Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 16:37   #2881
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
I tak trzymać, Twój ślub i Ty masz być zadowolona Ja mam tak samo, powiedziałam sobie, że chcę taką a nie inną kolorystykę, czegoś innego nie chcę i tak będzie.
Suknia to ta ELVEE. Przepraszam, nie da się inaczej skopiować.
A mama chyba się przekonuje do sukienek, dzisiaj nawet ojcu szukała krawat który kolorystycznie by pasował do jej kreacji
no właśnie to są nasze bajki i niech inni się nie wtrącają
śliczna ta sukienkta, będzie cudownie wirować w tańcu

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No to wrzucam fotkę. Znalazłam na innym wątku fryzurę bardzo podobną do mojej, tylko właśnie z innym przodem. Podobnie miałam zrobiony przód na Sylwestra, tylko z przedziałkiem z boku, a nie na środku i wydaje mi się, że znacznie lepiej wyglądałam
bardzo ładnie tak z przedziałkiem do góry zaczesane też łądnie wygląda, ale jeżeli z przedziałkiem czujesz się lepiej, to warto to zmienić

co do mmmmmm to ja policzyłam ile jest "m" w każdym nicku

kupiłam sobie dziś buciki na poprawiny w sumie przez przypadek, bo wyszłam z domu z myślą oddania ksiązek do biblioteki, potem wstąpiłam do bratowej do pracy i przy okazji wpadłam na pomysł, że kupimy kuzynowi w prezencie ślubnym ekspres do kawy, a znajomym taki zestaw z blenderem lub też ekspres upatrzyłam sobie też inne sprzęty (bo bratowa pracuje w sklepie z rtv i agd) w razie czego gdyby ktoś sie uparł żeby kupić nam prezent bratowa już wie, co preferuje no i później jak wracałam to wchodziłam sobie do sklepów z butami pooglądać, wcale nie miałam zamiaru dziś kupować no ale ... przymierzyłam takie jedne i normalnie poczułam się jak w papciach i od razu pomyślałam, że biore, potem popatrzałam na cene - 29 zł. popatrzałam drugi raz żeby się upewnić czy przed ty 29 niema 1 lub2, ale nie było mówie to na pewno biore! Ale jeszcze zobaczyłam czy nie są uszkodzone albo coś, wszystko cacy i wszystkie pary były w tej cenie. A potem dopiero sie zastanowiłam, czy będą pasować do sukienki stwierdziłam że będą więc kupiłam
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 16:50   #2882
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

acelinko,za butki Pokażesz To niezła okazja
A co do sprzetu AGD to dobrze mieć bratową pracująca w AGD
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:04   #2883
Ellin_ak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 561
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Ja podsyłam kilka zdjęć z cywilnego dziś dostałam od kolegi
Załącznik 3289508 Załącznik 3289515

Załącznik 3289509 Załącznik 3289510

Załącznik 3289511 Załącznik 3289517

Załącznik 3289512 Załącznik 3289516

Załącznik 3289513 Załącznik 3289514
Ellin_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:24   #2884
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
acelinko,za butki Pokażesz To niezła okazja
A co do sprzetu AGD to dobrze mieć bratową pracująca w AGD
jasne, że pokaże ale jutro, ok? w ogóle niemam aparatu bo pożyczyłam koleżance, ale moze uda mi się zrobić fotki telefonem

ellin, śliczne fotki jakaś Ty drobniutka ślicznie Ci było w tej sukience
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:54   #2885
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
Witam witam i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia


Dziewczyneczka,mam pytanko powiedz mi ile przed slubem zanioslas zapowiedzi do kosciola??bo ja juz kartke mam ale slub w grudniu to teraz chyba bez sensu zanosic co??
sorry ze dzisiaj dopieo odpisuje , dzikeuje. Ja zanosilam ok. 2 miesiace przed bo po co wczesniejgratulacje synka


acelinka: dziekuje
asiulek: i gratulacje za miesiac tylko

mmmmm: potłuklismy jeszcze kieliszki zeby sie szczescie podwoilo sliczna fryzurka, makijaz tez, tylko tak bardzo delikatnie
Cytat:
Napisane przez moniczka2123 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki po jutrze moj wielki dzien.nsreszcie dzis wyszlo slonce moze nawet bedzie ladnie.bardzo sie denerwuje.dzis po poludniu odbior sukni a wieczorem przyjezdzaja pierwsi goscie wczoraj dziadek z babcia przywiezli koperte zebym nie wozila jej i nawe milo mnie zaskoczyli bo dali 3500tys.buziaki trzymajcie kciuki za mnie w sobote bo bardzo sie denerwuje
wszystko bedzie dobrze i pieknie, zobaczysz stres jest zawsze , ale pozniej sa fajne wspomnienia
sylvietta: dziekuje
certina:fajna relacjaładny bukiecik mialas
martoolka87:ładna fryzurka

Ja nie mam czasu na nic...Dzisiaj pranie jakies robie, ale to pomalu wszystko ehhhh w ogole dzisiaj sie do du....czuje , jakies takie niskie cisnienie.Fotki ze slubu niestety chyba za miesiac bedziemy miec , wiec trzeba troszke poczekac

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

ellin: bardzo ladne zdjecia
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 18:33   #2886
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

elinko,super fotki. Pięknie wyglądałaś/liście


wizaż mi muliiiiiii



acelinko,dobrze poczekam na fotki nawet do jutra
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:40   #2887
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Ellin urocze zdjęcia A jak się soczewki noszą?

Wczoraj zamówiłam dla siostry te magiczne kubeczki, o których Wam mówiłam i dzisiaj już do mnie dotarły Śliczne są
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 20:49   #2888
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Troche się tym sierpniem przeraziłam
Nie bój się, ja jestem bardziej przerażona Dobrze, że mnie siostra odwiedziła, to chociaż na jakiś czas przestałam się stresować

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
bardzo ładnie tak z przedziałkiem do góry zaczesane też łądnie wygląda, ale jeżeli z przedziałkiem czujesz się lepiej, to warto to zmienić

kupiłam sobie dziś buciki na poprawiny
Dzięki
za butki.

Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
Ja podsyłam kilka zdjęć z cywilnego dziś dostałam od kolegi
Super

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
martoolka87:ładna fryzurka
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Wczoraj zamówiłam dla siostry te magiczne kubeczki, o których Wam mówiłam i dzisiaj już do mnie dotarły Śliczne są
Ale ekspresowa dostawa
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:55   #2889
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
Ja podsyłam kilka zdjęć z cywilnego dziś dostałam od kolegi
pieknie wyglądaliście, a ty cudnie tak delikatnie gratulacje dla Was
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:58   #2890
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

mafda - dotarło do Ciebie moje pw? Bo zawsze można spróbować maila do nich napisać Bo to co siostra ma, to jest ładne
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 21:00   #2891
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

dotarło właśnie tylko ta stronka się nie otwiera
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 06:08   #2892
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

witka w bardzo deszczowy dzien
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 06:22   #2893
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
acelinko,za butki Pokażesz To niezła okazja
A co do sprzetu AGD to dobrze mieć bratową pracująca w AGD
no fajnie fajnie np. ten eskpres do kawy z boscha może mi sprzedać prawie o 70 zł taniej niż jest w sprzedaży obecnie mniej więcej wychodzi taka cena jak np. robią promocje do gazetki

Obudziłąm sie jak tż'towi budzik dzwonił o 5.30 i chciałam jeszcze spać ale nie umiem już, pokręciłam się tylko z boku na bok i w końcu wstałam

tak jak obiecałam, pokazuję butki fotki robiłam telefonem więc są troche zamazane ale co tam mniej wiecej coś widać zrobiłam też fotke ślubnych bucików, które jak już mówiłam dostałam i chociaż nie do końca mi się podobają to stwierdziłam, że nie będe kupować nowych, a w połączeniu z sukienką nawet nie wyglądają najgorzej

Zapomniałam Wam wczoraj napisać, że wczoraj upatrzyłam cudowny garniak dla tż'ta normalnie jak sobie go w nim wyobraziła to spotkałam też bardzo fajne butki do garniaka i nawet był jego rozmiar więc może jutro wybierzemy się na ślubne zakupki

wczoraj zadzwonili do nas znajomi, Ci, do których idziemy na weselisko 14 sierpnia i zaprosili na na wieczór panieński i kawalerski na jutro najpierw każdy robi w domku imprezke u siebie a potem jedziemy razem na dyskoteke mieliśmy się osobno bawić, ale jedni znajomi stwierdzili, że oni bez siebie się źle bawią i że nie chcą iśc osobno ja rozumiem, też z tż'tem sie lepiej bawie niż bez niego ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi iść gdzies osobno ... no ale widocznie oni mają inne zdanie dlatego młodzi postanowili że na dyskoteke jedziemy wspólnie. Ich wybór, nam się zostaje dostosować
My powoli też musimy zacząć o czymś myśleć ale będzie

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
witka w bardzo deszczowy dzien
Hejka u mnie też deszczowo niestety

u Nas dziś okrąglutkie 50 dni do ślubu mój A. na suwaczku już prawie mnie dogonił

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-07-30 o 07:46
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 08:40   #2894
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

hej!
wczoraj zaczęłam was nadrabiać i w trakcie pisania dłuuuugiego posta przyszła kontrola do mnie do pracy i trwała prawie 8 godzin normalnie

więc teraz się biorę za nadrabianie

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

moniczka2123 trzymam za jutro!

certina na prawdę piękna relacja! aż się wzruszyłam ale miałaś troche stresów, a świadkowa to

ellin pięknie wyglądaliście

acelinka buty
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:01   #2895
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc

asiulek1705 ładna suknia,

acelinka fajne te butki, za taka cene to na prawde bylo warto, ślubne tez mi sie podobaja,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:05   #2896
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc

asiulek1705 ładna suknia,

acelinka fajne te butki, za taka cene to na prawde bylo warto, ślubne tez mi sie podobaja,
hej metko jak samopoczucie?

cieszę się, że Tobie i mariasii się butki podobają co do ślubnych to nie zachwycam się nimi, bo wymarzyłam sobie koronkowe, no ale skoro te dostałam za darmo to bezsensu wydawać 150 zł przez moje widzimisie

Wczoraj szef tż'ta pytał się go, kiedy będzie miał dziecko, bo on ma wózek od odsprzedania i dużo ubranek do oddania a potem jeszcze tż spotkał żone szefa i pytała go o to samo podobno powiedział, że jeszcze troszke

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-07-30 o 09:32
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:38   #2897
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
hej metko jak samopoczucie?

cieszę się, że Tobie i mariasii się butki podobają co do ślubnych to nie zachwycam się nimi, bo wymarzyłam sobie koronkowe, no ale skoro te dostałam za darmo to bezsensu wydawać 150 zł przez moje widzimisie

Wczoraj szef tż'ta pytał się go, kiedy będzie miał dziecko, bo on ma wózek od odsprzedania i dużo ubranek do oddania :lol2: a potem jeszcze tż spotkał żone szefa i pytała go o to samo podobno powiedział, że jeszcze troszke
samopoczucie juz ok, teraz z mdlosci przeszlo na zgage ale to zdecydowanie lepsze
a co do butow to ja uwazam ze sa w porzadku, ja mialam buty materialowe bo akurat takie mi sie spodobaly i byl moj nr, tyle ze nie przemyslalam co sie z nimi moze stac, nie wiem czy widzialas zdjecie (wklejalam po weselu) ale z butow nic nie zostalo, musialam je wyrzucic, gdyby byly ze skory czy czegos podobnego to mozna by je bylo doczyscic i byc moze sprzedac a tak, wiec moze i lepiej ze masz takie butki
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:40   #2898
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

acelinko też mi się strasznie podobają te Twoje butki na obcasie Już nie pamiętam, ale kupowałaś je w zwykłym osiedlowym sklepiku czy w jakiejś sieciówce?

Wiecie, że do mnie ciągle nie dociera, że siostra za tydzień bierze ślub? Jak ja miałam swój, to logiczne, że do mnie to nie docierało. Ale w stosunku do drugiej osoby, to to jakieś takie dziwne jest

Dzisiaj dzień z angielskim Mam test końcowy na zakończenie kursu i trzeba się przyłożyć, żeby podtrzymać dobrą opinię o sobie A od poniedziałku kolejny poziom...

I tradycyjne szukanie pracy
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:59   #2899
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc, dzis juz jest jakos tak cieplej. Taka normalna pogoda bo nie ma upalow ani nie ma deszczy.
Mam pytanko, kupujecie buty na drugi dzien takie zakryte czy bardziej sandalki?? Bo ja nie wiem czy kupic bez palca czy takie calkiem sandalki, bo chce srebrne. I w niedziele chyba sobie kupie bo jedziemy na wieksze zakupy, kupimy tacie i bratu garnitury, oj juz czuje ze sie nachodze
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 10:03   #2900
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
samopoczucie juz ok, teraz z mdlosci przeszlo na zgage ale to zdecydowanie lepsze
a co do butow to ja uwazam ze sa w porzadku, ja mialam buty materialowe bo akurat takie mi sie spodobaly i byl moj nr, tyle ze nie przemyslalam co sie z nimi moze stac, nie wiem czy widzialas zdjecie (wklejalam po weselu) ale z butow nic nie zostalo, musialam je wyrzucic, gdyby byly ze skory czy czegos podobnego to mozna by je bylo doczyscic i byc moze sprzedac a tak, wiec moze i lepiej ze masz takie butki
to się cieszę, że już lepiej koleżance na zgage w ciązy bardzo pomagało mleko
no może i lepiej że mam takie buciki znając moje zdolności to koronke bym porwała i też nadawałyby się do wyrzucenia

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
acelinko też mi się strasznie podobają te Twoje butki na obcasie Już nie pamiętam, ale kupowałaś je w zwykłym osiedlowym sklepiku czy w jakiejś sieciówce?

Wiecie, że do mnie ciągle nie dociera, że siostra za tydzień bierze ślub? Jak ja miałam swój, to logiczne, że do mnie to nie docierało. Ale w stosunku do drugiej osoby, to to jakieś takie dziwne jest

Dzisiaj dzień z angielskim Mam test końcowy na zakończenie kursu i trzeba się przyłożyć, żeby podtrzymać dobrą opinię o sobie A od poniedziałku kolejny poziom...

I tradycyjne szukanie pracy
buciki kupiłam w takim sklepie Metro, jest w 3 miastach na śląsku
http://www.metrosklep.pl/
mają tam dużo ciuszków większosć jak dla mnie tandetnych, ale da się wyszukać coś fajnego w fajnej cenie a buciki mają od niedawna i w większości bardzo ładne są
to ucz się pilnie na teścik
ja też szukam pracy, ale nic niema ciekawego same oferty na agentów ubezpieczeniowych, albo doradców finansowych a wciskanie ludziom kitu mnie nie kręci najlepiej oczywiście gdybym dostała prace w szkole albo przedszkolu ale na to niema szans nie martw się na pewno znajdziesz co fajnego

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
czesc, dzis juz jest jakos tak cieplej. Taka normalna pogoda bo nie ma upalow ani nie ma deszczy.
Mam pytanko, kupujecie buty na drugi dzien takie zakryte czy bardziej sandalki?? Bo ja nie wiem czy kupic bez palca czy takie calkiem sandalki, bo chce srebrne. I w niedziele chyba sobie kupie bo jedziemy na wieksze zakupy, kupimy tacie i bratu garnitury, oj juz czuje ze sie nachodze
ja mam pełne (jak na fotkach wyżej) bo ślub jest we wrześniu, więc niewiadomo jaka będzie pogoda. Ale mierzyłam różne, bez palców i sandałki też. Kupiłam te bo były wygodne i tanie Myśle, że na sierpień pasuje i sandałki i pełne, poszukaj po prostu wygodnych i takich, jakie Ci się podobają

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-07-30 o 10:06
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:42   #2901
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

Starszej należy się solidne lanie
A tak w ogóle to się poryczałam czytając Twoją relację


No to wrzucam fotkę. Znalazłam na innym wątku fryzurę bardzo podobną do mojej, tylko właśnie z innym przodem. Podobnie miałam zrobiony przód na Sylwestra, tylko z przedziałkiem z boku, a nie na środku i wydaje mi się, że znacznie lepiej wyglądałam
cieszę się , że relacja się podobała

ładna fryzurka

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
Certi wzruszająca relacja, jeszcze raz dużo zdrowia i szczęścia

dziękuję Kochana
Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
pięny ślub mieliście, gratulacje
i piękny bukiet aż mnie kuszą
i bardzo zazdroszczę ci przysięgi, tak bym chciała się wyłączyć i nie mysleć o wszystkich z tyłu
dziękuję

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość

Niech żyją Nam,niech żyją nam zdrowia szczęścia pomyslności niechaj żyją Nam ,a kto??A no CERTI i jej MĄŻ
Świetna i wzruszająca relacja ze ślubu i wesela Super,noi śliczny bukiet

Mad dziękuję bardzo

acelinka gratuluję butów na poprawiny, za tą cenę są super

Ellin ładne zdjęcia, jeszcze raz wszystkiego dobrego na nowej drodze życia dla Ciebie i Męża Twego

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
witka w bardzo deszczowy dzien
witaj, u nas dzisiaj słonecznie



Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
certina na prawdę piękna relacja! aż się wzruszyłam ale miałaś troche stresów, a świadkowa to
no miałam stresu dużo, ale na szczęście w sobotę trochę mi już odeszło dziękuję, cieszę się że relacja się podobała, ja paiętam wszystko z nawet najmniejszymi szczegółami
Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość

Dzisiaj dzień z angielskim Mam test końcowy na zakończenie kursu i trzeba się przyłożyć, żeby podtrzymać dobrą opinię o sobie A od poniedziałku kolejny poziom...

I tradycyjne szukanie pracy
to trzymam kciuki za test, no i w kwestii poszukiwania pracy to samo

Mad Skarbie a coś Ty znowu zrobiła? Wchodzę na wizaż i nie wierzę teu co widzę, wracaj do nas jak najszybciej


dziękuję wszystkim za miłe słowa odnośnie mojej relacji

dzisiaj u mnie dzień prasowania a jutro nie wiem czy nie wybierzemy się znowu na plener w inne miejsca, bo tata mnie męczy, a szczerze mówiąc pomimo tego że uwielbiam moją suknię, to jest już taka brudna, a buty tak mało wygodne że mi się nie chce. Ale widzieliśmy próbki zdjęć od mojego taty- jeszcze nie wykadrowane ani nic i jestem zachwycona, niestety będą tak jak i film dopiero gdzieś pod koniec przyszłego tygodnia... a ja już chciałabym sobie przypomnieć ten piękny dzień


dziewczynki ile czasu po ślubie mam na wymianę takich dokumentów jak dowód, prawo jazdy i paszport? Czy jeszcze gdzieś oprócz banku muszę powiadamiać o swoim zamążpójściu? Jak to w ogóle jest z tą biurokracją? Miałam sobie wygooglować, ale stwierdziłam że Wy tu przecież wszystko wiecie i zaraz mi któraś odpisze
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:47   #2902
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Witajcie
Co się stało z nasza Mad?


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie pół godzinki poskakałam na macie do tańca, bo uznałam, że muszę sobie kondycję przed weselem wyrobić, żeby nie paść po pierwszej serii tańców
A jaką masz tą matę? Tez ostatnio oglądałam na all ale nie do końca wiem jak to działa i na co zwracać uwagę...

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
co do mmmmmm to ja policzyłam ile jest "m" w każdym nicku
W moim jest tyle ile w imieniu Monika Jak z głupoty wpisałam ten nick bo nie mogłam zobaczyć jakiegoś zdjęcia i musiałam się zalogowac to nie wiedziałam że będa z nim takie problemy
za butki, niezła okazja Ci sie trafiła

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
s
mmmmm: potłuklismy jeszcze kieliszki zeby sie szczescie podwoilo sliczna fryzurka, makijaz tez, tylko tak bardzo delikatnie
No to szczęście macie podwójnie zapewnione
Delikatnie bo tak właśnie chciałam Na zdjęciu oczy mam już troche zmazane bo nie robiłam go od razu. W dniu ślubu będę miała jeszcze doklejone rzęsy w kącikach.
W drugi dzień mam czerwona suknie więc pozwolę sobie na tki bardziej sexy look i zrobie mocniejszy makijaż

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
samopoczucie juz ok, teraz z mdlosci przeszlo na zgage ale to zdecydowanie lepszei
To fajnie, że już lepiej Mój kuzyn miał ślub w ten dzień kiedy Wy i jego żona też jest w ciąży (3miesiąc) ale dalej kiepsko sie czuje niestety...
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 10:50   #2903
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
dziewczynki ile czasu po ślubie mam na wymianę takich dokumentów jak dowód, prawo jazdy i paszport? Czy jeszcze gdzieś oprócz banku muszę powiadamiać o swoim zamążpójściu? Jak to w ogóle jest z tą biurokracją? Miałam sobie wygooglować, ale stwierdziłam że Wy tu przecież wszystko wiecie i zaraz mi któraś odpisze
mi Pani w USC, gdy braliśmy dokumenty powiedziała, że po ślubie mam 2 tygodnie na złożenie wniosku o nowy dowód. A z innymi dokumentami niewiem. Ale wydaje mi się, że prawo jazdy mniej więcej tak samo, a paszport to pewnie w zależności od tego, kiedy będzie Ci potrzebny co do urzędów to wydaje mi się, że oprócz banku trzeba zmiane nazwiska i ewentualnie adresu podać w Skarbówce i Zusie jeżeli masz z nimi jakieś "interesy"

no właśnie co tam mad narobiła podejrzewam że po prostu wyraziła swoje zdanie i jakieś wariatki się zbuntowały mam nadzieje, że szybko wróci

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-07-30 o 10:53
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:01   #2904
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
dziewczynki ile czasu po ślubie mam na wymianę takich dokumentów jak dowód, prawo jazdy i paszport? Czy jeszcze gdzieś oprócz banku muszę powiadamiać o swoim zamążpójściu? Jak to w ogóle jest z tą biurokracją? Miałam sobie wygooglować, ale stwierdziłam że Wy tu przecież wszystko wiecie i zaraz mi któraś odpisze
Tak jak acelinka pisała - dwa tygodnie na wymianę dowodu. Ja np. zaniosłam tego samego dnia wniosek o dowód i prawo jazdy. Potem na dowód czekasz miesiąc, a na prawo jazdy pewnie zależy (u mnie miało być dwa tygodnie, a i tak odebrałam po miesiącu od razu z dowodem). W dniu odbioru dowodu zanosiłam wniosek do skarbówki ze zmianą danych (u mnie można też było za pośrednictwem urzędu miasta, w którym robiłam dowód) i zanosiłam wniosek o paszport i znowu miesiąc czekania. Ale w sumie nie wiem, czy paszport można od razu czy dopiero jak mam dowód. No i paszport unieważniają dwa miesiące po ślubie, bo się przepisy zmieniły.

Banki mogłam pozmieniać dopiero jak dostałam dowód, więc potem jeszcze się naczekałam na karty (które oczywiście osobno trzeba było zamówić) i musiałam pamiętać, że trzeba się starym nazwiskiem posługiwać

Jeśli jesteś zapisana do OFE to tam też zmiana, jak będziesz miała dowód. I mąż też tam musi zmienić! Zgłoszenie o zawarciu związku małżeńskiego.

No i chyba tyle Ja oczywiście jeszcze zmieniałam w jakiś klubach, w których jestem, w allegro itp. itd.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 12:12   #2905
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

A jak ja nie zmieniam nazwiska? To co?

Mam kogos powiadamiac czy nie?
Pani w USC powiedziala ze zagraniczny akt slubu moge umiejscowic w moim USC. Potrzebne jest to do paszportu- ale moj jeszcze 3 lata wazny. Wiec nie wiem czy umiejscawiac go czy potem. Bo jakiejs daty do kiedy to zrobic podobno nie ma.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 12:14   #2906
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

dziekuję dziewczyny za odpowiedz, nie dawało mi to spokoju, bo jutro mija mi 2 tygodnie od zawarcia małżeństwa, a nie mam ani zdjęć zrobionych a tym bardziej odpisu aktu małżeństwa, więc zadzwoniłam do Urzędu i pani mi powiedziała, że nie ma się czym stresować bo jeszcze po 2 tygodniach moje dane gdzieś tam w urzędzie nie są zmienione więc nie mam się teraz wybierać do nich tylko spokojnie jak otrzymam akt małżeństwa to żeby przyjść wtedy z wnioskiem, z tym aktem i dwoma zdjęciami.

A jak to jest w USC? jakoś nie pamiętam co było tam napisane? Że samemu można odebrać akt małżeństwa? po jakim czasie? i chyba było coś takiego że jeśli się nie odbierze do 3 tygodni to sami wysyłają na podany adres? dzisiaj nie bardzo mam czas chodzić i to załatwiać, chciałabym to na spokojnie załatwić koło środy, czwartku w przyszłym tygodniu...
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 12:19   #2907
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

sjoanna ja wiem tylko jak jest w polskich realiach przy zmianie nazwiska, więc niestety Ci nie pomogę

certina przy ślubie konkordatowym jest tak, że ksiądz ma pięć dni na zaniesienie dokumentów do USC i oni wtedy robią te akty małżeństwa. Ja brałam ślub 15 maja, a akt miałam już wydany 17 maja, czyli proboszcz od razu w poniedziałek zaniósł. Ale ja odbierałam po tygodniu, czyli 24 maja, bo wtedy jechałam do domu. I jak wtedy załatwiałam dokumenty, to już wszędzie mieli moje dane zmienione. Może dlatego, że to nieduże miasteczko i szybko dosyć wszystko tam idzie
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 12:41   #2908
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

z tego co wiem to największy wpływ na zbanowanie Mad miało to, że odnalazła nazwiska zazdrośnic i wysyłała im i PM 2011 pogróżki, połączone z obrażaniem ich pochodzenia.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 12:54   #2909
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Mad ma bana stałego ...
a to co znowu na robiła ?
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 12:59   #2910
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
sjoanna ja wiem tylko jak jest w polskich realiach przy zmianie nazwiska, więc niestety Ci nie pomogę

certina przy ślubie konkordatowym jest tak, że ksiądz ma pięć dni na zaniesienie dokumentów do USC i oni wtedy robią te akty małżeństwa. Ja brałam ślub 15 maja, a akt miałam już wydany 17 maja, czyli proboszcz od razu w poniedziałek zaniósł. Ale ja odbierałam po tygodniu, czyli 24 maja, bo wtedy jechałam do domu. I jak wtedy załatwiałam dokumenty, to już wszędzie mieli moje dane zmienione. Może dlatego, że to nieduże miasteczko i szybko dosyć wszystko tam idzie
w sumie to fajnie wszystko załatwić od razu, ale my dopiero wrócilismy z podróży, mnóstwo rzeczy do ogarnięcia jest, w poniedziałek i wtorek ide do pracy więc na spokojnie zajmę się załatwieniami od środy myśle
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.