Jaki depilator wybrać?? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 20:29   #181
pathetic
Raczkowanie
 
Avatar pathetic
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
GG do pathetic
Dot.: Jaki depilator wybrać??

zamówiłam dziś ten różowy silk-epil tylko że delux z rolkami maującymi, przydadzą się? mam nadzieję że będę zadowolona.. szczególnie na bikini mi zależy.
tak myślę że można by samemu robic sobie znieczulenie kostkami lodu, albo wkładami jak przebijałam sobie ucho, to nic nie czułam po taki zamrożeniu, jak myślicie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255765 Nowe baletki Deichmann


pathetic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:57   #182
rockowa69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Jaki depilator?

używałam, wpisywałam róóżne i nie znalazłam.. no ale dobra, przy chwili większej ilości czasu poszukam znowu.
rockowa69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:08   #183
Jabberwock
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki depilator wybrać??

A ja się waham pomiędzy Braun 7681, a Philips Ice. Dawniej widzę były nieprzychylne opinie o firmie Braun, teraz jednak raczej pozytywy. Nie jest to tania zabawka, ale zależy mi na zakupie DOBREGO produktu. Braun ma dużo ciekawych innowacji, do Philipsa mnie skłania ta nasadka chłodząca... Ale post powyżej jest całkiem ciekawym rozwiązaniem :P
Jabberwock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:29   #184
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Jabberwock Pokaż wiadomość
A ja się waham pomiędzy Braun 7681, a Philips Ice. Dawniej widzę były nieprzychylne opinie o firmie Braun, teraz jednak raczej pozytywy. Nie jest to tania zabawka, ale zależy mi na zakupie DOBREGO produktu. Braun ma dużo ciekawych innowacji, do Philipsa mnie skłania ta nasadka chłodząca... Ale post powyżej jest całkiem ciekawym rozwiązaniem :P
ta nasadka chłodząca nie przymierzając jest do d...
miałam takiego phillipsa i niestety ta nasadka non-stop leżała w zamrażalniku jak już się człowiek przyzwyczaił do bólu. tylko spowalniała depilację. ale sam depilator świetny, chyba kupie ten tańszy model
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 19:03   #185
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Witam, ostatnio sama dłuuuugo zastanawiałam się nad kupnem depilatora. Nie kierowałam się zanadto dodatkowymi nasadkami, które zmniejszałyby ból, bo jak ktoś ma wrażliwą skórę na takie rzeczy, to i tak będzie bolało. Ponadto najbardziej boli za pierwszym razem. Wybrałam Brauna 5270. Ma 40 pęset (jest bardziej efektywny) i lampkę, bez której nie wyobrażam sobie depilacji, bo dzięki niej zauważam dużo więcej włosków niż przy zwykłym świetle - nawet najmniejszy i najdelikatniejszy się nie uchroniJestem zadowolona z zakupu, choć depilowałam się nim dopiero 2 razy. Co do wrastania włosków i jak długo nie będą odrastały, to myślę, że to zależy tylko i wyłącznie od nich samych, a nie od depilatoraU mnie gładkie nogi są ok 1,5tyg. Włoski jeszcze nie wrastają, ale robię peeling, co jakieś 3-4 dni. Pozdrawiam
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 19:12   #186
RedCurtain
Raczkowanie
 
Avatar RedCurtain
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 59
Dot.: Jaki depilator wybrać??

a cena?
RedCurtain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 19:25   #187
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez RedCurtain Pokaż wiadomość
a cena?
Oj pomyliłam model - mam brauna 5170, ale to tylko różnica jednej nasadki, depilator działa pewnie tak samo. Kupiłam przez internet, zapłaciłam 170zł z dostawą. Najlepiej poszukać w jakiejś porównywarce cen, gdzie się najbardziej opłaca
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 20:15   #188
agusiakochakoale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki depilator wybrać??

A ja mam glupie pytanie, bi w sumie zastanawiam sie czy moga go uzywac dwie osoby (siostra i ja...). Z gory dzieki
agusiakochakoale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:21   #189
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Hej Dziewczyny
Nie chce zakładać 15456132165 kolejnego wątku =="
Więc zapytam tu
Który byście wybrały ?
http://cenomaniak.pl/golarki_damskie...ab=tabShopList

http://cenomaniak.pl/golarki_meskie_...FQWL1QodgyqwQQ

braun-silkepil-2270

http://www.juka.pl/index.php?m=Produ...d_product=2164
http://www.hoopla.pl/Braun,Golarka-D...rod,11912.html

Mam bardzo ograniczony budżet i muszę starać się wybrać cos do góra 130 zł =="
Dziękuje z góry za odpowiedź
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:31   #190
May87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 96
Red face depilatory

Witam Was dziewczyny

Mam kilka różnych pytań, na które jakoś nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi, zatem mam nadzieję, że Wy mi pomożecie.

Otóż od zawsze miałam potworny problem z owłosieniem. Włosy mam niemal wszędzie, do tego czarne i grube. Dotychczas do golenia używałam zwykłej maszynki, jednak krew mnie już zalewa, kiedy co DRUGI dzień muszę powtarzać tę czynność na CAŁYM ciele! a i tak nigdy nie mogę ich zgolić tak, aby nie było widać czarnych kropek.

1. Zatem wreszcie postanowiłam zmienić metodę i zainwestować w depilator. Tu jednak pojawia się moje główne pytanie - mówi się, że to urządzenie gwarantuje brak włosów przez nawet dwa tygodnie (cytat z reklamy xD). Czy to prawda? a przynajmniej - czy w moim przypadku pozbawi mnie to konieczności spędzania długich godzin w łazience w ciągu tygodnia? nawet jeśli miałabym go używać częściej niż inne dziewczyny, to i tak byłoby to rzadsze niż golenie się co drugi dzień ;p

2. Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to ciekawa jestem, jakie depilatory byście mi poleciły, jako osobie z nadmiernym owłosieniem. Cena w zasadzie nie gra roli, chociaż oczywiście bez przesady. Mówi się, że najlepszy jest Braun i że musi być nakładka lodowa, ale więcej nie wiem na ten temat.

3. I ostatnie pytanko - czy trzeba stosować przy tego rodzaju depilacji jakieś konkretne kremy? słyszałam, że podobno włoski mają tendencję do wrastania. czy da się temu zapobiec?

wszystkie te pytania głównie sprowadzają sie do tego, że nie chcę wydać kupy pieniędzy, aby potem się okazało, że nie mogę go używac :P


Z góry Wam dziękuję!!
May87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:33   #191
scarlett515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Masterka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Nie chce zakładać 15456132165 kolejnego wątku =="
Więc zapytam tu
Który byście wybrały ?
http://cenomaniak.pl/golarki_damskie...ab=tabShopList

http://cenomaniak.pl/golarki_meskie_...FQWL1QodgyqwQQ

braun-silkepil-2270

http://www.juka.pl/index.php?m=Produ...d_product=2164
http://www.hoopla.pl/Braun,Golarka-D...rod,11912.html

Mam bardzo ograniczony budżet i muszę starać się wybrać cos do góra 130 zł =="
Dziękuje z góry za odpowiedź
nie używałam żadnego z nich, ale mam depilator rowenty. i to jest chyba najgorszy depilator jaki mogłam kupić. więc z góry komukolwiek odradzam.
słyszałam, że brown jest dobry, więc może popatrz tylko na jego wyposażenie.
scarlett515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 11:38   #192
scarlett515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki depilator?

hmm. może kupię sobie drugi, bo mój jak na razie jest bezużyteczny. powiedzcie tylko, czy naprawdę są dobre... po ilu dniach włoski odrastają ?
scarlett515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:49   #193
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: depilatory

proponuje zajrzec tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=15545
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:58   #194
May87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 96
Dot.: depilatory

Czytałam ten watek i mi w niczym nie pomógł. :/ Masa moich koleżanek używa depilatorów, ale zadna nie ma takich problemów jak ja. Chciałabym opinię osób z podobnymi przypadłościami co moje, dlatego założyłam oddzielny wątek.
May87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 14:07   #195
May87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 96
Dot.: Jaki depilator?

skoro nikt nie odpowiada w moim wątku, to tutaj napiszę ; )

Witam Was dziewczyny

Mam kilka różnych pytań, na które jakoś nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi, zatem mam nadzieję, że Wy mi pomożecie.

Otóż od zawsze miałam potworny problem z owłosieniem. Włosy mam niemal wszędzie, do tego czarne i grube. Dotychczas do golenia używałam zwykłej maszynki, jednak krew mnie już zalewa, kiedy co DRUGI dzień muszę powtarzać tę czynność na CAŁYM ciele! a i tak nigdy nie mogę ich zgolić tak, aby nie było widać czarnych kropek.

1. Zatem wreszcie postanowiłam zmienić metodę i zainwestować w depilator. Tu jednak pojawia się moje główne pytanie - mówi się, że to urządzenie gwarantuje brak włosów przez nawet dwa tygodnie (cytat z reklamy xD). Czy to prawda? a przynajmniej - czy w moim przypadku pozbawi mnie to konieczności spędzania długich godzin w łazience w ciągu tygodnia? nawet jeśli miałabym go używać częściej niż inne dziewczyny, to i tak byłoby to rzadsze niż golenie się co drugi dzień ;p

2. Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to ciekawa jestem, jakie depilatory byście mi poleciły, jako osobie z nadmiernym owłosieniem. Cena w zasadzie nie gra roli, chociaż oczywiście bez przesady. Mówi się, że najlepszy jest Braun i że musi być nakładka lodowa, ale więcej nie wiem na ten temat.

3. I ostatnie pytanko - czy trzeba stosować przy tego rodzaju depilacji jakieś konkretne kremy? słyszałam, że podobno włoski mają tendencję do wrastania. czy da się temu zapobiec?

wszystkie te pytania głównie sprowadzają sie do tego, że nie chcę wydać kupy pieniędzy, aby potem się okazało, że nie mogę go używac :P


Z góry Wam dziękuję!!
May87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 16:32   #196
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: depilatory

Cytat:
Napisane przez May87 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny

Mam kilka różnych pytań, na które jakoś nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi, zatem mam nadzieję, że Wy mi pomożecie.

Otóż od zawsze miałam potworny problem z owłosieniem. Włosy mam niemal wszędzie, do tego czarne i grube. Dotychczas do golenia używałam zwykłej maszynki, jednak krew mnie już zalewa, kiedy co DRUGI dzień muszę powtarzać tę czynność na CAŁYM ciele! a i tak nigdy nie mogę ich zgolić tak, aby nie było widać czarnych kropek.

1. Zatem wreszcie postanowiłam zmienić metodę i zainwestować w depilator. Tu jednak pojawia się moje główne pytanie - mówi się, że to urządzenie gwarantuje brak włosów przez nawet dwa tygodnie (cytat z reklamy xD). Czy to prawda? a przynajmniej - czy w moim przypadku pozbawi mnie to konieczności spędzania długich godzin w łazience w ciągu tygodnia? nawet jeśli miałabym go używać częściej niż inne dziewczyny, to i tak byłoby to rzadsze niż golenie się co drugi dzień ;p

2. Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to ciekawa jestem, jakie depilatory byście mi poleciły, jako osobie z nadmiernym owłosieniem. Cena w zasadzie nie gra roli, chociaż oczywiście bez przesady. Mówi się, że najlepszy jest Braun i że musi być nakładka lodowa, ale więcej nie wiem na ten temat.

3. I ostatnie pytanko - czy trzeba stosować przy tego rodzaju depilacji jakieś konkretne kremy? słyszałam, że podobno włoski mają tendencję do wrastania. czy da się temu zapobiec?

wszystkie te pytania głównie sprowadzają sie do tego, że nie chcę wydać kupy pieniędzy, aby potem się okazało, że nie mogę go używac :P


Z góry Wam dziękuję!!
to tak: nie wierzę reklamom dotyczących depilacji ponieważ używałam plastrów z woskiem veet miało być gładko przez 4 tyg bzdura... obecnie od czasu do czasu używam depilatora i "wytrzymuję" góra 5 dni... pisze oczywiście na podstwie własnych doświadczeń... u innych może to wyglądać inaczej... poza tym po kilku dniach kiedy włoski zaczynają powoli odrastać okrutnie... nie wiem w sumie jak to nazwać... szczypią... straszne to jest ale podejrzewam że dzieje się tak dlatego że włoski mam dosyć "grube" to po goleniu maszynką więc należałoby wcześniej je troszku "osłabić"

używam Brauna, ale takiego zwykłego bez lodowej nasadki... ale da się przeżyć

"po" nasmaruj nóżki balsamem po depilacji to może nie będzie podrażnień... u mnie zawsze są, więc... a póżniej żeby nie wrastały to codziennie jakimś nawilżającym no i peeling co jakiś czas

__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 17:04   #197
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: depilatory

Ja tez bym chciala kupic depilator ale juz chyba pol roku kupuje ni mam pojecia jaki bylby dla mnie dobry...jak juz sie napale na jakis to np na wizazu ktos pisze ze jest niedobry...lub chce miec depilator ale jak poczytam o tym wszystkim ze to tak boli i wloski wrastaja to wole pozostac przy maszynce...chociaz tez mnie to wnerwia jak mam co 2 dzien to robic;/
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 17:29   #198
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: depilatory

Cytat:
Napisane przez gazela12345 Pokaż wiadomość
Ja tez bym chciala kupic depilator ale juz chyba pol roku kupuje ni mam pojecia jaki bylby dla mnie dobry...jak juz sie napale na jakis to np na wizazu ktos pisze ze jest niedobry...lub chce miec depilator ale jak poczytam o tym wszystkim ze to tak boli i wloski wrastaja to wole pozostac przy maszynce...chociaz tez mnie to wnerwia jak mam co 2 dzien to robic;/
nie no bez przesady da się przeżyć mówię tu oczywiście o nóżkach bo paszek ani tym bardziej miejsc intymnych nie potraktowałam nigdy depilatorem i chyba bym się nie odważyła
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 17:48   #199
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: depilatory

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
nie no bez przesady da się przeżyć mówię tu oczywiście o nóżkach bo paszek ani tym bardziej miejsc intymnych nie potraktowałam nigdy depilatorem i chyba bym się nie odważyła
no ja tez sobie nie wyobrazam tych miejsc wydepilowac..
hehe zdaję sobie sprawę ze to nie moze byc az TAK wielki bol bo zadna by wtedy nie depilowala;p no ale jak sie o tym poczyta to sie odechciewa troszku
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 21:19   #200
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: depilatory

moje nogi po depilatorze są gładkie tak ze 3 dni, więc nie za ciekawie ; )
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 22:23   #201
Spiraea
Przyczajenie
 
Avatar Spiraea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: depilatory

Hej. Ja od jakiś dwóch tygodni,może dłużej, jestem posiadaczką Brauna 5685. i nie wyobrażam sobie teraz żeby go odłożyć i zapomnieć. Nogi może nie są idealnie gładkie po depilacji, po takim okresie używania, ale przynajmniej nie mam czarnych odrostów i w spódnicy mogę chodzić przez tydzień bez codziennego golenia. Najgorsze jest pierwsze golenie. bo wtedy najwięcej włosków trzeba wyrwać, a potem to tylko odrastające. Mój ma głowicę do depilacji twarzy ( taka z kilku pęset złożona) i używam jej do depilacji okolic bikini I o dziwo, a mówię to z pełną odpowiedzialnością za słowa , boli mniej niż depilacja nóg . Dla mnie efekty są warte cierpienia. Tyle tylko, że muszę się przyznać, iż pierwsza moja depilacja wygadała tak, że ja napinałam skórę i zaciskałam zęby, a tą potwornie ryczącą, brzęczącą maszyną operował mój TŻ A odnośnie wrastających włosków to nie mam z nimi problemu jak dotąd.Podsumowując, model mogę polecić, a do kupna tego czy innego urządzenia depilującego namawiać, bo moim zdaniem opłaca się jak natura za bardzo obdarowała klaczkami.
Spiraea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 22:32   #202
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: depilatory

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
moje nogi po depilatorze są gładkie tak ze 3 dni, więc nie za ciekawie ; )
hmm a to nie jest tak ze pozniej im czesciej sie depiluje to tym slabsze wloski itd i wolniej odrastaja?
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 22:41   #203
kupcus19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Witam, waham się właśnie nad zakupem depilatora Philips, interesują mnie dwa modele Philips Satinelle Soft HP6408/03 i Philips Satinelle Soft HP6409/03
http://www.euro.com.pl/depilatory/ph...lle-soft.bhtml
http://www.euro.com.pl/search.bhtml?...P+6408&x=0&y=0
Mógłyby mi ktoś napisać który byłby lepszy, albo wyjaśnić co daje głowica goląca??? Model 6408 jej nie ma, zaś wersja 6409 posiada głowice golącą. Jest przydatna? proszę o odpwiedz, z góry dziękuje. Pozdrawiam i dobranoc
kupcus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 07:48   #204
May87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 96
Dot.: depilatory

Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi! przeszukałam cały internet i dowiedziałam się, że mniej więcej stosunek zadowolonych do niezadowolonych wynosi 8:1. Doszlam zatem do wniosku, że skoro każde ciało reaguje inaczej, to najleszym sposobem na przekonanie się jest po prostu spróbowanie.... a depilator w razie problemów sprzedać można na allegro. ^^'

Znalazłam również dobry model - Braun Xelle 5585, właśnie ze specjalnymi nakładkami do depilacji twarzy, bikini oraz tzw "dla początkujących", aby przyzwyczaić się do bólu. Zatem mam nadzieję, że to jest strzał w dziesiątkę
May87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:51   #205
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: depilatory

Cytat:
Napisane przez gazela12345 Pokaż wiadomość
hmm a to nie jest tak ze pozniej im czesciej sie depiluje to tym slabsze wloski itd i wolniej odrastaja?
niby tak jest,a raczej być powinno,oczywiście pewnie u każdego wygląda to inaczej... u mnie owszem,słabsze są,ale jeszcze nie zauważyłam żeby wolniej odrastały a depilatora już trochę używam,ale tak czy inaczej na pewno przy nim pozostane... myślę,że może to po prostu przez to,że kiedyś często goliłam nogi zwykłą maszynką i teraz trzeba czasu żeby aż na tyle spowolnić ich odrost... no nic, tak więc depiluję dalej ; )
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:52   #206
lidek1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: depilatory

Witam,mam pytanie czy któraś z Was używała może depilatora ultradźwiękowego DINO PLUS HAIR REMOVER(można kupić na allegro)?????? Czy on działa tak jak twierdzi sprzedający???? Z góry dziękuję za odpowiedz
lidek1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 22:02   #207
kupcus19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Witam, może mi ktoś doradzić czy lepiej kupić brauna z nakładkami Braun 7280 lub DEPILTOR BRAUN Silk-epil Xelle 5585
czy prosty model Philips Satinelle Soft HP6409/03. Mój problem polega na tym, że nie wiem czy te nasadki są faktycznie skuteczne. Philps kosztuje jakieś 200zł i ma coś do masażu i głowice golącą, zaś modele brauna mają sporo nakładek, warto zapłącić około 350zł za brauna??? proszę o rade
kupcus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 22:09   #208
kupcus19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Ps. czy tymi nakłądkmi brauna mozna faktycznie golić bikini i pachy? bardzo boli? proszę kogoś kto lub używał o opinie, z góry dziękuje
kupcus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 22:41   #209
CoroTaram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: depilatory

ja strasznie sie wsciekalam bo musialam golic sie maszynka co drugi dzien ale dzisiaj w koncu sie odwazylam i kupilam depilator Braun silk epil EverSoft teraz tylko czekam az mi troszke wloski wyrosnal i biore sie za depilacje troche sie boje ale juz nie moge sie doczekac haha ;d;d
CoroTaram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 00:01   #210
figazmakiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: depilatory

Ja mam Brauna Silk Epil X'elle, w kolorze zielonym, nie pamietam tych numerków. W każdym razie w zestawie tylko nakładka zwiększająca efektywność, no i model ma lampke.
Zdecydowanie jest to bardzo dobry sprzęt. Lampka jest czystym musem - genialny wynalazek! Wszystkie te bzdety chłodzące, przystawki lodowe, rękawice i rolki nie są jak na mój gust potrzebne, nic nie dają, poza złudną nadzieją że bedzie jakoś super słodko i bezboleśnie. Wywaliłam też nasadke masującą bo tylko wydłużała czas zabiegu [zmniejsza ilość pęset]. Ma dwie szybkości do wyboru. Co zabawne - przy depilacji na niższych obrotach robią mi sie czerwone kropki w ilościach koszmarnych, na wysokich obrotach - pare plamek i tyle
Na dzień dobry pojechałam łydki i cóż, może nie jest to żaden ból, ale na pewno nie ma NIC wspólnego z jakimiś historiami jak z horroru, o tym że nie da sie wytrzymać etc. Ja bym to porównała do takiego mocnego szczypania, ból jest bardziej kłujący, niż jakoś obezwładniający. Czasem się zastanawiam, jak kobiety mogą rodzić, znosić bóle miesiączkowe i inne dramaty, a bać sie depilatora Wiadomo że pierwsza depilacja nie jest zbyt fajna ale każda nastepna, o ile sie nie zapuścisz ;D to już pikuś.
Ważna rzecz - nie wiem jak inne depilatory, ale ten mój najlepiej chwyta włoski takie powiedzmy 2-3mm, dłuższe już gorzej. Dlatego raz robisz całe nogi, a po kilku dniach poprawiasz te włoski których nie złapałaś za pierwszym razem, i rzeczywiście, nogi są gładkie. Może nie 4 tygodnie, ale myśle że 2 bez ponownej depilacji to na luzie. Po tych 2 tygodniach wystarczy przejechać pare razy po łydkach żeby usunąć to co zdążyło odrosnąć [niedobitki, przeciez włosy nie rosną wszystkie jednocześnie!!!] i znów jest gładko. W efekcie ja łapie za depilator średnio raz w tygodniu [może raz na jakieś 10 dni] i w ciągu 5-minutowego seansu funduje sobie pożegnanie z maszynką na nastepne ileśtam dni. Kolejne depilacje faktycznie niewiele bolą bo tych włosków nie odrasta za wiele Także dla mnie to naprawde ogromny komfort. No i jak skóra sie przyzwyczai to wygląda dużo lepiej niż po goleniu - po goleniu miałam non stop podrażnienia, no i przy bardzo bladej skórze nawet dokładne ogolenie nie eliminuje takich szarych kropek, bo część włosa "prześwieca" przez skóre. Teraz mam to z głowy.
Nogi w zasadzie były szybkie i proste i niemal bezbolesne, zachęcona spróbowałam z bikini, tu jest troche gorzej ale da sie przeżyć.
W przypływie odwagi zabrałam się więc za pachy i....... auaaaaaaaa zrobiło mi sie czarno przed oczami ale ponieważ to moje znienawidzone miejsce jeśli chodzi o depilacje, musiałam sie zmusić, efekt jest rewelacyjny, skóra jest gładka, ja w dodatku ciągle się zacinałam i podrażniałam przy goleniu, no i te nieszczęsne prześwity, zawsze to wyglądało jakbym miała szary cień na skórze. Po depilacji znikł bez śladu ale przyznaje że to był koszmar, w dodatku trwał sto godzin, myslałam że umre ;P

Ogólnie jestem zachwycona depilatorem, i jako urządzeniem w ogólności, i tym moim, Braun to zdecydowanie dobra firma. Uważaj tylko żeby nie przepłacić za jakieś bajerki które będą potem zimowac w pudełku. Sam sprzęt niczym się nie różni, różnią sie tylko dodatki. Ja kupiłam taki środkowo-tańszy model [czyli już z lampką, ale bez trymera] i pewnie jakbym wzięła wyższy to plułabym sobie w brode, bo de facto uzywam tylko i wyłącznie samego depilatora z podstawowymi nasadkami.
figazmakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-25 14:46:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.