Mały problemik zdrowotny??!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 17:21   #1
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423

Mały problemik zdrowotny??!!


Długo myślałam nad tym czy wogóle zacząć ten wątek. A poza tym nie wiedziałam na jakim forum go umieścic. W końcu stwierdziłam, że chyba to będzie najodpowiedniejdze. Powracając do mojej sprawy. Od pewnego czasu mam problem wydaje mi się, że z trawieniem. Po każdym posiłku jest mi strasznie niedobrze i nie wiem od czego. Jem lekkie posiłki, dość regularnie i mniej więcej w tych samych godzinach. Mam do was takie pytanie. Może któraś miała coś podobnego, albo niektóre wizażanki są na medycynie. Nie chce iść do lekarza, bo pewnie trzeba będzie jakieś badania robić, a ja na nie nie mam pieniędzy. A jak mama się dowie, to zwali wszystko na "to moje ochudzanie" choć podkreślam, że się nie odchudzam. Aha i jeszcze jedno ciąża też nie wchodzi w gre, bo wiatropylna nie jestem, mam przynajmniej taką nadzieję
Jeszcze raz proszę o pomoc. Pozdrawiam!!!
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 17:36   #2
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

może grypa żołądkowa? Dziś żaliła mi sie znajoma,mówiła o takich objawach i lekarz swierdził u niej własnie ta chorobę.
Chezzy może warto wybrac sie do lekarza

ps.super avatarro!
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 17:53   #3
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Ehh nie sądze, że o grypa żołądkowa bo to już długo trwa, wiem ze to nie jest wyjasnie, ale kiedys grypke juz miałam i czułam się inaczej.... no ale cóż zrobić. Dzieki Catt za odpowiedz
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:05   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

no to faktycznie nie ma sensu chodzic do lekarza poczekaj jeszcze troche a pogotowie przyjedzie po ciebie samo.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:11   #5
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Cytat:
Napisane przez paula78
no to faktycznie nie ma sensu chodzic do lekarza poczekaj jeszcze troche a pogotowie przyjedzie po ciebie samo.
Może nie bedzie az tak zle, bo oprócz tego, że mi niedobrze to czuje sie ok
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:12   #6
Ewa89
Przyczajenie
 
Avatar Ewa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 11
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Chyba mam coś podobnego. Zawsze po jedzeniu mnie mdli. Jetsem bardzo szczupła i wydaje mi się, że to dlatego, że mam wąski żołądek (tak stwiedziła kiedyś pani doktor przy robieniu gastroskopii(?)). No cóż, ja się do tego przyzwyczaiłam. Po jedzeniu staram się przez chwilę posiedzieć i nie chodzić. Też się zastanawiałam nad problemem z trawieniem, może jakieś tabletki by pomogły. Ale najlepiej wybrać się do lekarza, bo samemu nie radzę eksperymentować z lekami.
Ewa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:17   #7
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Ja też tak miałam całkiem niedawno i do dziś nie wiem od czego.Przez 1,5 tygodnia mało co jadłam,bo po wszystkim było mi niedobrze.Rano wstaję,w brzuchu burczy,ale jem tyko 2 kęsy bo więcej nie idzie Widzę ,że ktoś je-niedobrze.Myślę o jedzeniu-niedobrze.Jedzenie stoi na stole -niedobrze.Jednak po paru dniach niedobrze było mi coraz krócej,tzn.wieczorem już nie,a po 1,5 tygodniu obudziłam się rano bo nareszcie mogłam zjeść śniadanie Samo przyszło i samo odeszło.Badania nic nie wykazały.Później wszystko odwróciło się i przez następne 1,5 tygodnia byłam wiecznie głodna,aż się bałam,że tak zostanie.Po kilku minutach od obiadu już burczało mi w brzuchu i znowu musiałam jeść.No ale przeszło na szczęście
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 18:19   #8
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Cytat:
Napisane przez Chezzy
Może nie bedzie az tak zle, bo oprócz tego, że mi niedobrze to czuje sie ok
mhm, od niedobrze się zacznie, a później stanie się coś strasznego i dopiero będzie drogo. poza tym..lepiej pójść do lekarza państwowo, czekać 2 mies na badania i nie płacic( jeśli narzekasz, że drogo)..niż siedzieć na tyłku i czekać aż samo przejdzie.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:21   #9
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

radziłabym także udać się do lekarza... na forum nie uda się takiej POWAŻNEJ sprawy wyjaśnić... każda z Wizażanek może podawać z kilka hipotez a Ty i tak nie będziesz wiedziała co tam w brzuszku masz...
może to wrzody?
Ewa 89 pisze o wąskim żołądku... ja pewnie też taki mam bo mało jem i mało ważę ale wiem jedno - mdli mnie dość rzadko... a więc pewnie to nie to...
jeszcze raz radzę udać się do lekarza - choćby bezpłatnego ogólnego - choć ten i tak pewnie nie wiele wie
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:32   #10
daiva7
Raczkowanie
 
Avatar daiva7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 66
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Może to na tle nerwowym? Miałaś jakieś stresik w pracy czy w domu? Przy długich napięciach zdarzają się bóle jelit, kłopoty z trawieniem itp. Niestety nic się z tym nie zrobi, musi samo przejść.
daiva7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:34   #11
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Stresik u mnie niestety codziennie na uczelni.... Ale pewnie macie racje z tym lekarzem, w koncu i tak trzeba bedzie isc....ale pewnie bez badan sie nie obedzie....
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 18:49   #12
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

nie stresuj się tak! studia skończą się za kilka lat a problemy ze zdrowiem pozostaną! nie ma co się denerwować!
taki wesoły masz avatar! UŚMIECH!!!
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:56   #13
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Cytat:
Napisane przez manila.sosil
nie stresuj się tak! studia skończą się za kilka lat a problemy ze zdrowiem pozostaną! nie ma co się denerwować!
taki wesoły masz avatar! UŚMIECH!!!
U mnie niestety nie da sie nie stresowac. Gorzej jak w szkole, pytanie zadania itp ale dzieki za pocieszenie
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:03   #14
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Cytat:
Napisane przez Chezzy
U mnie niestety nie da sie nie stresowac. Gorzej jak w szkole, pytanie zadania itp ale dzieki za pocieszenie
ja też się na początku stresowałam pytaniem... czy nawet dokuczliwymi odzywkami prowadzących zajęcia...
to normalne...
ale trzeba podejść do tego z większym dystansem... powiedzieć sobie - jestem już osobą dorosłą! Jak źle odpowiesz, czy nawet dostaniesz dwóję to zawsze możesz przecież poprawić świat się nie zawali! A zdrowie jest naprawdę najważniejsze!
Może więc jakieś uspokajające herbatki z melisy?
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:07   #15
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Ja sie już chyba do tego nie przyzwyczaje, bo od początku życia tak mam. Ale chyba jakoś od tematu odeszłyśmy
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:18   #16
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

sorki ze wtrące swoje t rzy grosze, pewnie ze musisz isc do lekarza. Znam podobne objawy-moja mama jak ylko zje to jej niedobrze a oprócz tego jedzonko czasem próbuje wracac....(nie je duzo takze to nie kwestia przejadania sie) i jej schorzenie nazywa sie refluks zoładkowy. Na to sa jakies leki ale nic wiecej nie wiem.
Faktycznie najlepiej odżałowac troszke kasy i pójsc do lekarza, bo moze to nic strasznego, ale jesli np wrzody to lepiej je wczesniej leczyc (zreszta jak kazde inne schorzenie)
pzdr i zdrówka życze...
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:43   #17
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Cytat:
Napisane przez KATESIA
sorki ze wtrące swoje t rzy grosze, pewnie ze musisz isc do lekarza. Znam podobne objawy-moja mama jak ylko zje to jej niedobrze a oprócz tego jedzonko czasem próbuje wracac....(nie je duzo takze to nie kwestia przejadania sie) i jej schorzenie nazywa sie refluks zoładkowy. Na to sa jakies leki ale nic wiecej nie wiem.
Faktycznie najlepiej odżałowac troszke kasy i pójsc do lekarza, bo moze to nic strasznego, ale jesli np wrzody to lepiej je wczesniej leczyc (zreszta jak kazde inne schorzenie)
pzdr i zdrówka życze...
Niestety lekarz u mnie w wekendy nie przyjmuje takze i tak najwcześniej pójdę do niego we wtorek. A poza tym Katesia, założyłam ten wątek właśnie po to żebyście sie wypowiadały na ten temat także nie masz za co pisać "sorki" Dzieki za odpowiedzi
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 11:38   #18
laetus
Raczkowanie
 
Avatar laetus
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
GG do laetus
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

No to parę pytań
1. od jak dawna masz takie objawy?
2. czy oprócz mdłości masz np bóle w okolicach klatki piersiowej, żołądka czy wątroby?
3. czy jesteś osłabiona?
4. czy objawy nasilają sie podczas konkretnych pór dnia? np rano albo wieczorem czy tylko po każdym posiłku?
5. czy po jakimś konkretnym posiłku sie nasilają?

Radze zrobić badania jeśli objawy trwają dłużej niż 2 tygodnie i bardzo uprzykrzają Ci życie
laetus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 19:23   #19
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Cytat:
Napisane przez laetus
No to parę pytań
1. od jak dawna masz takie objawy?
2. czy oprócz mdłości masz np bóle w okolicach klatki piersiowej, żołądka czy wątroby?
3. czy jesteś osłabiona?
4. czy objawy nasilają sie podczas konkretnych pór dnia? np rano albo wieczorem czy tylko po każdym posiłku?
5. czy po jakimś konkretnym posiłku sie nasilają?

Radze zrobić badania jeśli objawy trwają dłużej niż 2 tygodnie i bardzo uprzykrzają Ci życie
1.tak juz mniej wiecej 2 tyg mina
2.miałam wcześniej chyba wątrobowe, ale juz nie mam
3. mysle ze w taka pogode wszyscy sa oslabieni
4. najgorzej jest rano i wieczorem
5. chyba po sniadaniu jest najgorzej

ale mysle ze to moze zeczywiscie jest zwiazane ze stresem, bo dzis sobota i troche obajwy sie zmniejszyly Buziaki
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 19:36   #20
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Mały problemik zdrowotny??!!

Na takie dolegliwosci dobrze jest pic napar z dziurawca i zwykla, ciepla, przygotowana wode. Powinno uspokoic zoladek.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.