic cos co potrzebuje biore puder dotorebkowy - ma puszek

dziewczyny uzywalyscie retinolu z the ordinary? teraz mam ten z estee (Pro Rapid Renewal Retinol) i nie robi kuku, zastanawiam sie czy ten 2% z ordinary jest mocniejszy (Granactive Retinoid 2% Emulsion) ?
Nieeeee ;(
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 17:53   #3717
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Który to limitowany?
Namówiłam mamę na Dreamskin i jest bardzo zadowolona. Kilka lat nie używała podkładu i w końcu coś jej pasuje
https://www.harrods.com/en-gb/dior/d...00000006584066
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 17:54   #3718
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nieeeee ;(
Och kurcze jaki pech!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 18:28   #3719
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Och kurcze jaki pech!
Wierzę, że gdzieś tam czeka na mnie pudełeczko. Dziś dostałam od koleżanek czekoladę i sole do kąpieli, znalazłam w opakowaniu ciastek półtora ciastka, same miłe rzeczy. To i puderek się znajdzie
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 19:52   #3720
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wierzę, że gdzieś tam czeka na mnie pudełeczko. Dziś dostałam od koleżanek czekoladę i sole do kąpieli, znalazłam w opakowaniu ciastek półtora ciastka, same miłe rzeczy. To i puderek się znajdzie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 15:35:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.