studniówkowiczki 2010 :) cz II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-05, 16:42   #4861
paulina0215
Raczkowanie
 
Avatar paulina0215
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kraina snów ;p
Wiadomości: 236
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez wenus2029 Pokaż wiadomość
Ehh widzę, że strasznie narzekacie na tą studniówkę... Ja też mam ochotę. Po 1... polonez. Studniówka w przyszłym tygodniu a wczoraj wf zleciał na siedzeniu "bo 2 osby zaliczały coś"... Cóż... Druga sprawa - zaproszenia. Tylko dla mnie (!), tzn jest napisne "X X z osobą towarzyszącą". No ale jak dać TŻtowi takie zaproszenie? Swoją drogą strasznie się cieszę, że raczyli mnie zaprosić... Beznadziejnie. Trzy? Dekoracja sali... przyjdzie dekoratorka, która od 3 lat ma tak beznadziejne pomysły... Kiedyś były wiosenne kwiatki... Po prostu cudo.
W ogóle nasza szkoła to jakiś zakon, jak się wyjdzie z sali to już nie można na nią wrócić, także chyba do szatni też nie będzie można pójść. A przed zabawą jakieś sprawdzanie torebek, no oni chyba zwariowali... Nakaz policyjny poproszę :p

Także chyba większość szkół nie zorganizowała tego jak należy... A studniówka mojego TŻta taka świetna była...
ja na organizację nie mam co narzekać, bo nam wszyscy pomagają nawet dyrektorki, słuchają nas i nie narzucają swojego zdania...
o poloneza się nie martwię bo już dość długo tańczymy więc miejmy nadzieję, że będzie okej
ale boję się trochę, że możemy po prostu nie zdążyć z dekoracją...
paulina0215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:45   #4862
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Dzięki Też patrzyłam na tą stronkę



A jakąś sklepową farbą chcesz? Ja idę jutro do fryzjera na farbowanie bo właśnie też nie chcę żeby był jakiś bardzo ciemny, tylko trochę zjaśniał...Chcę jakiś jasny brąz
Hmm no włąsnie zastanawiałam się nad Pallet 10 min jasny brąz ( juz farbowałam nim 2 razy wlosy) albo ciemny blond..
myslalam też o Schwarzkopf Natural & Easy kaszmirowy jasny braz
no ale sama juz nie wiem bo chciałabym coś zblizonego do tego koloru co ma Kasia Sowińska lub Miranda Kerr


studniówkę mam 13.o2 myślicie że teraz już powinnam farbowac włosy ?:P
odrostów nie mam bo jakoś tak mam ze zawsze farba wtapia sie w moj kolor
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:47   #4863
julajta
Rozeznanie
 
Avatar julajta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 625
GG do julajta
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Witam moje skarbeńka
Naskrobałyście jak zwykle miliony stron

Ja mam problemik, ale taki tyci.
Otóż ogólnie byliśmy z moim byłym umówieni na Studniówkę ( ja z nim do Niego i odwrotnie ), ale ostatnio do mnie napisał i spytał czy to co mówiliśmy wcześniej ma jakieś znaczenie teraz. Ogólnie wyszło na to, że kumpel mu powiedział, że ja nie chce iść z byłym na Studniówkę i zależy mi na imprezie postudniówkowej tylko. ( W rzeczywistości powiedziałam, że nie chce mi się iść, ale nie ogólnie, że z byłym, tylko ogólnie do nich, bo mają takie nudne, głupie klasy, ale pójdę, bo przynajmniej po Studniówce ich się pobawię ). I chyba były źle to zrozumiał. Ogólnie to się dogadujemy itd, no i chyba wyszło, że nie pójdziemy razem, on zaprosi koleżankę z klasy, z którą ma dobry kontakt, a ja ?

No właśnie, tu mój tyci problem

Nie mam jakiegoś takiego znajomego, z którym wiem, że gdzieś tam później mogłabym być ( no może mam, ale po moim 3,5 letnim związku nie chcę być z nikim ). Pisze do mnie troszkę chłopaków, ale zastanawiałabym się nad trzema. A najbardziej to w sumie nad jednym. To jest chłopak, który ma swój styl, ogólnie świetnie się ubiera ( nie, że ma kasę czy coś, ogólnie lumpy, ale też brat mieszka w Anglii ), ma 22 lata, znamy się tak w sumie średnio, on trenuje u mojego wujka brazylijskie sztuki walki i jest też kumplem mojego byłego. Zawsze wujek mówił mi, że ja się mu podobam, z reszta ostatnimi czasy sama to odczuwam
Wiem, że z nim się bym wybawiła, bo to zabawowy chłopak bardzo, ale kurde.. No nie wiem, wolałabym się jeszcze raz przynajmniej z nim spotkać, żeby podjąć decyzję, a ja, jak to ja, nigdy pierwsza do chłopaka, ani nie napisze, ani nie wyjdę z inicjatywą spotkania, ani nic - chyba,że to ja mam sprawę. No ale tu, to wolałabym jeszcze go troszkę bardziej poznać

Co o tym sądzicie? Poczekać do spotkania?
julajta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:47   #4864
paulina0215
Raczkowanie
 
Avatar paulina0215
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kraina snów ;p
Wiadomości: 236
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

cao ja myślę, że za wcześnie...

julajta ja myślę, że powinnaś się spotkać z tym chłopakiem a skoro uważasz, że się z nim wybawisz to nie widzę problemu, żebyś go zaprosiła, a na dodatek jeszcze mu się podobasz czego chcieć więcej? ;p

Edytowane przez paulina0215
Czas edycji: 2010-01-05 o 16:50
paulina0215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:47   #4865
touch of pink
Zadomowienie
 
Avatar touch of pink
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 516
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
chcialam powiedziec ze dostalam w szkole opieprz za 85 % z matury z angielskiego , ze to za malo nie cierpie tej szkoly, brrrr


zaraz ide na matme i po drodze wstapie do kosmetyczki przesunac o 30 min do przodu i powiedziec jej mniej wiecej co chce miec na twarzy

nie piszcie za duzo zebym nie musiala czytac duzo moje bi
bardzo łądny wynik ja miałam 94% a nauczycielka miała do mnie pretensje że głupie błędy zrobiłam
touch of pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:51   #4866
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
Hmm no włąsnie zastanawiałam się nad Pallet 10 min jasny brąz ( juz farbowałam nim 2 razy wlosy) albo ciemny blond..
myslalam też o Schwarzkopf Natural & Easy kaszmirowy jasny braz
no ale sama juz nie wiem bo chciałabym coś zblizonego do tego koloru co ma Kasia Sowińska lub Miranda Kerr


studniówkę mam 13.o2 myślicie że teraz już powinnam farbowac włosy ?:P
odrostów nie mam bo jakoś tak mam ze zawsze farba wtapia sie w moj kolor
Jak już nim farbowałaś dwa razy włoski i ładnie Ci wychodzi to ja bym teraz nie ryzykowała z nowym kolorem I jeszcze bym poczekała tak 2-3 tyg

Ja z ang miałam 98%, ale tyle to chciałabym z rozszerzenia (na filologię ang)
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:54   #4867
nikia
Rozeznanie
 
Avatar nikia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 641
GG do nikia
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez julajta Pokaż wiadomość
Witam moje skarbeńka
Naskrobałyście jak zwykle miliony stron

Ja mam problemik, ale taki tyci.
Otóż ogólnie byliśmy z moim byłym umówieni na Studniówkę ( ja z nim do Niego i odwrotnie ), ale ostatnio do mnie napisał i spytał czy to co mówiliśmy wcześniej ma jakieś znaczenie teraz. Ogólnie wyszło na to, że kumpel mu powiedział, że ja nie chce iść z byłym na Studniówkę i zależy mi na imprezie postudniówkowej tylko. ( W rzeczywistości powiedziałam, że nie chce mi się iść, ale nie ogólnie, że z byłym, tylko ogólnie do nich, bo mają takie nudne, głupie klasy, ale pójdę, bo przynajmniej po Studniówce ich się pobawię ). I chyba były źle to zrozumiał. Ogólnie to się dogadujemy itd, no i chyba wyszło, że nie pójdziemy razem, on zaprosi koleżankę z klasy, z którą ma dobry kontakt, a ja ?

No właśnie, tu mój tyci problem

Nie mam jakiegoś takiego znajomego, z którym wiem, że gdzieś tam później mogłabym być ( no może mam, ale po moim 3,5 letnim związku nie chcę być z nikim ). Pisze do mnie troszkę chłopaków, ale zastanawiałabym się nad trzema. A najbardziej to w sumie nad jednym. To jest chłopak, który ma swój styl, ogólnie świetnie się ubiera ( nie, że ma kasę czy coś, ogólnie lumpy, ale też brat mieszka w Anglii ), ma 22 lata, znamy się tak w sumie średnio, on trenuje u mojego wujka brazylijskie sztuki walki i jest też kumplem mojego byłego. Zawsze wujek mówił mi, że ja się mu podobam, z reszta ostatnimi czasy sama to odczuwam
Wiem, że z nim się bym wybawiła, bo to zabawowy chłopak bardzo, ale kurde.. No nie wiem, wolałabym się jeszcze raz przynajmniej z nim spotkać, żeby podjąć decyzję, a ja, jak to ja, nigdy pierwsza do chłopaka, ani nie napisze, ani nie wyjdę z inicjatywą spotkania, ani nic - chyba,że to ja mam sprawę. No ale tu, to wolałabym jeszcze go troszkę bardziej poznać

Co o tym sądzicie? Poczekać do spotkania?
nie rozmyslaj tylko go zapros gdzies na drinka czy pizze jak sie okaze w miare ok to wez go na studniowke skoro z bylym odpada. nie ma na co czekac czasami trzeba sie przelamac.. znam ten bol. a moze moglabys wpasc do wujka na trening niby zalatwic jakas sprawe a przy okazji pogadac z kolega jak rozmowa milo sie rozwinie to po trenignu gdzies pojsc z nim. Pomysl nad tym

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Jak już nim farbowałaś dwa razy włoski i ładnie Ci wychodzi to ja bym teraz nie ryzykowała z nowym kolorem I jeszcze bym poczekała tak 2-3 tyg

Ja z ang miałam 98%, ale tyle to chciałabym z rozszerzenia (na filologię ang)
WOOOW!! gdzie Ty sie tak dobrze angielskiego nauczylas :O? w szkole? dodatkowe lekcje? czy po prostu tak to bardzo lubisz ze sama w domu duzo sie doksztalcasz? zazdroszcze wyniku
nikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 16:55   #4868
wenus2029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 389
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez julajta Pokaż wiadomość
Co o tym sądzicie? Poczekać do spotkania?

Ja też myślę, że powinnaś się spotkać z tym chłopakiem W końcu nie powinnaś sobie psuć studniówki przez byłego, no a skoro on nie chce... Myślę, że tamten chętnie by poszedł, skoro, jak piszesz, lubi się bawić no i jeszcze podobasz mu się Spróbować zawsze warto
__________________
Prawko
30 listopada 2009 - ZDANY!


Wybieram grupę Color!

I ja próbuję swoich sił Proszę o wsparcie

Strony internetowe Bydgoszcz
wenus2029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:57   #4869
AcutoPeperone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 174
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez julajta Pokaż wiadomość
Witam moje skarbeńka
Naskrobałyście jak zwykle miliony stron

Ja mam problemik, ale taki tyci.
Otóż ogólnie byliśmy z moim byłym umówieni na Studniówkę ( ja z nim do Niego i odwrotnie ), ale ostatnio do mnie napisał i spytał czy to co mówiliśmy wcześniej ma jakieś znaczenie teraz. Ogólnie wyszło na to, że kumpel mu powiedział, że ja nie chce iść z byłym na Studniówkę i zależy mi na imprezie postudniówkowej tylko. ( W rzeczywistości powiedziałam, że nie chce mi się iść, ale nie ogólnie, że z byłym, tylko ogólnie do nich, bo mają takie nudne, głupie klasy, ale pójdę, bo przynajmniej po Studniówce ich się pobawię ). I chyba były źle to zrozumiał. Ogólnie to się dogadujemy itd, no i chyba wyszło, że nie pójdziemy razem, on zaprosi koleżankę z klasy, z którą ma dobry kontakt, a ja ?

No właśnie, tu mój tyci problem

Nie mam jakiegoś takiego znajomego, z którym wiem, że gdzieś tam później mogłabym być ( no może mam, ale po moim 3,5 letnim związku nie chcę być z nikim ). Pisze do mnie troszkę chłopaków, ale zastanawiałabym się nad trzema. A najbardziej to w sumie nad jednym. To jest chłopak, który ma swój styl, ogólnie świetnie się ubiera ( nie, że ma kasę czy coś, ogólnie lumpy, ale też brat mieszka w Anglii ), ma 22 lata, znamy się tak w sumie średnio, on trenuje u mojego wujka brazylijskie sztuki walki i jest też kumplem mojego byłego. Zawsze wujek mówił mi, że ja się mu podobam, z reszta ostatnimi czasy sama to odczuwam
Wiem, że z nim się bym wybawiła, bo to zabawowy chłopak bardzo, ale kurde.. No nie wiem, wolałabym się jeszcze raz przynajmniej z nim spotkać, żeby podjąć decyzję, a ja, jak to ja, nigdy pierwsza do chłopaka, ani nie napisze, ani nie wyjdę z inicjatywą spotkania, ani nic - chyba,że to ja mam sprawę. No ale tu, to wolałabym jeszcze go troszkę bardziej poznać

Co o tym sądzicie? Poczekać do spotkania?

No ja myślę, że warto byłoby sie spotkać i na tym spotkaniu zaprosic na studniówkę. Skoro mu sie podobasz to na pewno będzie szczesliwy No i Ty również miałabyś fajnego chłopaka na studniówkę

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Dziewczyny jak tu się dodaje zdjecia?? Chcialabym zebyscie mi doradzily jakie dodatki... Mam pare fajnych ale nie wiem co pasuje..
AcutoPeperone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:59   #4870
wenus2029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 389
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Ja z ang miałam 98%, ale tyle to chciałabym z rozszerzenia (na filologię ang)
Ja 96 :p Z rozszerzenie zrezygnowałam, nie jestem w stanie teraz się nauczyć tego wszystkiego... eh... a tak chciałam.
__________________
Prawko
30 listopada 2009 - ZDANY!


Wybieram grupę Color!

I ja próbuję swoich sił Proszę o wsparcie

Strony internetowe Bydgoszcz
wenus2029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:00   #4871
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Jak już nim farbowałaś dwa razy włoski i ładnie Ci wychodzi to ja bym teraz nie ryzykowała z nowym kolorem I jeszcze bym poczekała tak 2-3 tyg

Ja z ang miałam 98%, ale tyle to chciałabym z rozszerzenia (na filologię ang)
Gratuluję wyniku i to z angielskiego którego nie cierpię

hmm no tylko że spróbowałabym czegoś nowego hehe :P ale się boję wiec nie ryzykuje :P a ja juz mam ochote przefarbowac się :P ale jak trzeba czekać to trzeba :P
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 17:00   #4872
nikia
Rozeznanie
 
Avatar nikia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 641
GG do nikia
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez AcutoPeperone Pokaż wiadomość
No ja myślę, że warto byłoby sie spotkać i na tym spotkaniu zaprosic na studniówkę. Skoro mu sie podobasz to na pewno będzie szczesliwy No i Ty również miałabyś fajnego chłopaka na studniówkę

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Dziewczyny jak tu się dodaje zdjecia?? Chcialabym zebyscie mi doradzily jakie dodatki... Mam pare fajnych ale nie wiem co pasuje..
nacisnij na samym dole odpowiedz po lewej stronie i u gory kolo strzaleczek masz zalaczniki tylko musisz zmniejszyc zdjecie w programie nie moze byc za duze.
nikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:05   #4873
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez nikia Pokaż wiadomość
...



WOOOW!! gdzie Ty sie tak dobrze angielskiego nauczylas :O? w szkole? dodatkowe lekcje? czy po prostu tak to bardzo lubisz ze sama w domu duzo sie doksztalcasz? zazdroszcze wyniku
Cytat:
Napisane przez wenus2029 Pokaż wiadomość
Ja 96 :p Z rozszerzenie zrezygnowałam, nie jestem w stanie teraz się nauczyć tego wszystkiego... eh... a tak chciałam.
Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
Gratuluję wyniku i to z angielskiego którego nie cierpię

hmm no tylko że spróbowałabym czegoś nowego hehe :P ale się boję wiec nie ryzykuje :P a ja juz mam ochote przefarbowac się :P ale jak trzeba czekać to trzeba :P
Dzięki i gratuluje też Wszystko po trochu :p ale ja mam małego bzika na tym punkcie
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:05   #4874
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez wenus2029 Pokaż wiadomość
Ja 96 :p Z rozszerzenie zrezygnowałam, nie jestem w stanie teraz się nauczyć tego wszystkiego... eh... a tak chciałam.
A wy się tak systematycznie uczycie angielskiego, chodzicie na jakieś dodatkowe zajęcia?? Ja ostatnio kontakt z angielskim miałam 4 lata temu w gimnazjum. Na maturze wybrałam angielski i napisałam na 30% po 4 latach coś jednak zostało.
plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:06   #4875
AcutoPeperone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 174
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Udało sięI co myślicie? Dobrze wygląda? Jest za kolano. No i wiem, że ta kokarda to tak brzydko zawiazana ale to tak na szybko, bo musialam wiedziec czy bedzie dobra na rozmiar
AcutoPeperone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:08   #4876
julajta
Rozeznanie
 
Avatar julajta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 625
GG do julajta
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez nikia Pokaż wiadomość
nie rozmyslaj tylko go zapros gdzies na drinka czy pizze jak sie okaze w miare ok to wez go na studniowke skoro z bylym odpada. nie ma na co czekac czasami trzeba sie przelamac.. znam ten bol. a moze moglabys wpasc do wujka na trening niby zalatwic jakas sprawe a przy okazji pogadac z kolega jak rozmowa milo sie rozwinie to po trenignu gdzies pojsc z nim. Pomysl nad tym
Hehe, tak się składa, że on tymczasowo dorabia w pizzerii - najlepszej w mieście No to wiesz, dziwnie tak, na pizze do niego do roboty
No, ale pomyślę, dziekuję

Cytat:
Napisane przez AcutoPeperone Pokaż wiadomość
No ja myślę, że warto byłoby sie spotkać i na tym spotkaniu zaprosic na studniówkę. Skoro mu sie podobasz to na pewno będzie szczesliwy No i Ty również miałabyś fajnego chłopaka na studniówkę

No, dziewuchy mówią na Niego "Mariano Italiano" he Nie to, że jakiś gejek, tylko po prostu takie czarne brwi i włosy ma, i taką szeroką opaskę zawsze na łbie nosi
julajta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:17   #4877
AcutoPeperone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 174
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

No, dziewuchy mówią na Niego "Mariano Italiano" he Nie to, że jakiś gejek, tylko po prostu takie czarne brwi i włosy ma, i taką szeroką opaskę zawsze na łbie nosi [/QUOTE]

No to jak taki przystojniak to nad czym sie zastanawiasz Mój Tż też takie ciemne prawie czarne włosy, brwi i ciemna karnacja jakby nie z Polski był
AcutoPeperone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:20   #4878
paulina0215
Raczkowanie
 
Avatar paulina0215
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kraina snów ;p
Wiadomości: 236
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

ja właśnie wróciłam od kosmetyczki (moja sąsiadka)
już się z nią umówiłam na makijaż i na pazurki ;p jak ja się cieszę, że ją mam przynajmniej nie będę musiała się spieszyć od fryzjera :P

jeszcze mnie czeka wizyta w solarium dzisiaj... nie chce mi się wychodzić z domu bo zimno jest... :/
paulina0215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:23   #4879
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość

Lucka
widzialam dzisiaj w sklepie te wkrętki co Tż ci na allegro zamowil po 4 zl byly za sztuke a Ty ile dałas
2 zł



kupilam dzisiaj majty i podwiązke, musze wam sie nawet majtkami pochwalic
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 17:24   #4880
AcutoPeperone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 174
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez paulina0215 Pokaż wiadomość
ja właśnie wróciłam od kosmetyczki (moja sąsiadka)
już się z nią umówiłam na makijaż i na pazurki ;p jak ja się cieszę, że ją mam przynajmniej nie będę musiała się spieszyć od fryzjera :P

jeszcze mnie czeka wizyta w solarium dzisiaj... nie chce mi się wychodzić z domu bo zimno jest... :/

Ja też mam znajomą która robi mi pazurki Ale fryzjera musialam sobie zalatwic. I nawet nie było problemu, powiedziala ze mam przyniesc zdjecie tego co chcem i takie mi zrobi. Tyle, ze mam przyjsc tydzien wczesniej na próbną fryzurke
AcutoPeperone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:27   #4881
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez AcutoPeperone Pokaż wiadomość
Ja też mam znajomą która robi mi pazurki Ale fryzjera musialam sobie zalatwic. I nawet nie było problemu, powiedziala ze mam przyniesc zdjecie tego co chcem i takie mi zrobi. Tyle, ze mam przyjsc tydzien wczesniej na próbną fryzurke
Jejku ja też bym chciała mieć próbna.... Bo nie mam pojecia co to wyjdzie na tych moich włosach... A jak mi sie nie spodoba to bd strach...
a paznokietki nie wiem w koncu czy swoje czy sztuczne
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:29   #4882
paulina0215
Raczkowanie
 
Avatar paulina0215
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kraina snów ;p
Wiadomości: 236
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez AcutoPeperone Pokaż wiadomość
Ja też mam znajomą która robi mi pazurki Ale fryzjera musialam sobie zalatwic. I nawet nie było problemu, powiedziala ze mam przyniesc zdjecie tego co chcem i takie mi zrobi. Tyle, ze mam przyjsc tydzien wczesniej na próbną fryzurke
nie no fryzjera to ja niestety nie mam znajomego...
już dawno się zapisałam... bo to moja ukochana fryzjerka i jedna z najlepszych

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
2 zł



kupilam dzisiaj majty i podwiązke, musze wam sie nawet majtkami pochwalic
Lucka jakie gaciochy ;p
ja mam całe koronkowe takie baardzo delikatne... ;p
paulina0215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:32   #4883
touch of pink
Zadomowienie
 
Avatar touch of pink
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 516
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
2 zł



kupilam dzisiaj majty i podwiązke, musze wam sie nawet majtkami pochwalic
te gatki to się pewnie przyczynią potem do twardych problemów..
touch of pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:33   #4884
AcutoPeperone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 174
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Jejku ja też bym chciała mieć próbna.... Bo nie mam pojecia co to wyjdzie na tych moich włosach... A jak mi sie nie spodoba to bd strach...
a paznokietki nie wiem w koncu czy swoje czy sztuczne

Ja nie robię tipsów. Mój Tż ich nie lubi Powiedział, że nie trawi tych łopatek na paznokciach No ale że mam ładne paznokcie więc wole naturalne. Tylko mam nadzieje ze mi sie nie połamią Ja też się zdziwiłam z tą próbną fryzurką.. Ciekawe ile mnie wyniesie fryzjer, ale z tego co wiem to jakies 50-60zł. Ja sie strasznie bałam oddac w ręce kogokolwiek bo mam włosy po sam tyłek

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

A doszły moje zdjęcia sukienki?? I fryzury?? Bo cos nie piszecie i nie wiem..
AcutoPeperone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:34   #4885
paulina0215
Raczkowanie
 
Avatar paulina0215
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kraina snów ;p
Wiadomości: 236
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez touch of pink Pokaż wiadomość
te gatki to się pewnie przyczynią potem do twardych problemów..
hahaha pewnie tak ;p
paulina0215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:35   #4886
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez AcutoPeperone Pokaż wiadomość
Ja nie robię tipsów. Mój Tż ich nie lubi Powiedział, że nie trawi tych łopatek na paznokciach No ale że mam ładne paznokcie więc wole naturalne. Tylko mam nadzieje ze mi sie nie połamią Ja też się zdziwiłam z tą próbną fryzurką.. Ciekawe ile mnie wyniesie fryzjer, ale z tego co wiem to jakies 50-60zł. Ja sie strasznie bałam oddac w ręce kogokolwiek bo mam włosy po sam tyłek

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

A doszły moje zdjęcia sukienki?? I fryzury?? Bo cos nie piszecie i nie wiem..
A to może dlatego własnie sama chciala ci próbna zrobić zebyscie obie byly zadowolone . W końcu pewnie nie czesto pracuje na takich włosach długich
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:37   #4887
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

napisalam do tż "to bedziesz kupowal ta koszule i krawat?" a on odpisal.... "nie wiem."

juz mi sie nic nie chce...........
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:38   #4888
AcutoPeperone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 174
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
A to może dlatego własnie sama chciala ci próbna zrobić zebyscie obie byly zadowolone . W końcu pewnie nie czesto pracuje na takich włosach długich

Ona chyba wszystkim robi te probne.. Bo pytalam dzisiaj kolezanki która ma włosy jakos przed łopatki i ona tez bedzie miala próbna. Więc chyba robi wszystkim zeby byli zadowoleni.. No i mówiłam ze to na studniówke to pewnie tym bardziej..
AcutoPeperone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:39   #4889
paulina0215
Raczkowanie
 
Avatar paulina0215
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kraina snów ;p
Wiadomości: 236
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
napisalam do tż "to bedziesz kupowal ta koszule i krawat?" a on odpisal.... "nie wiem."

juz mi sie nic nie chce...........
Mell co ten Twój Tż odwala? kurcze faceci są często gorsi niż dziewczyny, mają te swoje humorki, a jak się na coś uprą to już w ogóle masakra... :/
paulina0215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:41   #4890
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

AcutoPeperone: sliczna sukienka i fryzurka... na pewno bedzie pieknie wygladac na takich dlugasnych wlosach... tez kiedys takie mialam...


julajta: spotkaj sie z nim jak najszybciej...




zbiera mnie dol... czuje ze kolo czwartku sie skumuluje i popusci kurki... ze sie rozrycze znow... ja to jestem.... ehhhhhhhhhhh

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina0215 Pokaż wiadomość
Mell co ten Twój Tż odwala? kurcze faceci są często gorsi niż dziewczyny, mają te swoje humorki, a jak się na coś uprą to już w ogóle masakra... :/


nie wiem... poklocilismy sie troche w niedziele... w sumie troche moja wina byla... ale przeprosilam, widzial ze mi z tym bardzo zle.... i tak od niedzieli takie suche smsy.... a przed swietami to juz sie nie mogl doczekas kiedy ta koszule kupi i wogole...
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.