Scent Bar LIX - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 12:08   #1561
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dziękuję, oboje odżywieni Wyliczyłam, że jeśli jarl utrzyma tempo to w wieku 12 lat będzie miał... 192 cm a wagi bałam się sprawdzać


Jednak jedno zdjęcie obudziło we mnie interior decor freaka - poka klatkeu To klatka się odbija w witrynie?

Jakbyś miała jakieś foty balkonu po renowacji abo co, to wrzuć, ja się zawsze chętnie pasę wnętrzami. Wiem, że nie mój styl, ale nie szkodzi, podziwiać lubię, patrzeć i fogle

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-04-14 o 12:11
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 12:26   #1562
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Oddam Wściekłego Irytka w dobre ręce. Dorzucę Chłopa w pakiecie.

A fogle to nie mam w ogóle pomysłu na obiad i bardzo mi z tym źle.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 12:55   #1563
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Oddam Wściekłego Irytka w dobre ręce. Dorzucę Chłopa w pakiecie.

A fogle to nie mam w ogóle pomysłu na obiad i bardzo mi z tym źle.
1. Uuuuu widzę las rąk

2. Też mnie dopada brak weny, wkurzający jest. W takich chwilach włączam googla, images i klikam coś w stylu "smaczny obiad" lub co mnie najdzie, zazwyczaj obrazki mnie inspirują, ale nie zawsze.

Ja jem zgodnie z moimi hormonalnymi rządzami, czyli obecnie czas na comfort food, zażeram się razowym penne z oliwą ziołową i parmezanem. A na wieczór ukręcę pesto z rukoli i słonecznika oraz rzeczonego parmezanu. Next days ryby - miruna, osoś dziki, "w sosie żadnym" by Red, i na razie tyle. Od mięs mnie znów odrzuca, @ trwa, więc napadnę na soczewicę.

Chuopin je pieczonego kurczaka w tym, czym se go zaprawił.

Nie wiem czy zainspirowałam, bo póki co tylko na to mam ochotę, gdyż mam etap włoski/rybny. Później będzie Azja theme, a potem jeden wielki rzut na kabanosy Później w miesiącu of kors, nie tego samego dnia

Jak nie mam pomysłu, to zazwyczaj robię przegląd przez poszczególne grupy produktów, i odhaczam, czy na TAK czy a NIE. Np ziemniaczane cosie, ryżowe, kaszowe, makaronowe, mięsa, rybki, orient, leczo, tosty, itd itd. Często dochodzę do niczego bo wszystko jest na nie.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-04-14 o 13:04
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 12:56   #1564
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Jednak jedno zdjęcie obudziło we mnie interior decor freaka - poka klatkeu To klatka się odbija w witrynie?
Dobraś! Klatka. Ale nie mam akurat żadnego jej zdjęcia, tylko jedno stare, na którym jeszcze jest złota. Potem pomalowałam ją na brudny złotawy. Kwiatki też zniknęły. Balkon póki co jest bidny i łysy ale będę nad nim pracować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070001.JPG (239,6 KB, 60 załadowań)
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 13:01   #1565
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dobraś! Klatka. Ale nie mam akurat żadnego jej zdjęcia, tylko jedno stare, na którym jeszcze jest złota. Potem pomalowałam ją na brudny złotawy. Kwiatki też zniknęły. Balkon póki co jest bidny i łysy ale będę nad nim pracować
Oł maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aan, olac klatkę (nie no, git git, dobry ruch z tym pomalowaniem, bo taka trochę zbyt cute ta złota) kizia mizia jest jak zwykle obłędna!!!! Po prostu cudo! I jaka flexi Rozbraja! Normalnie rozwala mnie n łopatki.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 13:05   #1566
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Myślę że ukręcę jakiegoś kurczaka w sosie sojowym z czarną fasolką, bambusem i sosem pieprzowym Z jajecznymi nudlami albo coś. No tak żeby na szybko było, nie chce mi się dzisiaj stać przy garach.

Red, śliczny masz parapet <3 I ta klatka! <3
Ja nie mogę mieć NIC na parapecie. Iryt wspinał się zanim jeszcze umiał chodzić, a teraz to już fogle :/
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 13:14   #1567
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Myślę że ukręcę jakiegoś kurczaka w sosie sojowym z czarną fasolką, bambusem i sosem pieprzowym Z jajecznymi nudlami albo coś. No tak żeby na szybko było, nie chce mi się dzisiaj stać przy garach.

Red, śliczny masz parapet <3 I ta klatka! <3
Ja nie mogę mieć NIC na parapecie. Iryt wspinał się zanim jeszcze umiał chodzić, a teraz to już fogle :/
Brzmi fajnie ja właśnie wybieram zazwyczaj ryby, orient etc bo to jest szybkie. Nie dla mnie kluski, zawijaski i inne pieczołowicie kulane potrawy. Maks smaku minimum wysiłku.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-04-14 o 13:16
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 13:20   #1568
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Dziękuję w imieniu parapetu Teraz mam tylko klatkę bo N za bardzo interesowała się roślinnością a poza tym zachciało mi się odgracania przestrzeni.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 13:46   #1569
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

A jeśli jesteśmy w temacie dzieciowym To ja w ogóle nie mam pomysłu na imię dla drugiego dida. Nie wiem jeszcze czy to będzie kolejny Irytek, czy może Irytka, ale no... jakoś nie mogę się zdecydować na imię.
Wiem tylko, że powinno być klasyczne, nie udziwnione (żadnych Dżesik, Kejdenów, Makenziów, Tifaniów czy innych Szontellów)... i nie wiem no.

Skoro Irytek jest Peter, to może drugi może być... John?
A dla dziewczynki w ogóle nie mam pomysłu.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 15:07   #1570
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

snad bólu szczęki ( nie , nie dostałam w paszczę , zupa nie była za słona )
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
W sumie wątpię, żeby się wkurzył. On jest taki, że jeśli ma coś wyrzucić, to go to strasznie boli. Ale jeśli ja coś wyrzucę pod jego nieobecność, to po prostu przechodzi z tym do porządku dziennego.
a nie , jak tak , to spoko , powodzenia w wywalaniu
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
ponoć Dune było zreformułowane, ale nie wiem, jak i kiedy
Nie strasz, bo własnie zanabyłam flachonik na lato i póki co pachnie tak samo, jak i z odlewki jak i kiedy testowałam po raz pierqwszy z 5-6 lat temu
było zreformulowane więcej niż 6 lat temu , więc tak czy siak poreformulacyjna
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Dune na 100% po reformie, ale wg. mnie teraz jest lepsze, bardziej 'noszalne'. To dalej Dune, ale oprócz tej suchości ma w sobie coś takiego... jakby kremowego(?). Podoba mi się, bo wersja sprzed reformy była dla mnie nie do noszenia, zbyt sucha, zbyt ostra.
eee, tamta była lepsza
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mój ma fazę na paniczykowanie, żeby go obnaszać na rękach po włościach.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, dla Cię dokumentacja zdjęciowa
cudne masz didy
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dziękuję, oboje odżywieni Wyliczyłam, że jeśli jarl utrzyma tempo to w wieku 12 lat będzie miał... 192 cm a wagi bałam się sprawdzać
niee, zwolni, spokojnie , tempo już po pierwszym roku zwalnia

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

snad bólu szczęki ( nie , nie dostałam w paszczę , zupa nie była za słona )
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
W sumie wątpię, żeby się wkurzył. On jest taki, że jeśli ma coś wyrzucić, to go to strasznie boli. Ale jeśli ja coś wyrzucę pod jego nieobecność, to po prostu przechodzi z tym do porządku dziennego.
a nie , jak tak , to spoko , powodzenia w wywalaniu
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
ponoć Dune było zreformułowane, ale nie wiem, jak i kiedy
Nie strasz, bo własnie zanabyłam flachonik na lato i póki co pachnie tak samo, jak i z odlewki jak i kiedy testowałam po raz pierqwszy z 5-6 lat temu
było zreformulowane więcej niż 6 lat temu , więc tak czy siak poreformulacyjna
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Dune na 100% po reformie, ale wg. mnie teraz jest lepsze, bardziej 'noszalne'. To dalej Dune, ale oprócz tej suchości ma w sobie coś takiego... jakby kremowego(?). Podoba mi się, bo wersja sprzed reformy była dla mnie nie do noszenia, zbyt sucha, zbyt ostra.
eee, tamta była lepsza
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mój ma fazę na paniczykowanie, żeby go obnaszać na rękach po włościach.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, dla Cię dokumentacja zdjęciowa
cudne masz didy
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dziękuję, oboje odżywieni Wyliczyłam, że jeśli jarl utrzyma tempo to w wieku 12 lat będzie miał... 192 cm a wagi bałam się sprawdzać
niee, zwolni, spokojnie , tempo już po pierwszym roku zwalnia
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 15:30   #1571
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
2. niee, nie chce mi się. Czasami, tak raz na miesiąc zerkam na internety żeby sprawdzić "co did już powinien".
ja czytałam książki i jakieś czasopisma (zostałam obdarowana kilkoma rocznikami )
a i tak w wywiadzie przy testach na dysleksję miałam problemy po 10 latach z odpowiedziami na szczegółowe pytania o etapach rozwoju
zwłaszcza że obie rozwijały się książkowo i nie było żadnych opóźnień
lepiej te ważniejsze zapisywać w książeczce zdrowia
chyba że komuś się chce przekopywać później przez wszystkie albumy, nagrania czy scent bary


Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość

A dla dziewczynki w ogóle nie mam pomysłu.
myślałam, że to postanowione
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 15:38   #1572
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Oddam Wściekłego Irytka w dobre ręce. Dorzucę Chłopa w pakiecie.
poszukaj w okolicy jakiegoś Krwawego Barona
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
A jeśli jesteśmy w temacie dzieciowym To ja w ogóle nie mam pomysłu na imię dla drugiego dida. Nie wiem jeszcze czy to będzie kolejny Irytek, czy może Irytka, ale no... jakoś nie mogę się zdecydować na imię.
Wiem tylko, że powinno być klasyczne, nie udziwnione (żadnych Dżesik, Kejdenów, Makenziów, Tifaniów czy innych Szontellów)... i nie wiem no.

Skoro Irytek jest Peter, to może drugi może być... John?
A dla dziewczynki w ogóle nie mam pomysłu.
Mary ?

w celu upiększenia srobiłam sobie piling i niechcący wypilingowałam sobie również śluzówkę w nosie albowiem piling wlazł był mi do nosa czego nie zauważyłam w porę i teraz mnie szczypie
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 15:55   #1573
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Nieee, Lucy Maud mi się już nie podoba
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 17:33   #1574
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość


ja nakładam bardzo mało, czekam chwilę z ciuchami i uważam przy zakładaniu. ale pachy w bluzkach nie mają żadnych śladów, więc dla mnie jest niebrudzący.
zresztą wiele razy próbowałam zmienić na coś innego i zawsze lepsze wrogiem dobrego się okazywało
To nawet nie chodzi o pachy (choć po części też), ale właśnie jak zakładam bluzkę to mi się ubrudzi zawsze Czy to poczekam aż wyschnie czy "na mokro"

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

Myślę, że najmniej brudzą kulki, ale też i słabiej chronią? Podobnie jak Ewuś, szukam swojej idealnej


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
z dezodorantów kupiłam zachwalany w KWC adidas climaool.
Faktycznie niezły, nieco ponad przeciętną, choć nie pomaga mi, jak blokery
Idę zaraz czytać co to za cudo a potem Was dalej przelatywać


Szukam jeszcze bawełnianej, rozpinanej bluzy z kapturem, łohoho to też nie lada wyzwanie Znalazłam w Top Secret, ale muszę zobaczyć na żywo A i bawełnianych spodni na rower/do biegania, też nie jest to easy
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 18:01   #1575
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Mary ładnie <3 Ale chłop zrobił veto.

Nie umiem w prasowanie. Chciałam wyprasować koszulę. Po moim prasowaniu wygląda jeszcze gorzej, niż przed.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:51   #1576
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


No tak, ciężka nauka egzystencji

Zastanawiam się zawsze nad sprzątaniem, mam na myśli odkurzacz, kiedy się przy malcu taką masę huku robi, ale potem doszłam do wniosku, że to zapewne wszystko indywidualna sprawa, że jedni chodzą na paluszkach i odkurzają "nie wiem kiedy" a inni jadą z koksem i małe się przyzwyczaja.
mój się nie boi odkurzacza jak był malutki to przy nim zasypiał momentalnie (ten sam typ dźwięku co suszarka ) A teraz jest mu obojętny no i całe szczęście bo odkurzaczem mu nosek czyścimy, byłby problem jakby się bał
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ciekawiło mnie też, czy korzystacie z jakiejś literatury w temacie rozwoju etc, czy wystarcza go with the flow. Jak sobie oglądam jutuby, to widzę, że jest wiele drobiazgów, które coś tam oznaczają ważnego w rozwoju dziecka, ale są zazwyczaj bagatelizowane i zwalane na karb "dzieci tak mają, minie mu". A dziecko wysyła sygnały, które mówią o nim wiele. Akurat mam na myśli póżniejszy rozwój, no ale ciekawi mnie, czy są jakieś godne polecenia tytuły książek. W księgarni jest tego masa, i nie sposób oprzeć się wrażeniu, że to niestety tylko robienie kasy na oczywistościach, słowem strata kasy i czasu?

Czytujecie coś, Interent?
ja poczytałam trochę książek w ciąży będąc bo miałam czas, np "Pierwszy rok życia dziecka", poza tym net oczywiście, ale bez przesady
Teraz raczej nie mam czasu i robię na wyczucie wszystko, ale jak czegoś nie wiem to albo wracam do książek na szybko, albo net. Np ten blog jest spoko: mataja.pl
i ten o kp który kiedyś wklejałam
A i jeszcze w temacie "jak nosić itp żeby krzywdy nie zrobić" to lubię Zawitkowskiego. Mam jego książkę i filmiki na YT oglądałam jak czegoś nie wiedziałam . I byłam na spotkaniu z nim jak był w Kato
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, dla Cię dokumentacja zdjęciowa
śliczne dzieciaki
Synek niedługo córeczkę przerośnie
Mam taką samą matę dla Młodego
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dobraś! Klatka. Ale nie mam akurat żadnego jej zdjęcia, tylko jedno stare, na którym jeszcze jest złota. Potem pomalowałam ją na brudny złotawy. Kwiatki też zniknęły. Balkon póki co jest bidny i łysy ale będę nad nim pracować
koth
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 10:11   #1577
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
No ja np, nie dalej jak wczoraj, żegnawszy się z Barem Twoim hasłem "dibrinic" acz byłam czeźwa

Fajnie, że jesteś i wpadasz


co do reszty to
-zlecenia są ale mało
-byłam prawie 2 tyg w szpitalu, gdzie mnei zmasakrowali badaniam i i nic nie stwierdzili,

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio trochę znużył ten typ perfum, mam Blacka i rzadko nim pachnę... Chce mi się czegoś "dzikiego i magicznego", z innej beczki. Ale Blacka trzymam bo pieprz ma idealny.

A dzisiaj przyszły próbki szyprów (! ) i tak:
Cabochard EDT - obożeżtymój jakie to straszne jest, "babskie"! Brr.
Aromatics Elixir po reformie - no kurde, oponą na mnie daje i tyle. Ale będę męczyć.
Czarny Dali PH - niezłe, ziołowo-mroczne tylko dość kolońskie, za bardzo daje facetem.
Magie Noire po reformie - yyy, ładne, miodowe, żadnego pazura... chyba mu sporo ucięli...
ooo, dziekiego i magicznego- brzmi super ,ale nie wiem co masz na mysli, bo ja tez szukam dzikiego i magicznego,ale mi chodzi o cos takiego...ze słowianskiego lasu, prastarych kurchanów pokrytych mglą i rosą

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
No to zrobisz, co ja zawsze chciałam, ale się hamuję - po prostu nie mogę Wojtkowi wyrzucić nic, co chce mieć, choćby to było 200 starych szmatławych skarpet... bez pytania nie wywalę... negocjować, próbować przekupstwa, wiercić dziurę w brzuchu - ale bez jego wiedzy nie dam rady, coś mnie wstrzymuje, czułabym się no nie wiem, nielojalna?
Tak, jak ja bym miała pretensję o wywalenie czegokolwiek bez mojej wiedzy...
może przesadzam, no tak mam i cierpię z przepełnienia



Całe szczęście - a czemu tak mało Ciebie?

A do mnie przyszły próbki z Olibere - i zdecydowałam się na Mignight Spirit - wetiwer lekko śmignięty skórą z nutką wina, razem to daje efekt lekko pikantny, niezbyt zielony, tylko taki... ja wiem... tajemniczy...?
Strasznie się cieszę
o! brzmi fajnie, co to za marka? nie znam kompletnie

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja właśnie marzę o zapachu suszonej, ostrej łąki ale niii ma. W Dune za dużo szamponu (chociaż nie dzisiaj), wszędzie mydło, drogeria, otulacze albo tania męska nuta.
Poza tym zebrało mi się na perfumy wiedźmowato-leśne więc chcę zamówić kilka próbek Olympic Orchids.
myslalam ze to ja wymyslam niestworzone zapachymale jednak Ty jestes lepsza , co to jest suszona,ostra łąka?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 10:23   #1578
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ooo, dziekiego i magicznego- brzmi super ,ale nie wiem co masz na mysli, bo ja tez szukam dzikiego i magicznego,ale mi chodzi o cos takiego...ze słowianskiego lasu, prastarych kurchanów pokrytych mglą i rosą

myslalam ze to ja wymyslam niestworzone zapachymale jednak Ty jestes lepsza , co to jest suszona,ostra łąka?
1. coś właśnie w ten deseń, może być też mroczny, gęsty i leśny. Nie mam konkretnej wizji
2. niee, ja tu parafrazuję Rejcz, która rzuciła tekst o "suszonej łące" i Mother, dla której Dune był "ostry" Ale coś w tym jest, chciałabym znaleźć ostry (nie rozmemłany, kwiatowy, zmiękczony) zapach suchej łąki - taki kocankowy bez kocanki.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 10:57   #1579
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

Mary ?
Też mi się pocisło na usta, ale wersja polska jest dla mnie,z oczywistych skojarzeń, nie do przyjęcia i boli.
Po angielsku zaś brzmi cudnie, ale nie wiem, czy też nie zbyt arachaicznie?

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Nieee, Lucy Maud mi się już nie podoba
Szukasz takich żeby były dwujęzyczne, że się tak wyrażę, miały odpowiedniki w polskim, czy niekoniecznie? Ten John całkiem spoko.
A James? Paul? Adam? Mark?
W angielskich damskich nie jestem na bieżąco. Nie wiem co tam się teraz nosi.


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
mój się nie boi odkurzacza jak był malutki to przy nim zasypiał momentalnie (ten sam typ dźwięku co suszarka ) A teraz jest mu obojętny no i całe szczęście bo odkurzaczem mu nosek czyścimy, byłby problem jakby się bał

ja poczytałam trochę książek w ciąży będąc bo miałam czas, np "Pierwszy rok życia dziecka", poza tym net oczywiście, ale bez przesady
Teraz raczej nie mam czasu i robię na wyczucie wszystko, ale jak czegoś nie wiem to albo wracam do książek na szybko, albo net. Np ten blog jest spoko: mataja.pl
i ten o kp który kiedyś wklejałam
A i jeszcze w temacie "jak nosić itp żeby krzywdy nie zrobić" to lubię Zawitkowskiego. Mam jego książkę i filmiki na YT oglądałam jak czegoś nie wiedziałam . I byłam na spotkaniu z nim jak był w Kato
1. Extra myk! o take porady praktyczne mi chodzi!

2. A więc jednak, super dzięki.

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość


co do reszty to
-zlecenia są ale mało
-byłam prawie 2 tyg w szpitalu, gdzie mnei zmasakrowali badaniam i i nic nie stwierdzili,
Tia, skąd to znam

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-04-15 o 10:59
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 11:11   #1580
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. coś właśnie w ten deseń, może być też mroczny, gęsty i leśny. Nie mam konkretnej wizji
2. niee, ja tu parafrazuję Rejcz, która rzuciła tekst o "suszonej łące" i Mother, dla której Dune był "ostry" Ale coś w tym jest, chciałabym znaleźć ostry (nie rozmemłany, kwiatowy, zmiękczony) zapach suchej łąki - taki kocankowy bez kocanki.
czy kocanka to sa te takie suche kwiatki? co tak pieknie pacna? bo z teg oco czytalam to kocnka w perfumach smierdzi...hmmmm
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 11:20   #1581
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
czy kocanka to sa te takie suche kwiatki? co tak pieknie pacna? bo z teg oco czytalam to kocnka w perfumach smierdzi...hmmmm
Te, w perfumach lubią walić maggi.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 11:46   #1582
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIX

A Fougere Bengale? Chyba wali sianem o ile dobrze pamiętam?

No i jeszcze piołunowy Fou dAbsinthe, do mnie byl za gorzki



Mi się zachciało większej ilości Black Aoud (ja i róża? No nie poznaje się)

Poczekam, aż mi przejdzie
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-04-15 o 11:51
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:22   #1583
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

No chyba będzie albo John albo James.

I zdecydowanie chcę coś bardzo prostego, bardzo klasycznego, co i po polsku i po angielsku ładnie brzmi. Może jakaś Ania, albo Kasia... nie wiem no, wybieranie imion to trudne zajęcie.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:59   #1584
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
No chyba będzie albo John albo James.

I zdecydowanie chcę coś bardzo prostego, bardzo klasycznego, co i po polsku i po angielsku ładnie brzmi. Może jakaś Ania, albo Kasia... nie wiem no, wybieranie imion to trudne zajęcie.
Przed Aniami i Kasiami - chociaż Anna to był mój odwieczny faworyt - w polskich realiach każda Kasia i Ania przestrzegają. Natomiast w Anglii chyba nie ma żadnych konotacji, i to chyba dobrze nazywać się Kate oraz Anna. Choć zaznaczam, chyba, bo pewności nie mam, jak te imiona są obecnie tam postrzegane. Z jutuba widzę, że Anna is OK. Moja kuzynka jest tam Anna - i też bardzo spoko.
W Polsce, miazga. Same minusy. Protekcjonalne Pani Aniu, podwórkowe Anka, nikt nie mówi Anna, bo "za poważne". Taka Polska właśnie, zresztą Anny Ci potwierdzą.

Ja miałam do tego imienia wielki sentyment, bo jest imo PIĘKNE! Ale widząc i słysząc co i jak u nas, to sobie w razie czego, postanowiłam odpuścić.

Jednak międzynarodowo to dosyć wygodne imię. I właśnie niekłopotliwe.

Zarzuć jakimiś brytyjskimi damskimi, co się słyszy na ulicach? Jakie tam imiona eleganckie, niewieśniackie, że się tak wyrażę. Acz nie zbyt posh itp. Tak jak piszesz, klasyczne a nie archaiczne?

Jestem ciekawa, bo np wyobrażam sobie, że nie chciałabym w Anglii mieszkając nazywać się Margaret ani Martha.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-04-15 o 13:04
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 13:33   #1585
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
No chyba będzie albo John albo James.

I zdecydowanie chcę coś bardzo prostego, bardzo klasycznego, co i po polsku i po angielsku ładnie brzmi. Może jakaś Ania, albo Kasia... nie wiem no, wybieranie imion to trudne zajęcie.
Nieee, nie bierz żadnej Kasi, Basi, Ani, Zosi, Gieni, Asi, Dosi, Gosi, Hani, Lusi, Stasi, Tosi, Zuzi...
Ani też Oli.
Chłopięce spoko.
Nie mam chwilowo weny żeby radzić.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A Fougere Bengale? Chyba wali sianem o ile dobrze pamiętam?

No i jeszcze piołunowy Fou dAbsinthe, do mnie byl za gorzki
FB o ile pamiętam było na mnie sianowato-zwierzęce i mnie odrzucało nieco. FdA mam próbkę, początek w porządku, piołunowo-gorzki, potem robi się kolońskie i mdłe.
A szukam czegoś bardziej w kierunku FB, Absinthe za słabowite.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 13:36   #1586
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Eee, takie typowe jaki słyszę na mieście? Idzie chav mamuśka z chav didem i się drze: 'KEISHAAAAAAA! TALISHAAAA!!! COM'ERE BEFORE I BATTER YA!'
Wszelkie Jessiki, Chantelle, Courtney, Jay, Chelsea, Alesha, Lily-Mae, Lacey, Kasey, a już tym większy lans im bardziej wymyślna pisownia : Chelsee, Lacyee, Kasyee, Aimee, Maisee, Mawgan (org. Morgan) i inne takie... straszne straszności.

Bardziej 'posh' mamuśki (z którymi szczerze mówiąc wolę się zadawać, bo nie są tak strasznie głośne) nadają dziewczynkom imiona w stylu: Charlotte, Olivia, Hazel, Florence (śliiiicznie!), Isabelle, Hannah, Phoebe, Emily, Alice, Marianne, Grace... takie normalniejsze, klasyczne ale nie archaiczne.

A ja się właśnie zastanawiam nad Grace, Alice albo Elaine (po teściowej)... hmmm.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 13:38   #1587
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
A ja się właśnie zastanawiam nad Grace, Alice albo Elaine (po teściowej)... hmmm.
Elaine mi się nie widzi ale Alice i Grace w sam sedes.
Ja jeszcze lubię Nadia i Nell ale nie mam pojęcia czy teraz wypada tak nazywać dida.
Z chłopięcych zagramanicznych zawsze mi się podobało James.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 13:41   #1588
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Hmm... mój chłop jest Andrew James.

Did 1 jest Peter Andrew.

To może Did 2... James Andrew?

Aaaa, i DAISY. Daisów jest zatrzęsienie. Najczęściej z dopiskiem -May lub -Mae. Daisy, Daisy-May lub Daisy-Mae. A w ogóle tych -May i -Mae jest tyle, że szok. Co druga dziewczynka ma tak na drugie.

Edytowane przez MotherDivine
Czas edycji: 2016-04-15 o 13:44
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:52   #1589
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

snad piątku i niechcieja
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Mary ładnie <3 Ale chłop zrobił veto.

Nie umiem w prasowanie. Chciałam wyprasować koszulę. Po moim prasowaniu wygląda jeszcze gorzej, niż przed.
też nie umiem , dlatego małż nosi podkoszulki i bluzy
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Hmm... mój chłop jest Andrew James.

Did 1 jest Peter Andrew.

To może Did 2... James Andrew?
dobry pomysł
co do żeńskiego dida nie mam pojęcia , aczkolwiek moja faworytka niezależnie od języka to Stefania
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 14:56   #1590
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Hmm... mój chłop jest Andrew James.

Did 1 jest Peter Andrew.

To może Did 2... James Andrew?
Powinien być James Peter
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 19:43:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.