Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-12, 16:26   #1
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Arrow

Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !


Prosze o "Success Stories" (by sobie i innym mamom dodac ducha)
Jesli udalo Ci sie poprzez cwiczenia i diety pozbyc sie poporodowego flaczka, to prosze Cie odezwij sie tutaj !
Na forum jest pelno kobiet, ktore tak jak ja marzy i walcza o przed-porodowy brzuszek. Jest tez kilka takich, ktore po porodzie odrazu odzyskaly figure bez wysilku.
A ja chcialabym uslyszec od tych mam, ktore mialy flaczek po porodzie, i ktorym cwiczeniami udalo sie wywalczc sobie plaski brzuszek.
Napisz co ciwczylas, jadlas, jak dlugo zajelo, jeslu mozesz to wklej zdiecia aktualnego brzuszka a najwaznejsze po prostu odezwij sie, bym wiedziala ze jest to mozliwe ! Bo juz mam dola, jak przeczytalam setki razy w internecie ze brzuch zawsze bedzie wisial (oprocz tych szczesciar ktore juz po porodzie mialy plaski). Ale jednak wieze ze to mozliwe... a wiec prosze, pokasz mi prawdziwy przyklad, bym nie stracila otuchy i zmotywowala sie do cwiczen !

edit:
UWAGA ! Ten watek doczyty TYLKO BRZUCHA !!!!

Porady na temat diety, traceniu wagi, cwiczen i ogolnego dojscia do figury przed ciaza sa tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86981
__________________

Edytowane przez eternalvoyageur
Czas edycji: 2007-11-06 o 12:39
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 12:19   #2
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Eternalvoyageur ja nigdy do osob bardzo szczuplych nie nalezalam, gruba tez nie bylam, ale taka jestem sobie troche okraglejsza, mam troche tu i tak A co do brzucha po porodzie, to napoczatku fakt, byl taki flaczek, skora jak u mojej babci, no i jakis dziwny celulit, chociaz go nigdy wczesniej na brzuchu nie mialam. Kilka miesiecy po porodzie postanowiolam to zmienic, bo zaczelo mnie to dobijac. Dodam, ze urodzilam 13.12.2006, wiec to juz 9 miesiecy temu. A brzuszka fakt udalo mi sie pozbyc, no nie tak calkiem, ale musze przyznac, ze w tej chwili jest nawet lepszy niz przed ciaza A co robilam. Calkiem zwyczajnie, ograniczylam sie w jedzeniu, a najbardziej w sprawach slodyczy, zaczelam jesc regularnie niewielkie posilki, ale to co zwykle, czyli tez np. kartofle ze sosem czy smazone mieso (ale mniej niz zwykle). Do tego ok. 50 - 100 brzuszkow przed snem, teraz ograniczam sie do 20, bo corka mi na wiecej nie pozwala No i zainwestowalam w krem Shiseido body creator - aromatic firming cream, uzywam tez czasem garnier bodytonic - noppen-roller (moim zdaniem bardzo fajnie dziala, dzieki nakladce masujacej), aha no i duuuzo wody niegazowanej i zielona herbatka. Nic sie nie martw, pozbedziesz sie flaczka. Ja walcze z moja figura juz od czasu mojego okresu dojrzewania, a teraz po ciazy chyba mi najlepiej idzie (tfu tfu nie chce zapeszac ). Sama chcialabym jeszcze schudnac ok. 5kg, chodzi mi glownie o pupe, nogi i biust.
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:38   #3
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Wielkie dzieki Kamilka !!! Ja tez przed ciaza plaskiego nie mialam.

Ale martwi mnie ze nikt inny nie odpowiedzial... czy az tak trudno jest pozbyc sie tego brzuszka ?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:56   #4
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

jest to mozliwe!!!trzeba miecsamozaparcie , motywacje i wiare w siebie ale sie da!! ja przed ciąza bardzo duzo ćwiczyłam przede wszystkim aerobic brzuszki ale w ciazy przytyłam 13 kg i wiadomo po porodzie brzuszek jeszcze był...więc odczkeałam 6 tyg połogu i zaczęłam ćwiczyc brzuszki potem skakanka długie spacerki cwiczenia rozciągające ,ćwiczenia na talie i tak ubywało kg po kgramie...rowerek stacjonarny duzo ruchy w kazdej postaci

teraz wazę tyle ile najbardzije mi odpowiada...waze mniej niz przed ciąża a bbrzuszek jest płaski

ostatnio tesciowie sprawili mi komplement ze sie napatrzyli na ulicach i ze mam lepszy brzuszek lepsza figurke niz ni jedna nastolatkamoze troche przesadzone ale miłe\

dziewczyny to jest do osiągniecia
wklejam swoje zdj 16 msc po porodzie

w sumie musiałam schudnąc około 20 kg poniewaz przed ciązą 7 mi sie przytyło
__________________

Edytowane przez gosiaczek94@buziaczek.pl
Czas edycji: 2007-12-19 o 18:27
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 20:21   #5
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Super brzusio ! I dzieki za wklejenie zdiec !!!
I tesciowie wcale nie przesadzaja.
Tak mnie zmotywowalas, ze zaraz lece brzuszki robic !
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 21:00   #6
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

jestem z Tobą wogóle to ostatnio sie opusciłam w brzuszkach ...więc dla utrzymania formy przyłączam sie do Ciebie

dobre efekty daje tez szczypanie masowanie brzucha oraz nazmiane zimne i ciepłe natryski
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 14:03   #7
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

no ja tluszczyk zrzucilam po wielu miesiacach cwiczen i masowania kremami antycellulitowymi i wyszczuplajacymi ale jak widac skóra juz nie jest taka jedrna i juz nigdy pewnie nie bedzie bo w koncu maly ma juz 2,5 roku. wiec jak do tej pory sie to nie udalo to juz nie mam zludzen. mimo ze pod skóra mocne miesnie to ta zwiotczala skóra psuje troche efekt no i jak przestaje cwiczyc i zaczynam jesc to wlasnie w brzuchu przybywa w pierwszej kolejnosci no i jak pisalam gdzies indziej- - jak sie schylam to mam flaczka niestety jesli któras z was miala jakies super ujedrniejace cudo - nawet drogie - to piszcie, bo ja jakos na nic super skutecznego nie trafilam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00102.JPG (34,5 KB, 1116 załadowań)
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 22:15   #8
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Ja nic nie ćwiczyłam po pierwszej i drugiej ciąży, jadłam dużo słodyczy, dużo ogółem wszystkiego. Po prostu mam taki typ ciała, że co jak co ale brzuch zawsze miałam płaski. Na razie dysponuję zdjęciem po pierwszej ciąży (będąc już w drugiej ) - ale uwierz mi, że teraz po drugiej (urodziłam w styczniu) brzuch mam identyczny a nic z nim nie robiłam (choć 2-3 kg chciałabym zrzucić...). Myślę, że jeśli masz problem z brzuszkiem to tak jak piszą dziewczyny - ćwicz brzuszki ale z nogami podniesionymi i zgiętymi po kątem 90' i podnosząc ciało tylko do wysokości łopatek. Jeśli nadal karmisz to nie przechodź na żadną dietę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b.JPG (26,7 KB, 1430 załadowań)
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:49   #9
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

noi prosze po ciązy wcale nie trzeba wygladac zle miec obwisłego brzucha byc gruba itp sa przykładych zgranych mamus swoja droga Gratuluje zwłaszcza Tobie Aranka ze po 2 jce dzieciaczków tak wygladasz
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 08:38   #10
madzia_wloszka
Przyczajenie
 
Avatar madzia_wloszka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Kochane mamusie . Ja gdy urodziłam moją córcię brzucha już nie miałam. Pozostało tylko niemiłe uczucie pustki w środku no i ta skóra taka............sama nie wiem-rzadka?
Ćwiczyłam przed w trakcie jak i 6 tyg po ciąży i brzuszek jak i skóra wróciły po ok 3 miesiącach do wymarzonego stanu. Ale muszę tu podkreślić, bardzo ważne jest już dbać o tą skórę będąc w ciąży. Ja trak zrobiłam,efekt- żadnych rozstępów i gładka jędrna skóra. A jak ja dbałam hm...........
-gimnastyka-umiarkowana
-Masaże ostrą gąbką-wieczorem ok 20 min
-no i oczywiście balsamy przeciw rozstępom
Ja zrobiłam tyle dla swojego brzucha i wygladu a teraz nowo poznani znajomi nie wierzą że niedawno urodziłamkurcze zdjecia nie odwrocilam

Edytowane przez madzia_wloszka
Czas edycji: 2010-02-18 o 18:25
madzia_wloszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 09:43   #11
kasiorek25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 35
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Gratuluję pięknych brzuchów. Ja swojego nie będę pokazywała, bo nie ma czego pokazywać. Fale Dunaju przy każdym kroku. Póki co zaczęłam ćwiczyć. Nie wiem tylko czy można to wielkie brzuszysko smarować preparatami ujędrniającymi lub antycellulitowymi kiedy karmi się piersią. Dodam, jeśli to ma jakieś znaczenie, że dzidzia uodziła się 1 czerwca i dobrze znosi wprowadzanie nowych produktów do diety.
kasiorek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 13:06   #12
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Dzieki za rady, Aranka. Masz sliczny brzuszek !
Madzia, ja zaluje ze tych ostrych masazow nie robilam podczas ciazy... no ale teraz nadrobie. A to, ze masz super brzusio, widac nawet na przekrzywionej fotce.
Widze ze powinnam kupic jakis krem ujedrniajacy. Kasiorek, ja wole dmuchac na zimne, i ostaram sie zainwestowac w krem jakies firmy naturalnej, bio. W niemczech maja np. Lavera, Weleda, Dr. Hauschka... sa drozsze, ale chyba warto zaiwestowac.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:31   #13
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Powiem Wam dziewczyny, ze jeśli skóa po porodzie nie jest napięta to najlepiej robią naprzemienne masaże prysznice zimne-ciepłe. pobudza to krążenie i ujędrnia skóę lepiej niż niejeden specyfik. Im mocniejszy strumień wody - tym lepiej.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:12   #14
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Wszystko bosko dziewczyny tylko muszę powiedzieć, że po cesarce to nie jest już takie proste, ponieważ ma się oprócz normalych dolegliwości po porodowych jeszcze mega ból rany w podbrzuszu i zakaz intensywnych ćwiczeń przez 3 miesiące, a jeśli karmisz następne pół roku to odpadaja diety. Jedynie pozostaje dobry krem i mobilizacja do ćwiczeń ( ale nawet po 8 miesiącach czasami boli ). Jeśli chodzi o diety zaczęłam stosować i po 5 dniach całą noc zwijałam się z bólu, myślałam że coś mnie wyżera od środka. Dieta w trakcie karmienia piersią - porażka. Po pierwsze dla miśka, który dostaje mało odżywczy pokarm, jęli wogóle jesczce go mamy, a dla nas totalna męczarnia. Na szczęście mam boskiego męża, który mnie jest przy mnie i dzięki temu powoli dochodzę do siebie. Stosuję dobre kosmetyki i brzuszki, jem normalnie i wracam do formy, bez nacisku. ( Jutro kobietki jak sprawdzę podam Wam nazwę kremów na ciałko, które stosuję, bo teraz lecę karmić mojego misia). Pozdrawiam mamuśki!!!!!!
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 08:35   #15
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

ja uzywałam takiej galaretki tylko nie pamiętam jakiej to firmy było ale była super zamierzam ja znowu zakupić bo brzuszek taki fajny po niej jest
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:20   #16
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Goldberry i Gosiaczek ! Czekam na nazwy tych kremow !!!
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:31   #17
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Ja tez. a nuz sie okaze ze jeszcze takiego nie mialam choc przez te dwa lata wypróbowalam naprawde duuuuzo.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:36   #18
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

ok jak bede w supermarkecie to zobacze jak sie nazywa i jaka firma
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 10:20   #19
kasiorek25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 35
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Dziewczyny pytanie - czy uzywałyście żelu poporodowego Mustela. Jeśli tak to co o nim sądzicie. Warto go zakupić??
kasiorek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 22:48   #20
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

ja tez naleze do tych ktore nic nie robiac wrocily do starego brzucha, na foto mam jest moj brzuch na 13 dni po porodzie, teraz jest juz ponad 2 miesiace po i jest jeszcze szczuplejszy a ja w sumie waze mniej niz przed ciaza, skora jest jedrna i sprezysta, mysle ze duzo dalo to ze przed ciaza mialam wycwiczony brzuch i cala ciaze smarowalam sie oliwka z zelu zeby skora byla sprezysta. A co jeszcze to nie wiem, pewnie dieta i duzo cwiczen pomaga, a ja planowalam zabieg ujedrniajacy w gabinecie na po porodzie no ale nie byl mi ekstra potrzebny wiec zaoszczedzilam $
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3529a.jpg (115,3 KB, 889 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3530aa.jpg (94,4 KB, 798 załadowań)
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 19:53   #21
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Czekoladka, gratuluje ladnego brzuszka !
Masz szczescie, mi tez sie tak mazylo... ale nistety 5 miesiecy po porodzie mam dalej flaczek. I do tego z rostepami.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 09:47   #22
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Hej laseczki przypomniałam sobie o tym kremie, którego nazwę miałam Wam podać, a ponieważ była u mnie koleżanka, która zajmuje się kosmetykami z tej serii i przywiozła mi kremik to już się dzielę z Wami informacją na jego temat. To jest seria Brazil Spa firmy Abacosun, będziecie kojarzyć jeśli odwiedzałyście solarium, ponieważ oni posiadają szeroką gamę aktywatorów do opalania. Ale nieważne. Nie firma jest tu istotna tylko efekty. A ja jestem zadowolona, stan skóry jest coraz lepszy. Szału nie ma, ale jest chociaż tak jak przed ciążą. To jest balsam wyszczuplający z guaraną i kofeiną, a w połączeniu te dwa składniki dają efekt wyszczuplania i redukcji cellulitu. Poczytajcie o tych składnikach w necie. Jeśli znajdziecie inny balsam z tymi składnikami dajcie znać może warto spróbować.
Ja nadal karmię, więc diety odpadają. Jakoś muszę sobie radzić!!!!!!!!
Wy też.
Pozdrawiam

A i jestem ciekawa czy któraś z Was robiła rozgrzewający zabieg wyszczuplający z algami? Jestem ciekawa, czy te zabiegi są skuteczne

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-10-09 o 16:06 Powód: post pod postem
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:47   #23
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Goldberry_82 - ja robilam takie zabiegi w ciąży ale na uda i pupe. Papką ze sproszkowanych alg obkładalam ww. partie ciala, obwijalam folia i pod kocyk na 30 min. Efekt był: miekka skóra, jedrna w dotyku. Ale robilam to chyba za malo, bo teraz po porodzie, mam mały cellulit na udach i pupie. Musze zaczac to znow robic, ale regularnie!

eternalvoyageur - znamy sie z podobnego watku
Rodzilam 14.08 br. Niestety nie naleze do tych szczesliwych mamus, kt. od razy zgubily brzuch. Wiem, ze malo czasu minelo, ale ja jestem niecierpliwa... Mam mały zwis i marszczenia, jak sciskam gł. okolice pepka. Ale jest lepiej niz np. 3 tygodnie temu.
Polecam, poza gimnastyka:
- naprzemienne natryski
- pelling kawowy (lub mniej pracochłonny solny)
- masaz szczotka pod prysznicem
- jakikolwiek krem ujedrniajacy, dokładnie wsmarowujemy, a potem szczypiemy cialo pod koniec
Chodzi gł. o nawilzenie ciala, bo nie oszukujmy sie: żaden krem w przystepnej cenie nie zdziala cudów! Cała tajemnica w masazach i pobudzaniu krazenia.
__________________
WYMIANA

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:14   #24
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Prosze o "Success Stories" (by sobie i innym mamom dodac ducha)
Jesli udalo Ci sie poprzez cwiczenia i diety pozbyc sie poporodowego flaczka, to prosze Cie odezwij sie tutaj !
Na forum jest pelno kobiet, ktore tak jak ja marzy i walcza o przed-porodowy brzuszek. Jest tez kilka takich, ktore po porodzie odrazu odzyskaly figure bez wysilku.
A ja chcialabym uslyszec od tych mam, ktore mialy flaczek po porodzie, i ktorym cwiczeniami udalo sie wywalczc sobie plaski brzuszek.
Napisz co ciwczylas, jadlas, jak dlugo zajelo, jeslu mozesz to wklej zdiecia aktualnego brzuszka a najwaznejsze po prostu odezwij sie, bym wiedziala ze jest to mozliwe ! Bo juz mam dola, jak przeczytalam setki razy w internecie ze brzuch zawsze bedzie wisial (oprocz tych szczesciar ktore juz po porodzie mialy plaski). Ale jednak wieze ze to mozliwe... a wiec prosze, pokasz mi prawdziwy przyklad, bym nie stracila otuchy i zmotywowala sie do cwiczen !

ja w ciazy przytylam prawie 30 kg. po porodzie to byl dla mnie koszmar.
z rozmiaru 40 na 50 albo i lepiej. bylam zalamana. a moj brzuch? to bylo straszne. po nocach plakalam. w dzien chodzilam jak burza. moje ubrania ktore wisialy w szafie? - musialam sie z nimi pozegnac.
dzis minol rok moj rozmiar( to zalezy jakie ubrania) 42/44.
jestem przeciwniczka stosowania diet. bo nie na kazdego dzialaja i kazdy mowi co innego.
tuz po porodzie ( miesiac) poszlam na silownie, po miesiacu zrezygnowalam, panowie tak mnie obcinali wzrokiem, ze czulam sie tam okropnie.
moj brzuch wisial, byl pelen rozstepow, w ubraniach wygladalam potwornie bo wszystko w pasie za male a w biodrach wszystko wisialo jak worek.
codziennie 2 razy dziennie wmasowywalam krem wyszczuplajacy i robie to nadal. brzunio jest jedrne i malo widoczne rozstepy.
z brzuszkami tez bym radzila ostroznie ( przed ciaza systematycznie chodzilam na aerobik) zle wykonywane moga tylko zaszkodzic. wiem ze zle bedziesz sie z tym czula ale po intensywnych brzuszkach zrob sobie dzien przerwy.
od jakiegos czasu pojwila sie nowa herbatka Vitax Wellness Tea Smukla talia z inulina. jest pyszna w smku jak normalna herbata. brzunio cie nie roznosi i nie masz nadetego jak bania. DZIALA. pod warunkiem ze bedziesz ja pic regularnie.
jem to na co mam ochote, oczywiscie nie w ilosciach przekraczajaca norme hehehehe bez przesady.
owszem robilam brzuszku natretnie, troszke skutkowalo ale nie tak jak krecenie biodrami przy muzyce na VIVIE.
to jest rewelacja, przyjemne z pozytecznym wystarczy ze kilka piosenek po kilka razy dziennie pokrecisz biodrami jak na teledyskach i uwierz mi ze po miesiacu czasu miescisz sie w ubranie o 2 -3 cm mniejsze. posladki ci sie skurcza uda wzmocnia i tez skurcza
dodatkowo oczywiscie biore suplementy spalajace tkanke tluszczowa.
no i rower.

jestem osoba ktora nie wyobraza sobie jedzenia bez miesa, ale lubie od czasu do czasu, zjesc cos tresciwego, ale wszystko w granicach rozsadku. a mimo to udalo mi sie sporo stracic choc nie tak jakbym chciala.
z drugiej strony i tak cod ze schudlam przy mojej tarczycy. oj ciezko mi bedzie wrocic do swojej figury( nie napisze wagi bo osoba systematycznie cwiczaca nie powinna sie wazyc ze wzgledu na przyrost miesni a to dodaje wagi mimo ze twoja figura sie zmiania na lepsze).

moja rada, nie stawaj na wage bo kazdy 1 kg wiecej zdoluje cie. swoja utrate masy ciala kontroluj na mniejszym o rozmiar ubraniu. im mniej cm do zapiecia tym bedziesz rosla wysoko z dumy. zobaczysz.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 14:16   #25
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Podziwiam Wasze brzuszki po porodzie, czy porodach i jestem pod wrażeniem Naprawdę motywujące
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 14:12   #26
bzomka
Raczkowanie
 
Avatar bzomka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Piszecie, że mozna w ciąży w celach profilaktycznych masować brzuch gąbką/ szczotką do masażu. Jeśli tak to jaką, jakie powinna mieć włosie szczotka? Ja gdzieś się naczytałam, że nie można brzucha masować. I w ogóle to trzeba się z nim obchodzić bardzo delikatnie. Ale to chyba troche przesada, mysle ze dzidzi nie zaszkodzi delikatny masaż.
bzomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 17:43   #27
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Na pewno nie zaszkoszi ! Ja czytalam ze skore powinno sie szczypac, no i ugniatac, by nabrala elastycznosci. Nie slyszalam ze czeba byc delikatnym. W koncu miedzy skora brzucha a sziszia jest wiele roznych tkanek, miesni, woda, itp.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 12:45   #28
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Na pewno nie zaszkoszi ! Ja czytalam ze skore powinno sie szczypac, no i ugniatac, by nabrala elastycznosci. Nie slyszalam ze czeba byc delikatnym. W koncu miedzy skora brzucha a sziszia jest wiele roznych tkanek, miesni, woda, itp.
Cytat:
Napisane przez bzomka Pokaż wiadomość
Piszecie, że mozna w ciąży w celach profilaktycznych masować brzuch gąbką/ szczotką do masażu. Jeśli tak to jaką, jakie powinna mieć włosie szczotka? Ja gdzieś się naczytałam, że nie można brzucha masować. I w ogóle to trzeba się z nim obchodzić bardzo delikatnie. Ale to chyba troche przesada, mysle ze dzidzi nie zaszkodzi delikatny masaż.

OOOOOOO!!
[QUOTE=eternalvoyageur;554 9061] - jesli nie jestes czegos pewna, to nie pisz " na pewno"
Ja radze skonsultowac sie z lekarzem, może uświadomi Was, że masowanie brzucha w zaawansowanej ciązy moze spowodować skurcze porodowe..
I niestety, taki niewinny masaż zaszkodzi i dzidzi - że wczesniej się urodzi i mamie.

ps. Ja tez borykam sie z brzuchem po ciązy (2 lata temu) i jak tylko pochwalilam sie kumpeli (lekarce) że mam super drogi krem, to myślałam że nie opamieta sie w zdenerwowaniu i krzyku. Przeklinała firmy kosmetyczne, ktore zalecaja uzywanie kremow w ciazy..
Dziewczyny, o tym w jakiej kondycji jest nasza skóra przed czy po porodzie stanowi równiez skłonność waszych mam, bo niestety to jest dziedziczne... ale cwiczenia, masaze po porodzie - na pewno pomogą.
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 15:02   #29
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

nie mowilam o masowaniu brzucha, tylko skoey na brzuchu.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 15:22   #30
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Jesli udalo Ci sie odzyskac plaski brzuch po ciazy, zagladnij tu !

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
nie mowilam o masowaniu brzucha, tylko skoey na brzuchu.

a zdradz mi te tajemnicę, jak mozna masowas skore brzucha, a nie sam brzuch??????
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-07 14:16:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.