Buciki ślubne - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 12:51   #2521
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Buciki ślubne

wiolisia,ładne buciki
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:38   #2522
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Oto moje buty ślubne znalezione po długich poszukiwaniach, w dniu ślubu spisały się na 6 z plusem!
Poza tym wytrzymały całonocne szaleństwo(praktycznie nie schodziliśmy z mężem z parkietu) oraz naszą hardcorową sesję plenerową, chociaż na sesji troszkę ucierpiały-niestety Ale nadal są cudowne
HEJ
Sliczniusie te butki ,moge wiedziec gdzie zakupione?I mialabym do ciebie ogromna prosbe ,a mianowicie ,jesli mialas biala suknie ,moglabys wstawic fotki ,zebym mniej wiecej wiedziala jak sie prezenuja ciemnofioletowe butki z biela sukni,bo niestety na necie znalazlam tylko w towarzystwie ecru.z gory ogromne dzieki
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:53   #2523
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Buciki ślubne

A teraz prosba do was wszystkich o obiektywna ocene .Juz kiedys tu pisalam na temat moich fioletowych butkow z drewnianym obcasem .Otorz u szewca(Niejednego )mnie poinformowali ,ze obcas idzie przemalowac tylko na czarno ,a jesli chcialabym calkowicie wymienic ,to takze tylko czern i krem :-/
Ale ....po dlugich poszukiwaniach znalazlam za 30 zl takie oto butki(Te z dzetami na przodzie) wiec je wzielam ....najwyzej beda na inna okazje
Propblem w tym ,ze przypadkiem znalazlam w internecie takie oto sandalki(Pink)
i teraz nie wiem czy je tez kupic i pozniej zobaczyc ,ktore sie najlepiej prezentuja ,czy stanac juz na tych fioletowych????Poradzcie mi prosze ,ktore z tych sandalkow najlepiej pasuja do mojej sukni ...no i do dziewczyny o blond wlosach .Czy np.taki roz to nie lekka przesada ,chociaz ja osobiscie bardziej wole ten kolor niz ciemny fiolet.No ale jak wiadomo czlowiek widzi samego siebie inaczej ,wiec pootrzebna mi wasza opinia ,czyli potencjalnych gosci ,ktorzy nie wiedza jaki jest moj ulubiony kolor ,jak wygladam na codzien itp.z gory dziekuje A oto fotki

Edytowane przez iwet85
Czas edycji: 2010-07-27 o 14:55
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:58   #2524
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez iwet85 Pokaż wiadomość
A teraz prosba do was wszystkich o obiektywna ocene .Juz kiedys tu pisalam na temat moich fioletowych butkow z drewnianym obcasem .Otorz u szewca(Niejednego )mnie poinformowali ,ze obcas idzie przemalowac tylko na czarno ,a jesli chcialabym calkowicie wymienic ,to takze tylko czern i krem :-/
Ale ....po dlugich poszukiwaniach znalazlam za 30 zl takie oto butki(Te z dzetami na przodzie) wiec je wzielam ....najwyzej beda na inna okazje
Propblem w tym ,ze przypadkiem znalazlam w internecie takie oto sandalki(Pink)
i teraz nie wiem czy je tez kupic i pozniej zobaczyc ,ktore sie najlepiej prezentuja ,czy stanac juz na tych fioletowych????Poradzcie mi prosze ,ktore z tych sandalkow najlepiej pasuja do mojej sukni ...no i do dziewczyny o blond wlosach .Czy np.taki roz to nie lekka przesada ,chociaz ja osobiscie bardziej wole ten kolor niz ciemny fiolet.No ale jak wiadomo czlowiek widzi samego siebie inaczej ,wiec pootrzebna mi wasza opinia ,czyli potencjalnych gosci ,ktorzy nie wiedza jaki jest moj ulubiony kolor ,jak wygladam na codzien itp.z gory dziekuje A oto fotki


a to ten nieszczesny bucik z drewnianym obcasem z boku
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 15:01   #2525
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Buciki ślubne

jeju ,cos mi nie wyszlo to dodawanie fotek ,wiec jeszcze raz:
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 15:05   #2526
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

mi sie podobają te ostanie dwie pary
chociaż wiesz chyba w tych pierwszych byłoby ci najwygodniej
ja własnie kupiłam sobie sandałki na przebranie i są bardzo wygodne dużo nie dałam bo 60zł i przydadzą mi się bo nie mam takich w swojej szafie
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 15:12   #2527
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez iwet85 Pokaż wiadomość
HEJ
Sliczniusie te butki ,moge wiedziec gdzie zakupione?I mialabym do ciebie ogromna prosbe ,a mianowicie ,jesli mialas biala suknie ,moglabys wstawic fotki ,zebym mniej wiecej wiedziala jak sie prezenuja ciemnofioletowe butki z biela sukni,bo niestety na necie znalazlam tylko w towarzystwie ecru.z gory ogromne dzieki
Swoich zdjęć nie umieszczam na wizażu, ale mogę Ci pokazać moje zbiory sprzed ślubu z rożnych stron internetowych
Od siebie tylko dodam że goście byli pod ogromnym wrażeniem tego że fiolet moich bucików pięknie współgrał z bielą mojej sukni ślubnej. I 99% gości pierwszy raz zetknęła się z tak ładnym połączeniem
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 15:31   #2528
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Buciki ślubne

DZIEKI
Jejku mam dylemat-roz czy fiolet?????????Oto jest pytanie....
mafda,rzeczywiscie,te pierwsze sa najwygodniejsze ,tylko ten obcas,podobno nie pasuje do sukni slubnej.jesli sie zdecyduje na te z cyrkoniami,to pewnie i tak te 1 wezme na zmianeJednak jak narazie miotam sie pomiedzy tym rozem a fioletem.
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 16:38   #2529
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez iwet85 Pokaż wiadomość
DZIEKI
Jejku mam dylemat-roz czy fiolet?????????Oto jest pytanie....
mafda,rzeczywiscie,te pierwsze sa najwygodniejsze ,tylko ten obcas,podobno nie pasuje do sukni slubnej.jesli sie zdecyduje na te z cyrkoniami,to pewnie i tak te 1 wezme na zmianeJednak jak narazie miotam sie pomiedzy tym rozem a fioletem.
Moim zdaniem fiolet są ładne i wydaje mi się że bardziej pasują niż te różowe.
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:14   #2530
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Buciki ślubne

dzieki za opinie
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:09   #2531
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Buciki ślubne

A mi się podobaj te z drewnianym obcasem....
a na drugim miejscu- różowa Są fajniutkie
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 18:18   #2532
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Buciki ślubne

O JEJCIU.......
i cio teraz???A nie sadzisz ,ze ten drewniany obcas jest zbyt ciezki do sukni slubnej?Bo tak mi wiekszosc mowila....
te rozowe tez mnie kusza ,poza tym ta wstazke mozna zawiazac wokol kostki ,sama nie wiem .......:-(
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:26   #2533
savannah81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Buciki ślubne

czy wy serio z tymi kolorowymi butami do ślubu???

pomysł super, choć przyznam, że nigdy o tym nie słyszałam. a co na to wasze mamuśki? nie wiem co by moja powiedziała, a teściowa to już wogóle, chyba dostałaby zawału! kurczę, podoba mi się ten pomysł....
savannah81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:38   #2534
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Buciki ślubne

no powaznie powaznie ,moja mama zachwycona ,powiedziala "W koncu cos innego";tesciowa na wszystko co jest nowoczesne ,nietypowe i sprawi ,ze poczuje sie na czasie powie tak hehehe)))Ale ogolnie wszystkim sie pomysl podoba .Tylko teraz ktore z tych 3 par??????????
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:24   #2535
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez iwet85 Pokaż wiadomość
no powaznie powaznie ,moja mama zachwycona ,powiedziala "W koncu cos innego";tesciowa na wszystko co jest nowoczesne ,nietypowe i sprawi ,ze poczuje sie na czasie powie tak hehehe)))Ale ogolnie wszystkim sie pomysl podoba .Tylko teraz ktore z tych 3 par??????????
Moim zdaniem różowe są najładniejsze, a czuję, że i Tobie się najbardziej podobają Sprawiają bardzo lekkie wrażenie, wstążka koło kostki będzie wyglądać bardzo sexy Te fioletowe jakoś nie bardzo mi się widzą, takie przyciężkawe...
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:41   #2536
aiden81
Raczkowanie
 
Avatar aiden81
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 140
Dot.: Buciki ślubne

dzięki za srebrne buciki,spisałam wszystkodo października jeszcze daleko
aiden81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:48   #2537
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Buciki ślubne

mi sie wszystkie 3 pary podobaja,stad te moje dylematy!!!!Moze i troszke racji w tym jest,ze jakos bardziej wisze po stronie tych rozowych ,bo ogolnie to jest kolor ktory chyba bardziej do mnie pasuje .ale tu nie chodzi o to ,abym uslyszala ,to co chcialabym uslyszec ,tylko o szczera opinie,dlatego tak mi zalezy na waszych opiniach
Wiekszosc moich bliskich jest za fioletowymi ,moze dlatego,ze roz jest w miare krzykliwy.i teraz ja biedna nie wiem na co sie zdecydowac ,najgorsze ,ze przymierzyc do sukienki bede mogla dopiero tydzien przed slubem ,bo sukienka wisi w salonie w Polsce :-/
Fioletowe juz sa moje ,ale te rozowe nie i wlasnie nie wiem czy je kupic ...hmmmmm.jestem w kropce
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:12   #2538
szczesliwa25
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa25
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 672
Dot.: Buciki ślubne

A co myślicie o tych bucikach? Mogę je 'odkupić' i się waham..
szczesliwa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:26   #2539
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez iwet85 Pokaż wiadomość
mi sie wszystkie 3 pary podobaja,stad te moje dylematy!!!!Moze i troszke racji w tym jest,ze jakos bardziej wisze po stronie tych rozowych ,bo ogolnie to jest kolor ktory chyba bardziej do mnie pasuje .ale tu nie chodzi o to ,abym uslyszala ,to co chcialabym uslyszec ,tylko o szczera opinie,dlatego tak mi zalezy na waszych opiniach
Wiekszosc moich bliskich jest za fioletowymi ,moze dlatego,ze roz jest w miare krzykliwy.i teraz ja biedna nie wiem na co sie zdecydowac ,najgorsze ,ze przymierzyc do sukienki bede mogla dopiero tydzien przed slubem ,bo sukienka wisi w salonie w Polsce :-/
Fioletowe juz sa moje ,ale te rozowe nie i wlasnie nie wiem czy je kupic ...hmmmmm.jestem w kropce
Ja na Twoim miejscu wybrałabym właśnie te różowe. Najbardziej mi się podobają. Są takie lekkie i gładkie i idealnie pasują do bieli sukni. Te pierwsze mają fatalny, ciężki obcas, natomiast te drugie są takie za bardzo "udekorowane". Zrobisz jak będziesz chciała, ale moja opinia jest taka, że wybieram różowe
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 21:03   #2540
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez aiden81 Pokaż wiadomość
dzięki za srebrne buciki,spisałam wszystkodo października jeszcze daleko
oj ja już bym szukała na twoim miejscu, ja mam swoje juz chyba od dwóch miesięcy. Pamietaj że butki musisz troszkę rozchodzić, a czasami na wysyłkę czekasz miesiąc.

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu wybrałabym właśnie te różowe. Najbardziej mi się podobają. Są takie lekkie i gładkie i idealnie pasują do bieli sukni. Te pierwsze mają fatalny, ciężki obcas, natomiast te drugie są takie za bardzo "udekorowane". Zrobisz jak będziesz chciała, ale moja opinia jest taka, że wybieram różowe
te pierwsze mają zdecydowanie ciężki obcas, mało pasujący do sukienki takiej jak twoja. A jak ze stabilnością tych różowych? to mają być butki na całe wesele? Kolor ładny
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:14   #2541
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Buciki ślubne

no wlasnie w tym problem ,ze te rozowe butki sa w sklepie internetowym ,i wysylka do Niemiec kosztuje 100 zl,czyli polowe tego co buty ,dlatego kazalabym je wyslac do Polski.i tu sie pojawia kolejny problem ,ze przymierzyc je bede mogla dopiero przed weselem!!!!!MASAKRA
Jak ze stabilnoscia ,nie wiem niestety ,ale wrazie czego mam tez standardowe butki slubne ,ktore zakupilam przy kupnie sukni .Pomysl z kolorowymi butami przylazl do mnie pozniej:-/
Bukiet tak ,czy tak chce miec ze storczykow w odcienieniu rozu czy fioletu i jakas delikatna ozdobke we wlosach w takim kolorze ,to mysle ,ze ewentualnie biale buty mogly by byc deska ratunkowa.tak na wypadek ,gdyby faktycznie wszystkie buty zle sie przy sukni prezentowaly .To jak zamawiac te rozowasne????
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:42   #2542
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

zamawiaj te różowe jak co to będziesz kombinować
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:45   #2543
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez iwet85 Pokaż wiadomość
no wlasnie w tym problem ,ze te rozowe butki sa w sklepie internetowym ,i wysylka do Niemiec kosztuje 100 zl,czyli polowe tego co buty ,dlatego kazalabym je wyslac do Polski.i tu sie pojawia kolejny problem ,ze przymierzyc je bede mogla dopiero przed weselem!!!!!MASAKRA
Jak ze stabilnoscia ,nie wiem niestety ,ale wrazie czego mam tez standardowe butki slubne ,ktore zakupilam przy kupnie sukni .Pomysl z kolorowymi butami przylazl do mnie pozniej:-/
Bukiet tak ,czy tak chce miec ze storczykow w odcienieniu rozu czy fioletu i jakas delikatna ozdobke we wlosach w takim kolorze ,to mysle ,ze ewentualnie biale buty mogly by byc deska ratunkowa.tak na wypadek ,gdyby faktycznie wszystkie buty zle sie przy sukni prezentowaly .To jak zamawiac te rozowasne????
Moim zdaniem różowe!! najładniejsze. Te z tym drewnianym obcasem W OGÓLE nie pasuja na ślub.. Te fioletowe za 30 pln też ładniusie, ale różowe jakoś się wyróżniają bardziej, no sama muszisz zdecydować, nikt tego za Ciebie nie zrobi Ja bym się jednak trochę bała, że nie przyjdą różowe na czas i że będą niewygodne ale w sumie raz się zyje i jeśli nie szkoda Ci kaski to zamawiaj!
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:55   #2544
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Buciki ślubne

a ja już w swoich zaczynam chodzić po domu muszę je troszkę rozbić :P ciekawe czy do soboty mi się uda
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:02   #2545
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Lensss Pokaż wiadomość
Moim zdaniem różowe!! najładniejsze. Te z tym drewnianym obcasem W OGÓLE nie pasuja na ślub.. Te fioletowe za 30 pln też ładniusie, ale różowe jakoś się wyróżniają bardziej, no sama muszisz zdecydować, nikt tego za Ciebie nie zrobi Ja bym się jednak trochę bała, że nie przyjdą różowe na czas i że będą niewygodne ale w sumie raz się zyje i jeśli nie szkoda Ci kaski to zamawiaj!
na czas przyjda na bank,tylko czy beda dobre ,bo we wrzesniu juz bedzie za pozno na wymiane :-///Trzymajcie kciuki ,aby sie udalo,bo chyba jednak zamowieOby tylko wszystkobylo o.k
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 06:51   #2546
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez savannah81 Pokaż wiadomość
czy wy serio z tymi kolorowymi butami do ślubu???

pomysł super, choć przyznam, że nigdy o tym nie słyszałam. a co na to wasze mamuśki? nie wiem co by moja powiedziała, a teściowa to już wogóle, chyba dostałaby zawału! kurczę, podoba mi się ten pomysł....
Tak tak na serio moja mama wiedziała że pewnie coś wymyślę innego także się nie zdziwiła natomiast teściowa nic jeszcze nie wie i większa część rodziny tez nie także będą mieli niespodziankę
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:21   #2547
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez iwet85 Pokaż wiadomość
na czas przyjda na bank,tylko czy beda dobre ,bo we wrzesniu juz bedzie za pozno na wymiane :-///Trzymajcie kciuki ,aby sie udalo,bo chyba jednak zamowieOby tylko wszystkobylo o.k
Jeśli masz w miare standardowe stopy (nie za grube i nie za chude) to myślę, że nie będzie problemu z dopasowaniem, w końcu to nie jest but zabudowany tylko dwa paseczki na krzyż, z czego jeden wiązany Jak już zamówisz i Ci przyjdą to wklej fotkę
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:51   #2548
aiden81
Raczkowanie
 
Avatar aiden81
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 140
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
oj ja już bym szukała na twoim miejscu, ja mam swoje juz chyba od dwóch miesięcy. Pamietaj że butki musisz troszkę rozchodzić, a czasami na wysyłkę czekasz miesiąc.


te pierwsze mają zdecydowanie ciężki obcas, mało pasujący do sukienki takiej jak twoja. A jak ze stabilnością tych różowych? to mają być butki na całe wesele? Kolor ładny

no wiem właśnie ale nic mi się nie podoba,większość białych i za niskicha u mnie w mieście jest mało salonów z sukniami i dodatkami,muszę jechać dalej
aiden81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:11   #2549
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

wow a u mnie był problem, że za wysokie
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:30   #2550
aiden81
Raczkowanie
 
Avatar aiden81
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 140
Dot.: Buciki ślubne

a ja nie umiem na niskich, bo potrafię skręcić nogę,na wyższy jest stabilniejszy
aiden81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:54:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.