Powracające zapalenie jajnika - zapobieganie i badania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 10:42   #1
Ela85
Raczkowanie
 
Avatar Ela85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 121
Smile

Powracające zapalenie jajnika - zapobieganie i badania


Hej dziewczyny,

od roku co kilka miesięcy boli mnie lewy jajnik, nie jest to ból stały, raczej przy chodzeniu, siadaniu, kaszlu czy przewracaniu się z boku na bok - wtedy porządnie kłuje, a później po paru dniach dochodzi do tego ból podbrzusza. Podczas badania nie jest bolesny, ale jest powiększony. Myślę, że to już przewlekły stan, gdyż jak pierwszy raz mnie zabolało zbagatelizowałam sprawę i 2 miesiące tak chodziłam.
Dodam, że mam też nadżerkę i często jakieś infekcje pochwy. Biorę Yasminelle. Ostatnio też mnie kuło, jednak inczej niż zwykle, poszłam do innego lekarza i jajnik ok, jednak jest na nim jakiś pęcherzyk 21 mm, nic złego wprawdzie, bo mówił że takie pęcherzyki się robią, ale dlaczego skoro biorę Yasminelle, mają tak mało chormonów? jak to jest?
Może orientujecie się jakie badanie chormonów można zrobić? w końcu już biorę 5 lat tabletki a lekarz żaden nigdy nic nie wspominał o badaniach. A szczerze mówiąc mam dość powracających zapaleń, myślę też o wymrożeniu nadżerki i może profilaktycznie laktovaginal??
Ela85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.