Żel Duac - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-09, 21:21   #91
BRAVIA
Raczkowanie
 
Avatar BRAVIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 471
Dot.: Żel Duac

niestety mam ten sam problem, tez mi wrastają potwornie włoski. głównie na udach bo tam idzie depilator a na łydkach bardziej zyletka, ale slady i tak zostają do duszy z taka robotą, czlowiek na lato ma być gładki, ale jaka tego cena..
BRAVIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 11:55   #92
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Ja mam krem do skóry suchej. Całe życie myślałam, że mam skórę tłustą i trądzikową, a okazało się, że odwodnioną Przy duaca i tych innych przeciwtrądzikowych trzeba skórę nawilżać, bo one strasznie wysuszają i podrażniają. Za krem z Avene+gratisy dałam 51zł.
Cena wysoka, aczkolwiek to filtry stabilne i pewnie produkt wart tej ceny Tyle, że ostatnio mam tyle wydatków i chyba jednak musze poszukać czegoś tańszego

Ja mam mieszaną cerę, ale też zdaje sobie sprawę, że odwodniona przez te mazidła wszystkie Ale mnie wszystko masakrycznie zapycha, więc bałabym się kupić do cery suchej


Cytat:
Napisane przez BRAVIA Pokaż wiadomość
niestety mam ten sam problem, tez mi wrastają potwornie włoski. głównie na udach bo tam idzie depilator a na łydkach bardziej zyletka, ale slady i tak zostają do duszy z taka robotą, czlowiek na lato ma być gładki, ale jaka tego cena..
Mi potwornie wrastają od kolan w dół Oprócz tego jakieś stany zapalne mi się porobiły i dostałam jakąść maść na nie Lato, w spódniczkach by się chciało chadzać a tu Ale już jest lepiej i mam nadzieję, że niedługo wyskoczę w jakiejś mini Robię codziennie, albo nawet dwa razy dziennie ostry peeling, przy tym używam takiej ostrej gąbki, do tego ta maść i sudocream. Rozejrze się jeszcze za jakimiś kwasami owocowymi
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 13:08   #93
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Żel Duac

Odświeżam wątek, bo potrzebuje porady na temat żelu duac. Przeczytałam sobie wasze opinie na jego temat i byłam w miarę optymistycznie do niego nastawiona.

Dermatolog przepisała mi ten żel. I jeśli poprawy nie będzie po tygodniu to mam włączyć do leczenia tetralysal. Tydzień minie w sobotę(pisze trochę na zapas, żebyście miały czas coś doradzić).

Przez pierwsze 3 dni rzeczywiście widać było poprawę cera wygładzona i żadnych grudek pod skora, ale coś sie popsuło i od wczoraj zrobiło mi sie to samo co wcześniej czyli gule na prawym policzku i małe ropne krostki. No i nie wiem czy to wina tego ze zbliża się okres czy potraktować to jako brak skuteczności.
Z drugiej strony trochę sie boje tetracyklin, bo to zawsze faszerowanie organizmu antybiotykiem.

Może któraś z was przechodziła podobne kuracje i coś doradzi. Będę wdzięczna za pomoc
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 13:21   #94
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Żel Duac

Mi w czasie stosowania Duacu przeróżne cuda na czole wychodziły(a probmeu z pryszczami nie miałam-tylko z takimi jakimiś grudkami).
On chyba wyciągał ten cały"syf"ze mnie
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 15:00   #95
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Mi w czasie stosowania Duacu przeróżne cuda na czole wychodziły(a probmeu z pryszczami nie miałam-tylko z takimi jakimiś grudkami).
On chyba wyciągał ten cały"syf"ze mnie
I tak przez cały czas?
Z tego co ja sie o nim dowiadywałam to właśnie na odwrót powinno być:/ Podobno jest to lek, który działa praktycznie od razu. Chyba dlatego dermatolog mi dala tydzień na wypróbowanie go samego, bez antybiotyku.
Dziękuje za odpowiedź i jeszcze pytanko: czy biorąc pod uwagę perspektywę czasu był skuteczny?
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 17:17   #96
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Żel Duac

Mi też dermatolog przepisała Tetralysal i brałam go przez dwa miesiące, buźka cudo, tylko, że skończył mi sie 2 tygodnie temu i cera się pogorszyła. Przez dwa miesiące brania go była bardzo wyraźna poprawa, teraz zastanawiam się, czy to ma jakiś sens, żeby znowu go brać, bo nie chcę cały czas być a antybiotykach, ale znowu z drugiej strony, chcę mieć znów taką cerę jaką miałam podczas kuracji
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 17:37   #97
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Żel Duac

A na samym tetrasylu bylaś? Czy jeszcze coś wspomagającego brałaś?
No, właśnie - nie można brać wiecznie antybiotyków!!
Też słyszałam, że z antybiotykiem jest dobrze jak sie go bierze, a później cera się pogarsza szczególnie po raptownm odstawieniu i bez leczenia zachowawczego. Ale z tym to różnie bywa, zależy od osoby chyba.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 18:17   #98
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Żel Duac

No cóż u mnie tak działał
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 10:36   #99
BRAVIA
Raczkowanie
 
Avatar BRAVIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 471
Dot.: Żel Duac

hej ! ja biorę duac razem z tetralysalem, poprawa jest teraz oczywiście bardzo duża, ale znowu jak przyjdzie czas miesiączki to na mojej twarzy zrobi sie pobojowisko tak to już u mnie jest. ogólnie duaciem lecze sie juz 2 miesiące a tetralysal mam miesiąc, myslalam, ze w tym czasie bede już miała ładna buzię, ale niestety koło brody i na policzkach jeszcze coś tam się kryje, wiadomo ze jest o niebo lepiej niż było!!! ale jeszcze to nie to czego oczekiwałam. tetralysal nie niszczy żołądka jak inne antybiotyki, bo to nowoczesny lek, więc nie ma obawy, dodatkowo możesz przecież stosować leki osłonkowe np trilac lub lactozone i na pewno Ci nie zaszkodzi. ja się zastanaiwam jak jeszcze długi będę musiała brac natybiotyk, narazie mam go do 2.08 (wtedy ide do dermatologa) ale na pewno pociągnie mi go jeszcze z miesiąc, a moze zmini na inny lek. boje się też ze do duacu się już powoli przyzwyczajam, bo na poczatku brania z dnia na dzien było lepiej, ale teraz jakby się to wszystko po prostu zatrzymało, ani lepiej, ani gorzej, nie jest zle, ale oczekiwałam czystej i pięknej skóry.. nie tak łatwo
BRAVIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:48   #100
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Żel Duac

Ja sie trochę boje ze moja skóra za szybko sie przyzwyczai. Wcześniej stosowałam benzacne, który przestał na mnie działać. A duac chyba ma w sobie oprócz antybiotyku ten sam składnik co benzacne.

Najśmieszniejsze jest to ze dziewczyny pisały coś o wysuszeniu itp.(byłam na to przygotowana, bo większość leków tak działa)- i tutaj sie nieźle zdziwiłam! Mnie on absolutnie nie wysusza, nie podrażnia ani w ogóle NIC Mam wręcz wrażenie ze się kremem nawilżającym smaruje.
Nawet przy beznacne miałam trochę suchych skórek, a tutaj takie zdziwko.
A tak swoją drogą to chyba nie jest dobry omen...
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 17:35   #101
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Żel Duac

ja brałam Tetralysal z Lacidofilem, który miał być dodatkiem do antybiotyku i przeciwdziałać powstawaniu niepożądanych objawów po braniu antybiotyku typu drożdżaki i takie inne. Do tego Duac i zestaw kosmetyków Avene. To tyle, ale zauważyłam, ze bez Tetralysalu to już nie to, co prawda sam duac tez daje rade, ale nie ma już takiego efektu.
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-21, 20:28   #102
immortal_20
Raczkowanie
 
Avatar immortal_20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kolobrzeg
Wiadomości: 52
GG do immortal_20
Dot.: Żel Duac

Jezeli o mnie chodzi, to mialam Tetracykline mialam na poczatku przez miesiac polaczona z Duacem i nie odstawilam jej gwaltownie, tylko pani dermatolog zmienila mi po prostu, po jakos okolo miesiacu, dawke - z 1 tabletki dziennie bralam 0,5 tabletki dziennie. Az wreszcie odstawilam antybiotyki i zostalam jeszcze troche na samym Duacu. I teraz jest piknie
immortal_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 14:48   #103
Nusia777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Żel Duac

Witam wszystkich niedawno byłam u dermatologa i właśnie dostałam żel Duac,mam niewielkie kłopoty z cerą ale mam,tylko mam pytanko do Was,bo nie wiem przez jaki czas mam stosować go,genialna Pani dermatolog mnie nie poinformowała a wogóle to opalanie mam odpuścic czy troszkę moge?o filtrach tez nie wspomniala wiec nie wiem czy mam smarowac czyms buzie.Prosze odpowiedzcie mi;] pozdrawiam,z gory dziekuje
Nusia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 19:41   #104
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Żel Duac

Nusia777 nie opalaj się ani troszkę, choć ja na solarium dwa razy poszłam, ale nie polecam, bo możesz dostać stałych przebarwień.
Jeśli chodzi o to ile masz stosować Duac, to najdłużej dwa miesiące, to najdłuższy czas dla każdego, jest to nawet podane na ulotce, poczytaj
Później trzeba odstawić na jakiś czas, mi sie właśnie skończył, odczekam trochę i zapytam dermatolog kiedy znów mogę. Pamiętaj by smarować tylko cienka warstwę na miejsce, w którym robią Ci sie krostki, czyli ja na przykład miałam smarować tylko środek policzków, nigdzie więcej chociaż miałam tez parę krostek w innych miejscach, nie wolno smarować sie w pobliżu oczu, nosa i ust. Na początku możesz odczuwać dość silne pieczenie, ja tez tak miałam, ale po tygodniu mniej więcej powinno przestać i skora nie będzie sie już tak przesuszać.
A jeśli chodzi o filtry, ja nie stosuje, bo kładę lekka warstwę podkładu, ale jeśli coś to filtr 30 powinien być ok.
To tyle, jakbyś chciała, to pytaj, jak będę potrafiła pomoc, odpowiem.
Pozdrawiam
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 14:26   #105
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Żel Duac

Używałam Duac przez miesiąc ponad i nie miałam żadnego efektu, nic mi nie pomógł, jedyne z czym sobie poradził to usunął mi wągry z czego bardzo sie cieszyłam, ale już powróciły. Miałam wtedy mocny wysyp na policzkach i nic nie zlikwidowałam, nigdy więcej go nie użyje, może ewentualnie końcówkę jaka mi została na nos, na wągry. Szkoda na niego pieniążki, bo za tani to on nie jest.
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 15:53   #106
kalwi_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Żel Duac

hey ja dzis poszedłem do dermatologa i tez przepisał mi ten zel Duac i mam stosowac go rano natomiast wieczorem jakis zel atrederm i dał mi cos jeszcze przeciwsłonecznego ehh mam nadzieje ze to zadziała pozdawiam wszystkich
kalwi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 18:03   #107
Nusia777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Żel Duac

marika_lol Dzieki za info Kurce...ja go uzywam juz ok.4dni i wogole mnie buzka nie szczypie,ani sie nie łuszczy...poprostu nic! czy to normalne? moze on na mnie wogole nie dziala jak nie mam takich objawow...niemam pojecia! szkoda,ze nie mozna sie opalac..kurcze akurat lato jest;/ dziwne to troszke,bo buzie smaruje wieczorem...a rano przecierz myje buzke i juz nie nakladam duac-u,wiec czemu nie mozna sie opalac Odpowiedz jak mozesz,Pozdro BUZZiaKi aa i czemu nie mozna smarowac w poblizu nosa?heh..;]
Nusia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 20:06   #108
Nusia777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Żel Duac

A jeszcze jedno pytanko,uzywajac duacu,moge myc buzke zelem z nivea visage youngi rano posmarowac kremem nawilzajacym z lekkim podkladem tez z nivei?bo slyszlalam gdzies,ze majac tradzik lepiej nie uzywac takiego typu zeli,tonikow itp a raczej jakies do cery mieszanej.Prosze odpowiedzcie ktosik z gory dziekuje!
Nusia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:44   #109
kalwi_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Żel Duac

musze wam powiedziec ze uzywam duac 3 dzień i narazie wszystko dzieje sei jak powinno skura strasznie mi sie łuszczy ale nic nei piecze i co najwazniejsze pryszcze mi nei wyskakuja ehh to tyle pozdrówka
kalwi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 21:15   #110
Nusia777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Mi w czasie stosowania Duacu przeróżne cuda na czole wychodziły(a probmeu z pryszczami nie miałam-tylko z takimi jakimiś grudkami).
On chyba wyciągał ten cały"syf"ze mnie

Clarissa-ja mam dokladnie tak samo,co jakis czas jakies cuda wyskakuja,i to takie podskorne grudki tak jakby.Ile trwala twoja kuracja zanim juz nic nowego sie nie pojawialo?
Nusia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 23:06   #111
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Żel Duac

nie ma za co dziękować Nysia777 To, ze nie szczypie ani sie nie łuszczy znaczy tylko, ze nie masz bardzo wrażliwej cery, nie można sie opalać, bo wchłaniana część kremu pod wpływem promieni wywołuje przebarwienia, na stale.
Nie używaj zbyt wielu produktów nawilżających, bo będzie Ci się przetłuszczała skóra, ale jeden dobry nawilżacz musisz mieć, żeby skóra nie męczyła się kuracją.
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 19:41   #112
Nusia777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Żel Duac

do Marika: dzieki za odp.na moje pytanka: a np.jakbym uzyla na buzie filtra 40 i troszke sie poopalala,to przebarwienia tez moga sie pojawic?tak wogole to niepokoi mnie to,ze z malych zaskornikow robia sie wieksze,lub takie podskorne ktore rosnal i robia sie troszeczke czerwone ale bez stanow zapalnych,pozniej powoli sie zmniejszaja ale w strasznie powolnym tempie...ledwo co sie powstrzymuje zeby ich nie ruszac.Juz stosuje duac tydzien,myslalam ze takie "gule" juz nie powinny wychodzic.co o tym sadzisz...?hm...bo ja juz sama nie wiem..! czekam na odpowiedz z gory dziekuje pozdrawiam!
Nusia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 17:16   #113
Nusia777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Żel Duac

jeszcze jedno pytanko do ktorejs z was,czy w trakcie uzywania duacu mialalyscie jakby wiecej zaskornikow...bo ja mam ich o wiele wiecej...dziwny ten duac,nie wiem co robic dalej,juz uzywam prawie 2tyg.a poprawy niema;/ pomozcie...;(
Nusia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:28   #114
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Żel Duac

Nusia777, myślę, że jak użyjesz nawet bardzo wysokiego filtru, nie zmieni to tego, że żel wchłaniany jest w głąb komórek, podobnie zachowują się promienie słoneczne, pomimo wysokiego filtru nadal wnikają w głąb skóry i skóra nadal się opala, po prostu dzięki wysokiemu filtrowi nie przepuści szkodliwych promieni.

Jeśli chodzi o gule, to poradziłabym Ci jedynie kurację antybiotykiem, ja miałam Tetralysalem i dzięki niemu zniknęły.

Właśnie zaczynam drugą miesięczną kuracje Tetralysalem i Duackiem.
Duac nie jest odpowiedzialny za zaskórniki, tylko za przebarwienia, ale zapobiega też powstawaniu nowych grudek i wyprysków.
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 16:33   #115
Youngy
Raczkowanie
 
Avatar Youngy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 38
Dot.: Żel Duac

Dziś wieczorem pierwszy raz użyję Duac`u... czy on sie jakoś zasusza, bo obawiam się że rozciapie go po całej poduszce i twarzy?
Youngy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 18:12   #116
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Żel Duac

Duac się nie zasusza, musisz nałożyć go troszkę wcześniej, ja zazwyczaj nakładałam 10-15min przed pójściem spać, ale czasem zdarzało mi się położyć go przed samym pójściem spać i nigdy nie odbarwił mi ani pościeli ani ciuchów, ale lepiej dać mu wchłonąć niż wetrzeć go w poduszkę, bo on ma buzię leczyć a nie pościel
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:48   #117
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Żel Duac

Ja wlasnie od dermatologa wrocilam. Tez przepisal mi ten zel+CETAPHIL-emulsje do mycia twarzy.
Tradziku jakiegos specjalnego nie mam, ale rozszerzone pory, czasem jakies krosty, przetluszczajaca sie cere...i co najgorsze-przebarwienia. Mam nadzieje, ze Duac pomoze...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:29   #118
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Żel Duac

ja uzywałam Duacu przez 2 miesiące.... i to był koszmar.... cera mi sie pogorszyła, ale cóż myśląłam, że to tylko tak na początku ,,wyciąga" ale gdzie tam.... trwało to ponad 2 miesiące, więc w chwili rozpaczy wyrzuciłam go do śmietnika.... potem przez ponad miesiąc moja buźka dochodziła do ładu i składu.....
Zresztą to samo miałam z Differinem :-(
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:37   #119
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja uzywałam Duacu przez 2 miesiące.... i to był koszmar.... cera mi sie pogorszyła, ale cóż myśląłam, że to tylko tak na początku ,,wyciąga" ale gdzie tam.... trwało to ponad 2 miesiące, więc w chwili rozpaczy wyrzuciłam go do śmietnika.... potem przez ponad miesiąc moja buźka dochodziła do ładu i składu.....
Zresztą to samo miałam z Differinem :-(
Hm, to nieciekawie...
Ale naczytalam sie w wiekszosci pozytywnych opnii o tym specyfiku .
A bylas pod stala kontrola dermatologa?
Ja mam wizyty, co 2 tygodnie, nastepna 6-tego, więc dosc czesto, mam nadzieje, ze dr zauwazy jak sie cos niedobrego bedzie dziac i zmeini mi leki. Tym bardziej, ze jak pisalam z tradzikiem problemow wiekszych nie mam i raczej nie znioslabym jakiegos naglego wysypu na pol twarzy...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:41   #120
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Hm, to nieciekawie...
Ale naczytalam sie w wiekszosci pozytywnych opnii o tym specyfiku .
A bylas pod stala kontrola dermatologa?
Ja mam wizyty, co 2 tygodnie, nastepna 6-tego, więc dosc czesto, mam nadzieje, ze dr zauwazy jak sie cos niedobrego bedzie dziac i zmeini mi leki. Tym bardziej, ze jak pisalam z tradzikiem problemow wiekszych nie mam i raczej nie znioslabym jakiegos naglego wysypu na pol twarzy...
Byłam pod kontrola i cały czas jestem.... własnie jest rozpatrywana ostatnia deska ratunku czyli Izotek.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.