Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 13:35   #2821
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Jak bylo 10 dni i mniej to nie mialam czasu nawet sprawdzac suwaczka, ani was czytac.
My to co mogliśmy zrobić już mamy zrobione, a później się zacznie od niedzieli kosmos
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:48   #2822
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
poruszajac temat zjadania czegos poza jedzeniem to mialam taki przypadek z synkiem ze szlam do lekarza i zostawilam go z przyszla teściowa i połknął 1gr bardzo sie wtedy zdenerwowałam ale wyszło tak ze na drugi dzień znaleźliśmy go w pieluszce,całe szczescie ze tak sie to skonczyło ale z teściową juz go nie zostawiałam
Omg,to nieźle. Właśnie całe szczęście,że tak się skończyło,czyli dobrze.A nie odpukać co innego.Nie dziwie się,że nie masz zaufania do teściowej. :/


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki
A sprzęt nam się spodobał, bo można 4 tosty/gofry na raz robić, więc czas przygotowania skróci się o połowę
Prosze
No to swietny macie sprzynt


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Fajny Chociaż już nie taki śmieszny jak poprzednie części
Dzięki za brawa Ale lepiej daj mi jeszcze chociaż tak z 7 z tych swoich dni Albo lepiej nie, bo się dłużej będę stresować
Aha,powiadasz że lepsze był poprzednie części.Mi się póki co najbardziej podobała pierwsza częśc
Prosze A,bierz ile dni tylko chcesz. Chetnie się pozbędziemy i mniej będziemy mieć.A jednak nie chcesz,nie to nie,foch
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:34   #2823
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
U nas na te 5 par tylko 1 taka nienormalna się znalazła, ale to wystarczyło, żeby wszystkich wkurzyć Z jednej strony im więcej par tym lepiej, bo wychodzi dużo taniej, ale za to im mniej par tym łatwiej się dogadać
A co do świadkowej, to miło, że się przejęła rolą, ale powinna z Tobą uzgodnić zakres pomocy Moja świadkowa sobie też wyszukała takie rady dla świadków, ale chciała poznać moją wizję odnośnie jej roli i znać wszystkie szczegóły, żeby się dostosować do planu dnia
U nas sa 4 pary, ale liczę na to, że bez problemu się dogadamy....
Moja świadkowa sobie wyszukała, ale nie zapytała mnie o moje zdanie, o to jak ja to wszystko widzę, więc sama będę musiała jej wytłumaczyć...

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość

co do świadków, to mamy mojego kuzyna i siostrę tżta, i jest mi bardzo przykro, bo świadkowa powinna choć się zainteresować tylko tym co się dzieje to ona ma w d... wszystko a mój kuzyn jakoś poważniej do tego podszedł, w czym tż potrzbuje pomocy typu wybór garnitura czy coś to chętnie się udziela.

że już nie wspomnę o tym, ze jak ją poprosiliśmy na świadkową to powiedziała, że wiedziała, bo nie mogłoby być inaczej, bo gdyby mój tż jej nie wziął na świadkową to ona by mu nigdy nie wybaczyła, a potem ze śmiechem dodała że jak świadkowała innej parze to się małżeństwo rozpadło! WTF???
U nas też sa tacy świadkowie, siostra TŻta i mój kuzyn Który się czuje zaszycony i przejęty Siostra też jest przejęta ale troszku przesadza...
Ale Wam dowaliła z tym rozpadniętym małżeństwem....
Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
witam
mam nadzieje , ze teraz mi sie uda napisac moja relacje
Relacja super Gratuluję! Rozbita finka to na szczęście

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
Cześć Pm-ki czytam was od jakiegoś czasu i w koncu postanowilam napisac ja tez jestem PM 2010 ale mam slub 4.12.2010,z tego co sie orientuuje to chyba nikogo z grudnia nie mamusze wam powiedziec ze uwielbiam czytac wasze posty zawsze mozna jakies ciekawe pomysly albo rady wylapac bede do was zagladac
Witamy witamy
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Hej! My wczoraj byliśmy na sali zaplacic, ustalić menu itp. i była pierwsza scysja: my chcemy winietki i pani z sali usilnie na nie namawiała, opowiadala historie co się dzieje kiedy ich nie ma i tak jest zawsze, natomiast TZ i jego rodzina absolutnie nie chcą i nie dają się przekonać. Mowią, ze ich rodzina jest kulturalna i na pewno nie będzie leciała do stołów jak trzeba będzie stać przy szampanie (a nasza to niby niekulturalna skoro chcemy winietki ) i że nie chcą tego, bo ich rodzina się obrazi. strasznie się potem zdenerwowałam i nie moglam spać całą noc. jak do tej pory niczym się nie stresowałam, a teraz...
Kochana ja Cię rozumiem Nie denerwuj się, myśl o tym, że to ma być Twój dzień i rób tak abyś Ty była zadowolona

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
hej

wróciliśmy z podróży poślubnej mężuś mój słodko śpi a ja zaglądam do Was
jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia
relacja ze ślubu jutro jak mężuś pójdzie do pracy, bo jest co pisać
zdjęć jeszcze nie widzieliśmy od foto, na razie jedynie zdjęcia cioci i brata ogladałam, chyba czeka nas jeszcze jeden plener... szczegóły jutro
tęskniłam za Wami...
Czekam z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
witaj w klubie kochana ja tez mam córeczkę już ma 2 latka a ślub we wrześniu. Gdy się dowiedzieliśmy że będziemy w trójkę to pierwsze co ustaliliśmy z tż że napewno nie organizujemy wesela na gwałt
i raczej się nie przejmuję komentarzami
a i ja tu nie sama sporo tu mamusiek
Zawsze powtarzałam, że gdybym zaszła w ciążę, to na spokojnie bym sobie planowała ślub już po, bo takie na szybko organizowanie aby jeszcze przed urodzeniem.... Brawo za podejście

Dziewczyny dzisiaj równo miesiąc!!!!!!! Aaaaaaa
Jestem mega zadowolona, bo poszłam do kwiaciarni (nie brałam jej wczesniej pod uwagę), a tam przemiła dziewczyna, z mnóstwem pomysłów, odrazu zrozumiała o co mi chodzi, potwierdziła trafnośc mojego wyboru i będę miała bukiet ze storczyka vanda (fioletowo-niebieski), hortensji i róży fioletowej plus dodatki. We włosy przygotuje mi storczyka, butonierka dla TŻta r,ównież ze storczyka natomiast bukiecik dla świadkowej będzie z hortensji i róży lub frezji i do tego pasująca butonierka dla świadka. Już widzę to oczami wyobraźni i się bardzo cieszę Będę tę dziewczynę polecać każdemu. Moja Mami kupiła sobie 2 kreacje, zupełnie inne niż chciała i niż nosi, ale wygląda super tylko upiera się że nogi ma za grube.... Wkleję Wam fotkę, powiedzcie obiektywnie co myślicie (oczywiście będą inne buty, dodatki).
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:58   #2824
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Nogi sa super. Nie grube!
Tylko buty z paskami daja taki efekt. Niech zalozy do nich pantofelki na obcasie i wszystko bedzie cacy
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:31   #2825
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Nogi sa super. Nie grube!
Tylko buty z paskami daja taki efekt. Niech zalozy do nich pantofelki na obcasie i wszystko bedzie cacy
Dzięki Właśnie to nie jest dopracowane pierwsze lepsze buty byleby na wyższym obcasie
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:43   #2826
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Prosze A,bierz ile dni tylko chcesz. Chetnie się pozbędziemy i mniej będziemy mieć.A jednak nie chcesz,nie to nie,foch
Nie fochaj się foszku

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj równo miesiąc!!!!!!! Aaaaaaa
Jestem mega zadowolona, bo poszłam do kwiaciarni (nie brałam jej wczesniej pod uwagę), a tam przemiła dziewczyna, z mnóstwem pomysłów, odrazu zrozumiała o co mi chodzi, potwierdziła trafnośc mojego wyboru i będę miała bukiet ze storczyka vanda (fioletowo-niebieski), hortensji i róży fioletowej plus dodatki. We włosy przygotuje mi storczyka, butonierka dla TŻta r,ównież ze storczyka natomiast bukiecik dla świadkowej będzie z hortensji i róży lub frezji i do tego pasująca butonierka dla świadka. Już widzę to oczami wyobraźni i się bardzo cieszę Będę tę dziewczynę polecać każdemu. Moja Mami kupiła sobie 2 kreacje, zupełnie inne niż chciała i niż nosi, ale wygląda super tylko upiera się że nogi ma za grube.... Wkleję Wam fotkę, powiedzcie obiektywnie co myślicie (oczywiście będą inne buty, dodatki).
za równy miesiąc
Będziesz miała piękny bukiet
Twoja mama wcale nie ma grubych nóg i super wygląda
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:04   #2827
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość

Dziewczyny dzisiaj równo miesiąc!!!!!!! Aaaaaaa
Jestem mega zadowolona, bo poszłam do kwiaciarni (nie brałam jej wczesniej pod uwagę), a tam przemiła dziewczyna, z mnóstwem pomysłów, odrazu zrozumiała o co mi chodzi, potwierdziła trafnośc mojego wyboru i będę miała bukiet ze storczyka vanda (fioletowo-niebieski), hortensji i róży fioletowej plus dodatki. We włosy przygotuje mi storczyka, butonierka dla TŻta r,ównież ze storczyka natomiast bukiecik dla świadkowej będzie z hortensji i róży lub frezji i do tego pasująca butonierka dla świadka.
no wlasnie juz tylko miesiac hehe
ja mam zamiar do kwiaciarni wybrac sie w ten weekend, ale w ogole nie mam pomyslu. Najlepiej zeby mi pani katalog pokazala to ja sobie wtedy wybiore co i jak i problem z glowy, bo ja to na kwiatkach sie nie znam. I chcialabym zeby tez ona koscoil stroila i samochod. Chyba nie chce jasnego bukietu. Chcialabym rozowy albo jakis z fioletem
i we wlosy bym chciala zywego kwiatka. Ile taki kwiatek mi wytrzyma? Cos bym chciala takiego wiekszego i trwalego. A nie kepke kwiatkow. Co to moze byc?? Pomozcie
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 17:08   #2828
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
no wlasnie juz tylko miesiac hehe
ja mam zamiar do kwiaciarni wybrac sie w ten weekend, ale w ogole nie mam pomyslu. Najlepiej zeby mi pani katalog pokazala to ja sobie wtedy wybiore co i jak i problem z glowy, bo ja to na kwiatkach sie nie znam. I chcialabym zeby tez ona koscoil stroila i samochod. Chyba nie chce jasnego bukietu. Chcialabym rozowy albo jakis z fioletem
i we wlosy bym chciala zywego kwiatka. Ile taki kwiatek mi wytrzyma? Cos bym chciala takiego wiekszego i trwalego. A nie kepke kwiatkow. Co to moze byc?? Pomozcie
Ja będę mieć takie kantadeski (tylko bez tych różowych koralików, a za to końcówki będą poobcinane na różnej wysokości i zakończone przezroczystymi koralikami) i we włosach też taką kantadeskę. Te kwiaty są bardzo wytrzymałe.
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:54   #2829
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Moja Mami kupiła sobie 2 kreacje, zupełnie inne niż chciała i niż nosi, ale wygląda super tylko upiera się że nogi ma za grube.... Wkleję Wam fotkę, powiedzcie obiektywnie co myślicie (oczywiście będą inne buty, dodatki).
no mama super wygląda teraz tylko odpowiednie butki bez pasków i już, a nogi super moja mama ma identyczną figurkę

ja ciągle się zastanawiam czy te kantadeski, co wkleiłas czy właśnie jakies połączenie storczyków, róż, hortensji w takiej kolorystyce

a może ma ktoś więcej zdjęć takiego bukietu?
__________________
Laura my love

Edytowane przez mafda
Czas edycji: 2010-07-28 o 17:57
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:04   #2830
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
ja ciągle się zastanawiam czy te kantadeski, co wkleiłas czy właśnie jakies połączenie storczyków, róż, hortensji w takiej kolorystyce
Też pewnie by fajnie wyglądało I wtedy storczyk we włosy
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:26   #2831
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

no ja to planuję zakupic woalkę tylko nic nie ma w moim mieście :/ ale jak nic nie znajde no to tak
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 18:28   #2832
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no ja to planuję zakupic woalkę tylko nic nie ma w moim mieście :/ ale jak nic nie znajde no to tak
Na allegro pewnie znajdziesz woalkę
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 19:52   #2833
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Hej! My wczoraj byliśmy na sali zaplacic, ustalić menu itp. i była pierwsza scysja: my chcemy winietki i pani z sali usilnie na nie namawiała, opowiadala historie co się dzieje kiedy ich nie ma i tak jest zawsze, natomiast TZ i jego rodzina absolutnie nie chcą i nie dają się przekonać. Mowią, ze ich rodzina jest kulturalna i na pewno nie będzie leciała do stołów jak trzeba będzie stać przy szampanie (a nasza to niby niekulturalna skoro chcemy winietki ) i że nie chcą tego, bo ich rodzina się obrazi. strasznie się potem zdenerwowałam i nie moglam spać całą noc. jak do tej pory niczym się nie stresowałam, a teraz...
moim zdaniem to nie chodzi o to, że ktoś leci do stołu przy toaście zaraz na początku albo coś, ale rozsądne usadzenie, np. u mjego brata była taka sytuacja, że jakoś tak posiadali że delegacha, która przychodziła popołudniem siedziała by na dwóch różnych końcach stołu bo tu troche zostało miejsc i tu ... tak dziwnie a jak są winetki to wszystko jest jasne. Ale może nie warto się o to spierać, tylko ustąpić niech pokaża jak bardzo sa kulturalni i zorganizowani niema się co przejmować
Ja robie winetki bo sobie tak wymyśliłam i już :P rodzina tż'ta nawet niewie że będą :P moja mama np. wie i powiedziała ze nawet fajnie, niech sobie będą

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Tak czy siak wspólnie będziemy/cie się przygotowywać "stresować"

Mmmmm,luie placki ziemniaczane. Tylko jak dla mnie zbyt ciężkostrawne jedzonko na śniadanie U mnie raz słońce,jest raz zachodzi.Niby ma być dzisiaj 20 stopni i bezchmurne niebo,oby
no jasne, że wspólnie, już nie mogę się doczekać września
No właśnie ja też sie zdziwiłam że mnie naszła ochota na placki z rana


Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Cześć!
co u Was? Jak tam nasze mamuśki?
Capri, Metkaa
hej Black zastanawiałam się co się z Tobą dzieje tyle czasu teskniłyśmy
u nas wsystko dobrze monotematycznie można powiedzieć, czyli fajnie

certina, my też tęskniłyśmy, czekamy na relacje z niecierpliwością!

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
Dziekuje za miłe przyjęcie
mad postaram sie czasem napisac ale ja mam juz dziecko i nie zawsze mam możliwość mam nadzieje ze nie zostane ukamieniowana za to ze mam dziecko przed slubem bo już na jednym forum ślubnym(nie na wizażu) spotkałam sie z nie miłymi opiniami a ja uważam ze to przytrafił nam sie nasz synuś troche wczesniej niż planowaliśmy to najpiekniejsze co mnie w życiu spotkało miłego dnia Wam życze
a to jakieś dziwne babiczki na te forum wchodziły przecież taki aniołeczek to samo szczęście
zaglądaj do nas jak tylko możesz

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki za brawa i wszystkie miłe słowa Poprawiłaś mi humor
a proszę bardzo cieszę się, że Ci poprawiłam humorek u was już tylko 10 dni ale fajniście, a ten ksiądz to masakra, też takiego chce

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość

Dziewczyny dzisiaj równo miesiąc!!!!!!! Aaaaaaa
Jestem mega zadowolona, bo poszłam do kwiaciarni (nie brałam jej wczesniej pod uwagę), a tam przemiła dziewczyna, z mnóstwem pomysłów, odrazu zrozumiała o co mi chodzi, potwierdziła trafnośc mojego wyboru i będę miała bukiet ze storczyka vanda (fioletowo-niebieski), hortensji i róży fioletowej plus dodatki. We włosy przygotuje mi storczyka, butonierka dla TŻta r,ównież ze storczyka natomiast bukiecik dla świadkowej będzie z hortensji i róży lub frezji i do tego pasująca butonierka dla świadka. Już widzę to oczami wyobraźni i się bardzo cieszę Będę tę dziewczynę polecać każdemu. Moja Mami kupiła sobie 2 kreacje, zupełnie inne niż chciała i niż nosi, ale wygląda super tylko upiera się że nogi ma za grube.... Wkleję Wam fotkę, powiedzcie obiektywnie co myślicie (oczywiście będą inne buty, dodatki).
za miesiąc
no widzisz, jaka miła i bardoz błyskotliwa pani, kwiaty będa ślcizne, na pewno
bardzo ładna sukienka, powiedz mamusi że pięknie wygląda i że niema grubych nóg moja mama też wiecznie wymyśla jednej sukienki nawet nie chciała przyemirzyć bo była biała z takim kolorwym kwiatem na dole i mówi że "zbyt pstrokaty" ale namówiłam ją, żeby przymierzyła i wygląda w tym normalnie bosko i kupiła sobie będzie miła do chrześniaka swojego na dzień ślubu i do nas na poprawinki, a na ślub do nas ma coś o podobnym kroju tylko takie za kolanko ciut i żakiecik z rękawkiem 3/4

martoolka, śliczne te Twoje kantadeski u mnie jak narazie stanęło na tych astromeriach (jak w avatarze) tylko z fioletem ale niewiem, czy uda się załatwić taki kolorek jak chce, jak nie to będą frezje

ja dziś spędziłam bardzo miłe popołudnie z kuzynką, zabrałam ją od razu po pracy do nas, tż jeszcze nie było więc zjadłyśmy spaghetti, napiłyśmy się martini i pogadały troszke na ten weekend jedzie z chłopakiem w góry, a to jej pierwszy poważny związek i pierwszy taki wyjazd i się stresuje kobieta jest taka śliczna i urocza ale do tej pory miała straszliwego pecha na facetów jak już się jej któryś spodobał no to los debilos kompletny, no ale wreście natrafił się odpowiedni,zobaczymy co to będzie, ja trzymam za nią kciuki najmocniej

jutro wolne i się wyśpie
a tż bedzie miał najprawdopodobniej przesunięty urlop o tydzień w sumie nam to lotto bo nigdzie nie jedziemy, ale jakby było coś zaplanowane to normalnie poszłabym do szefa i
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 20:33   #2834
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość

Zawsze powtarzałam, że gdybym zaszła w ciążę, to na spokojnie bym sobie planowała ślub już po, bo takie na szybko organizowanie aby jeszcze przed urodzeniem.... Brawo za podejście

Dziewczyny dzisiaj równo miesiąc!!!!!!! Aaaaaaa
Jestem mega zadowolona, bo poszłam do kwiaciarni (nie brałam jej wczesniej pod uwagę), a tam przemiła dziewczyna, z mnóstwem pomysłów, odrazu zrozumiała o co mi chodzi, potwierdziła trafnośc mojego wyboru i będę miała bukiet ze storczyka vanda (fioletowo-niebieski), hortensji i róży fioletowej plus dodatki. We włosy przygotuje mi storczyka, butonierka dla TŻta r,ównież ze storczyka natomiast bukiecik dla świadkowej będzie z hortensji i róży lub frezji i do tego pasująca butonierka dla świadka. Już widzę to oczami wyobraźni i się bardzo cieszę Będę tę dziewczynę polecać każdemu. Moja Mami kupiła sobie 2 kreacje, zupełnie inne niż chciała i niż nosi, ale wygląda super tylko upiera się że nogi ma za grube.... Wkleję Wam fotkę, powiedzcie obiektywnie co myślicie (oczywiście będą inne buty, dodatki).
bardzo ładne kiecki twojej mamy, eleganckie, ja bym tylko tę pierwszą skróciła do tej długości co ta druga bo nogi lepiej wygladają, przynajmiej na fotce a poza tym super i kolorki modne
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 20:54   #2835
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Na allegro pewnie znajdziesz woalkę
a nic nie ma :/ chciałam zamówic u jednego sprzedawcy ale alissss zamówiła i beznadzieja. Dlatego juz wole szukac i na żywo zobaczyć.

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
bardzo ładne kiecki twojej mamy, eleganckie, ja bym tylko tę pierwszą skróciła do tej długości co ta druga bo nogi lepiej wygladają, przynajmiej na fotce a poza tym super i kolorki modne
a ja myślałam że to ta sama tylko z żakiecikiem, ale fakt na tym zdjęci drugim długość wyszła korzystniejsza
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:19   #2836
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
a nic nie ma :/ chciałam zamówic u jednego sprzedawcy ale alissss zamówiła i beznadzieja. Dlatego juz wole szukac i na żywo zobaczyć.
Moja siostra zamawiała przez internet i jest w porządku Jeśli chcesz, to się zapytam gdzie, bo chyba w jakimś sklepie internetowym, ale pewna nie jestem...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:25   #2837
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

o tak tak jak co daj mi znać na pw
w sobote planuję jeszcze poszukać, może w salonie mi cos wykombinują
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:30   #2838
Martulka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Kochane mam do Was pytanieile przed ślubem zanosiłyście/zanosicie kartki z zapowiedziami?bo ja juz mam ta kartke ale ślub w grudniu i nie wim kiedy mam to zaniesc

Sorrka ze Was nie cytuje i nie odpisuje na wszystko ale jeszcze nie doszlam do wprawy i nie wim jak to sie robi
Martulka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:38   #2839
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
Kochane mam do Was pytanieile przed ślubem zanosiłyście/zanosicie kartki z zapowiedziami?bo ja juz mam ta kartke ale ślub w grudniu i nie wim kiedy mam to zaniesc
My dostaliśmy te kartki w momencie spisywania protokołu, czyli 3 miesiące przed ślubem i wtedy były powieszone U męża trochę później, bo musieliśmy to zawieźć na drugi koniec Polski
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 21:41   #2840
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hej
Co tam? U mnie mniej niż miesiąc, normalnie Nie wyrobię się...


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki za linka, niezly
za ustawienie gości, super wyszło
Ta laska to naormalnie masakra Dobrze, że jakoś sobie z nią poradziliście



Pisałyście o świadkach - ja jestem moją zachwycona Bardzo mi pomaga i moge na nią liczyć. K. najpierw marudził, że świadek powinien być z rodziny ale cieszę się, że porosiłam przyjaciólkę bo przynajmniej jest świadkiem nie tylko na papierze

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość

że już nie wspomnę o tym, ze jak ją poprosiliśmy na świadkową to powiedziała, że wiedziała, bo nie mogłoby być inaczej, bo gdyby mój tż jej nie wziął na świadkową to ona by mu nigdy nie wybaczyła, a potem ze śmiechem dodała że jak świadkowała innej parze to się małżeństwo rozpadło! WTF???
omg Jak już się na nią zdecydowaliście to musisz jakoś ją znieść... Ale po takim tekście chyba by coś ode mnie usłyszała

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
witam
mam nadzieje , ze teraz mi sie uda napisac moja relacje
Dziękujemy i czekamy na fotki
Po tej finlandii to chyba nawet nie musieliście kieliszków tłuc

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki
Rodzina TŻta między innymi za to mnie obgaduje i krytykuje, że się staram zrobić wszystko jak najlepiej, ale w końcu zamierzam brać ślub tylko raz w życiu i chcę, żeby to był wspaniały dzień, więc niech się ode mnie odpimpają
o
Nie przejmuj się, jakbyś się za mało interesowała to też by narzekali. To normalne, że chce się dobrze zorganizować wesele

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A gofrownice, to my na wesele dostaniemy taką 3 w 1 z grillem i opiekaczem: http://www.neo24.pl/opiekacz-do-kana...010-multi.html
Widzę, że prezenty macie już nie tylko używane ale też wybrane My na razie dostaliśmy żelazko

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
na prawde, na prawde, śliczna jest, pieknie bedziesz wygladac,
Bardzo Ci dziękuję Nawet nie wiesz jak potrzebowałam takich słów Od dłuższego czasu męczy mnie sprawa tej sukni Ale przedwczoraj przymierzyłam ją z fryzurką i chyba będzie ok

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
O,ja tez lubie pączki z czekoladą
Nie piszcie więcej o pączkach z czekoladą jak nie mam ich pod ręką


Remmi Jakie mieliście te teksty?

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
hej

wróciliśmy z podróży poślubnej mężuś mój słodko śpi a ja zaglądam do Was
Witamy! I czekamy niecierpliwie Na pewno wyglądałaś pięknie

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj równo miesiąc!!!!!!! Aaaaaaa
Jestem mega zadowolona, bo poszłam do kwiaciarni (nie brałam jej wczesniej pod uwagę), a tam przemiła dziewczyna, z mnóstwem pomysłów, odrazu zrozumiała o co mi chodzi, potwierdziła trafnośc mojego wyboru
Moja Mami kupiła sobie 2 kreacje, zupełnie inne niż chciała i niż nosi, ale wygląda super tylko upiera się że nogi ma za grube.... Wkleję Wam fotkę, powiedzcie obiektywnie co myślicie (oczywiście będą inne buty, dodatki).
Super, że jesteś zadowolona z kwiaciarni Ja tez muszę w końcu zamówić bukiet...
Co do mamy - z innymi butami będzie super

Normalnie nie mogłam wysłać posta bo było w nim za dużo emotek, musiałam pousuwać
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.

Edytowane przez mmmmmm
Czas edycji: 2010-07-28 o 21:42
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:47   #2841
Martulka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Danaeee dziekuje za odpowiedz
my spisaliśmy protokół na poczatku lipca i ksiadz dal nam też tą kartke właśnie ale tak jak mówisz 3 miesiace przed starcza zupelnie
a powiedz mi jeszcze czy ta kartka ta bedzie wisiala przez te 3 miesiace czy jak??z góry dzieki za odpowiedź
Martulka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:50   #2842
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Wklejam w końcu te zdjęcia z próbnej. Przepraszam Was bardzo za takie brzydkie zamazanie...
Po tym zamazaniu średnio widać efekt, bo ładnie współgra z twarzą ale chciałyście widzieć to proszę:
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 22:22   #2843
Martulka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

mmmmm bardzo ładna naturalna i kobieca fryzurka
śliczny masz kolor włosów chyba naturalny co??zazdroszcze
Martulka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 22:25   #2844
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
Danaeee dziekuje za odpowiedz
my spisaliśmy protokół na poczatku lipca i ksiadz dal nam też tą kartke właśnie ale tak jak mówisz 3 miesiace przed starcza zupelnie
a powiedz mi jeszcze czy ta kartka ta bedzie wisiala przez te 3 miesiace czy jak??z góry dzieki za odpowiedź
Przez 2 albo 3 niedziele - w zależności od parafii

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Wklejam w końcu te zdjęcia z próbnej. Przepraszam Was bardzo za takie brzydkie zamazanie...
Po tym zamazaniu średnio widać efekt, bo ładnie współgra z twarzą ale chciałyście widzieć to proszę:
Prześliczna fryzurka Na pewno pięknie się całość prezentuje z Twoją buźką
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 22:28   #2845
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
mmmmm bardzo ładna naturalna i kobieca fryzurka
śliczny masz kolor włosów chyba naturalny co??zazdroszcze
Dziękuję Naturalny Postanowiłam bronić się przed farbowaniem ile sie będzie dało ale ostatnio zauważyłam, że włosy mi siwną a chyba jeszcze nie powinny, to pewno ze stresu


Dziękuję Danae
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.

Edytowane przez mmmmmm
Czas edycji: 2010-07-28 o 22:30
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 22:40   #2846
Martulka118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 43
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

hehe broń broń ile sie dapare siwków nie zaszkodzi
ale marzy mi sie taki kolorpo ślubie chce przestać farbować bo mój naturalny jest całkiem podobny,ale nie wiem czy dam rade z odrostem



Danaeee dziekuje za informacje


Uciekam spać dobranoc wszystkim,fajnie tu u Was
Martulka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 22:50   #2847
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

dobranoc i do jutra
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 00:20   #2848
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

No nie,zacytowałam posty by Wam odpisać.Potem robiłam co innego,więc teraz odpisywałam chciałam wysłać a tam komunikat sesja wygasła bo za dużo czasu mineło od ostatniego logowania.
Ide spać,bo już mnie oczy bolą więc daruje sobie odpisywanie poraz kolejny Dobranoc
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 06:01   #2849
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hejooooo

dzisiaj obudziłam się z cudownym humorem a tu za 30 minut moj wspaniały humor prysl jak banka mydlana jeszcze nikt mnie tak z rana nie zdenerwował jak dzisiaj schodzę ładnie rano sobie do auta otwieram drzwi a tam wielgaśna rysa na pól drzwi mocno przejechana jakimś ostrym narzędziem bo aż wgłębienie zrobiło ... nowe autko które mamy 2 miesiące komuś najwidoczniej strasznie to przeszkadzało Ludzie na prawdę nie maja co robić, albo sprawa im to frajdę niszczenie nowych rzeczy przepraszam ze tu pisze ale musiałam się wyżalić Zaraz muszę do tz zadzwonić aż się boje jak on się zdenerwuje te auto to jego druga miłość

a z załatwionych spraw ślubnych powiązaliśmy 30 butelek z 120 kokardkami
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 06:13   #2850
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
za równy miesiąc
Będziesz miała piękny bukiet
Twoja mama wcale nie ma grubych nóg i super wygląda
Dziękuję Mama ma kompleks swoich łydek...Ale w tej długości i w takim kroju wygląda na prawdę super. Muszę jej powiedzieć, że PMki oceniły i jest super

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
no wlasnie juz tylko miesiac hehe
ja mam zamiar do kwiaciarni wybrac sie w ten weekend, ale w ogole nie mam pomyslu. Najlepiej zeby mi pani katalog pokazala to ja sobie wtedy wybiore co i jak i problem z glowy, bo ja to na kwiatkach sie nie znam. I chcialabym zeby tez ona koscoil stroila i samochod. Chyba nie chce jasnego bukietu. Chcialabym rozowy albo jakis z fioletem
i we wlosy bym chciala zywego kwiatka. Ile taki kwiatek mi wytrzyma? Cos bym chciala takiego wiekszego i trwalego. A nie kepke kwiatkow. Co to moze byc?? Pomozcie
Jeśli florystka przygotuje Ci kwiatek do wpięcia we włosy, to powinien trzymać się cały dzień i noc Storczyki są trwałe, a jeśli chcesz większy to byłby odpowiedni. Ale i róże ładnie wyglądają.
Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no mama super wygląda teraz tylko odpowiednie butki bez pasków i już, a nogi super moja mama ma identyczną figurkę

ja ciągle się zastanawiam czy te kantadeski, co wkleiłas czy właśnie jakies połączenie storczyków, róż, hortensji w takiej kolorystyce
Wczoraj jeszcze wieczorem dopasowywałyśmy inne butki, zabudowane z przodu i dużo lepiej całość się prezentowała Mama jest nieprzyzwyczajona do takiej długości sukienek, wcześniej zasłaniała nogi, a okazuje się, że śmiało może je eksponować, problem tkwi w jej głowie. Co do bukietu to może poszperaj na necie i myślę że któryś bukiet Cię zauroczy Tak jak mnie storczyk vanda Nie przypuszczałam, że realnym się stanie w moim bukiecie
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
za miesiąc
no widzisz, jaka miła i bardoz błyskotliwa pani, kwiaty będa ślcizne, na pewno
bardzo ładna sukienka, powiedz mamusi że pięknie wygląda i że niema grubych nóg moja mama też wiecznie wymyśla jednej sukienki nawet nie chciała przyemirzyć bo była biała z takim kolorwym kwiatem na dole i mówi że "zbyt pstrokaty" ale namówiłam ją, żeby przymierzyła i wygląda w tym normalnie bosko i kupiła sobie będzie miła do chrześniaka swojego na dzień ślubu i do nas na poprawinki, a na ślub do nas ma coś o podobnym kroju tylko takie za kolanko ciut i żakiecik z rękawkiem 3/4
Dziękuję
Jednak do wszystkiego trzeba mieć powołanie, do kwiatów również
A Mam powiem powiem co tu koleżanki stwierdziły Tak to jest z naszymi mamami, musimy je przekonywać

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
bardzo ładne kiecki twojej mamy, eleganckie, ja bym tylko tę pierwszą skróciła do tej długości co ta druga bo nogi lepiej wygladają, przynajmiej na fotce a poza tym super i kolorki modne
A na tych fotkach to była jedna kiecka....Bo mi się tak wkleiły fotki Różnica w długości pewnie wzięła się z różnych pozycji w jakich mama stanęła
Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Super, że jesteś zadowolona z kwiaciarni Ja tez muszę w końcu zamówić bukiet...
Co do mamy - z innymi butami będzie super
Ulżyło mi w tej kwiaciarni
Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Wklejam w końcu te zdjęcia z próbnej. Przepraszam Was bardzo za takie brzydkie zamazanie...
Po tym zamazaniu średnio widać efekt, bo ładnie współgra z twarzą ale chciałyście widzieć to proszę:
Ale widać widać, bardzo ładnie
Dziewczyny, ponieważ do tej pory nie miałam ładnego zdjęcia swojej sukni, wkleję link do fotki jaką znalazłam w necie http://www.krosno24.pl/ogloszenia.ph...&pod=1&xoff=20
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub

Edytowane przez asiulek1705
Czas edycji: 2010-07-29 o 06:23
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.