Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-14, 18:59   #1
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353

Warszawa


Hej, dziewczyny

Niedługo jadę do Warszawy i chciałabym, żebyście poleciły mi ciekawe miejsca do zwiedzenia. Te standardowe, które warto zobaczyć, jak i nie.
Zabytki, kluby (ale tylko te z salami dla nie palących), sklepy, restauracje, cokolwiek .

I może któraś z warszawianek wie w której Zarze są jeszcze dość spore resztki wyprzedaży?
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 19:54   #2
BezSzans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: Warszawa

Ale to jest dział Moda.
__________________

BezSzans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 20:14   #3
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Warszawa

Co zwiedzić: Starówkę, Nowym Światem sie przejsc, Muzeum Powstania Warszawskiego

Gdzie balować: W sumie dużo zależy od tego jaka lubisz muzyke.
Ja najbardziej lubie tańczyc do hiciorków i oldschooli, tak wiec polecam kluby Zwiąż mnie i Sen Pszczoły (Praga), CBA - Centralny Basen Artystyczny, 5000 m2 do wynajecia - tylko jesli jest jakas dobra impreza to warto

Gdzie posiedzieć:
o kazdej porze dnia - zdecydowanie 5-10-15 (mega miejsce! uwielbiam!), obiekt znaleziony (całkiem niezla szama, pyszna herbata 'miedzy słowami', duzo gier planszowych), Mandala (spoko szama)
na kawie - filtry cafe, green coffee, kawiarnia relaks (Mokotów)
na bifora - Przekąski i Zakąski (naprzeciwko słynnego 'krzyza' )

mysle ze w Zarze w Blue City moglo sporo rzeczy zostac bo tam malo osob jezdzi, sproboj tez w tym w Centrum czy w Galerii Mokotow
w Złotych Tarasach juz nedza
__________________
instagram: wieszjakjest

Edytowane przez gozia
Czas edycji: 2010-08-14 o 20:15
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 20:36   #4
vanity__
Raczkowanie
 
Avatar vanity__
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 288
Dot.: Warszawa

Polecam Lazienki, Park Ujazdowski- mimo, że przereklamowane jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Warszawie, do których zawsze milo pójść. Blisko tych miejsc jest baardzo dobra restauracja M.Gessler, 'Qchnia Artystyczna', świetna lokalizacja i jedzenie. Dobrze zjeść można jeszcze na Starym Mieście w restauracji 'Nomia' i 'Freta' - moje ulubione, polożone blisko siebie. Na Nowym Świecie, bardzo dobra lodziarnia 'Haagen Dazs'- zdecydowanie najlepsze lody jakie dotychczas jadlam, i pizzeria 'Marzano'.
Co do klubow by się napić drinka czy coś polecam 'Powiekszenie', 'The Pictrues' na Chmielnej, i 'Skwer' na Krakowskim Przedmieściu- w piątki są koncerty jazzowe, bardzo przyjemne miejsce
Kawa, co do kawy to moja ulubiona jest w Coffee Heaven, oraz w Pędzącym Króliku.

Wyprzedaże w Zarze są już kompletnie przebrane, jeśli już to znajdziesz coś w Blue City, i na Targówku bo w Centrum w zasadzie nie ma już co szukać.

Mam nadzieję, że pomoglam.
vanity__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 21:48   #5
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Warszawa

Temat jest w modzie, bo o Zarę też pytam .

Dziękuję, dziewczyny .
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 21:52   #6
aguSxD
Rozeznanie
 
Avatar aguSxD
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: drugi koniec świata.
Wiadomości: 507
Dot.: Warszawa

a ja polecam przewodnik 'Zrób to w Warszawie! Do it in Warsaw!'. jest rewelacyjny, pokazuje wszystkie typowe i nietypowe miejsca w warszawie, ktore trzeba zobaczyć, nieznane bary, restauracje, kluby oraz pokazuje wszystkie charakterystyczne dla warszawiaków miejsca. napisany fajnym, luźnym językiem. ja (urodzona warszawianka) kupiłam z czystej ciekawosci i musze stwierdzic iż sama dowiedzialam sie o istnieniu kilku naprawde ciekawych miejsc o ktorych istnieniu nie mialam pojecia, mimo ze mieszkam tu juz X lat. ;] mozesz nawet zajerzec to empika i przejrzec co ciekawego proponuje
wszystkich wartych zobaczenia miejsc pisać nie bede, bo Warszawa to ogromne miasto, ale przede wszystkim polecam zwiedzanie nocą, wtedy jest najpiekniejsze

a co do zary, to galeria mokotow, tam jeszcze cos jest ;]
__________________
I think there is beauty in everything. What ‘normal’ people would perceive as ugly, I can usually see something of beauty in it.
— Alexander McQueen

Edytowane przez aguSxD
Czas edycji: 2010-08-14 o 21:54 Powód: zapomnialam dopisac
aguSxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 19:56   #7
duhovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 183
Dot.: Warszawa

Dziewczyny, a propos Warszawy... Jestem w trakcie wynajmowania mieszkania i czy DA SIĘ ŻYĆ na Pradze? Konkretnie ulica Grochowska. Bo strasznie mnie wszyscy straszą tą dzielnicą.
__________________
wanna feel those butterflies...
duhovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.