Wrześniówki - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 19:03   #2311
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
też jestem przeciwna tipsom i grubaśnym szponom-ale szpony to raczej dzieło pseudostylistki a nie profesjonalistki...
ja mam przedłużone na formie-żel- sa bardzo ładne-i póki co to każdy myślał,ze to moje naturalne
Też mi sie tipsy/szpony itp nie podobają. Ja będe mieć delikatny french


Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
u nas prace przygotowawcze poszły cit do przodu,ale jeszcze spoooro załatwiania przed nami...mam nadzieję,że do połowy lipca się wyrobimy ze wszystkim...:prosi :
ale jest już koncówka lipca



Cytat:
Napisane przez ~ania_87 Pokaż wiadomość
a my mieliśmy dziś spisać protokół ale tż nie dotarł na czas... jestem wściekła a niego, byłoby już z głowy a na protokole podaje się dane świadków??
Niedobry tż Tak podaje się dane świadków-imiona i nazwiska
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:17   #2312
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Ja zęby wybielać będę Białą Perłą- świetna jest! żeluje się zęby 2 razy dziennie na pół godz przez 2 tygodnie
Już jakiś rok lub pół temu robiłam i dała świetne efekty
W sumie do dziś mam bielsze zęby niż przed wybielaniem, a piję kawę, czerwone wino i czasem zdarzyło mi się zapalić, tak że mogę polecić z czystym sercem
Nie drogo, ładnie i bez jakichś większych skutków ubocznych (zęby są trochę wrażliwsze podczas stosowania, ale spokojnie da się wytrzymać)
Ja 2 lata temu wybielam zabki, tzn dentystka zrobiła mi odlew i miałam takie silikonowe jak bokser formy na zęby i tam na noc zalewalam zelem Opalescence 20% (można kupić na all dużo taniej niż u dentystki ).Efekt super,a ja mialam zolte zeby od picia coca coli Teraz tak co rok kupie sobie zel i przez 2 tyg wybielam...Teraz planuje w sierpniu przed weselem Polecam wszystkim
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:08   #2313
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ~ania_87 Pokaż wiadomość
...
obrączki mamy odebrać 21 sierpnia. a tak zapytam ile płacicie za obrączki?? my 1400.

jak sobie na czymś nie złamię paznokci to będę miała swoje. ale znając mnie nie dotrwają w całości
ja swoje odbieram 27 sierpnia i około 1700zl z brylantem mnie wyniosą. Zrobiliśmy taki myk że kupiliśmy złoto w lombardzie i zanieśliśmy do jubilera, bo tak nam poleciła babeczka u jubilera i w ten sposób zaoszczędziliśmy z 1tys. zł
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:48   #2314
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

witojcie dziołchy ja też ze śląska
więc tak, jeśli chodzi o dbanie o siebie to masakra zanim położe się spać, balsamuję się na ujędrnienie, potem smaruję cycki też na ujędrnienie , tyłek żeby mi się trochę podniósł na buzke kupiłam se żel do mycia twarzy Pharmaceris i do tego krem odżywczy do cery naczynkowej ,bo niestety jestem jej posiadaczką po za tym, krem pod oczy, do tego dochodzi smarowanie rzęs i brwi olejkiem rycynowym.. no to z tych domowych kuracji to byłoby na tyle. Chodze też do kosmetyczki na oczyszczenie co dwa tygodnie, na maseczke co tydzień, regulaca brwi ( tak je zmasakrowałam że trzeba je było ratować, na szczęście się udało ) Muszę zacząć chodzić troszkę na solarium bo będę wyglądała jak śmierć przy moim TŻ to chyba tyle na temat upiększania się jakmi się coś przypomni to dopiszę.

Co do obrączek to my płacimy 1600zł

ESTEE87 gdzieś Ty taką tanią salę znalazła ????
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:57   #2315
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
mój tz powiedział że ma tu w d..... sprzeda na allegro, także kochane szukacie garnków to pamiętajcie we wrześniu może sie trafić super okazja
noi bardzo dobrze ze ma to daleko gdzies, lepiej sie nie przejmowac niczym.Moj TŻ zawsze ma takie motto, czasem mnie to wkurza bo ja sie wszystkim denerwuje a on to olewa no ale czasem trzeba

a co do tesciowej, to ja w prawdzie jej nie mam, ale za to babcia mojego TŻta juz nam chce wepchnąć jakis stary zestaw garczkow,sztucców i czegos tam jeszcze no niby to nowe ale to straszy badziew z tego co widzialam.I gdzie ja to bede upychac niby?

moze to glupie ale moim zdaniem na wesele najelepsze sa pieniadze, zawsze sie na cos przyda, a jak cos w domu trzeba to sie samemu kupi a nie jest sie skazanym na "nietrafiony" prezent
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:20   #2316
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
witojcie dziołchy ja też ze śląska
więc tak, jeśli chodzi o dbanie o siebie to masakra zanim położe się spać, balsamuję się na ujędrnienie, potem smaruję cycki też na ujędrnienie , tyłek żeby mi się trochę podniósł na buzke kupiłam se żel do mycia twarzy Pharmaceris i do tego krem odżywczy do cery naczynkowej ,bo niestety jestem jej posiadaczką po za tym, krem pod oczy, do tego dochodzi smarowanie rzęs i brwi olejkiem rycynowym.. no to z tych domowych kuracji to byłoby na tyle. Chodze też do kosmetyczki na oczyszczenie co dwa tygodnie, na maseczke co tydzień, regulaca brwi ( tak je zmasakrowałam że trzeba je było ratować, na szczęście się udało ) Muszę zacząć chodzić troszkę na solarium bo będę wyglądała jak śmierć przy moim TŻ to chyba tyle na temat upiększania się jakmi się coś przypomni to dopiszę.

Co do obrączek to my płacimy 1600zł

ESTEE87 gdzieś Ty taką tanią salę znalazła ????
Może to dlatego że to mniejsza miejscowosc hm nie wiem u mnie ceny kształtują sie tak od 140 do góra 180 zł...Załaczam zdj
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:20   #2317
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

no my juz mieszkamy ze soba 2 lata i w sumie z rodziny tż to mało kto u nas był i może myślą że nic nie mamy a jeszcze powiedziałm teściówce żeby ręcznikow tez nam nie kupowali bo mamy pełno to ona mi sie zapytała po co tyle nakupowałam

ja własnie dzisiaj sobie szczeliłam maseczkę, peeling, balsamik
a brwi moje to mi się zawsze nie podobały
co do dodatkowych zabiegów to jeszcze palnuje french na stopach bo mam butki bez palców

ładna sala
__________________
Laura my love

Edytowane przez mafda
Czas edycji: 2010-07-27 o 22:22
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 22:44   #2318
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Właśnie dla tego napisaliśmy na zaproszeniu wierszyk że chcemy kasę zamiast prezentów.
Ja myślę tak: miło jest dostać porządną zastawę, srebrne sztućce i potem stosować to na wyjątkowe okazje i mieć w pamięci że to prezent ślubny od tego i tego, ale to muszą być takie ponadczasowe rzeczy, porządne, żeby były do użytku przez całe życie, a nie jakieś pierdoły w stylu: pościel, ręczniki, nie daj boże zasłony- bo to już każdy wybiera wg swego gustu czy wystroju mieszkania.
Od jednej babci dostałam już garnki, tak po prostu, bez okazji, garnki jak garnki, zwykłe srebrne, i komplet filiżanek- te to są przepiękne
No ale ponieważ nie mamy swojego mieszkania, to póki co czekają na strychu, aż wybuduje się domek Czasem moja mama garnka jakiegoś sobie uzyczy jak w domu wielka impreza a jej brakuje sprzętu
Druga moja babcia starała się pomimo tekstu na zaproszeniu, wypytać co chcemy, ale ja jej powiedziałam krótko: "Kasę, bo chcemy iść na swoje więc każdy grosz się przyda, a rzeczy domowe są nam nie potrzebne i prezenty to będziecie mogli kupować na parapetówkę"
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:50   #2319
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

no widzisz u mnie to raczej wszyscy kasę dadzą, ale własnie z takich fajnych prezentów można się cieszyć
mi sie marzy fajny komplet noży np. z Gerlacha bo tego jedynie nie mam tylko jakieś takie 3 na biedę :P ale to już mam kandydatkę na ten prezent

to teraz będę tak mówić że chcę kasę, bo potrzebuję się wynieść do większego mieszkania
__________________
Laura my love

Edytowane przez mafda
Czas edycji: 2010-07-27 o 22:51
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 07:25   #2320
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Może to dlatego że to mniejsza miejscowosc hm nie wiem u mnie ceny kształtują sie tak od 140 do góra 180 zł...Załaczam zdj
oooo super podłoga świeci się tak samo jak na mojej sali
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 07:33   #2321
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

Hej dziewczyny,

Co do zabiegów upiększających to nie zamierzam szaleć. Jedynie to pójdę na solarium tylko najpierw peeling zrobię żeby się dłużej trzymała opalenizna. A tak to zapuszczam brwi bo mam trochę cienkie a wolałabym mieć takie grubsze, bardziej widoczne. Od czasu do czasu peeling enzymatyczny do twarzy bo innego stosować nie mogę.
A i co najważniejsze to niestety zauważyłam że powiększa mi się kość na stopie (tzw. haluks) i stosuje taki aparat korekcyjny bo ta kość czasem mnie boli a wolałabym wytrzymać na weselu w moich butach. Mam nadzieję że troszkę mi to zmaleje a przynajmniej że się nie powiększy. Teraz chodzę w balerinach i nie zamierzam do ślubu chodzić na obcasach.

A no i chcę sobie wybielić zęby. Byłam ostatnio u dentysty i zrobił mi przegląd wszystkich zębów. Wspaniałe uczucie bo okazało się że mam tylko jedną małą dziurkę i od razu mi ją zrobił i co najważniejsze to że w ogóle nie bolało. A poza tym wszystkie ząbki mam zdrowe. Dentysta powiedział żebym nie szalała z wybielaniem bo mam ładny kolor – nie jest śnieżnobiały ale jest ładny i nie mam co wybrzydzać. Jak już bardzo chcę to mam kupić sobie pastę wybielającą i tak też zrobiłam. Do tego będę płukać zęby płynem aby moje dziąsła zbyt nie ucierpiały od tego wszystkiego.

A co do paznokci to tak jak wspomniałam zrobię tipsy ale chcę jak najkrótsze się da. Nie wyobrażam sobie siebie w długich tipsach. Zawsze mam krótkie paznokcie i tym razem też takie chcę.

Za salę płacę 180 zł za osobę w Dąbrowie Górniczej na Pogorii I. W tym mamy ciasta, tort, owoce, słodycze. Sami musimy kupić napoje i wódkę więc uważam że nie jest źle. Plus jest taki że za nocleg dla 50 osób zapłacimy 1000zł co wychodzi po 20 zł za osobę.

Za obrączki płacimy 1200 – mamy zwykłe klasyczne złote obrączki z tym że ja mam z trzema kamykami.

Co do prezentów to też nie jestem ich zwolenniczką. Ale my napisaliśmy w zaproszeniu że zamiast kwiatów chcemy kupony totolotka. Mam nadzieję że w razie czego i tak wiele prezentów nie dostaniemy a jak coś to może będzie to coś co nam się przyda a jak nie to opchniemy na allegro J

A niedługo muszę kupić sobie bieliznę bo za 3 tygodnie mam przymiarkę i chciałabym pójść już w ślubnej bieliźnie – głównie chodzi mi o biustonosz bo to on ma największe znaczenie. Chodzi o to czy nie będzie gdzieś tam wystawał zza sukienki. A no i na przymiarce muszę welony poprzymierzać żebym mogła się w końcu na jakiś zdecydować.

Ależ się rozpisałam – ale przynajmniej przeczytałam wszystko i nadrobiłam moje zaległości.
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 08:25   #2322
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
oooo super podłoga świeci się tak samo jak na mojej sali
Ta podłoga jest nieprzewidywalna haha

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Co do zabiegów upiększających to nie zamierzam szaleć. Jedynie to pójdę na solarium tylko najpierw peeling zrobię żeby się dłużej trzymała opalenizna. A tak to zapuszczam brwi bo mam trochę cienkie a wolałabym mieć takie grubsze, bardziej widoczne. Od czasu do czasu peeling enzymatyczny do twarzy bo innego stosować nie mogę.
A i co najważniejsze to niestety zauważyłam że powiększa mi się kość na stopie (tzw. haluks) i stosuje taki aparat korekcyjny bo ta kość czasem mnie boli a wolałabym wytrzymać na weselu w moich butach. Mam nadzieję że troszkę mi to zmaleje a przynajmniej że się nie powiększy. Teraz chodzę w balerinach i nie zamierzam do ślubu chodzić na obcasach.

A no i chcę sobie wybielić zęby. Byłam ostatnio u dentysty i zrobił mi przegląd wszystkich zębów. Wspaniałe uczucie bo okazało się że mam tylko jedną małą dziurkę i od razu mi ją zrobił i co najważniejsze to że w ogóle nie bolało. A poza tym wszystkie ząbki mam zdrowe. Dentysta powiedział żebym nie szalała z wybielaniem bo mam ładny kolor – nie jest śnieżnobiały ale jest ładny i nie mam co wybrzydzać. Jak już bardzo chcę to mam kupić sobie pastę wybielającą i tak też zrobiłam. Do tego będę płukać zęby płynem aby moje dziąsła zbyt nie ucierpiały od tego wszystkiego.

A co do paznokci to tak jak wspomniałam zrobię tipsy ale chcę jak najkrótsze się da. Nie wyobrażam sobie siebie w długich tipsach. Zawsze mam krótkie paznokcie i tym razem też takie chcę.

Za salę płacę 180 zł za osobę w Dąbrowie Górniczej na Pogorii I. W tym mamy ciasta, tort, owoce, słodycze. Sami musimy kupić napoje i wódkę więc uważam że nie jest źle. Plus jest taki że za nocleg dla 50 osób zapłacimy 1000zł co wychodzi po 20 zł za osobę.

Za obrączki płacimy 1200 – mamy zwykłe klasyczne złote obrączki z tym że ja mam z trzema kamykami.

Co do prezentów to też nie jestem ich zwolenniczką. Ale my napisaliśmy w zaproszeniu że zamiast kwiatów chcemy kupony totolotka. Mam nadzieję że w razie czego i tak wiele prezentów nie dostaniemy a jak coś to może będzie to coś co nam się przyda a jak nie to opchniemy na allegro J

A niedługo muszę kupić sobie bieliznę bo za 3 tygodnie mam przymiarkę i chciałabym pójść już w ślubnej bieliźnie – głównie chodzi mi o biustonosz bo to on ma największe znaczenie. Chodzi o to czy nie będzie gdzieś tam wystawał zza sukienki. A no i na przymiarce muszę welony poprzymierzać żebym mogła się w końcu na jakiś zdecydować.

Ależ się rozpisałam – ale przynajmniej przeczytałam wszystko i nadrobiłam moje zaległości.
Tez masz dobrą cene jak ciasto i słodycze masz w cenie Ale z noclegiem Ci zazdroszcze, masakra 20 zł za os...u nas bedą trzy pokoje tylko....Po bielizne też sie wybieram niedługo
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:58   #2323
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

My już po spisaniu protokołu, szybko, sprawnie i miło. Przed nami jeszcze trzy spotkania z księdzem, jedno z panią z poradni i spowiedź.

Za salę płacimy łącznie z poprawinami 230, w własnym zakresie kupujemy alkohol i napoje, nie martwimy się ani o wystrój sali, ani o chleb na powitanie itd

DZIĘKI za listę rzeczy pierwszej pomocy przyda się na pewno !!!!

nie wiem czy pokazywałam wam nasze obrączki, robiliśmy z własnego złota ( uzbierało nam się od mam i babć) wyszło nas bardzo tanio, niecałe 500zł, jestem mega zadowolona, w realu wyglądają bosko
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 09:43   #2324
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Ładniutkie uwielbiam z kamieniami
mój tż w końcu wczoraj odebrał akt chrztu, teraz tylko ja odbiore w piątek i możemy spisywać protokół w piątek załatwiamy
USC i juz z górki
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 10:25   #2325
anisiaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: Wrześniówki

Ja byłam na konsultacji o kosmetologa i po ocenie mojej cery (mieszana, na czole nieliczne blizny po trądziku), zdecydowałam się na serię zabiegów - kwas migdałowy (najdelikatniejszy) + plus zabieg balansujący z algą. Byłam już na dwóch i widzę niesamowite efekty. Dodatkowo dbam o siebie jak nigdy i mam nadzieję, że ten nawyk mi pozostanie

Co do ciała - z uwagi na odkryte (bardzo) plecy w sukience - peeling do całego ciała (1 raz w tygodniu) + balsam (codziennie). Do tego: peeling do stóp co 2 dni, krem odżywczy codziennie. Peeling dłoni raz 2 tygodniu, krem codziennie. I przyznam, że robię to nie tylko ze względu na ślub, ale głównie dla siebie, bo cały rok pracowałam jak szalona i niekiedy brakowało mi czasu i siły nawet na wklepanie kremu do twarzy

Co do sali - my płacimy 180/os. w cenie tort, ciasta, owoce i dekoracja stołów. Niestety większość kosztów stanowią u nas noclegi, bo aż 80 osób będzie miało zapewniony nocleg, a to niestety koszt 110 zł za pokój (pokoje 2-os.). Poprawin nie robimy, planujemy tylko imprezę na działce dla znajomych.
anisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 11:37   #2326
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Wrześniówki

My mamy dzisiaj zamiar spisać protokół, jak się tż nie spóźni

Mamy jeszcze sporo zaproszeń do rozdania ja nie wiem jak się z tym wyrobimy...
Ostatnio kupiłam pastę wybielającą blenda mend 3d white i powiem, Wam, ze jak na pastę to jestem zadowolona usunęła mi taki żółty nalot, który mi się na zębach robił. miałam zamiar wybielać ale boję się nadwrażliwości zębów....

w przyszłym tygodniu mam zadzwonić i umówić się na pierwszą przymiarkę sukni. mam mieć już ze sąbą stanik, który mi wszyje krawcowa i buty. chcę, zęby mi uszyła sukienkę na poprawiny ale ni jak się zdecydować na kolor nie mogę raz myślę o czerwonym, raz fiolet a może zielony... już mnie głowa boli...
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 11:51   #2327
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

o bardzo ładny fason, z kolorem nie pomogę moze zielony bo teraz dużo dziewcyzn we fiolecie chodzi
chociaz ostatnio na weselu większość miała jakieś błękity, szmaragdowe, granatowe
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:34   #2328
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Hej dziewczyny.
Ja się już zapisałam na wszystkie przedślubne zabiegi. W moim przypadku będzie to: henna brwi z regulacją, masaż twarzy (w ramach relaksu), może maska algowa, wosk na nogi, manicure i pedicure. I to mi wystarczy. Nie chcę eksperymentować z nowymi zabiegami, czy kosmetykami, bo mam bardzo wybredną skórę twarzy.

W domu uskuteczniam peeling ciała i intensywne nawilżanie. Mam nadzieję, że na moment przed ślubem mi jakieś niespodzianki nie wyskoczą.... brrrr....
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:40   #2329
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

fason sukienki w moim typie, coś takiego szukam, a jeśli chodzi o kolor to czerwony albo morski, ja bym sobie taki sprawiła, ale musisz dobrać pod siebie
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 15:28   #2330
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Też mi sie tipsy/szpony itp nie podobają. Ja będe mieć delikatny french
ale jest już koncówka lipca
Cytat:
Napisane przez ~ania_87 Pokaż wiadomość
hmm... połowa lipca już minęła
ojej,no przecież o połowę sierpnia mi chodziło
a tak od sebie to polecam zrobić pazury na formie-żel bądź akryl-moim zdaniem duuuuuuużo lepiej to wyglada niż tipsssss...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:37   #2331
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Co do zabiegów upiększających to nie zamierzam szaleć. Jedynie to pójdę na solarium tylko najpierw peeling zrobię żeby się dłużej trzymała opalenizna. A tak to zapuszczam brwi bo mam trochę cienkie a wolałabym mieć takie grubsze, bardziej widoczne. Od czasu do czasu peeling enzymatyczny do twarzy bo innego stosować nie mogę.
A i co najważniejsze to niestety zauważyłam że powiększa mi się kość na stopie (tzw. haluks) i stosuje taki aparat korekcyjny bo ta kość czasem mnie boli a wolałabym wytrzymać na weselu w moich butach. Mam nadzieję że troszkę mi to zmaleje a przynajmniej że się nie powiększy. Teraz chodzę w balerinach i nie zamierzam do ślubu chodzić na obcasach.

A no i chcę sobie wybielić zęby. Byłam ostatnio u dentysty i zrobił mi przegląd wszystkich zębów. Wspaniałe uczucie bo okazało się że mam tylko jedną małą dziurkę i od razu mi ją zrobił i co najważniejsze to że w ogóle nie bolało. A poza tym wszystkie ząbki mam zdrowe. Dentysta powiedział żebym nie szalała z wybielaniem bo mam ładny kolor – nie jest śnieżnobiały ale jest ładny i nie mam co wybrzydzać. Jak już bardzo chcę to mam kupić sobie pastę wybielającą i tak też zrobiłam. Do tego będę płukać zęby płynem aby moje dziąsła zbyt nie ucierpiały od tego wszystkiego.

A co do paznokci to tak jak wspomniałam zrobię tipsy ale chcę jak najkrótsze się da. Nie wyobrażam sobie siebie w długich tipsach. Zawsze mam krótkie paznokcie i tym razem też takie chcę.

Za salę płacę 180 zł za osobę w Dąbrowie Górniczej na Pogorii I. W tym mamy ciasta, tort, owoce, słodycze. Sami musimy kupić napoje i wódkę więc uważam że nie jest źle. Plus jest taki że za nocleg dla 50 osób zapłacimy 1000zł co wychodzi po 20 zł za osobę.

Za obrączki płacimy 1200 – mamy zwykłe klasyczne złote obrączki z tym że ja mam z trzema kamykami.

Co do prezentów to też nie jestem ich zwolenniczką. Ale my napisaliśmy w zaproszeniu że zamiast kwiatów chcemy kupony totolotka. Mam nadzieję że w razie czego i tak wiele prezentów nie dostaniemy a jak coś to może będzie to coś co nam się przyda a jak nie to opchniemy na allegro J

A niedługo muszę kupić sobie bieliznę bo za 3 tygodnie mam przymiarkę i chciałabym pójść już w ślubnej bieliźnie – głównie chodzi mi o biustonosz bo to on ma największe znaczenie. Chodzi o to czy nie będzie gdzieś tam wystawał zza sukienki. A no i na przymiarce muszę welony poprzymierzać żebym mogła się w końcu na jakiś zdecydować.

Ależ się rozpisałam – ale przynajmniej przeczytałam wszystko i nadrobiłam moje zaległości.
chyba masz też cere wrażliwą bądz naczynkowa, ja też chodzę na peelingi enzymatyczne. Super sprawa z tymi noclegami u Ciebie, zarąbista cena

Właśnie, jeszcze bielizna....też muszę zakupić, myślałam o takim biustonoszu jak na zdjęciu (w lepszym wydaniu nie znalazłam) co myślicie?
__________________
Na zawsze razem

Edytowane przez dorka32
Czas edycji: 2010-07-28 o 15:39
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:41   #2332
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Wrześniówki

zgadzam sie z poprzedniczką takie formowane są świetne i dużo dłużej trzymają...

Sukieneczka na poprawiny fajna...ja nie musze wybierać bo brak poprawin...

my za wszystko bez alkoholi czyli menu (3 kawałki mięska na obiad), napoje gazowane woda itp, ciasta tort owoce bedziemy płacić 160 zł a i z dodatkowym udzcem w ramach ostatniego ciepłego posiłku bo mama sie uparła ciekawa jestem co mi potem teściowa powie jak zobaczy czego nie bedzie ( m.in. brak rosołu i potrawki z kurczaka)

a ja stasznie zmokłam i poróbuje wysuszyć jedyne długie spodnie jakie zabrałam..bo za chwile mamy wychodzić ...że też wcześniej nie pomyśłałam o przywiezieniu mojej szafy do tż ;P
ashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:44   #2333
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
My już po spisaniu protokołu, szybko, sprawnie i miło. Przed nami jeszcze trzy spotkania z księdzem, jedno z panią z poradni i spowiedź.

Za salę płacimy łącznie z poprawinami 230, w własnym zakresie kupujemy alkohol i napoje, nie martwimy się ani o wystrój sali, ani o chleb na powitanie itd

DZIĘKI za listę rzeczy pierwszej pomocy przyda się na pewno !!!!

nie wiem czy pokazywałam wam nasze obrączki, robiliśmy z własnego złota ( uzbierało nam się od mam i babć) wyszło nas bardzo tanio, niecałe 500zł, jestem mega zadowolona, w realu wyglądają bosko
śliczne obrączki
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:05   #2334
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
Ładniutkie uwielbiam z kamieniami
mój tż w końcu wczoraj odebrał akt chrztu, teraz tylko ja odbiore w piątek i możemy spisywać protokół w piątek załatwiamy
USC i juz z górki
czesc mafda mam nadzieje, ze moge tu do was zagladac i podpatrywac wasze przygotowania?
co do obraczek to ja tez lubie z kamieniami i dlatego moja tez ma brylanciki
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:23   #2335
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

dorka32 zgadza się - mam cerę wrażliwą, powiedziałabym wręcz że bardzo wrażliwą bo kiedyś jak zrobiłam sobie peeling Garnierem Czysta Skóra to musiałam lecieć na ratunek do dermatologa bo miałam twarz w prze ogromnych krostkach

co do paznokci to ja się kompletnie nie znam czym różni się tips od żelu czy akrylu, myślałam że tipsy są żelowe albo akrylowe ale nie wnikam w to jak pójdę do koleżanki to ona mi na pewno dobrze doradzi
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:32   #2336
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
witojcie dziołchy ja też ze śląska
więc tak, jeśli chodzi o dbanie o siebie to masakra zanim położe się spać, balsamuję się na ujędrnienie, potem smaruję cycki też na ujędrnienie , tyłek żeby mi się trochę podniósł na buzke kupiłam se żel do mycia twarzy Pharmaceris i do tego krem odżywczy do cery naczynkowej ,bo niestety jestem jej posiadaczką po za tym, krem pod oczy, do tego dochodzi smarowanie rzęs i brwi olejkiem rycynowym.. no to z tych domowych kuracji to byłoby na tyle. Chodze też do kosmetyczki na oczyszczenie co dwa tygodnie, na maseczke co tydzień, regulaca brwi ( tak je zmasakrowałam że trzeba je było ratować, na szczęście się udało ) Muszę zacząć chodzić troszkę na solarium bo będę wyglądała jak śmierć przy moim TŻ to chyba tyle na temat upiększania się jakmi się coś przypomni to dopiszę.
wow masz naprawdę rozbudowany program dbania o siebie muszę wziąc z Ciebie przykład

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Może to dlatego że to mniejsza miejscowosc hm nie wiem u mnie ceny kształtują sie tak od 140 do góra 180 zł...Załaczam zdj
śliczna sala a ta podłoga pięknie się świeci ale czy nie jest śliska??

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Co do zabiegów upiększających to nie zamierzam szaleć. Jedynie to pójdę na solarium tylko najpierw peeling zrobię żeby się dłużej trzymała opalenizna. A tak to zapuszczam brwi bo mam trochę cienkie a wolałabym mieć takie grubsze, bardziej widoczne. Od czasu do czasu peeling enzymatyczny do twarzy bo innego stosować nie mogę.
A i co najważniejsze to niestety zauważyłam że powiększa mi się kość na stopie (tzw. haluks) i stosuje taki aparat korekcyjny bo ta kość czasem mnie boli a wolałabym wytrzymać na weselu w moich butach. Mam nadzieję że troszkę mi to zmaleje a przynajmniej że się nie powiększy. Teraz chodzę w balerinach i nie zamierzam do ślubu chodzić na obcasach.

A no i chcę sobie wybielić zęby. Byłam ostatnio u dentysty i zrobił mi przegląd wszystkich zębów. Wspaniałe uczucie bo okazało się że mam tylko jedną małą dziurkę i od razu mi ją zrobił i co najważniejsze to że w ogóle nie bolało. A poza tym wszystkie ząbki mam zdrowe. Dentysta powiedział żebym nie szalała z wybielaniem bo mam ładny kolor – nie jest śnieżnobiały ale jest ładny i nie mam co wybrzydzać. Jak już bardzo chcę to mam kupić sobie pastę wybielającą i tak też zrobiłam. Do tego będę płukać zęby płynem aby moje dziąsła zbyt nie ucierpiały od tego wszystkiego.

A co do paznokci to tak jak wspomniałam zrobię tipsy ale chcę jak najkrótsze się da. Nie wyobrażam sobie siebie w długich tipsach. Zawsze mam krótkie paznokcie i tym razem też takie chcę.

Za salę płacę 180 zł za osobę w Dąbrowie Górniczej na Pogorii I. W tym mamy ciasta, tort, owoce, słodycze. Sami musimy kupić napoje i wódkę więc uważam że nie jest źle. Plus jest taki że za nocleg dla 50 osób zapłacimy 1000zł co wychodzi po 20 zł za osobę.

Za obrączki płacimy 1200 – mamy zwykłe klasyczne złote obrączki z tym że ja mam z trzema kamykami.

Co do prezentów to też nie jestem ich zwolenniczką. Ale my napisaliśmy w zaproszeniu że zamiast kwiatów chcemy kupony totolotka. Mam nadzieję że w razie czego i tak wiele prezentów nie dostaniemy a jak coś to może będzie to coś co nam się przyda a jak nie to opchniemy na allegro J

A niedługo muszę kupić sobie bieliznę bo za 3 tygodnie mam przymiarkę i chciałabym pójść już w ślubnej bieliźnie – głównie chodzi mi o biustonosz bo to on ma największe znaczenie. Chodzi o to czy nie będzie gdzieś tam wystawał zza sukienki. A no i na przymiarce muszę welony poprzymierzać żebym mogła się w końcu na jakiś zdecydować.

Ależ się rozpisałam – ale przynajmniej przeczytałam wszystko i nadrobiłam moje zaległości.
widzę po opisie że wszystko jest przygotowane i przemyślane już niedługo będziesz ślubować, PM2011 trzymają kciuki

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
nie wiem czy pokazywałam wam nasze obrączki, robiliśmy z własnego złota ( uzbierało nam się od mam i babć) wyszło nas bardzo tanio, niecałe 500zł, jestem mega zadowolona, w realu wyglądają bosko
orześłiczne obrączki właśnie o takich marze

Cytat:
Napisane przez ~ania_87 Pokaż wiadomość
w przyszłym tygodniu mam zadzwonić i umówić się na pierwszą przymiarkę sukni. mam mieć już ze sąbą stanik, który mi wszyje krawcowa i buty. chcę, zęby mi uszyła sukienkę na poprawiny ale ni jak się zdecydować na kolor nie mogę raz myślę o czerwonym, raz fiolet a może zielony... już mnie głowa boli...
śliczna suknia, krój w moim typie a co do koloru - to już musisz dobrać do swojej urody
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 19:51   #2337
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
dorka32 zgadza się - mam cerę wrażliwą, powiedziałabym wręcz że bardzo wrażliwą bo kiedyś jak zrobiłam sobie peeling Garnierem Czysta Skóra to musiałam lecieć na ratunek do dermatologa bo miałam twarz w prze ogromnych krostkach

co do paznokci to ja się kompletnie nie znam czym różni się tips od żelu czy akrylu, myślałam że tipsy są żelowe albo akrylowe ale nie wnikam w to jak pójdę do koleżanki to ona mi na pewno dobrze doradzi
też się nie znam-tylko tyle co na wizażu.pl czytałam,że tips to tips takie coś co można w drogerii kupić- i chyba niekiedy niektóre dziewczyny przyklejają tipsa do paznokcia i na to dopiero kładą żel-akryl.Chyba.
w każdym bądź razie olecam forum o przedłużaniu paznokci zanim sobie je zrobisz czy u koleżnki czy też nie-dobrze jest wiedzieć co powinna stylistka zrobić a czego nie.Jak zdejmować akryl/żel a czego robić nie można bo może to skutkować,że płytka paznokcia będzie w opłakanym stanie-zwłaszca jeśli kktóraś z nas sama weźmie się za "zdejmowanie" przedłużonych pazurków-a dobrze pamiętać,ze powinno się spiłować warstwę żelu,ale nie do płytki paznokci,le należy zostawić warstwę by nie przepiłować sobie płytki a tym samym by nie zniszczyć.No i nigdy w życiu nie zrywa się tych paznokci!!

ożesz,ale się rozpisałam-ot takie małe ostżeżenie-lepiej poczytać i wiedzieć,że prawidłowe przedłużanie i zdejmowanie pazurków nie niszczy paznokci tylko brak wiedzy i profesjonalizmu u "stylistki"

a jutro będę już miała zaproszenia-szybko-w 2 dni od złożenia zamówienia
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:02   #2338
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

isabele dzięki mam nadzieję po ślubie nie zaprzestane jeszcze dodam,że od roku włosy zapuszczam, miałam ścięte na chłopaka a teraz już fryzjerka zrobi jakiegoś koka nieweim jak ale zobaczymy. Masz jeszcze dużo czasu więc spokojnie
nicolaaa powiem Ci ,że odkąd kosmetyczka zaleciła mi żel do mycia i krem z Pharmaceris to widzę dużą poprawe i na nic nie zamienie tych kosmetyków na inne. To są kosmetyki dostępne tylko w aptekach, są lecznicze i co najważniejsze tanie.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

isabele dzięki mam nadzieję po ślubie nie zaprzestane jeszcze dodam,że od roku włosy zapuszczam, miałam ścięte na chłopaka a teraz już fryzjerka zrobi jakiegoś koka nieweim jak ale zobaczymy. Masz jeszcze dużo czasu więc spokojnie
__________________
Na zawsze razem

Edytowane przez dorka32
Czas edycji: 2010-07-28 o 20:57 Powód: dopisek
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:08   #2339
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
czesc mafda mam nadzieje, ze moge tu do was zagladac i podpatrywac wasze przygotowania?
co do obraczek to ja tez lubie z kamieniami i dlatego moja tez ma brylanciki
zaglądaj zaglądaj
j amam naturalne paznokcie pokryte żelem, ale na początu nosiłam tipsy zanim mi moje nie urosły odpowiednio. Teraz jest o wiele wygodniej, nic sie nie łamie nie niszczy i jak przypadkiem gdzieć zahaczę to nie boli tak jak przy tipsiorkach

szybko te zaproszenia ja czekałam miesiąc, i teraz własnie robie listę na winietki żeby przyszły w miarę wcześnie
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:39   #2340
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
dorka32 zgadza się - mam cerę wrażliwą, powiedziałabym wręcz że bardzo wrażliwą bo kiedyś jak zrobiłam sobie peeling Garnierem Czysta Skóra to musiałam lecieć na ratunek do dermatologa bo miałam twarz w prze ogromnych krostkach

co do paznokci to ja się kompletnie nie znam czym różni się tips od żelu czy akrylu, myślałam że tipsy są żelowe albo akrylowe ale nie wnikam w to jak pójdę do koleżanki to ona mi na pewno dobrze doradzi
nicolaaa a gdzie masz konkretnie wesele tzn w ktorej restauracji? bo ja mieszkam wlasnie na Pogori 1 to moze wpadne sobie zobaczyc jak bedziesz wygladac na zywo
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.