Noc poślubna- jaka bielizna??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 13:51   #1
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506

Noc poślubna- jaka bielizna???


Co proponujecie na tę "niezwykłą'' noc ?? Oczywiście myśle o czymś sexi pod suknię ślubną
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:07   #2
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

http://www.google.pl/search?client=o...M8z5sgaI_IC4Cg ...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:18   #3
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

hehe no właśnie - propozycji masa ... Ja tylko dodam od siebie, że będziecie tak wytyrani (o ile macie wesele), że nawet nie będziecie wiedzieli co na sobie macie :P
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:22   #4
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

jeszcze o tym nie myślałam... ale jestem ciekawa Waszych propozycji.

Wiele słyszałam o tym, że noc poślubna to ściema z powodu zmęczenia... myślicie, że tak jest w każdym wypadku?
słyszał ktoś o długiej namiętnej nocy poślubnej?
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:24   #5
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
jeszcze o tym nie myślałam... ale jestem ciekawa Waszych propozycji.

Wiele słyszałam o tym, że noc poślubna to ściema z powodu zmęczenia... myślicie, że tak jest w każdym wypadku?
słyszał ktoś o długiej namiętnej nocy poślubnej?
Noc poślubna nie musi być przecież od razu w tą samą noc po ślubie Spać idzie się przecież nad ranem... Dlatego dla mnie bielizna pod suknię nie jest bielizną na noc poślubną... Ta pod suknię nie ma być seksi tylko ładnie korygować jeśli trzeba i pasować przede wsystkim do kształtu sukni
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:33   #6
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Odnośnie pierwszego - Nie spałam noc przed ślubem i w noc po ślubie (wesele)- o 6 nad ranem, kiedy goście poszli, nie wiedziałam jak się nazywam Jednak nie mogłam sobie odmówić z TŻem chociaż przyznam, że było to raczej "symboliczne", bo naprawdę nie miałam siły na jakieś zabawy :P
Co do drugiego - ja nie miałam żadnej korygującej bielizny - biały komplet z Triumpha + pas do pończoch, który to później latał sobie swobodnie, zanim zdążyłam go zdjąć, bo nie trzymał mi pończoch i musiałam je zdjąć przed mszą za kościołem!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:38   #7
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Noc poślubna nie musi być przecież od razu w tą samą noc po ślubie Spać idzie się przecież nad ranem... Dlatego dla mnie bielizna pod suknię nie jest bielizną na noc poślubną... Ta pod suknię nie ma być seksi tylko ładnie korygować jeśli trzeba i pasować przede wsystkim do kształtu sukni
ymmm wiem, że nie musi ale chodzi mi o to czy ktoś słyszał by była zaraz po weselu tj nad ranem.
Sama nie muszę niczego korygować... jak na tą chwilę ale masz rację, że to co wymieniłaś jest najważniejsze. Uważam, że bielizna pod suknię ślubną może być sexy. Wyobraźcie sobie biednego tż'a który cały wieczór czeka tylko by zdjąć z Was suknie i zobaczyć co jest pod

edit: talkative właśnie chodziło mi o to, że ciężko czasem sobie odmówić czegoś, mimo zmęczenia

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2012-12-05 o 14:40
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 14:59   #8
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
jeszcze o tym nie myślałam... ale jestem ciekawa Waszych propozycji.

Wiele słyszałam o tym, że noc poślubna to ściema z powodu zmęczenia... myślicie, że tak jest w każdym wypadku?
słyszał ktoś o długiej namiętnej nocy poślubnej?
Myślę że w większości tak jest... na pewno zmęczenie będzie wielkie, może ta cała noc poślubna jest dla tych par co dotrzymują czystości, i dla nich spanie ze sboą jest już doświadczeniem, no nie wiem...
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:08   #9
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
ymmm wiem, że nie musi ale chodzi mi o to czy ktoś słyszał by była zaraz po weselu tj nad ranem.
Sama nie muszę niczego korygować... jak na tą chwilę ale masz rację, że to co wymieniłaś jest najważniejsze. Uważam, że bielizna pod suknię ślubną może być sexy. Wyobraźcie sobie biednego tż'a który cały wieczór czeka tylko by zdjąć z Was suknie i zobaczyć co jest pod

edit: talkative właśnie chodziło mi o to, że ciężko czasem sobie odmówić czegoś, mimo zmęczenia
Oczywiście! Ja miałam sexowną , koronkową bardotkę i sexowne koronkowe figi Nie chciałabym takich typowych gaci ściągających

Cytat:
Napisane przez margot1991 Pokaż wiadomość
Myślę że w większości tak jest... na pewno zmęczenie będzie wielkie, może ta cała noc poślubna jest dla tych par co dotrzymują czystości, i dla nich spanie ze sboą jest już doświadczeniem, no nie wiem...
A istnieje jeszcze ktoś taki? nam do czystości było daleko (mieszkaliśmy ze sobą 5 lat przed ślubem) , a jakoś siła się znalazła
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:14   #10
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Ja miałam sexowną , koronkową bardotkę i sexowne koronkowe figi Nie chciałabym takich typowych gaci ściągających


Talk, fajnie to zabrzmiało hehe
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:28   #11
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez Wiolinkax Pokaż wiadomość


Talk, fajnie to zabrzmiało hehe
Sobie pochlebiam, nie?! Mam nadzieję, że nie tylko ja uważałam się za sexowną?
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 15:47   #12
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

eeee ja w to nawet nie wątpię napewno byłaś sex-bomba
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 16:19   #13
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Ja też miałam bieliznę dobraną raczej do sukni (w sensie, żeby wszystko się trzymało i nie latało na wszystkie strony świata oraz żeby nie świecić gołymi pośladami, jakby się przypadkiem napatoczył jakiś idiota chętny do robienia zdjęć podczas np. kankana ), niż do nocy poślubnej. Chociaż kupowałam z premedytacją całość tak, żeby fajnie razem wyglądała.
A poza tym po całym dniu tańcowania i skakania biustonosz miał zacieki z podkładu i jakoś średnio sobie wyobrażam, że wyglądał wtedy seksownie więc jak zwykle poszłam do łóżka bez niego.
U nas podobnie jak u Talk - "nocą" tego nazwać nie można było - do łóżka trafiliśmy koło 8 a po 9 już musieliśmy być na nogach, więc czasu starczyło na szybkie małe conieco i krótką drzemkę
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:52   #14
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

po pierwsze pod suknię ślubną wkłada się bieliznę która będzie praktyczna (najważniejsze żeby stanik był idealnie dopasowany), po przyjęciu spocona przecież nie walniesz się do łóżka, tylko idziesz pod prysznic i wtedy można bieliznę ładną założyć
powiem szczerze że mąż powiedział że dla niego obojętna była bielizna (najlepiej bez:P), a po weselu to byliśmy tacy zmęczeni, że było: rozebrać się, myć i podusia takie są realia, jak ktoś robił inaczej to podziwiam wytrwałość
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:22   #15
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

patrząc po wątkach autorki za jakiś tydzień można się spodziewać wątku 'noc poślubna - jaka pozycja?' eh, google nie gryzą.
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:57   #16
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
po pierwsze pod suknię ślubną wkłada się bieliznę która będzie praktyczna (najważniejsze żeby stanik był idealnie dopasowany), po przyjęciu spocona przecież nie walniesz się do łóżka, tylko idziesz pod prysznic i wtedy można bieliznę ładną założyć
powiem szczerze że mąż powiedział że dla niego obojętna była bielizna (najlepiej bez:P), a po weselu to byliśmy tacy zmęczeni, że było: rozebrać się, myć i podusia takie są realia, jak ktoś robił inaczej to podziwiam wytrwałość
Właśnie miałam pisać o tym prysznicu, że człowiek to i tak zmęczony spocony i takie tam wię należałoby się odświeżyć. Chyba że ktoś nie lubi odświeżania heh ja to od razu wskoczyłabym pod prysznic a znając mojego ukochanego to razem ze mną wskoczyłby no i wszystko jasne co by się tam działo więc ewentualna seksowna bielizna drugiego dnia lub ewentualnie gdybyśmy mieli ochotę na drugie co nieco to wtedy hihi z tym że mój to lubi sportową bieliznę i co teraz
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 14:56   #17
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

[QUOTE=Wiolinkax;37983649] Ja miałam sexowną , koronkową bardotkę i sexowne koronkowe figi Nie chciałabym takich typowych gaci ściągających


Wiem wiem, że pewnie będziemy zmęczeni ale nie wyobrażam sobie żeby po latach nie miec czego wspominac nawet tych 5 min :p Mój TŻ zamiast szukac ze mną fotografa itp to cały czas nawija tylko o mojej sexi bieliźnie pod suknią....dlatego chciałabym go mile zaskoczyc
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 23:23   #18
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
patrząc po wątkach autorki za jakiś tydzień można się spodziewać wątku 'noc poślubna - jaka pozycja?' eh, google nie gryzą.

koleżanka liczy ze jej napiszemy jaki kolor maja mieć figi/stringi i model stanika bo co tam ze jego zadaniem ma być utrzymanie biustu...TŻ ma się napatrzeć nie widzę sensowności zadawania tych pytań a jak widzę ze kolejny post założony przez ta wizazanke to spodziewam się kolejnego zdublowanego lub zabawnego problemu...
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 07:41   #19
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Cytat:
Napisane przez wenszyca89 Pokaż wiadomość
koleżanka liczy ze jej napiszemy jaki kolor maja mieć figi/stringi i model stanika bo co tam ze jego zadaniem ma być utrzymanie biustu...TŻ ma się napatrzeć nie widzę sensowności zadawania tych pytań a jak widzę ze kolejny post założony przez ta wizazanke to spodziewam się kolejnego zdublowanego lub zabawnego problemu...
najbardziej rozwalil mnie wątek fryzurowy, ze nic się jej nie podoba i mamy jej wysyłać propozycje bez żadnego proszę ani nic
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 10:29   #20
madziuchna86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 73
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

kreolka, liczysz na noc poślubną w dniu ślubu?
Kiedy? w czasie wesela czy nad ranem?

Ja sobie tego nie wyobrażam, żeby w trakcie wesela wyjść na "noc poślubną". My przekładamy na inny dzień a w dniu ślubu będe miała przede wszystkim bieliznę wygodną i przewiewną, żadnych sztuczności.
Takie jest moje zdanie na ten temat.
madziuchna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 11:37   #21
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez madziuchna86 Pokaż wiadomość
kreolka, liczysz na noc poślubną w dniu ślubu?
Kiedy? w czasie wesela czy nad ranem?
.
Eee no nie przesadzajcie... Da się da... Właśnie nad ranem. Uwierz mi, ze starczy sił, jeśli będzie chcieli.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 12:16   #22
madziuchna86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 73
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Nie no, spoko, to tylko moje zdanie, choć myślę, że chęci to nie wszystko.
W moim przypadku nie chcę tego robić "aby zrobić", dlatego, że noc poślubna musi być, tylko żeby mieć z tego przyjemność

Co do bielizny...hmmm...
Nie wiem jeszcze czy biustonosz będzie mi potrzebny, to zależy od sukienki, ale majtki to jakieś delikatne, bawełniane, zwykłe, nie żadne korygujące czy obciskające.
madziuchna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 12:49   #23
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Ja w tym nie widzę nic zabawnego. Pierwszy i mam nadzięję jedyny raz wychodzę za mąż i myślałam, ze doradzicie jakis fajny pomysł, i tyle na ten temat.... Teraz akurat mam prace gdzie większośc czasu spędzam, przed komputerem więc mam czas żeby sobie popisac o ' bzdurach "! A uwierzcie mi nie chciałabym tak jak niektóre z was nie miec nocy poślubnej

Edytowane przez kreoolka
Czas edycji: 2012-12-07 o 13:20
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 13:56   #24
1989emilia
Raczkowanie
 
Avatar 1989emilia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 186
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Napisane przez margot1991
Myślę że w większości tak jest... na pewno zmęczenie będzie wielkie, może ta cała noc poślubna jest dla tych par co dotrzymują czystości, i dla nich spanie ze sboą jest już doświadczeniem, no nie wiem...
"A istnieje jeszcze ktoś taki?"

Dokładnie taka sama była moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego co napisała margot
__________________


http://www.poomoc.pl/ Klikaj i pomagaj codziennie
1989emilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 15:36   #25
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez 1989emilia Pokaż wiadomość
Napisane przez margot1991
Myślę że w większości tak jest... na pewno zmęczenie będzie wielkie, może ta cała noc poślubna jest dla tych par co dotrzymują czystości, i dla nich spanie ze sboą jest już doświadczeniem, no nie wiem...
"A istnieje jeszcze ktoś taki?"

Dokładnie taka sama była moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego co napisała margot
no właśnie, a autorka z tego co mi wiadomo ma już dziecko, więc nie wiem, co niezwykłego miałoby być w tej nocy
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 10:59   #26
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
no właśnie, a autorka z tego co mi wiadomo ma już dziecko, więc nie wiem, co niezwykłego miałoby być w tej nocy
A co uważasz ze jak ktoś ma juz dziecko to juz taka noc nie moze być niezwykla? To wspolczuje,ze masz takie podejście... Nie dziwie się ze do niektórych małżeństw wkrada się rutyna... Poza tym taka pierwsza noc że sobą wcale nie jest taka przyjemna, przynajmniej dla kobiety...

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Ja w tym nie widzę nic zabawnego. Pierwszy i mam nadzięję jedyny raz wychodzę za mąż i myślałam, ze doradzicie jakis fajny pomysł, i tyle na ten temat.... Teraz akurat mam prace gdzie większośc czasu spędzam, przed komputerem więc mam czas żeby sobie popisac o ' bzdurach "! A uwierzcie mi nie chciałabym tak jak niektóre z was nie miec nocy poślubnej
Popieram twoje podejscie;-) ja też zastanawiałam się nad takim wdziankiem,ale szczerze ci radze zebys zrobiła swojemu swierzo upieczonemu mężowi niespodziankę np. na 2 dzień,a raczej noc, bo podejrzewam ze po weselu nie będziecie mieli siły na dluga namietna noc, w sumie to juz pewnie i tak bedzie ranek;-);-)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:55   #27
alonek
Raczkowanie
 
Avatar alonek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam, gdzie Ciebie nie ma
Wiadomości: 121
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

pamiętam jak to było u mnie: po ślubie, zabawie i powrocie do domu wzięliśmy wspólny prysznic- dłuuugi, gorący, relaksujący ^^ po prysznicu przytuleni poszliśmy spać- za dużo emocji ^^ jeśli ktoś ma wesele (tak od 80 osób wzwyż) to ciężko o seks po wszystkim a jeśli jest przyjęcie dla najbliższej rodziny (tak do góra 40 osób)- to już prędzej. Dziewczyny- nieważne jaką będziecie miały bieliznę w PIERWSZĄ noc po ślubie : ważniejsze jaka ona będzie z upływem czasu jeśli koniecznie chcecie mieć jakąś ładną, seksowną i wygodną bieliznę na tę "magiczną chwilę" to pamiętajcie o jednym- byście nie wkładały jej pod suknię (każdy się poci- niestety- i nic nie jest później świeże i czyste) ja na pierwszą poślubną noc proponuję.... wstążeczkę chyba wiadomo o co chodzi ^^
aha- wiecie co zrobiłam z bielizną którą miałam pod suknią? wszyłam w nią....cukier a na co? na słodkie pożycie małżeńskie wszystko się rozpuściło ale cukier się sprawdził ^^ znajomej tak się mój pomysł spodobał, że też tak zrobiła
__________________
" Piękno jest w oczach patrzącego " (Woody Allen)

alonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 09:04   #28
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez alonek Pokaż wiadomość
pamiętam jak to było u mnie: po ślubie, zabawie i powrocie do domu wzięliśmy wspólny prysznic- dłuuugi, gorący, relaksujący ^^ po prysznicu przytuleni poszliśmy spać- za dużo emocji ^^ jeśli ktoś ma wesele (tak od 80 osób wzwyż) to ciężko o seks po wszystkim a jeśli jest przyjęcie dla najbliższej rodziny (tak do góra 40 osób)- to już prędzej. Dziewczyny- nieważne jaką będziecie miały bieliznę w PIERWSZĄ noc po ślubie : ważniejsze jaka ona będzie z upływem czasu jeśli koniecznie chcecie mieć jakąś ładną, seksowną i wygodną bieliznę na tę "magiczną chwilę" to pamiętajcie o jednym- byście nie wkładały jej pod suknię (każdy się poci- niestety- i nic nie jest później świeże i czyste) ja na pierwszą poślubną noc proponuję.... wstążeczkę chyba wiadomo o co chodzi ^^
aha- wiecie co zrobiłam z bielizną którą miałam pod suknią? wszyłam w nią....cukier a na co? na słodkie pożycie małżeńskie wszystko się rozpuściło ale cukier się sprawdził ^^ znajomej tak się mój pomysł spodobał, że też tak zrobiła
Cooooo? Co to za zwyczaj? :P Wydaje się być dość zabawny, ale pewnie cała się kleiłaś a sukienka razem z Tobą.
nutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 09:55   #29
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

do mnie jakoś nie przemawia rozpuszczony cukier ..
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:41   #30
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Noc poślubna- jaka bielizna???

Cytat:
Napisane przez alonek Pokaż wiadomość
pamiętam jak to było u mnie: po ślubie, zabawie i powrocie do domu wzięliśmy wspólny prysznic- dłuuugi, gorący, relaksujący ^^ po prysznicu przytuleni poszliśmy spać- za dużo emocji ^^ jeśli ktoś ma wesele (tak od 80 osób wzwyż) to ciężko o seks po wszystkim a jeśli jest przyjęcie dla najbliższej rodziny (tak do góra 40 osób)- to już prędzej. Dziewczyny- nieważne jaką będziecie miały bieliznę w PIERWSZĄ noc po ślubie : ważniejsze jaka ona będzie z upływem czasu jeśli koniecznie chcecie mieć jakąś ładną, seksowną i wygodną bieliznę na tę "magiczną chwilę" to pamiętajcie o jednym- byście nie wkładały jej pod suknię (każdy się poci- niestety- i nic nie jest później świeże i czyste) ja na pierwszą poślubną noc proponuję.... wstążeczkę chyba wiadomo o co chodzi ^^
aha- wiecie co zrobiłam z bielizną którą miałam pod suknią? wszyłam w nią....cukier a na co? na słodkie pożycie małżeńskie wszystko się rozpuściło ale cukier się sprawdził ^^ znajomej tak się mój pomysł spodobał, że też tak zrobiła

Wreszcie jakaś fajna odpowiedź . Przez wypowiedź kilku dziewczyn już myślałam ze coś ze mną nie tak, że w ogóle pytam o coś takiego....
Cukier ;O nie słszałam o takim pomyśle, może też wezmę przykład
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.