Dzieciaczki Styczeń 06 III - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 12:06   #661
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Mój dzidziuś, mój własny , urodzony 20 lutego. Kochany jest!!
Oj kochane, tak długo nie pisałam tutaj, że sama nie wiem co mam napisać.
Lilianka chodzi do przedszkola, dzień bez przedszkola jest dniem straconym .
Michał łobuz straszny.
Wstawie Wam potem zdjęcia.
Ja czuję sie świtnie, bardzo szybko doszłam do siebie po cesarce, mam wrażenie, że szybciej niż z poprzednimi dziećmi.
__________________
Liliana - 11 lat
Michał - 9 lat
Julian - 6 lata
humbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 17:04   #662
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Humbaczku gratulacje !!!
Ciesze sie niezmiernie, juz 3 dzidzius a ja na pierwszym poległam..

Super ze tak Wam sie układa, ze jestescie w związkach szczesliwych
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:10   #663
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość
Niki a od września bedziesz musiała puścić Nikolkę do przedszkola obowiązkowo - to nie będziesz miała potem z nią problemów?? A dlaczego ona sie buntowała?? Pytałaś ją??

tak tak, od września pójdzie obowiązkowo, może będą problemy, nie wiem (liczę na to że wydorośleje choć troszkę). Czemu się buntowała? Nie wiem, byliśmy u psychologa, potem po wizycie psychologa było ok, chodziła ładnie, no i wystarczyła chwila przerwy, jakaś choroba, czy ferie i od nowa to samo... Mówiła że pani ją bije, że krzyczy, zmusza do jedzenia obiadu, tak więc podejrzewam, że coś z nauczycielką nie tak, tzn. że albo rzeczywiście zmuszała do jedzenia, krzyczała (co osobiście słyszałam że krzyczy na dzieci często) no i chyba to ją zraziło. Myśleliśmy też, że może za bardzo jest związana emocjonalnie ze mną, ale to raczej nie, bo chętnie zostaje u babci, cioci (nawet na noc), około 2 tygodniowe rozłąki ze mną przeżywała bez problemów, także nie wiem naprawdę
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 09:02   #664
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Witajcie kochane!Jak miło wejść na wizaż i móc Was poczytać co u Was i dzieciaczków.Humbaczku gratulacje,śliczny maluszekAle w nowym domku rodzinka się rozrasta
U nas początek roku masakra,ja w działalności mam zastój,także podobnie jak u Niki tż mi dokłada do firmy,ale póki co mam już działalność 9m-cy jak ciążaDo grudnia było oki a teraz kiepsko.Ale wraz ze słoneczkiem wiosennym mam nadzieję,że będzie lepiej.
A ogólnie to mam początek roku bardzo szkodowy tj.w styczniu zespsuła mi się pralka koszt naprawy 200zł,w lutym mieliśmy kolizję samochód koszt naprawy 3tys.,po tygodniu wysiadł nam telewizor naprawa 200zł.Tylko skąd te pieniążki brać?Mam nadzieję,że od marca będzie już lepiej...
Dziewczynki nie mamy czasu,ale fajnie czasami coś tu napisać.
Moja Amelcia leworęczna bardzo ładnie maluje,rysuje i w ogóle ma zdolności artystyczne.Planuję ją dać do szkoły prywatnej z uwagi na to,ze nas nie ma całymi dniami tj.pracujemy od 10 do 17 i nie bedzie miał kto ją odbierać ze szkoły i być z nią.
Jak to piszę nie chce mi się wierzyć jak czas leci,niedawno byłyśmy w ciąży a już teraz 5 latki,zaraz szkoła i w ogóle masakra...
A co tam u reszty dziewczyn? Piszcie kochane
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 21:11   #665
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Nel przykro mi że firma nie idzie tak jak powinna wiem co czujesz, przeżyłam to na własnej skórze. Też próbowałam przeczekać zły okres, myślałam że nadejdzie wiosna, lato i będzie lepiej, u mnie niestety tak się nie stało, ale Tobie życzę aby było lepiej. Ja teraz pracuję u taty od miesiąca, robię przy papierach, nie mam wyznaczonych godzin pracy, idę kiedy chcę... dostałam już pierwszą wypłatkę, także naprawdę teraz odetchnęłam i to bardzo. Taki mi ciężar spadł z serca jak pozamykałam te sklepy i nie mam na głowie ZUS-u ani czynszu za wynajem . A Ty czym się zajmujesz? Można wiedzieć???

Nel, a odnośnie szkoły to nie macie w państwowej świetlicy?? U nas jest świetlica do godz. 17 jak ktoś nie może wcześniej dziecka odebrać, i jest to całkiem za darmo. Ja Patryka zapisałam, bo czasem sie zdarzy, że nie odbbierzemy go o czasie, to on sobie z innymi dziećmi na świetlicę idze, mają tam salę zabaw i bardzo fajnie dzieciaki spędzają czas. Popytaj może bo za prywatną szkołę trochę zapłacisz...

Wiesz, moja Nikolka też jest leworęczna jak Amelcia

Trzymaj się Nel i oby Cię omijały szerokim łukiem szkody i wydatki na naprawy itp
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 07:07   #666
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Niki no to wszystko jasne dlaczego Amelka ma uraz do przedszkola. Swoja drogą nie rozumiem takich nauczycielek. Moim zdaniem jeśli ktoś nie ma podejścia do dzieci nie powinien uczyć w przedszkolu.
Nel współczuję wydatków. Ale tak to chyba jest, że nieszczęścia chodzą parami. Podpinam się pod pytanie Niki - czym się zajmujesz???
Nie uwierzycie ale ja tez mam firmę Robię to samo co TŻ - tylko na ryczałcie także jak ktoś pyta co to za firma, to odsyłam do TŻta.
Moni@ jeszcze wszystko przed Tobą - i życzę serdecznie jeszcze jednego maluszka .

A mój Dorek raczkuje i się rwie do chodzenia. Wczoraj skończył 9 miesięcy .
Uwielbia Wiki, a ona go. Razem się bawią. Tylko niestety muszę mieć ich zawsze na oku, bo Wiki próbuje go nosić. A że mały waży 11 kg, więc boję się , że Wiki go upuści.
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 07:56   #667
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Dziewczynki ja prowadzę firmę zgodnie ze swoim wykształceniem tj.robię polisy ubezpieczeniowe,załatwiam odszkodowania(i na tym mam najwięcej klientów,bo w Polsce bieda i ludzie szukają pieniędzy),prowadzę księgowość kilku firm i udzielam kredyty.
Także suma sumarum mam pracy multum,tylko,że zarobek mógłby być lepszy.
NIKI nie dziękuję jak wytrzymam ten rok to przetrwam.
Odnośnie społecznej szkoły to dlatego tak myślę,bo moja Amelka jest żywym srebrem i cały czas trzeba jej organizować czas,a my już nie młodzi,po pracy padamy a ona nadal chce się bawić...
Obecnie za przedszkole płacimy 250zł,także szkoła prywatna z wyżywieniem,basenem,kółka mi np.tańca lub artystycznymi tj.malowanie około 400 zł miesięcznie,także chyba damy radę.
ABC a jaką firmę prowadzi tż i Ty mu pomagasz na wychowawczym czy odeszłaś z pracy?
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 12:03   #668
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Nel my się zajmujemy z TŻtem robotami ziemnymi. A ja nadal pracuję normalnie jak pracowałam. TŻ dwie firmy obskakuje, a ja sobie prezesuje.
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 09:29   #669
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

ABC i tak trzymaj nie ma to jak Pani Prezesowa
W DNIU KOBIET ŻYCZĘ WAM KOCHANE SAMYCH RADOŚCI I DUŻO MIŁOŚCI
A tak dla wspomnienia ,pamiętam takie czasy jak w Dzień Kobiet w pracy dawali nam prezenty tj.pościel lub rajstopy i kazali podpisać listę otrzymania prezentu hi,hi....
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 13:06   #670
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Dziewczynki wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet: roza:
Kwiatka od szefa dostałam i od kolegów z pracy też i gratis pieniężny też
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 13:21   #671
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Wesołych Świat wszystkim mamusiom życzę.
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 19:30   #672
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Drogie dziewczęta! Potrzebuję Waszej pomocy Poszukuję dziewczyn, które zaszły w ciążę lub urodziły dziecko, mając mniej niż 18 lat lub w wieku do 19 lat (chociaż głównie tych najmłodszych mam). Jestem studentką resocjalizacji i ped. opiekuńczo-socjalnej i piszę pracę licencjacką na temat młodych mam. Jeśli urodziłyście dziecko do 19. roku życia, ale mimo to obecnie jesteście już starsze, także proszę o wypełnienie ankiety. Jeśli znajdą się dziewczęta, które dopiero zaszły w ciążę i czekają na narodziny swojego malucha, także zapraszam do wypełniania, odpowiedzi powinny pasować
Pytania są tzw. "testowe", zamknięte, więc powinno się Wam w miarę sprawnie na nie odpowiadać, mimo iż jest ich 46 Mam też nadzieję, że nie będziecie czuły się urażone tymi pytaniami, bo niektóre, szczerze mówiąc, "zaglądają" w Waszą prywatność, ponieważ odpowiadają po prostu teorii w literaturze na ten temat... ale ankieta jest oczywiście ANONIMOWA!

Oto link do ankiety: http:// moje- ankiety. pl/respond-10310.html (trzeba usunąć spacje)

Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu Wizażu tym ogłoszeniem, jeśli tak proszę o jakąś podpowiedź
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 22:01   #673
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

pamięta ktoś jeszcze o tym wątku? tyle nas tu było a teraz nikt nawet słowa nie napisze
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:27   #674
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Własnie....ja dawno tu zagladam i nic Kazda wpadła w wir pracy dzieci sa juz "dorosłe" co tu bedziemy sie rozczulac jak dawniej

Niki fajnie ze napisałas
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 11:07   #675
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Wesołych,spokojnych i radosnych świąt życzę Wam dziewczynki i Waszym najbliższym!!!
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:45   #676
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Wszystkim styczniowym dzieciaczkom wszytskiego najlepszego!!!

Dziewczynki zaglądacie tu jeszcze???
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 07:09   #677
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Witajcie kochane!
Ostatnio sobie nawet myslałam, że nic sie na watku nie udziela, łącznie ze mna. A tu taka miła niespodzianka. Lili tydzie temu skończyła 6 lat. Dacie wiare??
Wypadły jej jedynki na dole . Jej zęby wypadają, Julkowi wychodzą, Julek za miesiąc skończy roczek, bycek jeden, Michał niedługo skończy 4 lata, a mam wraznie, że dopiero sie urodzili. Lilianka oczywiscie z entuzjazmem nadal kontynułuje przedzkole. Michał tez poszedł od wrzesnia do przedszkola, z oporami, ale teraz jest juz ok. Nie wiem co jeszcze napisac. Będe tu zaglądać!!
__________________
Liliana - 11 lat
Michał - 9 lat
Julian - 6 lata
humbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 21:16   #678
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

O jak miło!
Humbak mojej Wiki tez zabki mleczne powypadały na dole dwie jedynki,poprostu wychodziły juz satłe i mleczaki chociaż zdrowe musiały ustąpic miejsca.W sumie to ma 4 stale zęby łącznie z szóstkami,rzecz jasnaA no i różową plombe w jednym mleczaku
Moja Wiki chodziła w tym roku do zerówki i na przyszły tez ja zapisałam do zerówki,nie daje jej jeszcze do szkoły,szkoda mi pozbawiać jej dzieciństwa,pójdzie swoim rytmem,szkoda ze Weroniczka juz nie bedzie miala wyboru.
A Wy jak posyłacie swoje dzieciaki do szkoły?
Ja dostałam opinie(a właściwie poprosiłam o wydanie opinii) od Pani psycholog i od Pani z przedszkola i wyszło ze Wika poradziłaby sobie w pierwszej klasie,ale jakos mi jej szkoda.Litery zna,czytac próbuje też,ale nie puszczam jej
Narazie tyle,odzywajcie sie kochane
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!







Edytowane przez jastin83
Czas edycji: 2012-01-23 o 21:17
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:02   #679
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Dokładnie tak samo myslisz jak ja, kochana. Moja Lili tez w przyszłym roku pójdzie drugi raz do zerówki. jak w wakacje jeszcze myslałam, że pójdzie juz do szkoły jako sześciolatek to mi jej było tak szkoda .
__________________
Liliana - 11 lat
Michał - 9 lat
Julian - 6 lata
humbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 16:38   #680
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

witajcie długo mnie tu nie było , wiec skoro już zaglądnęłam to szybko coś skrobnę.

W kwestii szkolnej mam takie samo zdanie jak Jastin. Oliwka tez zostaje w zerówce, tyle że teraz chodzi do przedszkolnej a od września pójdzie do szkolnej. Panie mówią że poradziłaby sobie w pierwszej klasie bo ładnie literuje itd ale jednak my ją zostawiamy w zerówce.

Jeżeli chodzi o ząbki to w sumie prócz szóstek ma 5 stałych: jedynki dolne, górne i ostatnio w trakcie imprezy urodzinowej dwójka dolna wypadła Do tego Julce też ostatnio co chwilę jakiś ząb wypadnie wiec wróżka zębuszka ma coraz cieńszy portfel ))))))
Różowa plomba tez jest )) i dwie białe , z czego Oliwka jest niezadowolona bo bardzo chciała różowe ale nie dało sie.
Pozatym na szczęście, odpukac dziewczyny wogóle nie chorują. Ostatnio mąż był podziębiony, teraz ja one zdrowe jak rydze )

Pozatym siedze w domu z Lenka bo do przedszkola nie poszła. I ciągle brak czasu na wszystko :/

teraz uciekam bo zaraz na zebranie do szkoły lece.

dziewczyny dajcie jakieś zdjęcia dzieciaczków , pewnie się pozmieniały

pozdrawiam
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 19:57   #681
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Witajcie Watek sie rwie do zycia

Co do Szymona mojego to ja wyboru nie mam...Jest teraz w grupie starszaków (6latkach) i opinie dostal ze jest gotowy pojsc do szkoly a po 2 nie mam chyba wyboru bo Pani mowi ze 2 razy w 6 latkach byc nie moze, bo przychodza dzieci z zewnatrz i musza miec pierszenstwo pojscia do 6 latków....Wiec Szymek na dzien dzisiejszy szykuje sie do szkoly


Zabek wypadł mu jeden na dole i wyrósł stały na to miejsce juz, a 3 sie ruszają

7 I miał urodzinki, robilam mu na kregielni z kolegami, zabawa byla udana, nawet my rodzice pogralismy sobie i milo czas upłynal...

Humbak - ja sie chyba zatrzymałam na Twoim Michałku jesli chodzi o dzieci Jezu kochany jak ten czas leci....Wy juz po 2 - 3 dzieci ja na laurach spoczełam ale coz....jak sie samemu jest to czego mozna sie spodziewac i planowac....nie ma jak...

Dzieciaczki mamy juz taaaaaaaaaakie duze

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2012-01-25 o 19:58
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 09:28   #682
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Co do Szymona mojego to ja wyboru nie mam...Jest teraz w grupie starszaków (6latkach) i opinie dostal ze jest gotowy pojsc do szkoly a po 2 nie mam chyba wyboru bo Pani mowi ze 2 razy w 6 latkach byc nie moze, bo przychodza dzieci z zewnatrz i musza miec pierszenstwo pojscia do 6 latków....Wiec Szymek na dzien dzisiejszy szykuje sie do szkoly
Kurcze Moni@ jak to nie masz wyboru?Babka z przedszkola nie ma w tej kwestii tak naprawde nic do gadaniaJeśli chcesz zostawić dziecko w przedszkolu to zostawiasz,co Cie obchodzi ze dzieci z zewnątrz przychodzą?Bez sensu
Moja Wika od zeszłego roku chodzi do zerówki(przedszkole przy szkole)przeniosłam ją ze względu na koszty,ale nie narzekam,co prawda krótko bo od 8 do 12-stej,ale ma fajna Panią i w grupie tez jest ze starszakami,wiec ma towarzystwo na swoim poziomieNo i mam blisko,nie musze jej wozić na drugi koniec miasta.

Co do tematu szkoły to Moni@ przemyśl to jeszcze,ja wypytałam o wszystko,wychowawczynie Wiki,jak i moja siostre która jest nauczycielka i uczy pierwszaki w tym ma trzech sześciolatków.Z tego co wiem to dzieci maja bardzo napiety program,nie ma czasu na utrwalanie materiału,pierwszaki maja 3 litery w tygodniu do nauczenia,co jest nie lada wyzwaniemSister mówiła ze 7-latki maja problem z wysiedzeniem w ławce 5 godzin
Zreszta sama wiesz czy Twój synuś sobie poradzi czy nie,bo znasz go najlepiej,ale mi szkoda by było
Piszesz Moni@ o tym ze sama jesteś,jakos nie chce mi sie wierzyć,ze brak adoratorów wokół Ciebie

Dziewczynki ja nadal w domku z Weroniczką,czekam na odbycie stażu,ale niestety w tym chorym kraju zeby odbyc staż w moim wieku,to musze mieć status bezrobotnego przez 12 miesiecy i wtedy moge iść na staż,zostało mi jeszcze 9 miesięcy
Weroniki narazie nie zapisuje do przedszkola bo mnie nie stac na opłaty,jak pójde do pracy to wtedy ja zapiszeOgólnie to cienizna z ta pracą i z tym wszystkim,wszystko takie drogie,masakra,trzeba sie spiąć zeby sie nie załamać Moni@ zeby sie na kolejne dzieci decydować to trzeba bogatym być,wiec lepiej zostac przy jednymJak ja pomysle o przyszłości moich dzieci,to nie wiem jak my z tż damy radę,jak nic sie nie zmieni.
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 15:32   #683
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Wiesz Jastinq , ja cos wiem o nieprzygotowanych szkolach na przyjscie 6 latków i o nauczaniu tych maluchow bo jestem po pedagogice a w czerwcu bronie sie z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej i to co wyprawiaja w szkolach nie jest mi obce

Moze sie uda dac Szymona do przedszkola na kolejny rok ale to wiąże sie z znalezieniem przeze mnie pracy i przeniesienia się do innej miejscowości..a to duże prawdopodobieństwo i wyzwanie, wiec możne się uda....Nie wiem tylko od czego zaczac, chyba od szukania pracy....potem mieszkania a na koncu zapisaniem Szymonka do przedszkola/szkoly.....

Co do bycia samej to niestety, w miejscu gdzie mieszkam psa z kulawą noga ciezko spotkac mala miejscowosc, ludzie sie znaja, ja po przejsciach...sama wiesz.....A pracuje od 8-16 odbieram syna i do domu....i jak tu poznac kogokolwiek? eeeeee szkoda słów...tylko widzac statystyki umieralności ludzi w moim miescie to czasem mi zal ze umre i nic mnie juz nie spotka w tym zyciu...
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 15:54   #684
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Hello
Widzę że nasz wąteczek troszkę ożył fajnie, cieszę się
U nas wszystko w porządku, ja pracuję, synuś chodzi do 2 klasy, w maju czeka nas komunia, Nikolka chodzi do zerówki przy szkole, jest bardzo zadowolona, ma świetną panią, do szkoły blisko. Do 1 kl. też jej nie posyłam w przyszłym roku, mimo iż nasze dzieci są ze stycznia i jest prawie rok różnicy między dziećmi z grudnia 2006 to jednak wolę żeby została w zerówce.

Monia nie może być tak że nauczycielka Ci narzuca że Szymuś ma iść do szkoły, bo dzieci z zewnątrz przychodzą !!! Pierwsze słyszę coś takiego!!!! Masz prawo wyboru i nikt Ci dziecka z przedszkola nie wyrzuci. U nas w szkole zrobili zerówkę dwuzmianową, dzieci chodzą jeden tydzień na 7:30 do 12:30 a drugi tydzień 12:30 do 17:30, zrobili tak dlatego ponieważ jest dużo dzieci (5 i 6 latki wymieszane) i trzeba było znalesc miejsce dla każdego dziecka i jakoś to pogodzić. To Twoja decyzja wiadomo, ale przemyśl to, u mojego Patryka w klasie jest 3 lub 4 dzieci które poszły do szkoły jako 6 latki i nie bardzo sobie radzą teraz, jeden chłopczyk non stop ma jedynki z testów


A co do ząbków to moja córa ma wszystkie zęby mleczne jeszcze i ani jeden się nawet nie kiwa
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 09:18   #685
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cześć dziewczynki!

Fajnie, że znowu coś tu piszecie. Miło Was znowu poczytać.
Ja też podobnie jak Moni@ nie wiedziałam nawet, że Humbak ma trzecie dziecko. Albo mi to gdzieś umknęło, albo po prostu o tym wcześniej nie pisała.
U mnie tylko jedno i całkiej niedawno miałam fazę na drugie, ale szybko mi przeszło. Moje dziecko jest bardzo samodzielne, siedzi sobie u siebie w pokoju, sama się bawi i chyba jest jej tak dobrze.
Ja na 100% daję Kasię do szkoły od września, ponieważ przedszkole bezpłatne finansowane z Unii kończy działalność na koniec czerwca, ponieważ kończy się projekt i musiałabym ją zapisywać do innego przedszkola lub do zerówki w szkole. A ja niestety pracuję w beznadziejnych godzinach i nie mam możliwości odbierania jej np. o 12, więc niech już idzie do szkoły i będzie siedziała na świetlicy zanim jej nie odbierzemy.
Uważam, że przygotowana jest dobrze, ponieważ w przedszkolu ma 5 pań, które robią z nimi mnóstwo zajęć. Same czasami mówią, że aż za dużo. Ale są to same młode dziewczyny, którym się chce.
Ja znam kilka osób, których dzieci poszły jako 6-latki i świetnie sobie radzą. Zresztą ona bardzo chce już pójść i nie ma z nią żadnej dyskusji.

A to moja gwiazdka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kasia.jpg (26,3 KB, 11 załadowań)
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 11:34   #686
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Iwonka, jak nie pisałam, zobacz sobie na górze strony, a na poprzedniej jest chyba zdjecie nawet.
Nie pochwaliłabym sie tak doniosłym wydarzeniem???? No co Ty???
__________________
Liliana - 11 lat
Michał - 9 lat
Julian - 6 lata
humbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:43   #687
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez iwonamysza Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!
Uważam, że przygotowana jest dobrze, ponieważ w przedszkolu ma 5 pań, które robią z nimi mnóstwo zajęć. Same czasami mówią, że aż za dużo. Ale są to same młode dziewczyny, którym się chce.
Ja znam kilka osób, których dzieci poszły jako 6-latki i świetnie sobie radzą. Zresztą ona bardzo chce już pójść i nie ma z nią żadnej dyskusji.
Iwonka z moim Szymonem tez nie ma gadania ale ciagle go namawiam ale on to ma juz na allegro tornister upatrzony wiec bedzie mi ciezko... Kasia ma 5 Pan, to super Szymek ma 2 tez mlode ktorym sie "chce" jak to napisałas...Ale moj Szymek to buntownik (po tacie) zmarszczy brwi, fochem zarzuci a oddzywki ma takie ze czasem nie wiem w ktora strone sie udać

Ja wiem po sobie jak bardzo chce z dziecmi pracowac ile bym z nimi działała ,ale nie mam szans...Oba przedszkola sa obstawione tak ze nawet na woźną nie mam szans:/ Skonczylam pedagogike, teraz koncze Edukacje wczesnoszkolna i przedszkola i pewnie kolejny bede musia zrobic kierunek by sie nadać, bo widze ze albo za malo doksztalcona jestem albo po prostu nie mam pleców szerokich..

Kasia super dziewczynka- widac ze juz taka dzielna panienka..
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 13:25   #688
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez humbak Pokaż wiadomość
Iwonka, jak nie pisałam, zobacz sobie na górze strony, a na poprzedniej jest chyba zdjecie nawet.
Nie pochwaliłabym sie tak doniosłym wydarzeniem???? No co Ty???
Humbaczku to przepraszam najmocniej. Widzisz po prostu przeoczyłam.
Ale ze mnie gapa.
Głupio mi okropnie.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:57   #689
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Moje łobuzki .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg julek i michu.jpg (19,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hyg.jpg (31,4 KB, 7 załadowań)
__________________
Liliana - 11 lat
Michał - 9 lat
Julian - 6 lata
humbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 22:31   #690
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki Styczeń 06 III

Cytat:
Napisane przez humbak Pokaż wiadomość
Moje łobuzki .
Cud Miód i Orzeszki
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.