Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-07-30, 19:29   #2941
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez bebemwls Poka¿ wiadomo¶æ
aamidale Twoje przepisy to poezja a¿ chcê siê gotowaæ
Ja tam nie przepadam za grami ,czasami tylko z T¯ na PS3 jakiego¶ RPG rozegram lub przygodówkê tzn. on gra a ja patrzê

Dzi¶ pó³ dnia spêdzi³am na robieniu prania i s³oików. wi±gne³am kubek porzeczki czerwonej i zapiekankê w³asnej roboty i mam straszna ochote na s³odkie
Ja nie mam ochoty na jedzenie w ogole, ledwie dzis wyciagnelam 1200 kcal i dalam sobie spokoj bo prawie skonczylam na tuleniu porcelany..CHyba dostanê okres, 5 dni za wczesnie, ale przez te upa³y wszystko siê przestawia. Najbardziej to ja wspolczuje kotu, lezy caly dzien wyciagnieta jak parowka i ledwo zipie a tez wielka ju¿ jest i masywna. Ju¿ widzê ze bêdzie mieæ problemy z wag± i trzeba bêdzie tego pinowaæ...echhh nawet kota dieta nie ominie rozmawia³am dzi¶ z dziadkiem jak dzieciaki jad³y na wsi wszystko, a wsie biedne nie by³y, biega³y, rusza³y siê i nikt nie mia³ problemów. To samo doro¶li, zawsze na spotkaniu jakie¶ ciasto, wódeczka, nikt nie liczy³ kcal ale wszystko robi³o siê w domu i co - oty³o¶æ to by³a rzadko¶æ a teraz...Wszystko przez konserwanty, tanie przygotowywanie i pompowanie wszystkiego cukrem i olejem zeby mia³o wiêcej kg jak o tym my¶lê to naprawdê idzie dostaæ paranoi, uciec do australii i hodowaæ organiczne kaktusy w towarzystwie sympatycznych kicaków Mam ostatnio takiego nerwa na wspó³czesno¶æ, zawsze mia³am hipsterskie zapêdy ale teraz przechodzê sam± siebie.
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-30, 20:40   #2942
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 1 835
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Banalnie prosty sk³ad :
pó³ litra mleka
3³y¿eczki ¿elatyny
4 ³y¿ki kakao
5-6 daktyli
blender albo dobry mikser.

Kakao wymieszaæ delikatnie z mlekiem, dodaæ daktyle, mieszaj±c zagrzaæ do jakich¶ 40 - 50 stopni - ma byæ na pograniczu ciep³e - gor±ce nie gotowaæ. Wsypaæ ¿elatynê, intensywnie wymieszaæ ¿eby siê rozpu¶ci³a. Zblendowaæ na g³±dk± masê. Wstawiæ do lodówki do stê¿enia.

Daktylem s³odzê - mozna uzyc innego s³odzid³a. 1/5 czyli jedna porcja tego deseru ma 116 kcal - tyle co pó³torej jab³ka mo¿na kakao zast±piæ bananem, wiórkami, orzechami - granic± jest nasza fantazja. Przepis jest genialny w swojej prostocie, elastyczny i naprawdê przepyszny.
Inspiracjê znalaz³am gdzie¶ w necie, tak¿e nie wpad³am na to sama
Dziêki, jutro przygotujê, jak siê pofatygujê do tesco po daktyle
Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Ja rozmawia³am dzi¶ z dziadkiem jak dzieciaki jad³y na wsi wszystko, a wsie biedne nie by³y, biega³y, rusza³y siê i nikt nie mia³ problemów. To samo doro¶li, zawsze na spotkaniu jakie¶ ciasto, wódeczka, nikt nie liczy³ kcal ale wszystko robi³o siê w domu i co - oty³o¶æ to by³a rzadko¶æ a teraz...Wszystko przez konserwanty, tanie przygotowywanie i pompowanie wszystkiego cukrem i olejem zeby mia³o wiêcej kg jak o tym my¶lê to naprawdê idzie dostaæ paranoi, uciec do australii i hodowaæ organiczne kaktusy w towarzystwie sympatycznych kicaków Mam ostatnio takiego nerwa na wspó³czesno¶æ, zawsze mia³am hipsterskie zapêdy ale teraz przechodzê sam± siebie.
Zgadzam siê w stu procentach
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-30, 20:56   #2943
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ch_aga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, jutro przygotujê, jak siê pofatygujê do tesco po daktyle

Zgadzam siê w stu procentach
Pozdrawiam
Je¶li to mniejsze Tesco to uwa¿aj, bo mo¿e nie byæ daktyli.
Ja mam u siebie problem z ich dostêpno¶ci± , s± tylko w molochach, polo tesco lidl biedronka nie maj± :/ od osiedlowych nie oczekujê, osiedlowe s± nastawione na dostêpno¶æ mocnej wi¶ni [co te¿ mnie dra¿ni niesamowicie, ale to ju¿ temat na inny ból ksiê¿yca.]
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 01:33   #2944
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Exclamation Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie mam ochoty na jedzenie w ogole, ledwie dzis wyciagnelam 1200 kcal i dalam sobie spokoj bo prawie skonczylam na tuleniu porcelany..CHyba dostanê okres, 5 dni za wczesnie, ale przez te upa³y wszystko siê przestawia. Najbardziej to ja wspolczuje kotu, lezy caly dzien wyciagnieta jak parowka i ledwo zipie a tez wielka ju¿ jest i masywna. Ju¿ widzê ze bêdzie mieæ problemy z wag± i trzeba bêdzie tego pinowaæ...echhh nawet kota dieta nie ominie rozmawia³am dzi¶ z dziadkiem jak dzieciaki jad³y na wsi wszystko, a wsie biedne nie by³y, biega³y, rusza³y siê i nikt nie mia³ problemów. To samo doro¶li, zawsze na spotkaniu jakie¶ ciasto, wódeczka, nikt nie liczy³ kcal ale wszystko robi³o siê w domu i co - oty³o¶æ to by³a rzadko¶æ a teraz...Wszystko przez konserwanty, tanie przygotowywanie i pompowanie wszystkiego cukrem i olejem zeby mia³o wiêcej kg jak o tym my¶lê to naprawdê idzie dostaæ paranoi, uciec do australii i hodowaæ organiczne kaktusy w towarzystwie sympatycznych kicaków Mam ostatnio takiego nerwa na wspó³czesno¶æ, zawsze mia³am hipsterskie zapêdy ale teraz przechodzê sam± siebie.
Aaa daj spokój, mnie to te¿ irytuje .
Mam ochotê siê przeprowadziæ do LA i ¿ywiæ samymi organicznymi warzywkami, owocami i kurczakami .


Dziewczyny, help! Czy która¶ z Was wie, gdzie mogê dorwaæ spódnicê, ewentualnie sukienkê maxi ? Koniecznie sklep stacjonarny, bo potrzebujê jak najszybciej.
Wiecie, nie do¶æ, ¿e jestem wielorybem to jeszcze jestem niska i krótkonoga ...
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 06:35   #2945
Zaczarowana_Truskawka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczarowana_Truskawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dzieñ dobry

Dzisiaj bêdê piec ciasto dla T¿. Wczoraj kupi³am sk³adniki

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
My uciekli¶my od znajomych - przestali nam pasowaæ, my siê uspokoili¶my a oni nie no i powstawa³y ró¿ne konflikty a mi szkoda ¿ycia na cudze czepialstwo :P czekamy a¿ siê trafi kto¶ warto¶ciowy no ale póki co jest kiepsko. No có¿, takie czasy Ja tam wolê siedzieæ sama ni¿ przebywaæ z kim¶ kto mnie wkurza a wybredna jestem baaardzo je¶li chodzi o znajomo¶ci On te¿ taki jest, lubimy siê gotowaæ we w³asnym sosie. Zreszt±, byliby¶my po ¶lubie gdyby nie idiotyczne zasady zwi±zane z moj± rent± rodzinn±
To trzymam kciuki, ¿eby pojawi³ siê kto¶ warto¶ciowy na waszej drodze
My z T¿ mamy ma³e grono znajomych, ale to nam odpowiada

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ

Gdzie Truskawka pracujesz?

U mnie te¿ duszno, parno i gor±co! Wczoraj pop³ywa³am kajakiem, wiêc jakie¶ 5 godzin ci±g³ego wios³owania da³o wycisk moim ramionom, o dziwo dzis jest lepiej ni¿ wczoraj jak mnie bola³y, nie mam zakwasów
Siedze w pracy na szczê¶cie klimatyzowanej, ale podobno ma byæ jeszcze gorêcej w weekend!
Napiszê Ci na PW .

Mam nadziejê, ¿e jednak w weekend nie bêdzie gor±co. W domu nie mam klimatyzacji

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie po krótkiej przerwie, czas tak szybko mija ¿e nie ogarniam chyba

Pamiêtam jak znalaz³am ten w±tek, pe³na nadziei i okaza³o siê ¿e widz±c ¿e nie jestem osamotniona w mojej nadwadze by³o mi ³atwiej

i uda³o siê w 84dni zrzuci³am równo 30kg
sukcesem by³o dostarczenie organizmowi wszystkiego co potrzebuje do dobrego funkcjonowania, a ¿e nasze organizmy s± bardzo m±dre, balast spad³, teraz robiê ma³± przerwê ze wzglêdu na urlop a od wrze¶nia nowy cel, zej¶æ do wagi 69kg .

Trzymam za Was kciuki nie dajcie siê.


Oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
jak ju¿ wcze¶niej pisa³am mnie ósemki bol± od 4 lat (okresowo a nie ca³y czas). Z tabletek mogê Ci poleciæ ibuprom max- jedyne, które na mnie dzia³aj± (np. Apap nie przynosi nawet odrobiny ulgi). A jak nigdzie nie wychodzê itp i nie muszê braæ tabletek to super sprawdzaj± siê zimne ok³ady.... (mam na sta³e zamro¿on± wodê w worku na tê okazjê, aby by³a gotowa w ka¿dej chwili ¿ebym nie musia³a siedzieæ z pasztetem przy twarzy :-P)
Ja biorê Ibuprofen Pabi i mi pomaga Apap jest najs³abszy z dostêpnych leków przeciwbólowych. W domu te¿ mam zamro¿on± wodê w woreczkach

Cytat:
Napisane przez ch_aga Poka¿ wiadomo¶æ

Mam podobnie, mój t¿ chodzi sobie na pifko i ja nie robiê z tego problemu a jeste¶my ju¿ razem 20 lat
Piêkny sta¿

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam przepisy na s³odkie i dietetyczne, jeden dam Ci od razu.

Banalnie prosty sk³ad :
pó³ litra mleka
3³y¿eczki ¿elatyny
4 ³y¿ki kakao
5-6 daktyli
blender albo dobry mikser.

Kakao wymieszaæ delikatnie z mlekiem, dodaæ daktyle, mieszaj±c zagrzaæ do jakich¶ 40 - 50 stopni - ma byæ na pograniczu ciep³e - gor±ce nie gotowaæ. Wsypaæ ¿elatynê, intensywnie wymieszaæ ¿eby siê rozpu¶ci³a. Zblendowaæ na g³±dk± masê. Wstawiæ do lodówki do stê¿enia.

Daktylem s³odzê - mozna uzyc innego s³odzid³a. 1/5 czyli jedna porcja tego deseru ma 116 kcal - tyle co pó³torej jab³ka mo¿na kakao zast±piæ bananem, wiórkami, orzechami - granic± jest nasza fantazja. Przepis jest genialny w swojej prostocie, elastyczny i naprawdê przepyszny.
Inspiracjê znalaz³am gdzie¶ w necie, tak¿e nie wpad³am na to sama
Fajny przepis
Muszê koniecznie go wypróbowaæ w domu

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Przyby³am pokazaæ zdjêcie arcysmacznego stwora narobie wam smaka ;p
Tutaj wersja czekoladowo - cytrynowa
Mniam

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ s±, ale nie tak zabawne, ja z fify mam parê ulubionych w ogóle czêsto ogl±dam gify z bugami, strasznie mnie bawi±
¶mieræ ze ¶miechu, o, to co¶ dla mnie!
Nie no ja jak gram to raczej siê zacinam na konkretny cel albo budujê domki A gram przynajmniej raz w roku w ka¿d± czê¶æ
Ja w ogóle jestem mi³o¶nikiem gier moje ulubione to knytt underground i saga gothic no i oczywi¶cie diablo I i II
Ja lubiê od czasu do czasu zagraæ w GTA San Andreas
Maj± tam fajne autka i fajnie siê nimi je¼dzi

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny, help! Czy która¶ z Was wie, gdzie mogê dorwaæ spódnicê, ewentualnie sukienkê maxi ? Koniecznie sklep stacjonarny, bo potrzebujê jak najszybciej.
Wiecie, nie do¶æ, ¿e jestem wielorybem to jeszcze jestem niska i krótkonoga ...
U mnie w mie¶cie mo¿na takie sukienki dostaæ w chiñskim markecie. Mówi± na te sklepy " u chiñczyka" Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi. Na pewno u Ciebie w mie¶cie jest taki sklep.

Ja nie noszê takich sukienek, bo ¼le siê w nich czujê. Je¶li schudnê to na pewno kupiê sobie tak± sukienkê
__________________
Nie musisz nic mówiæ...
Wystarczy mi Twój u¶miech..

01.05.2014
Zaczarowana_Truskawka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 08:40   #2946
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny, help! Czy która¶ z Was wie, gdzie mogê dorwaæ spódnicê, ewentualnie sukienkê maxi ? Koniecznie sklep stacjonarny, bo potrzebujê jak najszybciej.
Wiecie, nie do¶æ, ¿e jestem wielorybem to jeszcze jestem niska i krótkonoga ...
A masz u siebie galerie handlowe, mo¿e tam.
Czêsto te¿ wchodzê na "ciuchy"

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Nie cierpiê gier, poch³aniaj± bardzo du¿o czasu.
Kiedy¶ uzale¿ni³am siê od jednej gry na NK, w koñcu jako¶ jako¶ z tym zerwa³am - a ile czasu posz³o na marne - nikt mi ju¿ go nie zwróci.
Ale to tylko i wy³±cznie moje zdanie i moje odczucia.
Moje dziecko uwielbia gry.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 09:25   #2947
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Nie cierpiê gier, poch³aniaj± bardzo du¿o czasu.
Kiedy¶ uzale¿ni³am siê od jednej gry na NK, w koñcu jako¶ jako¶ z tym zerwa³am - a ile czasu posz³o na marne - nikt mi ju¿ go nie zwróci.
Ale to tylko i wy³±cznie moje zdanie i moje odczucia.
Moje dziecko uwielbia gry.
Te¿ nie cierpiê gier... Mój tato by³ uzale¿niony i widzia³am jak to wp³ywa na rodzinê. Jestem do nich krytycznie nastawiona.
Chocia¿ zdarzylo mi siê krótki czas graæ w simsy, uwaleznilam siê od gry farmrama (czy co¶ takiego, by³a znana swego czasu), ale na szczê¶cie w porê sobie zda³am sprawê ¿e to nie ma sensu :-D


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 09:31   #2948
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
A masz u siebie galerie handlowe, mo¿e tam.
Czêsto te¿ wchodzê na "ciuchy"

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Nie cierpiê gier, poch³aniaj± bardzo du¿o czasu.
Kiedy¶ uzale¿ni³am siê od jednej gry na NK, w koñcu jako¶ jako¶ z tym zerwa³am - a ile czasu posz³o na marne - nikt mi ju¿ go nie zwróci.
Ale to tylko i wy³±cznie moje zdanie i moje odczucia.
Moje dziecko uwielbia gry.
Fakt ze gry to poch³aniacze czasu i trzeba uwa¿ac, ¿eby nie graæ za du¿o, ale odczasu do czasu mo¿na

Cieszê siê, ¿e podoba wam siê przepis

Pospa³am dzi¶ prawie do 10, za d³ugo ale bylam przemêczona strasznie. Dzi¶ wypada mi odpoczynek, pojadê sobie na zakupy. W koñcu ch³odniej, szare niebo, pogoda taka jak lubiê!

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ nie cierpiê gier... Mój tato by³ uzale¿niony i widzia³am jak to wp³ywa na rodzinê. Jestem do nich krytycznie nastawiona.
Chocia¿ zdarzylo mi siê krótki czas graæ w simsy, uwaleznilam siê od gry farmrama (czy co¶ takiego, by³a znana swego czasu), ale na szczê¶cie w porê sobie zda³am sprawê ¿e to nie ma sensu :-D


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No fakt, by³o co¶ takiego swego czasu na fejsie, w to akurat nie gralam ;p grunt to znaæ umiar
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 10:23   #2949
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Ostatni dzieñ lipca. Kolejny miesi±c dzisiaj bêdzie siê koñczy³.
Jak ten czas szybko ucieka, ja ledwie nad±¿am za tokiem ¿ycia.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 10:38   #2950
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatni dzieñ lipca. Kolejny miesi±c dzisiaj bêdzie siê koñczy³.
Jak ten czas szybko ucieka, ja ledwie nad±¿am za tokiem ¿ycia.
ja te¿ nie wiem jak to mo¿liwe, ¿e ju¿ jest tak pó¼no
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 10:52   #2951
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Jakie fajne przepisy na sa³atki owocowe znacie?

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Za miesi±c mój T¯ ma urodzinki, zastanawiam siê nad prezentem - tym bardziej ¿e to okr±g³a rocznica. Marzy mi siê co¶ fajnego, niebanalnego i niekoniecznie drogiego (wrzesieñ za pasem) ale takiego super fajnego. Tylko co by to mog³o byæ?
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 11:21   #2952
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatni dzieñ lipca. Kolejny miesi±c dzisiaj bêdzie siê koñczy³.
Jak ten czas szybko ucieka, ja ledwie nad±¿am za tokiem ¿ycia.
Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ nie wiem jak to mo¿liwe, ¿e ju¿ jest tak pó¼no
a co wy takie nostalgiczne dzi¶? Ja tam siê cieszê ¿e ten miesi±c siê skoñczy³, coraz bli¿ej koñca sezonu upa³ów.

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie fajne przepisy na sa³atki owocowe znacie?

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Za miesi±c mój T¯ ma urodzinki, zastanawiam siê nad prezentem - tym bardziej ¿e to okr±g³a rocznica. Marzy mi siê co¶ fajnego, niebanalnego i niekoniecznie drogiego (wrzesieñ za pasem) ale takiego super fajnego. Tylko co by to mog³o byæ?
Mo¿e wybierzcie siê gdzie¶ razem ? W jakie¶ ³adne miejsce, tylko we dwoje, albo na eleganck± kolacjê - taki "american style"
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 11:49   #2953
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie w mie¶cie mo¿na takie sukienki dostaæ w chiñskim markecie. Mówi± na te sklepy " u chiñczyka" Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi. Na pewno u Ciebie w mie¶cie jest taki sklep.

Ja nie noszê takich sukienek, bo ¼le siê w nich czujê. Je¶li schudnê to na pewno kupiê sobie tak± sukienkê
Wiem o co chodzi, ale nie znalaz³am nic takiego .
Te¿ nigdy nie nosi³am, ale teraz jest mi taka potrzebna .
Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
A masz u siebie galerie handlowe, mo¿e tam.
Czêsto te¿ wchodzê na "ciuchy"

Nie cierpiê gier, poch³aniaj± bardzo du¿o czasu.
Kiedy¶ uzale¿ni³am siê od jednej gry na NK, w koñcu jako¶ jako¶ z tym zerwa³am - a ile czasu posz³o na marne - nikt mi ju¿ go nie zwróci.
Ale to tylko i wy³±cznie moje zdanie i moje odczucia.
Moje dziecko uwielbia gry.
Obesz³am wczoraj tyle sklepów i nie ma nic nigdzie. Nienawidzê robiæ zakupów, jak potrzebujê bardzo konkretnej rzeczy ...

Ja czasem lubiê sobie zrobiæ chwilê odmó¿d¿enia i pograæ w co¶, co nie wymaga zbyt wielkiego wysi³ku umys³owego, ale to 15min, w porywach mo¿e do 30 w ekstremalnych przypadkach. A i tak czêsto tego nie robiê. Ale nie ³adujê siê w jakie¶ simsy itd., bo pó³ ¿ycia bym nad tym spêdzi³a .
Tylko klasycznie candy crush, 2048, ko¶ci, chiñczyk .
Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatni dzieñ lipca. Kolejny miesi±c dzisiaj bêdzie siê koñczy³.
Jak ten czas szybko ucieka, ja ledwie nad±¿am za tokiem ¿ycia.
Te¿ mi siê w to nie chce wierzyæ.
No i strasznie mi smutno, ¿e my¶la³am, ¿e pod koniec lipca to ju¿ przynajmniej w po³owie odchudzania bêdê, a praktycznie zaczynam od zera ...
Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie fajne przepisy na sa³atki owocowe znacie?

Za miesi±c mój T¯ ma urodzinki, zastanawiam siê nad prezentem - tym bardziej ¿e to okr±g³a rocznica. Marzy mi siê co¶ fajnego, niebanalnego i niekoniecznie drogiego (wrzesieñ za pasem) ale takiego super fajnego. Tylko co by to mog³o byæ?
Moje sa³atki owocowe (w sumie to dawno nie robi³am ¿adnej, chyba w zesz³ym roku ostatnio ) polegaj± na tym, ¿e myjê i krojê wszystkie owoce które mam i mieszam razem w misce . Za czasów kiedy jeszcze a¿ tak nie zwraca³am uwagi na to co jem, zawsze dodawa³am jakie¶ brzoskwinie i/lub ananasy z puszki, a ten syrop rozrabia³am z wod± i sokiem z cytryny i robi³am z tego sos.

Ja zawsze mia³am problem z prezentami dla facetów, wiêc tu nie pomogê :/.
__________________




Edytowane przez Melonade
Czas edycji: 2014-07-31 o 11:50
Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 12:01   #2954
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
W
Ja czasem lubiê sobie zrobiæ chwilê odmó¿d¿enia i pograæ w co¶, co nie wymaga zbyt wielkiego wysi³ku umys³owego, ale to 15min, w porywach mo¿e do 30 w ekstremalnych przypadkach. A i tak czêsto tego nie robiê. Ale nie ³adujê siê w jakie¶ simsy itd., bo pó³ ¿ycia bym nad tym spêdzi³a .
Tylko klasycznie candy crush, 2048, ko¶ci, chiñczyk .
Nie no ja gram np. by umiliæ jazdê na rowerze [candy crush! nawet narzeczony siê wci±gn±³ ale nie gra³am juz z miesi±c, muszê mieæ odpoczynek ]. Nawet jak gram w co¶ bardziej wci±gaj±cego to wiem kiedy wstaæ, zrobiæ obiad, poæwiczyæ i wype³niæ swoje obowi±zki jasne ¿e trafia³am na gry które mnie absorbowa³y bez reszty, ale by³am po prostu ostro¿na z czasem po¶wiêcanym

Aczkolwiek te¿ nie bardzo jest mi na rêkê wizerunek dziecka przy kompie - dzieci nie mam a wiem, ¿e nie zawsze siê toto upilnuje, niestety
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 12:38   #2955
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e wybierzcie siê gdzie¶ razem ? W jakie¶ ³adne miejsce, tylko we dwoje, albo na eleganck± kolacjê - taki "american style"
Te¿ o tym my¶la³am.
Gdyby nie kwestie finansowe to wybra³abym weekend w Krakowie.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 14:48   #2956
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie fajne przepisy na sa³atki owocowe znacie?

Za miesi±c mój T¯ ma urodzinki, zastanawiam siê nad prezentem - tym bardziej ¿e to okr±g³a rocznica. Marzy mi siê co¶ fajnego, niebanalnego i niekoniecznie drogiego (wrzesieñ za pasem) ale takiego super fajnego. Tylko co by to mog³o byæ?
ja nie mam przepisów na sa³atki owocowe robiê z tego co mam akurat w lodówce
a co do prezentu to ja te¿ jestem za spêdzonym razem czasem mo¿e jak±¶ wycieczka rowerowa i piknik?

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
a co wy takie nostalgiczne dzi¶? Ja tam siê cieszê ¿e ten miesi±c siê skoñczy³, coraz bli¿ej koñca sezonu upa³ów.
ja ciesze siê z tego, ¿e koniec miesi±ca tylko dlatego, ¿e jutro wyp³ata

w ogóle od kilku dni mam takie dziwne rozterki zwi±zane z finansami
bo z jednej strony odk³ada³abym sporo kasy na przysz³o¶æ, na mieszkanie, podró¿e, ¿ycie itd.
ale z drugiej strony jak widzê ile fajnych rzeczy dzieje siê ile jest fajnych knajp itd itd to te¿ chcia³abym z tego skorzystaæ i tak sama nie wiem

Edytowane przez nurek119
Czas edycji: 2014-07-31 o 14:50
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 19:13   #2957
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie mam przepisów na sa³atki owocowe robiê z tego co mam akurat w lodówce
a co do prezentu to ja te¿ jestem za spêdzonym razem czasem mo¿e jak±¶ wycieczka rowerowa i piknik?


ja ciesze siê z tego, ¿e koniec miesi±ca tylko dlatego, ¿e jutro wyp³ata

w ogóle od kilku dni mam takie dziwne rozterki zwi±zane z finansami
bo z jednej strony odk³ada³abym sporo kasy na przysz³o¶æ, na mieszkanie, podró¿e, ¿ycie itd.
ale z drugiej strony jak widzê ile fajnych rzeczy dzieje siê ile jest fajnych knajp itd itd to te¿ chcia³abym z tego skorzystaæ i tak sama nie wiem
Te¿ mam takie dylematy finansowe i szczerze mówi±c dzielê to pó³ na pó³, ¿eby nie obudziæ siê za dwadzie¶cia lat i nie powiedzieæ "bo¿e, nic z tego ¿ycia nie mia³am", ale ¿eby te¿ w analogicznym przebudzeniu nie by³o "bo¿e, nic przez te lata nie od³o¿y³am". Mêdrkujê, grunt to wypo¶rodkowaæ

Zdarza wam siê od czasu do czasu zakochaæ w piosence ? Po prostu us³yszeæ co¶, czego przynajmniej raz dziennie musicie pos³uchaæ bo inaczej gra wam w g³owie albo wstydliwie nucicie pod nosem ? Mnie w³a¶nie dopad³o jedno z takich zauroczeñ i pozwolê sobie wkleiæ link do niej, bo jest ¶wietna do æwiczeñ, a mo¿e która¶ z Was podchwyci ten gatunek - daje masê energii
https://www.youtube.com/watch?v=Wg9LJjlNMEQ

[muzyka jest dla mnie kwesti± bardzo wa¿n±, od dziecka by³a - rozumiem je¶li kto¶ nie podziela moich zachwytów lub po prostu uwa¿a za dziecinn± :P]
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 19:31   #2958
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no ja gram np. by umiliæ jazdê na rowerze [candy crush! nawet narzeczony siê wci±gn±³ ale nie gra³am juz z miesi±c, muszê mieæ odpoczynek ]. Nawet jak gram w co¶ bardziej wci±gaj±cego to wiem kiedy wstaæ, zrobiæ obiad, poæwiczyæ i wype³niæ swoje obowi±zki jasne ¿e trafia³am na gry które mnie absorbowa³y bez reszty, ale by³am po prostu ostro¿na z czasem po¶wiêcanym

Aczkolwiek te¿ nie bardzo jest mi na rêkê wizerunek dziecka przy kompie - dzieci nie mam a wiem, ¿e nie zawsze siê toto upilnuje, niestety
Nie no, te¿ bez przesady, wszystko jest dla ludzi . Znam wiele osób, które pracuj±, studiuj±, maj± partnera/partnerkê, wychodz± na imprezy, maj± pasje, które rozwijaj±, a do tego sporo graj± i jako¶ Im to nie koliduje .
Ale sama wolê siê nie wci±gaæ w gry, bo wiem, ¿e spêdza³abym jeszcze wiêcej czasu przed komputerem, a jest tyle cudownych rzeczy, które mo¿na robiæ, ¿e szkoda czasu! Aczkolwiek jakie¶ playstation czy inne wii bym przygarnê³a chêtnie .
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-31, 23:31   #2959
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

£oooo, a co tu taka cisza?
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 00:53   #2960
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ

Zdarza wam siê od czasu do czasu zakochaæ w piosence ? Po prostu us³yszeæ co¶, czego przynajmniej raz dziennie musicie pos³uchaæ bo inaczej gra wam w g³owie albo wstydliwie nucicie pod nosem ? Mnie w³a¶nie dopad³o jedno z takich zauroczeñ i pozwolê sobie wkleiæ link do niej, bo jest ¶wietna do æwiczeñ, a mo¿e która¶ z Was podchwyci ten gatunek - daje masê energii
https://www.youtube.com/watch?v=Wg9LJjlNMEQ

[muzyka jest dla mnie kwesti± bardzo wa¿n±, od dziecka by³a - rozumiem je¶li kto¶ nie podziela moich zachwytów lub po prostu uwa¿a za dziecinn± :P]
Ja Ciê doskonale rozumiem i sama te¿ czasami wdajê siê w romans z piosenk± :-P tylko ja tego nie okre¶lam mianem zakochania a raczej "piosenka, która mi w duszy gra" ;-)
¦wiat bez muzyki by³by ¶wiatem martwym...


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 08:51   #2961
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie mam ochoty na jedzenie w ogole, ledwie dzis wyciagnelam 1200 kcal i dalam sobie spokoj bo prawie skonczylam na tuleniu porcelany..CHyba dostanê okres, 5 dni za wczesnie, ale przez te upa³y wszystko siê przestawia. Najbardziej to ja wspolczuje kotu, lezy caly dzien wyciagnieta jak parowka i ledwo zipie a tez wielka ju¿ jest i masywna. Ju¿ widzê ze bêdzie mieæ problemy z wag± i trzeba bêdzie tego pinowaæ...echhh nawet kota dieta nie ominie rozmawia³am dzi¶ z dziadkiem jak dzieciaki jad³y na wsi wszystko, a wsie biedne nie by³y, biega³y, rusza³y siê i nikt nie mia³ problemów. To samo doro¶li, zawsze na spotkaniu jakie¶ ciasto, wódeczka, nikt nie liczy³ kcal ale wszystko robi³o siê w domu i co - oty³o¶æ to by³a rzadko¶æ a teraz...Wszystko przez konserwanty, tanie przygotowywanie i pompowanie wszystkiego cukrem i olejem zeby mia³o wiêcej kg jak o tym my¶lê to naprawdê idzie dostaæ paranoi, uciec do australii i hodowaæ organiczne kaktusy w towarzystwie sympatycznych kicaków Mam ostatnio takiego nerwa na wspó³czesno¶æ, zawsze mia³am hipsterskie zapêdy ale teraz przechodzê sam± siebie.

wspó³cze¶ni ludzie siedz±. nasze matki i babcie musia³y wszêdzie doj¶æ, czêsto s³yszy siê historie, ze kto¶ mia³ kilometr, dwa a nawet siedem do szko³y, ko¶cio³a czy tañce i siê sz³o. wszystko trzeba by³o robiæ samemu: praæ gotowaæ zamiataæ. moja matka wychowa³a siê na gospodarstwie i pracowa³a z reszt±: o ¶wicie trzeba by³o wstaæ, oporz±dziæ zwierzêta, wieczorem te¿. nawet jazda bryczk± spala kalorie, bo przecie¿ tego konia trzeba przygotowaæ, zaprz±c. a teraz otwiera sie drzwiczki i wsiada. spêdzamy ca³e dnie przy komputerze i telewizorze. ta generacja jest generacj± siedz±c±. mamy pralki, miksery, blendery, roboty kuchenne które robi± wszystko za nas. i do tego cukier oraz syrop glukozowo-fruktozowy. s± wszêdzie dawane w ilo¶ciach ogromnych. nawet do wody z sokiem. czasem patrzê na produkty spo¿ywcze dla dzieci: wody, lody wodne, soczki i wiem ¿e w ¿yciu nie dam tego dziecku jak siê kiedy¶ dorobiê. lepiej samemu nalaæ wody i wlaæ odrobinê domowego soku, czy czego¶.
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 09:22   #2962
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Uprzejmie donoszê 70 kg ¿ywej wagi ze mnie jest.
Bez zmian.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

W moim mie¶cie leje jak z cebra. Niby tylko do samochodu a zmok³am.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ
wspó³cze¶ni ludzie siedz±. nasze matki i babcie musia³y wszêdzie doj¶æ, czêsto s³yszy siê historie, ze kto¶ mia³ kilometr, dwa a nawet siedem do szko³y, ko¶cio³a czy tañce i siê sz³o. wszystko trzeba by³o robiæ samemu: praæ gotowaæ zamiataæ. moja matka wychowa³a siê na gospodarstwie i pracowa³a z reszt±: o ¶wicie trzeba by³o wstaæ, oporz±dziæ zwierzêta, wieczorem te¿. nawet jazda bryczk± spala kalorie, bo przecie¿ tego konia trzeba przygotowaæ, zaprz±c. a teraz otwiera sie drzwiczki i wsiada. spêdzamy ca³e dnie przy komputerze i telewizorze. ta generacja jest generacj± siedz±c±. mamy pralki, miksery, blendery, roboty kuchenne które robi± wszystko za nas. i do tego cukier oraz syrop glukozowo-fruktozowy. s± wszêdzie dawane w ilo¶ciach ogromnych. nawet do wody z sokiem. czasem patrzê na produkty spo¿ywcze dla dzieci: wody, lody wodne, soczki i wiem ¿e w ¿yciu nie dam tego dziecku jak siê kiedy¶ dorobiê. lepiej samemu nalaæ wody i wlaæ odrobinê domowego soku, czy czego¶.
Ludzie kiedy¶ mieli lepsze jedzonko, mniej chemii w nim by³o a wiadomo ¿e organizmowi trudniej przetrawiæ to ca³e paskudztwo, co teraz zawiera jedzenie ni¿ zdrow± ¿ywno¶æ z przesz³o¶ci. Mieli tak¿e zdecydowanie wiêcej ruchu, oddychali czystym powietrzem.
__________________




Edytowane przez Malinka_Malinka
Czas edycji: 2014-08-01 o 09:23
Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 10:06   #2963
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ
wspó³cze¶ni ludzie siedz±. nasze matki i babcie musia³y wszêdzie doj¶æ, czêsto s³yszy siê historie, ze kto¶ mia³ kilometr, dwa a nawet siedem do szko³y, ko¶cio³a czy tañce i siê sz³o. wszystko trzeba by³o robiæ samemu: praæ gotowaæ zamiataæ. moja matka wychowa³a siê na gospodarstwie i pracowa³a z reszt±: o ¶wicie trzeba by³o wstaæ, oporz±dziæ zwierzêta, wieczorem te¿. nawet jazda bryczk± spala kalorie, bo przecie¿ tego konia trzeba przygotowaæ, zaprz±c. a teraz otwiera sie drzwiczki i wsiada. spêdzamy ca³e dnie przy komputerze i telewizorze. ta generacja jest generacj± siedz±c±. mamy pralki, miksery, blendery, roboty kuchenne które robi± wszystko za nas. i do tego cukier oraz syrop glukozowo-fruktozowy. s± wszêdzie dawane w ilo¶ciach ogromnych. nawet do wody z sokiem. czasem patrzê na produkty spo¿ywcze dla dzieci: wody, lody wodne, soczki i wiem ¿e w ¿yciu nie dam tego dziecku jak siê kiedy¶ dorobiê. lepiej samemu nalaæ wody i wlaæ odrobinê domowego soku, czy czego¶.
Zawsze jak zaczynam siê odchudzaæ i co¶ æwiczyæ to mi w³a¶nie babcia to mówi :-P ¿e po co æwiczê jakie¶ æwiczenia jak to jest niepotrzebne... Lepiej ¿ebym np. Okno umy³a, poodkurza³a albo inne prace domowe :-P

Idê siê zwa¿yæ

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 10:22   #2964
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

A w³a¶nie jak tam Wasza waga.
U mnie stan licznika nie drgn±³, mo¿e to i dobrze bo jakby mia³ i¶æ w górê to niech stoi w miejscu.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 10:22   #2965
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

by³o 102 z kawa³kiem, jest 99,9
__________________
Bella

Edytowane przez Bella2212
Czas edycji: 2014-08-01 o 10:24
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 10:25   #2966
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Mia³am ruszyæ ten mój hipopotami zad i zacz±æ æwiczyæ.
A wiecie co zrobi³am w tym tygodniu, nic dos³ownie nic.
Kara musi byæ - waga stoi.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
by³o 102 z kawa³kiem, jest 99,9
Gratulujê ponad 2 kg w tydzieñ, Ekstra. Tak trzymaæ !!!
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 11:40   #2967
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
by³o 102 z kawa³kiem, jest 99,9
gratuluje

ja jestem za³amana 78,2kg

jeszcze sie na maksa wkurzylam bo mialam we wtorek isc do dietetyczki a tu dzis zadzwonili ze jej nie ma i ide dopiero 28 sierpnia!

Edytowane przez nurek119
Czas edycji: 2014-08-01 o 11:43
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 11:51   #2968
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
gratuluje

ja jestem za³amana 78,2kg

jeszcze sie na maksa wkurzylam bo mialam we wtorek isc do dietetyczki a tu dzis zadzwonili ze jej nie ma i ide dopiero 28 sierpnia!
Praktycznie stoisz w miejscu.
To i tak dobrze (zreszt± u mnie to samo) gorzej by by³o jakby licznik wskaza³ +2
G³owa do góry
W przysz³ym tygodniu bêdzie lepiej.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 12:35   #2969
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Praktycznie stoisz w miejscu.
To i tak dobrze (zreszt± u mnie to samo) gorzej by by³o jakby licznik wskaza³ +2
G³owa do góry
W przysz³ym tygodniu bêdzie lepiej.
nie no zdecydowanie tak niz jakby wzrastala ale i tak nie wiem czemu stoi w miejscu?!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-01, 12:39   #2970
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ

Napiszê Ci na PW .
Dziêki, dosz³o a jaka bran¿a?

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
by³o 102 z kawa³kiem, jest 99,9
Gratuluje


U mnie waga te¿ bez zmian, ale co siê dziwiæ jak uporz±dkuje swoje sprawy to koniecznie wznawiam bieganie i æwiczenia, mo¿e która¶ z Was te¿ bêdzie wykonywaæ konkretne æwiczenia i bêdziemy siê wspiera³y plus od wrze¶nia mam nadzieje ze bede mia³a juz rowerek stacjonarny i minimum godzina do serialu dziennie!
Trzeba siê wzi±æ powa¿nie za odchudzanie bo jak dobrze Melonade zauwa¿y³a¶, powinny¶my ju¿ byæ na pó³metku a ca³y czas co¶ nam przeszkadza w osi±gniêciu celu
Wiêc waga do tabelki 72,5 kg
pretty_girl19892 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.