Wolni farmerzy-gra online - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-05, 08:16   #151
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Ale chodzi chyba o to jak wpisać jak nie ma pola "rybka". Moim zdaniem jeśli rybka kosztuje 1000 ft to nie ma nawet co liczyć. Jak stanieją to można np. w polu cukierki albo kłębki wełny (jeśli ich jeszcze nie masz) wpisać cenę rybek i potem jak kopiujesz listę zakupów zmienić rybki na cukierki i po problemie.
W kalkulatorze na samym końcu właśnie za cukierkami jest rybka akwariowa. I można bez problemu obliczyć
Ale na razie nie ma co nimi głowy zawracać bo są nieopłacalne.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 08:48   #152
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
W kalkulatorze na samym końcu właśnie za cukierkami jest rybka akwariowa. I można bez problemu obliczyć
Ale na razie nie ma co nimi głowy zawracać bo są nieopłacalne.
Dziś do mnie przyszedł pierwszy klient, który chciał 4 rybki i trzy inne produkty. Sprawdziłam w kalkulatorze i wyszło, że gdybym miała sprzedać to wsio na targu to zarobiłabym ponad 7 tysięcy, a on dawał mi tylko 3,5 tysiaka
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 08:51   #153
maalinkaa8
Rozeznanie
 
Avatar maalinkaa8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 924
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Wczoraj usunęłam konto z WF
tak ni z stąd ni z owąd- stwierdziłam, że to monotonne

ale wam życzę miłej gry i wielkich plonów!
__________________
Kocham Cię


Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda.
maalinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:38   #154
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Od którego poziomu można hodować te rybki? Bo miałam już klientów na rybki akwariowe, a jak pojechałam do tej drugiej wioski z handlarzem ryb, to wyświetlił się komunikat, że mam za niski poziom. Jestem na lvl 16.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 17:28   #155
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Dziewczyny czy wszystkie macie konta premium?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 17:43   #156
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Ja jeszcze nie. Podobno przed lvl 17 się nie opłaca, a ja dopiero na 16.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 17:53   #157
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

ja jestem na 13, więc skoro się nie opłaca to też na razie nie kupuję :P
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 23:05   #158
roupusza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 18
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Od którego poziomu można hodować te rybki? Bo miałam już klientów na rybki akwariowe, a jak pojechałam do tej drugiej wioski z handlarzem ryb, to wyświetlił się komunikat, że mam za niski poziom. Jestem na lvl 16.
Rybki u handlarza to te, które się rozmnażają a nie te co się sprzedaje na targu, powiedzmy że odpowiednik kur.
Staw co prawda można mieć od 16lvl'a ale wtedy max 1 rybke, którą dostajemy gratis. Rozbudować go można od 20lvl'a i wtedy też możemy zakupić rybkę u handlarza.

Cytat:
Ja jeszcze nie. Podobno przed lvl 17 się nie opłaca, a ja dopiero na 16.
To ja napisałam i to moja subiektywna opinia więc żeby na mnie potem nie było Wg mnie się nie opłaca, bo nawet posiadając premium dopiero od 17lvl'a dochodzi opcja siana 1 kliknięciem.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
roupusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 23:20   #159
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez roupusza Pokaż wiadomość
Rybki u handlarza to te, które się rozmnażają a nie te co się sprzedaje na targu, powiedzmy że odpowiednik kur.
Staw co prawda można mieć od 16lvl'a ale wtedy max 1 rybke, którą dostajemy gratis. Rozbudować go można od 20lvl'a i wtedy też możemy zakupić rybkę u handlarza.
Dziękuję, teraz rozumiem Jakoś nie mogłam znaleźć tej informacji na forum gry.



Cytat:
Napisane przez roupusza Pokaż wiadomość
To ja napisałam i to moja subiektywna opinia więc żeby na mnie potem nie było Wg mnie się nie opłaca, bo nawet posiadając premium dopiero od 17lvl'a dochodzi opcja siana 1 kliknięciem.
Dlatego napisałam "podobno" I właśnie chodziło mi o to, że wcześniej się nie opłaca, bo nie ma funkcji takiego siania i podlewania wszystkiego
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 20:58   #160
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wszystkie macie konta premium?
Ja zainwestowałam w premium dopiero jak byłam na 20 poziomie i muszę przyznać, że baaardzo ułatwiło mi życie. Teraz nie wyobrażam sobie wrócić do starych standardów i męczyć się z podlewaniem

Cytat:
Napisane przez roupusza Pokaż wiadomość
Rybki u handlarza to te, które się rozmnażają a nie te co się sprzedaje na targu, powiedzmy że odpowiednik kur.
Ooo to tego nie wiedziałam. Ale szczerze mówiąc nie interesowałam się stawem. Opłacalne to? Niedługo stane przed dylematem jakie budynki stawiać na wolnych polach. I wiem, że na pewno będzie to serownia (dużo punktów), dodatkowe pole albo dwa i co jeszcze? Na pierwszej farmie mam dwa pola, kurnik, obore, pasieke i majonezownie. Lepiej postawić staw czy dodatkowe pole?
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 22:14   #161
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wszystkie macie konta premium?
Ja nie mam, mąż też nie
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 22:43   #162
roupusza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 18
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość

Ooo to tego nie wiedziałam. Ale szczerze mówiąc nie interesowałam się stawem. Opłacalne to? Niedługo stane przed dylematem jakie budynki stawiać na wolnych polach. I wiem, że na pewno będzie to serownia (dużo punktów), dodatkowe pole albo dwa i co jeszcze? Na pierwszej farmie mam dwa pola, kurnik, obore, pasieke i majonezownie. Lepiej postawić staw czy dodatkowe pole?
Nie, staw nie jest opłacalny.
Ceny już się stabilizują, przynajmniej u mnie na serwerze wzrasta cena karmy a rybek spada po kilku dniach bez zmian.
Jeśli założyć, że nasze polskie rynki zachowają się jak niemieckie (tam wprowadzono aktualizację wcześniej) to zysk brutto będzie porównywalny z polem (choć ciut niższy), dodatkowo pomniejszy go koszt wyprodukowania/zakupu karmy. Jakby tego było mało to kompletnie nieopłacalny punktowo budynek, nawet z pola możemy mieć 2 razy więcej punktów nie mając wysokiego lvl'u (bo wiadomo, wyższy lvl to rośliny dają więcej punktów). Z tego co mi wiadomo jeszcze nie wprowadzono korekty punktowej (choć inne zapowiadane zmiany nastąpiły, więc chyba zmieniono zdanie).
Ponieważ budowa kosztuje 10 tysięcy osoby, które już go posiadają mogą go jeszcze potrzymać. Natomiast budowa w tej chwili nie jest już opłacalna.

Serowni również bym nie stawiała. Zarobek w stosunku do wytwórni majonezu nie powinien być na tyle duży by brać go pod uwagę (choć u mnie na serwerze po ostatnim załamaniu rynku wypada nawet gorzej) a jeśli chodzi o punkty to sprawa wygląda tak:
Serownia: 33:20h - 1 zbiór x 15 serów x 4500 punktów = 67 500 punktów
Wytwórnia majonezu: 33:20h - 2 zbiory (po 16:40h) x 15 majonezów x 3100 punktów = 93 000 punktów


A co do premium się zgadzam, jak się włączy to się potem nie wyobraża życia bez. Jak mi się pierwsze premium skończyło stwierdziłam, że może spróbuję grać bez (i sprzedam kupione monety). W połowie obsiewania pola je wykupiłam
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...

Edytowane przez roupusza
Czas edycji: 2010-08-06 o 22:45
roupusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 15:57   #163
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez roupusza Pokaż wiadomość
Nie, staw nie jest opłacalny.
Ceny już się stabilizują, przynajmniej u mnie na serwerze wzrasta cena karmy a rybek spada po kilku dniach bez zmian.
Jeśli założyć, że nasze polskie rynki zachowają się jak niemieckie (tam wprowadzono aktualizację wcześniej) to zysk brutto będzie porównywalny z polem (choć ciut niższy), dodatkowo pomniejszy go koszt wyprodukowania/zakupu karmy. Jakby tego było mało to kompletnie nieopłacalny punktowo budynek, nawet z pola możemy mieć 2 razy więcej punktów nie mając wysokiego lvl'u (bo wiadomo, wyższy lvl to rośliny dają więcej punktów). Z tego co mi wiadomo jeszcze nie wprowadzono korekty punktowej (choć inne zapowiadane zmiany nastąpiły, więc chyba zmieniono zdanie).
Ponieważ budowa kosztuje 10 tysięcy osoby, które już go posiadają mogą go jeszcze potrzymać. Natomiast budowa w tej chwili nie jest już opłacalna.

Serowni również bym nie stawiała. Zarobek w stosunku do wytwórni majonezu nie powinien być na tyle duży by brać go pod uwagę (choć u mnie na serwerze po ostatnim załamaniu rynku wypada nawet gorzej) a jeśli chodzi o punkty to sprawa wygląda tak:
Serownia: 33:20h - 1 zbiór x 15 serów x 4500 punktów = 67 500 punktów
Wytwórnia majonezu: 33:20h - 2 zbiory (po 16:40h) x 15 majonezów x 3100 punktów = 93 000 punktów


A co do premium się zgadzam, jak się włączy to się potem nie wyobraża życia bez. Jak mi się pierwsze premium skończyło stwierdziłam, że może spróbuję grać bez (i sprzedam kupione monety). W połowie obsiewania pola je wykupiłam
Dzięki za podpowiedzi. Zrezygnuje ze stawu ale nad serownią jeszcze się zastanowię bo u mnie ser jest po 80ft więc jako taki zysk jest.
Poza tym przydałoby się jakieś urozmaicenie a nie same pola

Od kilku dni sprawdzam statystyki i ze zdziwieniem stwierdzam, że zajmuję coraz wyższą pozycję
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 16:17   #164
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi. Zrezygnuje ze stawu ale nad serownią jeszcze się zastanowię bo u mnie ser jest po 80ft więc jako taki zysk jest.
Poza tym przydałoby się jakieś urozmaicenie a nie same pola

Od kilku dni sprawdzam statystyki i ze zdziwieniem stwierdzam, że zajmuję coraz wyższą pozycję
Ja już usunęłam i mam trzecie pole (quest na 15 tys szparagów wita )
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 17:11   #165
roupusza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 18
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi. Zrezygnuje ze stawu ale nad serownią jeszcze się zastanowię bo u mnie ser jest po 80ft więc jako taki zysk jest.
Poza tym przydałoby się jakieś urozmaicenie a nie same pola

Od kilku dni sprawdzam statystyki i ze zdziwieniem stwierdzam, że zajmuję coraz wyższą pozycję
Owszem, ale nieduży i weź pod uwagę, że w tym czasie masz 30 majonezów, które również możesz sprzedać
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
roupusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 18:10   #166
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

A dziewczyny to płatna gra?
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 18:15   #167
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
A dziewczyny to płatna gra?
Bezpłatna
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 18:16   #168
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Dzieki,to też spróbuję zagrać
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:04   #169
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
A dziewczyny to płatna gra?
Płatne jest tylko konto Premium, ale bez niego też można grać
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 19:45   #170
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez roupusza Pokaż wiadomość
Owszem, ale nieduży i weź pod uwagę, że w tym czasie masz 30 majonezów, które również możesz sprzedać
Majonezownie już jedną mam A jestem zwolenniczką rozbudowy budynków mimo, że to sporo kosztuje ale się opłaca. Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła rozbudować ją do trzeciego poziomu bo i punkty fajne i kasa niezła. Niedawno na moim serwerze było małe załamanie sprzedaży majonezu. Było może z 20 ofert a ceny skoczyły do 60ft więc trochę na nim zarobiłam

Aneczka współuję tych szparagów. Też się męczę i 6 tysięcy wydaje się niemożliwe do uzbierania. Zdecydowanie wolę sadzić pomidory czy truskawki gdzie mam 600 szt zbioru a nie 240
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 13:52   #171
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

dziewczyny a opłaca się mieć krowy i owce na wełnę itp :p czy lepiej zagospodarować na kurnik/ pole?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 14:23   #172
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Majonezownie już jedną mam A jestem zwolenniczką rozbudowy budynków mimo, że to sporo kosztuje ale się opłaca. Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła rozbudować ją do trzeciego poziomu bo i punkty fajne i kasa niezła. Niedawno na moim serwerze było małe załamanie sprzedaży majonezu. Było może z 20 ofert a ceny skoczyły do 60ft więc trochę na nim zarobiłam

Aneczka współuję tych szparagów. Też się męczę i 6 tysięcy wydaje się niemożliwe do uzbierania. Zdecydowanie wolę sadzić pomidory czy truskawki gdzie mam 600 szt zbioru a nie 240
No niestety, trzeba się przemęczyć. Nie opłaca się mi kupić ich, bo na targu są po 7 ft Tak za jednym zamachem mam trochę punktów oraz powoli dążę do zrobienia questu. Pewnie pod koniec nie będzie mi się chciało już sadzić, jak będę miała może z 1000 do końca, to pewnie się poświęcę i kupić
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:02   #173
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
dziewczyny a opłaca się mieć krowy i owce na wełnę itp :p czy lepiej zagospodarować na kurnik/ pole?
Owce zdecydowanie nie. Mało punktów, mało kasy. Krowy to rzecz gustu choć według obliczeń roupuszy albo innej wizażanki (wybaczcie nie pamiętam) nie. Ja postawiłam oborę w czasach gdy była opłacalna bo mleko było drogie. Później rozbudowałam do trzeciego poziomu i żal mi burzyć więc trzymam. To zależy po ile u Ciebie jest mleko. Ale pola zawsze są opłacalne
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:19   #174
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Owce zdecydowanie nie. Mało punktów, mało kasy. Krowy to rzecz gustu choć według obliczeń roupuszy albo innej wizażanki (wybaczcie nie pamiętam) nie. Ja postawiłam oborę w czasach gdy była opłacalna bo mleko było drogie. Później rozbudowałam do trzeciego poziomu i żal mi burzyć więc trzymam. To zależy po ile u Ciebie jest mleko. Ale pola zawsze są opłacalne
to jednak zostanę przy polach i rozbuduję kurnik o jeszcze jeden
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:45   #175
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Ja obecnie mam dwa pola, kurnik na poziomie 2 i 10 kur oraz majonezownię.
Na razie zbieram kasę na odblokowanie piątego pola.

Mam taki plan, że jak uda mi się w końcu kupić drugą farmę, to postawię sobie wszystkie budynki produkcyjne i będę produkować wszystko co się da Tak dla własnej przyjemności
I obecnie nie sprzedaję ludziom tylko handluję na targu-wydaje mi się to bardziej opłacalne i nikt mnie nie oszukuje
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 21:01   #176
roupusza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 18
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
No niestety, trzeba się przemęczyć. Nie opłaca się mi kupić ich, bo na targu są po 7 ft Tak za jednym zamachem mam trochę punktów oraz powoli dążę do zrobienia questu. Pewnie pod koniec nie będzie mi się chciało już sadzić, jak będę miała może z 1000 do końca, to pewnie się poświęcę i kupić
Ale 7ft to bardzo tanie szparagi i chyba się opłaca kupić (zwłaszcza na umowę, tu akurat łatwo się dogadać) Tzn nie wiem jak z innymi cenami na Twoim serwerze, ale przy cenie 7ft wychodzi zysk na godzinę ok. 83ft, mam sporo warzyw na liście, które dają ponad 100ft na godzinę. Pod względem opłacalności sadziłabym je a szparagi kupiła.
U mnie są po 10-11ft ostatnio, to dopiero drożyzna ale nie narzekam bo je teraz sobie sadzę non stop
Inna sprawa, że szparagi mają ładny przeskok punktowy więc ich sadzenie pod tym względem robi sporą różnicę w stosunku do np. cebul
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
roupusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 08:22   #177
SietyX
Raczkowanie
 
Avatar SietyX
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ajjjjc
Wiadomości: 79
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Siemson . gram od dwóch miesięcy w WF , ale znudziło mi się to już a więc oddam te konto za darmo . Jestem na lvl 14 mam 3 krowy i 2 owce , 2 pola do siania i powyżej 3000 ft . na koncie . Nie posiadam konta premium . A więc kto chciałby te konto proszę napisać pod moim postem JA CHCĘ i pierwszej osobie która to zrobi napisze w wiadomości hasło , login itp. ; )
SietyX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:41   #178
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez sietyx Pokaż wiadomość
siemson . Gram od dwóch miesięcy w wf , ale znudziło mi się to już a więc oddam te konto za darmo . Jestem na lvl 14 mam 3 krowy i 2 owce , 2 pola do siania i powyżej 3000 ft . Na koncie . Nie posiadam konta premium . A więc kto chciałby te konto proszę napisać pod moim postem ja chcę i pierwszej osobie która to zrobi napisze w wiadomości hasło , login itp. ; )
ja chcę :d

Edytowane przez antunka
Czas edycji: 2010-08-09 o 09:43
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:45   #179
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

dziewczyny a co trzeba zrobić, żeby mieć drugą farmę
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:52   #180
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wolni farmerzy-gra online

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
dziewczyny a co trzeba zrobić, żeby mieć drugą farmę
Drugą farmę można kupić po wykonaniu 23. questa za 53.200 ft.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 12:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.