Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 10:46   #2701
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
Witam jako mężatka
Po pierwsze dziekuje wszystkim za zyczenia!
Relacje zdam pod wieczor Wiec potrzymam Was w napieciu
Witaj świeżo upieczona ( niucha nosem ) mężatko ,gratulacje raz jeszcze No nieeee,jak możesz nas trzymać w takim napięciu do wieczora.Najwyżej jak wybuchne to będziesz mieć mnie na sumieniu Żartuje oczywiście
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:51   #2702
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Taa dzieciaki są śmieszne i szczere Przypomniałaś mi jak w ostatni dzień urlopu zaliczyliśmy basen noi kapiemy się z moją bratanica,ta gdy złapała mnie za noge powiedziała,ciocia ale masz szorstkie nogi


Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
Witam jako mężatka
Po pierwsze dziekuje wszystkim za zyczenia!
Relacje zdam pod wieczor Wiec potrzymam Was w napieciu
O Ty niedobra
Czekamy niecierpliwie
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:56   #2703
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

O Ty niedobra
Czekamy niecierpliwie
Odpowiedziałam,że to przez to bo sobie nogi goliłam.
Niedobra,niedobra sadystka z dziewczynki teraz to się dopiero okazało,po fakcie już jako żona

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-26 o 10:57 Powód: bo,nie po polskiemu ;) polsku zabrzmiało ;)
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:05   #2704
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Siostro, za co Ci się tam znów jakieś ostrzeżenia pojawiły
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:06   #2705
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Tż sie rozchorowal, nie wiadomo czy nie bedzie miał zabiegu. Jestem w trakcie remontu nowego meiszkanka rodzicó, potem trzeba się przenieść (w przeciągu 2 tygodni), rozpakwoać... do tego praca i slub... wymiękam!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:11   #2706
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Siostro, za co Ci się tam znów jakieś ostrzeżenia pojawiły
Na Pw Ci napisze
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:21   #2707
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

witajcie!

dziewczyneczko i ja dołączam się do życzeń i niecierplwie oczekuję relacji i fotek wszystkiego najlepszego dla ciebie i twojego tżta!

i żeby nie było, że zapomniałam o swojej obietnicy, za każdą PMkę wypijam łyczek czegoś mocniejszego w ten weekend poszło winko aroniowe

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Siostro, za co Ci się tam znów jakieś ostrzeżenia pojawiły
Mad znowu coś nabroiłaś
Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Tż sie rozchorowal, nie wiadomo czy nie bedzie miał zabiegu. Jestem w trakcie remontu nowego meiszkanka rodzicó, potem trzeba się przenieść (w przeciągu 2 tygodni), rozpakwoać... do tego praca i slub... wymiękam!
biedny tżcik i życzę dużo siły wam obojgu, bo faktycznie troszkę tego macie
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 11:30   #2708
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
witajcie!
i żeby nie było, że zapomniałam o swojej obietnicy, za każdą PMkę wypijam łyczek czegoś mocniejszego w ten weekend poszło winko aroniowe
Witam
No to się pewnie nieźle ululałas Żartuje



Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
Mad znowu coś nabroiłaś
Normalka
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:36   #2709
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Tż sie rozchorowal, nie wiadomo czy nie bedzie miał zabiegu. Jestem w trakcie remontu nowego meiszkanka rodzicó, potem trzeba się przenieść (w przeciągu 2 tygodni), rozpakwoać... do tego praca i slub... wymiękam!
Trzymam za TŻta. Z pozostałymi rzeczami dasz radę. Wiem, że to nie jest łatwa sytuacja, bo sama miałam jakiś czas temu taki natłok spraw do załatwienia, ale będzie dobrze. Już niedługo będzie po wszystkim i sobie z TŻtem odpoczniecie

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
i żeby nie było, że zapomniałam o swojej obietnicy, za każdą PMkę wypijam łyczek czegoś mocniejszego w ten weekend poszło winko aroniowe
No to 7 sierpnia będziesz miała dzień wycięty z życiorysu, bo jest spora liczba PMek do "opicia"
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:57   #2710
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
Witam jako mężatka
Po pierwsze dziekuje wszystkim za zyczenia!
Relacje zdam pod wieczor Wiec potrzymam Was w napieciu
Witamy witamy Postaram się nie znieść do wieczora jajka z ciekawości

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Tż sie rozchorowal, nie wiadomo czy nie bedzie miał zabiegu. Jestem w trakcie remontu nowego meiszkanka rodzicó, potem trzeba się przenieść (w przeciągu 2 tygodni), rozpakwoać... do tego praca i slub... wymiękam!
Kochana 3maj się dzielnie, mam nadzieję, że Twój TŻ szybciutko wróci do zdrowia
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:26   #2711
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hej

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
mmmm, 3mam kciuki za fryzurke i makijaż czekamy na fotki
Dziękuję, postaram siew kkleić fotki po południu

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
hej
para młoda spedzila 3 h na fotkach potem tez ich malo było na sali, raz było gorzko i raz sto lat wiec nie wiem czy to normalne jest, ale tak było
w sumie fajnie, ale zwracałam uwagę na takie pierdołki
Dziękujemy Czekamy na inne uwagi od mężatek - co robić, czego unikać Dziwne, że Ci młodzi nie byli za dlugo na własnym weselu. U nas tez czasem robi się zdjęcia w trakcie ale to tak max. godzinka. My nawet na tyle nie chcieliśmy jechać

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki za brawa.
Pewnie, że się nie pogniewam za ściągnięcie fryzury
Z tymi okrągłymi stolikami jest trochę problemów, bo rodzina TŻta jest niezadowolona, że im wyznaczamy gdzie mają siedzieć
Dzięki
Myślę, że zawsze znajda sie niezadowoleni. Z normalnymi stołami też moglibyście miec problemy. U nas rzadko podpisuje sie stoły, ale my chcemy to zrobić bo nie podoba nam sie jak ludzie wchodzą na salę i pierwsze co szukają miejsc. Mniej więcej wiemy kto z kim lubi siedzieć ale pewno znajda sie niezadowoleni. I tak podpisując stoły dajemy im pewną dowolność bo przy wineitkach byliby skazani na konkretne miejsce
Dobrze, że sie zabezpieczycie tą umową I że dokładnie sprawdzicie kolor

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
hej
nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ale ostatnio narzekam na brak czasu, pochłania mnie szukanie pracy, na razie idzie tak sobie, niedługo odbieramy klucze od mieszkania może nawet w tym tygodnu i zaczynamy urządzanie już nie mogę sie doczekać
Pamiętamy Ale zazdroszczę tego mieszkanka

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Aaa... zapomniałam Wam napisać, że wczoraj wzięliśmy bratanków TŻta na wycieczkę i jak wracaliśmy to mały (5-latek) poprosił, żeby TŻ zatrąbił, a ja mu powiedziałam, że jak będziemy na wesele jechać, to będziemy trąbić, żeby wszyscy wiedzieli, że para młoda jedzie, a mały na to "że jedzie chuda panna młoda" Teściowa często mówi, że chuda jestem i mały pewnie to słyszał
Dzieci mają niezłe teksty Witamw klubie chuda panno młoda

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
Witam jako mężatka
Po pierwsze dziekuje wszystkim za zyczenia!
Relacje zdam pod wieczor Wiec potrzymam Was w napieciu
Hej Ale masz fajnie, że już jesteś mężatką Czekamy na relacje i fotki

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Tż sie rozchorowal, nie wiadomo czy nie bedzie miał zabiegu. Jestem w trakcie remontu nowego meiszkanka rodzicó, potem trzeba się przenieść (w przeciągu 2 tygodni), rozpakwoać... do tego praca i slub... wymiękam!
Mam nadzieję, że to nie jest coś poważnego. Rzeczywiście dużo zajęć Ci sie skumulowało ale dasz radę Kiedyś będziemy się śmiały z tej bieganiny
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 12:29   #2712
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Witamy witamy Postaram się nie znieść do wieczora jajka z ciekawości


Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Myślę, że zawsze znajda sie niezadowoleni. Z normalnymi stołami też moglibyście miec problemy. U nas rzadko podpisuje sie stoły, ale my chcemy to zrobić bo nie podoba nam sie jak ludzie wchodzą na salę i pierwsze co szukają miejsc. Mniej więcej wiemy kto z kim lubi siedzieć ale pewno znajda sie niezadowoleni. I tak podpisując stoły dajemy im pewną dowolność bo przy wineitkach byliby skazani na konkretne miejsce

Dzieci mają niezłe teksty Witamw klubie chuda panno młoda
No my właśnie tez winietek nie robimy, tylko rozpiskę kto przy jakim stole ma siedzieć
Ale ja wcale nie jestem chuda, widziałyście przecież fotki Jestem taka "unijna" - standardowa

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to nie jest coś poważnego. Rzeczywiście dużo zajęć Ci sie skumulowało ale dasz radę Kiedyś będziemy się śmiały z tej bieganiny
Mi będzie tego wręcz brakowało. Nawet mój tata się zmartwił (żartował), co my zrobimy po ślubie - czy robienie dziecka też będziemy tak dokładnie planować Ala na pewno znajdziemy sobie inne sprawy do załatwiania

Edytowane przez Martoolka87
Czas edycji: 2010-07-26 o 12:31
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:52   #2713
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

A i przypomniało mi się,jeszcze apopro sobotniego slubu/wesela mojego kuzyna,to przed Kościołem był wór płatków i każdy,no ten co chciał brał garść i obsypywali Pare Młodą.U nas tez był i jest nadal taki zamiar,tylko ja sobie pomyślałam o dziewczynkach tylko,a przecież goście mogą też sypać. Doszłam do wniosku,że w kartonie będą płatki róż i kazdy kto będzie chciał nas obsypie po wyjściu z Kościoła.

Moja kumpela bardzo chce się wprosić na nasze wesele,bo pytalam czy śle jej zaproszenie To jej odpowiedziałam,że zapraszam ją wraz z jej facetem na ślub tego i tego tam i tu A na weselu będzie najbliższa rodzina.No,ale jesli ktoś nam odmówi to ma zapewnione miejsce na weselu,bo z tego co widze bardzo się cieszy z mojego slubu.Musze do niej zgadać sypanie płatkami własnie,ale pewnie będzie chętna,bo mi pisała ze jakbym potrzebowała pomocy w przygotowaniach to słuzy pomocą. Nawet mogłam ją wziąc na świadkową.


A propo winietek u nas nie będzie ,a u kuzyna były.moi nawet sobie wzieli na pamiątke do domu
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:02   #2714
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Tylko czekałam na taką reakcję I co, Martoolka tak zareagowała, któż by inny
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:04   #2715
Ellin_ak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 561
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hej, my już kolejne rzeczy mamy załatwione:
1. kwiaty zamówione. Bedziemy po nie jechać o 4:00 rano!!
to piekne goździki- w kolorze czerwieni i bordo. Bukiety da mnie i druhen oraz te do kościoła i na salę robimy sami.
Załącznik 3280563 Załącznik 3280564
2. Mamy już 1/3 księgi gości. Na przdzie przylepiłam kawałki koronki z sukni, które kiedyś dostałam od krawcowej żeby wybrać. Wygląda to fajnie. Zrobię zdjęcie to Wam podeślę.
3. mamy zamówiony tort. Jeszcze do końca nie wiadoo jaki będzie ale sa dwie propozycje. Oczywiście w przypadku tego z kwiatami będzie biały a kwiaty to goździki czerwone, żeby pasowało do wystroju ssali i naszych czerwono-bordowych dodatków.
Załącznik 3280550 Załącznik 3280551
4. Kupiłam dziś na allegro kilka dodatków do dekoracji i mają przyjść w tym tygodniu. Płatki na podłogę kościoła, tiul na kokardy, spraj srebrny z brokatem do bukietów i kokard i takie tam inne.
To chyba na razie tyle
Ellin_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:08   #2716
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Czy tylko mnie wizaż świruje?
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub

Edytowane przez asiulek1705
Czas edycji: 2010-07-26 o 13:21
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:18   #2717
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
A i przypomniało mi się,jeszcze apopro sobotniego slubu/wesela mojego kuzyna,to przed Kościołem był wór płatków i każdy,no ten co chciał brał garść i obsypywali Pare Młodą.U nas tez był i jest nadal taki zamiar,tylko ja sobie pomyślałam o dziewczynkach tylko,a przecież goście mogą też sypać. Doszłam do wniosku,że w kartonie będą płatki róż i kazdy kto będzie chciał nas obsypie po wyjściu z Kościoła.
A może lepiej w jakimś ładnym pudełku, a nie w kartonie
Chociaż u koleżanki płatki były w reklamówce z biedronki i chyba nikt poza mną nie zwrócił na to uwagi

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Tylko czekałam na taką reakcję I co, Martoolka tak zareagowała, któż by inny
No wiadomo Wątkowy krejzol jestem

Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
Hej, my już kolejne rzeczy mamy załatwione:
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:36   #2718
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A może lepiej w jakimś ładnym pudełku, a nie w kartonie
Coś się wymyśli


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Chociaż u koleżanki płatki były w reklamówce z biedronki i chyba nikt poza mną nie zwrócił na to uwagi
U kuzyna,który się żenił w tą sobote, płatki były bodajże w worku na śmieci i też nikt uwagi nie zwrócił.Ktoś z gości powiedział,że spotyka się z sypaniem płatków po raz pierwszy i w ogołe gościom się podobało.



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No wiadomo Wątkowy krejzol jestem
I jak jawnie się przyznajesz

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-26 o 13:42
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:37   #2719
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
I jak jawnie się przyznajesz
No ba... Jestem z tego bardzo dumna
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 13:49   #2720
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No ba... Jestem z tego bardzo dumna
I prawidłowo Marioluś,że jesteś z tego dumna
To pisałam ja Gabrycha które też dumna jest jak ty ( wkońcu siostry ),ty wiesz zreszta też czemu


Gadałam właśne z kumpela na gg i jest bardzo chętna do sypania płatków po naszym wyjściu z Kościoła. Przypomniało mi się coś jeszcze.Następny kuzyn żeni się za 2 tygodnie i jego przyszła na sobotnim weselu opowiadała jaka ma suknie,powiedziała m.in że jej sukienka nie jest prosta jak do komuni mniej więcej powiedziała jaką będzie mieć. itp To kuzyn powiedział juz nic nie mów bo za dużo gadasz

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-26 o 13:50
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:50   #2721
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Witam
No to się pewnie nieźle ululałas Żartuje




Normalka
fajnie było dopóki się siedziało, a jak się wstało to już były lekkie zawirowania

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
(...)
No to 7 sierpnia będziesz miała dzień wycięty z życiorysu, bo jest spora liczba PMek do "opicia"
może mi się uda którąś z was namówić do pomocy jakieś chętne??
Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Witamy witamy Postaram się nie znieść do wieczora jajka z ciekawości
(...)


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No ba... Jestem z tego bardzo dumna
i prawidłowo
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:57   #2722
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
I prawidłowo Marioluś,że jesteś z tego dumna
To pisałam ja Gabrycha które też dumna jest jak ty ( wkońcu siostry ),ty wiesz zreszta też czemu
Ty w brecht, ja w brecht i się brechtamy
Ooo to mi teraz przypomniałaś, że ostatni widziałam skecz paraniernormalnych o weselu, na którym grał chiński zespół. Widziałyście to?

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
może mi się uda którąś z was namówić do pomocy jakieś chętne??
Ja na pewno wypiję za moje współtowarzyszki niedoli () w tym dniu
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:04   #2723
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ty w brecht, ja w brecht i się brechtamy
Ooo to mi teraz przypomniałaś, że ostatni widziałam skecz paraniernormalnych o weselu, na którym grał chiński zespół. Widziałyście to?
no to się pobrechtam/y troche
Widziałam ten skecz,niezły


Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
fajnie było dopóki się siedziało, a jak się wstało to już były lekkie zawirowania
No to niezłego kręciołka mialaś.


Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
może mi się uda którąś z was namówić do pomocy jakieś chętne??
Hm,no na mnie nie patrzcie. Ja tak ooglnie moge wypić tylko jednego drineczka.Więcej nie,bo źle mogłoby się to skończyć.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:22   #2724
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Idę robić TŻtowi obiad, bo cały dzień się obijałam. No ale należał mi się odpoczynek po pracowitym weekendzie
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:34   #2725
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Idę robić TŻtowi obiad, bo cały dzień się obijałam. No ale należał mi się odpoczynek po pracowitym weekendzie
Idz idz zrób obiadek p.mężusiowi. A wiesz,że tez o tym pomyślalam ty to jednak faktycznie jak ma siostra Tylko nie pisz że robisz naleśniki na obiad -ja mam taki zamiar Nawet myslałam,by zrobić mu niespodzianke,usmażyć i zanieśc mu cieplutkie do pracy ale niewiem o której dokladnie ma przerwe

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-26 o 14:35
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:40   #2726
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc i czolem

dawno mnie nie bylo bylismy z mezusiem na urlopie,

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Matko... Ja się nawet nad takimi rzeczami nie zastanawiałam Więc oczywiście nie było nic zrobione. Jakoś nie widziało mi się wykładanie dodatkowej kasy na jakieś ozdóbki czy inne pierdołki. No ale to mój minimalizm
mi bardzo zalezalo zeby miec klatke ubrana, rodzinka sie tym zajela, bardzo ladnie wyszło

mmmmmm przepiękna suknia,

dorkabl bardzo ladnie

dziewczyneczka89 wszystkiego najlepszego
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:44   #2727
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześc meetko To sobie odpoczeliście,a tobie to napewno się przydało. Jak się czujesz mamuśka???
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:54   #2728
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Cześc meetko To sobie odpoczeliście,a tobie to napewno się przydało. Jak się czujesz mamuśka???
a dziekuje juz mi troche lepiej, tzn nie mdli mnie tak czesto,
wypoczelismy ja to teraz do porodu mam wypoczynek bo wlasnie jestem na zwolnieniu
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:55   #2729
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość




Czyli ślub/wesele udane z małymi wtopami Nieźle 3 godzininy ich nie było To tak było jak u mojego kuzyna,że nowa Para czekała na ceremonie po nich Dobrze,że się zwraca na takie duperelki jak ktoś jest przed i wtedy wiesz czego ne robić,czego unikac ale niewiem czy tak do końca się da,bo nerwy stres czasem można o czymś zapomniec.



To tylko dwa rodzaje napoi mieli?? Czy ja wiem czy taka okolica,wesele w moim mieście było,więc nie jest to raczej regionalne danie. My np będziemy mieć soki rozne rodzaje egzotyczne,grejfrutowe,po marańcz itp do tego wody gazowane i ne gazowane Cisowianka noi napoje 3 cytryny- rozne smaki
napoi mieli normlanie, woda z gazem i be, sprite colaitp, soki ale ja piłam tylko te wode z cytrna mięta, bo mi smakowala bardzo

ogólnie fajnie było, nie zwracałambym uwagi na e rzeczy dgybym nie była świeżo po swoim weselu, ale jakos się podbudowałam, że u nas było też fajnie, napewno jedoznko było ciekawsze
ale nie da się porównać wesel, nie ma sposobu, komuś pasuje cos innego komuś to co nam w ogole się nie podoba

ale ta pmka co była potem powiem wam że byl,a śliczna ciemne włosy, gładko jakoś uczesane, sukieneczka tak rybkowata miodek
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 16:18   #2730
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Tak, takie kieliszki to forma pamiątki Dlatego nie chciałam aby były zbyt wielkie, bo będziemy je mogli sobie czasami wykorzystać. Jak się udały zmówiny?
Zmówiny bardzo dobrze sie udały pośmialiśmy się troche, najedli i wszyscy wyszli zadowoleni

Cytat:
Napisane przez moniczka2123 Pokaż wiadomość
czescdzis juz poniedzialek tylko 5 dni zostalo do naszego wielkiego dnia zaczynam sie denerwowac.dzis mamy na 11 do ksiedza zawozimy reszte dokumentow i ogolnie wszystlo ustalic.i odrazu do organisty zajdziemy.pozniej jedziemy na sale ustalac menu ale chyba bedzie goraco bo mam calkie inne pomysly niz mamynajgorsze jest to ze teraz jedyna rzecza jaka bardzo sie martwie to pogoda bo leje od wczoraj ciekawe co bedzie w weekend
podobno od czwartku ma się pogoda poprawiać i w weekend ma już być ładniusio więc główka do góry

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
No na buckiki w sumie czas,narazie się porozglądam a jak coś mi wpadnie w oko,to kupie.No,ja mam nadzieje jednak że młody zakończy głupiego focha i jednak będzie nas wiózł,a jak nie to się ktoś pewnie znajdzie bo jak napisałaś wyżej to zaszczyt wieść Pare Młodą.
Dziękuje za gratko-oklaski za zapowiedzi ;roza: Tak po spisaniu protokołu dostaniecie świstki-kartki do zapowiedzi



To szkoda,ale dalczego u was nie będzie dmuchawców,zespół się na to nie zgadza??Jak to?? No dokaldnie,najważniejsze że zatańczysz już z mężem,a piosenką się nie przejmuj będzie dobrze


Ładne zaproszenie
dziekuję za informacje
z tym pierwszym tańcem to jest tak, że chcemy walca angielskiego zatańczyć no a dmuchawce są w tempie wiedeńskiego i pytałam zespół, jakby to brzmiało gdyby zagrali te dmuchawce wolniej ... ale powiedzieli ze wtedy straci to swój urok i że lepiej wybrać coś innego albo zatańczyć wiedeńskiego do dmuchawców. Mój A jednak wkręcił sobie walca angielskiego to już go nie przekonuję, niech chociaż to jest po jego myśli
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Aaa... zapomniałam Wam napisać, że wczoraj wzięliśmy bratanków TŻta na wycieczkę i jak wracaliśmy to mały (5-latek) poprosił, żeby TŻ zatrąbił, a ja mu powiedziałam, że jak będziemy na wesele jechać, to będziemy trąbić, żeby wszyscy wiedzieli, że para młoda jedzie, a mały na to "że jedzie chuda panna młoda" Teściowa często mówi, że chuda jestem i mały pewnie to słyszał

Albo wcześniej takim tekstem rzucił: "Ja to się na wszystkim znam, tylko na sznurowanych butach się nie znam"

A ten młodszy (3-latek) jak się bawili w takim basenie z piłeczkami, to wołał TŻta, żeby pobawił się z nimi, a TŻ na to, że on nie może tam wchodzić, a mały na to: Możesz, przecież też jesteś duży chłopak
kochane dzieciaczki uwielbiam takie brzdące tż ostatnio stwierdził, że mówie o tym dzieciaczku którym się opiekuje jak o swoim bo się tak zachwycam wszystkim co on powie albo zrobi nowego

dziewczyneczka czekamy z niecierpliwością na relacje!
gospella, mad: my tak zwracamy uwagę bo teraz jesteśmy na świeżo co i jak powinno być to dopatrujey się rzeczy, których inni nawet nei zauważylli :P
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.