Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 10:59   #2641
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć

Zanim nadrobie,musze cos zjeśc bo chyb a dostane @ i mnie brzuch boli :/
Swietnie jak to byłby dzień przed slubu w odpowiednim miesiącu w którym biore ślub,to jutro miałabym 2 dzień @ w dniu slubu A jutro właśnie będzie rowne 2 miesiące do slubu
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:07   #2642
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam fotki, zamówiliśmy kielichy i będą się robić. Ale wystarczą jedynie kokardki, ponieważ łatwo będzie przesadzić, ponieważ z przodu będzie róża z dwiema obrączkami, pod tym imię, na stopce będzie data. także w zupełności kokardki wystarczą. Myślałam, że są może sposoby wiązania tych kokard
Dziękuję za podpowiedź Ja właśnie nie jestem za dobra w wiązaniu kokardek
Masz rację - same kokardki wystarczą. Ewentualnie z jakimś kwiatkiem przykrywającym ten środek kokardki, bo to miejsce wiązanie nie wygląda zbyt ładnie, jak się tam ten dodatkowy supełek zawiąże, więc fajnie jest to miejsce zakryć Wy macie zamiar stłuc takie ładne kieliszki? Bo te nasze to są te na pierwszy toast i później je stłuczemy, dlatego są związane razem do rzucania.

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Zanim nadrobie,musze cos zjeśc bo chyb a dostane @ i mnie brzuch boli :/
Swietnie jak to byłby dzień przed slubu w odpowiednim miesiącu w którym biore ślub,to jutro miałabym 2 dzień @ w dniu slubu A jutro właśnie będzie rowne 2 miesiące do slubu
Może Ci się jeszcze jakoś ta @ poprzestawia.

TŻ się przebudził na chwilę, więc mu pokazałam kieliszki. Spodobały mu się
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:38   #2643
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Masz rację - same kokardki wystarczą. Ewentualnie z jakimś kwiatkiem przykrywającym ten środek kokardki, bo to miejsce wiązanie nie wygląda zbyt ładnie, jak się tam ten dodatkowy supełek zawiąże, więc fajnie jest to miejsce zakryć Wy macie zamiar stłuc takie ładne kieliszki? Bo te nasze to są te na pierwszy toast i później je stłuczemy, dlatego są związane razem do rzucania.
Faktycznie na środek kokardek można by coś przykleić, albo przyszyć Tych kieliszków nie będziemy tłuc Stłuczemy te zwykłe, na wódkę, po powitaniu chlebem i solą. A te ozdobne będą na pierwszy toast. Taka jakaś tradycja u nas panuje, w sumie nie tylko u nas. Spotykałam się z tym, że Młodzi mieli wielkie kielichy do toastu, ja aż takich nie chciałam, dla mnie to niepraktyczne i nieporęczne, wybraliśmy mniejsze i będziemy sobie mogli z nich winko pić To taka forma pamiątki
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:40   #2644
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Faktycznie na środek kokardek można by coś przykleić, albo przyszyć Tych kieliszków nie będziemy tłuc Stłuczemy te zwykłe, na wódkę, po powitaniu chlebem i solą. A te ozdobne będą na pierwszy toast. Taka jakaś tradycja u nas panuje, w sumie nie tylko u nas. Spotykałam się z tym, że Młodzi mieli wielkie kielichy do toastu, ja aż takich nie chciałam, dla mnie to niepraktyczne i nieporęczne, wybraliśmy mniejsze i będziemy sobie mogli z nich winko pić To taka forma pamiątki
Czyli tych nie musicie związywać razem, więc wystarczy po kokardce na każdym i już
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:43   #2645
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Faktycznie na środek kokardek można by coś przykleić, albo przyszyć Tych kieliszków nie będziemy tłuc Stłuczemy te zwykłe, na wódkę, po powitaniu chlebem i solą. A te ozdobne będą na pierwszy toast. Taka jakaś tradycja u nas panuje, w sumie nie tylko u nas. Spotykałam się z tym, że Młodzi mieli wielkie kielichy do toastu, ja aż takich nie chciałam, dla mnie to niepraktyczne i nieporęczne, wybraliśmy mniejsze i będziemy sobie mogli z nich winko pić To taka forma pamiątki
U nas też jest tak, ze tłucze się kieliszki po wódce, a te po szampanie młodzi sobie zostawiają.
I przeważnie są ze sobą związane wstażeczką.
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:43   #2646
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

Streszczałam ostatnio dla Remmi:
śluby, przymiarki, próbne fryzury, czyli standard
No tak Wczoraj minely 2 miesiace od naszego slubu a wydaje mi sie to bylo 100 lat temu
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Już wklejam fotki
Potrzebne materiały: 2,5 metra wstążki, 0,5 metra tego paska z obrączkami i 2 kwiatki (ja kupiłam pasek 0,5 metra, bo nie wiedziałam czy użyje kwiatków czy obrączek) i kilo cierpliwości
Muszę tylko wyczyścić ten jeden kieliszek, bo go od super glue upaćkałam, bo za szybko nałożyłam tą obwódkę z obrączek Mam nadzieję, że jakoś to domyję
Ladnie to wyglada
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:43   #2647
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Czyli tych nie musicie związywać razem, więc wystarczy po kokardce na każdym i już
ja bym juz nawet kokardki nie dodawała, bo i róze i obrączki i imiona i data duuzo i tak
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 11:45   #2648
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Czyli tych nie musicie związywać razem, więc wystarczy po kokardce na każdym i już
Otóż to, tak chciałam zrobić. Bo nie wiem po co takie kielichy wiążą ludzie razem (teściowa by na pewno wiedziała, ona się zna na tych "zabobonach")
Dokładnie tak samo to wygląda jak napisała agawoo Dlatego dla świętego spokoju myślałam o kokardkach. Ale jeśli nie będzie to ładnie wyglądało to nie założę
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub

Edytowane przez asiulek1705
Czas edycji: 2010-07-23 o 11:47
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:45   #2649
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Może Ci się jeszcze jakoś ta @ poprzestawia.
Może,ale wątpie Za 2 miesiace o tej porze to będziemy się stresować i szykować,bo jutro byłby ślub ( tylko że nasz wypada w piątek ). Fajne uczucie jak sobie o tym pomysle.


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
TŻ się przebudził na chwilę, więc mu pokazałam kieliszki. Spodobały mu się
To fajno Zaraz zerkne,bo mi migneły na poprzedniej stronie
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:57   #2650
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
No tak Wczoraj minely 2 miesiace od naszego slubu a wydaje mi sie to bylo 100 lat temu

Ladnie to wyglada
Dzięki
A mi się wydaje jakby od Waszego ślubu minęły 2 tygodnie a nie 2 miesiące, tak mi ten czas szybko leci

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Otóż to, tak chciałam zrobić. Bo nie wiem po co takie kielichy wiążą ludzie razem
My wiążemy do stłuczenia, bo jak je rzucimy za siebie to sobie nie polecą każdy w inny kąt sali, tylko blisko siebie i będzie łatwiej posprzątać
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 12:15   #2651
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
Mad gratulacje dla tzta
my jutro tez się pobawimy, oby było chłodniej, bo nie wiem czy w sandałkach wypada mi iść.... a pełnych to sobie nie wyobrazam zwlaszcza z rajstopami:

siedzę w robocie i głodna coś jestem....
Dziękuje za gratulacje w imieniu tż-ta
To zycze jutro udanej zabawy Wypada nie wypada,ubierz się stosownie do pogody i tyle,bo co masz przegrzewać stopy.
To zjedz coś-przekąś jak masz.



Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Aha, jutrzejszym slubujacym: Szana, dziewczyneczka89, Centipede, sjoanna, n-karlik wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!!
Dołaczam się do życzeń,najlepszego na nowej drodze życia.



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Już wklejam fotki
Bardzo ładne.



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Od moich rodziców też ksiądz nie wziął za chrzest siostry - powiedział "Niech pani lepiej coś dzieciom za te pieniądze kupi".
Noi prawidłowo.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-23 o 12:16
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 13:05   #2652
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

dziewczyny moge prosic o linka do niezbędnika PM, bo ślub za 8 dni i by sie przydała ściągawka
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 13:54   #2653
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

teraz sobie tak pomyślałam ze nasz wesele pierwsza data miało być 31 lipca i to by było już za tydzień nadal mi się nie mieści w głowie kiedy to zleciało 2 lata od rezerwacji sali a czuje sie jak by to bylo przynajmiej 3 miesiace temu Pewni po weselu czas zacznie wolniej biec bo w sumie do czego potem odliczac no chyba ze potem to tylko odliczanie do powiekszenia rodzinki

nic tymczasem zycze wam udanego weekendu dziewczyny
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 14:01   #2654
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

caprica: dziekuje za zyczenia
nie mam czasu cytowac, jestem padnieta juz ;/
zwozimy dzisiaij na sale alkohol, soki itp.
dostalam od kolezanki z Anglii kartke na slub i sie wzruszylam, bo super zyczenia i cytaty napisala
odezwe sie dopiero jako mezatka
zyczenia dla jutrzejszych pmk

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

jutro caly dzien maja byc ulewne deszcze
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 14:56   #2655
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
teraz sobie tak pomyślałam ze nasz wesele pierwsza data miało być 31 lipca i to by było już za tydzień nadal mi się nie mieści w głowie kiedy to zleciało 2 lata od rezerwacji sali a czuje sie jak by to bylo przynajmiej 3 miesiace temu Pewni po weselu czas zacznie wolniej biec bo w sumie do czego potem odliczac no chyba ze potem to tylko odliczanie do powiekszenia rodzinki

nic tymczasem zycze wam udanego weekendu dziewczyny
no mi po ślubie to szybciej zaczął czas biec, własnie dlatego, że nie ma na co czekac
Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
caprica: dziekuje za zyczenia
nie mam czasu cytowac, jestem padnieta juz ;/
zwozimy dzisiaij na sale alkohol, soki itp.
dostalam od kolezanki z Anglii kartke na slub i sie wzruszylam, bo super zyczenia i cytaty napisala
odezwe sie dopiero jako mezatka
zyczenia dla jutrzejszych pmk

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

jutro caly dzien maja byc ulewne deszcze
wszytkiego najlepszego, bedzie dobrze, może nie będzie tak źloe z tym deszczem
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 15:13   #2656
Ellin_ak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 561
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

dziś byłam na kolejnej rozmowie kwalifikacyjnej. Zobaczymy co będzie. Po wczorajszej rozmowie dzwonili z firmy, że dostałam się do drugiego etapu kwalifikacyjnego ale rozmowa z dyrektorem na Polskę jest ...w Katowicach. Musze tam w środę pojechać tylko nie znam zupełnie tego miasta. Musze się jakoś przygotować...
Może któraś z Was zna miasto?
Poza tym nic szczególnego. Jutro jedziemy zamówić kwiaty na giełdę. wieczorem urodziny koleżanki...
druhny szykują mój panieński. Będzie 30.07 Najpierw zjemy coś u mnie w mieszkanku, a później idziemy potańczyć. I wieczorkiem późnym spotkamy się z grupą Tzta żeby się poznać wzajemnie.
Ellin_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 17:21   #2657
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
dziś byłam na kolejnej rozmowie kwalifikacyjnej. Zobaczymy co będzie. Po wczorajszej rozmowie dzwonili z firmy, że dostałam się do drugiego etapu kwalifikacyjnego ale rozmowa z dyrektorem na Polskę jest ...w Katowicach. Musze tam w środę pojechać tylko nie znam zupełnie tego miasta. Musze się jakoś przygotować...
Może któraś z Was zna miasto?
Poza tym nic szczególnego. Jutro jedziemy zamówić kwiaty na giełdę. wieczorem urodziny koleżanki...
druhny szykują mój panieński. Będzie 30.07 Najpierw zjemy coś u mnie w mieszkanku, a później idziemy potańczyć. I wieczorkiem późnym spotkamy się z grupą Tzta żeby się poznać wzajemnie.
Dziewczynki, popadało u mnie chwilę uffff od razu przyjemniej
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 17:50   #2658
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

dziewczynko,WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA
Bede jutro z Toba myslami Buziaki i sto lat Młodej Parze




Właśnie rozmawiałam ze swoimi rodzicami,całkiem zapomniałam że jutro jadą na ślub/wesele do mojego kuzyna W niedziele,będe mieć relacje co i jak

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-23 o 18:58
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 19:37   #2659
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 468
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Dziękuje za gratki Oczywiście,że należy się tż-towi jakaś nagroda ode mnie,oprócz awansu będą również dwa inne powody do świętowania,ale to w weekend.
mow tu szybko co to za powody??
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Musi być dobrze Od wczoraj znów mam pozytywne nastawienie
W końcu zostało tylko 15 dni
za pozytywne myslenie i 15 dni!

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
A dla porownania napiszę, że brat mojego TZta poszedł zamawiać chrzest dla swojej córeczki i zapytał księdza o ofiarę, a ksiądz powiedzial, że nic Więc brat Tzta chciał mu wcisnąc kopertę, ale ten mu oddał i powiedział, że bardziej mu się te pieniądze przydadzą na ratę za dom Ja jestem w szoku
wow takiego ksiedza to ze swieca szukac,a przeciez wszyscy powinni tacy byc

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Już wklejam fotki
Potrzebne materiały: 2,5 metra wstążki, 0,5 metra tego paska z obrączkami i 2 kwiatki (ja kupiłam pasek 0,5 metra, bo nie wiedziałam czy użyje kwiatków czy obrączek) i kilo cierpliwości
Muszę tylko wyczyścić ten jeden kieliszek, bo go od super glue upaćkałam, bo za szybko nałożyłam tą obwódkę z obrączek Mam nadzieję, że jakoś to domyję
slicznie Ci wyszla ta dekoracja
Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
caprica: dziekuje za zyczenia
nie mam czasu cytowac, jestem padnieta juz ;/
zwozimy dzisiaij na sale alkohol, soki itp.
dostalam od kolezanki z Anglii kartke na slub i sie wzruszylam, bo super zyczenia i cytaty napisala
odezwe sie dopiero jako mezatka
zyczenia dla jutrzejszych pmk

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

jutro caly dzien maja byc ulewne deszcze
Dziewczyneczka bedziemy jutro z Toba i nawet jakby mialo padac to i tak bedzie wspanialy dzien zobaczysz Sciskam Cie mocno i zycze wszystkiego najpiekniejszego na tej nowej drodze


Zobaczcie jaka sobie dzis roslinke kupilam na poprawienie humoruto kaktus ale ma miekkie kolce i jest mily w dotyku,nazywa sie "malpi ogon"
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 20:16   #2660
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
mow tu szybko co to za powody??

za pozytywne myslenie i 15 dni!


wow takiego ksiedza to ze swieca szukac,a przeciez wszyscy powinni tacy byc


slicznie Ci wyszla ta dekoracja

Dziewczyneczka bedziemy jutro z Toba i nawet jakby mialo padac to i tak bedzie wspanialy dzien zobaczysz Sciskam Cie mocno i zycze wszystkiego najpiekniejszego na tej nowej drodze


Zobaczcie jaka sobie dzis roslinke kupilam na poprawienie humoruto kaktus ale ma miekkie kolce i jest mily w dotyku,nazywa sie "malpi ogon"
Ale fajowy

Dziewczyneczka, wszystkiego najlepszego, dużo radości i szczęścia i przede wszystki spokoju w tym ważnym dniu
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 21:54   #2661
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
mow tu szybko co to za powody??
A,więc ( wiem,nie zaczyna się tak zdania ) powody są takie: awans tż-ta,jutrzejsze równe 2 miesiące do slubu noi imieniny tż-ta


Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaka sobie dzis roslinke kupilam na poprawienie humoruto kaktus ale ma miekkie kolce i jest mily w dotyku,nazywa sie "malpi ogon"
Wow,świetny kaktus I faktycznie wygląda jak owłosiony małpi ogon
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 06:14   #2662
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Witam Was pm'ki w weekendowy deszczowy ranek
wczoraj Was podczytałam ale nie miałam czasu odpisać, z przyczyn ugodowych (znaczy sie tż mnie przepraszał za czwartek a potem mieliśmy "wieczór przytulaska" )
wiec zabieram się za nadrabianie

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość

Muszę poćwiczyć ten sik

No poćwicz poćwicz


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Musi być dobrze Od wczoraj znów mam pozytywne nastawienie
W końcu zostało tylko 15 dni
wow, to dziś już tylko 2 tygodnie
śliczne te kieliszki a my dwa głupolki nawte nie spytaliśmy czy ich kieliszki można tłuc, ale jak nic nie mówili, no to chyba można

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Cześć

Ellin, to co ksiądz pokazał, to się do telewizji nadaje ... no masakra jakaś ...
A dla porownania napiszę, że brat mojego TZta poszedł zamawiać chrzest dla swojej córeczki i zapytał księdza o ofiarę, a ksiądz powiedzial, że nic Więc brat Tzta chciał mu wcisnąc kopertę, ale ten mu oddał i powiedział, że bardziej mu się te pieniądze przydadzą na ratę za dom Ja jestem w szoku
brat mojeog tż'ta też miał taką sytuacje, że ksiądz nie wziął kasy za chrzest i w czasie kolędy też nie wziął ofiary bo stwierdził, że im się bardziej przyda

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Faktycznie na środek kokardek można by coś przykleić, albo przyszyć Tych kieliszków nie będziemy tłuc Stłuczemy te zwykłe, na wódkę, po powitaniu chlebem i solą. A te ozdobne będą na pierwszy toast. Taka jakaś tradycja u nas panuje, w sumie nie tylko u nas. Spotykałam się z tym, że Młodzi mieli wielkie kielichy do toastu, ja aż takich nie chciałam, dla mnie to niepraktyczne i nieporęczne, wybraliśmy mniejsze i będziemy sobie mogli z nich winko pić To taka forma pamiątki
to super pamiątke będziecie mieć u mnie tłucze się te kieliszki z szampana po toaście Musze koniecznie spytać o te kieliszki ... bo jeszcze nie pozwolą nam później tłuc i co

silvyetta, świetny ten kwiatek

dziewczyneczko, wszystkiego naj naj naj naj naj w tym dniu i na całe Wasze piękne, wspólne życie
nie martw sie pogodą i tak będzie cudownie!

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
A,więc ( wiem,nie zaczyna się tak zdania ) powody są takie: awans tż-ta,jutrzejsze równe 2 miesiące do slubu noi imieniny tż-ta
za wszystko i wszystkiego naj dla tż'ta

Dzisiaj mamy te zmówiny i musze wszystko posprzątać na cacy i zrobić pyszności do jedzenia niech teściowa wie, ze umiem gotować, a co
myślałam, ze tż mi pomoże ale został w prayc wyróżniony w taki sposób, że jako jedyny z firmy szedł dziś do pracy bo cosik tam musi koparką ładować
zaraz zmykam na targowisko po warzywka jeszcze, mięsko i wędlinki i potem biore się do roboty

miłego dnia

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-07-24 o 06:41
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 09:39   #2663
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć

No to,dzisiaj mamy równe 2 miesiące. Chyba bardziej z lekka przeraża mnie,że od jutra 1-nka z przodu,czyli ponad miesiąc do slubu Po śniadaniu wybiore się może z tz-tem do miasta,porozglądać się za butami do suknienki poprawinowej.A wieczorem idziemy do Kościoła po odbiór pozwolenia na ślub w innej Parafii
Moi dzisiaj jadą na ślub/wesele do kuzyna,bedą mieć przedsmak naszego slubu


acelinko,dziękuje za gratko oklaski i za życzenia dla tz-ta To super,że tż cię przeprosił i to w jaki sposób się wczoraj pogodziliście Życze udanego i milego wieczorku zapoznawczego.I za wyróźnienie tż-ta Doceniają naszych tż-tów w pracy

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-24 o 10:28 Powód: dopisek
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 10:33   #2664
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Bardzo ładne.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
dziewczyny moge prosic o linka do niezbędnika PM, bo ślub za 8 dni i by sie przydała ściągawka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=425803

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
za pozytywne myslenie i 15 dni!
slicznie Ci wyszla ta dekoracja

Zobaczcie jaka sobie dzis roslinke kupilam na poprawienie humoruto kaktus ale ma miekkie kolce i jest mily w dotyku,nazywa sie "malpi ogon"
Dziękuję
Ale świetny ten kaktus

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
A,więc ( wiem,nie zaczyna się tak zdania ) powody są takie: awans tż-ta,jutrzejsze równe 2 miesiące do slubu noi imieniny tż-ta
Złóż najlepsze życzenia TŻtowi.
U nas też imieninowo dziś będzie na spotkaniu rodziców z teściami, bo w ciągu najbliższych 5 dni imieniny ma TŻ, moja mama i ja

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
wczoraj Was podczytałam ale nie miałam czasu odpisać, z przyczyn ugodowych (znaczy sie tż mnie przepraszał za czwartek a potem mieliśmy "wieczór przytulaska" )

wow, to dziś już tylko 2 tygodnie
śliczne te kieliszki a my dwa głupolki nawte nie spytaliśmy czy ich kieliszki można tłuc, ale jak nic nie mówili, no to chyba można
to super pamiątke będziecie mieć u mnie tłucze się te kieliszki z szampana po toaście Musze koniecznie spytać o te kieliszki ... bo jeszcze nie pozwolą nam później tłuc i co

Dzisiaj mamy te zmówiny i musze wszystko posprzątać na cacy i zrobić pyszności do jedzenia
No to świetnie się pogodziliście
Koniecznie zapytaj o te kieliszki U nas właśnie jest tak, że trzeba przynieść swoje
To widzę, że mamy podobny plan dnia, bo ja będę robić sałatkę na spotkanie rodziców TŻta z moimi. Co prawda już kiedyś się spotkali u moich rodziców, ale teraz teściowa zaproponowała rewanżyk u siebie, a ja żeby jej pomóc zaproponowałam, że zrobię sałatkę i przyniesiemy tort próbny

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
No to,dzisiaj mamy równe 2 miesiące. Chyba bardziej z lekka przeraża mnie,że od jutra 1-nka z przodu,czyli ponad miesiąc do slubu Po śniadaniu wybiore się z tz-tem co miasta,porozglądać się za butami do suknienki poprawinowej.A wieczorem idziemy do Kościoła po odbiór pozwolenia na ślub w innej Parafii
U Was 2 miesiące, a u nas 2 tygodnie
Wczoraj byliśmy się wstępnie orientować w sprawie panieńsko-kawalerskiego i mamy zarezerwowany boks w lokalu
A później byliśmy na spotkaniu w sprawie kwiatów. Znów mnie ta durna laska wkurzyła. Kłóciłabym się z nią pewnie z godzinę, gdyby nie to, że TŻ dla świętego spokoju kazał odpuścić i zgodzić się an tą jej kwiaciarnię, ale i tak wynegocjowaliśmy korzystne dla nas warunki - tzn, dekoracja będzie za 800 zł, a nie za 1000, przed naszą mszą pościągają nam te gromnice na stojakach przy wejściu, zdejmą materiał z co drugiej ławki i posprzątają płatki kwiatów i świeczki za naszymi krzesłami i zostawią tylke te wzdłuż drogi.
W ogóle to się chwilę spóźniliśmy na to spotkanie, bo nie dotarł do nas sms o zmianie miejsca. Jak przyszliśmy, to nas poinformowali, że kwiaty będą kremowe i czerwone/bordowe. A ja mam bukiet w kolorze fuksji Ostro zaprotestowałam powiedziałam, że w połączeniu z moim bukietem to będzie wyglądać jak kupa (powiedziałam to słowo w brzydszej wersji ) w lesie. Zaproponowałam kolor biały i malinowy i wszyscy się zgodzili, więc się cieszę
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 11:28   #2665
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Prosze


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Złóż najlepsze życzenia TŻtowi.
U nas też imieninowo dziś będzie na spotkaniu rodziców z teściami, bo w ciągu najbliższych 5 dni imieniny ma TŻ, moja mama i ja
Życzenia złożone,w imieniu tz-ta dziekuje O prosze u was te imprezowo-imieninowo To życze wam również wszystkiego co najlepsze


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
U Was 2 miesiące, a u nas 2 tygodnie
Wczoraj byliśmy się wstępnie orientować w sprawie panieńsko-kawalerskiego i mamy zarezerwowany boks w lokalu
A później byliśmy na spotkaniu w sprawie kwiatów. Znów mnie ta durna laska wkurzyła. Kłóciłabym się z nią pewnie z godzinę, gdyby nie to, że TŻ dla świętego spokoju kazał odpuścić i zgodzić się an tą jej kwiaciarnię, ale i tak wynegocjowaliśmy korzystne dla nas warunki - tzn, dekoracja będzie za 800 zł, a nie za 1000, przed naszą mszą pościągają nam te gromnice na stojakach przy wejściu, zdejmą materiał z co drugiej ławki i posprzątają płatki kwiatów i świeczki za naszymi krzesłami i zostawią tylke te wzdłuż drogi.
W ogóle to się chwilę spóźniliśmy na to spotkanie, bo nie dotarł do nas sms o zmianie miejsca. Jak przyszliśmy, to nas poinformowali, że kwiaty będą kremowe i czerwone/bordowe. A ja mam bukiet w kolorze fuksji Ostro zaprotestowałam powiedziałam, że w połączeniu z moim bukietem to będzie wyglądać jak kupa (powiedziałam to słowo w brzydszej wersji ) w lesie. Zaproponowałam kolor biały i malinowy i wszyscy się zgodzili, więc się cieszę
U was zostało tylko 2 tygodnie To super,że załatwiliście boks na panieńsko-kawalerską impreze oraz poradzenie sobie z ludzmi odnośnie ustalenia dekoracji.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 11:35   #2666
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Życzenia złożone,w imieniu tz-ta dziekuje O prosze u was te imprezowo-imieninowo To życze wam również wszystkiego co najlepsze
U was zostało tylko 2 tygodnie To super,że załatwiliście boks na panieńsko-kawalerską impreze oraz poradzenie sobie z ludzmi odnośnie ustalenia dekoracji.
Dzięki
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 11:53   #2667
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Prosze I zmykam do miasta w poszukiwaniu butów na poprawiny,bo tż czeka
Do potem
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 17:30   #2668
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

No jestem chwilowo.Butów nie kupiłam,zresztą póki co się rozglądam bo poczekam aż skończy się lato i chce sobie kupić kryte butki.
Zjedlismy po serniku imeninowym i jestesmy pełni,że nawet obiadu nie jedlismy jeszcze Za 1,5 godziny idziemy do Kościółka na msze i pod odbiór pozwolonia na slub w innej Parafii o czym już pisałam wcześniej.A jutro po raz ostatni będziemy wyczytywani u tz-ta-tzw zapowiedzi Moi już się bawią na weselisku u kuzyna Jestem taka ciekawa,ale jutro się dowiem jak było

I stwierdziłam,że młodszy brat tż-ta to glupek Focha strzelił,że jak byliśmy w Makro to mu nie kupiliśmy Nemirffa? brzozówke,a nie było promocji wtedy choć on twierdzi inaczej,to wiecie co ponoć powiedział że on nie będzie nas wiózł w takim razie do ślubu/wesela Nie,to nie nie musi znajdziemy sobie kogoś innego.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-24 o 17:36
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 21:25   #2669
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Cześć


acelinko,dziękuje za gratko oklaski i za życzenia dla tz-ta To super,że tż cię przeprosił i to w jaki sposób się wczoraj pogodziliście Życze udanego i milego wieczorku zapoznawczego.I za wyróźnienie tż-ta Doceniają naszych tż-tów w pracy
no doceniam doceniam w sumie jest ich dwóch do koparki, a szef poprosił tż'ta argumentując, że ma weselisko i musi dużo pieniążków zarabiać a przeprosinki były miłe, nie powiem że nie
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No to świetnie się pogodziliście
Koniecznie zapytaj o te kieliszki U nas właśnie jest tak, że trzeba przynieść swoje
To widzę, że mamy podobny plan dnia, bo ja będę robić sałatkę na spotkanie rodziców TŻta z moimi. Co prawda już kiedyś się spotkali u moich rodziców, ale teraz teściowa zaproponowała rewanżyk u siebie, a ja żeby jej pomóc zaproponowałam, że zrobię sałatkę i przyniesiemy tort próbny



U Was 2 miesiące, a u nas 2 tygodnie
Wczoraj byliśmy się wstępnie orientować w sprawie panieńsko-kawalerskiego i mamy zarezerwowany boks w lokalu
A później byliśmy na spotkaniu w sprawie kwiatów. Znów mnie ta durna laska wkurzyła. Kłóciłabym się z nią pewnie z godzinę, gdyby nie to, że TŻ dla świętego spokoju kazał odpuścić i zgodzić się an tą jej kwiaciarnię, ale i tak wynegocjowaliśmy korzystne dla nas warunki - tzn, dekoracja będzie za 800 zł, a nie za 1000, przed naszą mszą pościągają nam te gromnice na stojakach przy wejściu, zdejmą materiał z co drugiej ławki i posprzątają płatki kwiatów i świeczki za naszymi krzesłami i zostawią tylke te wzdłuż drogi.
W ogóle to się chwilę spóźniliśmy na to spotkanie, bo nie dotarł do nas sms o zmianie miejsca. Jak przyszliśmy, to nas poinformowali, że kwiaty będą kremowe i czerwone/bordowe. A ja mam bukiet w kolorze fuksji Ostro zaprotestowałam powiedziałam, że w połączeniu z moim bukietem to będzie wyglądać jak kupa (powiedziałam to słowo w brzydszej wersji ) w lesie. Zaproponowałam kolor biały i malinowy i wszyscy się zgodzili, więc się cieszę
i jak spotkanko? Bo nasze super Zrobiłam chyba za dużo jedzonka ale wszystkim smakowało i jestem z siebie dumna (ta moja skromność )
super sobie poradziłaś z ich wymysłami

ale dzisiaj mało aktywnie na forum, pewnie przez weekend ciekawe jak tam dziewczyneczka sie bawi na weselisku

miłej nocki wszystkim
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 09:59   #2670
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć Gdzie Wy jesteście? Halo, tu Ziemia do PM 2010
Wracajcie

Chciałam się pochwalić, że wczoraj kupiłam podwiązkę i majtaski do ślubu
I prawie skończyliśmy albumy dla rodziców (prawie, bo zabrakło nam kleju w taśmie i album dla mojej mamy jest niedokończony ).
I wkleiliśmy stronę powitalną do księgi gości. Zdjęcie grupowe wkleimy sobie po ślubie

Aha, no i kupiliśmy pralke i wczoraj odkopywaliśmy się z prania, które narosło przez okres braku pralki
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.