Już nie panny, ale zawsze młode :D - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 08:53   #5011
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Zaoszczędźmy pracy Marcie bo biedulka i bez tego ma duuużo na głowie- KONTYNUACJA WĄTKU JEST TU:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324257

A swoją drogą Agatko skąd Ci ta "córcia" urodę zabrała?? Bo ja wciąż widzę zjawiskową Kręciołkę:P
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 09:09   #5012
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
A oto moje kreacje, wybaczcie za zdjecia ale sama sem musiala je pstryknac.
1. Zwiewna - rozmiar 36 :/ zem sie wcisnela az w szoku jestem oryginalny kolor zolty, tylko na zdjeciu nie wyszlo
2. A ta to juz na wieszaku do mnie mowila "wez mnie"
3. Docelowo do przerobki na "mala czarna" z rozcienciami po bokach, zamkiem i przed kolanka .
calkiem fajne te sukieneczki!!ale panienka w nich ladniejsza

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
eeeeeeeeeeeeeeeee tam ... nie dla każdego!
Mój Ukasz oświadczył mi się w łóżku... po ciemku... pod kołdrą...
zakładając mi pierścionek na nos
To było śmieszne, a nie romantyczne.
Później były tzw.zmówiny z Ukaszka rodzicami.
W święta B.N.
I każdy krzyczał i piszczał, żeby Łukasz uklęknął i publicznie poprosił o moją rękę
Hehehehehehe.. więc zdjęłam pierścionek i mój Pysiek czerwony jak burak uklęknął i poprosił.
Śmiechowo i tyle
Marzy mi się coś romantycznego... z tym moim anty-romantykiem



to musialo byc przekomiczneale wiesz liczy sie sam fakt oswiadczyn , a nie to w jakiej oprawie......

Moj tż oswiadczyl mi sie jak bylismy w IE........w wigilie 2006, pamietam ze ja mialam wtedy wolne, a tz i reszta domownikow pracwali do 17.00 wiec dosc pozno zaczelismy kolacje, chyba cos kolo 20.00.
Ja wtedy sama wszystkie potrawy robilam i stol dekorowalam, chcialam ich zaskoczyc jak wroca z pracy!!mielismy taki duzy kominek i umowilismy sie ze kupujemy sobie prezenty, a ze zaprosilismy znajomych tez na wigilie to caly kominek byl tymi prezentami zawalony.Tydzien przed weigilia Tż kupil mi nowy telefon mowic ze to prezent pod choinke, to ja mu perfum wtedy kupilam jaki chcial.Ale jakos bylo glupio i kupilam mu jeszcze jeden prezent co by mial niespodzienke w wigilie-taka koszulke polo z Nike(wiedzialam ze mu sie podoba).........i tak przyszla pora rozpakowywania prezentow.......i tż zaskoczony i ucieszony ze cos ma odemnie jeszcze.........a ja smutna ze nie wpadl na pomysl zeby mi cos jeszcze kupic........ale kolega znalazl pod tym kominkiem jeszcze jakies male pudelko na ktorym pisalo:dla mojej Czekoladki....a ja zdziwiona na maksa i otwieram to pudelko, a tam jeszcze jedno, wiec znowu otwieram a tam jeszcze jedno, juz myslalam ze to zart jakis hehe, ale znowu otwieram a male czerwone pudeleczko......w tym czasie tż poszedl gdzies do innego pokoju i po chwili wchodzi z wielkim bukiete kwiatow i kleka przedemna a ja zostalam jak wryta!!i bierze ten pierscionek i pyta tradycyjnie:kochanie wyjdziesz za mnie??? a ja co? wielki smiechwszystkie laski co byly sie poryczaly, a mi nawet lezka nie poleciala, tylko sie smialam i oczywiscie powiedziala TAK.........
wiec tż mnie zaskoczyl ze potrafi byc romantyczny........potem pojechalismy w maju do PL i nasi rodzice urzadzili nam kolacje..... gdzie pili nasze zdrowie itd. pamietam ze tż przyniosl wtedy mamie mojej kwiaty a tacie jakis alkohol.......

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość




no możliwe że wogóle nie wrócimy ale jeszcze nie podjęliśmy takiej decyzji, jakoś ja nie widzę siebie w Polsce no chyba,że się dużo zmieni, dobrze nam tu no i teraz mamy ten swój biznesik to narazie nie ma mowy o powrocie...
za wizytę



.
to w takim razie zycze powodzenia w tym biznesie!!!

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość




milusie wieści przynosisz Czekoladko cieszymy się bardzo, bardzo że Twoja dzidzia jest zdrowiutka i ma się dobrze tylko szkoda, że się nie ujawniła jednak ja cały czas obstawiam że to będzie dziewczynka
Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
to super że z dzidzią wszystko ok Ale widac będzie człowieczek z charakterem że już działa na przekór i nie chce się ujawniać
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość



najważniejsze, że z dzidzią wsio gra
a na obrót ma jeszcze czas, niektóre dzieciaczki w ostatniej chwili potrafią się obrócić głową w dół
dziekuje kochane jestescie
dla mnie teraz najwazniejsze jest zeby sie dzidzia obrocila.......bo ja za cholere nie chce miec cesarki!!boje sie jak diabli!!!

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość

czeko - gratki zdrowej dzidzi

mam dla Was niespodzianke
mowia mi ze dziewczynka bo mi urode zabrala... no i nowe sciany i gacie
ale ty masz figurke......a brzuszek taki malusia te twoje loczki
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 09:21   #5013
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Wątek uważam za ZAMKNIĘTY! Proszę tu już nie skrobać
Szybko zmykamy na :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324257
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:24   #5014
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Wątek uważam za ZAMKNIĘTY! Proszę tu już nie skrobać
Szybko zmykamy na :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324257

Zamykam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.