Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 07:41   #2851
moniczka2123
Zadomowienie
 
Avatar moniczka2123
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubelskie góry :)
Wiadomości: 1 670
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc dziewczynki po jutrze moj wielki dzien.nsreszcie dzis wyszlo slonce moze nawet bedzie ladnie.bardzo sie denerwuje.dzis po poludniu odbior sukni a wieczorem przyjezdzaja pierwsi goscie wczoraj dziadek z babcia przywiezli koperte zebym nie wozila jej i nawe milo mnie zaskoczyli bo dali 3500tys.buziaki trzymajcie kciuki za mnie w sobote bo bardzo sie denerwuje
__________________

moniczka2123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 08:15   #2852
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

cześć i czołem!
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:13   #2853
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc

luskap kultura rodziny tz kultura ale na weselu moze okazac sie ze kompletnie jej nie maja, my tez mielismy nie miec winietek ale jak zobaczylam co sie dzialo na weselu brata, gdzie wszyscy chcieli siedziec przy stole mlodych i dla mnie (jako siostry) zabraklo przy tym stole miejsca, czy kolega brata ktory przyjechal z innego miasta i kompletnie nie znal ludzi siedzial z wujkami i ciotkami, stwierdzilismy ze winietki musza byc, chociaz nie wszystkim sie to podobalo, nawet moja siostra do piatku wieczora byla przeciwna,
moze jednak uda sie przekonac rodzicow tz a jesli nie to miejmy nadzieje ze goscie usadza sie spokojnie


asiulek1705 uwazam ze twoja mama bardzo ladnie wyglada a nog wcale nie ma grubych

mmmmmm ladniutka fryzura,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:25   #2854
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki
Rodzina TŻta między innymi za to mnie obgaduje i krytykuje, że się staram zrobić wszystko jak najlepiej, ale w końcu zamierzam brać ślub tylko raz w życiu i chcę, żeby to był wspaniały dzień, więc niech się ode mnie odpimpają
Twój ślub i masz go raz w życiu więc niech się nie czepiają ja też już słyszałam opinie, że przesadzam ale z niektórymi rzeczami, że chce żeby obrączki nam dzieciaczki niosły i inne takie, płatki róż pod kościołekm, strzelający balon pękający w czasie pierwszego tańca ale te wszystkie rzeczy akurat tak niewiele kosztują a robią ślicnzy klimat i chce je i już

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
Kochane mam do Was pytanieile przed ślubem zanosiłyście/zanosicie kartki z zapowiedziami?bo ja juz mam ta kartke ale ślub w grudniu i nie wim kiedy mam to zaniesc

Sorrka ze Was nie cytuje i nie odpisuje na wszystko ale jeszcze nie doszlam do wprawy i nie wim jak to sie robi
nie martw się ja też n początku nie wiedziałam co i jak na pewno wszsytko poogarniasz

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Wklejam w końcu te zdjęcia z próbnej. Przepraszam Was bardzo za takie brzydkie zamazanie...
Po tym zamazaniu średnio widać efekt, bo ładnie współgra z twarzą ale chciałyście widzieć to proszę:
piękna fryzurka, bardzo bardzo ładna i makijaż też śliczny będziesz się prezentowała olśniewająco i piękny masz tan naturalny kolorek włosów

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Hejooooo

dzisiaj obudziłam się z cudownym humorem a tu za 30 minut moj wspaniały humor prysl jak banka mydlana jeszcze nikt mnie tak z rana nie zdenerwował jak dzisiaj schodzę ładnie rano sobie do auta otwieram drzwi a tam wielgaśna rysa na pól drzwi mocno przejechana jakimś ostrym narzędziem bo aż wgłębienie zrobiło ... nowe autko które mamy 2 miesiące komuś najwidoczniej strasznie to przeszkadzało Ludzie na prawdę nie maja co robić, albo sprawa im to frajdę niszczenie nowych rzeczy przepraszam ze tu pisze ale musiałam się wyżalić Zaraz muszę do tz zadzwonić aż się boje jak on się zdenerwuje te auto to jego druga miłość

a z załatwionych spraw ślubnych powiązaliśmy 30 butelek z 120 kokardkami
co za mendy

za butelki

asiulek, a któro to suknia? Bo mi się otwarła cała stronka i tam jest kilka i napisz nam później jak mama zareagowała na pochwały i cyz zdanie zmeiniła

Cytat:
Napisane przez moniczka2123 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki po jutrze moj wielki dzien.nsreszcie dzis wyszlo slonce moze nawet bedzie ladnie.bardzo sie denerwuje.dzis po poludniu odbior sukni a wieczorem przyjezdzaja pierwsi goscie wczoraj dziadek z babcia przywiezli koperte zebym nie wozila jej i nawe milo mnie zaskoczyli bo dali 3500tys.buziaki trzymajcie kciuki za mnie w sobote bo bardzo sie denerwuje
trzymam kciuki za słoneczko i za wszystko no to ładny prezencik od babci i dziadka dostaliście

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-07-29 o 09:26
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:35   #2855
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

no wlasnie mi tez sie cala strona otwiera i niestety nie wiem ktora to suknia
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:37   #2856
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
za ustawienie gości, super wyszło
Ta laska to naormalnie masakra Dobrze, że jakoś sobie z nią poradziliście

Widzę, że prezenty macie już nie tylko używane ale też wybrane My na razie dostaliśmy żelazko
Dzięki
Zrobiliśmy listę prezentów i daliśmy mojej mamie, bo wiemy, że kilka osób z mojej rodzinki woli dać prezent niż kasę, żebyśmy mieli coś na pamiątkę, a nie chcieliśmy dostać np. 5 walizek ze sztućcami, albo 3 żelazek, tym bardziej, że mieszkamy razem i sporo sprzętów już mamy.

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
my spisaliśmy protokół na poczatku lipca i ksiadz dal nam też tą kartke właśnie ale tak jak mówisz 3 miesiace przed starcza zupelnie
a powiedz mi jeszcze czy ta kartka ta bedzie wisiala przez te 3 miesiace czy jak??z góry dzieki za odpowiedź
Zależy od parafii. Jak im się nie chce uporządkować gabloty, to mogą dłuuugo wisieć, a u nas jest sporo ślubów i muszą często zmieniać te kartki i nasze chyba 2 tygodnie tylko wisiały

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Wklejam w końcu te zdjęcia z próbnej. Przepraszam Was bardzo za takie brzydkie zamazanie...
Po tym zamazaniu średnio widać efekt, bo ładnie współgra z twarzą ale chciałyście widzieć to proszę:
Ślicznie
A co do fryzury to znalazłam nowe rozwiązanie tego przodu, który mi nie pasował. Zaraz Wam tu wrzucę

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
dzisiaj obudziłam się z cudownym humorem a tu za 30 minut moj wspaniały humor prysl jak banka mydlana jeszcze nikt mnie tak z rana nie zdenerwował jak dzisiaj schodzę ładnie rano sobie do auta otwieram drzwi a tam wielgaśna rysa na pól drzwi
Ludzie potrafią być wredni Aż słów brak na takich palantów
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:37   #2857
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 468
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hej Kochane,prawie tydzien mnie tu nie bylo,jak ten czas leci!!!Festiwal sie udal,bylo mnostwo ludzi,dojechalam szczesliwie,(dzieki za )i odrazu zagonili mnie do robotyMam nadzieje ze uda mi sie wszystko nadrobic bo jestem ciekawa co u Was,postaram sie ,tyle,ze niedlugo musze zmykac do pracy
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 09:46   #2858
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

no to przyszedł czas na moją relację ze ślubu i wesela

Nerwowo zaczęło się robić juz w czwartek, miałam mnóstwo spraw do załatwienia a czasu bardzo mało, jeśli chodzi o piątek to jak już Wam pisałam był to chyba najgorszy dzień w ciągu całych tych przygotowań, pojechaliśmy stroić salę ( wyszła przepięknie ) zamiast do 12 siedziliśmy tam do 14, a mój już teraz Mąż i Tata znacznie dłużej, bo ja miałam kompres na 15 u fryzjera miec i przygotowane włosy do fryzurki ślubnej, po drodze musiałam odebrać flakony które wyoporzyczaliśmy do bukietów na salę, dotarłam do fryzjera, kompres, wszystko super, a po suszeniu moje włosy wyglądały tak strasznie, miałam normalnie szczotę na głowie i prawie się tam rozpłakałam, pani tłumaczyła to tym że nie nałożyli mi jakiejś tam maski po balejagu ( miałam w środę ) wiedziałam że muszę jeszcze raz umyć głowę i nałożyć tonę odżywki. Poleciałam na paznokcie - robiła mi koleżanka i powiem Wam że żałowałam że nie poszłam do salonu, niby zawsze byłam zadowolona z tego co mi robiła na wesela, ale jak pokazywała co chce zrobić to efekt był nijak do tego co widziałam na papierze, a w dodatku cały bilon który miałam doczepiony już w sobotę jak wstałam rano z łóżka - odpadł, więc leciałam do niej po bilon i w dniu ślubu jeszcze sama kleiłam. Wracając jeszcze do piątku to moja świadkowa mniej więcej o godzinie 16 napisała mi że jednak nie wybiera się na ślub w fioletowej sukience tylko w czarno- złotej- krótszej, a której się lepiej czuje myślałam że oszaleję, to ja jej kwiaty zamawiam, latam za wiązanką, nic jej nie doradzam w kwestii wyboru, a ona mi tu taki numer zadzwoniłam do Taty prawie z płaczem, że moja świadkowa, która powinna mi pomagać a nie dokładać problemów wymyśliła coś takiego- trochę mnie uspokoił a potem zadzwoniłam do niej i powiedziałam że mogła mi powiedzieć wcześniej że bierze inną suknię to zmieniłabym wiązankę specjalnie dla niej, a poza tym że nie powinna iść jako świadkowa w czarnej sukience- że to nie wypada, ale ona nie widziała problemu, bo przecież " i tak wiązankę zostawiasz w kościele więc jakie to ma znaczenie" myślałam że coś jej zrobię. Ostatecznie stanęło na tym że prawie na mnie obrażona pojawiła się w sobotę w tej fioletowej kiece po czym zakomunikowała że na wesele zaraz przebiera się w tą drugą- już wtedy machnęłam na to ręką, na wieczór mialam jeszcze tego dnia spięceie z teściową i przez to z TŻ i w pewnym momencie się rozpłakałam już z tego wszystkiego - robiąc jeszcze do 12 w nocy winietki i zastanawiałam się czy ja dobrze robię wychodząc za mąż.

Sobota: Wstałam lekko nerwowa, ale wszystko szło zgodnie z planem dopóki nie zauważyłam alergii na moim rękach dzień wcześniej chciałam sobie wydepilować włoski na przedramionach kremem którego już wcześniej używałam i wyobrażcie sobie że budzę się w sobotę rano a ja mam wysypke na całych przedramionach- piekącą, do momentu błogosławieństwa wypiłam 4 wapna + pół wapna w syropie i leciałam do apteki po tabletki- trochę przygasło, ale dalej było widać kropeczki na calych przedramionach, poleciałam na fryzurę- wyszła ślicznie- bardzo podobnie jak na próbnej- tak jak chciałam, potem makijaż- przepięknie było bardzo gorąco, ale makijaż i tak długo wytrzymał, oczy wyglądały super nawet rano, niestety fluid z gorąca spłynąl praktycznie cały w trakcie tańców i musiałam robić poprawki. W ogóle muszę Wam powiedzieć że było strasznie gorąco i zdjęcia z wesela i film to będę miała taki że jestem cała mokra. No dobra wracam do fryzjera- od niego poleciałam do drogerii szukać bibułek matujących- kupiłam chociaż na niewiele się zdały bo było za gorąco Potem doklejanie nieszczęsnego bilonu na paznokcie i ubieranie ( wszystko na ostatnią chwilę ) wyrobiłam się ledwie przed przyjściem pierwszych gości na błogosławieństwo. Tata na szczęscie pożyczył mi swój klimatyzator więc w domu nie popłynęliśmy. Jak mnie TŻ zobaczył to zaniemówił i usłyszałam tylko "pięknie wyglądasz" odwzajemniłam komplement bo wyglądał super przystojnie i zachwycałam się swoim bukiete, który powstał dzięki wielkim staraniom mojego Taty ( jeżdził po Warszawie i w czwartek przed ślubem o 5 rano jechał po moje piwonie do stolicy, następnie stały u niego w lodówce, żeby "dostały do wesela" i w sobote o 12 zawiózł je do ułożenia- przetrwały nawet do pleneru w poniedziałek ) Błogosławieństwo minęło bardzo szybko, kilka osób płakało, nas trochę z Męże też to rozczuliło, ale bylismy twardzi. Po błogoslawieństwie zostało chwile czasu wiec posiedzielismy w domu, a potem wyszliśmy i pojechalismy pod kościół i siedzielismy sobie w klimatyzowanym samochodzie oczekując na wyjście poprzedniej Pary Młodej.

c.d zaraz
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:09   #2859
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Martolka, my też mamy taką liste :tak:

Certina, wspaniała relacja, czekamy na ciąg dalszy
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:25   #2860
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Certina, wspaniała relacja, czekamy na ciąg dalszy
popieram, cudowna az sie wzruszyłam lekko
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:31   #2861
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

no czekamy na relację
co do uczulenia to współczuję, ja całkiem niedawno wykryłam u siebie uczulenie na seler, zawsze na weselach, komuniach wszystko mnie swędziało po sałatce z selera. Mam nadzieję że na moim weselu nigdzie mi tego nie wsadzą bo się załamię
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 10:36   #2862
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 468
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Qrcze Dziewczyny nie dalam rady nadrobic,bo to trzeba na spokojnie a tak na szybkiego to nie umiem dojechalam tylko do 92 strony
acelinka,mad,agawoo,marto olka i mmmmm ciesze sie,ze Wam sie podoba moja roslinka,jak zakwitnie to wrzuce fotke
Liszowska miala tragiczny dekolt,wygladala niesmacznie i wulgarnie moim zdaniem
Cytat:
Napisane przez trusskafka Pokaż wiadomość
Witam, ślub mam zaplanowany na 2 października 2010 roku ceremonia w kościele rozpoczyna sie o 17 zastanawiam się czy to nie za późno?? w tym kościele mam jeszcze tylko wybór o 13 więc z dwojga złego chyba ta 17 zanem jednak dojedziemy do lokalu będzie już calkiem ciemno co robić??
ja tez mam 2 pazdziernika ale o 16 i nam sie wydaje,ze to dobra godz,bo w sumie po co ma byc jasno,szybciej imprezka sie rozkreci
Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
Hej, my już kolejne rzeczy mamy załatwione:
1. kwiaty zamówione. Bedziemy po nie jechać o 4:00 rano!!
to piekne goździki- w kolorze czerwieni i bordo. Bukiety da mnie i druhen oraz te do kościoła i na salę robimy sami.
Załącznik 3280563 Załącznik 3280564
2. Mamy już 1/3 księgi gości. Na przdzie przylepiłam kawałki koronki z sukni, które kiedyś dostałam od krawcowej żeby wybrać. Wygląda to fajnie. Zrobię zdjęcie to Wam podeślę.
3. mamy zamówiony tort. Jeszcze do końca nie wiadoo jaki będzie ale sa dwie propozycje. Oczywiście w przypadku tego z kwiatami będzie biały a kwiaty to goździki czerwone, żeby pasowało do wystroju ssali i naszych czerwono-bordowych dodatków.
Załącznik 3280550 Załącznik 3280551
4. Kupiłam dziś na allegro kilka dodatków do dekoracji i mają przyjść w tym tygodniu. Płatki na podłogę kościoła, tiul na kokardy, spraj srebrny z brokatem do bukietów i kokard i takie tam inne.
To chyba na razie tyle
sliczne kwiatki i tort
Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
witam
mam nadzieje , ze teraz mi sie uda napisac moja relacje
Zaczne od piatku. Wtedy to zaczelismy wszystko zwozic na sale i bylam w domu o 23 , wypilam melisę (bo jakos cierpialam na bezsennosc) i poszlam spac.Wstalam o wpoldo 7, wykapalam sie , zaczelam sie stresowac i chodzilam w kolko Na 9 do fryzjera (zrobila mi sliczna fryzure , na probnej mi nie wyszlo tak jak chcialam , ale slubna byla ) a potem makijaz , tez byl .
Wróciłam do domu i po 13 moja siostra i mama pomagaly mi w ubieraniu sie.Przyjehal kamerzysta i fotograf, porobili pare fajnych ujec(jak bede miala foty to wrzuce ) A potem tz podjechal kareta pod moj dom , poszlismy na blogoslawienstwo, a potem znow kareta pod kosciol ( bylo piekne) W kosciele mielismy mowic przysiege z pamieci(tylko i sie to udalo, bo tz sie bardzo zestresowal) Wyszlismy z kosciola, Na szczescie na dworze tylko lekko mzylo, a nie padalo , wiec nie bylo tak zle. Potem prosto na sale. Tz podczas przenoszenia mnie na rekach przez prog zahaczył moja noga o stolik z alkoholami i finlandia smakowa poszla z hukiem potem wypilismy szampana, obiad i pierwszy taniec (tz sie znow zestresowal moja suknia , bo byla na kole i szeroka i sie troche zamotalismy w tym tancu, ale ogolnie nie bylo tragicznie ) Potem mielismy zdjecia kolo sali (bo na plener jedziemy w nastepnym tygodniu) , no i zabawa do bialego rana. Jesli chodzi o bukiet to nie bylam zadowolona roze zaczynaly robic sie brazowe

Po imprezie musielismy sprzatac ze stołow i bylam juz padnieta .Przed 7 rano sie dopiero polozylismy
Zostalo nam duzo alkoholu, jedzenia i ciasta. Musialam to dzisiaj i wczoraj zamrazac

Przepraszam za niegramatyczne i niechronologiczne pisanie
super relacja,swietnie ,ze wszystko sie udalo a rozbita wodka to na szczescie
sjoanna tez super relacja gdzie jestes w ITA?

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

oooo relacja Certiny a ja musze do jutra wytrzymac,zeby nadrobic wszystko
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:48   #2863
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześc

Ja tylko na chwile
Na początek certi, za relacje

Noi miałam dzisiaj sen,że zawoziliśmy już różne takie napoje itp na sale
sylviu,no wrzuć kiedyś jak małpia roślinka urosła

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Mam omamy ,a raczej ich nie mam bo widze że nasza mmmmm ma klona

Dobra zmykam
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:58   #2864
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

c.d

weszlismy do kościoła, ja z Tatą czzekalismy przy wejściu, TŻ ze świadkami poszedł pod ołtarz, no i stoimi tam jakieś 2 minuty, goście powoli się schodza, ale jest ich niewiele a zaczynają nam grać marsz do wejścia, no to idziemy, ja prawię biegne- tata mówi "wolniej" no to zwolniłam i już patrzę na gości- ich uśmiechnięte twarze, ale aż mi się błogo robi jak widzę minę TŻ- jak czeka i podziwia mnie zbliżającą się do Niego- niezaponiane Tata przekazuje mnie mojemu Ł - wymieniamy uśmiechy- zaczyna się ceremonia. Starsza, która miała mi poprawiać tren i wyciągać długi welon nie robiła praktycznie nic, ale jakoś sama dawałam radę, na przysiędze patrzyłam TŻ prosto w oczy- w ogóle sie nie stresowałam, zapomniałam że za nami stoi mnóstwo ludzi i ich oczy skierowane są na nas- liczyliśmy się tylko my, moj TŻ z początku zaczął mówić przysięgę do księdza potem czytał sobie w tej księdze z której i oni czytają, aż w końcu popatrzył na mnie i już później mówił bez zająknięcia patrząc mi w oczy obrączki mi do końca nie założył, a ja miałam problemy z założeniem jego pomimo tego że jeszcze dzień wcześniej zastanawialiśmy się czy jej nie zmniejszać... ślub był piękny, był proboszcz i ksiądz którego chcieliśmy, była skrzypaczka, która zagrała tak że ludzie potem wspominali że cudownie zagrała, mielismy : "zimę", "arię na strunie" i moje kochane "ave maria" potem skrzypaczka grala też chwilę podczas życzeń, ale ja juz jej ani nie słyszałam, ani nie widziałam Kościół przybrany był ślicznie, cieszę się że byłam tego organizatorką, bo jestem pewna że goście docenili nawet najdrobniejsze szczegóły, a dla mnie to też było bardzo ważne. Wychodzimy z kościoła- podobno za szybko i goście nie mogli nas uchwycić pod kościołem płatki- śliczne- przywiezione przez pana 3 h przed ślubem, dla gości- cukierki. Aż się zdziwiliśmy, że niesypnęli w nas ryżem a ni grosikami ( tak jak TŻ chciał ) więc w sumie wszystko poszło po naszej myśli. Kilka płatków poleciało mi na suknię i niestety po jej zdjęciu w domu okazało się że odbarwiły biustonosz i suknię od wewnątrz Życzenia trwały bardzo długo, miałam wrażenie że kolejka sie nie zmniejsza. W końcu koniec- przyjeżamy na salę a tu nie ma ani foto ani kamery- zgubili się dotarli dopiero przed pierwszym tancem- masakra, mieli jechać za nami a gdzieś źle skręcili- byłam strasznie zła. Powitanie chlebem i solą, Mąż przeniósł mnie przez próg i zespół śpiewa sto lat dla Młodych. Potem pierwsze i drugie danie- ja nie jadłam, starsza poszła podpinać mi tren- okazało się że nie umie była na dwóch przymiarkach i nie wiedziała jak podpiąć wtedy już miałam naprawdę dosyć starszej i żałowałam że wzięłam ją do pełnienia tej misji trenem zajęło się kilka koleżanek- okazało się że podpieły źle- potem kolejne podpinanie- zespół nie wie co grać bo już miał być dawno pierwszy taniec, a ja w niepodpiętej sukni nie zatańczę dobra udało się za trzecim podejściem, wychodzimy na pierwszy taniec i co- okazuje się że kroki możemy robić bardzo małe bo Męża mego hamowala suknia, skończyliśmy ludzie biją brawo, a ja zastanawiam się czy to się w ogóle mogło podobać, bo mnie samej nie bardzo przez te krótkie kroki, ale ludzie mówili że było pieknie oczywiście podczas tańca odpieło się część trenu i TŻ porwał mi tiul z przodu ( mało, nie było widać, ale po weselu suknia byla podarta w 3 miejscach ) Kolejne podpinanie- tym razem pprosiłam żeby mi przysyzły tren w kilku miejscach tam gdzie są hawtki bo już tak długo to trwało- ze mnie się lało, no masakra. Reszta wesela przeleciala tak że nie wiem kiedy, musielismy zrobić dla foto dubel wejścia na salę, dostaliśmy kwiaty kurierem od znajonych taty, którzy nie mogli byc na weselu, sporo tańczyliśmy, ale po dwóch piosenkach byliśmy tacy mokrzy że trzeba było się przewietrzyć Tort był pyszny, nic nie zostało, my spróbowaliśmy tylko troszeczkę, na weselu prawie nic nie zjedliśmy- nie było czasu, w końcu poprosiłam żeby mi przygrzaliu trochę zupy, bo przez to załatwianie przez ostatnie 3 dni niewiele jadłam i jak pilismy wódkę ( ktoś nalał mi wódkę a TZ wodę ) to tak mi się w głowie kręciło że nie mogłam ustać na nogach. Zjadłam kilka łyżek i zrobiło się lepiej. Było mnóstwo pysznego jedzenia, a 17 przyjechały jeszcze borówki, zostało wszywstko, wodki mało poszło, napoi też zotało, mnóstwo ciasta i jedzenia. Zabraliśmy trochę do domu, ale przez ten upał już dwa dni później nie nadawało się do zjedzenia praktycznie nic.
Ślub i wesele wspominam bardzo dobrze, ludzie ciągle i przy życzeniach i na weselu podchodzili i mówili że pięknie wyglądamy, że pasujemy do siebie, mnóstwo komplementów, pięknych i ciepłych słów.
Rodzice dostali bukiety z 9 róż i allbumy robione przeze mnie ( nawet nie miałam czasu zrobić zdjęć albumom żeby pokazać ) byli bardzo zadowoleni- tata chwalił się wszystkim, pokazywał do kamery, bardzo się wzruszyłam że tak im się podobały i że docenili czas i serce, które w nie włożyłam. Mama Tz jakoś tylko mało się cieszyla, więc było mi przykro no ale trudno, podobno potem mówiła wszystkim że śliczny prezent dostała.

No i to chyba tyle wrażeń z wesela, strasznie sie rozpisałam W niedziele pojechaliśmy zawieźć kwiaty na grób mojego Męża Taty, a potem mieliśmy w domu małe poprawiny. W poniedziałek pojechaliśmy na sesję- trwała 6 h- bylismy mega wymęczeni po tych kilku dniach, a jeszcze wieczorem musieliśmy zciągnąć dekorację z sali, położyliśmy się spać po 2 rano bo pakowałam nas na wyjazd. W podróż poślubną pojechaliśmy na Korfu na tydzień. Przez to że muieliśmy w banku wpłacić pieniążki z wesela, żeby nie zostały w domu na odprawie byliśmy ostatni i lewo co zdążyliśmy, ale za to spędziliśmy wspaniały tydzień w bardzo gorącym klimacie. Wczoraj udaliśmy się na pierwsze wspólne zakupy, dziasiaj ja sprzątam, piorę i robię obiad a Mąż poszedł do pracy.

Wkleję Wam zdjęcie mojego bukietu, więcej zdjęć wkrótce jak dostanę od foto
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:05   #2865
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
hehe broń broń ile sie dapare siwków nie zaszkodzi
No parę to nie, ale nie chcę miec siwobrązowego balejażu

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość

dzisiaj obudziłam się z cudownym humorem a tu za 30 minut moj wspaniały humor prysl jak banka mydlana jeszcze nikt mnie tak z rana nie zdenerwował jak dzisiaj schodzę ładnie rano sobie do auta otwieram drzwi a tam wielgaśna rysa na pól drzwi mocno przejechana jakimś ostrym narzędziem bo aż wgłębienie zrobiło ... nowe autko które mamy 2 miesiące
omg Współczuję, jeszcze przed weselem taki wydatek...

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ponieważ do tej pory nie miałam ładnego zdjęcia swojej sukni, wkleję link do fotki jaką znalazłam w necie http://www.krosno24.pl/ogloszenia.ph...&pod=1&xoff=20
Dziękuję za opinię na temat fryzurki
A która to sukienka?


Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
mmmmmm ladniutka fryzura,
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
piękna fryzurka, bardzo bardzo ładna i makijaż też śliczny będziesz się prezentowała olśniewająco i piękny masz tan naturalny kolorek włosów
Dziękuję Jestem z niej bardzo zadowolona Nie chiałam czegoś takiego ulizanego, wolę taki artystyczno-romantyczny nieład, ale efekt przerósł moje oczekiwania

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki
Zrobiliśmy listę prezentów i daliśmy mojej mamie, bo wiemy, że kilka osób z mojej rodzinki woli dać prezent niż kasę, żebyśmy mieli coś na pamiątkę, a nie chcieliśmy dostać np. 5 walizek ze sztućcami, albo 3 żelazek, tym bardziej, że mieszkamy razem i sporo sprzętów już mamy.
Ślicznie
A co do fryzury to znalazłam nowe rozwiązanie tego przodu, który mi nie pasował. Zaraz Wam tu wrzucę
Dziękuję Czekamy na zdjęcie.
TA lista prezentów to niezły pomysł, po co Wam kilka sztuk tego samego. U nas ciężko byłoby to tak ogarnąć. Raczej pewno dostaniemy pieniądze, prezenty chyba tylko od znajomych i młodego kuzynostwa, mam nadzieję, że nie będą sie bardzo powtarzać. A jak tak o może rodzicom coś sie przyda

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
no to przyszedł czas na moją relację ze ślubu i wesela
c.d zaraz
Czekamy na jeszcze. Dokładnie wszystko pamiętasz. Ale mialaś nerwowy finish

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość


Mam omamy ,a raczej ich nie mam bo widze że nasza mmmmm ma klona

Dobra zmykam
omg Pmaiętajcie że ja to ta przez 6 razy M
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:15   #2866
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

certina prześliczna relacja, aż się wzruszyłam
małe kłopoty zawsze muszą być (takie jak przygody z trenem) żeby było co na starość wspominać i z czego się pośmiać
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:22   #2867
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Piekna relacja certina

Ale nerwow mialas. Nie martw sie, za troche zapomnisz o stresie i zlych sytuacjach a zostanie mile wspomnienie

Ja tez chcialam patrzec w oczy z Mezusiem ale czytalismy z ksiegi wiec to niewykonalne niestety bylo.
Co za swiadkowa? Czyzby pierwszy raz na weselu byla?

Ultradiola- sprawdzcie takie kolorowe woski, czy pasty do lakierow. Znajomy kupil i nie bylo widac rysek na blotnikach od sasiadow otwierajacych drzwi samochodow jak w stodole na cala szerokosc.
A moj sasiad mial caly wyblakly lakier na dachu i masce i tez zadzialalo.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 12:02   #2868
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc
asiulek1705 uwazam ze twoja mama bardzo ladnie wyglada a nog wcale nie ma grubych
Dzięki Ja też tak twierdzę, ale miała obawy.

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Twój ślub i masz go raz w życiu więc niech się nie czepiają ja też już słyszałam opinie, że przesadzam ale z niektórymi rzeczami, że chce żeby obrączki nam dzieciaczki niosły i inne takie, płatki róż pod kościołekm, strzelający balon pękający w czasie pierwszego tańca ale te wszystkie rzeczy akurat tak niewiele kosztują a robią ślicnzy klimat i chce je i już

asiulek, a któro to suknia? Bo mi się otwarła cała stronka i tam jest kilka i napisz nam później jak mama zareagowała na pochwały i cyz zdanie zmeiniła
I tak trzymać, Twój ślub i Ty masz być zadowolona Ja mam tak samo, powiedziałam sobie, że chcę taką a nie inną kolorystykę, czegoś innego nie chcę i tak będzie.
Suknia to ta ELVEE. Przepraszam, nie da się inaczej skopiować.
A mama chyba się przekonuje do sukienek, dzisiaj nawet ojcu szukała krawat który kolorystycznie by pasował do jej kreacji

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
no wlasnie mi tez sie cala strona otwiera i niestety nie wiem ktora to suknia
ELVEE Również przepraszam

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
Hej Kochane,prawie tydzien mnie tu nie bylo,jak ten czas leci!!!Festiwal sie udal,bylo mnostwo ludzi,dojechalam szczesliwie,(dzieki za )i odrazu zagonili mnie do robotyMam nadzieje ze uda mi sie wszystko nadrobic bo jestem ciekawa co u Was,postaram sie ,tyle,ze niedlugo musze zmykac do pracy
No widzisz, wiedziałam, że spokojnie objedziesz

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
A która to sukienka?
ELVEE
certina wspaniała relacja Kochana, troszkę miałaś przebojów, ale to nieważne, byliście na pewno piękni, błyszczeliście i to najważniejsze. Będziecie mieli co wspominać Świadkowa się nie popisała, ale było minęło
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 12:24   #2869
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez moniczka2123 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki po jutrze moj wielki dzien.nsreszcie dzis wyszlo slonce moze nawet bedzie ladnie.bardzo sie denerwuje.dzis po poludniu odbior sukni a wieczorem przyjezdzaja pierwsi goscie wczoraj dziadek z babcia przywiezli koperte zebym nie wozila jej i nawe milo mnie zaskoczyli bo dali 3500tys.buziaki trzymajcie kciuki za mnie w sobote bo bardzo sie denerwuje
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
no to przyszedł czas na moją relację ze ślubu i wesela
Starszej należy się solidne lanie
A tak w ogóle to się poryczałam czytając Twoją relację


Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Dziękuję Czekamy na zdjęcie.
TA lista prezentów to niezły pomysł, po co Wam kilka sztuk tego samego. U nas ciężko byłoby to tak ogarnąć. Raczej pewno dostaniemy pieniądze, prezenty chyba tylko od znajomych i młodego kuzynostwa, mam nadzieję, że nie będą sie bardzo powtarzać. A jak tak o może rodzicom coś sie przyda
No to wrzucam fotkę. Znalazłam na innym wątku fryzurę bardzo podobną do mojej, tylko właśnie z innym przodem. Podobnie miałam zrobiony przód na Sylwestra, tylko z przedziałkiem z boku, a nie na środku i wydaje mi się, że znacznie lepiej wyglądałam
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 12:27   #2870
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
ELVEE
Śliczna
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 12:31   #2871
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość


ELVEE
przepiękna

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No to wrzucam fotkę. Znalazłam na innym wątku fryzurę bardzo podobną do mojej, tylko właśnie z innym przodem. Podobnie miałam zrobiony przód na Sylwestra, tylko z przedziałkiem z boku, a nie na środku i wydaje mi się, że znacznie lepiej wyglądałam
Bardzo ładnie
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 12:42   #2872
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Certi wzruszająca relacja, jeszcze raz dużo zdrowia i szczęścia
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 13:00   #2873
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

pięny ślub mieliście, gratulacje
i piękny bukiet aż mnie kuszą
i bardzo zazdroszczę ci przysięgi, tak bym chciała się wyłączyć i nie mysleć o wszystkich z tyłu
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 14:21   #2874
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Śliczna
Cieszę się, że Ci się spodobała

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
przepiękna



Bardzo ładnie
Bardzo dziękuję za tak miła opinię
Co do pogrubionego, to również tak uważam, super to wygląda
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 14:23   #2875
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
pięny ślub mieliście, gratulacje
i piękny bukiet aż mnie kuszą
i bardzo zazdroszczę ci przysięgi, tak bym chciała się wyłączyć i nie mysleć o wszystkich z tyłu
nie będziesz myślała
ja od wejścia do kościoła to nie myślałam już nic...
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 14:26   #2876
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześc ponownie,wróciłam.Tylko,ż e głowa mnie boli Musze napić się kawy,czekam właśnie aż przyszły mi zrobi


Niech żyją Nam,niech żyją nam zdrowia szczęścia pomyslności niechaj żyją Nam ,a kto??A no CERTI i jej MĄŻ
Świetna i wzruszająca relacja ze ślubu i wesela Super,noi śliczny bukiet



ultra,omg ale ktoś musiał być zazdrosny że kupilście sobie auto ,że Wam porysował nowy nabytek.

mmmmmm,co do klona musiałam nawet (wcześnej ) sprawdzić która to ty oryginalna

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-29 o 14:24
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 14:30   #2877
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

liczyłas??
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 14:44   #2878
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

mafda,co liczyłam??? Jesli to do mnie??A pewnie do mnie,nie nie liczyłam.Weszłam na nick mmmmm i okazało się że to klonik,który nas własnie podczytuje


Nie wiem czemu,ale ubzdurało mi się że 1 lipiec dopiero będzie a to już przecież sierpień
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 14:52   #2879
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie
Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego, to również tak uważam, super to wygląda
Dzięki Muszę te fotki pokazać fryzjerce, bo z tym czubem zaczesanym do tyłu nie czułam się zbyt dobrze

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu,ale ubzdurało mi się że 1 lipiec dopiero będzie a to już przecież sierpień
Ale jesteś zapóźniona

Właśnie sobie pół godzinki poskakałam na macie do tańca, bo uznałam, że muszę sobie kondycję przed weselem wyrobić, żeby nie paść po pierwszej serii tańców
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 15:02   #2880
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ale jesteś zapóźniona
Dobrze,że nie opóźniona Troche się tym sierpniem przeraziłam


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie pół godzinki poskakałam na macie do tańca, bo uznałam, że muszę sobie kondycję przed weselem wyrobić, żeby nie paść po pierwszej serii tańców
Wariatka ale w sumie to dobrze robisz,kondyche trzeba mieć



Rozwalił mnie dzisiaj tż,bo coś zrobił ale to raczej nienadaje się na forum publiczne
Wczoraj dostałam maila od naszego fotografa,bo z tego wszystkiego zapomnieliśmy sobie zapisać na którą mamy sesje ale też miałam inne pytania

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-29 o 15:04
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.