laserowe usuwanie blizn potrądzikowych. ktora klinika najlepsza?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-21, 08:51   #1
brunetka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3

laserowe usuwanie blizn potrądzikowych. ktora klinika najlepsza??


Witam wszystkich Niebawem planuję usunąć blizny potrądzikowe laserem palomar. Dziurki nie są duże, raczej wielkości glówki od szpilki, niestety wygląda to dość nieestetycznie.. Do tego dochodzą jeszcze przebarwienia stąd moje pytanie czy któraś z Was wykonywala taki zabieg w obrębie śląska i moglaby śmialo polecic klinike gdzie z pewniścią taki zabieg zostanie efektownie wykonany?? Pozdrawiam
brunetka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 09:08   #2
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: laserowe usuwanie blizn potrądzikowych. ktora klinika najlepsza??

Cytat:
Napisane przez brunetka9 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Niebawem planuję usunąć blizny potrądzikowe laserem palomar. Dziurki nie są duże, raczej wielkości glówki od szpilki, niestety wygląda to dość nieestetycznie.. Do tego dochodzą jeszcze przebarwienia stąd moje pytanie czy któraś z Was wykonywala taki zabieg w obrębie śląska i moglaby śmialo polecic klinike gdzie z pewniścią taki zabieg zostanie efektownie wykonany?? Pozdrawiam
Hej! Ja robiłam sobie takie małe blizenki laserem Palomar Emerge w Dąbrowie Górniczej i mogę śmiało polecić miejsce, w którym wykonywałam, dokładnie robią zabiegi a i ceny przystępne. Robię tam też laserem Palomar Vectus depilację i jestem super zadowolona
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 09:43   #3
brunetka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: laserowe usuwanie blizn potrądzikowych. ktora klinika najlepsza??

Cytat:
Napisane przez darka_1991 Pokaż wiadomość
w opolu zabieg likwidacji blizn potrądzikowych można wykonać w arkadii
W opolu to troszke za daleko. Chodzi mi raczej o klinike oddaloną ok 20 km nie chce przemierzac wojewodztw samochodem po zabiegu i z czerwona buzią ale dzieki za odpowiedz

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Katka_krk a powiedz mi wystarczył Ci jeden zabieg na pozbycie sie tych malych blizn czy musialas miec przynajmnien dwa trzy zabiegi? Naczytalam sie w necie i chyba bede musiala wydac fortune bo zwykle pisza, ze takie zabiegi muszą byc wykonane przynajmniej trzy. Jesli mozesz to napisz mi czy robilas tylko policzki i ile zaplacilas a i oczywiscie nazwe kliniki) pozdrawiam
brunetka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 10:00   #4
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: laserowe usuwanie blizn potrądzikowych. ktora klinika najlepsza??

Cytat:
Napisane przez brunetka9 Pokaż wiadomość
W opolu to troszke za daleko. Chodzi mi raczej o klinike oddaloną ok 20 km nie chce przemierzac wojewodztw samochodem po zabiegu i z czerwona buzią ale dzieki za odpowiedz

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Katka_krk a powiedz mi wystarczył Ci jeden zabieg na pozbycie sie tych malych blizn czy musialas miec przynajmnien dwa trzy zabiegi? Naczytalam sie w necie i chyba bede musiala wydac fortune bo zwykle pisza, ze takie zabiegi muszą byc wykonane przynajmniej trzy. Jesli mozesz to napisz mi czy robilas tylko policzki i ile zaplacilas a i oczywiscie nazwe kliniki) pozdrawiam
Kilka nalezy zrobic okolo 5-6 razy zalezy cyyba od skory. Ja robilam na skorzre w roznych miejscach takie pozostalosci z czasow mlodosci i glupoty mysle ze najlepiej samemu dowiedziec sie w gabinecie co i jak. A gabinet o ktorym pisalam w Dabrowie Gorniczej to Vanilla Laser
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 00:08   #5
brunetka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: laserowe usuwanie blizn potrądzikowych. ktora klinika najlepsza??

Spraedzilam ich ofertę i niestety nie mają tego czego potrzebuję... 5-6 zabiegow wykonuje sie u osob, ktore maja bardzo duze problemy z bliznamiMoje sa male i mysle ze spokojnie wystarczą dwa ') a wlasciwie to mam taką nadzieje..nie mialam z tym stycznosci dziękuję za pomoc i pozdrawiam
brunetka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 09:45   #6
Kos1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: laserowe usuwanie blizn potrądzikowych. ktora klinika najlepsza??

Już pisałam na innym wątku o bliznach na buzi. Ja robiłam zabiegi laserowe i nie jestem zwolenniczką. Dużo lepiej zadziałała metoda mikroigłowa - mniej bolesna i inwazyjna a efekty przynajmniej u mnie dużo lepsze.
Kos1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:41   #7
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: laserowe usuwanie blizn potrądzikowych. ktora klinika najlepsza??

Wiesz co, ja znam wellderm i wiem, ze mają klinikę we Wrocławiu. Osobiście tam usuwałam włoski,a le wiem, ze mają tez ofertę odnośnie usuwania laserowego blizn i dermatologię, także przejrzyj ich ofertę moze
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 13:41:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.