Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 12:59   #2761
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
za układ A jaki to układ stołów??
Nie wiem, czy uda mi się tu załączyć, ale najpierw graficznie rozrysowałam jak mają być ustawione stoły, a później nazwiska wypisałam w takim samym układzie graficznym.

Przekopiowałam z worda do painta, może się uda wkleić.

Edytowane przez Martoolka87
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:00
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:59   #2762
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
w mojej sytuacji aktualnej jest to co raczej niemożliwe

aczkolwiek hmmm, bierna nie jestem, więc potencjalnie, teoretycznie i w jakimś maleńkim ułamku procenta jest to mozliwe
Ha,niemożliwe aczkolwiek mały procent że możliwe Trzymam kciuki




Ide na smaczny-wizaż szukać weny na obiad
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:06   #2763
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Trochę brzydko w tym paincie wyszło, no ale widać mniej więcej o co chodzi. I w takim samym układzie właśnie te nazwiska rozpisałam.
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:06   #2764
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy uda mi się tu załączyć, ale najpierw graficznie rozrysowałam jak mają być ustawione stoły, a później nazwiska wypisałam w takim samym układzie graficznym.

Przekopiowałam z worda do painta, może się uda wkleić.
ja myślałam zawsze że jestem organizatorką wszystkiego aż do przesady, ale ty pobijasz wszelkie rekordy tzn pozytywnie oczywiście, zeby była janość
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Ha,niemożliwe aczkolwiek mały procent że możliwe Trzymam kciuki




Ide na smaczny-wizaż szukać weny na obiad
trzymaj trzymaj, a ja i tak wiem ze nie jestem za duzo stresow teraz po prostu mam, stąd te mdłości

i powodzenia w poszukiwaniu na smacznym
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:18   #2765
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Trochę brzydko w tym paincie wyszło, no ale widać mniej więcej o co chodzi. I w takim samym układzie właśnie te nazwiska rozpisałam.
Widać dobrze układ stołów. Jak rozumiem,ten podłużny to jest taki stół przy którym będzie siedzieć Para Młoda czyli Wy i ktos jeszcze?? A sala jest z parkietem do tańczenia,czy macie osobno???

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
ja myślałam zawsze że jestem organizatorką wszystkiego aż do przesady, ale ty pobijasz wszelkie rekordy tzn pozytywnie oczywiście, zeby była janość
To prawda,dlatego wielkie uznanie dla organizatorki Martoolki ( się nawet zrymowało )


Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
trzymaj trzymaj, a ja i tak wiem ze nie jestem za duzo stresow teraz po prostu mam, stąd te mdłości
A no to rozumiem ale kciuki tak będe trzymać.

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
i powodzenia w poszukiwaniu na smacznym
Dziękuje za kciuki Szukam jakieś fajnego przepisu na pulpeciki,bo mam ochote je zrobić z sosem pomidorowym. Aczkolwiek mąki nie mam,musiałabym wyskoczyć do sklepu. Chce zrobić coś dobrego,co tz dawno nie jadł a smakowicie by zjadł Tak jak wczoraj nalesniki,kóre dawno nie jadł ( nie jedlismy,bo się przejedliśmy ) i się ucieszył

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:20
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:19   #2766
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
ja myślałam zawsze że jestem organizatorką wszystkiego aż do przesady, ale ty pobijasz wszelkie rekordy tzn pozytywnie oczywiście, zeby była janość
Dzięki
Rodzina TŻta między innymi za to mnie obgaduje i krytykuje, że się staram zrobić wszystko jak najlepiej, ale w końcu zamierzam brać ślub tylko raz w życiu i chcę, żeby to był wspaniały dzień, więc niech się ode mnie odpimpają
Wrzucam rozpiskę z liniami zamiast nazwisk gości (liczba linii nie odpowiada liczbie gości przy stole, tak mi się po prostu narysowało). Sorry, że tak krzywo
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:23   #2767
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
widać dobrze układ stołów.Jak rozumiem,ten podłużny to jest taki stół przy którym będzie siedzieć Para Młoda czyli Wy i ktos jeszcze??
A sala jest z parkietem do tańczenia,czy macie osobno???

To prawda,dlatego wielkie uznanie dla organizatorki Martoolki ( się nawet zrymowało )
Dziękuję
Jak chcesz to Ci mogę pożyczyć kilo mąki, bo oczywiście mam w zapasie

Prz naszym stole będą siedzieć rodzice (ale koło mnie będą siedzieć moi, a nie teściowie).
Parkiet jest osobno, ale jak się siedzi przy stolikach to go widać, bo stoliki są po prostu na jednej połowie sali na lekkim podwyższeniu (o 1 stopień) i tylko filary oddzielają część stolikową od parkietu.
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 13:43   #2768
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Martuś,dzięki za odpowiedz na moje wątpliwości/tzn pytania odnośnie tego podłuznego stołu i nie tylko
Jasne pożycz mi troszke mąki ,bo ja wczoraj resztke zużyłam do nalesników.




http://demotywatory.pl/1908891/Dobry-zespol-weselny




i http://demotywatory.pl/1910721/Suknia-slubna

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:26
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:45   #2769
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Martuś,dzięki za odpowiedz na moje wątpliwości/tzn pytania odnośnie tego podłuznego stołu i nie tylko
Jasne pożycz mi troszke mąki ,bo ja wczoraj resztke zużyłam do nalesników.
Proszę:
http://www.saps.pl/images/46.jpg
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:57   #2770
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
O jak miło i bardzo dziękuje
A ja w zamian moge poczęstować mleczną czekoladą bo mam http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.o...Czekoladka.jpg

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:59
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:02   #2771
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
O jak miło i bardzo dziękuje
A ja w zamian moge poczęstować mleczną czekoladą bo mam http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.o...Czekoladka.jpg
Dzięki
Świetny podpis
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 14:10   #2772
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki
Świetny podpis
Prosze
Dzięki Oglądałam demoty i stąd ten pomysł na podpis
http://demotywatory.pl/1917368/Sarkazm Jeszcze jest taki
http://demotywatory.pl/1913992/Szacunek

A jaki fajny przepis znalazłam.
http://zpierwszegotloczenia.pl/przepisy/batonik-bounty/ Musze któregoś pięknego dnia zrobić
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:21   #2773
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
A jaki fajny przepis znalazłam.
http://zpierwszegotloczenia.pl/przepisy/batonik-bounty/ Musze któregoś pięknego dnia zrobić
Za słodkie jak dla mnie

Właśnie mi moja Kacha posiekała ziemniaki i sama ukręciła ciasto na kopytka. Ja je tylko uformowałam, pokroiłam i gotowe

Zmykam dokończyć obiad
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:27   #2774
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
A jaki fajny przepis znalazłam.
http://zpierwszegotloczenia.pl/przepisy/batonik-bounty/ Musze któregoś pięknego dnia zrobić
a ja znowu was troszke czytam :P
mniam mniam szkoda że przymiarka za tydzień i obiecałam sobie 0 słodyczy ale musze wypróbować uwielbiam bounty
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:43   #2775
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Za słodkie jak dla mnie

Właśnie mi moja Kacha posiekała ziemniaki i sama ukręciła ciasto na kopytka. Ja je tylko uformowałam, pokroiłam i gotowe

Zmykam dokończyć obiad
no tak słodkie to to jak yyy miód ( a taki tam przykład mi przyszedł do głowy )

Co do Kachy,to fajnie zabrzmiało Obrotna i świetna ta twoja Kacha Też myślałam o kopytkach,ale nie mam Kachy i musze sama robić.




Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
a ja znowu was troszke czytam :P
mniam mniam szkoda że przymiarka za tydzień i obiecałam sobie 0 słodyczy ale musze wypróbować uwielbiam bounty
Czytaj czytaj,ale nie tylko zapraszamy do dyskusji
No,to fajno ze też lubisz bounty Oj tam troszke słodkości chyba nie zaszkodzi




Apropo sprzyntu ( przypomniało mi się pewien odcinek RwT od 1:57 http://www.youtube.com/watch?v=_lcXQxQeGOw ) to chciałabym/liśmy gofrownice

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-27 o 14:49
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:48   #2776
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

no ja mam i na moje szczęście nie che mi sie robic przez pół roku raz robiłam

ja myślę że nawet cały taki talerz batoników nie zaszkodzi :P
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 15:52   #2777
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Co do Kachy,to fajnie zabrzmiało Obrotna i świetna ta twoja Kacha Też myślałam o kopytkach,ale nie mam Kachy i musze sama robić.

Apropo sprzyntu ( przypomniało mi się pewien odcinek RwT od 1:57 http://www.youtube.com/watch?v=_lcXQxQeGOw ) to chciałabym/liśmy gofrownice
A gofrownice, to my na wesele dostaniemy taką 3 w 1 z grillem i opiekaczem: http://www.neo24.pl/opiekacz-do-kana...010-multi.html

Na 18.30 idziemy dziś na spotkanie z księdzem. W zasadzie nie wiem co tam będziemy robić ale pewnie ustalimy szczegóły odnośnie przebiegu mszy. A później w ramach relaksu idziemy do kina na shreka
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 15:55   #2778
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc dziewuszki, ale mialam sen. Juz z tztem wychodzimy do kosciola na slub a ja spojrzalam na stol a tam kartki i szok- nie poszlismy do spowiedzi przedslubnej szok
dobrze ze to sen
juz prawie poprosilismy wszystkich gosci, jeszcze do kupienia zostaly mi buty na drugi dzien. Chyba beda pasowaly srebrne do bialej sukienki??
Jak dzis dobrze pojdzie to idziemy do kina na shreka mam nadzieje ze bedzie smiesznie.

Wiecie co niby od roku planujemy ten slub ale i tak bardzo sie boje ze czegos zapomnialam i bede na ostatnia chwile kombinowac w nerwach
oh ja juz chce byc po
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 16:37   #2779
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no ja mam i na moje szczęście nie che mi sie robic przez pół roku raz robiłam
Ja bardzo dawno temu jadłam gofry,więc raz poraz mi się chce

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
ja myślę że nawet cały taki talerz batoników nie zaszkodzi :P
To świetnie że tak myślisz

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A gofrownice, to my na wesele dostaniemy taką 3 w 1 z grillem i opiekaczem: http://www.neo24.pl/opiekacz-do-kana...010-multi.html
O jacie jaki świetny sprzynt dostaniecie


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Na 18.30 idziemy dziś na spotkanie z księdzem. W zasadzie nie wiem co tam będziemy robić ale pewnie ustalimy szczegóły odnośnie przebiegu mszy.
Trzymam kciuki za spotkanie z księdzem Zdaj nam potem relacje


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A później w ramach relaksu idziemy do kina na shreka
Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Jak dzis dobrze pojdzie to idziemy do kina na shreka mam nadzieje ze bedzie smiesznie.
To oby dwie w ramach relaksu przed ślubem idziecie dzisiaj na Shreka

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-27 o 18:16
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 16:50   #2780
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A gofrownice, to my na wesele dostaniemy taką 3 w 1 z grillem i opiekaczem: http://www.neo24.pl/opiekacz-do-kana...010-multi.html

Na 18.30 idziemy dziś na spotkanie z księdzem. W zasadzie nie wiem co tam będziemy robić ale pewnie ustalimy szczegóły odnośnie przebiegu mszy. A później w ramach relaksu idziemy do kina na shreka
Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
czesc dziewuszki, ale mialam sen. Juz z tztem wychodzimy do kosciola na slub a ja spojrzalam na stol a tam kartki i szok- nie poszlismy do spowiedzi przedslubnej szok
dobrze ze to sen
juz prawie poprosilismy wszystkich gosci, jeszcze do kupienia zostaly mi buty na drugi dzien. Chyba beda pasowaly srebrne do bialej sukienki??
Jak dzis dobrze pojdzie to idziemy do kina na shreka mam nadzieje ze bedzie smiesznie.

Wiecie co niby od roku planujemy ten slub ale i tak bardzo sie boje ze czegos zapomnialam i bede na ostatnia chwile kombinowac w nerwach
oh ja juz chce byc po
shrek już zaliczony fajny był, ja byłam na tym 3D - pierwszy raz bajer

ja tez mam srebrne, jeszcze nie mierzyłam do sukienki ale chyba będa pasować wczoraj kupiłam na zmianę sandałki też srebrne

co do sprzętu to fajny ja mam opiekacz i gofrownicę, myśle że od września będę robić regularnie
narazie tylko tosty jemy

a co do snu to miałam identyczny tylko to ja nie poszłam i nawet kartkę zgubiłam
__________________
Laura my love

Edytowane przez mafda
Czas edycji: 2010-07-27 o 16:54
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:19   #2781
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc

agawoo wg mnie tez wino nie powinno stac na osobnym stole, tzn bylam na 2 weselach gdzie tak bylo i bardzo malo osob do tego stolika pochodzilo, mi sie to nie podoba

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Byłam na próbnej fryzurce i makijażu. Jestem po prostu zachwycona!!! Jestem pewna, że K. padnie Pani pieknei wymodelowała mi twarz. Fryzura z przodu wyszła bombowo Nie mam zdjeć na tym komputerze ale postaram sie wkleić w najbliższym czasie.

Naprawdę piszesz o mojej sukni?

na prawde, na prawde, śliczna jest, pieknie bedziesz wygladac,


dziewczyneczka89 ładna relacja, fajnie ze wesele sie udalo
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:24   #2782
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

mafda,co do tostów,lubie. Tez mamy sprzent,ale mi się już przejadły.Potem przyszedł okres na rogaliki z ciasta francuskiego też mi się przejadły.Płatki cynamonowe też mi się przejadły bo jadałam je codziennie rano. Teraz mam okres,że jem kaszki-mleczny start

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-27 o 17:25
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:47   #2783
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

a to masz smaki, mi sie PMS zbliża to bym wszystko wsunęła jakieś pączki mi się marzą :P z czekoladą
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:59   #2784
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

[QUOTE=mafda;20964785]shrek już zaliczony fajny był, ja byłam na tym 3D - pierwszy raz bajer


my tez idziemy na 3D- tez nigdy nie bylam, zobaczymy tylko czekam na tzta
bo jutro idziemy jego znajomego zaprosic i potem juz nie bedzie kiedy obejrzec.
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:15   #2785
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
a to masz smaki, mi sie PMS zbliża to bym wszystko wsunęła jakieś pączki mi się marzą :P z czekoladą
Nie tyle co smaki,a nudzi mi się i zmieniam co jakiś czas jadło
No smaki przed @ tez mam,w trakcie chyba też
O,ja tez lubie pączki z czekoladą
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:56   #2786
Martulka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć Pm-ki czytam was od jakiegoś czasu i w koncu postanowilam napisac ja tez jestem PM 2010 ale mam slub 4.12.2010,z tego co sie orientuuje to chyba nikogo z grudnia nie mamusze wam powiedziec ze uwielbiam czytac wasze posty zawsze mozna jakies ciekawe pomysly albo rady wylapac bede do was zagladac
Martulka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:40   #2787
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17



---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
Cześć Pm-ki czytam was od jakiegoś czasu i w koncu postanowilam napisac ja tez jestem PM 2010 ale mam slub 4.12.2010,z tego co sie orientuuje to chyba nikogo z grudnia nie mamusze wam powiedziec ze uwielbiam czytac wasze posty zawsze mozna jakies ciekawe pomysly albo rady wylapac bede do was zagladac
witaj nowa pmko widze ze nastepna martulka przyszla
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...

Edytowane przez dziewczyneczka89
Czas edycji: 2010-07-27 o 20:44
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:56   #2788
Martulka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Witam witam i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia


Dziewczyneczka,mam pytanko powiedz mi ile przed slubem zanioslas zapowiedzi do kosciola??bo ja juz kartke mam ale slub w grudniu to teraz chyba bez sensu zanosic co??

Edytowane przez Martulka118
Czas edycji: 2010-07-27 o 20:58
Martulka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:05   #2789
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hejka

tak jakos w przelocie zobaczyłam poniższy post
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Chilanes imponująca lista
My podarujemy chyba po prostu takie dyplomy z podziękowaniami

znalazłam fajną zabawę weselną
Wodzirej wręcza Parze Młodej 10 balonów z wróżbami w środku. Na przemian młodzi losują balony, przebijają je i odczytują wróżby na resztę życia, np.:
-zakupy robię ja
- śniadanie do łóżka podaję ja
- dziecko urodzę ja
- na piwo chodzę ja
- pieluchy piorę ja
- kasę trzymam ja
- w domu rządzę ja
itp.
Wiadomo, że mogą wystąpić przy losowaniu różnego rodzaju anomalia życiowe....


to to my mieliśmy tę zabawę. rewelacja !! uśmiali się goście na maksa i ale my najbardziej chyba bo nic nie wiedzielismy o tej zabawie ale mielismy inne teksty - jak chcecie to wolnej chwili Wam wypiszę.

a poza tym przegapiliśmy "rocznicę" 3 -miesięczną po ślubie.
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:11   #2790
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

witaj witaj i zaglądaj częściej niż ja
no a ja w efekcie wmuciłam kebabka a co tam
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.