Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-26, 19:47   #4891
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Zostało coś z gratisowych szminek? Wczoraj się tam kłębił dziki tłum, jak nigdy.
Po tym jak wyszłam, zostały Lady Bug, Pretty Please i jakiś straszny brokatowy brąz Z tych 3 to wyłącznie Lady Bug jest noszalna.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 19:51   #4892
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Wlasnie ostatnio testowalam Mocha bo planowalam zakup i byl strasznie twardy ale myslalam ze moze to jakis kiepski tester albo co, ale jak macie problemy z tym kolorem to ja w sumie odpuszczam. Nie znosze takich betonow twardych
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 20:16   #4893
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Też byłam zaskoczona jak pewnego dnia testowałam Well Dressed u koleżanki, straszny beton aż ją zapytałam czy to na pewno ten sławny kosmetyk Maca. Byłam zawiedziona bo osobiście też nie lubię betonów
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 20:25   #4894
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Też byłam zaskoczona jak pewnego dnia testowałam Well Dressed u koleżanki, straszny beton aż ją zapytałam czy to na pewno ten sławny kosmetyk Maca. Byłam zawiedziona bo osobiście też nie lubię betonów
Mam Well Dressed i nie jest betonem
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 20:39   #4895
patip88
Raczkowanie
 
Avatar patip88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ale śliczny zestaw... Ciekawe czy dobre?

http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P1735009
cute
__________________
Mój Blog kosmetyczny poświęcony w dużej mierze paznokciom :<3
http://www.amethystblog.pl/
patip88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 21:01   #4896
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A mnie nawet kupony nie zmuszą dziś, aby się udać do centrum handlowego.
Nie cierpię tłumów.
Dlatego poszłam wczoraj I jeszcze dzisiaj podjechałam na szybko do 4f, ale to po 19, więc większość ludzi zdążyła już sobie pójść.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Super zakupy Za każdym razem jak wybieram się do pasażu to chcę wejść do KIKO i zawsze... zapomnę, jakoś się nie złożyło i jeszcze nie błam tam ani razu
Ja byłam wczoraj, koleżanka mnie prosiła, żebym kupiła jej konturówkę. Konturówki nie było, to wyszłam, nawet się nie rozejrzałam po sklepie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Te żuczki to pasek na talię
W realu jest piękny
Fajne zakupy, zainspirowałaś mnie

Ja dzisiaj kupiłam nauszniki (https://4fsklep.pl/c4z15-nauu201_nau...131,75338.html) i skarpetki zimowe w 4f.
A z by Dziubeka zdecydowałam się na bransoletkę, kolczyki i klipsy :
http://www.bydziubeka.pl/infinity/bransoletka-bin0128
http://www.bydziubeka.pl/all-me/kolczyki-kam0253
http://www.bydziubeka.pl/galaxy/kolczyki-kg0355

Teraz będzie mnie kusić ten pasek z Mohito jeszcze

Odebrałam też dzisiaj z paczkomatu zamówienie z Tołpy - w zeszłym tygodniu, podczas nocy zakupów, kliknęłam pełnowymiarowy olejek do demakijażu. Dorzucili mi miniaturkę mleczka do demakijażu i 2 próbki kremu pod oczy. Super, bo czegoś pod oczy szukam akurat, będą testy

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2015-09-26 o 21:06
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 00:16   #4897
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Która to kredka? Wykręcana czy do ostrzenia?

Taka zwykła, temperowana ze szczotą na skuwce Jutro będą testy, jeśli kolor i trwałość byłyby ok, to będę zachwycona. Chętnie wydaję kasę na kosmetyki, ale te kredki do brwi mnie powalają. Zużywam je szybko i nie chcę wydawać powyżej stówy co miesiąc na same brwi I tak leci już do mnie słynny żel Benefit. A Ty też szukałaś czegoś chłodnego, czy mi się już pomieszało?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 07:13   #4898
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Wariatki na fb dalej komentują... Chyba nie maja własnego zycia.
Ale! kobietki kochane, wlasnie jestem w Paryzu gdzie i co kosmetycznego kupic? Konieczne chce odwiedzić by terry! Polecacie jeszcze jakies MUST?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 08:09   #4899
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Niech Ci się dobrze nosi
Na mnie Waterweight też jest za ciemny ale nie żałuję, bo sam w sobie nie jest jakiś super.

Przypomniałaś mi o Just a Wisp, a myślałam, że nie mam już chciejstw różowych Noo oprócz Harmony

Jaką pomadkę wybrałaś w Macu i co to za wkład?

I... jaki to pędzel z Inglota?

Ja polecam koniecznie coś z naturalnego włosia Takie pędzle lepiej łapią kolor.

Byłam w Macu Wszystko przez koleżankę, bo dała mi kupon
Nie było fajnego wyboru, tzn było dużo sztuk, ale jak mi pani zaczęła pokazywać to od razu powiedziała że te najfajniejsze już się rozeszły w piątek. Ta co ja mam to Fast Play, taki dzienniaczek.
Wkład to Tempting, do tej pory nie miałam ani jednego cienia od nich to stwierdziłam ze spróbuję, a kolor to taki też mój dzienniak więc na pewno zużyję.
Pędzel z Inglota to ten:
http://www.inglot.pl/pedzle-do-twarz...edzel-20t.html


Zapomniałam się jeszcze pochwalić ze byłam w D. i S. na pomiarze tą maszynką koloru/doboru podkładów. Normalnie lipa, pokazało mi za każdym razem kod bardzo ciemnych podkładów. No masakra
Wzięłam sobie próbkę tego nowego Jacobsa, megamegamega pigmentacja. I się zirytowałam, bo sprawdzam 10, a babka mi wciska, że on wcale nie jest różowy. No jak nie jest jak jest no ale sobie zobaczę jak się spisuje. Ciekawa jestem tej 12

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Wariatki na fb dalej komentują... Chyba nie maja własnego zycia.
Ale! kobietki kochane, wlasnie jestem w Paryzu gdzie i co kosmetycznego kupic? Konieczne chce odwiedzić by terry! Polecacie jeszcze jakies MUST?
Ale ci fajnie Ja bym obczaiła Guerlain, co sprzedają we Francji a u nas nie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 13:14   #4900
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Po tym jak wyszłam, zostały Lady Bug, Pretty Please i jakiś straszny brokatowy brąz Z tych 3 to wyłącznie Lady Bug jest noszalna.
Dziwne że w ogóle coś było. W piątek po południu było może z 7 do wyboru.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 13:17   #4901
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

A ja byłam dzisiaj w organique i kupiłam maskę do włosów, balsam z masło shea, balsam z makadamią, glinkę i mydełko dla córeczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OR.jpg (82,7 KB, 79 załadowań)
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 13:19   #4902
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj w organique i kupiłam maskę do włosów, balsam z masło shea, balsam z makadamią, glinkę i mydełko dla córeczki
Fajne zakupy mi sie chyba już nie uda wstąpić do Organique no trudno, innym razem.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 16:51   #4903
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj w organique i kupiłam maskę do włosów, balsam z masło shea, balsam z makadamią, glinkę i mydełko dla córeczki
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 18:10   #4904
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Fajne zakupy mi sie chyba już nie uda wstąpić do Organique no trudno, innym razem.
Dzięki

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzięki
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 19:06   #4905
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Co tu dzisiaj taka cisza
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 19:09   #4906
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Taka zwykła, temperowana ze szczotą na skuwce Jutro będą testy, jeśli kolor i trwałość byłyby ok, to będę zachwycona. Chętnie wydaję kasę na kosmetyki, ale te kredki do brwi mnie powalają. Zużywam je szybko i nie chcę wydawać powyżej stówy co miesiąc na same brwi I tak leci już do mnie słynny żel Benefit. A Ty też szukałaś czegoś chłodnego, czy mi się już pomieszało?
Daj znać, jak się spisze ta kredka Masz tą jasną? Widziałam 3 kolory do wyboru.
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Nie było fajnego wyboru, tzn było dużo sztuk, ale jak mi pani zaczęła pokazywać to od razu powiedziała że te najfajniejsze już się rozeszły w piątek. Ta co ja mam to Fast Play, taki dzienniaczek.
Wkład to Tempting, do tej pory nie miałam ani jednego cienia od nich to stwierdziłam ze spróbuję, a kolor to taki też mój dzienniak więc na pewno zużyję.
Pędzel z Inglota to ten:
http://www.inglot.pl/pedzle-do-twarz...edzel-20t.html

Zapomniałam się jeszcze pochwalić ze byłam w D. i S. na pomiarze tą maszynką koloru/doboru podkładów. Normalnie lipa, pokazało mi za każdym razem kod bardzo ciemnych podkładów. No masakra
Wzięłam sobie próbkę tego nowego Jacobsa, megamegamega pigmentacja. I się zirytowałam, bo sprawdzam 10, a babka mi wciska, że on wcale nie jest różowy. No jak nie jest jak jest no ale sobie zobaczę jak się spisuje. Ciekawa jestem tej 12
Fast Play wygląda ładnie, przyda się na pewno Tempting też niezły, chociaż chyba trochę za ciepły dla mnie.

Heh, taką maszynką to trzeba by było pewnie mierzyć w dziennym świetle, żeby cokolwiek dobrze wyszło. Z Remarcable MJ mam próbki 10 i 14 - mieszam, bo 10 była za jasna, ale nawet po zmieszaniu tonacja nie jest idealna. 12 mogłaby być w sam raz
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dziwne że w ogóle coś było. W piątek po południu było może z 7 do wyboru.
Wydaje mi się, że Lustering, Lady Bug i Pretty Please mieli w Macu wiekszą ilość, tych pozostałych były pojedyncze sztuki. Ja akurat polowałam dawno na Lustering, bo ostatnio się na nią nie załapałam.

Miałyście kiedyś paczkowane kawy w ziarenkach ze Starbucksa? Kupiłam dziś jedną z kuponem i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 19:10   #4907
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Co tu dzisiaj taka cisza
Bo w domu jestesmy a nie w pracy
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 19:27   #4908
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Bo w domu jestesmy a nie w pracy
Właśnie albo i poza. Z telefonu zwykle podczytuję, niewygodnie mi pisać.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 19:28   #4909
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Bo w domu jestesmy a nie w pracy
dokladnie taak
czekam na świeczki- zamówiłam spa i trawę - myślałam że dostanę w sobotę do paczkomatu, ale d.. dopiero jutro będą...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 19:47   #4910
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Zdenkowałam wreszcie antyperspirant Garniera Invisible Anti-Marks, ale więcej go nie chcę, bo prócz działania tego w tytule niewiele robi, a już na bank nie sprawia, że pod paszką ładnie i długo pachnie, zwłaszcza u osoby, co prowadzi aktywny tryb życia + uprawia jakikolwiek sport. No musiałoby się w ciągu dnia 5 razy takim smarować, by wiecznie było przyjemnie, także szału ni ma, dupci nie urywa Składu już nawet wolałam nie czytać skoro i tak więcej go nie chcę Muszę kupić coś lepszego i zdrowszego jednak - najlepiej jakiś super-hiper roll-on, bo nie lubię psikaczy, ktoś coś poleci może? Z obojętnie jakiej półki cenowej.


Mam też pytanie o firmę Biolaven. Jak się zapatrujecie na tamtejszy żel myjący i balsam do ciała? Pachną tak mocno lawendowo? Może ktoś może zapach i konsystencję porównać do żelu lawendowego z YR lub lawendowego DuschDas? No i czy te produkty Biolaven w ogóle odżywiają i nadają się do suchej/wrażliwej/uczuleniowej skóry? Może ktoś miał te produkty i może się podzielić opinią
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 19:57   #4911
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Bo w domu jestesmy a nie w pracy
hah dobre ale jutro rano znów pewnie będzie tu pendolino ciężko będzie nadążyć czytać

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Mam też pytanie o firmę Biolaven. Jak się zapatrujecie na tamtejszy żel myjący i balsam do ciała? Pachną tak mocno lawendowo? Może ktoś może zapach i konsystencję porównać do żelu lawendowego z YR lub lawendowego DuschDas? No i czy te produkty Biolaven w ogóle odżywiają i nadają się do suchej/wrażliwej/uczuleniowej skóry? Może ktoś miał te produkty i może się podzielić opinią
Ja używam żelu Biolaven do mycia twarzy i jestem zadowolona. Już idzie drugie opakowanie, a u mnie to rzadkość. Ale jak dla mnie w ogóle nie czuć tam lawendy, ma taki słodki zapach bardziej winogronowy. Więc jak zależy Ci na zapachu lawendy to raczej możesz być zawiedziona. Nie używam YR wiec nie pomogę z porównaniem. Moim zdaniem dla suchej cery się nadaje, mnie jako jedyny nie wysusza dlatego na razie go używam, zanim znajdę coś lepszego
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 19:59   #4912
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Zdenkowałam wreszcie antyperspirant Garniera Invisible Anti-Marks, ale więcej go nie chcę, bo prócz działania tego w tytule niewiele robi, a już na bank nie sprawia, że pod paszką ładnie i długo pachnie, zwłaszcza u osoby, co prowadzi aktywny tryb życia + uprawia jakikolwiek sport. No musiałoby się w ciągu dnia 5 razy takim smarować, by wiecznie było przyjemnie, także szału ni ma, dupci nie urywa Składu już nawet wolałam nie czytać skoro i tak więcej go nie chcę Muszę kupić coś lepszego i zdrowszego jednak - najlepiej jakiś super-hiper roll-on, bo nie lubię psikaczy, ktoś coś poleci może? Z obojętnie jakiej półki cenowej.


Mam też pytanie o firmę Biolaven. Jak się zapatrujecie na tamtejszy żel myjący i balsam do ciała? Pachną tak mocno lawendowo? Może ktoś może zapach i konsystencję porównać do żelu lawendowego z YR lub lawendowego DuschDas? No i czy te produkty Biolaven w ogóle odżywiają i nadają się do suchej/wrażliwej/uczuleniowej skóry? Może ktoś miał te produkty i może się podzielić opinią
Miałam płyn micelarny i szampon z Biolaven - jak te kosmetyki pachną lawendą, to ja jestem top modelką . Te kosmetyki mają zapach winogron, dość chemicznych w dodatku.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 20:00   #4913
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj w organique i kupiłam maskę do włosów, balsam z masło shea, balsam z makadamią, glinkę i mydełko dla córeczki
super



a wiecie, bylam przedwczoraj w rossmannie i tam maja taka serie spa, nie pamietam nazwy- i tez maja swieczke do masazu kosztuje 26 czy 27zł ja nie kupilam, bo nie mam kogo masowac ciekawe czy warta uwagi
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 20:07   #4914
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość

Mam też pytanie o firmę Biolaven. Jak się zapatrujecie na tamtejszy żel myjący i balsam do ciała? Pachną tak mocno lawendowo? Może ktoś może zapach i konsystencję porównać do żelu lawendowego z YR lub lawendowego DuschDas? No i czy te produkty Biolaven w ogóle odżywiają i nadają się do suchej/wrażliwej/uczuleniowej skóry? Może ktoś miał te produkty i może się podzielić opinią
Mam balsam Biolavenu i pachnie raczej winogronowo, a skład ma dobry, naturalny. Nawilża i odżywia nieźle, ale nie wiem czy wystarczająco dla skóry suchej. Nie wiem też czy nie podrażni skóry wrażliwej, to raczej indywidualna reakcja na któryś ze składników.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 20:23   #4915
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Co tu dzisiaj taka cisza
Tez się zastanawiałam aż sprawdzałam 2 razy czy się przypadkiem kolejna część wątku nie skończyła i czy wszyscy prócz mnie nie poszli dalej :p



Jednak byłam w inglocie eh
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 20:47   #4916
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Jednak byłam w inglocie eh
Co kupiłaś?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 21:11   #4917
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
super



a wiecie, bylam przedwczoraj w rossmannie i tam maja taka serie spa, nie pamietam nazwy- i tez maja swieczke do masazu kosztuje 26 czy 27zł ja nie kupilam, bo nie mam kogo masowac ciekawe czy warta uwagi
Możesz siebie pomasować Te świeczki służą później jako olejek do ciała, zamiast balsamu. Skapujesz sobie taką stopioną świeczkę i wcierasz. Fajna sprawa
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 21:36   #4918
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Możesz siebie pomasować Te świeczki służą później jako olejek do ciała, zamiast balsamu. Skapujesz sobie taką stopioną świeczkę i wcierasz. Fajna sprawa
tak tak, wiem ale sama siebie masowac... to zadna przyjemnosc moze ktos kiedys zechce mnie wymasowac
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 05:25   #4919
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Dzięki za opinie o Biolavenie. No ja to nie cierpię zapachu lawendy, ale ktoś do kogo idę na imieniny bardzo ją lubi i dlatego pytałam, czy warto to brać Także chyba zakupię tylko żel do ciała na razie stamtąd
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 06:34   #4920
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Bo w domu jestesmy a nie w pracy
już w pracy jesteśmy i możemy pisać
po urlopie jestem chętna coś klikać, klikać, zamawiać, klikać, zamawiać polować na mini zamówienia co dzis zamawiamy?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 12:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.